Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Blodslitet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Blodslitet
Arrangørorganisasjon: Fredrikstad SK
Dato: lørdag 18 oktober 2014

N-åpen

3 550 m, 52 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Sigrid Aaby MøretrøKolbotn og Skimt OL44.1912.29
August AamodtModum OL46.3713.07
Herman Anker SkovbjergOK Pan Århus31.318.52
Lukas Jones ArnesenHeming Orientering47.5013.28
Christian Fredrik BorgIL Koll37.2410.32
Sanna BottolfsModum OL46.4013.08
Mats Olsen ByeModum OL36.2110.14
Matilde DalanFredrikstad SK48.1013.34
Jenny DanevadFredrikstad SK42.0911.52
Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn32.059.02
Jacob EylertsenHalden SK1.39.2327.59
Frikk FinsrudAsker Skiklubb41.4811.46
Vegard GeickeRøyken OL43.2512.13
Kåre Peter Krohn GjessingHeming Orientering1.01.0617.12
Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb50.1614.09
Signe Strand GulbrandsenFredrikstad SK42.1411.53
Thea HammernesModum OL46.4213.09
Anne HaugStokke IL47.2013.20
Hanne Wærp HaugeNydalens SK34.259.41
William HofossHadeland OL2.03.1234.42
Ingrid Pedersen HolmskauTrøsken IL54.5815.29
Mathias Pedersen HolmskauTrøsken IL54.4515.25
Emil Husebye AamodtFredrikstad SK48.3013.39
Veronika JacobsenFredrikstad SK58.1316.23
Emma Aune JakobsenOK Moss45.3912.51
Kristoffer KatlaFossum IF31.558.59
Emilie Sophie KorssjøenFredrikstad SK1.22.1623.10
Simen KristiansenOL Trollo3.43.011.02.49
Tuva KristiansenFredrikstad SK45.1812.45
Mads Kvisgaard SchnellOK Pan Århus33.249.24
Tidemann LierIndre Østfold OK33.539.32
Stian LillegårdLillomarka OL40.5411.31
Topi LindqvistKouvolan Suunnistajat39.4411.11
Mathias LinløkkenØstmarka OK36.4310.20
Espen Longva-StavemFredrikstad SK58.0716.22
Amalie LøkkebergFredrikstad SK42.1711.54
Aurora LøkkebergFredrikstad SK1.39.3128.01
Bodil Brun MarcussenSørreisa OL44.4912.37
Lise MarcussenSørreisa OL44.4712.36
Mari Aaby MøretrøKolbotn og Skimt OL46.5913.14
Sondre Nesheim KøberNydalens SK1.42.1028.46
Audun NordbyFredrikstad SK48.4613.44
Trygve RaknerudIndre Østfold OK49.5614.03
Ingrid T. Rolfsen HaugmoHeming Orientering3.31.3659.36
Marie SaugestadNydalens SK34.389.45
Liv SimonsenOK Øst1.02.1217.31
Tor SimonsenOK Øst1.01.2017.16
Jesper Vonen SvaeSarpsborg OL35.169.56
Ludvik SætherFredrikstad SK40.2911.24
Tuva Løver ThonModum OL46.4413.09
Embla ØvretveitFredrikstad SK47.2513.21
Rebecca ØyerosetFredrikstad SK1.22.3323.15

D -10

3 580 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Marie Lien BackstrømHalden SK48.2613.31
Eileen BjanesIL Tyrving1.04.5418.07
Ingeborg EikåsSandefjord OK50.4114.09
Josefin EylertsenHalden SK46.0112.51
Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn26.537.30
Vida Helland-HansenIL Tyrving1.04.5318.07
Maja Mo HjelsethNydalens SK43.0812.02
Aurora Wilkens JernbergNydalens SK43.0412.01
Marie KravdalGjø-Vard OL31.228.45
Marie KvarmeRøyken OL37.3710.30
Anna KølbækAarhus 1900 Orientering54.5415.20
Marie ScheeleNydalens SK37.3410.29
Juliane Paulsen LieFredrikstad SKdiskvalifisert

D11-12

4 160 m, 38 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marieluise Schmitt GranHalden SK30.127.15
2Oda ScheeleNydalens SK30.16+0.047.16
3Theresa FürstenbergNydalens SK30.20+0.087.17
4Pia Young VikNydalens SK30.28+0.167.19
5Kristine KravdalGjø-Vard OL30.32+0.207.20
6Yngvild Langedal BreivikNydalens SK30.36+0.247.21
7Åsne HaavengenKongsberg OL32.39+2.277.50
8Marte Madslien BakkenNydalens SK32.44+2.327.52
9Ina MartiniAsker Skiklubb32.54+2.427.54
10Maya Jones ArnesenHeming Orientering32.56+2.447.55
11Ida Sofie HjortlandLarvik OK35.48+5.368.36
12Stella Maria HolmboeIL Tyrving35.51+5.398.37
13Alexandra LinløkkenØstmarka OK36.03+5.518.39
14Live ØstvoldHeming Orientering36.08+5.568.41
15Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL38.25+8.139.14
16Noor DirroMåren OK38.38+8.269.17
17Ingrid Kristine HansenSarpsborg OL41.03+10.519.52
18Kristin Melby JacobsenLardal OL42.03+11.5110.06
19Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett42.30+12.1810.12
20Ida Marie FlågenHeming Orientering42.53+12.4110.18
21Ea LunøeNydalens SK42.57+12.4510.19
22Sofie BergstrømHalden SK43.04+12.5210.21
23Lina PettersenNydalens SK43.14+13.0210.23
24Tora Briskerud HasselvoldGrue IL49.00+18.4811.46
25Martha Nesheim KøberNydalens SK57.56+27.4413.55
26Alexandra AngvollFredrikstad SK58.12+28.0013.59
27Hedda Paulsen LieFredrikstad SK58.27+28.1514.03
28Marie AadlandSamnanger IL1.00.41+30.2914.35
29Astrid GyllingAarhus 1900 Orientering1.00.46+30.3414.36
30Elise Wærp HaugeNydalens SK1.04.52+34.4015.35
31Oda SørlieNydalens SK1.05.09+34.5715.39
32Hanne MarcussenSørreisa OL1.22.57+52.4519.56
Sara Cathrine BackerFredrikstad SKdiskvalifisert
Iselin SørensenSturla, IFdiskvalifisert
Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OLbrutt
Juni BrasethGimle IFbrutt
Mari EidsmoFreidigbrutt
Johanna Sofie LongfjeldModum OLbrutt

D13-14

5 950 m, 73 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ragne WiklundNydalens SK49.348.19
2Karianne Olsvik DengerudNydalens SK49.46+0.128.21
3Pernille KatlaFossum IF49.59+0.258.24
4Aurora GjølsjøOK Moss50.06+0.328.25
5Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK50.29+0.558.29
6Kristine Haanes StrandlieGjø-Vard OL50.45+1.118.31
7Marlin HaavengenKongsberg OL51.00+1.268.34
8Janne Tjørhom AasheimGanddal IL55.20+5.469.17
9Kjersti LundqvistÅs-NMBU Orientering55.31+5.579.19
10Kristine Eide RappRaumar Orientering55.40+6.069.21
11Ingvild LangeggenKongsberg OL55.43+6.099.21
12Mari Landro SvingheimKonnerud IL55.45+6.119.22
13Tuva Aas StræteRingerike OL55.47+6.139.22
14Ingrid Tandberg RyanAsker Skiklubb56.08+6.349.26
15Silje Berner MyhreFossum IF56.28+6.549.29
16Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL56.38+7.049.31
17Hanne VassendPorsgrunn OL56.40+7.069.31
18Ingrid G. KvålsgardFossum IF56.45+7.119.32
19Ingrid HasaasFossum IF57.04+7.309.35
20Jorid Nandrup NielsenIndre Østfold OK58.26+8.529.49
21Thea Charlotte HansenAsker Skiklubb58.30+8.569.49
22Maren NorderudIL Tyrving58.36+9.029.50
23Ane Sofie KroghOppsal Orientering59.09+9.359.56
24Hedda Raadal BjørloHalden SK59.26+9.529.59
25Helene EgerKongsberg OL59.36+10.0210.01
26Anniken RanvikKonnerud IL59.44+10.1010.02
27Andrea RanvikKonnerud IL59.47+10.1310.02
28Kaja Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering59.49+10.1510.03
29Julie Elisabeth ÅbyholmFossum IF59.55+10.2110.04
30Karen Hoel JomaasFossum IF1.00.03+10.2910.05
31Tale StrandKongsberg OL1.00.13+10.3910.07
32Tora IndregardIL BUL-Tromsø1.00.27+10.5310.09
33Birka Øhlenschlæger NielsenSilkeborg OK1.00.37+11.0310.11
34Hanna NysæterSkien OK1.00.54+11.2010.14
35Hanna JohanssonHedrum OL1.01.11+11.3710.16
36Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb1.01.22+11.4810.18
37Malin HaugeHisøy OK1.01.27+11.5310.19
38Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb1.01.40+12.0610.21
39Karoline BjørnerødOK Moss1.02.42+13.0810.32
40Solveig Eline BergIL Tyrving1.04.54+15.2010.54
41Kathinka RogstadKongsberg OL1.05.06+15.3210.56
42Jorun BækkenOs IL1.06.35+17.0111.11
43Emma DanevadFredrikstad SK1.06.49+17.1511.13
44Marie Helene HansenSarpsborg OL1.06.52+17.1811.14
45Anna MeenPorsgrunn OL1.07.09+17.3511.17
46Eli KolstadMo OK1.09.42+20.0811.42
47Marie F. Lindløv JensenSarpsborg OL1.10.04+20.3011.46
48Johanne Midttun SystadNydalens SK1.10.53+21.1911.54
49Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL1.10.56+21.2211.55
50Ingvild Tronstad AndersenKongsberg OL1.11.14+21.4011.58
51Vibeke Kvistad DengerudSteinkjer OK1.11.16+21.4211.58
52Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF1.11.29+21.5512.00
53Heidi Elisabeth BrækkeHalden SK1.11.55+22.2112.05
54Ida-Synnøve KristiansenFredrikstad SK1.12.01+22.2712.06
55Sarah WølloKongsberg OL1.12.09+22.3512.07
56Elin FløLillomarka OL1.12.32+22.5812.11
57Anni SaarelaKonnerud IL1.13.42+24.0812.23
58Katrine SpannerOK Pan Århus1.21.52+32.1813.45
59Hanna Lye MoumHalden SK1.22.03+32.2913.47
60Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL1.27.04+37.3014.37
61Lisa JenssenHalden SK1.27.27+37.5314.41
62Maria DahlOK Pan Århus1.31.03+41.2915.18
63Carolina Hernandez VråleKonnerud IL1.32.03+42.2915.28
64Ingeborg KvarmeRøyken OL1.32.21+42.4715.31
65Tora Aasheim NymarkAskøy OL1.35.36+46.0216.04
66Maria KølbækAarhus 1900 Orientering1.54.56+1.05.2219.18
67Oda GjerdahlBerger og Svelvik OL2.14.37+1.25.0322.37
68Mathilde Smedegaard MadsenOK Sorø2.14.51+1.25.1722.39
Elise AusenPorsgrunn OLdiskvalifisert
Jenny BaklidKonnerud ILdiskvalifisert
Tuva Fossheim AsplinGjø-Vard OLdiskvalifisert
Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gulardiskvalifisert
Hedda SkatvedtRaumar Orienteringdiskvalifisert

D15-16

9 290 m, 64 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF1.18.328.27
2Ingvil AhlsandNydalens SK1.18.47+0.158.28
3Synne StrandAsker Skiklubb1.19.05+0.338.30
4Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK1.19.10+0.388.31
5Malin SandstadFreidig1.19.29+0.578.33
6Lucy HainesAIRE GB1.22.30+3.588.52
7Maria PrestbøenSandefjord OK1.22.37+4.058.53
8Oda SikkelandIL Tyrving1.22.44+4.128.54
9Rikke Gjeitnes DahleMolde og Omegn IF1.22.50+4.188.54
10Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering1.22.58+4.268.55
11Åshild Faller RåheimFet OL1.23.03+4.318.56
12Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb1.25.10+6.389.10
13Tonje Aasheim NymarkAskøy OL1.25.24+6.529.11
14Marthe SvihusSandnes IL (Rogaland)1.25.35+7.039.12
15Kristin OttesenFredrikstad SK1.25.37+7.059.12
16Ane DyrkornEiker OL1.25.44+7.129.13
17Agnes Irene LongfjeldModum OL1.25.48+7.169.14
18Julie Roll TørnqvistFana IL1.25.54+7.229.14
19Silje HaugeHisøy OK1.26.12+7.409.16
20Ella Arentz HagenSandefjord OK1.26.19+7.479.17
21Julie NærestadVegårshei IL1.29.24+10.529.37
22Kjersti Kvistad DengerudSteinkjer OK1.29.44+11.129.39
23Line SølbergOL Trollelg1.30.55+12.239.47
24Marit Melby JacobsenLardal OL1.31.05+12.339.48
25Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK1.31.10+12.389.48
26Ingvild C. FleisjeNittedal OL1.31.45+13.139.52
27Fanni Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb1.33.10+14.3810.01
28Anniken Helland-HansenIL Tyrving1.33.32+15.0010.04
29Anne Willkommen EikenKongsberg OL1.33.50+15.1810.06
30Rikke Blakkestad IngesenSarpsborg OL1.33.59+15.2710.06
31Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb1.34.15+15.4310.08
32Margrethe WisløffAsker Skiklubb1.35.00+16.2810.13
33Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss1.35.15+16.4310.15
34Rikke Hjelseth LarsenKongsberg OL1.37.19+18.4710.28
35Thea DyrkornEiker OL1.37.23+18.5110.28
36Nora TorgersenHalden SK1.37.46+19.1410.31
37Ida AurebekkTorridal IL1.37.53+19.2110.32
38Sigrid Saur ModahlFredrikstad SK1.38.00+19.2810.32
39Emilie WestinPorsgrunn OL1.38.38+20.0610.37
40Solveig Hernandez VråleKonnerud IL1.39.06+20.3410.40
41Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK1.39.11+20.3910.40
42Synne Malene BrækkeHalden SK1.39.55+21.2310.45
43Ida Johanne AadlandSamnanger IL1.43.36+25.0411.09
44Åse BerganNydalens SK1.43.52+25.2011.10
45Sara Lysemose PoulsenSilkeborg OK1.44.28+25.5611.14
46Kristin SmebyKongsberg OL1.49.02+30.3011.44
47Maria Ulseth SylteFreidig1.50.06+31.3411.51
48Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)1.50.20+31.4811.52
49Nora Marie wedege IrgensBodø og Omegn IF Orientering1.50.32+32.0011.53
50Fride SørensenSturla, IF1.50.39+32.0711.54
51Maria Nygaard-ØstbyFossum IF1.50.43+32.1111.55
52Kornelia Lønning BrurbergSturla, IF1.54.37+36.0512.20
53Synne Eide RappRaumar Orientering1.54.49+36.1712.21
54Silje MoeFredrikstad SK2.01.02+42.3013.01
55Idunn HaavengenKongsberg OL2.01.53+43.2113.07
56Helena ÅsbergSarpsborg OL2.02.08+43.3613.08
57Sandra B. RobertsenOL Tønsberg og omegn2.04.19+45.4713.22
58Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett2.04.21+45.4913.23
59Andrea DrangsholtTorridal IL2.04.39+46.0713.25
60Thea Feiring HaltiaIL Tyrving2.06.05+47.3313.34
61Hedvig VollsetHeming Orientering2.21.53+1.03.2115.16
62Johanne Øderud VatneBækkelagets SK2.23.23+1.04.5115.26
63Kristiane RogstadKongsberg OL2.24.39+1.06.0715.34
64Ida LehmannVaregg Fleridrett2.33.14+1.14.4216.29

D35

11 350 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Elin BjervaLarvik OK1.33.428.15
2Astrid KravdalGjø-Vard OL1.43.02+9.209.04
3Mila ZaharinovaOppsal Orientering1.43.05+9.239.04
4Anja WingstedtHalden SK1.47.20+13.389.27
5Elin Cathrine HagenHalden SK1.52.50+19.089.56
6Kari StrandLierbygda OL1.53.29+19.479.59
7Gunn Mariken BjervaDrangedal OL2.00.01+26.1910.34
8Kristin Nergaard BergFossum IF2.21.12+47.3012.26

D40

11 350 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll1.33.448.15
2Berit Sofie WiklundNydalens SK1.36.43+2.598.31
3Runa Lien BackstrømHalden SK1.37.05+3.218.33
4Wendy FjellstadÅs-NMBU Orientering1.43.05+9.219.04
5Anne UrsetIL BUL-Tromsø1.50.07+16.239.42
6Anne Møller SkaugOK Pan Århus1.50.08+16.249.42
7Line Skjevik ArnevikRingerike OL1.50.25+16.419.43
8Siri Thortveit MyhreSøgne og Songdalen OK1.52.15+18.319.53
9Kristin BruserudOL Trollo1.52.16+18.329.53
10Linda M. Torper BystrømIndre Østfold OK1.52.32+18.489.54
11Anne Mia OlsenModum OL2.31.17+57.3313.19
12Anne-Mette JansenOK Roskilde2.46.13+1.12.2914.38

D45

9 290 m, 41 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne-Lene Bakken UlsethNydalens SK1.23.308.59
2Signe Astrup ArnesenHeming Orientering1.23.32+0.028.59
3Gro Sandstad EidsmoFreidig1.23.58+0.289.02
4Eva Lill KvisleAsker Skiklubb1.25.15+1.459.10
5Kari MadslienNydalens SK1.25.20+1.509.11
6Marianne NjåsteinIL Tyrving1.32.25+8.559.56
7Kari Jussie LønningSturla, IF1.33.25+9.5510.03
8Ingrid KvistadKongsberg OL1.33.44+10.1410.05
9Hege FeiringIL Tyrving1.33.47+10.1710.05
10Kirsti KringhaugRingerike OL1.33.49+10.1910.05
11Aud Ellen BrevikSturla, IF1.33.56+10.2610.06
12Hanne Lerche RaadalHalden SK1.34.00+10.3010.07
13Hilde VassendPorsgrunn OL1.34.04+10.3410.07
14Gry AhlsandNydalens SK1.34.18+10.4810.09
15Lill-Kristin EngerModum OL1.34.22+10.5210.09
16Anne Marit BjergaardNydalens SK1.34.28+10.5810.10
17Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL1.37.51+14.2110.31
18Torunn Ø. JensenRingerike OL1.40.08+16.3810.46
19Frauke Schmitt GranHalden SK1.43.22+19.5211.07
20Wenche LindløvSarpsborg OL1.43.38+20.0811.09
21Trine OldernesLillomarka OL1.43.40+20.1011.09
22Ingrid Eide RappRaumar Orientering1.44.13+20.4311.13
23Anett WallinIL Tyrving1.44.20+20.5011.13
24Unn Mette KlopbakkenSynnfjell OK1.47.37+24.0711.35
25Hilde ForbordMalvik IL1.49.00+25.3011.43
26Nina Hansen-MøllerudKongsberg OL1.50.20+26.5011.52
27Stine ArntzenSandefjord OK1.51.46+28.1612.01
28Tove AasheimAskøy OL1.52.43+29.1312.07
29Mette Eline HeimstadRingerike OL1.56.18+32.4812.31
30Anita StensethSynnfjell OK2.12.09+48.3914.13
31Trine BjervaDrangedal OL2.12.59+49.2914.18
32Maria TorgersenBækkelagets SK2.19.22+55.5215.00
33Kathrine LunøeNydalens SK2.20.56+57.2615.10
34Lill-Ann TorpSandefjord OK2.21.30+58.0015.13
35Kristin SørensenSturla, IF2.23.16+59.4615.25
36Anne Kristine NorderudIL Tyrving2.34.56+1.11.2616.40
37Marianne ReuschHeming Orientering2.41.48+1.18.1817.24
38Jartrud SteinsliØstmarka OK2.52.56+1.29.2618.36
Aase RanheimRingsaker OKdiskvalifisert
Eva SmedegaardOK Sorødiskvalifisert
Hanne-Kristin Bjerknes KvarmeRøyken OLbrutt

D50

9 290 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kari ChristiansenSandefjord OK1.23.399.00
2Anne Marie Solheim HaugerudIndre Østfold OK1.32.06+8.279.54
3Anne-Guri JevneHamar OK1.32.23+8.449.56
4Anne Elisabeth RamtvedtSarpsborg OL1.33.53+10.1410.06
5Anette LundOK GORM1.34.01+10.2210.07
6Åshild Stuve StrandlieGjø-Vard OL1.34.16+10.3710.08
7Ingrid RavnanOL Toten-Troll1.35.07+11.2810.14
8Kjersti HovFossum IF1.35.23+11.4410.16
9Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering1.35.26+11.4710.16
10Hilde StorløkkenKongsberg OL1.35.45+12.0610.18
11Gunn-Torill HokholtKolbotn og Skimt OL1.40.35+16.5610.49
12Vanja StaffOL Toten-Troll1.44.51+21.1211.17
13Mona StrandMåren OK1.49.28+25.4911.46
14Dagrun MelkildHeming Orientering1.50.24+26.4511.53
15Bente LineSkaukameratene OL1.50.46+27.0711.55
16Kristin Damsgaard GrindstadSarpsborg OL1.52.54+29.1512.09
17Kjersti SkantzeIL Tyrving1.57.03+33.2412.35
18Ann Karin TjørhomGanddal IL1.58.10+34.3112.43
19May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering1.59.30+35.5112.51
20Heidi BørstadSarpsborg OL1.59.36+35.5712.52
21Hilde KløvstadSandefjord OK2.02.53+39.1413.13
22Bjørg Marit SollieOL Trollo2.08.14+44.3513.48
23Margrete EngzeliusAsker Skiklubb2.17.31+53.5214.48
24Marianne ArnesenAsker Skiklubb2.18.03+54.2414.51
25Helen Margrethe SchjelderupNord-Østerdal OK2.42.34+1.18.5517.29
26Hege HeibergHadeland OL2.47.56+1.24.1718.04
Tone HollowellOK Tyrbrutt

D55

7 960 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kari NatvigNittedal OL1.20.2910.06
2Ellen Marie TurterNydalens SK1.20.40+0.1110.08
3Sirpa LiljaModum OL1.22.22+1.5310.20
4Elisabet ÖströmOK Tyr1.24.53+4.2410.39
5Wenche HultgreenIL Tyrving1.24.55+4.2610.40
6Grete Synnøve HoviSkien OK1.25.22+4.5310.43
7Anne GarsrudVaulen Orienteringsklubb1.25.36+5.0710.45
8Mette HallénNydalens SK1.26.08+5.3910.49
9Ingeborg Lobben GjennestadVegårshei IL1.30.40+10.1111.23
10Anne SørumRingsaker OK1.36.34+16.0512.07
11Anne Julsrud HaugenHalden SK1.36.38+16.0912.08
12Edel Sofie NilsenAsker Skiklubb1.37.23+16.5412.14
13Randi NilstadIL Tyrving1.37.26+16.5712.14
14Berit DanielsenIL Tyrving1.38.11+17.4212.20
15Gerd FossestølNittedal OL1.39.46+19.1712.32
16Berit BergeIL Tyrving1.39.51+19.2212.32
17Astrid Waaler KaasHeming Orientering1.44.07+23.3813.04
18Tove DamgaardOL Trollo1.45.17+24.4813.13
19Mona Bugge HaugOL Vallset/Stange1.47.29+27.0013.30
20Anne Lise AndreassenSandefjord OK1.51.37+31.0814.01
21Siren GreveBergens TF2.00.01+39.3215.04
22Marianne ThorssonIK Trenne2.00.09+39.4015.05
23Elisabeth Holth JohannessenRøyken OL2.25.15+1.04.4618.14
Siri FlatekvalOppsal Orienteringdiskvalifisert
Lena GottfridssonNittedal OLbrutt
Bjørg SvanbergRøyken OLbrutt

D60

7 960 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Birgit KorvaldNydalens SK1.20.3610.07
2Margrete JørandliGjø-Vard OL1.31.26+10.5011.29
3Lis DæhliLøten o-lag1.32.40+12.0411.38
4Ingeborg BakkenMåren OK1.37.17+16.4112.13
5Randi Kristin NærumLarvik OK1.42.26+21.5012.52
6Kjersti ThoStabæk IF1.44.36+24.0013.08
7Inger TiltnesIL Tyrving1.45.26+24.5013.14
8Elle M. MelbyeHeming Orientering1.47.22+26.4613.29
9Jessica KathleMåren OK1.54.17+33.4114.21
10Live Joronn YtrehusRingerike OL1.59.30+38.5415.00
11Aud KjemperudEiker OL2.05.32+44.5615.46
12Eva TaraldrudIndre Østfold OK2.11.42+51.0616.32
13Nina KolbergIL Tyrving2.14.05+53.2916.50
14Tove Skiri WahlgrenSarpsborg OL2.39.45+1.19.0920.04
Emma Grete Feyling HaareKonnerud ILdiskvalifisert
Gro SolnørdalRudsbygd ILbrutt

D65

5 890 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingjerd SognnæsBergens TF1.20.4913.43
2Liv FeiringHamar OK1.30.49+10.0015.25
3Inger LindløvOK Moss1.39.03+18.1416.48
4Anne Marit FærdenKolbotn og Skimt OL1.39.17+18.2816.51
5Margit Ryen SteenBø OL1.39.24+18.3516.52
6Ingeborg BøbelIL Imås1.39.36+18.4716.54
7Signe HeivollSøgne og Songdalen OK1.39.41+18.5216.55
8Berit GrosvoldEiker OL1.49.08+28.1918.31
9Marianne SellgrenSigtuna OK1.49.14+28.2518.32
10Inger HalckMåren OK1.50.05+29.1618.41
11Tordis Rytter JakobsenOK Moss1.53.02+32.1319.11
12Sidsel SandelienHeming Orientering2.08.02+47.1321.44
13Eva Marie GranOK Øst2.14.55+54.0622.54
Brynhild FanuelsenFossum IFdiskvalifisert
Gry Bruland VråleSturla, IFdiskvalifisert

D70

5 890 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Torid KvaalFreidig1.20.5013.43
2Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb1.39.14+18.2416.50
3Synnøve DalvaBø OL1.40.11+19.2117.00
4Aase Tove GoldenMåren OK1.48.13+27.2318.22
5Marit TunaalHeming Orientering2.05.07+44.1721.14
6Onelma BlomhoffHeming Orientering2.13.59+53.0922.44
7Hjørdis EgnerHeming Orientering2.16.18+55.2823.08
8Grete VestbyVarteig OL2.20.20+59.3023.49
9Eva NilsenLillomarka OL2.30.07+1.09.1725.29
10Inger Lise BjordalOppsal Orientering2.30.46+1.09.5625.35

D75

5 160 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Unni Dirro BøhlerengenMåren OK1.18.3515.13
2Unni DrageHaugerud IF1.20.02+1.2715.30
3Gudveig JørundlandOK Sør1.41.47+23.1219.43
4Johanna YtterbølGimle IF1.47.08+28.3320.45
5Inga-Britt MalmGarphyttans IF2.14.58+56.2326.09
Tirill Liby SeipOK Skeididiskvalifisert

H -10

3 580 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Axel AaldeNydalens SK30.408.33
Eivind Bogen ArenthSturla, IF36.1310.06
Jakob Backer-TellnesAsker Skiklubb37.1410.24
Herman Lien BackstrømHalden SK48.0013.24
Mikael BirkelunAsker Skiklubb37.1010.22
Theodor BjørkSandefjord OK26.317.24
Alfred BjørnerødOK Moss26.347.25
Brage EikåsSandefjord OK26.367.25
Sondre EngebretsenOK Moss27.007.32
Simen Hagen StrømsnesAsker Skiklubb37.2710.27
Jonas KroghOppsal Orientering32.138.59
Ask OlaussenOppsal Orientering32.098.58
Fridtjof ReuschHeming Orientering35.5810.02
Harald Haanes StrandlieGjø-Vard OL43.0112.00
Liam Viggo WingstedtHalden SK38.5810.53
Jo Randar HolmøyHadeland OLdiskvalifisert

H11-12

4 160 m, 55 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK27.246.35
2Per Ingvar TollehaugEiker OL27.28+0.046.36
3Nils TveiteÅs-NMBU Orientering27.32+0.086.37
4Cornelius BjørkSandefjord OK27.35+0.116.37
5Sondre YtterbøAsker Skiklubb27.49+0.256.41
6Christopher EngebretsenOK Moss28.00+0.366.43
7Teodor Mo HjelsethNydalens SK28.16+0.526.47
8Tobias Mikael EspedalNydalens SK28.18+0.546.48
9Vidar TorvikNydalens SK28.19+0.556.48
10Joakim Wilkens JernbergNydalens SK28.21+0.576.48
11Felix FinsrudAsker Skiklubb28.26+1.026.50
12Ole Jakob FrankrigNydalens SK29.02+1.386.58
13Gaute BerganNydalens SK30.32+3.087.20
14Vetle DrageKongsberg OL31.41+4.177.36
15Jakob TorgersenHalden SK31.43+4.197.37
16Kasper Bakken UlsethNydalens SK31.51+4.277.39
17Kristian ØstermannHeming Orientering31.56+4.327.40
18Ferdinand FremmingHeming Orientering32.00+4.367.41
19Atle Nikolai WølloKongsberg OL32.27+5.037.48
20Anselm ReichenbachOppsal Orientering36.10+8.468.41
21Odin SætherFredrikstad SK36.14+8.508.42
22Sondre Zahl HagenFossum IF36.17+8.538.43
23Mikkel KatlaFossum IF36.22+8.588.44
24Even BordalRingsaker OK36.24+9.008.45
25Tor Erling GjølsjøOK Moss36.31+9.078.46
26August Syrdal ØenHeming Orientering36.32+9.088.46
27Stein Aas StræteRingerike OL37.07+9.438.55
28Arthur BrunborgNittedal OL41.20+13.569.56
29Jonas EikåsSandefjord OK41.28+14.049.58
30Henrik ReuschHeming Orientering41.41+14.1710.01
31Hans UrsetIL BUL-Tromsø42.02+14.3810.06
32Jon MarcussenSørreisa OL43.34+16.1010.28
33Mats LindaasElverum OK43.39+16.1510.29
34Sigurd Saxe SandvikHalden SK43.56+16.3210.33
35Søren Møller SkaugOK Pan Århus48.56+21.3211.45
36Mikkel KølbækAarhus 1900 Orientering49.03+21.3911.47
37Birk F. SætnanFossum IF50.49+23.2512.12
38Henrik LinløkkenØstmarka OK54.19+26.5513.03
39Elias StubberudNydalens SK55.05+27.4113.14
40Bendik MjøsterØstmarka OK55.56+28.3213.26
41Sivert PoppeFredrikstad SK56.12+28.4813.30
42Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK56.23+28.5913.33
43Thomas BlomkvistFredrikstad SK1.01.46+34.2214.50
44Olav LundKongsberg OL1.02.32+35.0815.01
45Vegard Tronstad AndersenKongsberg OL1.05.26+38.0215.43
46Kristoffer HalsnesIndre Østfold OK1.05.56+38.3215.50
47Lars Øderud VatneBækkelagets SK1.07.55+40.3116.19
48Theodor LierIndre Østfold OK1.08.48+41.2416.32
49Gustav Andresen SkotteFossum IF1.11.27+44.0317.10
50Fredrik FosserIndre Østfold OK1.16.24+49.0018.21
51Jonathan EylertsenHalden SK2.06.37+1.39.1330.26
Kristian Fredriksen AasAsker Skiklubbdiskvalifisert
Vetle Lysaker NorbomKonnerud ILdiskvalifisert
Noah Tristan HoffmannOK Pan Århusdiskvalifisert
Ådne SkjærsteinIL Tyrvingbrutt

H13-14

5 950 m, 82 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Morten Örnhagen JørgensenOK Snab44.507.32
2Marius AurebekkTorridal IL45.30+0.407.38
3Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb45.31+0.417.38
4Petter Astrup ArnesenHeming Orientering45.36+0.467.39
5Erik Hæstad BjørnstadFossum IF45.40+0.507.40
6David RundeKristiansand OK45.43+0.537.41
7Audun Uglenes BerganNydalens SK45.54+1.047.42
8Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK46.05+1.157.44
9Jostein Svaland DaleOL Vallset/Stange46.12+1.227.45
10Kristian PyttenKristiansand OK46.16+1.267.46
11Kristian RykkjeVaregg Fleridrett46.20+1.307.47
12Niels Christian HellerudHalden SK46.23+1.337.47
13Kristian KammerudRingerike OL46.26+1.367.48
14Oskar ArnevikRingerike OL46.34+1.447.49
15Simen Spets StorhovFreidig46.35+1.457.49
16Skjalg NysæterSkien OK46.40+1.507.50
17Amund KorsæthTrøsken IL46.42+1.527.50
18Stian RykkjeStord Orientering46.46+1.567.51
19Sander ArntzenAsker Skiklubb47.13+2.237.56
20Lars Ranheim BrynestadRingsaker OK48.51+4.018.12
21Trygve MyhrAsker Skiklubb50.00+5.108.24
22Andreas Bock BjørnsenOK Pan Århus50.01+5.118.24
23Øyvind Eliseussen-SkalleHarstad OL50.14+5.248.26
24Eskil FrøislandVang OL50.17+5.278.27
25Trygve Bø KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering50.35+5.458.30
26Njaal Ellegaard MelbyHamar OK50.38+5.488.30
27Jonas Rolfsen HaugmoHeming Orientering50.52+6.028.32
28Elias ØhmanGjø-Vard OL51.20+6.308.37
29Oliver Wallin HigginsIL Tyrving51.23+6.338.38
30Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrett54.08+9.189.05
31Mats EidsmoFreidig54.17+9.279.07
32Gaute Kvittum NytrøenTynset IF54.20+9.309.07
33Vegard KittilsenFreidig54.30+9.409.09
34Per Clemet WisløffAsker Skiklubb54.36+9.469.10
35Vegard LøvliAsker Skiklubb54.37+9.479.10
36Anders VestølVegårshei IL54.39+9.499.11
37Jeppe Kejser Dahl JensenOK Pan Århus54.58+10.089.14
38Johan Halkjær DupontOK Pan Århus55.17+10.279.17
39Sindre Lysaker NorbomKonnerud IL55.20+10.309.17
40Eirik BlågestadIndre Østfold OK55.28+10.389.19
41Erik MårtenssonModum OL55.42+10.529.21
42Audun Melby JacobsenLardal OL55.43+10.539.21
43Are LodgaardByåsen IL55.50+11.009.23
44Henrik HvidstenFredrikstad SK55.51+11.019.23
45Haakon Johann Slang-SundsetvikHalden SK55.56+11.069.24
46Sølve WathneSandnes IL (Rogaland)58.17+13.279.47
47Peter GisholtFossum IF59.36+14.4610.01
48William Resvoll SkaugOppsal Orientering59.45+14.5510.02
49Sivert Sande KvermeFossum IF59.46+14.5610.02
50Eivind Berner MyhreFossum IF1.00.03+15.1310.05
51Trym B IslandOL Tønsberg og omegn1.00.19+15.2910.08
52Bendik EliassenFredrikstad SK1.00.21+15.3110.08
53Sebastian FeylingKolbotn og Skimt OL1.01.59+17.0910.25
54Eirik Nigardsøy JohnsenFredrikstad SK1.02.01+17.1110.25
55Petter Liabakk EriksenByåsen IL1.02.09+17.1910.26
56Eirik ImrikFredrikstad SK1.02.21+17.3110.28
57Sondre OttesenFredrikstad SK1.02.24+17.3410.29
58Runar Saur ModahlFredrikstad SK1.02.28+17.3810.29
59Even LindaasElverum OK1.03.32+18.4210.40
60Alf Briskerud HasselvoldGrue IL1.04.13+19.2310.47
61Andreas RambergØstmarka OK1.04.22+19.3210.49
62Jonas MyhreKristiansand OK1.04.30+19.4010.50
63Birk ØvretveitFredrikstad SK1.04.37+19.4710.51
64Knut SelstadFossum IF1.06.33+21.4311.11
65Kristian Fredrik ThomassenVaregg Fleridrett1.07.10+22.2011.17
66Emil StørmerFossum IF1.07.36+22.4611.21
67Herman BrunborgNittedal OL1.07.42+22.5211.22
68Alexander Repstad StoremyrIL Hauken1.08.32+23.4211.31
69Fredrik Monrad OlsenFlosta IL1.11.07+26.1711.57
70Atle NilsenVegårshei IL1.11.32+26.4212.01
71Isak JonssonNydalens SK1.11.42+26.5212.03
72Patrick ThomassenModum OL1.28.40+43.5014.54
73Simen Gran BlystadLøten o-lag1.29.21+44.3115.01
74Odd-Anton HermansenKristiansand OK1.40.51+56.0116.56
Sølve DrageKongsberg OLdiskvalifisert
Asgeir Reiersen JensenBirkenes ILdiskvalifisert
Arttu LindqvistKouvolan Suunnistajatdiskvalifisert Last ned GPS-spor i gpx-format
Nikolai NordhaugKonnerud ILdiskvalifisert
Sølve Nordahl RolfsenHeming Orienteringdiskvalifisert
Aslak HeimdalKonnerud ILbrutt
Håkon August NordbøModum OLbrutt
Simen RuudKonnerud ILbrutt

H15-16

11 350 m, 86 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eirik Langedal BreivikNydalens SK1.14.436.34
2Håkon Østraat SævareidHalden SK1.14.45+0.026.35
3Jørgen BaklidKonnerud IL1.14.59+0.166.36
4Einar MelsomFossum IF1.16.16+1.336.43
5Kasper FosserHeming Orientering1.16.46+2.036.45
6Anders HagaRaumar Orientering1.16.57+2.146.46
7Sebastian DalandKristiansand OK1.17.16+2.336.48
8Elias JonssonNydalens SK1.17.30+2.476.49
9Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK1.17.53+3.106.51
10Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb1.18.05+3.226.52
11Ola Løvald BråtenAsker Skiklubb1.18.12+3.296.53
12Trygve Kristoffer LøvliHalden SK1.18.19+3.366.54
13Mathias GløersenOL Tønsberg og omegn1.18.23+3.406.54
14Ole Jakob OlsrødStokke IL1.18.29+3.466.54
15Jostein TandbergNydalens SK1.18.35+3.526.55
16Even-Johan KaspersenMo OK1.18.46+4.036.56
17Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett1.18.53+4.106.57
18Sturla FrydenlundSturla, IF1.19.08+4.256.58
19Kjetil MølnvikFreidig1.19.10+4.276.58
20Øyvind HjermstadFossum IF1.19.25+4.426.59
21Håvard EidsmoFreidig1.21.36+6.537.11
22Martin Borge HeirFossum IF1.21.37+6.547.11
23Tobias KristensenLarvik OK1.21.40+6.577.11
24Johannes BordalRingsaker OK1.21.42+6.597.11
25Hallvard Arntzen FossSandefjord OK1.21.56+7.137.13
26Sam LunøeNydalens SK1.22.00+7.177.13
27Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK1.22.01+7.187.13
28Bjørn Anders FlågenHeming Orientering1.22.11+7.287.14
29Mathias VindalFreidig1.22.43+8.007.17
30Amund Bø KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering1.22.58+8.157.18
31Olav Schmitt GranHalden SK1.23.07+8.247.19
32Kristian NyhusBirkenes IL1.23.30+8.477.21
33Lukas LilandNydalens SK1.24.03+9.207.24
34Einar EkelandOddersjaa SSK1.26.54+12.117.39
35Jørgen WulfsbergNydalens SK1.27.48+13.057.44
36Håvard Landro SvingheimKonnerud IL1.29.12+14.297.51
37Rikard KammerudRingerike OL1.29.16+14.337.51
38Vegard MyhreKristiansand OK1.29.29+14.467.53
39Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK1.29.31+14.487.53
40Erik Rolfsen HaugmoHeming Orientering1.29.38+14.557.53
41Børge BrenåsVarteig OL1.30.02+15.197.55
42Erlend BrendstuenHalden SK1.30.05+15.227.56
43Joar GjerdahlBerger og Svelvik OL1.30.20+15.377.57
44Oskar Spets StorhovFreidig1.30.24+15.417.57
45Erlend Kvittum NytrøenTynset IF1.30.26+15.437.58
46Eirik Sundby HålandOddersjaa SSK1.30.29+15.467.58
47Kristian Reiersen JensenBirkenes IL1.30.48+16.058.00
47Tord StrandKongsberg OL1.30.48+16.058.00
49Jørgen VisterIndre Østfold OK1.31.00+16.178.01
50Lars SolliMo OK1.31.15+16.328.02
51Sindre R HoltHedrum OL1.31.16+16.338.02
52Ole Martin EdstrømOppsal Orientering1.33.09+18.268.12
53Håkon LundKongsberg OL1.33.43+19.008.15
54Lavran ThorstensenOppsal Orientering1.33.55+19.128.16
55Lukas Emil RogneOK Moss1.35.57+21.148.27
56Stian AndresenOK Moss1.36.03+21.208.27
57Sigurd Ranheim BrynestadRingsaker OK1.36.09+21.268.28
58Bjørnar BrevikStokke IL1.36.22+21.398.29
59William Back KrankerOK Pan Århus1.36.24+21.418.29
60John RundeKristiansand OK1.36.37+21.548.30
61Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF1.36.40+21.578.31
62Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering1.38.29+23.468.40
63Jens Didrik BergLarvik OK1.38.32+23.498.40
64Oscar LyngenFrol IL1.39.49+25.068.47
65Linus OlhansÅs-NMBU Orientering1.40.12+25.298.49
66Jørgen Kjos BarkenæsFet OL1.40.47+26.048.52
67Ole FlaattenOK Skeidi1.41.13+26.308.55
68Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubb1.41.21+26.388.55
69Amund Kleist GodalBodø og Omegn IF Orientering1.41.44+27.018.57
70Sander ArnevikRingerike OL1.41.58+27.158.59
71Simon NysæterSkien OK1.43.24+28.419.06
72Martin Sollie NåtedalOL Trollo1.43.45+29.029.08
73Sjur KvisleAsker Skiklubb1.43.48+29.059.08
74Espen Hegstad KrügerNydalens SK1.43.53+29.109.09
75Alf Gabriel Krohn GjessingHeming Orientering1.47.47+33.049.29
76Anders LøsetRingerike OL1.51.45+37.029.50
77Laurits Bidstrup MøllerOK Pan Århus1.52.17+37.349.53
78Benjamin AasenSarpsborg OL1.54.44+40.0110.06
79Tarjei HoloFossum IF1.57.06+42.2310.19
80Audun Midttun SystadLyn Ski1.58.05+43.2210.24
81Henrik HirschTrauma1.59.17+44.3410.30
82Marius Ekrem FinstadBodø og Omegn IF Orientering2.12.18+57.3511.39
Ole Jørgen Bogen ArenthSturla, IFdiskvalifisert
Sander FeylingKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert
Styrk Almeland BleieVaregg Fleridrettbrutt
Tim OlssonBrattås CKbrutt
Sindre Rolfsen HaugmoHeming Orienteringikke startet

H35

13 650 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sigve VågsnesOppsal Orientering1.33.086.49
2Andreas JohanssonHalden SK1.35.12+2.046.58
3Jostein F. TellnesAsker Skiklubb1.38.45+5.377.14
4Trond KortnerØstmarka OK1.41.53+8.457.27
5Marius WikstrømRingsaker OK1.43.26+10.187.34
6Matthieu PuechIFK Göteborg1.43.32+10.247.35
7Thomas BedinIndre Østfold OK1.47.55+14.477.54
8Per-Ivar NikolaisenOppsal Orientering1.51.16+18.088.09
9Torbjørn KravdalGjø-Vard OL1.52.46+19.388.15
10Henning SpjelkavikIL Tyrving2.04.25+31.179.06
11Magnus NordbrødenHalden SK2.05.01+31.539.09
12Øyvind LøkenOK Moss2.07.52+34.449.22
13Lars Erik MyhreHalden SK2.17.17+44.0910.03
14Marco Bezziskodeg-o.com2.40.42+1.07.3411.46

H40

13 650 m, 52 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tore SandvikHalden SK1.37.127.07
2Ulf BrennaBækkelagets SK1.37.41+0.297.09
3Frode NysæterSkien OK1.37.59+0.477.10
4Bjørn Erik GlomsrudIndre Østfold OK1.41.26+4.147.25
5Knut Harald HyllesethSentrum OK1.42.56+5.447.32
6Eivind LandeEidskog OL1.43.21+6.097.34
7Ole Petter KjerkreitSteinkjer OK1.45.27+8.157.43
8Andreas SylteFreidig1.45.45+8.337.44
9Gisle NysæterSkien OK1.45.48+8.367.45
10Tom BerganFet OL1.47.54+10.427.54
11Ebbe Møller NielsenOK Pan Århus1.50.11+12.598.04
12Bengt HansskeKils OK1.50.22+13.108.05
13Erik PaulsrudIL Koll1.50.58+13.468.07
14Tor BrennaNittedal OL1.51.10+13.588.08
15Ståle ThortveitSøgne og Songdalen OK1.51.12+14.008.08
16Halvor GjerdingenHadeland OL1.51.14+14.028.08
17Claes-Tommy HerlandIndre Østfold OK1.51.27+14.158.09
18Håvard TelstøEtnedal IL1.51.29+14.178.10
19Steinar LandeBø OL1.51.45+14.338.11
20Erling KatlaFossum IF1.52.57+15.458.16
21Truls KvaaseBækkelagets SK1.55.38+18.268.28
22Øyvind LienGjø-Vard OL1.55.57+18.458.29
23Audun BjerknesMåren OK1.56.06+18.548.30
24Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering1.58.30+21.188.40
25Torstein HoleNydalens SK1.58.36+21.248.41
26Rune BlågestadIndre Østfold OK1.59.12+22.008.43
27Pål WinsentsMåren OK1.59.14+22.028.44
28Hans Christian MeenPorsgrunn OL2.00.13+23.018.48
29Tage EidissenSarpsborg OL2.01.27+24.158.53
30Anders SollienOL Toten-Troll2.01.35+24.238.54
31Esten KorenNydalens SK2.01.45+24.338.55
32Christian ReuschHeming Orientering2.04.38+27.269.07
33Pål ThomassenVaregg Fleridrett2.05.04+27.529.09
34Ulrik MagnussonHalmstad OK2.07.49+30.379.21
35Knut AaldeNydalens SK2.08.59+31.479.26
36Håvard NilsenVegårshei IL2.13.23+36.119.46
37Peter WesterbergVänersborgs SK2.14.24+37.129.50
38Morten Kaare MoeFet OL2.17.54+40.4210.06
39Tom KristensenLarvik OK2.23.51+46.3910.32
40Henning Bratland CarlsenOK Moss2.24.02+46.5010.33
41Lars GrandeKjelsås IL2.28.08+50.5610.51
42Anders FærdenKolbotn og Skimt OL2.30.56+53.4411.03
43Trond FlaskerudOL Toten-Troll2.33.53+56.4111.16 Last ned GPS-spor i gpx-format
44Steinar ØvreåsKongsberg OL2.45.35+1.08.2312.07
45Dag MarcussenSørreisa OL2.45.53+1.08.4112.09
46Trond MyhreFossum IF2.46.28+1.09.1612.11
47Øyvind ThømtIndre Østfold OK2.48.24+1.11.1212.20
Espen BergstrømHalden SKdiskvalifisert
Torbjørn Blom-hagenFossum IFdiskvalifisert Last ned GPS-spor i gpx-format
Olav EideOslostudentenes IKdiskvalifisert
Bjørn HaugeFet OLdiskvalifisert
Øyvind StoksethHalden SKdiskvalifisert

H45

12 670 m, 87 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø1.26.416.50
2Jens Knud MaarupCopenhagenO1.30.30+3.497.08
3Kjetil BjørloHalden SK1.30.32+3.517.08
4Ronny RykkjeVaregg Fleridrett1.30.36+3.557.09
5Lars-Inge ArnevikRingerike OL1.30.39+3.587.09
6Per Arne AadlandSamnanger IL1.30.52+4.117.10
7Erik HaugStokke IL1.31.38+4.577.13
8Rune ScheeleNydalens SK1.31.42+5.017.14
9Flemming JørgensenOK Snab1.31.46+5.057.14
10Jens Even StorhovFreidig1.35.17+8.367.31
11Ulrik OlssonBrattås CK1.36.10+9.297.35
12Sigmund VisterIndre Østfold OK1.36.14+9.337.35
13Per Henning BjervaÅs-NMBU Orientering1.36.17+9.367.35
14Ola TellesbøHadeland OL1.36.25+9.447.36
15Stein BlomsethLillomarka OL1.36.26+9.457.36
16Espen WigaardOppsal Orientering1.36.34+9.537.37
17Egil FuruaBerger og Svelvik OL1.36.36+9.557.37
18Dagfinn AasFet OL1.36.43+10.027.38
19Jan Tore HenriksenNydalens SK1.36.49+10.087.38
20Børge HarveyIL BUL-Tromsø1.36.54+10.137.38
21Terje BakkePorsgrunn OL1.36.59+10.187.39
22Svein NygårdLillomarka OL1.37.05+10.247.39
23Arne NåtedalOL Trollo1.37.09+10.287.40
23Tom RøiseRingsaker OK1.37.09+10.287.40
25Christian GrotnesIL Tyrving1.38.44+12.037.47
26Øyvind FlaattenOK Skeidi1.39.10+12.297.49
27Are StrandlieGjø-Vard OL1.39.17+12.367.50
28Geir TorgersenHalden SK1.39.49+13.087.52
29Knut Erling ØenHeming Orientering1.40.07+13.267.54
30Pål BackstrømHalden SK1.40.18+13.377.54
31Tore NymarkAskøy OL1.40.23+13.427.55
32Per Olav NærestadIF Trauma1.40.25+13.447.55
33Torleif AhlsandKjelsås IL1.40.29+13.487.55
34Ivar MølnvikFossum IF1.40.34+13.537.56
35Tommy JauhojärviAsker Skiklubb1.40.44+14.037.57
36Jan-Rune Larsen BassoIK Grane Arendal Orientering1.41.19+14.387.59
37Helge GisholtOK Skeidi1.41.40+14.598.01
38Lars KrügerNydalens SK1.43.31+16.508.10
39Tore BredalenNittedal OL1.43.46+17.058.11
40Tore BjørnerødOK Moss1.45.45+19.048.20
41Peder NatvigIL Koll1.47.10+20.298.27
42Dag Helland-HansenIL Tyrving1.47.16+20.358.27
43Lasse ArnesenHeming Orientering1.47.28+20.478.28
44Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering1.47.30+20.498.29
45Jori ArrakoskiFSO1.47.43+21.028.30
46Christian JomaasFossum IF1.47.44+21.038.30
47Per Øivind EgerKongsberg OL1.47.48+21.078.30
48Jan Erik IsaksenNydalens SK1.48.00+21.198.31
49Tommy JohanssonStångenäs AIS1.48.06+21.258.31
50Bjørn Idar SætranIF Trauma1.48.19+21.388.32
51Per Olav GulbrandsenLarvik OK1.49.37+22.568.39
52Kjetil DammTIF Viking1.49.43+23.028.39
53Jon Terje EkelandOddersjaa SSK1.50.03+23.228.41
54Helge RosenlundVaregg Fleridrett1.52.29+25.488.52
55Pål TveterIndre Østfold OK1.52.34+25.538.53
56Hallvard KorenOK Moss1.52.39+25.588.53
57Bjørnar OlsrødStokke IL1.52.45+26.048.53
58Svein MelbySarpsborg OL1.52.54+26.138.54
59Terje UrfjellIL Imås1.53.27+26.468.57
60Gjermund GravirAsker Skiklubb1.55.05+28.249.04
61Stein H. HagenFossum IF1.56.17+29.369.10
62Harald IweIL GeoForm1.56.25+29.449.11
63Roger LysnesHedrum OL1.56.44+30.039.12
64Asle Sagli GudimIndre Østfold OK1.57.04+30.239.14
65Arne TorgersenBækkelagets SK1.58.50+32.099.22
66Gunnar Engen VikNydalens SK2.00.35+33.549.31
67Arne Håkon JørgensenSandefjord OK2.00.58+34.179.32
68Bjørn Gaute HerlyngGrue IL2.01.37+34.569.35
69Jørn MoeFet OL2.01.40+34.599.36
70Knut AurebekkTorridal IL2.01.42+35.019.36
71Harald StorrønningByåsen IL2.04.16+37.359.48
72Per Erik LarsenSandefjord OK2.04.53+38.129.51
73Kjetil EspedalNydalens SK2.08.08+41.2710.06
74Jon Ivar BergersenEidskog OL2.13.37+46.5610.32
75Rolv Anders SystadLyn Ski2.14.37+47.5610.37
76Lars EnerhaugenModum OL2.18.38+51.5710.56
77Ingar Tollum AndersenKongsberg OL2.30.55+1.04.1411.54
78Geir Arne LodgaardByåsen IL2.32.43+1.06.0212.03
79Helge BrynestadRingsaker OK3.14.15+1.47.3415.19
Arild AndresenFossum IFdiskvalifisert
Jon Iver BakkenNydalens SKdiskvalifisert
Tomas EidsmoFreidigdiskvalifisert
Anders FlågenHeming Orienteringdiskvalifisert
Steinar LågAsker Skiklubbdiskvalifisert
Bjørn MartiniAsker Skiklubbdiskvalifisert
Espen SvaeSarpsborg OLdiskvalifisert
Leiv-Terje ArnevikSøgne og Songdalen OKbrutt

H50

12 670 m, 57 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørn HaavengenKongsberg OL1.29.007.01
2Bo EngdahlIL Koll1.29.11+0.117.02
3Atle DengerudSteinkjer OK1.31.49+2.497.14
4Jan Richard EriksenAsker Skiklubb1.31.50+2.507.14
5Roar FjeldboSandefjord OK1.36.32+7.327.37
6Gjermund RørenEiker OL1.37.18+8.187.40
7Øyvind DrageKongsberg OL1.37.29+8.297.41
8Nils Petter FremmingHeming Orientering1.37.45+8.457.42
9Steve SamuelsenBodø og Omegn IF Orientering1.43.41+14.418.11
10Kristian KihleRingerike OL1.43.49+14.498.11
11Bjørn Henning GrandalIL Tyrving1.43.59+14.598.12
12Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OL1.44.14+15.148.13
13Arne JohannesenIL Gular1.44.24+15.248.14
14Jon Steinar MjølnerødHalden SK1.44.31+15.318.14
15Tom HollowellOK Tyr1.44.34+15.348.15
16Juha VienaRingerike OL1.44.39+15.398.15
17Kim Farnes HansenLierbygda OL1.44.46+15.468.16
18Onno VerberneOL Toten-Troll1.44.53+15.538.16
19Dag BrenåsVarteig OL1.45.15+16.158.18
20Terje DengerudNydalens SK1.45.21+16.218.18
21Gløer WinsvoldSentrum OK1.46.28+17.288.24
22Axel WasseniusUddevalla OK1.47.23+18.238.28
23Tore JuvikIL Gular1.48.36+19.368.34
24Yngve NymarkAskøy OL1.49.44+20.448.39
25Gunnar TengeÅs-NMBU Orientering1.51.36+22.368.48
26Jo WiklundNydalens SK1.52.09+23.098.51
27Gisle WathneSandnes IL (Rogaland)1.52.11+23.118.51
28Nils Harald StaffOL Toten-Troll1.52.26+23.268.52
29Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn1.52.38+23.388.53
30Frode KamsvågIL Tyrving1.56.41+27.419.12
31Thor Inge TollehaugEiker OL1.56.56+27.569.13
32Ole Inge RismoenBrandval/Kongsvinger OK1.57.00+28.009.14
33Søren MaarupKolding OK1.57.02+28.029.14
34Roar ByeModum OL1.57.08+28.089.14
35Arve LægranSteinkjer OK1.57.27+28.279.16
36Tormod StrandMåren OK1.57.43+28.439.17
37Leif Kåre BessebergEiker OL1.58.20+29.209.20
38Nils Inge BrurbergSturla, IF1.58.42+29.429.22
39Jan Petter HansenIL Gular1.59.08+30.089.24
40Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)1.59.57+30.579.28
41Mons Kr. LøvfaldNydalens SK2.00.43+31.439.31
42Trond HolterMåren OK2.07.17+38.1710.02
43Hallvard BergIL Tyrving2.07.38+38.3810.04
44Ole Johnny PetersenEiker OL2.08.09+39.0910.06
45Per SandbergNydalens SK2.08.26+39.2610.08
46Tore KolstadMo OK2.11.05+42.0510.20
47Terje HenriksenAsker Skiklubb2.11.30+42.3010.22
48Terje MelsomFossum IF2.16.07+47.0710.44
49Kristian KalagerAsker Skiklubb2.16.41+47.4110.47
50Bjørn Tore ThoresenSarpsborg OL2.20.32+51.3211.05
51Kjell-Erik KristiansenIndre Østfold OK2.31.42+1.02.4211.58
52Per KaarbyFossum IF2.32.35+1.03.3512.02
53Martin FinstadBodø og Omegn IF Orientering2.58.33+1.29.3314.05
54Per StedjeØstmarka OK3.00.40+1.31.4014.15
Jim OlaussenHalden SKdiskvalifisert
Lasse SkalleHarstad OLdiskvalifisert
Helge StubberudNydalens SKdiskvalifisert

H55

11 350 m, 68 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jon KaarbyNydalens SK1.29.537.55
2Knut Wiig MathisenPorsgrunn OL1.29.56+0.037.55
3Eirik Næss-UlsethNydalens SK1.30.00+0.077.55
4Audun StrandlieGjø-Vard OL1.30.04+0.117.56
5Rolf LundHSOK-DK1.30.07+0.147.56
6Nils HæstadFossum IF1.30.08+0.157.56
7Harald HoviSkien OK1.30.14+0.217.57
8Stein MartinsenSandefjord OK1.30.18+0.257.57
9Per Kristian EkebergIL Tyrving1.30.21+0.287.57
10Leif ErikssonModum OL1.30.23+0.307.57
11Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL1.30.36+0.437.58
12Trond OlsenLøten o-lag1.30.43+0.507.59
13Ernst Fristad NilsenLillehammer OK1.30.44+0.517.59
14Egil RundbergetNydalens SK1.31.11+1.188.02
15Arild KirkerødSarpsborg OL1.31.20+1.278.02
16Hallvard FjærLillomarka OL1.31.23+1.308.03
17Terje Wiig MathisenEvry Oslo BIL1.31.32+1.398.03
18Einar JensenNydalens SK1.31.57+2.048.06
19Trond RønnebergAsker Skiklubb1.34.14+4.218.18
20Morten DåsnesRingerike OL1.36.19+6.268.29
21Arve GlittumOK Skeidi1.39.47+9.548.47
22Frode LøsetRingerike OL1.39.52+9.598.47
23Zbigniew HornikPolen1.40.03+10.108.48
24Inge GlittumOK Skeidi1.40.07+10.148.49
25Ove MartinsenHauketo IF1.40.55+11.028.53
26Tor Ragnar AndersenHalden SK1.45.02+15.099.15
27Bjørn Are CarlssonFossum IF1.45.06+15.139.15
28Tormod ØvergaardVestre Akers SK1.45.14+15.219.16 Last ned GPS-spor i gpx-format
28Bjørn ÅstorpSarpsborg OL1.45.14+15.219.16
30Arne VilbergLillomarka OL1.45.17+15.249.16
31Terje GudbrandsenHamar OK1.45.22+15.299.17
32Bjørn WilladssenHeming Orientering1.45.35+15.429.18
33Lars HjermstadFossum IF1.45.40+15.479.18
34Sture OttesenSkaukameratene OL1.46.02+16.099.20
35Ivar RefslandIL Tyrving1.49.55+20.029.41
36Martin GranlyLillomarka OL1.49.59+20.069.41
37Geir Holm GundersenSturla, IF1.50.16+20.239.42
38Morten DueMåren OK1.50.56+21.039.46
39Leif ThingsrudØstmarka OK1.51.29+21.369.49
40Kjell BlomsethÅs-NMBU Orientering1.54.06+24.1310.03
41Richard Zeiner-GundersenFossum IF1.54.34+24.4110.05
42Øyvind GressløsTrøsken IL1.54.59+25.0610.07
43Egil Wickstrand IversenHeming Orientering1.55.02+25.0910.08
44Tom SagaSkien OK1.55.35+25.4210.11
45Reidar FossumAsker Skiklubb1.56.02+26.0910.13
46Henry Michael ØdegaardOK Øst1.56.27+26.3410.15
47Per SchancheAsker Skiklubb1.56.51+26.5810.17
48Morten KarlsenMåren OK1.57.51+27.5810.22
49Eirik NordbrødenHalden SK1.58.43+28.5010.27
50Harald ØstbyeElverum OK2.02.18+32.2510.46
51Øyvind GylverAsker Skiklubb2.07.59+38.0611.16
52Bård NatvigNittedal OL2.08.17+38.2411.18
53Leif BergersenAsker Skiklubb2.09.07+39.1411.22
54Nikolay KrupnovIL Tyrving2.17.04+47.1112.04
55Leif GulbrandsenSørreisa OL2.17.35+47.4212.07
56Alf PettersenIL Tyrving2.18.43+48.5012.13
57Arvid JohansenSørreisa OL2.19.13+49.2012.15
58Kjetil KløvstadSandefjord OK2.21.14+51.2112.26
59Øivind MyhreKongsberg OL2.22.26+52.3312.32
60Frank Johannes BjøringsøyIndre Østfold OK2.36.02+1.06.0913.44
61John HofossHadeland OL2.40.42+1.10.4914.09
62Herman BakkeLøten o-lag3.05.34+1.35.4116.20
63Kai Jostein BergersenEidskog OL3.06.47+1.36.5416.27
64Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn3.29.52+1.59.5918.29
65Karsten StaldHorsens OK3.49.06+2.19.1320.11
Pål HellerudHalden SKdiskvalifisert
Ivar MaalenÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert
Ketil ÅstebølOppsal Orienteringdiskvalifisert

H60

11 350 m, 35 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørn GrindeOslostudentenes IK1.35.598.27
2Harald ThonSturla, IF1.39.27+3.288.45
3Peter HainesAIRE GB1.42.00+6.018.59
4Ola BroxOL Toten-Troll1.42.04+6.058.59
5Olov ÖströmOK Tyr1.42.13+6.149.00
6Hans HusebySarpsborg OL1.42.21+6.229.01
7Roar LøvtjernetBrandval/Kongsvinger OK1.42.46+6.479.03
8Are EriksenOslostudentenes IK1.45.34+9.359.18
9Mathias MartinsenHeming Orientering1.52.57+16.589.57
10Raul LindströmAsker Skiklubb1.53.05+17.069.57 Last ned GPS-spor i gpx-format
11Dagfinn TorpePorsgrunn OL1.54.21+18.2210.04
12Terje WikstrømRingsaker OK1.54.45+18.4610.06
13Arne TiltnesIL Tyrving1.56.18+20.1910.14
14Bent GalborgenSkaukameratene OL1.58.48+22.4910.28
15Odd Arne BlystadLøten o-lag1.58.50+22.5110.28
16Morten JohannessenRøyken OL1.59.44+23.4510.32
17Lars KlyveOppsal Orientering2.02.01+26.0210.45
18Kjell SvanbergRøyken OL2.03.05+27.0610.50
19Olav ØsthagenOL Vallset/Stange2.04.06+28.0710.56
20Vidar ElvekrokEiker OL2.04.45+28.4610.59
21Arvid GalborgenEds SK2.06.53+30.5411.10
22Knut HaugOL Vallset/Stange2.08.01+32.0211.16
23Jon Gunnar HenriksenRudsbygd IL2.08.14+32.1511.17
24Trond SyversenOK Øst2.08.20+32.2111.18
25Petter F. JohannessenSturla, IF2.11.50+35.5111.36
26Sjur GjestvangOL Toten-Troll2.12.01+36.0211.37
27Johan Toverud JensenNydalens SK2.15.22+39.2311.55
28Per Øivind HusbyVaregg Fleridrett2.18.46+42.4712.13
29Hans Lyder HaareKonnerud IL2.22.01+46.0212.30
30Finn IngwersenHorsens OK2.23.27+47.2812.38
31Elling AakreAndebu IL2.23.48+47.4912.40
32Torbjørn NørbechRingerike OL2.35.03+59.0413.39
33Rune HalkeVestre Akers SK3.15.17+1.39.1817.12
Janne ErikssonEds SKdiskvalifisert
Stein TurtumøygardMåren OKdiskvalifisert

H65

9 290 m, 41 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kjell WintherOppsal Orientering1.28.559.34
2Nils-Petter WiikDriv IL1.29.04+0.099.35
3Willy GrønstadLøten o-lag1.29.18+0.239.36
4Helge RevhaugRingerike OL1.34.12+5.1710.08
5Einar LundHamar OK1.34.16+5.2110.08
6Tor TrøanHadeland OL1.34.33+5.3810.10
7Jimmy NordliTrøsken IL1.36.03+7.0810.20
8Jan-Erik FredriksenIndre Østfold OK1.36.07+7.1210.20
9Jørn Bue OlsenAsker Skiklubb1.37.47+8.5210.31
10Kjell Audun SundsdalMelum IL1.38.37+9.4210.36
11Edvin HelleAskvoll og Holmedal IL1.41.22+12.2710.54
12Egil EriksenGrong IL1.46.06+17.1111.25
13Atle RemmePorsgrunn OL1.48.10+19.1511.38
14John Thomas PetersenNittedal OL1.48.26+19.3111.40
15Per Oskar LarsenIndre Østfold OK1.48.56+20.0111.43
16Øistein HagenOK Øst1.49.18+20.2311.45
17Oskar KaaløySandefjord OK1.49.52+20.5711.49
18Ola BækkevoldOK Moss1.55.11+26.1612.23
19Jon FærdenKolbotn og Skimt OL1.55.18+26.2312.24
20Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn1.58.27+29.3212.45
21Ottar StangTrøsken IL1.58.50+29.5512.47
22Geir TrøanKolbotn og Skimt OL2.00.07+31.1212.55
23Hans StordalOL Tønsberg og omegn2.00.12+31.1712.56
24Ingvar NordåsGimle IF2.00.18+31.2312.56
25Egil SyverstadTrøsken IL2.02.02+33.0713.08
26Øivind BergetSarpsborg OL2.05.12+36.1713.28
27Per Ove LindemarkTrøsken IL2.06.33+37.3813.37
28Tom WahlgrenSarpsborg OL2.06.45+37.5013.38
29Svein EriksenSandefjord OK2.09.41+40.4613.57
30Terje MalmHamar OK2.14.17+45.2214.27
31Erik GranOL Tønsberg og omegn2.15.59+47.0414.38
32Bjørn SteenBø OL2.29.06+1.00.1116.02
33Kristen LundSkaukameratene OL2.40.39+1.11.4417.17
34Arne LandeBø OL3.09.52+1.40.5720.26
35Jørgen KvilhaugBotne SK3.10.21+1.41.2620.29
Hasse BergstrømIL Tyrvingdiskvalifisert
Leif BokerødIdd Sportsklubbdiskvalifisert
Dag KaasHeming Orienteringdiskvalifisert
Trygve LølandBirkenes ILdiskvalifisert
Per Oscar SaugestadOK Mossdiskvalifisert
Anders SellgrenSigtuna OKdiskvalifisert

H70

7 960 m, 34 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anders TaraldrudIndre Østfold OK1.21.5510.17
2Bjørn W. LudvigsenSturla, IF1.22.08+0.1310.19
3Thor PalmgrenHalden SK1.23.54+1.5910.32
4Roar BjordalOppsal Orientering1.27.58+6.0311.03
5Knut Erik ØstengenOMEGA1.28.23+6.2811.06
6Kjell RøkkeIL Tyrving1.28.29+6.3411.06
7Roar ForbordMalvik IL1.29.27+7.3211.14
8Henrik HvoslefIK Stern1.29.43+7.4811.16
9Trond FeiringHamar OK1.33.12+11.1711.42
10Tormod DahlenRingerike OL1.34.47+12.5211.54
11Helge BjaalandHeming Orientering1.35.46+13.5112.01
12Per VoldFana IL1.41.09+19.1412.42
13Bjørn SandelienHeming Orientering1.41.46+19.5112.47
14Lars Åge SeimGimle IF1.41.52+19.5712.47
15Per Anders FlesjøOK Moss1.42.06+20.1112.49
16Magnar ØvreåsBotne SK1.43.01+21.0612.56
17Jan JansenOK Moss1.43.09+21.1412.57
18Ole Kristoffer ThrondsenKongsberg OL1.47.04+25.0913.27
19Trygve FosseGimle IF1.47.19+25.2413.28
20Henry SundsetvikOL Trollelg1.50.32+28.3713.53
21Magnus LandstadFreidig1.52.51+30.5614.10
22Knut LindløvOK Moss1.53.22+31.2714.14
23Erling TidemannLommedalens IL1.55.22+33.2714.29
24Einar HemLillomarka OL1.58.00+36.0514.49
25Thorolf TrolsrudBotne SK2.01.02+39.0715.12
26Amund Ragnar HerrebrødenOK Øst2.02.27+40.3215.22
27Per Chr. EvensenSarpsborg OL2.05.31+43.3615.46
28Kåre KnudsenIL GeoForm2.13.56+52.0116.49
29Klaus EngenEidskog OL2.24.55+1.03.0018.12
30Arne SvartedalTrøsken IL2.27.00+1.05.0518.28
31Arne ØfsthusAsker Skiklubb2.29.47+1.07.5218.49
32Bjørn JakobsenOK Moss2.40.27+1.18.3220.09
Harry BergseterRomsås ILdiskvalifisert
Per-Erik WintherOppsal Orienteringdiskvalifisert

H75

5 890 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gunnar ØsterbøFreidig1.13.3012.28
2Bjørn EgnerHeming Orientering1.15.11+1.4112.45
3Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn1.29.49+16.1915.14
4Bjørn GunnerødAsker Skiklubb1.30.09+16.3915.18
5Ronald InglingstadOppsal Orientering1.30.26+16.5615.21
6Iver RognstadHadeland OL1.30.30+17.0015.21
7Carl-Fred. KolderupStabæk IF1.30.59+17.2915.26
8Willy JohansenRingsaker OK1.31.02+17.3215.27
9Finn VestbyVarteig OL1.31.14+17.4415.29
10Øivind NielsenHalden SK1.31.31+18.0115.32
11Egil RyghOL Tønsberg og omegn1.32.41+19.1115.44
12Roger TorperSkaukameratene OL1.33.14+19.4415.49
13Tor DrageHaugerud IF1.33.21+19.5115.50
14Jappe BlomhoffHeming Orientering1.38.04+24.3416.38
15Sveinung FristadAskvoll og Holmedal IL1.41.19+27.4917.12
16Harald WibyeOK Moss1.44.06+30.3617.40
17Odd KletteliBækkelagets SK1.50.01+36.3118.40
18Jon Vegard LundeLillehammer OK1.55.43+42.1319.38
19Knut MelbySarpsborg OL1.57.17+43.4719.54
20Per MeilandLommedalens IL2.00.22+46.5220.26
Ole Einar DalenRingerike OLdiskvalifisert
Knut Kristen HangeraasIL GeoFormdiskvalifisert
Svein SolerødOL Toten-Trolldiskvalifisert

H80

5 160 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Einar HoffIL Tyrving1.23.1016.07
2Ole SannesLillomarka OL1.26.30+3.2016.45
3Ingvald SevaldsonIL GeoForm1.29.29+6.1917.20
4Frithjof RobertsenOL Tønsberg og omegn1.41.49+18.3919.43
5Tor E. HenriksenLillomarka OL1.42.19+19.0919.49
6Arne StrandlieGjø-Vard OL1.42.53+19.4319.56
Einar JørundlandOK Sørdiskvalifisert

Damer åpen

7 960 m, 75 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Therese HaareKonnerud IL1.00.037.32
2Ingunn Hultgreen WeltzienIL Tyrving1.02.21+2.187.49
3Guro FlatekvalOppsal Orientering1.04.47+4.448.08
4Hanne NøvikNydalens SK1.04.53+4.508.09
5Lene Moe BlomNydalens SK1.05.08+5.058.10
6Karoline SønsterudbråtenRaumar Orientering1.05.13+5.108.11
7Kine GulliksenBækkelagets SK1.05.19+5.168.12
8Julie BøbelNydalens SK1.05.29+5.268.13
9Marte Eline UlvestadHeming Orientering1.11.04+11.018.55
10Nanna NorderudIL Tyrving1.11.08+11.058.56
11Eldbjørg NarumFossum IF1.11.19+11.168.57
12Kari Aarhus KinnPorsgrunn OL1.11.34+11.318.59
13Inger Marie Broers DamsgaardHisøy OK1.11.37+11.348.59
14Ingvild TømtaRaumar Orientering1.11.53+11.509.01
15Camilla StridsklevIL Tyrving1.12.00+11.579.02
16Lea-Rebekka TonjerOslostudentenes IK1.12.16+12.139.04
17Marianne BakkenMåren OK1.16.26+16.239.36
18Cecilie Wærp HaugeNydalens SK1.16.35+16.329.37
19Astrid BjørnerødOK Moss1.16.44+16.419.38
20Karianne KatlaFossum IF1.16.59+16.569.40
21Amalie TripaxOK Roskilde1.18.56+18.539.54
22Ida SvanbergRøyken OL1.19.40+19.3710.00
23Pernille GyllingAarhus 1900 Orientering1.22.32+22.2910.22
24Toril Fougner WisløffAsker Skiklubb1.22.34+22.3110.22
25Ingeborg LandstadNydalens SK1.22.53+22.5010.24
26Tina HærenTrøsken IL1.22.56+22.5310.25
27Cathrine LillestrandTrøsken IL1.23.20+23.1710.28
28Maren Roll PaulsenFredrikstad SK1.23.22+23.1910.28
29Belinda Østvik JørandliGjø-Vard OL1.23.36+23.3310.30
30Elin EkebergIL Tyrving1.23.44+23.4110.31
31Astrid FiskumIL Tyrving1.24.24+24.2110.36
32Ingvild Garsrud TvedtVaulen Orienteringsklubb1.24.31+24.2810.37
33Hanne WigemyrOddersjaa SSK1.24.52+24.4910.39
34Torun DyrkornEiker OL1.27.38+27.3511.00
35Nausica Parisskodeg-o.com1.27.44+27.4111.01
36Lisa JørandliGjø-Vard OL1.28.14+28.1111.05
37Linn Carina DalandKristiansand OK1.28.45+28.4211.08
38Ragnhild LøvliAsker Skiklubb1.29.34+29.3111.15
39Kristin HjortlandLarvik OK1.29.41+29.3811.16
40Irene Felde OlaussenHalden SK1.29.48+29.4511.16
41Arnhild U. BråtenVegårshei IL1.29.52+29.4911.17
42Tiril Ruud BråtenRaumar Orientering1.30.00+29.5711.18
43Anne Kjersti BriskerudGrue IL1.30.04+30.0111.18
44Sina Blix PrestmoBækkelagets SK1.30.06+30.0311.19
45Inger ReinhartsenKristiansand OK1.31.31+31.2811.29
46Kristin EgerKongsberg OL1.34.08+34.0511.49
47Tone SkramRøyken OL1.34.26+34.2311.51
48Margunn Asheim BirkelandHalden SK1.37.02+36.5912.11
49Mari TaraldrudSentrum OK1.38.02+37.5912.18
50Jenny BrasethNTNUI1.38.40+38.3712.23
51Hege Næss BjørgulHalden SK1.38.58+38.5512.25
52Ingrid TronshaugStokke IL1.40.36+40.3312.38
53Ane Næsset RamtvedtIL Tyrving1.40.45+40.4212.39
54Vilde Eriksen BjerknesStatkraft BIL1.41.34+41.3112.45
55Monica FeylingKolbotn og Skimt OL1.44.32+44.2913.07
56Else Kristine LienLøten o-lag1.44.55+44.5213.10
57Kristin HeivollSøgne og Songdalen OK1.46.37+46.3413.23
58Ingrid Bjørshol HolmOppsal Orientering1.46.53+46.5013.25
59Susan BøbelIL Imås1.50.18+50.1513.51
60Linda FredhHamar OK1.50.27+50.2413.52
61Marit Nandrup PettersenIndre Østfold OK1.51.53+51.5014.03
62Irene Mathilde SkiriBodø og Omegn IF Orientering1.51.59+51.5614.04
63Eva SyversenRøyken OL1.52.46+52.4314.10
64Anna GöhlmanIL Tyrving1.53.01+52.5814.11
65Ingvild Løver ThonModum OL1.55.50+55.4714.33
66Hanne Løver ThonModum OL1.57.14+57.1114.43
67Eli SæterdalSkien OK1.57.26+57.2314.45
68Hanne HolmenSynnfjell OK1.58.06+58.0314.50
69Anne NilsenÅs-NMBU Orientering2.22.04+1.22.0117.50
70Heidi HæhreÅs-NMBU Orientering2.22.08+1.22.0517.51
Oda FrøshaugIndre Østfold OKdiskvalifisert
Trude HansenBerger og Svelvik OLdiskvalifisert
Kristin JægerOppsal Orienteringdiskvalifisert
Katarina LundinVästvärmlands OKdiskvalifisert
Selma Næss-UlsethNydalens SKbrutt

Herrer åpen

9 290 m, 147 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jostein AndersenNydalens SK1.02.096.41
2Andreas HøyeFredrikstad SK1.03.48+1.396.52
3Jonathan AlbonSandefjord OK1.03.53+1.446.52
4Torben Christian WendlerRaumar Orientering1.04.48+2.396.58
5Mats NordbrødenJärla Orientering1.06.40+4.317.10
6Lars Eid NielsenNydalens SK1.06.58+4.497.12
7Stian BergersenIL Tyrving1.07.37+5.287.16
8Eirik WatterdalBækkelagets SK1.07.53+5.447.18
9Daniel OliversenTrøsken IL1.08.10+6.017.20
10Einar TommelstadNydalens SK1.08.12+6.037.20
11Martin SchälliBækkelagets SK1.10.31+8.227.35
12Magnus MaagCopenhagenO1.11.27+9.187.41
13Jørgen ElisenbergHamar OK1.11.31+9.227.41
14Inge LindsethNydalens SK1.12.02+9.537.45
15Øystein RodemNydalens SK1.12.04+9.557.45
16Tor Andreas AndersenHalden SK1.12.09+10.007.45
17Tarjei VollsetHeming Orientering1.12.24+10.157.47
18Kenneth SandvoldEiker OL1.12.32+10.237.48
19Aske JepsenCopenhagenO1.12.37+10.287.48
20Petter KaarbyNydalens SK1.13.40+11.317.55
21Morten Nilstad PettersenIL Tyrving1.13.42+11.337.55
22Steinar KvaaleIL Tyrving1.14.20+12.118.00
23Eirik Holth JohannessenRøyken OL1.14.35+12.268.01
24Kristian KullerudKonnerud IL1.15.34+13.258.08
25Mikkel Kaae-NielsenCopenhagenO1.16.10+14.018.11
26Magnus Aarhus KinnPorsgrunn OL1.16.58+14.498.17
27Håvard BergetSarpsborg OL1.17.48+15.398.22
28Fredrik RosenqvistIL Tyrving1.18.06+15.578.24
29Erlend RåheimOK Øst1.18.09+16.008.24
30Endre StoksethNydalens SK1.18.21+16.128.26
31Øivind FrøislandVang OL1.18.24+16.158.26
32Jens Petter AndersenHalden SK1.18.27+16.188.26
33Petter BjørgulHalden SK1.19.29+17.208.33
34Lars JacobsenIL Tyrving1.20.23+18.148.39
35Sindre GodagerGjø-Vard OL1.21.18+19.098.45
36Eirik BergetSarpsborg OL1.21.34+19.258.46
37Tore MyhrvoldVBIL1.21.39+19.308.47
38Sondre Sande GullordNTNUI1.21.45+19.368.47
39Pål SponeModum OL1.21.51+19.428.48
40Ernst PyttenKristiansand OK1.22.03+19.548.49
41Rafael FerrandBækkelagets SK1.22.20+20.118.51
42Håvar BrevikØstmarka OK1.22.22+20.138.51
43Thomas FuruheimIFK Lidingö SOK1.22.37+20.288.53
44Tore Borchgrevink AluHamar OK1.23.14+21.058.57
45Haakon ArnesenByåsen IL1.23.18+21.098.57
46Knut Jostein SætnanFossum IF1.24.06+21.579.03
47Hans JevanordFossum IF1.24.13+22.049.03
48Erik Rytter JakobsenOK Moss1.24.23+22.149.04
49Vetle ReinhartsenKristiansand OK1.24.43+22.349.07
50Magnus RambergØstmarka OK1.25.12+23.039.10
51Peder Fossheim AsplinGjø-Vard OL1.25.26+23.179.11
52Allan HougaardAarhus 1900 Orientering1.25.30+23.219.12
53Morten TangenHamar OK1.25.32+23.239.12
54Guttorm L EggeOslostudentenes IK1.25.35+23.269.12
55Erlend Andreas NordbøModum OL1.25.39+23.309.13
56Jon SkriubakkenPorsgrunn OL1.25.47+23.389.14
57Tibor VáriSturla, IF1.25.54+23.459.14
58Einar Moe TandbergModum OL1.25.59+23.509.15
59Carl Erik WasbergOppsal Orientering1.26.17+24.089.17 Last ned GPS-spor i gpx-format
60Stian OverskeidIndre Østfold OK1.26.44+24.359.20
61Njål SvingheimKonnerud IL1.27.11+25.029.23
62Jack BjørnsenKristiansand OK1.28.04+25.559.28
63Torgeir StrandhagenRøyken OL1.28.12+26.039.29
64Olav HasaasFossum IF1.28.15+26.069.29
65Ole Christian BangHamar OK1.28.38+26.299.32
66Håkon BlågestadIndre Østfold OK1.28.44+26.359.33
67Per-Arne MartinsenIndre Østfold OK1.28.49+26.409.33
68Kjell-Olav BjerknesNorkart BIL1.28.56+26.479.34
69Dag Arne LierIndre Østfold OK1.28.59+26.509.34
70Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL1.29.35+27.269.38
71Inge RambergØstmarka OK1.29.50+27.419.40
72Thorbjørn VærpKristiansand OK1.31.11+29.029.48
73Petter SkedsmoHadeland OL1.31.12+29.039.49
74Paul Christian JensenBirkenes IL1.31.40+29.319.52
75Kjell Einar AndersenVarteig OL1.31.42+29.339.52
76Erik RosenvoldØstmarka OK1.31.52+29.439.53
77Christopher SchiveOK Moss1.32.14+30.059.55
78Ole TørnqvistFana IL1.33.43+31.3410.05
79Eirik SkavhellenBotne SK1.34.28+32.1910.10
80Trygve LeivestadSarpsborg OL1.34.49+32.4010.12 Last ned GPS-spor i gpx-format
81Jon Erik KvarmeRøyken OL1.36.17+34.0810.21
81Andreas LundqvistÅs-NMBU Orientering1.36.17+34.0810.21
83Snorre FrydenlundSturla, IF1.36.29+34.2010.23
84Ståle RuudIndre Østfold OK1.38.28+36.1910.35
85Alexander Juan Møller-San PedroCopenhagenO1.40.59+38.5010.52
86John Eivind PresterudFet OL1.42.07+39.5810.59
87Roger BjaineSandefjord OK1.42.20+40.1111.00
88Roar MathisenOL Tønsberg og omegn1.42.21+40.1211.01
89Mads LillevoldÅs-NMBU Orientering1.42.23+40.1411.01
90Stefano Rausskodeg-o.com1.42.29+40.2011.01
91Bent Sande KvermeFossum IF1.42.45+40.3611.03
92Jan HauglandÅrstad IL1.42.57+40.4811.04
93Stian SvaeØstmarka OK1.43.10+41.0111.06
94Torkel IrgensBodø og Omegn IF Orientering1.43.15+41.0611.06
95Einar LienLøten o-lag1.43.17+41.0811.07
96Rune SørensenSturla, IF1.43.21+41.1211.07
97Marius StaffOL Toten-Troll1.43.39+41.3011.09
98Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL1.43.44+41.3511.09
99Roar KullerudSarpsborg OL1.44.19+42.1011.13
100Trond EvensenOL Tønsberg og omegn1.44.34+42.2511.15
101Axel DamgaardOL Trollo1.44.41+42.3211.16
102Bjørn Richard KirsteSkien OK1.45.52+43.4311.23
103Øivind StenstadOddersjaa SSK1.46.24+44.1511.27
104Håkon Nergaard BergStokke IL1.47.32+45.2311.34
105Dag AndersenVarteig OL1.48.11+46.0211.38
106Bjørn BakkevigHeming Orientering1.51.19+49.1011.58
107Pål JevanordOL Trollo1.52.48+50.3912.08
108Sigbjørn ModalsliFossum IF1.54.07+51.5812.17
109Arild RoenOK Øst2.00.46+58.3712.59
110Harald EikKristiansand OK2.01.22+59.1313.03
111Jo KøhnHalden SK2.01.32+59.2313.04
112Morten Vilbo SørumRaumar Orientering2.02.36+1.00.2713.11
113Jan KølbækAarhus 1900 Orientering2.02.52+1.00.4313.13
114Fredrik MartinsenTrøsken IL2.04.02+1.01.5313.21
115Edvin ElisenbergHamar OK2.04.19+1.02.1013.22
116Kjetil JacobsenHamar OK2.05.00+1.02.5113.27
117John TangenHamar OK2.05.08+1.02.5913.28
118Karl Aasmund ErøyOK Moss2.05.48+1.03.3913.32
119Ragnar Niemi BergStokke IL2.05.58+1.03.4913.33
120Stein ØdegårdOL Tønsberg og omegn2.06.26+1.04.1713.36
121Fredrik SaugestadNydalens SK2.06.34+1.04.2513.37
122Bjørn Ketil HansenSarpsborg OL2.06.49+1.04.4013.39
123Sverre StrømnesSarpsborg Bandyklubb2.06.58+1.04.4913.40
124Per Olaf KlemsdalVarteig OL2.07.00+1.04.5113.40
125Per Ove HauglandNOTEAM2.07.30+1.05.2113.43
126Georg AndresenSkien OK2.07.39+1.05.3013.44
127Gjermund StrømnesSarpsborg Bandyklubb2.08.50+1.06.4113.52
128Roy GjerdingOK Moss2.11.44+1.09.3514.10
129Bjørn FjeldstadKristiansand OK2.18.00+1.15.5114.51
130Tore LindaasElverum OK2.19.55+1.17.4615.03
131Terje AldárTrøsken IL2.25.54+1.23.4515.42
132Petter FureOppsal Orientering2.26.42+1.24.3315.47
133Magne AasAsker Skiklubb2.30.16+1.28.0716.10
134Magnus Espeland KøberNydalens SK2.46.00+1.43.5117.52
135Thor NorderudIL Tyrving3.06.27+2.04.1820.04
136Ole Petter RuudOK Horten3.20.36+2.18.2721.35
Kimme ArnesenHeming Orienteringdiskvalifisert
Anders BrevikØstmarka OKdiskvalifisert
Mogens FinderupOK Pan Århusdiskvalifisert
Øystein HolmenSynnfjell OKdiskvalifisert
Kristian NøssRøyken OLdiskvalifisert
Magnus Skauge OliversenTrøsken ILdiskvalifisert
Erik PerssonOppsal Orienteringdiskvalifisert
Jens Egil RostadOL Toten-Trolldiskvalifisert
Sven Reidar TonjerIL Tyrvingdiskvalifisert
Geir FinstadSentrum OKbrutt
Einar Bjørkaas HelleAskvoll og Holmedal ILbrutt

Damer åpen C

5 400 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ukjent UkjentLillomarka OL1.03.5811.50
2Maren Hope BlåGimle IF1.04.23+0.2511.55
3Laila ThomassenModum OL1.05.04+1.0612.02
4Kjersti NarumOL Vallset/Stange1.05.48+1.5012.11
5Anne-Sofie KristiansenFredrikstad SK1.09.09+5.1112.48
6Kirsti Grundnes BergIL Tyrving1.10.10+6.1212.59
7Linn-Mari KaspersenTrøsken IL1.10.33+6.3513.03
8Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn1.10.52+6.5413.07
9Cathrine PalmgrenKolbotn og Skimt OL1.11.51+7.5313.18
10Anne Karin ElisenbergHamar OK1.12.58+9.0013.30
11Siri PedersenSarpsborg OL1.13.13+9.1513.33
12Eli Tufte HanssenEiker OL1.13.21+9.2313.34
13Kristin JohanssonHedrum OL1.14.00+10.0213.42
14Stine AustadRaumar Orientering1.14.48+10.5013.51
15Anne-Grete AustadRaumar Orientering1.14.52+10.5413.51
16Solveig BerganNydalens SK1.25.33+21.3515.50
17Aileen RundeKristiansand OK1.25.46+21.4815.52
18Anne Berg GjølbergLarvik OK1.29.30+25.3216.34
19Elisabet Høgset RiseRingsaker OK1.31.00+27.0216.51
20Ingrid Telnes LillebyOK Moss1.32.29+28.3117.07
21Marit Follestad TandbergModum OL1.35.51+31.5317.45
22Bjørg Synnøve NigardsøyFredrikstad SK1.38.59+35.0118.19
23Lene FlessebergKongsberg OL1.42.49+38.5119.02
24Gea Øiseth BedinIndre Østfold OK2.03.32+59.3422.52
25Ina BlågestadIndre Østfold OK2.04.16+1.00.1823.00
26Linnea EvensenOL Tønsberg og omegn2.14.04+1.10.0624.49

Herrer åpen C

5 400 m, 33 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Geir Egil NorbomKonnerud IL45.048.20
2Børge PedersenNydalens SK45.23+0.198.24
3Jon MøretrøKolbotn og Skimt OL47.26+2.228.47
4Jan BlandkjennKristiansand OK50.43+5.399.23
5David StandalFredrikstad SK54.15+9.1110.02
6Stian DybdahlOppsal Orientering54.23+9.1910.04
7Pål Espen NordhaugKonnerud IL54.25+9.2110.04
8Bjørn SlåtterøGimle IF54.34+9.3010.06
9Sjur GrindstuenIndre Østfold OK54.44+9.4010.08
10Matin ReichenbachOppsal Orientering57.10+12.0610.35
11Trond Ivar FossaasGimle IF57.40+12.3610.40
12Ole Kristian MosandOppsal Orientering57.56+12.5210.43
13Jørn TorgersenTIF Viking58.02+12.5810.44
14Kjetil HagenEltek AS58.45+13.4110.52
15Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering1.01.47+16.4311.26
16Marius HansenHalden SK1.01.51+16.4711.27
17Trond FossSandefjord OK1.03.06+18.0211.41
18Simen Gammelmo WangLillomarka OL1.03.56+18.5211.50
19Dag WangLillomarka OL1.04.01+18.5711.51
20Sondre ØstbyeElverum OK1.04.13+19.0911.53
21Sindre ValsgårdIndre Østfold OK1.05.42+20.3812.09
22Henrik StrømSarpsborg OL1.06.26+21.2212.18
23Kjell LangsrudOK Øst1.08.01+22.5712.35
24Ståle ØvretveitFredrikstad SK1.09.38+24.3412.53
25Knut BjerknesRøyken OL1.10.02+24.5812.58
26Eirik KrokaFredrikstad SK1.10.36+25.3213.04
27Ola DahlFredrikstad SK1.10.39+25.3513.04
28Rolf GjølbergLarvik OK1.12.30+27.2613.25
29Martin KaspersenMo OK1.16.05+31.0114.05
30Hans Petter JevanordRingsaker OK1.18.24+33.2014.31
31Odd RiseRingsaker OK1.29.00+43.5616.28
32Mikal Bernhard EikMåren OK1.56.00+1.10.5621.28
Martin DalanFSKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor