Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Høiås Trimtex Night Cup - HDNC Løp 12

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Høiås Trimtex Night Cup - HDNC Løp 12
Arrangørorganisasjon: Halden SK
Dato: fredag 28 februar 2014

Herrer

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Olav LundanesHalden SK1.09.46
2Emil WingstedtHalden SK1.11.23+1.37
3Mattias KarlssonHalden SK1.18.16+8.30
4Mats HaldinHalden SK1.19.00+9.14
5Fredrik EliassonHalden SK1.20.38+10.52
6Håkon Raadal BjørloHalden SK1.23.39+13.53
7Erik AxelssonHalden SK1.26.01+16.15
8Tore SandvikHalden SK1.31.52+22.06
9Søren SchwartzIFK Göteborg1.32.09+22.23
10Jørgen FrøydLarvik OK1.54.57+45.11
11Lasse SimonsenFredrikstad SK1.58.47+49.01
Espen FiskumHalden SKdiskvalifisert
Magnus CarlstedtSävedalens AIKbrutt
Andreas JohanssonHalden SKikke startet
Anders Felde OlaussenHalden SKikke startet
Øyvind StoksethHalden SKikke startet

Damer

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Eva JurenikovaHalden SK44.49
2Anneli GrindstadHalden SK47.11+2.22
3Gina GranstedtHalden SK48.51+4.02
4Sabine RothaugHalden SK51.17+6.28
5Hanne Lerche RaadalHalden SK1.08.02+23.13
6Irene Felde OlaussenHalden SK1.19.30+34.41
Kine Hallan SteiwerHalden SKikke startet

Gutter

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Håkon Østraat SævareidHalden SK40.26
2Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK40.42+0.16
3Peter NordbrødenHalden SK40.49+0.23
4Trygve Kristoffer LøvliHalden SK40.56+0.30
5Olav Schmitt GranHalden SK46.25+5.59
6Benjamin AasenSarpsborg OL56.16+15.50

Jenter

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingvild Ramtvedt NæssetSarpsborg OL49.55
2Hedda Raadal BjørloHalden SK1.07.41+17.46
3Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK1.09.59+20.04
Rikke IngesenSarpsborg OLdiskvalifisert
Benedicte PedersenSarpsborg OLikke startet
Siri PedersenSarpsborg OLikke startet

Andre

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kjetil KarlsenOK Moss47.32
2Henning MartinsenFredrikstad SK53.55+6.23
3Pål AngvollFredrikstad SK57.02+9.30
4Sven SimonsenFredrikstad SK1.07.40+20.08

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor