Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Askøy 2-dagers KM Mellomdistanse Hordaland (HOK-rankingløp 2/2014)

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Askøy 2-dagers KM Mellomdistanse Hordaland (HOK-rankingløp 2/2014)
Arrangørorganisasjon: Askøy OL
Dato: søndag 11 mai 2014

N-åpen

26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
Linus BlomquistBergens TF23.25
Anders DørmænenVaregg Fleridrett52.19
Birgitte-Elise G. EmkenAskøy OL30.25
Ida Marie G. EmkenAskøy OL30.30
Dagfinn GjerstadOsterøy IL48.00
Helene GrønbechAskøy OL22.14
Jan HillerenAskøy OL25.29
Kine HillerenAskøy OL21.58
Maritha JohannessenAskøy OL22.03
Anna Steinhaug MadslienVaregg Fleridrett20.38
Bendik Steinhaug MadslienVaregg Fleridrett22.04
Johanna MjelstadTIF Viking23.59
Jørgen Oen-SivertsenTIF Viking24.09
Tonje RykkjeStord Orientering21.49
Mathias SkaugeIL Gular42.36
Magnus Kristoffersen SkålevikFitjar IL29.02
Johannes Berge StadsnesIL Gular26.14
Ylva Taule StoråsSamnanger IL21.27
Marie ThomassenVaregg Fleridrett52.12
Wenche Irene ThomassenVaregg Fleridrett52.40
Sverre Stuland TysværVaregg Fleridrett24.45
Torstein TøllefsenTIF Viking21.50
Cathrine WisethVaregg Fleridrett53.01
Ingrid Emilie WisethVaregg Fleridrett52.08
Idun HeklandIL Gulardiskvalifisert
Olve HeklandIL Gulardiskvalifisert

D 11-12

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Marie AadlandSamnanger IL20.29
2Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular21.13+0.44
3Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett21.34+1.05
4Marie Roll-TørnqvistFana IL23.20+2.51
5Andrea SkageGneist, IL31.30+11.01

D 13-14

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Mari Strømme LidTIF Viking27.23
2Marie Oen-SivertsenTIF Viking29.27+2.04
3Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular31.53+4.30

D 15-16

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Ida Johanne AadlandSamnanger IL23.40
2Gunhild Stuland TysværVaregg Fleridrett38.23+14.43
3Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett46.26+22.46
Marianne Høysæter MonsenAskøy OLikke startet

D 17

16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Helen MartinsenIL Gular28.23
2Dagrun Daltveit SlettebøFana IL30.34+2.11
3Linda RykkjeStord Orientering32.34+4.11
4Randi HoleBergens TF32.59+4.36
5Mariann ScheiTIF Viking34.50+6.27
6Nina GogaBergens TF35.33+7.10
7Mariell ArntzenGneist, IL35.54+7.31
8Sigrid SøvikGneist, IL36.38+8.15
9Silje ReistadFana IL37.33+9.10
10Karianne StrømmeTIF Viking37.55+9.32
11Line LaurantsenVaregg Fleridrett38.55+10.32
12Ina Hopland SkageGneist, IL39.29+11.06
13Lise ChristensenTIF Viking41.55+13.32
14Mai Helen LingaIL Gular44.14+15.51
15Vilde Hopland SkageGneist, IL45.11+16.48
16Vibeke RykkjeVaregg Fleridrett49.24+21.01
Lise Balestrand GrønbechAskøy OLikke startet
Katrine Haaland LeveraasBSI - Orienteringikke startet

D 50

18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Hege FjellbirkelandIL Gular28.40
2Berit HegdalBergens TF30.53+2.13
3Bjørg KocbachBergens TF31.50+3.10
4Nina SoligardBergens TF32.25+3.45
5Ingjerd SognnæsBergens TF32.26+3.46
6Siren GreveBergens TF34.14+5.34
7Ingrid SandvollGneist, IL36.05+7.25
8Lisbeth AadlandSamnanger IL37.40+9.00
9Turid RognsvågFana IL38.37+9.57
10Anne Kjersti DaltveitFana IL39.28+10.48
11Gro Birkeland SøvikGneist, IL40.09+11.29
12Kari SecherBergens TF41.29+12.49
13Turid TangenFana IL42.21+13.41
14Siren HoplandGneist, IL52.31+23.51
15Astrid OrmbergFana IL54.12+25.32
16Britt KarlsenAskøy OL1.04.18+35.38
Astri Ese HoleBergens TFdiskvalifisert
Anita Lindvik-SævareidFana ILdiskvalifisert

D 70-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Else Lerche RaadalFana IL41.44
Ingrid RollFana ILdiskvalifisert

H 11-12

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Ulrik HellenTIF Viking20.05
2Oskar Steinhaug MadslienVaregg Fleridrett21.27+1.22
3Aksel MjelstadTIF Viking23.03+2.58 Last ned GPS-spor i gpx-format
4Christian WisethVaregg Fleridrett23.15+3.10
5Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett27.18+7.13
6Martin ThomassenVaregg Fleridrett30.18+10.13
Tage RosenlundVaregg Fleridrettikke startet

H 13-14

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Kristian RykkjeVaregg Fleridrett16.07
2Stian RykkjeStord Orientering18.22+2.15
3Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrett20.56+4.49
4Kristian Fredrik ThomassenVaregg Fleridrett22.07+6.00
5Aune DørmænenVaregg Fleridrett32.07+16.00
6Mads Jørgen SkageGneist, IL40.09+24.02
7Mathias MatreStord Orientering1.30.47+1.14.40
8Knut Heikki Odland TorgersenBergens TF1.33.53+1.17.46
Olav Hammersland GarnesGneist, ILdiskvalifisert
Johan EikangerIL Gularikke startet
Mathias RosenlundVaregg Fleridrettikke startet
Erlend SørheimVaregg Fleridrettikke startet

H 15-16

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Styrk Almeland BleieVaregg Fleridrett30.09
2Magnus Enes HeggøyAskøy OL35.16+5.07
3Andreas GrønbechAskøy OL42.44+12.35
4Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett43.47+13.38

H 17

36 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Rune NygaardIL Gular33.59
2Sindre Østgulen DeiszVaregg Fleridrett34.40+0.41
3Vegard Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett34.57+0.58
4Trygve BuanesTIF Viking38.47+4.48
5Kenneth WesterheimStord Orientering39.19+5.20
6Magne KnudsenGneist, IL39.27+5.28
7Tom Eirik EikangerIL Gular39.28+5.29
8Jakob EiknerFana IL39.50+5.51
9Oskar RøenVaregg Fleridrett40.12+6.13
10Petter Marki ErichsenVaregg Fleridrett40.17+6.18
11Per Arne AadlandSamnanger IL41.05+7.06
12Sveinung RykkjeStord Orientering41.36+7.37
13Espen RognsvågFana IL42.09+8.10
14Andreas G. PoldenGneist, IL42.52+8.53
15Ronny RykkjeVaregg Fleridrett43.48+9.49
16Bjart Are HellenTIF Viking44.35+10.36
17Espen HammerslandGneist, IL46.04+12.05
18Tormod SkaugeIL Gular46.30+12.31
19Sverre Johan NærheimIL Gular46.52+12.53
20Kjetil DammTIF Viking47.21+13.22
21Øyvind JohannessenGneist, IL47.51+13.52
22Sverre OttesenVaregg Fleridrett49.27+15.28
23Sondre DammTIF Viking49.54+15.55
24Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett52.14+18.15
25Jan SteinegerGneist, IL58.44+24.45
26Ketil DøskelandFana IL59.14+25.15
27Bård HeklandIL Gular59.52+25.53
28Tom JohannessenGneist, IL1.04.15+30.16
29Brage HellenTIF Viking1.04.51+30.52
30Jon-Kåre HansenTIF Viking1.07.12+33.13
31Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrett1.17.15+43.16
32Pål ThomassenVaregg Fleridrett1.23.31+49.32
33Sturle NordeideGneist, IL1.28.14+54.15
Petter Oen-SivertsenTIF Vikingdiskvalifisert
Olav EkrheimVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Johannes GjerstadOsterøy ILdiskvalifisert
Trond DøskelandFana ILikke startet
Michael GunnarsonVaregg Fleridrettikke startet
Magnus Rogne HallandVaregg Fleridrettikke startet
Råmund Løver HovdenStord Orienteringikke startet
Morten Andreas NomeBSI - Orienteringikke startet
Helge RosenlundVaregg Fleridrettikke startet

H 17K

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Frank Roar OlsenBergens TF36.40
2Rune VassendenHalsnøy OL38.23+1.43
Jesper BlomquistBergens TFdiskvalifisert
Fredrik ThorkildsenBSI - Orienteringikke startet

H 50

31 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Sigurd EiknerFana IL26.35
2Arne JohannesenIL Gular31.18+4.43
3Arild RøenSamnanger IL31.27+4.52
4Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett32.29+5.54
5Rune ErdalSamnanger IL34.02+7.27
6Ole TørnqvistFana IL35.17+8.42
7Lars Stuland LarsenVaregg Fleridrett35.20+8.45
8Ørjan Eirik ValestrandFana IL35.22+8.47
9Øistein BøeFana IL35.33+8.58
10Jan HauglandÅrstad IL36.15+9.40
11Leif Gunnar HovdenHalsnøy OL36.55+10.20
12Torgeir StrandFana IL37.18+10.43
13Tommy SævareidFana IL39.09+12.34
14Bjørn-Inge SkageGneist, IL39.32+12.57
15John Olav AlvsvågFana IL41.09+14.34
16Svein LingaIL Gular42.43+16.08
17Egil KarlsenAskøy OL44.08+17.33
18Atle BergsethKvernbit IL45.22+18.47
19Rune MonsenAskøy OL45.34+18.59
20Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking46.18+19.43
21Terje HauglandAskøy OL46.27+19.52
22Knut A MolvikGneist, IL46.29+19.54
23Per Øivind HusbyVaregg Fleridrett51.50+25.15
24Håkon MogstadFana IL52.07+25.32
25Øyvind SkålevikFitjar IL54.49+28.14
26Lars Olav TveitaFana IL1.05.44+39.09
27Jan Olav OrmbergFana IL1.08.08+41.33
Matti TorgersenBergens TFdiskvalifisert
Peter StoykovSamnanger ILdiskvalifisert
Jan Petter HansenIL Gulardiskvalifisert
Jørn TorgersenTIF Vikingdiskvalifisert
Bjørn HøllelandFana ILikke startet

H 70

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Per VikaneFana IL30.38
2Dagfinn HoleBergens TF31.06+0.28
3Olav Ingvar ThornesÅrstad IL31.17+0.39
4Per VoldFana IL31.26+0.48
5Magne RaadalFana IL32.01+1.23
6Harald RisnesFana IL33.23+2.45
7Axel IngvaldsenTIF Viking34.14+3.36
8Gunnar J. AlsakerÅrstad IL34.49+4.11
9Egill KnudsenTIF Viking36.33+5.55
10Per Olaf TangenFana IL45.20+14.42

N-åpen-lang

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Ingunn RognsvågVaregg Fleridrett24.00
2Hege Kristin HillerenAskøy OL26.19+2.19
3Jon Henning HillerenAskøy OL28.11+4.11

B-Åpen

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Jannike Bremar JohannessenGneist, IL28.15
2May-lill DammTIF Viking30.59+2.44
3Karianne AlsakerÅrstad IL41.31+13.16
4Nina Christin NæsheimTIF Viking41.38+13.23
Torild MyrliTIF Vikingdiskvalifisert
Tone RosenlundVaregg Fleridrettikke startet

C-Åpen

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Annie MyhreIL Solid19.10
2Guro SkulstadStord Orientering20.57+1.47
3Victoria PopsuevaTIF Viking30.23+11.13
4Geir RognsvågFana IL30.25+11.15
5Magnus GjerstadOsterøy IL39.21+20.11
Hanna HøllelandFana ILikke startet
Morten WisethVaregg Fleridrettikke startet

D/H11-12N

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Mari StadsnesIL Gular20.37
2Jørgen WesterheimStord Orientering24.34+3.57
3Magnus Strømme LidTIF Viking26.05+5.28

D/H13-16N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Magrethe FredriksenAskøy OL27.43

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor