Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nattcupfinale Bergen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nattcupfinale Bergen
Arrangørorganisasjon: IL Gular
Dato: onsdag 12 mars 2014

HA

19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Alan CherryVaregg Fleridrett34.36
2Sindre Østgulen DeiszVaregg Fleridrett34.40+0.04
3Rune NygaardIL Gular34.59+0.23
4Per Harald Havnen JohansenVaregg Fleridrett35.17+0.41
5Petter Marki ErichsenVaregg Fleridrett36.22+1.46
6Oskar RøenVaregg Fleridrett39.25+4.49
7Magne KnudsenGneist, IL40.58+6.22
8Øistein StemmeHordaveg BIL44.33+9.57
9Arne Wilhelm KnudsenGneist, IL45.02+10.26
10Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett45.58+11.22
11Kjetil DammTIF Viking46.20+11.44
12Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett47.14+12.38
13Tore Svein NeseAskøy OL47.44+13.08
14Tore NymarkAskøy OL49.53+15.17
15Knut A MolvikGneist, IL1.14.55+40.19
Sondre DammTIF Vikingdiskvalifisert
Helge NysæterBergens TFdiskvalifisert
Torgeir StrandFana ILdiskvalifisert
Trond DøskelandFana ILdiskvalifisert

DA

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Helen MartinsenIL Gular50.19
2Ingunn RognsvågVaregg Fleridrett51.22+1.03
3Dagrun Daltveit SlettebøFana IL52.00+1.41
4Ingrid Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett1.00.16+9.57
5Line LaurantsenVaregg Fleridrett1.02.00+11.41
6Camilla VikingsenTIF Viking1.13.35+23.16
7Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett1.16.21+26.02

HB

21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett31.30
2Sturla StemshaugNOR32.04+0.34
3Kjell Arne AskelandFana IL32.19+0.49
4Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett32.58+1.28
5Sturle NordeideGneist, IL34.32+3.02
6Vemund HansenTIF Viking35.35+4.05
7Jan HauglandÅrstad IL38.35+7.05
8Stein Ove DyngelandStatoil BIL41.40+10.10
9Matti TorgersenBergens TF43.25+11.55
10Ørjan Eirik ValestrandFana IL44.02+12.32
11Kjell Erik MyreHordaveg BIL44.14+12.44
12Lars Stuland LarsenVaregg Fleridrett44.51+13.21
13Marcel NiederhauserAskøy OL45.11+13.41
14Lars FjellangerFana IL45.45+14.15
15Ragnar KayserFana IL46.24+14.54
16Knut HestenesNOR47.34+16.04
17Per VoldFana IL50.18+18.48
18Magne RaadalFana IL55.14+23.44
19Axel IngvaldsenTIF Viking1.13.08+41.38
20Per Olaf TangenFana IL1.14.38+43.08
John Olav AlvsvågFana ILdiskvalifisert

DB

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tonje Aasheim NymarkAskøy OL31.28
2Mariell ArntzenGneist, IL32.31+1.03
3Lise ChristensenTIF Viking37.20+5.52
4Nina GogaBergens TF39.09+7.41
5Ingrid SandvollGneist, IL39.31+8.03
6Ann-Elin BendiksenFana IL43.54+12.26
7Tove AasheimAskøy OL46.46+15.18
8Gunhild Stuland TysværVaregg Fleridrett47.21+15.53
9Linda KlanderudÅrstad IL48.12+16.44
10Lena NägeleAskøy OL1.11.38+40.10
Mai Helen LingaIL Gulardiskvalifisert

HC

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ole Kåre Endresen 15.58
2Vebjørn EikangerIL Gular16.51+0.53
3Stig TenoldNHH BIL18.12+2.14
4Reidar ToresenNOR22.13+6.15
5Marius Strand JohansenVaregg Fleridrett46.32+30.34
6Jørgen Julius JohansenVaregg Fleridrett46.56+30.58
7Andreas NysæterBergens TF52.26+36.28
8Jon William HammerBergens TF55.52+39.54
9Knut Heikki Odland TorgersenBergens TF1.10.17+54.19
Vegard SkeieBergens TFdiskvalifisert

DC

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Nina SoligardBergens TF18.21
2Katrine MolvikGneist, IL20.18+1.57
3Berit HegdalBergens TF22.47+4.26
4Kristin JægerBSI - Orientering23.47+5.26
5Karen Clementsen KayserFana IL25.15+6.54
6May-lill DammTIF Viking26.20+7.59
7Birte NordeideGneist, IL30.12+11.51
8Siri Elisabet HelleFana IL33.37+15.16

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor