Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Askøy 2-dagers KM Mellomdistanse Hordaland (HOK-rankingløp 2/2014)

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Askøy 2-dagers KM Mellomdistanse Hordaland (HOK-rankingløp 2/2014)
Arrangørorganisasjon: Askøy OL
Dato: søndag 11 mai 2014

Klasser: Visa alla | N-åpen | D11-12 | D13-14 | D15-16 | D17 | D17K | D50 | D70 | H11-12 | H13-14 | H15-16 | H17 | H17K | H50 | H70 | N-Åpen-L | B-Åpen | C-Åpen | DH-10 | DH11-12N | DH13-16N

H 17

36 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Rune NygaardIL Gular33.59
2Sindre Østgulen DeiszVaregg Fleridrett34.40+0.41
3Vegard Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett34.57+0.58
4Trygve BuanesTIF Viking38.47+4.48
5Kenneth WesterheimStord Orientering39.19+5.20
6Magne KnudsenGneist, IL39.27+5.28
7Tom Eirik EikangerIL Gular39.28+5.29
8Jakob EiknerFana IL39.50+5.51
9Oskar RøenVaregg Fleridrett40.12+6.13
10Petter Marki ErichsenVaregg Fleridrett40.17+6.18
11Per Arne AadlandSamnanger IL41.05+7.06
12Sveinung RykkjeStord Orientering41.36+7.37
13Espen RognsvågFana IL42.09+8.10
14Andreas G. PoldenGneist, IL42.52+8.53
15Ronny RykkjeVaregg Fleridrett43.48+9.49
16Bjart Are HellenTIF Viking44.35+10.36
17Espen HammerslandGneist, IL46.04+12.05
18Tormod SkaugeIL Gular46.30+12.31
19Sverre Johan NærheimIL Gular46.52+12.53
20Kjetil DammTIF Viking47.21+13.22
21Øyvind JohannessenGneist, IL47.51+13.52
22Sverre OttesenVaregg Fleridrett49.27+15.28
23Sondre DammTIF Viking49.54+15.55
24Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett52.14+18.15
25Jan SteinegerGneist, IL58.44+24.45
26Ketil DøskelandFana IL59.14+25.15
27Bård HeklandIL Gular59.52+25.53
28Tom JohannessenGneist, IL1.04.15+30.16
29Brage HellenTIF Viking1.04.51+30.52
30Jon-Kåre HansenTIF Viking1.07.12+33.13
31Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrett1.17.15+43.16
32Pål ThomassenVaregg Fleridrett1.23.31+49.32
33Sturle NordeideGneist, IL1.28.14+54.15
Petter Oen-SivertsenTIF Vikingdiskvalifisert
Olav EkrheimVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Johannes GjerstadOsterøy ILdiskvalifisert
Trond DøskelandFana ILikke startet
Michael GunnarsonVaregg Fleridrettikke startet
Magnus Rogne HallandVaregg Fleridrettikke startet
Råmund Løver HovdenStord Orienteringikke startet
Morten Andreas NomeBSI - Orienteringikke startet
Helge RosenlundVaregg Fleridrettikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor