Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Høiås Trimtex Night Cup - HDNC Løp 11

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Høiås Trimtex Night Cup - HDNC Løp 11
Arrangørorganisasjon: Halden SK
Dato: lørdag 8 februar 2014

Emblem IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
10Ingrid LundanesDamer (16)48.27+14.00

Fredrikstad SK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Sven SimonsenAndre (3)1.20.28+35.04
5Kamilla OlaussenDamer (16)41.25+6.58
9Marie OlaussenDamer (16)45.09+10.42

Halden SK

28 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Emil WingstedtHerrer (13)41.34
1Ida Marie Næss BjørgulDamer (16)34.27
1Idun Kristine Felde OlaussenJenter (2)50.55
1Bjørn Axel GranAndre (3)45.24
2Fredrik EliassonHerrer (13)41.56+0.22
2Trygve Kristoffer LøvliGutter (3)40.20+6.08
2Hedda Raadal BjørloJenter (2)52.01+1.06
3Anders Felde OlaussenHerrer (13)43.07+1.33
3Sabine RothaugDamer (16)40.01+5.34
4Olav LundanesHerrer (13)43.13+1.39
4Gry GranstedtDamer (16)40.45+6.18
6Andreas JohanssonHerrer (13)47.00+5.26
6Kine Hallan SteiwerDamer (16)42.30+8.03
7Håkon Raadal BjørloHerrer (13)47.11+5.37
7Nina Asheim BirkelandDamer (16)43.23+8.56
8Tore SandvikHerrer (13)49.02+7.28
8Hanna Haugen NordbrødenDamer (16)44.10+9.43
9Mats HaldinHerrer (13)51.27+9.53
10Øyvind HelgerudHerrer (13)56.42+15.08
11Espen FiskumHerrer (13)1.04.42+23.08
11Anneli GrindstadDamer (16)48.45+14.18
12Hanne Lerche RaadalDamer (16)49.29+15.02
13Bodil HolmströmDamer (16)59.45+25.18
14Gina GranstedtDamer (16)1.01.04+26.37
Øyvind StoksethHerrer (13)diskvalifisert
Nicole ScaletDamer (16)diskvalifisert
Peter NordbrødenGutter (3)diskvalifisert
Christian F SchiveAndre (3)diskvalifisert
Mattias KarlssonHerrer (13)ikke startet

Hamar OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Vegard Rønning HuberGutter (3)34.12

NTNUI

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Emma JohanssonDamer (16)35.55+1.28

Sarpsborg OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Kristin Damsgaard GrindstadDamer (16)brutt

Sävedalens AIK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Magnus CarlstedtHerrer (13)brutt

Turun Metsänkävijät

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
5Sami HämälistöHerrer (13)44.43+3.09

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor