Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Veteranmesterskapet_3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Veteranmesterskapet_3
Arrangørorganisasjon: Kristiansand OK
Dato: søndag 21 august 2011

D35

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Aud H. TaksdalGanddal IL35.52
2Helen MartinsenGular IL38.54+3.02
3Merete LyseboLarvik OK49.00+13.08
4Liv SchjervenLardal OL59.29+23.37

D40

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kjersti KjeldaasTrollo OL34.47
2Heidi Ravndal JohnsenArnadal IL42.49+8.02
3Jorunn AarrestadLia IL44.48+10.01
4Siri Thortveit MyhreSøgne og Songdalen OK45.30+10.43
5Kristin BruserudTrollo OL46.32+11.45
6Vibeke LamarkGanddal IL51.28+16.41
7Christina WhiteSøgne og Songdalen OK53.09+18.22
Marta Martinsen HovdenByklediskvalifisert
May Lene SlettebøeSøgne og Songdalen OKikke godkjent

D45

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kari ChristiansenSandefjord OK27.32
2Inger Tone NygårdEgersund OK31.16+3.44
3Solveig SikkelandTyrving IL33.52+6.20
4Lise ChristensenViking TIF33.57+6.25
5Hege FjellbirkelandGular IL37.45+10.13
6Ragnhild AuglændGanddal IL38.18+10.46
7Mai Helen LingaGular IL39.47+12.15
8Randi NicolaisenAsker SK42.46+15.14
9Helen LomelandÅlgård Orientering43.16+15.44
10Mette FuglestadÅlgård Orientering47.36+20.04
11Hege HeibergHadeland OL50.14+22.42
12Lene Næss BirkelandSøgne og Songdalen OK1.18.01+50.29

D50

14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Runa SkyttersæterHeming/Njård OL29.31
2Mette MestadTorridal IL31.06+1.35
3Berit DanielsenTyrving IL31.08+1.37
4Ann Karin TjørhomGanddal IL31.31+2.00
5Mari HernandezToten-Troll OL31.49+2.18
6Grete Synnøve Borge HoviSkien OK32.30+2.59
7Bente MestadTorridal IL33.14+3.43
8Kjersti SkantzeTyrving IL33.18+3.47
9Bjørg Marit SollieTrollo OL35.04+5.33
10Ingrid RavnanToten-Troll OL37.05+7.34
11Liv-Grete ObrestadVaulen OK39.39+10.08
12Eli FrafjordGanddal IL41.21+11.50
13Berit BakkenGanddal IL41.41+12.10
14Edel Sofie NilsenAsker SK44.21+14.50

D55

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sirpa LiljaModum OL25.36
2Lis DæhliLøten OL27.18+1.42
3Birgit KorvaldNydalens SK29.04+3.28
4Siren GreveBergens TF29.21+3.45
5Siri ØkstadOddersjaa SSK34.29+8.53
6Anne HøstHeming/Njård OL36.39+11.03
7Anne Marit NaufHedrum OL37.42+12.06
8Live YtrehusRingerike OL38.05+12.29
9Ingrid StrandeSkien OK38.41+13.05
10Randi HansenArnadal IL41.35+15.59
11Elle MelbyeHeming/Njård OL51.10+25.34

D60

21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingjerd SognnæsBergens TF27.31
2Berit HegdalBergens TF27.34+0.03
3Sidsel Graff-IversenFossum IF28.48+1.17
4Edel SlettemarkStord IL29.32+2.01
5Signe HeivollSøgne og Songdalen OK32.30+4.59
6Astrid OrmbergFana IL33.04+5.33
7Ragna GrandeSkien OK33.16+5.45
8Gerd YttervikLia IL34.30+6.59
9Bjørg MostaulBø OL35.04+7.33
10Marit TyldumRudsbygd IL36.14+8.43
11Anne Karin JørgensenLia IL36.35+9.04
12Liv HaugliDyre Vaa IL37.45+10.14
13Marit VågsnesKolbotn og Skimt OL39.02+11.31
14Margit Ryen SteenBø OL39.53+12.22
15Karin KittilsenStokke IL40.46+13.15
16Else-Margrethe BredlandSøgne og Songdalen OK40.54+13.23
17Nora UrsinFossum IF41.24+13.53
18Solveig SchouSør OK47.51+20.20
19Margareta BrynhildsenStokke IL47.59+20.28
Aud TorbjørnsenGrane IKdiskvalifisert
Astrid LundeDrangedal OLikke godkjent

D65

25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Katharina Mo BergeFreidig SPK28.16
2Elin DahlenGjø-Vard OL28.51+0.35
3Kjersti ThoStabæk IF29.46+1.30
4Bjørg KocbachBergens TF30.06+1.50
5May Helene HansenSandefjord OK33.37+5.21
6Tea ForbergRond OL34.03+5.47
7Liv FeiringHamar OK36.37+8.21
8Turid NystrømStavanger OK37.08+8.52
9Astrid GjelstadSandefjord OK37.20+9.04
10Thorunn Aamodt OvesenLardal OL37.24+9.08
11Haldis GlendrangeStavanger OK38.28+10.12
12Astri RogstadFossum IF40.00+11.44
13Inger LindløvMoss OK41.57+13.41
14Gerd LangsethLarvik OK42.08+13.52
15Reidun M. KarlsenStavanger OK42.48+14.32
16Synnøve DalvaBø OL43.05+14.49
17Inger Elisabeth KvaaseBækkelagets SK43.09+14.53
18Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OL44.12+15.56
19Synnøve FuglestadÅlgård Orientering44.54+16.38
20Åse Karin ThorsbergBrandval/Kongsvinger OK46.03+17.47
21Gry Bruland VråleSturla IF47.15+18.59
22Eli KlovningPorsgrunn OL51.10+22.54
23Hjørdis ØvreåsBotne SK57.13+28.57
24Bjørg LandeBø OL57.22+29.06
25Brynhild FanuelsenFossum IF1.10.57+42.41

D70

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Unni DrageHaugerud IF27.26
2Inger E. VamnesHamar OK28.03+0.37
3Gudveig JørundlandSør OK28.04+0.38
4Margith ReppesgårdHedrum OL28.31+1.05
5Anne-Britt NilsenKjelsås IL30.03+2.37
6Anne-Lise RonæssPorsgrunn OL37.38+10.12
7Tirill Liby SeipSkeidi OK39.48+12.22
8Anne Lise ØfsthusAsker SK43.38+16.12
9Synøve AmundsenKolbotn og Skimt OL56.57+29.31
Hjørdis EgnerHeming/Njård OLdiskvalifisert

D75

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Gudbjørg EideSarpsborg OL32.24
2Olaug F JohansenSauda OK32.34+0.10
3Ingrid RollFana IL41.31+9.07
4Guldborg SøvikGneist IL44.04+11.40

H35

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Rune NygaardGular IL33.40
2Bjarthe WesterheimStord IL36.53+3.13
3Asbjørn BygglandBø OL40.38+6.58
4Sturla StokkelandÅlgård Orientering49.25+15.45
5Frode SørensenGrane IK53.08+19.28
6Morten Vilbo SørumRaumar OL57.22+23.42
7Audun BjerknesHauketo IF1.07.08+33.28

H40

16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Pål SkogedalAsker SK34.43
1Kenneth WesterheimStord IL34.43
3Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)36.03+1.20
4Jarle SolbakkenSauda OK39.06+4.23
5Pål WinsentsBrandval/Kongsvinger OK42.19+7.36
6Oddvar TaksdalGanddal IL42.52+8.09
7Arne NåtedalTrollo OL47.18+12.35
8Pål BårdsenStavanger OK48.25+13.42
9Ronny RykkjeFana IL48.59+14.16
10Kjetil DammViking TIF49.18+14.35
11Espen Fyhn NilsenSandnes IL (Rogaland)52.08+17.25
12Trond LamarkGanddal IL52.20+17.37
13Per Erik LarsenSandefjord OK53.45+19.02
14Roar MyhreSøgne og Songdalen OK55.20+20.37
15Jon GuttormsenBrandval/Kongsvinger OK56.53+22.10
16Øyvind StørenBø OL1.21.27+46.44

H45

25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Arild AasheimGanddal IL29.55
2Tom Eirik EikangerGular IL30.53+0.58
3Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)31.52+1.57
3Terje UrfjellImås IL31.52+1.57
3Jan Harald BakkejordGular IL31.52+1.57
6Sigurd EiknerFana IL32.23+2.28
7Helge FossøyLia IL32.54+2.59
8Einar MartinsenVikebygd IL33.07+3.12
9Odd FuglestadÅlgård Orientering35.11+5.16
10Kyrre EllefsenSør OK36.19+6.24
11Rune ZakariassenFossum IF37.51+7.56
12Bjørn HøllelandFana IL38.21+8.26
13Stein Arne OlsenStavanger OK39.47+9.52
14Per Olav HaarrGanddal IL40.33+10.38
15Arne Håkon JørgensenSandefjord OK42.23+12.28
16Håkon MogstadFana IL44.13+14.18
17Geir MikalsenSandnes IL (Rogaland)46.35+16.40
18Roy BirkelandSøgne og Songdalen OK47.17+17.22
19Roar NilsenSandefjord OK51.40+21.45
20Axel EiknerFana IL52.43+22.48
21Øystein MoskvilTrollo OL58.35+28.40
22Jan Erik ClaussenFana IL58.54+28.59
23Per Einar StrømHedrum OL1.15.30+45.35
Tore JuvikGular ILdiskvalifisert
Nils TunglandSauda OKikke godkjent

H50

37 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jörgen MårtenssonModum OL27.38
2Njål F. VadlaSandnes IL (Rogaland)28.12+0.34
3Terje MathisenNydalens SK28.36+0.58
4Knut Wiig MathisenPorsgrunn OL30.28+2.50
5Onno VerberneToten-Troll OL32.47+5.09
6Trond RønnebergAsker SK33.04+5.26
7Inge GlittumSkeidi OK33.45+6.07
8John HansenKristiansand OK34.48+7.10
9Paul Terje HaarrGanddal IL35.50+8.12
10Jan SteinegerGneist IL36.13+8.35
11Eivind TokheimOdda OL36.15+8.37
12Jack BjørnsenKristiansand OK36.43+9.05
13Per Arne ArnesenKolbotn og Skimt OL36.52+9.14
14Kristen RibeSøgne og Songdalen OK37.50+10.12
15Per SchancheAsker SK37.51+10.13
16Arild IsaksenØvrebø/Vindbjart Orientering37.54+10.16
17Svein RoslandHope IL38.39+11.01
18Leif ErikssonModum OL38.40+11.02
19Njål NoreAsker SK38.46+11.08
20Otte OmdalGanddal IL39.36+11.58
21Jon Magne BratsethStord IL39.50+12.12
22Magne DølemoSør OK39.54+12.16
23Egil Wickstrand IversenHeming/Njård OL40.08+12.30
24Per StefferudTorridal IL41.12+13.34
25Ole GabrielsenVaulen OK42.12+14.34
26Jan Vidar WernersenØyestad IF43.02+15.24
27Kjell DaleSandnes IL (Rogaland)44.36+16.58
28Arne JohannesenGular IL45.06+17.28
29Rune KarstensenStavanger OK45.18+17.40
30Jarle HallandStord IL46.23+18.45
31Jan HauglandÅrstad IL46.36+18.58
32Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)52.00+24.22
33Roy GjerdingMoss OK53.46+26.08
34Glenn Ager-WickGrane IK56.52+29.14
35Reidar SæstadKristiansand OK1.03.27+35.49
36Kjetil RønhovdeOdda OL1.06.09+38.31
Don SkantzeTyrving ILdiskvalifisert

H55

24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sigurd DæhliLøten OL27.04
2Harald HoviSkien OK28.50+1.46
3Arve GlittumSkeidi OK29.22+2.18
4Reidar FossumAsker SK33.10+6.06
5Per Kristian EkebergTyrving IL33.29+6.25
6Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK33.35+6.31
7Dag MoeKristiansand OK33.45+6.41
8Øyvind SørlieHadeland OL34.16+7.12
9Svein LingaGular IL34.34+7.30
10Norvald OspehaugTambarskjelvar IL35.35+8.31
11Bjørn Martin AlsakerStavanger OK36.21+9.17
12Ørjan Eirik ValestrandFana IL36.33+9.29
13Jørn BrunsellHeming/Njård OL37.08+10.04
14Per Chr. HagenBø OL37.44+10.40
15Øivind FadumSande Sportsklubb38.09+11.05
16Per TorgersenOddersjaa SSK41.17+14.13
17John Olav AlvsvågFana IL44.27+17.23
18Kristen LanganSør OK45.44+18.40
19Arne Kristian EspedalStavanger OK46.39+19.35
20Stein CowardSør OK47.52+20.48
21Sigmund BergKristiansand OK50.18+23.14
22Rune LaurantsenSkien OK51.24+24.20
23Knut Ove LienSauda OK51.37+24.33
Jon RingdalSandefjord OKikke godkjent

H60

33 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Svein S JacobsenTyrving IL27.20
2Trygve LølandBirkenes IL28.23+1.03
3Gunnar Dag TøråGrane IK29.09+1.49
4Tor TrøanHadeland OL29.14+1.54
5Torbjørn NørbechRingerike OL30.13+2.53
6Finn Ole JørgensenGrane IK31.00+3.40
7Kjell Walter SørensenGrane IK31.32+4.12
8Kjell WintherOppsal IF Orientering32.21+5.01
9Kjell Audun SundsdalMelum IL33.25+6.05
10Bjørn SteenBø OL34.09+6.49
11Steinar SkoglundFossum IF34.26+7.06
12Jan Inge LundeGanddal IL34.58+7.38
13Elling AakreAndebu IL35.02+7.42
14Helge ScheiFørde IL35.18+7.58
15Dag Rønning JensenTrollo OL35.50+8.30
16Åvald BakkenFroland IL38.03+10.43
17Finn Morsten ÅrstadVaulen OK38.19+10.59
18Bjørn Atle RemmePorsgrunn OL38.24+11.04
19Roald OmdalØvrebø/Vindbjart Orientering38.59+11.39
20Nils Olav VennevikFreidig SPK39.36+12.16
21Knut Jonas EspedalStavanger OK40.23+13.03
22Runar KittilsenStokke IL40.42+13.22
23Øistein HagenOK Øst40.45+13.25
24Finn Ole HonnemyrØvrebø/Vindbjart Orientering41.09+13.49
25Anders BjørkaasAskvoll og Holmedal IL41.44+14.24
26Martin NaufHedrum OL45.54+18.34
27Odd UtstumoGrane IK46.56+19.36
Jan OrmbergFana ILdiskvalifisert
Harry BreilandÅlgård Orienteringdiskvalifisert
Jan Tore JørgensenSør OKdiskvalifisert
Frank Glad BalchenOddersjaa SSKdiskvalifisert
Per Oskar LarsenIndre Østfold OKdiskvalifisert
Ola BækkevoldMoss OKdiskvalifisert

H65

48 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jens H AarnesSkien OK27.23
2Gunnar KnudsenViking TIF28.23+1.00
3Leidulv VinjeNidarøst OK29.30+2.07
4Roar ForbordMalvik IL29.48+2.25
5Geir HøstelandBotne SK30.07+2.44
6Trond FeiringHamar OK32.12+4.49
7Floke BredlandSøgne og Songdalen OK32.44+5.21
8Sigvald RobberstadHalsnøy OL32.52+5.29
9Tore Bjørn TorbjørnsenGrane IK33.37+6.14
10Edvin HelleAskvoll og Holmedal IL34.06+6.43
11Helge BjaalandHeming/Njård OL34.32+7.09
12Jan Harald H. PedersenViking TIF34.38+7.15
13Odd AureDrangedal OL34.40+7.17
14Per VoldFana IL34.57+7.34
15Paul BisethKongsberg OL35.18+7.55
16Widar Taxth LølandLia IL35.45+8.22
17Øyvind EgeskogStavanger OK35.46+8.23
18Lars Martin GjeinStokke IL35.56+8.33
19Dag SlettenBergens TF35.57+8.34
20Gunnar AlsakerÅrstad IL36.17+8.54
21Carl Ove BergSkeidi OK37.42+10.19
22John Ivar KjellevoldModum OL38.05+10.42
23Arne LandeBø OL38.15+10.52
24Magnus LandstadFreidig SPK38.58+11.35
25Arne HalvorsenÅrstad IL39.10+11.47
26Ole Kristoffer ThrondsenKongsberg OL39.49+12.26
27Henning GaarderKonnerud IL39.56+12.33
28Bjørn Willy HansenSandefjord OK40.09+12.46
29Magnar NerheimSuldal OL40.22+12.59
30Ole Kristian LauvnesKristiansand OK40.40+13.17
31Geir TrøanKolbotn og Skimt OL40.55+13.32
32Lasse VråleSturla IF40.57+13.34
33Alf Gunnar PaulsenSauda OK41.02+13.39
34Knut LindløvMoss OK41.13+13.50
35Per BjørkhaugViking TIF41.17+13.54
36Per Oscar SaugestadMoss OK42.16+14.53
37Steinar SlettemarkStord IL42.19+14.56
38Kjell StenstadvoldTyrving IL43.12+15.49
39Trond WettergreenDriv IL45.20+17.57
40Bjørn W. LudvigsenSturla IF45.47+18.24
41Magnar ØvreåsBotne SK45.53+18.30
42Bjørn  A. SchouSør OK46.16+18.53
43Sigurd VikebøViking TIF46.22+18.59
44Svein GlendrangeStavanger OK47.58+20.35
45Olav OlsenGrane IK49.01+21.38
46Thore SundsetvikTrollelg OL51.33+24.10
Helge RevhaugRingerike OLdiskvalifisert
Hans Olav BeislandGrane IKikke godkjent

H70

44 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jon TyldumRudsbygd IL26.26
2Tormod DahlenGjø-Vard OL27.03+0.37
3Gunnar OlsenLia IL28.25+1.59
4Anders TaraldrudIndre Østfold OK28.59+2.33
5Olav TotlandFana IL29.36+3.10
6Bjørn EgnerHeming/Njård OL29.37+3.11
7Henry SundsetvikTrollelg OL32.09+5.43
8Egil RonæssPorsgrunn OL32.47+6.21
9Arne KarlsenStavanger OK32.53+6.27
10Stig Arild HaugskottTrollelg OL33.03+6.37
11Magne KlovningPorsgrunn OL33.19+6.53
12Jakob NygaardViking TIF33.48+7.22
13Per Reidar SpielerGrane IK34.13+7.47
14Jens HåversenGrane IK35.17+8.51
15Jardar SandstadSelbu OK35.23+8.57
16Magnar ReppesgårdHedrum OL35.27+9.01
17Bjørn GunnerødAsker SK35.46+9.20
18Asbjørn BræckKongsberg OL35.58+9.32
19Åge ThorjussenSkeidi OK37.25+10.59
20Thor EdvardsenLarvik OK37.44+11.18
21Per HauglandÅrstad IL38.34+12.08
22Ingolf DybvikSolid IL38.36+12.10
23Stein Reinholt JensenLia IL39.58+13.32
24Olav StrislandØvrebø/Vindbjart Orientering40.28+14.02
25Eigil KongsfjellTønsberg og omegn OL41.37+15.11
26Steinar RuudKonnerud IL42.24+15.58
27Arne ØfsthusAsker SK43.12+16.46
28Lars Otto HestnessViking TIF43.19+16.53
29Bertram BrochmannViking TIF43.51+17.25
30Tore S. RasmussenTønsberg og omegn OL44.07+17.41
31Knut JacobsenSandefjord TIF44.27+18.01
32Leif BråtenHeming/Njård OL44.40+18.14
33Harald WibyeMoss OK46.11+19.45
34Ole Einar DalenRingerike OL50.18+23.52
35Bjørn SyvertsenØvrebø/Vindbjart Orientering52.22+25.56
36Arild TelstøØvrebø/Vindbjart Orientering52.25+25.59
37Oddvar GjelstadSandefjord OK54.59+28.33
38Helge HalvorsenLarvik OK1.00.59+34.33
Harald LundhaugMoss OKdiskvalifisert
Per VikaneFana ILdiskvalifisert
Ivar Louis BergSturla IFdiskvalifisert
Anton LommeHedrum OLdiskvalifisert
Per LundLarvik OKikke godkjent
Knut KjemhusKongsberg OLikke godkjent

H75

24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Paul ForsethTrollelg OL26.51
2Sveinung FristadAskvoll og Holmedal IL27.24+0.33
3Tormod HøimyrSturla IF29.50+2.59
4Axel IngvaldsenViking TIF30.12+3.21
5Finn Åge ØsternKongsberg OL30.38+3.47
6Tor DrageHaugerud IF30.46+3.55
7Carl-Fred. KolderupStabæk IF32.00+5.09
8Oddmund SøvikGneist IL33.25+6.34
9Per Arne GrøtterødLarvik OK33.51+7.00
10Einar JørundlandSør OK34.37+7.46
11Egil RyghTønsberg og omegn OL34.59+8.08
12Einar HoffTyrving IL36.24+9.33
13Leiv HopeKongsberg OL37.22+10.31
14Tor E. HenriksenLillomarka OL39.23+12.32
15Sverre G JohansenSauda OK39.32+12.41
16Helge KvaaseBækkelagets SK40.19+13.28
17Albert NærheimSuldal OL41.24+14.33
18Oddvar RønnestadKongsberg OL45.42+18.51
19Johan TheisenKolbotn og Skimt OL55.33+28.42
20Svein M ForthunKolbotn og Skimt OL1.00.42+33.51
21Kåre RitlandFana IL1.19.02+52.11
Iver RognstadHadeland OLdiskvalifisert
Einar StrandHøydalsmo ILdiskvalifisert
Olaf HelgesenKongsberg OLdiskvalifisert

H80

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kjell GjersdalStavanger OK28.44
2Torstein BjerkeLillomarka OL30.56+2.12
3Birger GarbergRingerike OL37.55+9.11
4Karl Johan EileråsTønsberg og omegn OL39.45+11.01
5Hermann KobbeltvedtViking TIF40.04+11.20
6Ivar ChristiansenSandefjord OK46.12+17.28
Helge TvedtenLarvik OKdiskvalifisert

H85

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Brynjulf ForsethTrollelg OL36.46

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor