Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Ås by Night & Fog Cup #3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Ås by Night & Fog Cup #3
Arrangørorganisasjon: Ås-NMBU Orientering
Dato: tirsdag 10 desember 2013

Evry Oslo BIL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Terje Wiig MathisenH 17-A kort (16)1.12.44+10.3916.31

Hauketo IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Ove MartinsenH 17-A kort (16)1.15.22+13.1717.07

IL Tyrving

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Thomas NipenH 17- (6)1.15.24+10.4511.05

Indre Østfold OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Thomas BedinH 17- (6)1.23.01+18.2212.12
9Øyvind ThømtH 17-A kort (16)1.20.35+18.3018.18

Kolbotn og Skimt OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Bjørn NordvikÅpen B (3)1.20.24+36.4236.32
Bjørn Sverre GulheimÅpen B (3)ikke startet

Lillomarka OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Svein NygårdH 17-A kort (16)1.16.47+14.4217.27

Nydalens SK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Louise OramD 17- (3)1.12.3316.29
1Øystein SørensenH 17- (6)1.04.399.30
2Malin JakobssonD 17- (3)1.15.52+3.1917.14
5Jan Tore HenriksenH 17-A kort (16)1.15.10+13.0517.05

OK Moss

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Øyvind LøkenH 17-A kort (16)1.02.0514.06
2Marit-Elin IdenÅpen B (3)1.01.18+17.3627.51
3Kjetil KarlsenH 17-A kort (16)1.14.38+12.3316.57
4Karl Aasmund ErøyH 17-A kort (16)1.15.00+12.5517.02
8Christopher SchiveH 17-A kort (16)1.19.05+17.0017.58
Christian F SchiveH 17-A kort (16)diskvalifisert
Jan BjerketvedtH 17-A kort (16)ikke startet
Tuva BjerketvedtH/D 13-16Bikke startet

Oppsal Orientering

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Ola Marius PedersenH 17- (6)1.11.14+6.3510.28
3Sigve VågsnesH 17- (6)1.12.47+8.0810.42
Stig Hultgreen KarlsenH 17-A kort (16)diskvalifisert

Oslostudentenes IK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
13Are EriksenH 17-A kort (16)1.33.48+31.4321.19

Siggerud IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
14Robin Bergane JanssonH 17-A kort (16)1.42.27+40.2223.17

Østmarka OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Linda HanssenD 17- (3)1.25.48+13.1519.30
10Øystein KildahlH 17-A kort (16)1.21.46+19.4118.35
11Dag HauglandH 17-A kort (16)1.26.38+24.3319.41

Ås-UMB Orientering

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Sille WinsnesÅpen B (3)43.4219.51
12Einar Bjørkaas HelleH 17-A kort (16)1.27.24+25.1919.51
Magnus OmbustvedtH 17- (6)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor