Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nattcup 4 Bergen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nattcup 4 Bergen
Arrangørorganisasjon: Fana IL
Dato: onsdag 15 januar 2014

HA

28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Sindre Østgulen DeiszVaregg Fleridrett35.51
2Kenneth WesterheimStord Orientering36.25+0.34
3Alan CherryVaregg Fleridrett38.09+2.18
4Trygve BuanesTIF Viking39.15+3.24
5Tom Eirik EikangerIL Gular39.25+3.34
6Petter Marki ErichsenVaregg Fleridrett39.59+4.08
7Rune NygaardIL Gular40.04+4.13
8Sondre DammTIF Viking41.37+5.46
9Magne KnudsenIL Gneist42.15+6.24
10Thierry MattheyIL Gular44.01+8.10 Last ned GPS-spor i gpx-format
11Bjart Are HellenTIF Viking44.44+8.53
12Kjetil DammTIF Viking45.52+10.01
13Helge NysæterBergens TF46.43+10.52
14Kristian LøvåsVaregg Fleridrett48.50+12.59
15Per Arne AadlandSamnanger IL49.44+13.53
16Øistein StemmeHordaveg BIL51.45+15.54
17Jan SteinegerIL Gneist52.07+16.16
18Arne JohannesenIL Gular52.53+17.02
19Sigurd EiknerFana IL53.38+17.47
20Olav EkrheimVaregg Fleridrett53.46+17.55
21Arne Wilhelm KnudsenIL Gneist54.09+18.18
22Morten Andreas NomeBSI - Orientering54.21+18.30
23Roald LaurantsenIL Gneist55.01+19.10
24Jakob EiknerFana IL56.26+20.35
25Tore Svein NeseAskøy OL1.04.32+28.41
26Torgeir StrandFana IL1.06.33+30.42
27Knut A MolvikIL Gneist1.14.56+39.05
Jonatan Rosengren DrakeVaregg Fleridrettdiskvalifisert

DA

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Ingrid Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett47.25
2Line LaurantsenVaregg Fleridrett49.47+2.22
3Helen MartinsenIL Gular52.03+4.38
4Ingunn RognsvågVaregg Fleridrett52.39+5.14
5Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett59.14+11.49
6Camilla VikingsenTIF Viking1.12.27+25.02

HB

23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Sturle NordeideIL Gneist33.36
2Vemund HansenTIF Viking34.41+1.05
3Sverre OttesenVaregg Fleridrett34.51+1.15
4Sturla StemshaugNOR35.36+2.00
5Bjørn-Inge SkageIL Gneist38.52+5.16
6John Olav AlvsvågFana IL39.12+5.36
7Kjell Erik MyreHordaveg BIL39.41+6.05
8Jan HauglandÅrstad IL40.51+7.15
8Jon-Kåre HansenTIF Viking40.51+7.15
10Stein Ove DyngelandStatoil BIL42.09+8.33
11Magne RaadalFana IL43.56+10.20
12Atle AlvheimFana IL44.04+10.28
13Knut KyrkjebøTIF Viking45.40+12.04
14Rolf NordFana IL46.49+13.13
15Trond DøskelandFana IL47.27+13.51
16Per VikaneFana IL47.39+14.03
17Marcel NiederhauserAskøy OL47.52+14.16
18Lars FjellangerFana IL48.28+14.52
19Ragnar KayserFana IL52.30+18.54
20Alfon Harald JohansenBergens TF53.06+19.30
21Knut HestenesNOR56.02+22.26
22Per Olaf TangenFana IL1.33.09+59.33
Kjell Arne AskelandFana ILdiskvalifisert

DB

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Mariell ArntzenIL Gneist36.33
2Ida Johanne AadlandSamnanger IL37.30+0.57
3Vilde SkageIL Gneist38.41+2.08
4Nina GogaBergens TF40.51+4.18
4Tove AasheimAskøy OL40.51+4.18
6Ann-Elin BendiksenFana IL44.18+7.45
7Siren GreveBergens TF47.04+10.31
8Marianne NummedalFana IL47.08+10.35
9Ingrid SandvollIL Gneist48.55+12.22
10Tonje Aasheim NymarkAskøy OL49.48+13.15
11Hege FjellbirkelandIL Gular49.55+13.22
12Linda KlanderudÅrstad IL1.08.12+31.39

HC

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Ole Kåre EndresenNOR23.23
2Andreas NysæterBergens TF40.09+16.46
3Vegard SkeieBergens TF40.13+16.50
4Jon William HammerBergens TF48.35+25.12
4Knut Heikki Odland TorgersenBergens TF48.35+25.12
6Stig TenoldNHH BIL49.26+26.03
7Matias Døsen PontoppidanFana IL50.22+26.59

DC

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular25.49
2Mai Helen LingaIL Gular27.00+1.11
3Nina SoligardBergens TF31.20+5.31
4Birte NordeideIL Gneist32.33+6.44
5Carina BringedalBSI - Orientering34.38+8.49
6Berit HegdalBergens TF37.33+11.44
7Karen Clementsen KayserFana IL46.12+20.23
8Siri Elisabet HelleFana IL48.23+22.34
9Marie PontoppidanFana IL50.29+24.40
10Grete VikneBSI51.45+25.56
10Synnøve VikneBSI51.45+25.56

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor