Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Harry Lagerts Nattcup 2014 Bonusløp

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Harry Lagerts Nattcup 2014 Bonusløp
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: onsdag 1 oktober 2014

A - Legendar

4 300 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øystein SørensenNydalens SK27.156.20
2Lars Eid NielsenNydalens SK31.08+3.537.14
3Håvard HagaRaumar Orientering31.22+4.077.17
4Håvard IrgensFossum IF31.53+4.387.24
5Eirik RustadRaumar Orientering32.18+5.037.30
6Øystein PettersenNydalens SK32.21+5.067.31
7Espen JakobsenNTNUI32.41+5.267.36
8Morten BrunesNydalens SK33.13+5.587.43
9Esten KorenNydalens SK33.23+6.087.45
10Anne M Hausken NordbergNydalens SK35.06+7.518.09
11Stefan RingOK Löftan35.22+8.078.13
12Simen A BjøringsøyNydalens SK35.29+8.148.15
13Malin JakobssonNydalens SK37.20+10.058.40
14Louise OramNydalens SK37.23+10.088.41

B - Ola og Kari

4 300 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Elias JonssonNydalens SK29.596.58
2Mathias BenjaminsenLillomarka OL30.01+0.026.58
3Bjørn Anders FlågenHeming Orientering30.19+0.207.03
4Per Øyvind SteneNydalens SK31.38+1.397.21
5Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering31.43+1.447.22
6Tor Andreas AndersenHalden SK33.15+3.167.43
7Vidar BenjaminsenLillomarka OL33.26+3.277.46
8Svein NygårdLillomarka OL33.29+3.307.47
9Are WigaardOppsal Orientering34.09+4.107.56
10Sondre Ruud BråtenRaumar Orientering34.10+4.117.56
11Jostein NørbechNydalens SK34.56+4.578.07
12Jostein AndersenNydalens SK36.33+6.348.30
13Espen WigaardOppsal Orientering36.38+6.398.31
14Thalia BertschingerNydalens SK36.54+6.558.34
15Gløer WinsvoldSentrum OK39.53+9.549.16
16Trond LundIL Tyrving39.59+10.009.17
17Robin Bergane JanssonLillomarka OL40.01+10.029.18
18Pål SkogedalAsker Skiklubb42.13+12.149.49
19Ragnhild HjermstadFossum IF42.38+12.399.54
20Jon Ivar JuvikLillomarka OL45.58+15.5910.41
21Sindre LangaasNydalens SK49.07+19.0811.25
22Andrea Vild JødalKristiansand OK1.12.01+42.0216.44
Lars HjermstadFossum IFdiskvalifisert
Ove Kristian JødalBækkelagets SKdiskvalifisert

C - Lokal

4 300 m, 45 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Isak JonssonNydalens SK34.027.54
2Thomas SellgrenGöteborg-Majorna OK34.13+0.117.57
3Bjørn Henning GrandalIL Tyrving34.19+0.177.58
4Lars KrügerNydalens SK34.33+0.318.02
5Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK34.35+0.338.02
6Christian GrotnesIL Tyrving34.40+0.388.03
7Even Angel-PetersenNydalens SK34.47+0.458.05
8Bjørn HaugeFet OL34.57+0.558.07
9Eirik Langedal BreivikNydalens SK37.00+2.588.36
9Endre StoksethNydalens SK37.00+2.588.36
11Knut AaldeNydalens SK37.15+3.138.39
12Øystein RodemNydalens SK37.18+3.168.40
13Torstein HoleNydalens SK37.32+3.308.43
14Jon Iver BakkenNydalens SK37.45+3.438.46
15Hallvard FjærLillomarka OL37.57+3.558.49
16Ole Kjell LangmyrenLillomarka OL38.44+4.429.00
17Lene Moe BlomNydalens SK40.07+6.059.19
18Kari-Ann ÅnensenOppsal Orientering41.35+7.339.40
19Lasse ArnesenHeming Orientering43.33+9.3110.07
20Heidi TronbølFet OL43.53+9.5110.12
21Endre HallanLillomarka OL44.05+10.0310.15
22Richard Zeiner-GundersenFossum IF44.09+10.0710.16
23Erik RosenvoldØstmarka OK44.48+10.4610.25
24Niklas NormanHeming Orientering45.01+10.5910.28
25Per SandbergNydalens SK45.56+11.5410.40
26Egil RundbergetNydalens SK47.10+13.0810.58
27Tormod ØvergaardVestre Akers SK47.12+13.1010.58
28Linda HanssenØstmarka OK47.15+13.1310.59
29Anders FlågenHeming Orientering47.21+13.1911.00
30Audrun UtskarpenOslostudentenes IK48.31+14.2911.16
31Are EriksenOslostudentenes IK48.37+14.3511.18
32Tove StrandMåren OK48.52+14.5011.21
33Martin GranlyLillomarka OL51.08+17.0611.53
34Peer StiansenNydalens SK55.16+21.1412.51
35John Eivind PresterudFet OL55.30+21.2812.54
36Fredrik DahlbergEptir skogssniglar55.51+21.4912.59
37Dag HauglandØstmarka OK1.00.15+26.1314.00
38Øyvind GrandumIL GeoForm1.07.22+33.2015.40
39Per StedjeØstmarka OK1.10.30+36.2816.23
40Ingvild FleisjeNittedal OL1.12.45+38.4316.55
41Ellen Marie AriansenNittedal OL1.12.47+38.4516.55
42Elena GrandNydalens SK1.12.49+38.4716.56
43Paul KoefoedEptir skogssniglar1.20.28+46.2618.42
Mons Kr. LøvfaldNydalens SKdiskvalifisert
Ove MartinsenHauketo IFdiskvalifisert

R - Rekrutt

2 100 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marte Madslien BakkenNydalens SK28.1413.26
2Yngvild Langedal BreivikNydalens SK32.31+4.1715.29
2Sjur LangedalNydalens SK32.31+4.1715.29
4Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL36.42+8.2817.28
5Selma Aure SkogedalAsker Skiklubb59.56+31.4228.32
6Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb59.57+31.4328.32
7Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK1.06.38+38.2431.43

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor
O-Festivtival