Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nattcup 5 Bergen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nattcup 5 Bergen
Arrangørorganisasjon: Gneist, IL
Dato: onsdag 12 februar 2014

HA

3 900 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Rune NygaardIL Gular24.456.20
2Sindre Østgulen DeiszVaregg Fleridrett24.48+0.036.21
3Vegard Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett25.17+0.326.28
4Olav EkrheimVaregg Fleridrett25.37+0.526.34
5Tom Eirik EikangerIL Gular25.45+1.006.36
6Petter Marki ErichsenVaregg Fleridrett26.47+2.026.52
7Erlend Moster KnudsenVaregg Fleridrett26.48+2.036.52
8Thierry MattheyIL Gular27.50+3.057.08 Last ned GPS-spor i gpx-format
9Ivar HaugenKristiansand OK29.00+4.157.26
10Arne JohannesenIL Gular29.39+4.547.36
11Tore NymarkAskøy OL30.24+5.397.47
12Magnus Rogne HallandVaregg Fleridrett30.26+5.417.48
13Jakob EiknerFana IL31.41+6.568.07
14Sondre DammTIF Viking31.42+6.578.07
15Sturle NordeideGneist, IL31.54+7.098.10
16Øyvind JohannessenGneist, IL32.45+8.008.23
17Helge NysæterBergens TF33.45+9.008.39
18Kjetil DammTIF Viking34.41+9.568.53
19Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett35.37+10.529.07
20Kristian LøvåsVaregg Fleridrett35.52+11.079.11
21Bjørn-Inge SkageGneist, IL36.51+12.069.26
22Jan SteinegerGneist, IL37.09+12.249.31
22Morten Andreas NomeBSI - Orientering37.09+12.249.31
24Tore Svein NeseAskøy OL37.59+13.149.44
25Per Ola OttesenVaregg Fleridrett40.52+16.0710.28
26Ketil DøskelandFana IL42.44+17.5910.57
27Torgeir StrandFana IL43.16+18.3111.05
28Knut A MolvikGneist, IL48.00+23.1512.18
Snorre LundeGneist, ILdiskvalifisert
Øistein StemmeHordaveg BILdiskvalifisert

DA

3 900 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristin LöfgrenVaregg Fleridrett31.318.04
2Vilde SkageGneist, IL36.26+4.559.20
3Helen MartinsenIL Gular38.16+6.459.48
4Line LaurantsenVaregg Fleridrett38.20+6.499.49
5Dagrun Daltveit SlettebøFana IL38.58+7.279.59
6Sigrid SøvikGneist, IL43.10+11.3911.04
7Ingunn RognsvågVaregg Fleridrett45.54+14.2311.46
Ingrid Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Valentina DimitrovaGneist, ILdiskvalifisert

HB

3 200 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sverre OttesenVaregg Fleridrett26.208.13
2Jørn Ove WoldsdalVaregg Fleridrett30.54+4.349.39
3Bjørn L. BasbergVaregg Fleridrett31.54+5.349.58
4Jan HauglandÅrstad IL32.20+6.0010.06
5Magnus NatåsBergens TF32.46+6.2610.14
6Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett32.50+6.3010.15
7Ole Kåre EndresenNOR34.55+8.3510.54
8Morten Lund-JohansenVaregg Fleridrett35.01+8.4110.56
9Lars FjellangerFana IL35.33+9.1311.06
10Kjell Erik MyreHordaveg BIL37.08+10.4811.36
11Per VoldFana IL38.20+12.0011.58
12Einar NordåsFana IL40.12+13.5212.33
13Knut HestenesNOR42.08+15.4813.10
14Magne RaadalFana IL42.17+15.5713.12
15Dag SlettenBergens TF43.05+16.4513.27
16Matti TorgersenBergens TF46.49+20.2914.37
17Per Olaf TangenFana IL55.24+29.0417.18

DB

3 200 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tonje Aasheim NymarkAskøy OL28.348.55
2Marit NipenGneist, IL29.08+0.349.06
3Ingrid SandvollGneist, IL30.47+2.139.37
4Mariell ArntzenGneist, IL30.58+2.249.40
5Nina GogaBergens TF32.16+3.4210.05
6Marianne NummedalFana IL33.24+4.5010.26
7Turid RognsvågFana IL33.38+5.0410.30
8Tove AasheimAskøy OL33.53+5.1910.35
9Siren GreveBergens TF35.21+6.4711.02
10Ida LehmannVaregg Fleridrett36.14+7.4011.19
11Ina Hopland SkageGneist, IL36.39+8.0511.27
12Hege FjellbirkelandIL Gular38.28+9.5412.01
13Anne Kjersti DaltveitFana IL40.07+11.3312.32
14Gunhild Stuland TysværVaregg Fleridrett40.15+11.4112.34
15Mai Helen LingaIL Gular40.45+12.1112.44
16Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett42.00+13.2613.07
17Liv Sylvi MeyerGneist, IL44.21+15.4713.51
Lise ChristensenTIF Vikingdiskvalifisert

HC

1 900 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Johan EikangerIL Gular19.4510.23
2Jonatan Rosengren DrakeVaregg Fleridrett21.45+2.0011.26
3Jone Peter ReistadFana IL26.16+6.3113.49
4Knut Heikki Odland TorgersenBergens TF26.53+7.0814.08
5Jon William HammerBergens TF26.54+7.0914.09
6Stig TenoldNHH BIL27.11+7.2614.18
7Andreas NysæterBergens TF31.06+11.2116.22
8Vegard SkeieBergens TF31.11+11.2616.24
Roald LaurantsenGneist, ILdiskvalifisert
Mads Jørgen SkageGneist, ILdiskvalifisert

DC

1 900 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Nina SoligardBergens TF18.119.34
2Silje ReistadFana IL18.37+0.269.47
3Berit HegdalBergens TF20.15+2.0410.39
4Siri Elisabet HelleFana IL25.31+7.2013.25
5Karen Clementsen KayserFana IL26.21+8.1013.52
6Siren HoplandGneist, IL29.44+11.3315.38
7Linda HansenGneist, IL35.37+17.2618.44
8Birte NordeideGneist, IL35.52+17.4118.52

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor