Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sprintcup 2 Bergen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sprintcup 2 Bergen
Arrangørorganisasjon: Bergens TF
Dato: tirsdag 6 mai 2014

D-12

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Liva Berge FloGneist, IL42.42
2Mathea Patterson MøklebustGneist, IL43.42+1.00
3Maria LofthusVaregg Fleridrett1.05.03+22.21
4Tuva Hestenes ParlevlietVaregg Fleridrett1.05.07+22.25
5Hedda Hestenes ParlevlietVaregg Fleridrett1.05.23+22.41
Andrea SkageGneist, ILdiskvalifisert
Anny Patterson MøklebustGneist, ILdiskvalifisert
Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrettikke startet

D13-15

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingunn Torød BusetGneist, IL24.38
2Hanne DaltveitFana IL24.59+0.21
3Benedicte JohannessenGneist, IL28.36+3.58
4Ida LehmannVaregg Fleridrett30.53+6.15
5Eirin Sudbø SivertsenGneist, IL35.18+10.40
6Louise DowsettGneist, IL35.23+10.45
7Live VonenVaregg Fleridrett40.11+15.33
Tora Aasheim NymarkAskøy OLdiskvalifisert

D16-18

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingrid Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett27.56
2Line LaurantsenVaregg Fleridrett28.17+0.21
3Constance StorvestreVaregg Fleridrett28.42+0.46
4Vibeke RykkjeVaregg Fleridrett31.10+3.14
5Sigrid SøvikGneist, IL31.34+3.38
6Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett33.30+5.34
7Katrine MolvikGneist, IL37.16+9.20
Vilde Hopland SkageGneist, ILaktiv
Tonje Aasheim NymarkAskøy OLikke startet
Toril Aasheim NymarkAskøy OLikke startet
Kristiane Elise OttesenVaregg Fleridrettikke startet
Gunhild Stuland TysværVaregg Fleridrettikke startet

D19-

14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kristin LöfgrenVaregg Fleridrett23.24
2Kristine FjellangerVaregg Fleridrett24.59+1.35
3Dagrun Daltveit SlettebøFana IL27.59+4.35
4Mariell ArntzenGneist, IL32.31+9.07
5Kristine GrønlundBSI - Orientering32.55+9.31
6Silje ReistadFana IL32.59+9.35
7Ingrid EggenHaugesund IL Orientering36.46+13.22
8Synnøve Sævdal VikneBSI - Orientering40.21+16.57
9Inger BjergaVaregg Fleridrett43.26+20.02
10Gunhild ForlandAskøy OL44.19+20.55
Sigrun H JohannessenVaregg Fleridrettaktiv
Grete Sævdal VikneBSI - Orienteringaktiv
Rikke IversenHeming Orienteringdiskvalifisert
Siv Margarita NyhammerBergens TFdiskvalifisert
Kristin JægerBSI - Orienteringikke startet
Katrine Haaland LeveraasBSI - Orienteringikke startet
Ina Hopland SkageGneist, ILikke startet

D40-

14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Nina GogaBergens TF22.20
2Marit NipenGneist, IL22.47+0.27
3Tove AasheimAskøy OL24.22+2.02
4Turid VrålstadVaregg Fleridrett30.49+8.29
5Lise Balestrand GrønbechAskøy OL30.55+8.35
6Gro Birkeland SøvikGneist, IL31.26+9.06
7Jorunn Sudbø SivertsenGneist, IL34.04+11.44
8Ingfrid LandaBergens TF39.04+16.44
9Solfrid S Sætre ThormundsenVaregg Fleridrett44.19+21.59
10Siri Elisabet HelleFana IL44.54+22.34
11Mette RogneVaregg Fleridrett59.33+37.13
12Sandra Hestenes ParlevlietVaregg Fleridrett1.05.32+43.12
13Heidi RunnekåsVaregg Fleridrett1.12.57+50.37
Britt Kjersti JåstadVaregg Fleridrettdiskvalifisert
May-lill DammTIF Vikingikke startet
Marianne DymbeGneist, ILikke startet
Inger K NesbøGneist, ILikke startet
Ingrid SandvollGneist, ILikke startet

D60-

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Nina SoligardBergens TF26.03
2Bjørg KocbachBergens TF29.35+3.32
3Berit HegdalBergens TF30.13+4.10
4Astrid OrmbergFana IL34.58+8.55
5Turid TangenFana IL35.18+9.15
6Ingvill VoldFana IL51.40+25.37
7Ingrid RollFana IL53.36+27.33
Kari SecherBergens TFdiskvalifisert
Kjellaug HodnekvamBergens TFdiskvalifisert
Astri Ese HoleBergens TFikke startet
Else Lerche RaadalFana ILikke startet

DN

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Helene GrønbechAskøy OL12.46
2Ingrid Emilie WisethVaregg Fleridrett17.59+5.13
3Elisabeth AndersenBergens TF20.05+7.19
4Marie ThomassenVaregg Fleridrett22.46+10.00
Wenche Irene ThomassenVaregg Fleridrettikke startet

HN

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Victor Alexander GuleCAN9.03
2Sondre MosevollAskøy OL12.41+3.38

H-12

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Christian WisethVaregg Fleridrett31.28
2Fredrik VikenGneist, IL32.14+0.46
3Lars EvensenGneist, IL41.08+9.40
4Sindre Westerbø HaalandGneist, IL43.34+12.06
5Mathias KøppenVaregg Fleridrett44.19+12.51
6Jesper Rene WasmuthVaregg Fleridrett44.22+12.54
7Erlend Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett45.54+14.26
8Daniel AgaVaregg Fleridrett46.40+15.12
9Anders DørmænenVaregg Fleridrett59.19+27.51
10Martin ThomassenVaregg Fleridrett1.05.08+33.40
11Krisander Runnekås dVaregg Fleridrett1.12.56+41.28
Sondre BataldenFana ILdiskvalifisert
Mathias HeradstveitGneist, ILikke startet
Birk Bell LysakerFana ILikke startet
Brage Bell LysakerFana ILikke startet
Gard York HaukenesVaregg Fleridrettikke startet

H13-15

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kristian RykkjeVaregg Fleridrett16.38
2Mathias RosenlundVaregg Fleridrett20.00+3.22
3Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrett22.09+5.31
4Andreas GrønbechAskøy OL25.48+9.10
5Kristian Fredrik ThomassenVaregg Fleridrett26.40+10.02
6Aune DørmænenVaregg Fleridrett30.55+14.17
7Olav Hammersland GarnesGneist, IL31.20+14.42
8Mads Jørgen SkageGneist, IL32.17+15.39
9Vegard SkeieBergens TF35.35+18.57
10Sigve Rygg EikelandBergens TF36.12+19.34
Johan EikangerIL Gulardiskvalifisert

H16-18

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Øyvind JohannessenGneist, IL21.06
2Jakob EiknerFana IL22.26+1.20
3Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett24.15+3.09
4Sondre DammTIF Viking24.34+3.28
5Lars Kristian EidsheimAskøy OL31.09+10.03
6Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrett32.02+10.56
Erik DymbeGneist, ILikke startet

H19-

14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sindre Østgulen DeiszVaregg Fleridrett19.29
2Vegard Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett20.51+1.22
3Anders DaltveitFana IL21.12+1.43
4Andreas G. PoldenGneist, IL21.43+2.14
5Magne KnudsenGneist, IL22.27+2.58
6Ronny RykkjeVaregg Fleridrett22.37+3.08
7Carl Eilert Macody LundVaregg Fleridrett22.41+3.12
8Stian SolheimFana IL23.03+3.34
9Per Anders U. EngebakkenNord-Østerdal OK24.21+4.52
10Morten Andreas NomeBSI - Orientering24.51+5.22
11Snorre LundeGneist, IL26.05+6.36
12André DyrstadGneist, IL26.23+6.54
13Jone Peter ReistadFana IL34.38+15.09
Olav EkrheimVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Ivar HaugenKristiansand OKikke startet
Wyatt SoutzoCANikke startet
Morten WisethVaregg Fleridrettikke startet

H40-

27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tom JohannessenGneist, IL23.35
2Arne Wilhelm KnudsenGneist, IL24.49+1.14
3Tore NymarkAskøy OL24.51+1.16
4Sigurd EiknerFana IL24.54+1.19
5Sverre OttesenVaregg Fleridrett25.50+2.15
6John Fredrik HatlingFana IL26.31+2.56
7Jan SteinegerGneist, IL26.37+3.02
8Øistein StemmeHordaveg BIL27.47+4.12
9Kjetil DammTIF Viking27.49+4.14
10Tommy SævareidFana IL28.48+5.13
11Sverre Johan NærheimIL Gular28.56+5.21
12Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett29.44+6.09
13Jørn Ove WoldsdalVaregg Fleridrett30.30+6.55
14Rune ErdalSamnanger IL31.32+7.57
15Jon-Kåre HansenTIF Viking31.47+8.12
16Knut A MolvikGneist, IL32.05+8.30
17Peter StoykovSamnanger IL32.47+9.12
18Lars FjellangerFana IL34.34+10.59
19Ivar HostadVaregg Fleridrett34.54+11.19
20Frank Roar OlsenBergens TF39.14+15.39
21Sindre EkrheimBergens TF43.52+20.17
22Geir Olav BreisteinBergens TF44.43+21.08
23Bjørn BataldenFana IL48.59+25.24
Peter CarlsenRøyken OLdiskvalifisert
Pål ThomassenVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Olav LofthusVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Helge RosenlundVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Ove DyrstadGneist, ILikke startet
Espen HammerslandGneist, ILikke startet
Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrettikke startet
Kristian LøvåsVaregg Fleridrettikke startet
Tore Svein NeseAskøy OLikke startet
Torgeir StrandFana ILikke startet
Trond Ivar TømmervoldHamar OKikke startet
John Nova YorkVaregg Fleridrettikke startet

H60-

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Per Øivind HusbyVaregg Fleridrett28.21
2Erling StrandBergens TF29.00+0.39
3Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking29.29+1.08
4Jan Olav OrmbergFana IL32.19+3.58
5Per HauglandÅrstad IL32.25+4.04
6Axel IngvaldsenTIF Viking33.54+5.33
7Gunnar J. AlsakerÅrstad IL36.09+7.48
8Per Olaf TangenFana IL38.07+9.46
9Otto Grahl-NielsenBergens TF40.30+12.09
Magne RaadalFana ILdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor