Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Pokalkampfinale Bergen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Pokalkampfinale Bergen
Arrangørorganisasjon: Bergens TF
Dato: tirsdag 2 september 2014

Klasser: Visa alla | D/H-10N | D11-12N | H11-12N | D13-16N | H13-16N | Åpen N | D-10 | H-10 | D11-13 | H11-13 | Åpen C | H12-14 | D12-16 | D50- | D65- | Åpen B | H15-16 | D17- | H50- | H65- | Åpen AK | H17-

Gneist, IL

37 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Lukas NordrikH11-12N (11)17.38
1Ingunn Torød BusetD12-16 (7)27.01
2Victoria TorsvikD11-13 (8)31.43+4.14
2Anny Patterson MøklebustD11-12N (3)18.39+4.27
2Ingrid SandvollD50- (15)29.48+2.00
3Olav Hammersland GarnesH12-14 (7)36.29+4.47
3Andrea SkageD11-13 (8)31.47+4.18
3Liv Sylvi MeyerD50- (15)36.32+8.44
3Sindre Haaland WesterbøH11-12N (11)19.02+1.24
3Mathea Patterson MøklebustD11-12N (3)18.48+4.36
4Andreas G. PoldenH17- (31)53.13+5.22
4Ina Hopland SkageÅpen B (21)33.07+8.28
5Magnus MelingenÅpen C (22)16.24+2.44
5Sigrid SøvikD17- (15)47.30+7.21
7Mathias HeradstveitH11-12N (11)35.10+17.32
7Gro Birkeland SøvikD50- (15)40.22+12.34
7Mads Jørgen SkageH12-14 (7)51.15+19.33
8Jannike Bremar JohannessenÅpen B (21)38.25+13.46
9Mariell ArntzenD17- (15)52.37+12.28
9Tom JohannessenH17- (31)57.04+9.13
10Inger K NesbøÅpen B (21)44.40+20.01
11Eli VerstoD50- (15)48.51+21.03
11Jorunn Sudbø SivertsenÅpen B (21)45.54+21.15
11Vilde Hopland SkageD17- (15)53.29+13.20
11Knut A MolvikH50- (19)48.44+18.18
12Benedicte Monstad FleslandD50- (15)52.33+24.45
14Nora Egeland StoroD/H-10N (20)22.11+9.17
14Espen HammerslandH17- (31)1.08.49+20.58
14Katrine MolvikD17- (15)1.05.14+25.05
15Elena Gjøsund FossD/H-10N (20)22.21+9.27
15Roald LaurantsenH17- (31)1.09.05+21.14
17Eirin Sudbø SivertsenÅpen C (22)31.04+17.24
18Ingvild FolgerøÅpen C (22)31.08+17.28
Magne KnudsenH17- (31)diskvalifisert
Øyvind JohannessenH17- (31)diskvalifisert
Arne Wilhelm KnudsenH50- (19)diskvalifisert
Lars EvensenH11-12N (11)diskvalifisert
Fredrik VikenH11-13 (13)ikke startet
Marte Mjeldheim SandvollD12-16 (7)ikke startet
Bjørn-Inge SkageH50- (19)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor