Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Pokalkampfinale Bergen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Pokalkampfinale Bergen
Arrangørorganisasjon: Bergens TF
Dato: tirsdag 2 september 2014

Askøy OL

21 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Sondre Klubben MosevollH13-16N (1)23.43
2Magnus Enes HeggøyÅpen B (21)28.27+3.48
3Frode MosevollÅpen N (6)18.53+2.03
4Anne HillerenÅpen N (6)26.52+10.02
5Jon Henning HillerenH11-12N (11)23.43+6.05
5Camilla NystuenÅpen N (6)28.18+11.28
7Tora Aasheim NymarkD12-16 (7)54.25+27.24
7Tove AasheimD17- (15)51.26+11.17
9Tore Svein NeseH50- (19)45.51+15.25
11Helene GrønbechD/H-10N (20)18.45+5.51
12Kaisa Klubben MosevollD/H-10N (20)18.59+6.05
13Gunhild ForlandD17- (15)56.12+16.03
16Kine HillerenD/H-10N (20)25.11+12.17
17Marita Blytt JohannessenD/H-10N (20)25.23+12.29
18Jan HillerenD/H-10N (20)27.05+14.11
19Thord Nystuen SolliD/H-10N (20)28.32+15.38
20Hege Kristin HillerenÅpen C (22)40.51+27.11
Andreas GrønbechH15-16 (1)diskvalifisert
Tore NymarkH17- (31)diskvalifisert
Lars Kristian EidsheimÅpen AK (9)diskvalifisert
Lise Balestrand GrønbechÅpen B (21)diskvalifisert
Jørgen ReinbothH13-16N (1)ikke startet
Johan ReinbothÅpen N (6)ikke startet
Toril Aasheim NymarkD17- (15)ikke startet

Bergens TF

32 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Geir H. NygjerdeÅpen N (6)16.50
1Jon DaleÅpen C (22)13.40
1Bjørg KocbachD65- (4)42.18
1Nina SoligardD50- (15)27.48
1Andreas NysæterH11-13 (13)12.12
2Kjellaug HodnekvamD65- (4)50.05+7.47
2Erlend GjestemoenH17- (31)47.58+0.07
3Christian DaleD/H-10N (20)15.57+3.03
3Knut Heikki Odland TorgersenH11-13 (13)13.06+0.54
4Andreas DaleH11-13 (13)13.22+1.10
4Sissel TjøswoldÅpen C (22)16.13+2.33
5Jan Olav JellestadH65- (6)1.16.50+17.35
5Vegard SkeieH11-13 (13)14.00+1.48
6Nina GogaD17- (15)49.34+9.25
6Ole Mika OdlandD/H-10N (20)16.33+3.39
6Arild Frank OlsenÅpen B (21)36.39+12.00
6Ove OslandÅpen N (6)39.50+23.00
7Espen SeebergÅpen B (21)37.08+12.29
8Jon William HammerH11-13 (13)15.57+3.45
9Håvard NygjerdeD/H-10N (20)16.41+3.47
9Bjørg MidttunD50- (15)43.49+16.01
9Ingfrid LandaÅpen C (22)20.40+7.00
10Sigve Rygg EikelandH11-13 (13)21.15+9.03
13Astri Ese HoleÅpen C (22)26.31+12.51
14Kari SecherD50- (15)1.03.28+35.40
14Erling StrandH50- (19)54.46+24.20
15Matti TorgersenH50- (19)58.47+28.21
16Øistein PaulsenH50- (19)1.04.04+33.38
17Knut GjestemoenH50- (19)1.09.54+39.28
19Sindre EkrheimÅpen B (21)1.09.26+44.47
Ingeborg Rygg EikelandD11-13 (8)diskvalifisert
Ingunn EikelandÅpen C (22)diskvalifisert
Helene NysæterD/H-10N (20)ikke startet
Ragnhild NysæterÅpen N (6)ikke startet
Jos van der PlasÅpen B (21)ikke startet
Alfon Harald JohansenH50- (19)ikke startet

BSI - Orientering

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
6Fredrik ThorkildsenÅpen AK (9)53.25+15.44
15Hilde Kristine HvidevoldD17- (15)1.14.42+34.33
21Maureen Le DooréÅpen C (22)43.08+29.28
Morten Andreas NomeH17- (31)diskvalifisert
Bjarte HandelandÅpen AK (9)diskvalifisert

Fana IL

37 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Kristine Bog VikaneD11-12N (3)14.12
1Rannveig NordhagenD17- (15)40.09
1Einar NordåsH65- (6)59.15
1Bjørn HøllelandH50- (19)30.26
3Astrid OrmbergD65- (4)50.18+8.00
3Atle AlvheimH65- (6)1.12.27+13.12
3Hanna HøllelandÅpen C (22)15.01+1.21
3Silje Gulbrandsen WollanD17- (15)43.16+3.07
3Espen RognsvågH17- (31)50.03+2.12
4Hanne Sofie WollanD/H-10N (20)16.03+3.09
4Ingvill VoldD65- (4)1.07.40+25.22
4Jan Olav OrmbergH65- (6)1.14.42+15.27
5Tommy SævareidH50- (19)39.07+8.41
5Runa AlmelandD12-16 (7)38.57+11.56
5Victoria Roll-ToftD11-13 (8)37.20+9.51
6Turid RognsvågD50- (15)38.39+10.51
6Torgeir StrandH50- (19)39.50+9.24
6Ida FossD11-13 (8)37.24+9.55
6Bjørn BataldenÅpen C (22)17.07+3.27
7Øistein BøeH50- (19)40.32+10.06
8Tone Roll-ToftÅpen C (22)19.39+5.59
8Håkon MogstadH50- (19)44.14+13.48
10Erlend WollanD/H-10N (20)18.23+5.29
10Anne Kjersti DaltveitD50- (15)45.08+17.20
12Atle Toft AlmelandH50- (19)54.02+23.36
12Marianne NummedalD17- (15)55.27+15.18
13Karen Clementsen KayserD50- (15)56.41+28.53
13Ragnar KayserÅpen B (21)46.58+22.19
15Anita Lindvik-SævareidD50- (15)1.06.43+38.55
16Ingrid RollÅpen C (22)30.28+16.48
18Jakob EiknerH17- (31)1.11.35+23.44
20Frank SæthreH17- (31)1.27.39+39.48
Per VikaneH65- (6)diskvalifisert
Øystein T. BakkaH11-12N (11)diskvalifisert
Bjørnar AlmelandH17- (31)diskvalifisert
Jan KocbachH17- (31)diskvalifisert
Sondre BataldenH11-12N (11)diskvalifisert

Førde IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Tore ReikvamH17- (31)diskvalifisert

Gneist, IL

37 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Lukas NordrikH11-12N (11)17.38
1Ingunn Torød BusetD12-16 (7)27.01
2Victoria TorsvikD11-13 (8)31.43+4.14
2Anny Patterson MøklebustD11-12N (3)18.39+4.27
2Ingrid SandvollD50- (15)29.48+2.00
3Olav Hammersland GarnesH12-14 (7)36.29+4.47
3Andrea SkageD11-13 (8)31.47+4.18
3Liv Sylvi MeyerD50- (15)36.32+8.44
3Sindre Haaland WesterbøH11-12N (11)19.02+1.24
3Mathea Patterson MøklebustD11-12N (3)18.48+4.36
4Andreas G. PoldenH17- (31)53.13+5.22
4Ina Hopland SkageÅpen B (21)33.07+8.28
5Magnus MelingenÅpen C (22)16.24+2.44
5Sigrid SøvikD17- (15)47.30+7.21
7Mathias HeradstveitH11-12N (11)35.10+17.32
7Gro Birkeland SøvikD50- (15)40.22+12.34
7Mads Jørgen SkageH12-14 (7)51.15+19.33
8Jannike Bremar JohannessenÅpen B (21)38.25+13.46
9Mariell ArntzenD17- (15)52.37+12.28
9Tom JohannessenH17- (31)57.04+9.13
10Inger K NesbøÅpen B (21)44.40+20.01
11Eli VerstoD50- (15)48.51+21.03
11Jorunn Sudbø SivertsenÅpen B (21)45.54+21.15
11Vilde Hopland SkageD17- (15)53.29+13.20
11Knut A MolvikH50- (19)48.44+18.18
12Benedicte Monstad FleslandD50- (15)52.33+24.45
14Nora Egeland StoroD/H-10N (20)22.11+9.17
14Espen HammerslandH17- (31)1.08.49+20.58
14Katrine MolvikD17- (15)1.05.14+25.05
15Elena Gjøsund FossD/H-10N (20)22.21+9.27
15Roald LaurantsenH17- (31)1.09.05+21.14
17Eirin Sudbø SivertsenÅpen C (22)31.04+17.24
18Ingvild FolgerøÅpen C (22)31.08+17.28
Magne KnudsenH17- (31)diskvalifisert
Øyvind JohannessenH17- (31)diskvalifisert
Arne Wilhelm KnudsenH50- (19)diskvalifisert
Lars EvensenH11-12N (11)diskvalifisert
Fredrik VikenH11-13 (13)ikke startet
Marte Mjeldheim SandvollD12-16 (7)ikke startet
Bjørn-Inge SkageH50- (19)ikke startet

IL Gular

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Eyvind Kjellevold MaldeH12-14 (7)31.42
3Hedvig Kjellevold MaldeD12-16 (7)35.54+8.53
3Tore JuvikH50- (19)37.21+6.55
4Scott JuvikH12-14 (7)37.02+5.20
6Håkon ReikvamH17- (31)55.17+7.26
10Marian Kjellevold MaldeÅpen C (22)22.58+9.18
12Ketil MaldeH17- (31)1.03.01+15.10
Oda Kjellevold MaldeD11-13 (8)diskvalifisert

Odda OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
10Stine BjørkevollD17- (15)52.49+12.40
17Eirik BjørkevollH17- (31)1.09.32+21.41

TIF Viking

30 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Jørgen Oen-SivertsenD/H-10N (20)12.54
2Axel IngvaldsenH65- (6)1.05.09+5.54
2Johanna MjelstadD/H-10N (20)15.43+2.49
2Ulrik HellenH11-13 (13)12.33+0.21
4Jon-Kåre HansenÅpen AK (9)51.44+14.03
4Mari Strømme LidD12-16 (7)37.21+10.20
4Edvard Ormhaug Tschudi MadsenH11-12N (11)20.26+2.48
4Sofie YstebøD11-13 (8)34.05+6.36
4Tor SørevikH50- (19)37.43+7.17
5Petter Oen-SivertsenÅpen AK (9)53.20+15.39
5Andreas Strømme LidD/H-10N (20)16.29+3.35
6Marie Oen-SivertsenD12-16 (7)39.23+12.22
6Magnus Strømme LidH11-13 (13)14.35+2.23
7Aksel MjelstadH11-13 (13)14.44+2.32
7Sindre NormanD/H-10N (20)16.34+3.40
7Stig MjelstadÅpen AK (9)1.09.21+31.40
8Gabriel AndersenH11-12N (11)38.32+20.54
8Peter RavnåD/H-10N (20)16.35+3.41
11Bjart Are HellenH17- (31)58.02+10.11
11Marie Tschudi MadsenÅpen C (22)23.02+9.22
13Kjetil DammH17- (31)1.03.50+15.59
14Nina Christin NæsheimÅpen B (21)49.15+24.36
16Knut KyrkjebøH17- (31)1.09.24+21.33
16Torild MyrliÅpen B (21)56.32+31.53
17Trude KyrkjebøÅpen B (21)1.02.48+38.09
18May-lill DammÅpen B (21)1.06.06+41.27
19Brage HellenH17- (31)1.12.52+25.01
Martin Krokeide OttesenH11-13 (13)diskvalifisert
Eirik Bjerke OtteråH11-13 (13)diskvalifisert
Sondre DammH17- (31)diskvalifisert
Ingeborg Nøkling AagaardD13-16Nikke startet
Amalie de Lange D'AgostinoD13-16Nikke startet
Gabrielle Kryvi LundD13-16Nikke startet
Sunniva Dörfler MatreD13-16Nikke startet
Karianne StrømmeÅpen N (6)ikke startet
Ylva Svanberg HelleÅpen B (21)ikke startet

Varegg Fleridrett

45 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Kim-Andrè Kjenes HauglandÅpen AK (9)37.41
1Svanhild Grevskott BåtnesD11-13 (8)27.29
1Jonatan Rosengren DrakeH17- (31)47.51
2Bjørn InstanesÅpen C (22)14.46+1.06
2Ingunn RognsvågD17- (15)40.42+0.33
2Marianne InstanesÅpen N (6)17.39+0.49
2Mathias Kjærner-SembH12-14 (7)34.52+3.10
2Kårhild Husby NordstadD12-16 (7)27.47+0.46
2Kristian RykkjeÅpen AK (9)37.43+0.02
2Magnus LehmannH11-12N (11)18.46+1.08
2Helge Tiger HauglandH50- (19)36.44+6.18
3Daniel InstanesÅpen B (21)29.40+5.01
3Mathias RosenlundÅpen AK (9)41.44+4.03
4Kirsten GrevskottD50- (15)36.51+9.03
4Ingrid Vrålstad LøvåsD17- (15)44.38+4.29
5Kristian LøvåsH17- (31)54.57+7.06
5Mette RogneD50- (15)38.12+10.24
5Kristian Fredrik ThomassenH12-14 (7)41.47+10.05
5Gernot DoppelhoferÅpen B (21)36.35+11.56
6Theodor Marøy-HuusH11-12N (11)26.40+9.02
6Aune DørmænenH12-14 (7)45.56+14.14
7Michael GunnarsonÅpen C (22)18.55+5.15
7Petter Marki ErichsenH17- (31)55.39+7.48
8Fabian WennerbergH17- (31)55.51+8.00
8Elin Sjødin DrangeD50- (15)41.32+13.44
8Line LaurantsenD17- (15)51.54+11.45
9Erlend SørheimH11-13 (13)18.53+6.41
9Inger BjergaÅpen B (21)42.56+18.17
10Ove DrangeH50- (19)48.26+18.00
10Ronny RykkjeH17- (31)57.05+9.14
11Gard York HaukenesH11-13 (13)37.41+25.29
12Jørgen Julius JohansenÅpen C (22)23.03+9.23
12Owen Jarvis WestergårdÅpen B (21)46.03+21.24
13Ivar HostadH50- (19)54.19+23.53
13Agnes LehmannD/H-10N (20)21.46+8.52
14Svein Ove BåtnesÅpen C (22)27.04+13.24
15Sarah InstanesÅpen C (22)28.43+15.03
15Jan Kjærner-SembÅpen B (21)51.41+27.02
19Linda BønesÅpen C (22)37.37+23.57
20Anders Rønnestad DørmænenD/H-10N (20)29.09+16.15
Sjur LehmannÅpen B (21)aktiv
Kristin LöfgrenH17- (31)diskvalifisert
John Nova YorkH50- (19)diskvalifisert
Alan CherryH17- (31)diskvalifisert
Vegard Jarvis WestergårdH17- (31)diskvalifisert
Sverre Stuland TysværD/H-10N (20)ikke startet
Ida LehmannD13-16Nikke startet
Constance StorvestreD12-16 (7)ikke startet
Helene Reime HellemÅpen B (21)ikke startet
Lene RykkjeÅpen B (21)ikke startet
Vibeke RykkjeD17- (15)ikke startet
Magnus Rogne HallandH17- (31)ikke startet

Årstad IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Jan HauglandÅpen B (21)24.39

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor