Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Pokalkampfinale Bergen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Pokalkampfinale Bergen
Arrangørorganisasjon: Bergens TF
Dato: tirsdag 2 september 2014

Klasser: Visa alla | D/H-10N | D11-12N | H11-12N | D13-16N | H13-16N | Åpen N | D-10 | H-10 | D11-13 | H11-13 | Åpen C | H12-14 | D12-16 | D50- | D65- | Åpen B | H15-16 | D17- | H50- | H65- | Åpen AK | H17-

Varegg Fleridrett

45 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Kim-Andrè Kjenes HauglandÅpen AK (9)37.41
1Svanhild Grevskott BåtnesD11-13 (8)27.29
1Jonatan Rosengren DrakeH17- (31)47.51
2Bjørn InstanesÅpen C (22)14.46+1.06
2Ingunn RognsvågD17- (15)40.42+0.33
2Marianne InstanesÅpen N (6)17.39+0.49
2Mathias Kjærner-SembH12-14 (7)34.52+3.10
2Kårhild Husby NordstadD12-16 (7)27.47+0.46
2Kristian RykkjeÅpen AK (9)37.43+0.02
2Magnus LehmannH11-12N (11)18.46+1.08
2Helge Tiger HauglandH50- (19)36.44+6.18
3Daniel InstanesÅpen B (21)29.40+5.01
3Mathias RosenlundÅpen AK (9)41.44+4.03
4Kirsten GrevskottD50- (15)36.51+9.03
4Ingrid Vrålstad LøvåsD17- (15)44.38+4.29
5Kristian LøvåsH17- (31)54.57+7.06
5Mette RogneD50- (15)38.12+10.24
5Kristian Fredrik ThomassenH12-14 (7)41.47+10.05
5Gernot DoppelhoferÅpen B (21)36.35+11.56
6Theodor Marøy-HuusH11-12N (11)26.40+9.02
6Aune DørmænenH12-14 (7)45.56+14.14
7Michael GunnarsonÅpen C (22)18.55+5.15
7Petter Marki ErichsenH17- (31)55.39+7.48
8Fabian WennerbergH17- (31)55.51+8.00
8Elin Sjødin DrangeD50- (15)41.32+13.44
8Line LaurantsenD17- (15)51.54+11.45
9Erlend SørheimH11-13 (13)18.53+6.41
9Inger BjergaÅpen B (21)42.56+18.17
10Ove DrangeH50- (19)48.26+18.00
10Ronny RykkjeH17- (31)57.05+9.14
11Gard York HaukenesH11-13 (13)37.41+25.29
12Jørgen Julius JohansenÅpen C (22)23.03+9.23
12Owen Jarvis WestergårdÅpen B (21)46.03+21.24
13Ivar HostadH50- (19)54.19+23.53
13Agnes LehmannD/H-10N (20)21.46+8.52
14Svein Ove BåtnesÅpen C (22)27.04+13.24
15Sarah InstanesÅpen C (22)28.43+15.03
15Jan Kjærner-SembÅpen B (21)51.41+27.02
19Linda BønesÅpen C (22)37.37+23.57
20Anders Rønnestad DørmænenD/H-10N (20)29.09+16.15
Sjur LehmannÅpen B (21)aktiv
Kristin LöfgrenH17- (31)diskvalifisert
John Nova YorkH50- (19)diskvalifisert
Alan CherryH17- (31)diskvalifisert
Vegard Jarvis WestergårdH17- (31)diskvalifisert
Sverre Stuland TysværD/H-10N (20)ikke startet
Ida LehmannD13-16Nikke startet
Constance StorvestreD12-16 (7)ikke startet
Helene Reime HellemÅpen B (21)ikke startet
Lene RykkjeÅpen B (21)ikke startet
Vibeke RykkjeD17- (15)ikke startet
Magnus Rogne HallandH17- (31)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor