Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Pokalkamp 2 Bergen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Pokalkamp 2 Bergen
Arrangørorganisasjon: Fana IL
Dato: tirsdag 13 mai 2014

D/H-10N

19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sondre AksnesIL Gular23.12
2Vegard AksnesIL Gular24.04+0.52
3Hanne Sofie WollanFana IL25.35+2.23
4Ulrik LilletvedtFana IL30.06+6.54
5Bo Oscar LilletvedtFana IL30.08+6.56
6Markus Enes HeggøyAskøy OL30.11+6.59
7Helene GrønbechAskøy OL30.56+7.44
8Johanna MjelstadTIF Viking32.34+9.22
9Marie HopsnesFana IL34.16+11.04
10Erlend WollanFana IL36.28+13.16
11Iselin GarverhaugenFana IL38.52+15.40
12Emilia GarverhaugenFana IL39.15+16.03
13Kine HillerenAskøy OL39.51+16.39
14Kristin HopsnesFana IL45.10+21.58
15Ingrid DøskelandFana IL58.14+35.02
16Samuel NærheimIL Gular1.16.00+52.48
17Synne M S IngebrigtsenÅrstad IL1.33.50+1.10.38
18Eirin K S IngebrigtsenÅrstad IL1.38.54+1.15.42
19Live Marie LisethÅrstad IL1.38.55+1.15.43
Jørgen Oen-SivertsenTIF Vikingikke startet

D11-12N

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mathea Patterson MøklebustGneist, IL31.37
2Anny Patterson MøklebustGneist, IL32.12+0.35
3Liva Berge FloGneist, IL32.33+0.56
4Kristine Bog VikaneFana IL37.46+6.09

H11-12N

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Magnus Strømme LidTIF Viking22.35
2Lars EvensenGneist, IL28.50+6.15
Sindre Westerbø HaalandGneist, ILdiskvalifisert

D13-16N

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Silje Marie BergheimGneist, IL25.06
2Gabrielle Kryvi LundTIF Viking32.58+7.52
3Amalie de Lange D'AgostinoTIF Viking33.01+7.55
Ingeborg Nøkling AagaardTIF Vikingdiskvalifisert
Frida Myran BøTIF Vikingikke startet
Sunniva Dörfler MatreTIF Vikingikke startet

H13-16N

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Eirik Bjerke OtteråTIF Viking25.10
2Jon Henning HillerenAskøy OL28.51+3.41

Åpen N

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Erik VikaneFana IL22.48
2Solveig KrügerVaregg Fleridrett27.03+4.15
3Hildegunn EnesAskøy OL29.57+7.09
4Sindre NormanTIF Viking32.28+9.40
5Kjellaug TyldenFana IL34.14+11.26
6Simen VikaneFana IL36.59+14.11
7Aud Jorunn MjelstadFana IL38.55+16.07
8Jan HillerenAskøy OL40.10+17.22
9Nikolai PontoppidanFana IL45.09+22.21
10Solveig HopsnesFana IL45.10+22.22
11Gunhild StrandBergens TF48.00+25.12
12Bodil HåheimIL Gular1.16.07+53.19

D11-13

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular23.10
2Sofie YstebøTIF Viking28.37+5.27
3Marie Roll-TørnqvistFana IL29.39+6.29
4Svanhild Grevskott BåtnesVaregg Fleridrett31.32+8.22
5Tuva LilletvedtFana IL39.45+16.35
6Victoria TorsvikGneist, IL41.36+18.26
7Eirin Sudbø SivertsenGneist, IL47.01+23.51
8Andrea SkageGneist, IL52.18+29.08
Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrettikke startet

H11-13

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Aksel MjelstadTIF Viking26.54
2Matias Døsen PontoppidanFana IL29.51+2.57
3Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett33.07+6.13
4Ulrik HellenTIF Viking35.34+8.40
5Vegard SkeieBergens TF36.49+9.55
6Sigve Rygg EikelandBergens TF36.55+10.01
7Martin Krokeide OttesenTIF Viking39.58+13.04
8Sondre BataldenFana IL45.01+18.07
Martin ThomassenVaregg Fleridrettikke startet

Åpen C

16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Daniel InstanesVaregg Fleridrett23.46
2Jorunn Sudbø SivertsenGneist, IL26.49+3.03
3Linda BønesVaregg Fleridrett27.41+3.55
4Britt KarlsenAskøy OL28.21+4.35
5Nina Christin NæsheimTIF Viking28.29+4.43
6Hege Kristin HillerenAskøy OL29.25+5.39
7Kirsten GrevskottVaregg Fleridrett31.36+7.50
8Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett33.06+9.20
9Oskar StoredaleFana IL33.27+9.41
10Edvard O. Tschudi MadsenTIF Viking34.02+10.16
11Hanna HøllelandFana IL35.00+11.14
12Torgeir StrandFana IL40.06+16.20
13Sarah InstanesVaregg Fleridrett41.01+17.15
14Astri Ese HoleBergens TF41.43+17.57
15Ingrid RollFana IL44.06+20.20
Aleksander RutleTIF Vikingdiskvalifisert
Mats Pedersen AustgulenNORikke startet
Inge DaleGneist, ILikke startet
Egil Lokøen KnudsenGneist, ILikke startet
Filip UnnelandTIF Vikingikke startet

H12-14

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrett30.19
2Mads Jørgen SkageGneist, IL38.10+7.51
3Olav Hammersland GarnesGneist, IL39.18+8.59
4Kristian Fredrik ThomassenVaregg Fleridrett43.23+13.04
Haakon Fredrik JoysVaregg Fleridrettikke startet

D12-16

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett26.35
2Constance StorvestreVaregg Fleridrett28.04+1.29
3Ingunn Torød BusetGneist, IL29.24+2.49
4Ida LehmannVaregg Fleridrett29.26+2.51
5Marie Oen-SivertsenTIF Viking31.50+5.15
6Hanne DaltveitFana IL32.29+5.54
7Mari Strømme LidTIF Viking43.48+17.13
8Julie Roll TørnqvistFana IL46.41+20.06
9Andrine Øverland HatlingFana IL48.46+22.11
10Benedicte JohannessenGneist, IL48.56+22.21
11Anne Mathilde Wilhelmine Lokøen KnudsenGneist, IL50.01+23.26
12Runa AlmelandFana IL54.43+28.08
Tora Aasheim NymarkAskøy OLaktiv

D50-

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marit NipenGneist, IL23.23
2Nina SoligardBergens TF26.36+3.13
3Gro Birkeland SøvikGneist, IL33.28+10.05
4Herdis AlvheimFana IL35.24+12.01
5Mette RogneVaregg Fleridrett35.48+12.25
6Turid RognsvågFana IL35.57+12.34
7Berit HegdalBergens TF38.21+14.58
8Nina Lokøen KnudsenGneist, IL39.01+15.38
9Anne Kjersti DaltveitFana IL39.20+15.57
10Hege FjellbirkelandIL Gular39.53+16.30
11Karen Clementsen KayserFana IL56.03+32.40
Britt Kjersti JåstadVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Anita Lindvik-SævareidFana ILikke startet
Ingrid SandvollGneist, ILikke startet

D65-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Astrid OrmbergFana IL42.47
Bjørg KocbachBergens TFdiskvalifisert

Åpen B

14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Simen Bog VikaneFana IL22.13
2Per Øivind HusbyVaregg Fleridrett32.22+10.09
3Stig MjelstadTIF Viking34.18+12.05
4Bjørn BataldenFana IL37.45+15.32
5Jannike Bremar JohannessenGneist, IL38.07+15.54
6Einar NordåsFana IL38.20+16.07
7Jos van der PlasBergens TF41.04+18.51
8Ketil NummedalFana IL48.55+26.42
9Inger K NesbøGneist, IL49.01+26.48
10May-lill DammTIF Viking51.40+29.27
11Sindre EkrheimBergens TF57.47+35.34
Lars Kristian EidsheimAskøy OLdiskvalifisert
Toril Aasheim NymarkAskøy OLdiskvalifisert
Owen Jarvis WestergårdVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Inger BjergaVaregg Fleridrettikke startet

H15-16

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Magnus Enes HeggøyAskøy OL36.52
2Styrk Almeland BleieVaregg Fleridrett39.44+2.52
Andreas GrønbechAskøy OLdiskvalifisert

D17-

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Helen MartinsenIL Gular33.04
2Nina GogaBergens TF37.09+4.05
3Tonje Aasheim NymarkAskøy OL41.33+8.29
4Tove AasheimAskøy OL41.37+8.33
5Marianne NummedalFana IL44.02+10.58
6Ingrid Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett44.20+11.16
7Sigrid SøvikGneist, IL51.32+18.28
8Mette StorvestreVaregg Fleridrett57.31+24.27
9Ina Hopland SkageGneist, IL1.00.43+27.39
Vilde Hopland SkageGneist, ILdiskvalifisert
Mariell ArntzenGneist, ILikke startet
Marie DymbeGneist, ILikke startet
Kristiane Elise OttesenVaregg Fleridrettikke startet

H50-

23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sverre OttesenVaregg Fleridrett31.52
2Arne Wilhelm KnudsenGneist, IL32.35+0.43
3Sigurd EiknerFana IL32.40+0.48
4Tore JuvikIL Gular32.43+0.51
5Svein Ove BåtnesVaregg Fleridrett33.46+1.54
6Ole TørnqvistFana IL34.04+2.12
7Jan Petter HansenIL Gular34.53+3.01
8Harald ValenVaregg Fleridrett36.04+4.12
9Jan SteinegerGneist, IL36.10+4.18
10Svein LingaIL Gular36.36+4.44
11Tommy SævareidFana IL38.02+6.10
12Tor SørevikTIF Viking39.27+7.35
13Peter StoykovSamnanger IL40.36+8.44
14Morten Lund-JohansenVaregg Fleridrett41.43+9.51
15Ove FrotvedtFana IL44.22+12.30
16Knut A MolvikGneist, IL47.22+15.30
17Rune ErdalSamnanger IL53.27+21.35
18Erling StrandBergens TF54.02+22.10
19Øistein PaulsenBergens TF54.37+22.45
20Alfon Harald JohansenBergens TF1.01.09+29.17
21Helge Magnus ErdalSamnanger IL1.02.25+30.33
22Knut GjestemoenBergens TF1.02.33+30.41
Arne JohannesenIL Gulardiskvalifisert
Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrettikke startet

H65-

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Magnus NatåsBergens TF37.27
2Dagfinn HoleBergens TF42.18+4.51
3Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking44.53+7.26
4Atle AlvheimFana IL47.07+9.40
5Egill KnudsenTIF Viking52.26+14.59
6Harald LyngtunFana IL53.53+16.26
7Jan Olav JellestadBergens TF55.40+18.13
8Axel IngvaldsenTIF Viking58.30+21.03
9Lars Olav TveitaFana IL59.50+22.23
10Gunnar KnudsenTIF Viking1.03.01+25.34
11Knut Erik GulbrandsenFana IL1.05.36+28.09
Harald RisnesFana ILdiskvalifisert
Otto Grahl-NielsenBergens TFdiskvalifisert

Åpen AK

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kristian RykkjeVaregg Fleridrett34.40
2Anders Tønnessen RødFana IL37.50+3.10
3Marcel NiederhauserAskøy OL45.57+11.17
4Per Gunnar HettervikHaugesund IL48.52+14.12
5Anders GjestemoenBergens TF1.15.10+40.30

H17-

33 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Per Harald Havnen JohansenVaregg Fleridrett29.05
2Trygve BuanesTIF Viking30.36+1.31
3Vegard Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett31.21+2.16
4Ronny RykkjeVaregg Fleridrett34.05+5.00
5Alan CherryVaregg Fleridrett34.20+5.15
6Olav EkrheimVaregg Fleridrett34.28+5.23
7Tore NymarkAskøy OL35.43+6.38
8Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett35.46+6.41
9Magne KnudsenGneist, IL36.00+6.55
10Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett36.42+7.37
11Petter Marki ErichsenVaregg Fleridrett39.19+10.14
12Kristian LøvåsVaregg Fleridrett40.31+11.26
13Sverre Johan NærheimIL Gular41.16+12.11
14Øyvind JohannessenGneist, IL42.50+13.45
15Brage HellenTIF Viking43.05+14.00
16Jakob EiknerFana IL43.15+14.10
17Fabian WennerbergVaregg Fleridrett44.26+15.21
18Kristin LöfgrenVaregg Fleridrett44.36+15.31
19Bjart Are HellenTIF Viking44.56+15.51
20André DyrstadGneist, IL48.06+19.01
21Morten Andreas NomeBSI - Orientering50.39+21.34
22Per JanzonVaregg Fleridrett51.09+22.04
23Espen HammerslandGneist, IL51.18+22.13
24John Fredrik HatlingFana IL51.35+22.30
25Sondre DammTIF Viking54.18+25.13
26Kjetil DammTIF Viking55.15+26.10
27Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett57.01+27.56
27Eyvind TangenBergens TF57.01+27.56
29Atle Toft AlmelandFana IL1.16.03+46.58
30Pål ThomassenVaregg Fleridrett1.17.57+48.52
31Eivind WatsendFana IL1.21.32+52.27
Tore ReikvamVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Bjørnar AlmelandFana ILdiskvalifisert
Ivar HaugenKristiansand OKikke startet
Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrettikke startet
Petter Oen-SivertsenTIF Vikingikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor