Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Pokalkamp 4 Bergen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Pokalkamp 4 Bergen
Arrangørorganisasjon: Varegg Fleridrett
Dato: tirsdag 10 juni 2014

D/H-10N

14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Henrik Hitland VangVaregg Fleridrett7.22
2Bo Oscar LilletvedtFana IL13.31+6.09
3Ingrid Emilie WisethVaregg Fleridrett15.45+8.23
4Johanna MjelstadTIF Viking16.04+8.42
5Sebastian HaugeFana IL16.39+9.17
6 ThereseFana IL18.12+10.50
7Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett18.42+11.20
8Fredrik BlomquistBergens TF20.47+13.25
9Josefine BlomquistBergens TF21.31+14.09
10Idun HeklandIL Gular23.35+16.13
11Kine HillerenAskøy OL23.47+16.25
12Jan HillerenAskøy OL30.40+23.18
13Marie Dortea NatåsBergens TF32.37+25.15
14Live Marie LisethÅrstad IL35.01+27.39
Helene GrønbechAskøy OLikke startet
Ulrik LilletvedtFana ILikke startet
Jørgen Oen-SivertsenTIF Vikingikke startet

D11-12N

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mathea Patterson MøklebustGneist, IL10.21
2Anny Patterson MøklebustGneist, IL11.07+0.46
3Liva Berge FloGneist, IL11.37+1.16
4Victoria Roll-ToftFana IL14.49+4.28

H11-12N

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Martin ThomassenVaregg Fleridrett6.40
2Mathias HeradstveitGneist, IL10.49+4.09
3Magnus Strømme LidTIF Viking11.16+4.36
4Lars EvensenGneist, IL11.48+5.08
5Edvard O. Tschudi MadsenTIF Viking20.35+13.55
Christian WisethVaregg Fleridrettdiskvalifisert

D13-16N

0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Ingeborg Nøkling AagaardTIF Vikingikke startet
Amalie de Lange D'AgostinoTIF Vikingikke startet
Gabrielle Kryvi LundTIF Vikingikke startet
Sunniva Dörfler MatreTIF Vikingikke startet

H13-16N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Eirik Bjerke OtteråTIF Viking14.37
Kristian Fredrik ThomassenVaregg Fleridrettikke startet

Åpen N

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Pål ThomassenVaregg Fleridrett6.02
2Sigrun Hitland JohannessenVaregg Fleridrett7.25+1.23
3Vidar LilletvedtFana IL13.30+7.28
4Tone Roll-ToftFana IL15.00+8.58
5Cathrine WisethVaregg Fleridrett15.48+9.46
6Randi HoleBergens TF17.24+11.22
7Dagfinn HoleBergens TF17.39+11.37
8Mette GurvinFana IL18.12+12.10
9Stein SkaalandFana IL18.23+12.21
10Astri Ese HoleBergens TF20.14+14.12
11Anders Rønnestad DørmænenVaregg Fleridrett24.37+18.35
12Ivar Magnus NatåsBergens TF32.42+26.40
Hege RønnestadVaregg Fleridrettdiskvalifisert

H-10

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Erlend Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett36.10
2Sverre Stuland TysværVaregg Fleridrett42.55+6.45
Brage Bell LysakerFana ILikke startet

D11-13

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sofie YstebøTIF Viking34.45
2Tuva LilletvedtFana IL42.18+7.33
3Svanhild Grevskott BåtnesVaregg Fleridrett42.32+7.47
4Live VonenVaregg Fleridrett45.14+10.29
5Andrea SkageGneist, IL57.33+22.48
Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrettikke startet

H11-13

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ulrik HellenTIF Viking23.30
2Aksel MjelstadTIF Viking23.38+0.08
3Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett27.46+4.16
4Andreas DaleBergens TF30.11+6.41
5Jon Henning HillerenAskøy OL31.57+8.27
6Tage RosenlundVaregg Fleridrett35.03+11.33
7Birk Bell LysakerFana IL42.09+18.39
8Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett43.11+19.41
9Sondre BataldenFana IL48.24+24.54
Erlend SørheimVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Martin Krokeide OttesenTIF Vikingikke startet
Gard York HaukenesVaregg Fleridrettikke startet

Åpen C

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mats Pedersen AustgulenNOR27.32
2Jon DaleBergens TF30.17+2.45
3Hege Kristin HillerenAskøy OL31.39+4.07
4Torild MyrliTIF Viking32.28+4.56
5Sarah InstanesVaregg Fleridrett34.36+7.04
6Jon Kjetil JohnsenVaregg Fleridrett35.08+7.36
7Kari SecherBergens TF36.11+8.39
8Lise Balestrand GrønbechAskøy OL36.48+9.16
9Kirsten GrevskottVaregg Fleridrett41.45+14.13
10Gunhild Stuland TysværVaregg Fleridrett42.57+15.25
11Marie VonenVaregg Fleridrett45.13+17.41
12Siv Margarita NyhammerBergens TF1.00.09+32.37
Per Øivind HusbyVaregg Fleridrettikke startet
Jørgen Julius JohansenVaregg Fleridrettikke startet
Egil Lokøen KnudsenGneist, ILikke startet
Kirsti LysakerFana ILikke startet
Kasper MelgalvisVang OLikke startet
Geir RognsvågFana ILikke startet
Aleksander RutleTIF Vikingikke startet
Marte Mjeldheim SandvollGneist, ILikke startet
Filip UnnelandTIF Vikingikke startet

H12-14

0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Olav Hammersland GarnesGneist, ILikke startet
Mads Jørgen SkageGneist, ILikke startet

D12-16

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingunn Torød BusetGneist, IL32.57
2Mari Strømme LidTIF Viking33.43+0.46
3Hanne DaltveitFana IL38.04+5.07
4Marie Oen-SivertsenTIF Viking38.40+5.43
5Runa AlmelandFana IL41.02+8.05
6Anne Mathilde Wilhelmine Lokøen KnudsenGneist, IL51.32+18.35
Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrettikke startet

D50-

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingrid SandvollGneist, IL30.45
2Nina SoligardBergens TF32.36+1.51
3Turid RognsvågFana IL32.58+2.13
4Anne Kjersti DaltveitFana IL35.46+5.01
5Mette RogneVaregg Fleridrett39.25+8.40
6Berit HegdalBergens TF41.27+10.42
7Karen Clementsen KayserFana IL48.57+18.12
8Anita Lindvik-SævareidFana IL50.37+19.52
9Gro Birkeland SøvikGneist, IL50.39+19.54
10Elin Sjødin DrangeVaregg Fleridrett51.32+20.47
11Siri Elisabet HelleFana IL55.34+24.49
Nina Lokøen KnudsenGneist, ILdiskvalifisert
Britt Kjersti JåstadVaregg Fleridrettikke startet
Turid VrålstadVaregg Fleridrettikke startet

D65-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingjerd SognnæsBergens TF32.40
2Bjørg KocbachBergens TF37.29+4.49
3Turid TangenFana IL43.13+10.33
4Kjellaug HodnekvamBergens TF49.30+16.50
5Astrid OrmbergFana IL50.59+18.19
Ingvill VoldFana ILikke startet

Åpen B

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Daniel InstanesVaregg Fleridrett29.16
2Tone RosenlundVaregg Fleridrett40.10+10.54
3May-lill DammTIF Viking47.28+18.12
4Sindre EkrheimBergens TF56.01+26.45
Bjørn BataldenFana ILdiskvalifisert
Maren Elise RognerudBSI - Orienteringikke startet

H15-16

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Magnus Enes HeggøyAskøy OL39.04
2Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrett44.07+5.03
3Andreas GrønbechAskøy OL56.20+17.16
Styrk Almeland BleieVaregg Fleridrettikke startet

D17-

18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Karianne StrømmeTIF Viking35.07
2Dagrun Daltveit SlettebøFana IL37.44+2.37
3Ingrid Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett38.17+3.10
4Merla KubliVaregg Fleridrett40.02+4.55
5Line LaurantsenVaregg Fleridrett40.06+4.59
6Nina GogaBergens TF41.53+6.46
7Lise ChristensenTIF Viking43.01+7.54
8Ingunn RognsvågVaregg Fleridrett43.05+7.58
9Tove AasheimAskøy OL43.25+8.18
10Vibeke RykkjeVaregg Fleridrett44.03+8.56
11Johanne RaknerVaregg Fleridrett44.10+9.03
12Sigrid SøvikGneist, IL44.56+9.49
13Tonje Aasheim NymarkAskøy OL45.12+10.05
14Linda KlanderudÅrstad IL48.06+12.59
15Kristiane Elise OttesenVaregg Fleridrett54.14+19.07
16Vilde Hopland SkageGneist, IL56.03+20.56
17Hilde Kristine HvidevoldBSI - Orientering1.00.53+25.46
18Kristin JægerBSI - Orientering1.10.11+35.04
Mariell ArntzenGneist, ILikke startet
Ann-Elin BendiksenFana ILikke startet
Silje ReistadFana ILikke startet
Mette StorvestreVaregg Fleridrettikke startet
Camilla VikingsenTIF Vikingikke startet

H50-

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tommy SævareidFana IL37.49
2Jan SteinegerGneist, IL41.05+3.16
3Øistein BøeFana IL41.08+3.19
4Ove DrangeVaregg Fleridrett41.33+3.44
5Svein Ove BåtnesVaregg Fleridrett42.39+4.50
6Bjørn-Inge SkageGneist, IL44.02+6.13
7Bjørn L. BasbergVaregg Fleridrett47.29+9.40
8Ivar HostadVaregg Fleridrett49.31+11.42
9Atle Toft AlmelandFana IL52.18+14.29
10David Johan TjøswoldBergens TF53.52+16.03
11Øistein PaulsenBergens TF56.06+18.17
12Alfon Harald JohansenBergens TF1.00.15+22.26
Ove DyrstadGneist, ILdiskvalifisert
Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrettikke startet
Arne Wilhelm KnudsenGneist, ILikke startet
Håkon MogstadFana ILikke startet
Ørjan Eirik ValestrandFana ILikke startet
Jørn Ove WoldsdalVaregg Fleridrettikke startet
John Nova YorkVaregg Fleridrettikke startet

H65-

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jørn TorgersenTIF Viking43.30
2Atle AlvheimFana IL46.03+2.33
3Lars Olav TveitaFana IL54.25+10.55
4Magne RaadalFana IL55.06+11.36
5Axel IngvaldsenTIF Viking57.14+13.44
6Jan Olav JellestadBergens TF58.38+15.08
7Per Olaf TangenFana IL1.04.36+21.06
8Jan Olav OrmbergFana IL1.10.00+26.30
Per HauglandÅrstad ILikke startet
Per VoldFana ILikke startet

Åpen AK

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kristian RykkjeVaregg Fleridrett32.47
2Mathias RosenlundVaregg Fleridrett35.11+2.24
3Helge RosenlundVaregg Fleridrett38.13+5.26
4Tord Bell MykingFana IL39.47+7.00
5Morten WisethVaregg Fleridrett42.19+9.32
6Fredrik ThorkildsenBSI - Orientering46.28+13.41
7Bjørnar AlmelandFana IL47.15+14.28
8Aune DørmænenVaregg Fleridrett55.31+22.44
Michael GunnarsonVaregg Fleridrettikke startet
Bjarte HandelandBSI - Orienteringikke startet
Marcel NiederhauserAskøy OLikke startet

H17-

23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Trygve BuanesTIF Viking32.00
2Niklas ProforsVaregg Fleridrett35.56+3.56
3Alan CherryVaregg Fleridrett36.01+4.01
4Ronny RykkjeVaregg Fleridrett36.09+4.09
5Erlend GjestemoenBergens TF36.48+4.48
6Ørjan Svaland AasVaregg Fleridrett38.01+6.01
7Carl Eilert Macody LundVaregg Fleridrett38.46+6.46
8Kristian LøvåsVaregg Fleridrett39.31+7.31
9Håkon ReikvamIL Gular40.06+8.06
10Oskar RøenVaregg Fleridrett40.26+8.26
11Sondre DammTIF Viking41.00+9.00
12Brage HellenTIF Viking41.42+9.42
13Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett42.41+10.41
14Morten Andreas NomeBSI - Orientering46.08+14.08
15Sverre Johan NærheimIL Gular47.23+15.23
16Kjetil DammTIF Viking48.04+16.04
17Andreas GerberVaregg Fleridrett51.46+19.46
18Hans-Petter EikedalenBergens TF53.40+21.40
19André DyrstadGneist, IL55.08+23.08
20Lars FjellangerFana IL58.56+26.56
21Petter Oen-SivertsenTIF Viking1.01.01+29.01
22John Fredrik HatlingFana IL1.03.11+31.11
Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Anders DaltveitFana ILikke startet
Sindre Østgulen DeiszVaregg Fleridrettikke startet
Espen HammerslandGneist, ILikke startet
Bjart Are HellenTIF Vikingikke startet
Tore NymarkAskøy OLikke startet
Stian SolheimFana ILikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor