Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nattcup 2 Bergen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nattcup 2 Bergen
Arrangørorganisasjon: Gneist, IL
Dato: onsdag 12 november 2014

DA

4 300 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristin LöfgrenVaregg Fleridrett36.058.23
2Dagrun Daltveit SlettebøFana IL47.42+11.3711.05
3Christiane TrösseVaregg Fleridrett48.33+12.2811.17
4Helen MartinsenIL Gular54.19+18.1412.37
5Marianne NygaardTIF Viking54.41+18.3612.43
6Ingunn RognsvågVaregg Fleridrett56.46+20.4113.12
7Tonje Aasheim NymarkAskøy OL58.18+22.1313.33

HA

4 300 m, 28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vegard Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett30.257.04
2Anders DaltveitFana IL34.16+3.517.58
3Rune NygaardIL Gular34.57+4.328.07
4Andreas G. PoldenGneist, IL34.59+4.348.08
5Tom Eirik EikangerIL Gular35.47+5.228.19
6Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett36.16+5.518.26
7Petter Marki ErichsenVaregg Fleridrett38.31+8.068.57
8Jan KocbachFana IL39.03+8.389.04
9Erlend GjestemoenBergens TF39.33+9.089.11 Last ned GPS-spor i gpx-format
10Tore NymarkAskøy OL39.48+9.239.15
11Trygve BuanesTIF Viking40.03+9.389.18
12Arne JohannesenIL Gular42.04+11.399.46
13Øistein StemmeHordaveg BIL45.25+15.0010.33
14Sondre DammTIF Viking46.39+16.1410.50
15Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett47.31+17.0611.03
16Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrett48.05+17.4011.10
17Trond DøskelandFana IL48.43+18.1811.19
18Ketil DøskelandFana IL51.15+20.5011.55
19Espen RognsvågFana IL51.23+20.5811.56
20Tor SørevikTIF Viking51.24+20.5911.57
21Ketil MaldeIL Gular55.56+25.3113.00
22Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett56.35+26.1013.09
23Kjetil DammTIF Viking56.58+26.3313.14
24Tommy SævareidFana IL59.17+28.5213.47
25Jan Harald BakkejordIL Gular1.02.01+31.3614.25
26Sturle NordeideGneist, IL1.05.35+35.1015.15
27Lars FjellangerFana IL1.13.09+42.4417.00
Andreas BennecheNORdiskvalifisert

DB

3 500 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett36.0010.17
2Nina GogaBergens TF36.38+0.3810.28
3Vilde Hopland SkageGneist, IL38.27+2.2710.59
4Lise ChristensenTIF Viking40.08+4.0811.28
5Ingrid SandvollGneist, IL43.32+7.3212.26
6Tove AasheimAskøy OL48.15+12.1513.47
7Mariell ArntzenGneist, IL48.40+12.4013.54
8Ida LehmannVaregg Fleridrett50.45+14.4514.30
9Runa AlmelandFana IL53.59+17.5915.25
10Hege FjellbirkelandIL Gular54.17+18.1715.30
11Siren GreveBergens TF54.35+18.3515.35
12Gunhild Stuland TysværVaregg Fleridrett55.19+19.1915.48
13Kirsti MidttømmeFreidig1.05.56+29.5618.50
14Birte NordeideGneist, IL1.29.28+53.2825.33
Beda Maria JohansonFana ILdiskvalifisert

HB

3 500 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sverre OttesenVaregg Fleridrett34.289.50
2Bjørn-Inge SkageGneist, IL38.38+4.1011.02
3Ørjan Eirik ValestrandFana IL38.53+4.2511.06
4Dag BrochmannTIF Viking41.17+6.4911.47
5Kjell Erik MyreHordaveg BIL42.04+7.3612.01
6Olav LofthusHordaveg BIL42.52+8.2412.14
7Frank Roar OlsenBergens TF43.26+8.5812.24
8Per Øivind HusbyVaregg Fleridrett44.00+9.3212.34
9Johan EikangerIL Gular44.40+10.1212.45
10Sturla StemshaugNOR46.57+12.2913.24
11Stein Ove DyngelandStatoil BIL48.07+13.3913.44
12Lars Stuland LarsenVaregg Fleridrett48.19+13.5113.48
13Dag SlettenBergens TF50.02+15.3414.17
14Owen Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett50.45+16.1714.30
15Jan Erik ClaussenFana IL51.15+16.4714.38
16Magne RaadalFana IL56.03+21.3516.00
17Per VikaneFana IL59.06+24.3816.53
18Knut HestenesNOR1.00.58+26.3017.25
19Einar NordåsFana IL1.01.02+26.3417.26
20Erling StrandBergens TF1.01.14+26.4617.29
21Arild Frank OlsenBergens TF1.04.47+30.1918.30
22Axel IngvaldsenTIF Viking1.14.04+39.3621.09
Kristian Hj. FalchIL Gulardiskvalifisert
John Olav AlvsvågFana ILdiskvalifisert
Marcel NiederhauserAskøy OLdiskvalifisert

DC

2 700 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vibeke ØyeIL Gular33.1612.19
2Nina SoligardBergens TF33.23+0.0712.21
3Katrine MolvikGneist, IL38.24+5.0814.13
4Tora Aasheim NymarkAskøy OL38.26+5.1014.14
5Bjørg KocbachBergens TF39.28+6.1214.37
6Karen Clementsen KayserFana IL40.47+7.3115.06
7Hedda Erica EikangerGneist, IL43.06+9.5015.57
8Kirsten GrevskottVaregg Fleridrett45.12+11.5616.44
9May-lill DammTIF Viking45.24+12.0816.48
10Berit HegdalBergens TF46.54+13.3817.22
11Siri Elisabet HelleFana IL47.15+13.5917.30
12Siren HoplandGneist, IL47.35+14.1917.37
13Anne FjeldstadÅrstad IL48.18+15.0217.53
14Kristine Bog VikaneFana IL51.37+18.2119.07
Anne-Mette OlsenGneist, ILdiskvalifisert

HC

2 700 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lars SveenBergenslærerne BIL27.4010.14
2Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett31.33+3.5311.41
3Jørn Ove WoldsdalVaregg Fleridrett32.32+4.5212.02
4Audun SlettenBergens TF40.33+12.5315.01
5Stig TenoldNHH BIL45.02+17.2216.40

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor