Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Heidalsveka - Kvernbru - Viul OK

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Heidalsveka - Kvernbru - Viul OK
Arrangørorganisasjoner: Tormod Skilag / Viul Orienteringsklubb
Dato: onsdag 16 juli 2014

7.5 km M

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Simo MartomaKalevan Rasti49.26
2Ola KeiseråsIL Leik53.49+4.23
3David LøverModum O-lag56.39+7.13
4Svein Erik SøgårdKongsberg O-lag58.56+9.30
5Rolf MoOL Toten-Troll1.00.47+11.21
6Harald HermanrudSilkeborg OK1.01.14+11.48
7Lars OwrenFreidig1.01.30+12.04
8Martin Widler OLG Wislig1.02.50+13.24
9Geir OwrenFreidig1.04.05+14.39
10Pål SkogedalAsker Skiklubb1.06.38+17.12
11Eirik NordhagenÅs-UMB O-lag1.24.34+35.08

7.5 km K

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kaja Winsnes NordhagenÅs-UMB O-lag1.09.43

5.7 km M

19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Truls VeslumAsker Skiklubb41.08
2Knut AasRingerike O-lag46.47+5.39
3Øistein BøeFana IL50.03+8.55
4Jonas MoOL Toten Troll55.05+13.57
5Einar ForvollHeming IF57.58+16.50
6Knut Anders LøkenFossum IF58.19+17.11
7Mart BroerenArgus-Nederland59.11+18.03
8Trond FeiringHamar OK1.00.23+19.15
9Geir Inge KeiseråsIL Leik1.00.56+19.48
10Harald VoldenHamar OK1.02.25+21.17
11Per HeringstadHeidal IL1.03.36+22.28
12Helge BjaalandHeming Orientering1.04.12+23.04
13Sturla FrydenlundIF Sturla1.08.43+27.35
14Henning GranliHeidal IL1.14.46+33.38
15Snorre FrydenlundIF Sturla1.15.16+34.08
16Per ØlchersIL Tyrving1.16.03+34.55
17Bjarne ChristensenSilkeborg OK1.38.29+57.21
Mattis GranerudHeidal ILdiskvalifisert
Magnar ØvreåsBotne Skiklubbdiskvalifisert

5.7 km K

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Barbar HüslerOLG Wislig51.07
2Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubb51.40+0.33
3Unn Hilde HeggedalKongsberg O-lag52.04+0.57
4Ranveig Winsnes NordhagenÅs-UMB O-lag55.00+3.53
5Tone AlmåsIL Leik55.14+4.07
6Sille WinsnesÅs-UMB O-lag58.23+7.16
7Hanne Løver ThonModum O-lag58.33+7.26
8Milda ØlchersIL Tyrving1.02.52+11.45
9Aud Ellen BrevikIF Sturla1.05.59+14.52
10Ingvild HøymorkHeming IL1.09.54+18.47
11Ragnhild Elsrud HultgreenRingerike O-lag1.10.29+19.22
12Brit HermanrudSilkeborg Ok1.38.25+47.18
Line NybakkenÅs-UMB O-lagdiskvalifisert

3.3 km M

19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jakob MoOL Toten Troll34.16
2Kjetil JacobsenHamar OK34.21+0.05
3John Ivar KjellevoldModum OL38.44+4.28
4Thomas ErikssonUmeå OK40.14+5.58
5Arne WesteråsHeidal IL40.54+6.38
6Roar BjordalOppsal IF43.47+9.31
7Frank FinstadRaumar O-lag44.11+9.55
8Håvard HøymorkHeming Il44.35+10.19
9Ole SkogedalAsker Skiklubb44.53+10.37
10Per Aasen Tormod Skilag45.00+10.44
11Egil KarlsenAskøy O-lag45.58+11.42
12Heribert KinkTormod Skilag46.09+11.53
13Jon Vegard LundeLillehammer OK49.01+14.45
14Harald Haugen Ringsaker OK49.23+15.07
15Simen KalbækkenTynset IF49.26+15.10
16Knut FjæstadHamar OK50.12+15.56
17Egil FrydenlundIF Sturla1.06.56+32.40
18Birger KleivenHeidal IL1.17.07+42.51
Tormod DahlenRingerike O-lagdiskvalifisert

3.3 km K

23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marit OwrenNydalens Skiklubb33.49
2Kjersti StræteRingerike O-lag34.24+0.35
3Ane Ingeborg KalbækkenTynset Il34.41+0.52
4Elin FløLillomarka OL35.46+1.57
5Ingeborg Ellegaard MelbyNydalens Skiklubb37.03+3.14
6Tove StrandMåren OK37.42+3.53
7Anne Ruste FløLillomarka OL39.20+5.31
8Grete Berge OwrenFreidig41.11+7.22
9Britt KarlsenAskøy O-lag41.54+8.05
10Ingvild Løver ThonModum O-lag43.00+9.11
11Eldbjørg KalbækkenTynset IF43.26+9.37
12Liv FeiringHamar OK44.11+10.22
13Guro MoOL Toten Troll44.36+10.47
14Elle MelbyeHeming Orientering45.24+11.35
15Tuva Aas StræteRingerike O-lag46.40+12.51
16May Iren AlmåsIL Leik47.27+13.38
17Inger FinstadRaumar O-lag48.57+15.08
18Randi FjæstadHamar OK53.23+19.34
19Tove LillebråtenTormod Skilag57.14+23.25
20Hjørdis ØvreåsBotne Skiklubb1.01.37+27.48
21Tirill Liby SeipOK Skeidi1.04.49+31.00
22Gro EllegaardHamar OK1.05.24+31.35
Inger Lise BjordalOppsal IFdiskvalifisert

2.3 km N aapen

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Simon Hjelmeseth KirkeeideMarkane IL19.22
2Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb27.14
3Mari HeringstadHeidal IL28.09
4Torunn HeringstadHeidal IL28.12
5Emilie FløLillomarka OL34.20
6Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb38.31
7Kristoffer ØlckersIL Tyrving39.26
8Sigrid HeringstadHeidal IL40.58
9Kjersti HeringstadHeidal IL41.01
10Maren Hjelmeset KirkeeideMarkane IL41.14
11Stein Aas StræteRingerike O-lag51.25

Barneloipe

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sebastian VeslumAsker Skiklubb10.07
2Oddrund Hjelmeset KirkeeideMarkane IL13.48
3Ane Hjelmeset KirkeeideMarkane IL17.19
4Eero MartomaKalevan Rasti21.19
5Peder MoOL Toten Troll30.02
6Sofia ØlchkersIL Tyrving39.29

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor