Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Harry Lagerts Nattcup 2014 Løp2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Harry Lagerts Nattcup 2014 Løp2
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: onsdag 8 oktober 2014

A - Legendar

3 600 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Carl Godager KaasBækkelagets SK25.537.11
2Sigve VågsnesOppsal Orientering28.00+2.077.46
3Torbjørn SagbergIL Tyrving29.29+3.368.11
4Øystein PettersenNydalens SK29.40+3.478.14
5Øystein SørensenNydalens SK29.45+3.528.15
6Ola Marius PedersenOppsal Orientering31.22+5.298.42
7Martin Grotle SoukupBækkelagets SK31.33+5.408.45
8Dag AalvikNydalens SK32.09+6.168.55
9Steinar KollerudLillomarka OL32.10+6.178.56
9Eirik RustadRaumar Orientering32.10+6.178.56
11Håvard IrgensFossum IF32.40+6.479.04
12Espen JakobsenNTNUI34.33+8.409.35
13Halvor SaunesNydalens SK35.23+9.309.49
14Esten KorenNydalens SK35.24+9.319.50
15Trygve TømtaRaumar Orientering35.51+9.589.57
16Stefan RingOK Löftan35.54+10.019.58
17Torbjörn JacobssonOK Rodhen35.59+10.069.59
18Felix BreitschädelBækkelagets SK37.52+11.5910.31
19Wojciech KowalskiIL Tyrving37.54+12.0110.31
20Malin JakobssonNydalens SK40.47+14.5411.19
21Stian BergersenIL Tyrving41.39+15.4611.34
22Morten Taraldsten BrunesNydalens SK41.48+15.5511.36
23Simen A BjøringsøyNydalens SK45.04+19.1112.31
24Louise OramNydalens SK53.54+28.0114.58

B - Ola og Kari

3 600 m, 50 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mathias BenjaminsenLillomarka OL29.038.04
2Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb31.37+2.348.46
3Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering32.12+3.098.56
4Kasper FosserHeming Orientering32.55+3.529.08
5Øyvind HjermstadFossum IF34.04+5.019.27
6Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK34.44+5.419.38
7Elias JonssonNydalens SK36.02+6.5910.00
8Vidar BenjaminsenLillomarka OL36.05+7.0210.01
9Jørgen BaklidKonnerud IL36.47+7.4410.13
10Peder NatvigIL Koll38.49+9.4610.46
11Pål SkogedalAsker Skiklubb38.59+9.5610.49
12Are WigaardOppsal Orientering39.18+10.1510.55
13Svein NygårdLillomarka OL39.21+10.1810.55
14Jørgen WulfsbergNydalens SK39.33+10.3010.59
15Steinar KvaaleIL Tyrving39.36+10.3311.00
16Erik PaulsrudIL Koll39.44+10.4111.02
17Tobias HyllesetSentrum OK39.46+10.4311.02
18Vladimir AtanasovOppsal Orientering40.08+11.0511.08
19Espen LunøeNydalens SK40.12+11.0911.10
20Knut Harald HyllesetSentrum OK40.50+11.4711.20
21Elias WiklundNydalens SK41.30+12.2711.31
22Kim Farnes HansenLierbygda OL41.35+12.3211.33
23Runar HafskjoldNydalens SK41.43+12.4011.35
24Erling HjermstadFossum IF42.07+13.0411.41
25Gløer WinsvoldSentrum OK42.27+13.2411.47
26Knut LandstadNydalens SK42.36+13.3311.50
26Espen WigaardOppsal Orientering42.36+13.3311.50
28Sindre LangaasNydalens SK42.44+13.4111.52
29Audun BjerknesMåren OK43.09+14.0611.59
30Halvor AurmoHeming Orientering44.02+14.5912.13
31Lars HjermstadFossum IF44.09+15.0612.15
32Elena RoosHalden SK44.43+15.4012.25
33Stein BlomsethLillomarka OL44.45+15.4212.25
34Hallvard KorenOK Moss46.20+17.1712.52
35Ragnhild HjermstadFossum IF46.41+17.3812.58
36Jon Ivar JuvikLillomarka OL47.12+18.0913.06
37Jo WiklundNydalens SK48.36+19.3313.30
38Niklas NormanHeming Orientering50.02+20.5913.53
39Magnus NordbrødenHalden SK50.25+21.2214.00
40Ove Kristian JødalBækkelagets SK50.38+21.3514.03
41Lukas LilandNydalens SK50.50+21.4714.07
42Fredrik RosenqvistIL Tyrving51.44+22.4114.22
43Kjell BlomsethÅs-NMBU Orientering52.17+23.1414.31
44Thalia BertschingerNydalens SK53.08+24.0514.45
45Robin Bergane JanssonLillomarka OL54.47+25.4415.13
46Silje ArntzenAsker Skiklubb58.30+29.2716.15
47Sofie AarnesNydalens SK58.35+29.3216.16
Natalja DimitrovaOppsal Orienteringbrutt
Sturla FrydenlundSturla, IFbrutt
Einar MelsomFossum IFbrutt

C - Lokal

3 600 m, 80 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Geir Ottar KvernstuenNydalens SK34.109.29
2Eirik Langedal BreivikNydalens SK35.22+1.129.49
3Even Angell-PetersenNydalens SK36.36+2.2610.10
4Sam LunøeNydalens SK37.43+3.3310.28
5Terje MathisenEvry Oslo BIL37.49+3.3910.30
6Bjørn HaugeFet OL38.12+4.0210.36
6Endre StoksethNydalens SK38.12+4.0210.36
8Jan Tore HenriksenNydalens SK38.15+4.0510.37
9Ludvig RødnesOppsal Orientering39.52+5.4211.04
10Synne StrandAsker Skiklubb40.11+6.0111.09
11Fredrik DahlbergEptir skogssniglar40.31+6.2111.15
12Ole Martin EdstrømOppsal Orientering40.43+6.3311.18
13Einar LunøeNydalens SK40.47+6.3711.19
14Tiril Ruud BråtenRaumar Orientering40.53+6.4311.21
15Sander ArntzenAsker Skiklubb41.09+6.5911.25
16Lene Moe BlomNydalens SK41.13+7.0311.26
17Gunnar Engen VikNydalens SK41.17+7.0711.28
18Øystein RodemNydalens SK41.22+7.1211.29
19Marte Eline UlvestadHeming Orientering41.37+7.2711.33
20Petter Astrup ArnesenHeming Orientering42.12+8.0211.43
21Ragne WiklundNydalens SK42.18+8.0811.45
22Morten Kaare MoeFet OL42.45+8.3511.52
23Lavran ThorstensenOppsal Orientering44.22+10.1212.19
24Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb45.00+10.5012.30
25Are EriksenOslostudentenes IK45.18+11.0812.35
26Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb45.38+11.2812.40
27Guttorm EggeOslostudentenes IK45.43+11.3312.41
28Richard Zeiner-GundersenFossum IF45.56+11.4612.45
29Elias Skjolden SørensenLillomarka OL46.00+11.5012.46
30Audun Uglenes BerganNydalens SK46.06+11.5612.48
31Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK46.12+12.0212.50
32Thomas SellgrenGöteborg-Majorna OK46.15+12.0512.50
33Sindre Vestengen LianLillomarka OL46.21+12.1112.52
34Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb46.33+12.2312.55
35Eirik Høst FossgardLillomarka OL46.39+12.2912.57
36Mons Kr. LøvfaldNydalens SK46.45+12.3512.59
37Erik RosenvoldØstmarka OK46.59+12.4913.03
38Egil RundbergetNydalens SK47.07+12.5713.05
39Per Clemet WisløffAsker Skiklubb47.37+13.2713.13
40Hallvard FjærLillomarka OL48.24+14.1413.26
41Ove MartinsenHauketo IF48.29+14.1913.28
42Bjørn Henning GrandalIL Tyrving48.32+14.2213.28
43Isak JonssonNydalens SK48.42+14.3213.31
44Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK49.07+14.5713.38
45Oda WennemoHalden SK49.35+15.2513.46
46Endre HallanLillomarka OL49.37+15.2713.46
47Marianne NjåsteinIL Tyrving49.39+15.2913.47
48Torstein HoleNydalens SK49.44+15.3413.48
49Per SandbergNydalens SK49.59+15.4913.53
50Lasse ArnesenHeming Orientering50.24+16.1414.00
51Berit Sofie WiklundNydalens SK50.27+16.1714.00
52Anne-Lene Bakken UlsethNydalens SK51.00+16.5014.10
53John Eivind PresterudFet OL51.12+17.0214.13
54Martin GranlyLillomarka OL53.44+19.3414.55
55Karen BjergaardNydalens SK53.58+19.4814.59
56Terje MelsomFossum IF54.01+19.5115.00
57Tormod ØvergaardVestre Akers SK54.25+20.1515.06
58Andreas BendiktsenKonnerud IL55.57+21.4715.32
59Åse BerganNydalens SK55.58+21.4815.32
60Audrun UtskarpenOslostudentenes IK56.08+21.5815.35
61Heidi TronbølFet OL57.11+23.0115.53
62Vidar StrandLierbygda OL58.18+24.0816.11
63Bjørn BendiktsenKonnerud IL59.17+25.0716.28
64Linda HanssenØstmarka OK1.02.12+28.0217.16
65Per StedjeØstmarka OK1.02.51+28.4117.27
66Dag HauglandØstmarka OK1.04.15+30.0517.50
67Øyvind GrandumIL GeoForm1.05.46+31.3618.16
68Vegard BendiktsenKonnerud IL1.05.58+31.4818.19
69Gaute BerganNydalens SK1.07.35+33.2518.46
70Margrethe WisløffAsker Skiklubb1.07.39+33.2918.47
71Nils BerganNydalens SK1.08.12+34.0218.56
72Elin FløLillomarka OL1.08.55+34.4519.08
73Kaja GrefsrudLillomarka OL1.09.02+34.5219.10
74Jon FredriksenHauketo IF1.09.03+34.5319.10
75Liv PaltielNOTEAM1.10.29+36.1919.34
76Carl-Erik KopsengEptir skogssniglar1.20.27+46.1722.20
Christian GrotnesIL Tyrvingdiskvalifisert
Paul KoefoedEptir skogssniglarbrutt
Morten RannemFossum IFbrutt
Helge StubberudNydalens SKbrutt

R - Rekrutt

1 900 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kasper Bakken UlsethNydalens SK22.4611.58
2Teodor Mo HjelsethNydalens SK22.49+0.0312.00
3Oda ScheeleNydalens SK38.40+15.5420.21
4Yngvild Langedal BreivikNydalens SK38.42+15.5620.22
5Egil HusethKamp/Vestheim IF44.34+21.4823.27
6Andreas VaageBækkelagets SK47.22+24.3624.55
7Kristin JægerOppsal Orientering49.55+27.0926.16
8Martin Adelsten RøsholmBækkelagets SK52.35+29.4927.40
9Kathrine LunøeNydalens SK52.44+29.5827.45
10Ea LunøeNydalens SK52.45+29.5927.45
11Mia Helene Vogel LågNydalens SK1.08.43+45.5736.10
12Stine ØstmoeNydalens SK1.12.12+49.2638.00
13Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK1.12.47+50.0138.18
14Oskar HoltvedtBækkelagets SK1.13.19+50.3338.35
15Markus HirschBækkelagets SK1.13.22+50.3638.36
Ane Næsset RamtvedtIL Tyrvingdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

O-Festivtival
IOF Eventor