Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Pokalkampfinale Bergen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Pokalkampfinale Bergen
Arrangørorganisasjon: Bergens TF
Dato: tirsdag 2 september 2014

Klasser: Visa alla | D/H-10N | D11-12N | H11-12N | D13-16N | H13-16N | Åpen N | D-10 | H-10 | D11-13 | H11-13 | Åpen C | H12-14 | D12-16 | D50- | D65- | Åpen B | H15-16 | D17- | H50- | H65- | Åpen AK | H17-

Åpen B

21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jan HauglandÅrstad IL24.39
2Magnus Enes HeggøyAskøy OL28.27+3.48
3Daniel InstanesVaregg Fleridrett29.40+5.01
4Ina Hopland SkageGneist, IL33.07+8.28
5Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett36.35+11.56
6Arild Frank OlsenBergens TF36.39+12.00
7Espen SeebergBergens TF37.08+12.29
8Jannike Bremar JohannessenGneist, IL38.25+13.46
9Inger BjergaVaregg Fleridrett42.56+18.17
10Inger K NesbøGneist, IL44.40+20.01
11Jorunn Sudbø SivertsenGneist, IL45.54+21.15
12Owen Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett46.03+21.24
13Ragnar KayserFana IL46.58+22.19
14Nina Christin NæsheimTIF Viking49.15+24.36
15Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett51.41+27.02
16Torild MyrliTIF Viking56.32+31.53
17Trude KyrkjebøTIF Viking1.02.48+38.09
18May-lill DammTIF Viking1.06.06+41.27
19Sindre EkrheimBergens TF1.09.26+44.47
Sjur LehmannVaregg Fleridrettaktiv
Lise Balestrand GrønbechAskøy OLdiskvalifisert
Ylva Svanberg HelleTIF Vikingikke startet
Helene Reime HellemVaregg Fleridrettikke startet
Lene RykkjeVaregg Fleridrettikke startet
Jos van der PlasBergens TFikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor