Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for World Cup uttak mellom

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: World Cup uttak mellom
Arrangørorganisasjon: Steinkjer OK
Dato: onsdag 21 mai 2014

H 21

5 810 m, 52 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Torgeir NørbechIL Tyrving35.176.04
2Anders NordbergNydalens SK35.24+0.076.05
3Bjørn EkebergIL Tyrving35.29+0.126.06
4Magne DæhliHalden SK35.37+0.206.07
5Yngve SkogstadFrol IL35.57+0.406.11
6Gaute Hallan SteiwerLillomarka OL36.34+1.176.17
7Thomas Natvig ÅrstadNTNUI36.42+1.256.19
8Håkon Jarvis WestergårdJärla Orientering37.03+1.466.22
9Eirik Kamstrup HovindNTNUI37.20+2.036.25
10Hans Petter MathisenNTNUI37.38+2.216.28
11Jon Aukrust OsmoenNTNUI37.42+2.256.29
12Jo Forseth IndgaardFrol IL37.55+2.386.31
13Eskil KinnebergIFK Göteborg38.02+2.456.32
14Per Harald Havnen JohansenVaregg Fleridrett38.05+2.486.33
15Ulf Forseth IndgaardFrol IL38.14+2.576.34
16Hans Gunnar OmdalKristiansand OK38.27+3.106.37
17Ivar LundanesSödertälje-Nykvarn Orientering38.45+3.286.40
18Vegard RuttenborgNTNUI38.53+3.366.41
19Carl Godager KaasBækkelagets SK40.26+5.096.57
20Lars Sandstad SkjesetFrol IL40.40+5.236.59
21Emil AhlbäckFossum IF40.59+5.427.03
22Espen WeltzienJärla Orientering41.12+5.557.05
23Sindre RønningFossum IF41.16+5.597.06
24Isak BergsetNTNUI41.49+6.327.11
25Torkil Eide SolstadNTNUI42.03+6.467.14
26Espen FiskumHalden SK42.08+6.517.15
27Øyvind EngerNTNUI42.13+6.567.15
28Carl Petter LyngenFrol IL42.41+7.247.20
29Paul SirumFrol IL42.59+7.427.23
30Anders VisterRaumar Orientering43.00+7.437.24
31Martin VisterJärla Orientering43.11+7.547.25
32Nicholas OskarssonLillomarka OL43.59+8.427.34
33Dag LofthusNTNUI44.37+9.207.40
34Simen Jevne ArnesenNTNUI45.12+9.557.46
35Anders BjergaardNTNUI45.36+10.197.50
36Håvard HagaRaumar Orientering46.08+10.517.56
37Andreas SølbergOL Trollelg46.42+11.258.02
38Simen AamodtNTNUI46.53+11.368.04
39Ståle GjelstenNTNUI47.37+12.208.11
40Kjetil OkkenhaugNTNUI48.51+13.348.24
41Ivar HaugenKristiansand OK48.58+13.418.25
42Trygve OlsenNTNUI50.20+15.038.39
43Adrian OpheimNTNUI50.25+15.088.40
44Sverre Waaler KaasNydalens SK50.49+15.328.44
45Magnus Beyer BrattliFrol IL51.55+16.388.56
46Halvor Eid NielsenNTNUI52.22+17.059.00
47Håkon HeggedalNTNUI53.30+18.139.12
48Klaus Klausen EspedalNTNUI56.18+21.019.41
49Mikkel SørensenNTNUI1.00.12+24.5510.21
50Bjørn LundanesNTNUI1.02.31+27.1410.45
51Jakob Kalvig SkoganNTNUI1.04.42+29.2511.08
Øystein HaugFrol ILbrutt

D 21

4 710 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mari FastingHalden SK33.467.10
2Heidi Østlid BagstevoldFredrikstad SK34.16+0.307.16
3Emma JohanssonNTNUI36.05+2.197.39
4Ida Marie Næss BjørgulHalden SK36.12+2.267.41
5Anette BaklidKonnerud IL36.19+2.337.42
6Kine Hallan SteiwerHalden SK37.22+3.367.56
7Tone WigemyrBækkelagets SK37.36+3.507.58
8Marte NarumKonnerud IL37.53+4.078.02
9Nikoline Ekeberg SchjerveBækkelagets SK37.55+4.098.03
10Silje Ekroll JahrenSävedalens AIK38.04+4.188.04
10Gøril Rønning SundFrol IL38.04+4.188.04
12Ingjerd MyhreJärla Orientering38.19+4.338.08
13Linn HokholtNTNUI39.40+5.548.25
14Hanna Haugen NordbrødenHalden SK39.54+6.088.28
15Maren Jansson HaverstadNTNUI40.26+6.408.35
16Gunvor Hov HøydalFossum IF41.50+8.048.52
17Anna UlvensøenNTNUI41.54+8.088.53
18Therese HaareKonnerud IL42.00+8.148.55
19Anneke Hald BjørgumJärla Orientering50.47+17.0110.46
20Elin-Kristin HemNTNUI50.51+17.0510.47
21Marianne DæhliNTNUI51.58+18.1211.01
Anne Johanne LindNydalens SKbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor
O-Festivtival