Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Heidalsveka - Brurusten - Viul OK

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Heidalsveka - Brurusten - Viul OK
Arrangørorganisasjoner: Tormod Skilag / Viul Orienteringsklubb
Dato: mandag 14 juli 2014

5.7 km M Nordic Meeting

25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Øyvind EngerNTNUI31.19
2Mathew SpeakeLillomarka O-lag31.49+0.30
3Johan IvarssonFreidig32.27+1.08
4Magnus CarlstedtSävedalens AIK32.59+1.40
5David LøverModum O-lag34.36+3.17
6Harald HermanrudSilkeborg OK35.37+4.18
7Pål Gunnar MikkelsplassNesbyen IL36.41+5.22
8Ola KeiseråsIL Leik37.11+5.52
9Øystein HoloFossum IF38.56+7.37
10Stian Overskeid Indre Østfold OK39.40+8.21
11Kristen MikkelsplassNesbyen IL 40.19+9.00
12Knut Edvard HellandRingerike O-lag41.06+9.47
13Knut AasRingerike O-lag41.53+10.34
14Eirik NordhagenÅs-UMB O-lag42.32+11.13
15Thomas EidsmoFreidig42.51+11.32
16Einar TesloHadeland O-lag46.12+14.53
17Tarjei HoloFossum IF46.30+15.11
18Einar ForvollHeming IF47.14+15.55
19Njål Ellegård MelbyHamar OK47.52+16.33
20Eskil FrøyslandVang O-lag47.58+16.39
21Henning GranliHeidal IL49.36+18.17
22Mari HeringstadHeidal IL53.41+22.22
22Per HeringstadHeidal IL53.41+22.22
24Pål SkogedalAsker Skiklubb1.15.52+44.33
25Mattis GranerudHeidal IL1.22.12+50.53

5.7 km K Nordi Meeting

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Emilie Westli AndersenLøten O-lag39.00
2Ranveig Winsnes NordhagenÅs-UMB O-lag47.27+8.27
3Kaja Winsnes NordhagenÅs-UMB O-lag49.14+10.14
4Ingeborg Ellegaard MelbyeNydalens Skiklubb53.31+14.31
5Karoline HaugHamar OK56.10+17.10

4.1 km M

19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Roar SigurdsenRingnes BIL31.26
2Øistein BøeFana IL33.14+1.48
3Stig Karlsen HultgreenOppsal IF33.22+1.56
4Knut Anders LøkenFossum IF34.30+3.04
5Sjur GrindstuenIndre Østfold OK35.17+3.51
6Roar BjordalOppsal IF36.05+4.39
7Håvard Høimork Heming Il36.40+5.14
8Heibert KinkTormod Skilag36.53+5.27
9Mart BroerenArgus-Nederland37.05+5.39
10Trond FeiringHamar OK38.02+6.36
11Helge BjaalandHeming Orientering38.36+7.10
12Mats EidsmoFreidig39.12+7.46
13Egil KarlsenAskøy O-lag40.33+9.07
14Per Øhlkers Il Tyrving 41.10+9.44
15Erik HaugenRingsaker OK41.18+9.52
16Kjetil JacobsenHamar OK42.34+11.08
17Per Aasen Tormod Skilag46.31+15.05
18Jon Vegard LundeLillehammer OK49.28+18.02
19Bjarne ChristensenSilkeborg OK50.27+19.01

4.1 km K

21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hanne SandstadFreidig 29.03
2Gro SandstadFreidig29.24+0.21
3Tove StrandMåren OK31.30+2.27
4Hanne Løver ThonModum O-lag32.59+3.56
5Tone AlmåsIL Leik33.53+4.50
6Kjersti StræteRingerike O-lag33.55+4.52
7Åsne HoloFossum IF 34.14+5.11
8Sille WinsnesÅs-UMB O-lag35.26+6.23
9Ingrid RappRaumar O-lag35.40+6.37
10Malin SandstadFreidig 35.41+6.38
11Evine Westli AndersenLøten O-lag36.44+7.41
12Britt KarlsenAskøy O-lag37.57+8.54
13Ingvild HøimorkHeming IL38.36+9.33
14Tuva Aas StræteRingerike O-lag39.15+10.12
15Brit HermanrudSilkeborg Ok41.17+12.14
16Liv FeiringHamar OK43.49+14.46
17Gunn Elin RudiHadeland O-lag44.11+15.08
18Lill Kristin EngerModum O-lag44.57+15.54
19Elin KrogstadLillomarka O-lag48.39+19.36
20Synne RappRaumar O-lag48.42+19.39
21Elle MelbyeHeming Orientering49.48+20.45

3.0 km M

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Truls VeslumAsker Skiklubb17.57
2Geir Inge KeiseråsIL Leik23.10+5.13
3Lars SandstadFreidig 26.50+8.53
4John Ivar KjellevoldModum OL28.36+10.39
5Frank FinstadRaumar O-lag31.32+13.35
6Magne MusliNo team31.51+13.54
7Knut FjæstadHamar OK33.20+15.23
8Ole SkogedalAsker Skiklubb33.47+15.50
9Harald Haugen Ringsaker OK35.04+17.07
10Einar KeiseråsIL Leik39.00+21.03
Qingrui ChenKinadiskvalifisert
Yiming WanKinadiskvalifisert

3.0 km K

17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marit MikkelsplassNesbyen IL23.56
2Eldri HoloFossum IF27.26+3.30
3Kristine Eide RappRaumar O-lag27.28+3.32
4Ingvild Løver ThonModum O-lag31.11+7.15
5Mari EidsmoFreidig32.09+8.13
6Mai Iren AlmåsIL Leik32.50+8.54
7Charlotte WikstrømSävedalens AIK34.23+10.27
8Inger FinstadRaumar O-lag35.08+11.12
9Gro EllegaardHamar OK36.06+12.10
10Tove LillebråtenTormod Skilag40.16+16.20
11Ingrid HaugenTormod Skilag46.48+22.52
12Inger Lise BjørdalOppsal IF46.56+23.00
13Randi FjæstadHamar OK53.10+29.14
14Berthe TesloHadeland O-lag55.53+31.57
15Marit SnerleHeidal IL1.03.46+39.50
Ping OuyangRingerike O-lagdiskvalifisert
Tirill Liby SeipOK Skeididiskvalifisert

1.5 km N aapen

15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb11.39
2Kjersti HeringstadHeidal IL13.32+1.53
3Sigrid HeringstadHeidal IL13.40+2.01
4Maren Hjelmeset KirkeeideMarkane IL15.12+3.33
5Sebastian VeslumAsker Skiklubb15.48+4.09
6Signe HoloFossum IF16.40+5.01
7Marte MikkelsplassNesbyen IL18.07+6.28
8Stein Aas StræteRingerike O-lag23.30+11.51
9Oddrund Hjelmeset KirkeeideMarkane IL23.34+11.55
10Sofia ØlchkersIL Tyrving23.53+12.14
11Kristoffer ØlckersIL Tyrving23.54+12.15
12Nikolai TesloHadeland O-lag25.25+13.46
13Margunn HjelmesetMarkane IL29.42+18.03
14Ane Hjelmeset KirkeeideMarkane IL29.46+18.07
Torun HeringstadHeidal ILdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor