Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Veteranmesterskapet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Veteranmesterskapet
Arrangørorganisasjon: Kristiansand OK
Dato: lørdag 20 august 2011

H65

50 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jens H AarnesSkien OK43.50
2Geir HøstelandBotne SK44.19+0.29
3John Thomas PetersenNittedal OL46.59+3.09
4Helge RevhaugRingerike OL47.39+3.49
5Bjørn W. LudvigsenSturla IF48.05+4.15
6Alf Gunnar PaulsenSauda OK48.37+4.47
7Carl Ove BergSkeidi OK50.43+6.53
8Widar Taxth LølandLia IL52.23+8.33
9Floke BredlandSøgne og Songdalen OK52.27+8.37
10Per BjørkhaugViking TIF52.44+8.54
11Gunnar AlsakerÅrstad IL53.43+9.53
12Øyvind EgeskogStavanger OK53.50+10.00
13Roar ForbordMalvik IL53.53+10.03
14Odd AureDrangedal OL53.56+10.06
15Leidulv VinjeNidarøst OK53.57+10.07
16Per VoldFana IL55.22+11.32
17Jan Harald H. PedersenViking TIF55.33+11.43
18Magnus LandstadFreidig SPK56.07+12.17
19Knut LindløvMoss OK56.44+12.54
20Edvin HelleAskvoll og Holmedal IL56.47+12.57
21Arne KristensenArnadal IL56.53+13.03
22Magnar NerheimSuldal OL57.20+13.30
23Kjell StenstadvoldTyrving IL58.19+14.29
24Dag SlettenBergens TF58.41+14.51
25Lasse VråleSturla IF59.25+15.35
26Gunnar KnudsenViking TIF59.34+15.44
27Paul BisethKongsberg OL59.47+15.57
28Geir TrøanKolbotn og Skimt OL1.00.01+16.11
29Magnar ØvreåsBotne SK1.01.03+17.13
30Sigved GramstadHaugesund IL Orientering1.01.24+17.34
31Steinar SlettemarkStord IL1.01.46+17.56
32Arne LandeBø OL1.02.08+18.18
33Lars Martin GjeinStokke IL1.02.46+18.56
34Olav OlsenGrane IK1.04.10+20.20
35Trond FeiringHamar OK1.04.52+21.02
36Ole Kristoffer ThrondsenKongsberg OL1.05.03+21.13
37Svein GlendrangeStavanger OK1.06.53+23.03
38Sigurd VikebøViking TIF1.07.35+23.45
39Sigvald RobberstadHalsnøy OL1.16.48+32.58
40Helge BjaalandHeming/Njård OL1.20.49+36.59
41Thore SundsetvikTrollelg OL1.24.15+40.25
42Per Oscar SaugestadMoss OK1.26.25+42.35
43Hans Olav BeislandGrane IK1.30.42+46.52
44Ole Kristian LauvnesKristiansand OK1.43.42+59.52
Trond WettergreenDriv ILdiskvalifisert
Arne HalvorsenÅrstad ILdiskvalifisert
Bjørn  A. SchouSør OKikke godkjent
John Ivar KjellevoldModum OLikke godkjent
Bjørn Willy HansenSandefjord OKikke godkjent
Tore Bjørn TorbjørnsenGrane IKikke godkjent

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor