Norwegian Orienteering Federation

Official results for Veteranmesterskapet

Event informationShow result list by organisationPress result listUpload routePrint

Name: Veteranmesterskapet
Organiser: Kristiansand OK
Date: Saturday 20 August 2011

D35

6 starting competitors
PlacNameOrganisationTimeDiff
1Aud H. TaksdalGanddal IL58:22
2Helen MartinsenGular IL58:55+0:33
3Liv SchjervenLardal OL1:08:36+10:14
4Merete LyseboLarvik OK1:11:50+13:28
5Inger SkjæveslandTrauma IF1:12:20+13:58
Ann-Karin LestebergKongsberg OLmispunched

D40

9 starting competitors
PlacNameOrganisationTimeDiff
1Kristin BruserudTrollo OL59:07
2Vibeke LamarkGanddal IL59:55+0:48
3Kjersti KjeldaasTrollo OL1:01:10+2:03
4Christina WhiteSøgne og Songdalen OK1:05:43+6:36
5Jorunn AarrestadLia IL1:06:58+7:51
6Heidi Ravndal JohnsenArnadal IL1:09:50+10:43
7Siri Thortveit MyhreSøgne og Songdalen OK1:29:52+30:45
8May Lene SlettebøeSøgne og Songdalen OK1:35:26+36:19
Jannicke UlrichsenHemsedal ILdisqualified

D45

12 starting competitors
PlacNameOrganisationTimeDiff
1Kari ChristiansenSandefjord OK42:05
2Solveig SikkelandTyrving IL49:34+7:29
3Ragnhild AuglændGanddal IL57:39+15:34
4Hege FjellbirkelandGular IL57:50+15:45
5Mette FuglestadÅlgård Orientering58:03+15:58
6Mai Helen LingaGular IL1:01:13+19:08
7Randi NicolaisenAsker SK1:02:13+20:08
8Inger Tone NygårdEgersund OK1:02:59+20:54
9Lise ChristensenViking TIF1:08:32+26:27
10Lene Næss BirkelandSøgne og Songdalen OK1:12:33+30:28
11Hege HeibergHadeland OL1:31:54+49:49
Helen LomelandÅlgård Orienteringdisqualified

D50

15 starting competitors
PlacNameOrganisationTimeDiff
1Mari HernandezToten-Troll OL45:21
2Grete Synnøve Borge HoviSkien OK48:43+3:22
3Berit DanielsenTyrving IL50:42+5:21
4Kjersti SkantzeTyrving IL52:30+7:09
5Ingrid RavnanToten-Troll OL52:35+7:14
6Bjørg Marit SollieTrollo OL54:26+9:05
7Runa SkyttersæterHeming/Njård OL54:31+9:10
8Bente MestadTorridal IL54:51+9:30
9Mette MestadTorridal IL58:34+13:13
10Ann Karin TjørhomGanddal IL58:41+13:20
11Berit BakkenGanddal IL1:06:35+21:14
12Eli FrafjordGanddal IL1:10:39+25:18
13Solveig HolteHøydalsmo IL1:35:04+49:43
14Edel Sofie NilsenAsker SK1:39:22+54:01
Liv-Grete ObrestadVaulen OKmispunched

D55

11 starting competitors
PlacNameOrganisationTimeDiff
1Sirpa LiljaModum OL39:36
2Lis DæhliLøten OL41:24+1:48
3Birgit KorvaldNydalens SK42:53+3:17
4Siren GreveBergens TF47:34+7:58
5Elle MelbyeHeming/Njård OL50:17+10:41
6Ingrid StrandeSkien OK50:42+11:06
7Siri ØkstadOddersjaa SSK53:08+13:32
8Anne HøstHeming/Njård OL54:05+14:29
9Anne Marit NaufHedrum OL56:41+17:05
10Randi HansenArnadal IL1:09:36+30:00
11Live YtrehusRingerike OL1:12:43+33:07

D60

21 starting competitors
PlacNameOrganisationTimeDiff
1Ingjerd SognnæsBergens TF41:10
2Berit HegdalBergens TF43:22+2:12
3Nora UrsinFossum IF43:46+2:36
4Bjørg MostaulBø OL46:24+5:14
5Marit VågsnesKolbotn og Skimt OL49:26+8:16
5Sidsel Graff-IversenFossum IF49:26+8:16
7Ragna GrandeSkien OK49:42+8:32
8Karin KittilsenStokke IL49:43+8:33
9Marit TyldumRudsbygd IL51:12+10:02
10Astrid LundeDrangedal OL51:53+10:43
11Margareta BrynhildsenStokke IL52:10+11:00
12Else-Margrethe BredlandSøgne og Songdalen OK55:12+14:02
13Aud TorbjørnsenGrane IK56:11+15:01
14Edel SlettemarkStord IL57:12+16:02
15Margit Ryen SteenBø OL57:58+16:48
16Signe HeivollSøgne og Songdalen OK59:24+18:14
17Anne Karin JørgensenLia IL1:03:46+22:36
18Gerd YttervikLia IL1:05:07+23:57
19Solveig SchouSør OK1:07:08+25:58
20Astrid OrmbergFana IL1:08:24+27:14
21Liv HaugliDyre Vaa IL1:26:52+45:42

D65

24 starting competitors
PlacNameOrganisationTimeDiff
1Synnøve FuglestadÅlgård Orientering45:07
2Tea ForbergRond OL46:29+1:22
3Thorunn Aamodt OvesenLardal OL47:43+2:36
4Haldis GlendrangeStavanger OK49:21+4:14
5Bjørg KocbachBergens TF49:56+4:49
6Turid NystrømStavanger OK50:48+5:41
7Astri RogstadFossum IF52:40+7:33
8Inger LindløvMoss OK52:44+7:37
9Kjersti ThoStabæk IF53:46+8:39
10May Helene HansenSandefjord OK54:35+9:28
11Brynhild FanuelsenFossum IF56:49+11:42
12Åse Karin ThorsbergBrandval/Kongsvinger OK56:56+11:49
13Katharina Mo BergeFreidig SPK56:58+11:51
14Elin DahlenGjø-Vard OL58:39+13:32
15Gerd LangsethLarvik OK59:29+14:22
16Reidun M. KarlsenStavanger OK1:00:24+15:17
17Liv FeiringHamar OK1:01:09+16:02
18Synnøve DalvaBø OL1:02:39+17:32
19Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OL1:04:27+19:20
20Inger Elisabeth KvaaseBækkelagets SK1:07:07+22:00
21Eli KlovningPorsgrunn OL1:08:57+23:50
22Ingvill VoldFana IL1:09:31+24:24
23Hjørdis ØvreåsBotne SK1:13:34+28:27
24Gry Bruland VråleSturla IF1:14:48+29:41

D70

9 starting competitors
PlacNameOrganisationTimeDiff
1Anne Lise ØfsthusAsker SK37:41
2Unni DrageHaugerud IF39:59+2:18
3Inger E. VamnesHamar OK42:50+5:09
4Tirill Liby SeipSkeidi OK44:08+6:27
5Anne-Britt NilsenKjelsås IL46:31+8:50
6Hjørdis EgnerHeming/Njård OL49:15+11:34
7Margith ReppesgårdHedrum OL50:57+13:16
8Gudveig JørundlandSør OK51:47+14:06
9Anne-Lise RonæssPorsgrunn OL1:21:17+43:36

D75

4 starting competitors
PlacNameOrganisationTimeDiff
1Olaug F JohansenSauda OK43:11
2Gudbjørg EideSarpsborg OL48:49+5:38
3Guldborg SøvikGneist IL54:50+11:39
4Ingrid RollFana IL56:35+13:24

H35

9 starting competitors
PlacNameOrganisationTimeDiff
1Rune NygaardGular IL51:12
2Bjarthe WesterheimStord IL52:19+1:07
3Asbjørn BygglandBø OL55:41+4:29
4Ola LestebergKongsberg OL1:00:35+9:23
5Steinar LandeBø OL1:03:44+12:32
6Sturla StokkelandÅlgård Orientering1:12:26+21:14
7Audun BjerknesHauketo IF1:17:45+26:33
8Frode SørensenGrane IK1:37:56+46:44
Morten Vilbo SørumRaumar OLmispunched

H40

14 starting competitors
PlacNameOrganisationTimeDiff
1Pål SkogedalAsker SK44:50
2Kenneth WesterheimStord IL47:09+2:19
3Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)49:21+4:31
4Arne NåtedalTrollo OL52:34+7:44
5Oddvar TaksdalGanddal IL56:10+11:20
6Ronny RykkjeFana IL56:48+11:58
7Pål BårdsenStavanger OK1:04:40+19:50
8Per Erik LarsenSandefjord OK1:08:51+24:01
9Jørgen FrøydNydalens SK1:09:32+24:42
10Espen Fyhn NilsenSandnes IL (Rogaland)1:17:34+32:44
11Roar MyhreSøgne og Songdalen OK1:20:48+35:58
12Trond LamarkGanddal IL1:22:23+37:33
13Jarle SolbakkenSauda OK1:26:23+41:33
14Kjetil DammViking TIF1:47:35+1:02:45

H45

28 starting competitors
PlacNameOrganisationTimeDiff
1Tom Eirik EikangerGular IL44:55
2Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)47:05+2:10
3Bjørn HøllelandFana IL48:41+3:46
4Sigurd EiknerFana IL48:43+3:48
5Helge FossøyLia IL48:56+4:01
6Einar MartinsenVikebygd IL49:21+4:26
7Arild AasheimGanddal IL50:24+5:29
8Odd FuglestadÅlgård Orientering51:47+6:52
9Terje UrfjellImås IL51:57+7:02
10Tore JuvikGular IL54:24+9:29
11Jan Harald BakkejordGular IL54:45+9:50
12Per Olav HaarrGanddal IL54:53+9:58
13Per Olav NærestadTrauma IF59:25+14:30
14Arne Håkon JørgensenSandefjord OK1:05:51+20:56
15Oluf BøckmanKristiansand OK1:07:24+22:29
16Roar NilsenSandefjord OK1:08:21+23:26
17Stein Arne OlsenStavanger OK1:09:47+24:52
18Roy BirkelandSøgne og Songdalen OK1:10:44+25:49
19Morten JohnsenArnadal IL1:11:22+26:27
20Håkon MogstadFana IL1:11:38+26:43
21Jan Erik ClaussenFana IL1:16:50+31:55
22Aksel SlettebøeSøgne og Songdalen OK1:18:13+33:18
23Axel EiknerFana IL1:18:43+33:48
24Kyrre EllefsenSør OK1:26:43+41:48
25Nils TunglandSauda OK1:28:07+43:12
26Øystein MoskvilTrollo OL1:38:39+53:44
27Geir MikalsenSandnes IL (Rogaland)1:43:18+58:23
Per Einar StrømHedrum OLdisqualified

H50

37 starting competitors
PlacNameOrganisationTimeDiff
1Jörgen MårtenssonModum OL43:12
2Knut Wiig MathisenPorsgrunn OL45:28+2:16
3Arne JohannesenGular IL46:56+3:44
4Onno VerberneToten-Troll OL47:36+4:24
5Kjell DaleSandnes IL (Rogaland)48:40+5:28
6Terje MathisenNydalens SK52:08+8:56
7Njål NoreAsker SK52:44+9:32
8Trond RønnebergAsker SK53:52+10:40
9Arild IsaksenØvrebø/Vindbjart Orientering54:06+10:54
10Inge GlittumSkeidi OK54:13+11:01
11Glenn Ager-WickGrane IK54:25+11:13
12Otte OmdalGanddal IL55:33+12:21
13Jan SteinegerGneist IL56:31+13:19
14Jarle HallandStord IL57:06+13:54
15Rune KarstensenStavanger OK57:57+14:45
16Halvor VassbøØvrebø/Vindbjart Orientering58:46+15:34
17Njål F. VadlaSandnes IL (Rogaland)58:48+15:36
18Jack BjørnsenKristiansand OK59:14+16:02
19Kristen RibeSøgne og Songdalen OK1:00:33+17:21
20Jan HauglandÅrstad IL1:00:57+17:45
21Eivind TokheimOdda OL1:01:05+17:53
22Jon Magne BratsethStord IL1:01:09+17:57
23Per SchancheAsker SK1:01:37+18:25
24Jan Vidar WernersenØyestad IF1:04:20+21:08
25Svein RoslandHope IL1:04:22+21:10
26Per Arne ArnesenKolbotn og Skimt OL1:04:59+21:47
27Per StefferudTorridal IL1:06:58+23:46
28Paul Terje HaarrGanddal IL1:07:07+23:55
29Kjetil RønhovdeOdda OL1:11:59+28:47
30Geir JacobsenLardal OL1:13:43+30:31
31Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)1:18:24+35:12
32Ole GabrielsenVaulen OK1:18:41+35:29
33Lasse JohnsenOddersjaa SSK1:19:22+36:10
34Leif ErikssonModum OL1:33:04+49:52
35Roy GjerdingMoss OK1:41:07+57:55
36Don SkantzeTyrving IL1:41:15+58:03
Magne DølemoSør OKdisqualified

H55

27 starting competitors
PlacNameOrganisationTimeDiff
1Sigurd DæhliLøten OL39:46
2Per Kristian EkebergTyrving IL41:49+2:03
3Arve GlittumSkeidi OK42:32+2:46
4Dag MoeKristiansand OK43:45+3:59
5Harald HoviSkien OK44:57+5:11
6Per Chr. HagenBø OL49:09+9:23
7Stein CowardSør OK50:31+10:45
8Knut Ove LienSauda OK50:44+10:58
9Svein LingaGular IL51:42+11:56
10Ketil KvaaleHøydalsmo IL53:14+13:28
11Ørjan Eirik ValestrandFana IL53:40+13:54
12Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK53:47+14:01
12Norvald OspehaugTambarskjelvar IL53:47+14:01
14Øyvind SørlieHadeland OL54:17+14:31
15Arne Kristian EspedalStavanger OK54:41+14:55
16Bjørn Martin AlsakerStavanger OK55:02+15:16
17John Olav AlvsvågFana IL57:00+17:14
18Jørn BrunsellHeming/Njård OL59:13+19:27
19Rune LaurantsenSkien OK59:20+19:34
20Reidar FossumAsker SK1:00:38+20:52
21Per TorgersenOddersjaa SSK1:02:14+22:28
22Øivind FadumSande Sportsklubb1:04:36+24:50
23Magne KristiansenKristiansand OK1:10:49+31:03
24Jan SveenRaumar Orientering1:12:06+32:20
25Per Dag NordkveldeHedrum OL1:21:40+41:54
Jon RingdalSandefjord OKdisqualified
Kristen LanganSør OKdisqualified

H60

34 starting competitors
PlacNameOrganisationTimeDiff
1Svein S JacobsenTyrving IL41:27
2Tor TrøanHadeland OL44:27+3:00
3Finn Ole JørgensenGrane IK45:36+4:09
4Harry BreilandÅlgård Orientering46:04+4:37
5Kjell WintherOppsal IF Orientering46:24+4:57
6Torbjørn NørbechRingerike OL47:37+6:10
7Frank Glad BalchenOddersjaa SSK48:03+6:36
8Steinar SkoglundFossum IF49:33+8:06
9Gunnar Dag TøråGrane IK50:46+9:19
10Dag Rønning JensenTrollo OL50:54+9:27
11Kjell SvihusGanddal IL55:42+14:15
12Knut Jonas EspedalStavanger OK55:47+14:20
13Finn Ole HonnemyrØvrebø/Vindbjart Orientering56:23+14:56
14Helge ScheiFørde IL56:31+15:04
15Per Oskar LarsenIndre Østfold OK56:33+15:06
16Martin NaufHedrum OL56:40+15:13
17Jørn Bue OlsenFossum IF57:15+15:48
18Øistein HagenOK Øst57:40+16:13
19Kjell Audun SundsdalMelum IL57:51+16:24
20Runar KittilsenStokke IL59:54+18:27
21Bjørn SteenBø OL1:00:26+18:59
22Anders BjørkaasAskvoll og Holmedal IL1:00:29+19:02
23Trygve LølandBirkenes IL1:00:55+19:28
24Ola BækkevoldMoss OK1:02:24+20:57
25Jan Inge LundeGanddal IL1:02:35+21:08
26Bjørn Atle RemmePorsgrunn OL1:04:16+22:49
27Finn Morsten ÅrstadVaulen OK1:06:23+24:56
28Nils Olav VennevikFreidig SPK1:07:21+25:54
29Odd UtstumoGrane IK1:11:47+30:20
30Roald OmdalØvrebø/Vindbjart Orientering1:16:41+35:14
31Jan OrmbergFana IL1:16:54+35:27
Kjell Walter SørensenGrane IKdisqualified
Elling AakreAndebu ILdisqualified
Leif Otto TorjussenKristiansand OKdisqualified

H65

50 starting competitors
PlacNameOrganisationTimeDiff
1Jens H AarnesSkien OK43:50
2Geir HøstelandBotne SK44:19+0:29
3John Thomas PetersenNittedal OL46:59+3:09
4Helge RevhaugRingerike OL47:39+3:49
5Bjørn W. LudvigsenSturla IF48:05+4:15
6Alf Gunnar PaulsenSauda OK48:37+4:47
7Carl Ove BergSkeidi OK50:43+6:53
8Widar Taxth LølandLia IL52:23+8:33
9Floke BredlandSøgne og Songdalen OK52:27+8:37
10Per BjørkhaugViking TIF52:44+8:54
11Gunnar AlsakerÅrstad IL53:43+9:53
12Øyvind EgeskogStavanger OK53:50+10:00
13Roar ForbordMalvik IL53:53+10:03
14Odd AureDrangedal OL53:56+10:06
15Leidulv VinjeNidarøst OK53:57+10:07
16Per VoldFana IL55:22+11:32
17Jan Harald H. PedersenViking TIF55:33+11:43
18Magnus LandstadFreidig SPK56:07+12:17
19Knut LindløvMoss OK56:44+12:54
20Edvin HelleAskvoll og Holmedal IL56:47+12:57
21Arne KristensenArnadal IL56:53+13:03
22Magnar NerheimSuldal OL57:20+13:30
23Kjell StenstadvoldTyrving IL58:19+14:29
24Dag SlettenBergens TF58:41+14:51
25Lasse VråleSturla IF59:25+15:35
26Gunnar KnudsenViking TIF59:34+15:44
27Paul BisethKongsberg OL59:47+15:57
28Geir TrøanKolbotn og Skimt OL1:00:01+16:11
29Magnar ØvreåsBotne SK1:01:03+17:13
30Sigved GramstadHaugesund IL Orientering1:01:24+17:34
31Steinar SlettemarkStord IL1:01:46+17:56
32Arne LandeBø OL1:02:08+18:18
33Lars Martin GjeinStokke IL1:02:46+18:56
34Olav OlsenGrane IK1:04:10+20:20
35Trond FeiringHamar OK1:04:52+21:02
36Ole Kristoffer ThrondsenKongsberg OL1:05:03+21:13
37Svein GlendrangeStavanger OK1:06:53+23:03
38Sigurd VikebøViking TIF1:07:35+23:45
39Sigvald RobberstadHalsnøy OL1:16:48+32:58
40Helge BjaalandHeming/Njård OL1:20:49+36:59
41Thore SundsetvikTrollelg OL1:24:15+40:25
42Per Oscar SaugestadMoss OK1:26:25+42:35
43Hans Olav BeislandGrane IK1:30:42+46:52
44Ole Kristian LauvnesKristiansand OK1:43:42+59:52
Trond WettergreenDriv ILdisqualified
Arne HalvorsenÅrstad ILdisqualified
Bjørn  A. SchouSør OKmispunched
John Ivar KjellevoldModum OLmispunched
Bjørn Willy HansenSandefjord OKmispunched
Tore Bjørn TorbjørnsenGrane IKmispunched

H70

44 starting competitors
PlacNameOrganisationTimeDiff
1Olav TotlandFana IL42:13
2Gunnar OlsenLia IL43:46+1:33
3Tormod DahlenGjø-Vard OL46:06+3:53
4Oddvar GjelstadSandefjord OK46:53+4:40
5Jon TyldumRudsbygd IL47:49+5:36
6Anders TaraldrudIndre Østfold OK49:35+7:22
7Bjørn EgnerHeming/Njård OL50:16+8:03
8Åge ThorjussenSkeidi OK51:08+8:55
9Arild TelstøØvrebø/Vindbjart Orientering51:42+9:29
10Per LundLarvik OK52:00+9:47
11Steinar RuudKonnerud IL52:16+10:03
12Jardar SandstadSelbu OK52:18+10:05
13Per HauglandÅrstad IL52:55+10:42
14Asbjørn BræckKongsberg OL53:01+10:48
15Ivar Louis BergSturla IF53:14+11:01
16Jens HåversenGrane IK54:12+11:59
17Stein Reinholt JensenLia IL54:20+12:07
18Bjørn SyvertsenØvrebø/Vindbjart Orientering54:30+12:17
19Ingolf DybvikSolid IL54:44+12:31
20Per Reidar SpielerGrane IK55:06+12:53
21Arne KarlsenStavanger OK55:41+13:28
22Jakob NygaardViking TIF56:22+14:09
23Bjørn GunnerødAsker SK56:32+14:19
24Anton LommeHedrum OL58:21+16:08
25Eigil KongsfjellTønsberg og omegn OL58:29+16:16
26Knut KjemhusKongsberg OL58:33+16:20
27Magnar ReppesgårdHedrum OL59:39+17:26
28Leif BråtenHeming/Njård OL1:00:13+18:00
29Thor EdvardsenLarvik OK1:00:45+18:32
30Harald WibyeMoss OK1:03:02+20:49
31Lars Otto HestnessViking TIF1:03:11+20:58
32Stig Arild HaugskottTrollelg OL1:03:35+21:22
33Per VikaneFana IL1:04:45+22:32
34Tore S. RasmussenTønsberg og omegn OL1:06:12+23:59
35Knut JacobsenSandefjord TIF1:07:23+25:10
36Magne KlovningPorsgrunn OL1:07:27+25:14
37Arne ØfsthusAsker SK1:10:20+28:07
38Bertram BrochmannViking TIF1:12:15+30:02
39Arnulf FuglestadÅlgård Orientering1:26:12+43:59
Olav StrislandØvrebø/Vindbjart Orienteringdisqualified
Ole Einar DalenRingerike OLdisqualified
Egil RonæssPorsgrunn OLdisqualified
Henry SundsetvikTrollelg OLmispunched
Harald LundhaugMoss OKmispunched

H75

26 starting competitors
PlacNameOrganisationTimeDiff
1Sveinung FristadAskvoll og Holmedal IL39:25
2Paul ForsethTrollelg OL41:04+1:39
3Iver RognstadHadeland OL42:45+3:20
4Tormod HøimyrSturla IF44:16+4:51
5Einar StrandHøydalsmo IL45:41+6:16
6Oddmund SøvikGneist IL46:04+6:39
7Carl-Fred. KolderupStabæk IF48:08+8:43
8Per Arne GrøtterødLarvik OK48:54+9:29
9Axel IngvaldsenViking TIF50:04+10:39
10Leiv HopeKongsberg OL50:34+11:09
11Sverre G JohansenSauda OK51:25+12:00
12Egil RyghTønsberg og omegn OL51:32+12:07
13Helge KvaaseBækkelagets SK51:56+12:31
14Finn Åge ØsternKongsberg OL53:20+13:55
15Einar JørundlandSør OK56:00+16:35
16Aage ØyvannNittedal OL57:28+18:03
17Kjell MichelsenFredrikstad SK1:00:15+20:50
18Tor DrageHaugerud IF1:00:34+21:09
19Oddvar RønnestadKongsberg OL1:00:46+21:21
20Tor E. HenriksenLillomarka OL1:02:42+23:17
21Albert NærheimSuldal OL1:02:51+23:26
22Johan TheisenKolbotn og Skimt OL1:04:25+25:00
23Einar HoffTyrving IL1:06:47+27:22
24Kåre RitlandFana IL1:21:27+42:02
Svein M ForthunKolbotn og Skimt OLdisqualified
Olaf HelgesenKongsberg OLdisqualified

H80

7 starting competitors
PlacNameOrganisationTimeDiff
1Hermann KobbeltvedtViking TIF37:26
2Helge TvedtenLarvik OK40:15+2:49
3Torstein BjerkeLillomarka OL41:50+4:24
4Kjell GjersdalStavanger OK41:54+4:28
5Birger GarbergRingerike OL43:54+6:28
6Karl Johan EileråsTønsberg og omegn OL48:45+11:19
7Ivar ChristiansenSandefjord OK55:36+18:10

H85

2 starting competitors
PlacNameOrganisationTimeDiff
1Brynjulf ForsethTrollelg OL46:07
2Bjørn LarssonLillomarka OL50:54+4:47

Please report errors in the result list to the organiser.

Advertisements

IOF Eventor