Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Urb-O Cup # 7

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Urb-O Cup # 7
Arrangørorganisasjon: Varegg Fleridrett
Dato: tirsdag 18 februar 2014

H17-

15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sindre Østgulen DeiszVaregg Fleridrett16.43
2Petter Marki ErichsenVaregg Fleridrett17.19+0.36
3Trygve BuanesTIF Viking18.10+1.27
4Øyvind Macody LundVaregg Fleridrett19.41+2.58
5Carl Eilert Macody LundVaregg Fleridrett20.11+3.28
6Sondre DammTIF Viking20.37+3.54
7Jostein KvaklandVaregg Fleridrett21.32+4.49
8Brage HellenTIF Viking23.04+6.21
9Kasper ValestrandVaregg Fleridrett30.30+13.47
Jakob EiknerFana ILaktiv
Michael GunnarsonVaregg Fleridrettaktiv
Jone Peter ReistadFana ILaktiv
Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Kristian LøvåsVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrettdiskvalifisert

D17-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Line LaurantsenVaregg Fleridrett23.39
2Vibeke RykkjeVaregg Fleridrett25.04+1.25
Ingrid EggenHaugesund IL Orienteringaktiv
Silje ReistadFana ILaktiv
Camilla VikingsenTIF Vikingaktiv

H-16

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kristian RykkjeVaregg Fleridrett20.54
2Mathias RosenlundVaregg Fleridrett24.55+4.01
3Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrett28.31+7.37
4Johan EikangerIL Gular28.51+7.57
5Kristian Fredrik ThomassenVaregg Fleridrett31.15+10.21

D-16

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett23.49
2Tonje Aasheim NymarkAskøy OL24.35+0.46
3Ingunn Torød BusetGneist, IL28.18+4.29
4Ida LehmannVaregg Fleridrett30.47+6.58
5Tora Aasheim NymarkAskøy OL41.14+17.25
Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrettaktiv
Constance StorvestreVaregg Fleridrettdiskvalifisert

H40-

15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tom Eirik EikangerIL Gular20.11
2Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett22.48+2.37
3Jørn Ove WoldsdalVaregg Fleridrett22.51+2.40
4Tommy SævareidFana IL23.13+3.02
5Pål ThomassenVaregg Fleridrett23.22+3.11
6Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett24.56+4.45
7Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett26.42+6.31
8Lars FjellangerFana IL28.43+8.32
9Sindre EkrheimBergens TF37.04+16.53
10Tore NymarkAskøy OL40.52+20.41
Sigurd EiknerFana ILaktiv
Morten Lund-JohansenVaregg Fleridrettaktiv
John Nova YorkVaregg Fleridrettaktiv
Kjetil DammTIF Vikingdiskvalifisert
Matti TorgersenBergens TFdiskvalifisert

D40-

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Nina GogaBergens TF23.44
2Tove AasheimAskøy OL28.27+4.43
3Mette RogneVaregg Fleridrett32.00+8.16
May-lill DammTIF Vikingaktiv
Anne WestergårdVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Siri Elisabet HelleFana ILdiskvalifisert

H60-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Atle AlvheimFana IL26.50
2Per Øivind HusbyVaregg Fleridrett30.35+3.45
3Erling StrandBergens TF34.52+8.02
4Jan Olav OrmbergFana IL36.30+9.40
Kristian Hj. FalchIL Gularaktiv

D60-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Nina SoligardBergens TF32.50
2Astrid OrmbergFana IL39.01+6.11

HN

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Erlend SørheimVaregg Fleridrett16.20
2Christian WisethVaregg Fleridrett16.26+0.06
3Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett18.30+2.10
4Oskar Steinhaug MadslienVaregg Fleridrett19.03+2.43
5Martin ThomassenVaregg Fleridrett23.19+6.59
6Morten WisethVaregg Fleridrett25.28+9.08
7Marius Strand JohansenVaregg Fleridrett35.28+19.08
8Jørgen Julius JohansenVaregg Fleridrett35.31+19.11
Gard York HaukenesVaregg Fleridrettaktiv

DN

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Cathrine WisethVaregg Fleridrett16.27
2Ingrid Emilie WisethVaregg Fleridrett25.23+8.56
3Julie Strand JohansenVaregg Fleridrett35.30+19.03

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor