Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Oslo City Cup, Finale

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Oslo City Cup, Finale
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: tirsdag 6 mai 2014

Klasser: Visa alla | D 11-12 | H 11-12 | D 13-16 | H 13-16 | D 17- | H 17- | D 40- | H 40- | D 50- | H 50- | D 60- | H 60- | D 70- | H 70- | D Bedrift | H Bedrift | D Rekrutt | H Rekrutt | D13-16J | D17J | D40J | D50J | D60J | D70J | DBedriftJ | H13-16J | H17J | H40J | H50J | H60J | H70J | HBedriftJ

D 11-12

3 000 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marte Madslien BakkenNydalens SK22.537.37
2Pia Young VikNydalens SK25.40+2.478.33
3Oda ScheeleNydalens SK25.43+2.508.34
4Live ØstvoldHeming Orientering27.19+4.269.06
5Amélie AamodtOppsal Orientering27.25+4.329.08
6Julie MeinickeIL Tyrving28.40+5.479.33
7Ea LunøeNydalens SK30.17+7.2410.05
8Silje SlungaardIL Tyrving37.33+14.4012.31
9Ingrid Solheim UndebergetOppsal Orientering38.38+15.4512.52
10Diane Ninauve-JutulstadBækkelagets SK41.12+18.1913.44
11Frida SolsrudNydalens SK45.27+22.3415.09
12Yngvild Langedal BreivikNydalens SK48.32+25.3916.10
13Elise Wærp HaugeNydalens SK49.31+26.3816.30
Tiril Elisabeth EggenNydalens SKdiskvalifisert
Hannah MansNydalens SKdiskvalifisert

H 11-12

3 000 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK18.076.02
2Teodor Mo HjelsethNydalens SK23.35+5.287.51
3Henrik ReuschHeming Orientering23.43+5.367.54
4Gaute BerganNydalens SK24.17+6.108.05
5Vemund HeierNydalens SK26.53+8.468.57
6Andre Pettersen-DahlNydalens SK27.28+9.219.09
7Joakim Wilkens JernbergNydalens SK27.29+9.229.09
8Kasper Bakken UlsethNydalens SK29.35+11.289.51
9Anselm ReichenbachOppsal Orientering34.01+15.5411.20
10Birk ThorstensenOppsal Orientering36.47+18.4012.15
11Rolf Andreas BergNydalens SK44.53+26.4614.57
12Elias StubberudNydalens SK45.00+26.5315.00
Ferdinand FremmingHeming Orienteringdiskvalifisert
August Syrdal ØenHeming Orienteringdiskvalifisert
Tobias Mikael EspedalNydalens SKdiskvalifisert
Arthur BrunborgNittedal OLdiskvalifisert
Lars Øderud VatneBækkelagets SKdiskvalifisert

D 13-16

3 000 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anniken Helland-HansenIL Tyrving20.296.49
2Fanni Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb21.01+0.327.00
3Kristine Eide RappRaumar Orientering21.07+0.387.02
4Tuva Nesheim FlatebakkenIL Tyrving21.10+0.417.03
5Hanne Eide RappRaumar Orientering22.20+1.517.26
6Marthe RamstadFet OL22.26+1.577.28
7Mina HaverLillomarka OL23.46+3.177.55
8Marie UllevålseterNydalens SK24.08+3.398.02
9Ingrid BredalenNittedal OL24.12+3.438.04
10Hedvig VollsetHeming Orientering24.13+3.448.04
11Frida Bakken UlsethNydalens SK24.25+3.568.08
12Vilde Frydenlund NorlingNydalens SK25.32+5.038.30
13Rachel Marøy BårdsenHeming Orientering30.21+9.5210.07
Ingrid MadslienNydalens SKdiskvalifisert
Kaja GrefsrudLillomarka OLdiskvalifisert
Stine Rokne VågenNydalens SKdiskvalifisert
Solveig Eline BergIL Tyrvingbrutt

H 13-16

3 000 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sindre Rolfsen HaugmoHeming Orientering18.256.08
2David ThorvikNydalens SK19.02+0.376.20
3Thomas Haarr JohansenOppsal Orientering19.36+1.116.32
4Erik Rolfsen HaugmoHeming Orientering20.23+1.586.47
5Alexander SmebyNydalens SK21.25+3.007.08
6Lars Young VikNydalens SK22.10+3.457.23
7Jonas Fostervold HøydalOppsal Orientering24.13+5.488.04
8Martin Adelsten RøsholmBækkelagets SK24.14+5.498.04
9Øystein Rønning StrandNydalens SK26.17+7.528.45
10Fredrik SørensenIL Tyrving26.32+8.078.50
11Felix EngebråtenOppsal Orientering27.29+9.049.09
12Erik Kaland OlsenNydalens SK27.58+9.339.19
13Elias Skjolden SørensenLillomarka OL28.55+10.309.38
14Sølve Nordahl RolfsenHeming Orientering30.28+12.0310.09
15Birk StrømNydalens SK35.51+17.2611.57
16Even Amundsen MadsøOppsal Orientering37.42+19.1712.34
Joakim Eriksrud KarlsenOppsal Orienteringdiskvalifisert
Ole Martin EdstrømOppsal Orienteringdiskvalifisert

D 17-

3 000 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ida Marie Næss BjørgulHalden SK16.175.25
2Emma LähdekorpiNydalens SK17.35+1.185.51
3Ingrid GulbrandsenAsker Skiklubb18.15+1.586.05
4Siri GrandalIL Tyrving19.07+2.506.22
5Tone E LyeIL Tyrving19.28+3.116.29
6Johanne LægranNydalens SK19.42+3.256.34
7Cassie TrewinIL Tyrving19.46+3.296.35
8Karoline SønsterudbråtenRaumar Orientering20.07+3.506.42
9Maren KoplandModum OL20.24+4.076.48
10Ida BrændenRaumar Orientering21.07+4.507.02
11Anine AhlsandNydalens SK21.19+5.027.06
12Audrun UtskarpenOslostudentenes IK21.33+5.167.11
13Anne Ruste FløLillomarka OL23.37+7.207.52
14Oda Lohne van der EyndenSøgne og Songdalen OK23.40+7.237.53
15Kine GulliksenBækkelagets SK24.41+8.248.13
16Sunniva Eik HaaveOppsal Orientering24.43+8.268.14
17Peichi ChuangOslostudentenes IK24.55+8.388.18
18Yvonne SvendsenIL Tyrving25.16+8.598.25
19Ane Næsset RamtvedtSarpsborg OL25.46+9.298.35
20Linda FredhHamar OK33.27+17.1011.09
21Margrethe WiikOK Sør47.13+30.5615.44
Kaisa SvergjaRaumar Orienteringdiskvalifisert
Ingvil WangLillomarka OLdiskvalifisert
Stine Haga DalbergRaumar Orienteringdiskvalifisert
Marita Lilja GrønhovdModum OLbrutt

H 17-

3 000 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Felix BreitschädelBækkelagets SK14.254.48
2Dag AalvikLillomarka OL14.29+0.044.49
3Stian BergersenIL Tyrving15.20+0.555.06
4Sverre Waaler KaasNydalens SK15.46+1.215.15
5Martin JullumHalden SK16.22+1.575.27
6Petter KaarbyNydalens SK16.58+2.335.39
7Tord HaflanNydalens SK17.08+2.435.42
8Lars Christian BråtenHeming Orientering17.15+2.505.45
9Gunnar Nerijus JacobsenStokke IL17.24+2.595.48
10Erik RåbergOK Tyr18.00+3.356.00
11Magnus Kristian MoNydalens SK18.29+4.046.09
12Markus Knapp KongsbergIL Tyrving18.56+4.316.18
13Truls KvaaseBækkelagets SK19.34+5.096.31
14Torjus Lyng KallerudOppsal Orientering20.25+6.006.48
15Martin LangaasOppsal Orientering20.49+6.246.56
Thomas NipenIL Tyrvingdiskvalifisert

D 40-

3 000 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kine DirroØstmarka OK20.216.47
2Hege FeiringIL Tyrving21.01+0.407.00
3Toril Fougner WisløffAsker Skiklubb21.58+1.377.19
4Astrid RuudNittedal OL23.21+3.007.47
5Maiken Skirstad MoNydalens SK25.20+4.598.26
6Hege Farnes HildrumLillomarka OL26.05+5.448.41
7Gunhild MyhrAsker Skiklubb26.08+5.478.42
8Eli MarøyHeming Orientering27.05+6.449.01
9Kathrine LunøeNydalens SK28.21+8.009.27
10Marianne ReuschHeming Orientering30.24+10.0310.08
11Anne Karin ThorstensenOppsal Orientering31.30+11.0910.30
Alix Young VikNydalens SKdiskvalifisert

H 40-

3 000 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bent Erik SkaugOppsal Orientering16.235.27
2Christian GrotnesIL Tyrving18.05+1.426.01
3Runar HafskjoldNydalens SK18.16+1.536.05
4Christian ReuschHeming Orientering19.05+2.426.21
5Øystein RappRaumar Orientering19.22+2.596.27
6Bjørn Erik ReinsethNydalens SK19.39+3.166.33
7Per Kristian RamstadFet OL20.36+4.136.52
8Runar ThorstensenOppsal Orientering21.27+5.047.09
9Einar ForvollHeming Orientering21.49+5.267.16
10Dag LangsethRingnes BIL23.21+6.587.47

D 50-

3 000 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marianne HjermstadFossum IF20.066.42
2Åse BrødholtIndre Østfold OK21.47+1.417.15
3Kjersti SkantzeIL Tyrving24.30+4.248.10
4Randi NilstadIL Tyrving24.41+4.358.13
5Anne DahlNydalens SK30.19+10.1310.06
6Anne-Kristin Eriksrud KarlsenOppsal Orientering32.25+12.1910.48
7Torunn NordbøBækkelagets SK32.42+12.3610.54

H 50-

3 000 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering17.215.47
2Frode KamsvågIL Tyrving17.33+0.125.51
3Eivind HoffIL Tyrving17.57+0.365.59
4Kristian BjørgulHalden SK20.03+2.426.41
5Morten KongsbergIL Tyrving20.18+2.576.46
6Per SlungaardIL Tyrving20.20+2.596.46
7Hallvard BergIL Tyrving21.10+3.497.03
8Lars ArnesenBækkelagets SK21.36+4.157.12
9Donald SkantzeIL Tyrving26.04+8.438.41
10Christian Nordahl RolfsenHeming Orientering28.49+11.289.36
Stig Hultgreen KarlsenOppsal Orienteringdiskvalifisert
Jan Roar StangeSandefjord OKdiskvalifisert
Terje BråtenRaumar Orienteringbrutt

D 60-

3 000 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne Marit FærdenKolbotn og Skimt OL35.4211.54
2Sidsel SandelienHeming Orientering41.31+5.4913.50
3Karin KilsetIL Tyrving56.20+20.3818.46
Nina KolbergIL Tyrvingdiskvalifisert

H 60-

3 000 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Svein S JacobsenIL Tyrving19.346.31
2John Thomas PetersenNittedal OL21.58+2.247.19
3Helge RevhaugRingerike OL26.37+7.038.52
4Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF27.08+7.349.02
5Jens Egil RostadOL Toten-Troll45.41+26.0715.13
Arne Vidar PedersenIL Tyrvingdiskvalifisert

D 70-

3 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingrid Lome-HagmanKolbotn og Skimt OL29.249.48
2Astri RogstadGE-Healthcare BIL34.51+5.2711.37

H 70-

3 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kjell RøkkeIL Tyrving23.237.47
2Leif BråtenHeming Orientering31.54+8.3110.38

D Bedrift

3 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kaia SollandStatnett BIL33.0111.00

H Bedrift

3 000 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1John HansenAB PIL19.056.21
2Petter TaugbølNOTEAM21.23+2.187.07
3Jon SolsrudNOTEAM21.52+2.477.17

D Rekrutt

3 000 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Runa BrakestadNOTEAM29.329.50
0Mari EggenNydalens SK22.13+-7.197.24
0Emilie FløLillomarka OL17.34+-11.585.51
0Hanne Wærp HaugeNydalens SK12.54+-16.384.18
0Aurora Wilkens JernbergNydalens SK13.39+-15.534.33
0Juni JohansonBækkelagets SK14.25+-15.074.48
0Anna Tysse NakkimBækkelagets SK15.08+-14.245.02
0Malin Myrvold SveenBækkelagets SK15.11+-14.215.03
0Sofie Solheim UndebergetOppsal Orientering23.00+-6.327.40
0Line Hetle WasbergOppsal Orientering29.16+-0.169.45
0Inga Skaarer WiklundNydalens SK18.02+-11.306.00

H Rekrutt

3 000 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Axel AaldeNydalens SK11.053.41
0Lauritz BrunborgNittedal OL16.06+5.015.22
0Fridtjof FyksenBækkelagets SK16.39+5.345.33
0Mattis Klöck JodalBækkelagets SK16.44+5.395.34
0Henrik LinløkkenØstmarka OK11.17+0.123.45
0Eirik Frydenlund NorlingNydalens SK10.14+-0.513.24
0Vetle Frydenlund NorlingNydalens SK19.06+8.016.22
0Felix R. HyllesethSentrum OK14.01+2.564.40
0Fridtjof ReuschHeming Orientering12.49+1.444.16
0Lars Sigurd Baugstø RødnesOppsal Orientering9.42+-1.233.14
0Philip Stärk-JohansenHeming Orientering14.12+3.074.44
0Torjus UllernIL Tyrving8.31+-2.342.50
0Olav Solheim UndebergetOppsal Orientering23.00+11.557.40
Marius E. AamodtOppsal Orienteringdiskvalifisert

D13-16J

3 000 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb17.145.44
2Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb19.54+2.406.38
3Ragne WiklundNydalens SK21.04+3.507.01
4Oda SikkelandIL Tyrving21.06+3.527.02
5Ingrid G. KvålsgardFossum IF25.03+7.498.21
6Synne SkjærsteinIL Tyrving25.36+8.228.32
7Inger Marie Baugstø RødnesOppsal Orientering25.39+8.258.33
8Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb26.08+8.548.42
9Margrethe WisløffAsker Skiklubb26.09+8.558.43
10Anine HallénNydalens SK28.22+11.089.27
11Stine NjåsteinIL Tyrving31.33+14.1910.31
12Ragne NorrudFossum IF33.29+16.1511.09
13Thea Feiring HaltiaIL Tyrving38.23+21.0912.47
14Marita Rørvik HaverLillomarka OL45.09+27.5515.03
15Åse BerganNydalens SK46.03+28.4915.21
16Johanne Øderud VatneBækkelagets SK48.52+31.3816.17
17Elin FløLillomarka OL51.13+33.5917.04
18Elise UllernIL Tyrving51.27+34.1317.09
19Tuva Eik HaaveOppsal Orientering54.23+37.0918.07
Ingvil AhlsandNydalens SKdiskvalifisert
Thea Sofie SalvesenAsker Skiklubbdiskvalifisert
Ane Sofie KroghOppsal Orienteringbrutt

D17J

3 000 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Inger Liv Bjerkreim NilsenLillehammer OK15.395.13
2Ingunn Hultgreen WeltzienIL Tyrving16.04+0.255.21
3Emilie Westli AndersenLøten o-lag20.22+4.436.47
4Sofie AarnesNydalens SK20.29+4.506.49
5Sigrid AlexandersenFredrikstad SK23.52+8.137.57
6Evine Westli AndersenLøten o-lag23.55+8.167.58
7Helene Lund-JohansenIL Tyrving25.01+9.228.20
8Ingvild TømtaRaumar Orientering25.04+9.258.21
9Stine Madslien BakkenNydalens SK26.57+11.188.59
10Astrid FiskumIL Tyrving27.22+11.439.07
11Anne Johanne LindNydalens SK29.49+14.109.56
12Karen BjergaardNydalens SK30.17+14.3810.05
13Synne Nesheim FlatebakkenIL Tyrving36.21+20.4212.07
14Ingrid Nytun NergårdNittedal OL36.43+21.0412.14
15Tiril Ruud BråtenRaumar Orientering36.47+21.0812.15
16Ida Feiring HaltiaIL Tyrving37.04+21.2512.21
17Gunn Mariken BjervaDrangedal OL37.11+21.3212.23
18Stina Johanne SandbergNydalens SK38.09+22.3012.43
19Elin EkebergIL Tyrving39.56+24.1713.18
20Ingrid TronshaugStokke IL41.52+26.1313.57
21Hedda VonenNittedal OL43.25+27.4614.28
22Camilla StridsklevIL Tyrving50.07+34.2816.42
Ingvild HøymorkHeming Orienteringbrutt

D40J

3 000 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kari MadslienNydalens SK19.306.30
2Anne-Lene Bakken UlsethNydalens SK21.58+2.287.19
3Signe Astrup ArnesenHeming Orientering22.48+3.187.36
4Anne MadslienNydalens SK25.44+6.148.34
5Marianne NjåsteinIL Tyrving27.00+7.309.00
6Hege WangLillomarka OL30.27+10.5710.09
7Anne Marit BjergaardNydalens SK36.57+17.2712.19
8Åshild FlatebakkenIL Tyrving46.02+26.3215.20

D50J

3 000 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gunhild HennumLierbygda OL21.007.00
2Dagrun MelkildHeming Orientering25.21+4.218.27
3Anne DanielsenLyn Ski26.08+5.088.42
4Gunn-Torill HokholtKolbotn og Skimt OL27.55+6.559.18
5Ellen Marie TurterNydalens SK36.26+15.2612.08
6Mette HallénNydalens SK38.21+17.2112.47
7Margrete EngzeliusAsker Skiklubb40.52+19.5213.37
8Randi NicolaisenAsker Skiklubb43.35+22.3514.31
9Helena StubberudNydalens SK46.48+25.4815.36
10Anna GöhlmanIL Tyrving53.17+32.1717.45
Marianne ArnesenAsker Skiklubbdiskvalifisert
Kari NatvigNittedal OLdiskvalifisert
Edel Sofie NilsenAsker Skiklubbdiskvalifisert

D60J

3 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Birgit KorvaldNydalens SK21.237.07

D70J

3 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Inger SkaugOppsal Orientering29.029.40
2Unni DrageHaugerud IF43.41+14.3914.33

DBedriftJ

3 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingrid Bjørshol HolmABB BIL24.328.10

H13-16J

3 000 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb16.065.22
2Eirik Langedal BreivikNydalens SK17.02+0.565.40
3Erling HjermstadFossum IF17.21+1.155.47
4Elias JonssonNydalens SK19.14+3.086.24
5Styrk Hundseid KamsvågIL Tyrving19.17+3.116.25
6Johan Teodor WestlyAsker Skiklubb19.19+3.136.26
7Jostein TandbergNydalens SK23.10+7.047.43
8Lukas LilandNydalens SK23.20+7.147.46
9Petter Astrup ArnesenHeming Orientering23.31+7.257.50
10Sam LunøeNydalens SK24.14+8.088.04
11Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb26.08+10.028.42
12Sander ArntzenAsker Skiklubb29.30+13.249.50
13Trygve MyhrAsker Skiklubb31.03+14.5710.21
14Audun Uglenes BerganNydalens SK32.53+16.4710.57
15Tobias R. HyllesethSentrum OK39.24+23.1813.08
16Sindre Vestengen LianLillomarka OL43.46+27.4014.35
17Jørgen Kjos BarkenæsFet OL44.16+28.1014.45
18Håvard HøymorkHeming Orientering48.24+32.1816.08
19Sivert Sande KvermeFossum IF48.25+32.1916.08
Herman BrunborgNittedal OLdiskvalifisert
Per Clemet WisløffAsker Skiklubbdiskvalifisert

H17J

3 000 m, 28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Martin JohanssonIL Tyrving14.014.40
2Sindre RønningFossum IF14.38+0.374.52
3Eirik RustadRaumar Orientering16.03+2.025.21
4Håvard HagaRaumar Orientering17.19+3.185.46
5Bojan BlumensteinHalden SK17.34+3.335.51
6Mathias NipenIL Tyrving17.38+3.375.52
7Trygve TømtaRaumar Orientering19.00+4.596.20
8Jonas Sommerstad JuveliLillomarka OL20.05+6.046.41
9Knut AasheimOppsal Orientering20.19+6.186.46
10Magnus Mellbye LarsenAsker Skiklubb22.04+8.037.21
11Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering23.11+9.107.43
12Are WigaardOppsal Orientering23.37+9.367.52
13Erik PerssonOppsal Orientering23.41+9.407.53
14Audun HokholtKolbotn og Skimt OL25.53+11.528.37
15Herman MoeFet OL29.25+15.249.48
16Claus MartinsenHeming Orientering31.12+17.1110.24
17Robin Bergane JanssonLillomarka OL33.26+19.2511.08
18Lars BredalenNittedal OL33.32+19.3111.10
19Tarjei VollsetHeming Orientering34.22+20.2111.27
20Halvor SteinsholtÅs-NMBU Orientering34.31+20.3011.30
21Ludvig Andreas Baugstø RødnesOppsal Orientering34.48+20.4711.36
22Morten TangenHamar OK35.40+21.3911.53
23Magnus Rokne VågenNydalens SK36.54+22.5312.18
24Eirik BrynildsenOppsal Orientering50.25+36.2416.48
Skjalg Hundseid KamsvågIL Tyrvingdiskvalifisert
Sigve VågsnesOppsal Orienteringdiskvalifisert
Torben Christian WendlerRaumar Orienteringdiskvalifisert
Magnus WølnebergIL Tyrvingbrutt

H40J

3 000 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Knut Harald HyllesethSentrum OK15.255.08
2Jan Tore HenriksenNydalens SK16.25+1.005.28
3Steinar LågØstmarka OK17.48+2.235.56
4Inge GunnesIL Tyrving18.03+2.386.01
5Geir HoffIL Tyrving19.51+4.266.37
6Knut Erling ØenHeming Orientering19.53+4.286.37
7Svein NygårdLillomarka OL20.21+4.566.47
8Bjørn HaugeFet OL24.22+8.578.07
9Tore BredalenNittedal OL28.16+12.519.25
10Ole Petter HaugenNydalens SK29.27+14.029.49
11Torstein BerntsenIL Tyrving29.34+14.099.51
12Lasse ArnesenHeming Orientering30.22+14.5710.07
13Arne TorgersenBækkelagets SK33.06+17.4111.02
14Kyrre GranFet OL36.16+20.5112.05
15Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL36.41+21.1612.13
16Harald Eide-FredriksenHeming Orientering43.40+28.1514.33 Last ned GPS-spor i gpx-format
17Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL45.46+30.2115.15
18Kjetil EspedalNydalens SK47.28+32.0315.49
19Jørn MoeFet OL49.59+34.3416.39
Guttorm L EggeOslostudentenes IKdiskvalifisert
Tommy JauhojärviAsker Skiklubbdiskvalifisert

H50J

3 000 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Leif ErikssonModum OL17.445.54
2Kim Farnes HansenLierbygda OL22.39+4.557.33
3Nils Petter FremmingHeming Orientering22.56+5.127.38
4Bjørn Henning GrandalIL Tyrving25.27+7.438.29
5Egil EideIL Tyrving26.31+8.478.50
6Klaus HorneIL Tyrving27.08+9.249.02
7Ove MartinsenHauketo IF27.42+9.589.14
8Håkon HåversenØstmarka OK28.35+10.519.31
9Morten KarlsenMåren OK31.24+13.4010.28
10Tormod ØvergaardVestre Akers SK32.14+14.3010.44
11Richard Zeiner-GundersenFossum IF36.29+18.4512.09
12Andreas ErichsenNydalens SK37.16+19.3212.25
13Ketil BergeVestre Akers SK37.27+19.4312.29
14Are NjåsteinIL Tyrving40.14+22.3013.24
15Øyvind GrandumIL GeoForm46.45+29.0115.35
16Øyvind GylverAsker Skiklubb52.38+34.5417.32
Per Arne ArnesenKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert
Reidar FossumAsker Skiklubbdiskvalifisert
Pål Woldstad HanssenEiker OLdiskvalifisert
Bård NatvigNittedal OLdiskvalifisert
Gløer WinsvoldSentrum OKdiskvalifisert

H60J

3 000 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørn GrindeOslostudentenes IK18.166.05
2Are EriksenOslostudentenes IK21.59+3.437.19
3Johan Toverud JensenNydalens SK31.40+13.2410.33
4Nils-Petter WiikDriv IL34.28+16.1211.29
5Hasse BergstrømIL Tyrving37.58+19.4212.39
6Jon FærdenKolbotn og Skimt OL44.44+26.2814.54
Vidar ElvekrokEiker OLdiskvalifisert

H70J

3 000 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørn EgnerHeming Orientering25.178.25
2Bjørn SandelienHeming Orientering42.45+17.2814.15
3Jon C. FougnerHeming Orientering45.35+20.1815.11
4Sven Erik RognesOslostudentenes IK47.38+22.2115.52
5Tor DrageHaugerud IF49.46+24.2916.35
6Kjell H. EriksenFossum IF58.43+33.2619.34
Roar BjordalOppsal Orienteringdiskvalifisert
Einar HemLillomarka OLdiskvalifisert
Øystein MadsenHaugerud IFdiskvalifisert

HBedriftJ

3 000 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Asbjørn AarvikStatoil Oslo BIL16.215.27
Martin Kjäll-OhlssonABB BILdiskvalifisert
Andreas MedalenNOTEAMbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor