Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Junior World Orienteering Championship - sprint

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Junior World Orienteering Championship - sprint
Arrangørorganisasjoner: Idrettslaget Dyre Vaa / Porsgrunn OL
Dato: søndag 5 juli 2015

W 20

135 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Simona AebersoldSUI13.56
2Heidi MartenssonNOR14.06+0.10
3Karoliina UkskoskiFIN14.30+0.34
4Sigrid AlexandersenNOR14.38+0.42
5Anna HaatajaFIN14.43+0.47
6Emmi JokelaFIN15.01+1.05
7Paula GrossSUI15.08+1.12
8Noora KoskinenFIN15.10+1.14
9Sofie BachmannSUI15.12+1.16
10Lisa SchubnellSUI15.19+1.23
11Antoaneta DyaksovaBUL15.29+1.33
12Sandra GrosbergaLAT15.30+1.34
13Johanna ObergSWE15.32+1.36
13Florence HanauerFRA15.32+1.36
15Marie OlaussenNOR15.35+1.39
16Tonje VassendNOR15.37+1.41
17Agnes NedaROM15.41+1.45
17Megan Carter DaviesGBR15.41+1.45
19Niina HulkkonenFIN15.43+1.47
20Pihla OtsamoFIN15.46+1.50
20Sandrine MuellerSUI15.46+1.50
22Olena PostelniakUKR15.48+1.52
23Anine AhlsandNOR15.49+1.53
24Aleksandra HornikPOL15.51+1.55
25Lia PatscheiderITA15.58+2.02
26Margret ZimmermannEST16.00+2.04
27Sanna FastSWE16.01+2.05
28Emma WaddingtonCAN16.04+2.08
28Daria KorobeynikRUS16.04+2.08
30Ingeborg EideNOR16.08+2.12
31Josefine LindDEN16.10+2.14
32Eleonora DonadiniITA16.18+2.22
33Tereza NovakovaCZE16.19+2.23
34Fiona BunnGBR16.26+2.30
34Darya MoskalenkoUKR16.26+2.30
36Kayla FairbairnNZL16.28+2.32
37Mathilde Norgard KrachtDEN16.31+2.35
37Tyra ChristophersonUSA16.31+2.35
39Maja MorawskaPOL16.32+2.36
40Andreya DyaksovaBUL16.35+2.39
41Caroline GjotterupDEN16.36+2.40
42Anna StickovaCZE16.40+2.44
42Andrea SvenssonSWE16.40+2.44
44Hannah CoxGBR16.42+2.46
44Weronika CychPOL16.42+2.46
46Jogvile SusinskaiteLTU16.44+2.48
46Maria Prieto Del CampoESP16.44+2.48
48Tilda JohanssonSWE16.46+2.50
49Sarah JonesGBR16.47+2.51
50Alice TilleyNZL16.52+2.56
51Maelle BeauvirFRA16.59+3.03
52Petra HancovaCZE17.02+3.06
52Patricia NiekeGER17.02+3.06
52Pia OcvirkCRO17.02+3.06
55Csenge ViniczaiHUN17.05+3.09
56Johanna TrummerAUT17.07+3.11
57Luca SzuromiHUN17.10+3.14
58Winnie OakhillAUS17.12+3.16
59Sonia HollandsNZL17.15+3.19
60Niamh CorbettIRL17.16+3.20
61Martina WalchAUT17.27+3.31
61Laura LeibomaLAT17.27+3.31
63Leonore WinklerGER17.30+3.34
64Delphine PoirotFRA17.31+3.35
65Birte FriedrichsGER17.34+3.38
66Julia DoubsonUSA17.40+3.44
66Virag WeilerHUN17.40+3.44
68Marianne HaugEST17.42+3.46
69Yara Bores EscuderoESP17.50+3.54
70Yevheniya ChystyakovaESP17.51+3.55
71Gabriela HirsovaCZE17.52+3.56
71Amanda Falck WeberDEN17.52+3.56
73Anna ChestovaRUS17.57+4.01
74Lanita SteerAUS18.02+4.06
75Astrid MaagDEN18.09+4.13
76Anika GassnerAUT18.10+4.14
77Francesca TauferITA18.12+4.16
78Marie ProchazkovaCZE18.13+4.17
79Lenka SvobodovaCZE18.14+4.18
80Carolina DelgadoPOR18.15+4.19
81Joana FernandesPOR18.20+4.24
82Maria ZasimovskaiaRUS18.22+4.26
83Sophie HarrisonNZL18.23+4.27
84Greti PentekHUN18.25+4.29
85Angelika MaciejewskaPOL18.28+4.32
86Lucille GirardFRA18.29+4.33
87Marina MeirkovichISR18.32+4.36
88Cliona McculloughIRL18.34+4.38
88Paula StarkeGER18.34+4.38
90Kendija AparjodeLAT18.38+4.42
91Vaiva LaurutyteLTU18.41+4.45
92Nusa JeramSLO18.42+4.46
93Pia BlakeCAN18.43+4.47
94Anna LiabzinaRUS18.45+4.49
95Ayse BozkurtTUR18.46+4.50
96Danielle GoodallNZL18.52+4.56
97Elif Gokce AvciTUR19.01+5.05
97Vanda HosekovaSVK19.01+5.05
99Hau Wah Brenda ChanHKG19.03+5.07
99Carina PolzerAUT19.03+5.07
101Julia GoldmannHUN19.08+5.12
102Isabel BryantUSA19.14+5.18
103Cho Yu LamHKG19.18+5.22
104Triinu RooniEST19.19+5.23
104Nicola BlatchfordAUS19.19+5.23
106Mana NakamuraJPN19.30+5.34
107Evalin BrautigamUSA19.36+5.40
108Naomi SuzukiJPN19.42+5.46
109Olivia SprodAUS19.43+5.47
110Aoife MccavanaIRL19.55+5.59
111Dora TezakCRO19.59+6.03
112Claudia RoomanBEL20.09+6.13
113Katie CorywrightNZL20.14+6.18
114Anna DowlingAUS20.29+6.33
114Gedvile DirziuteLTU20.29+6.33
116Marta Guijo AlonsoESP20.35+6.39
117Melanie SergievUSA20.39+6.43
118Misa KawashimaJPN21.14+7.18
119Natsuki YamagishiJPN21.31+7.35
120Wakana MiyamotoJPN21.42+7.46
121Emma SherwoodCAN22.36+8.40
122Melike SancakTUR23.17+9.21
123Sakire CelikTUR23.19+9.23
124Selma CabriTUR24.04+10.08
125Merel DirksenNED25.55+11.59
126Gabriella FrancoBRA28.25+14.29
0Roisin LongIRLdiskvalifisert
0Mami OruiJPNdiskvalifisert
0Ekaterina ProkopevaRUSdiskvalifisert
0Marina TrubkinaRUSdiskvalifisert
0Sara HagstromSWEdiskvalifisert
0Hannah GoddardAUSdiskvalifisert
0Kerstin UllmannSUIdiskvalifisert
0Emma BjessmoSWEdiskvalifisert
0Miri Thrane OdumDENdiskvalifisert

M 20

154 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tim RobertsonNZL14.31
2Aleksi NiemiFIN14.34+0.03
3Algirdas BartkeviciusLTU14.57+0.26
4Thomas CurigerSUI15.04+0.33
4Tobia PezzatiSUI15.04+0.33
6Topi RaitanenFIN15.06+0.35
7Aidan SmithGBR15.08+0.37
8Arnaud PerrinFRA15.14+0.43
9Simon HectorSWE15.19+0.48
10Quentin RauturierFRA15.23+0.52
11Andreas SoelbergNOR15.24+0.53
12Sven HellmullerSUI15.25+0.54
13Joey HadornSUI15.30+0.59
13Krzysztof RzencaPOL15.30+0.59
15Markus HolterNOR15.31+1.00
15Jonas HubacekCZE15.31+1.00
17Oskar LeinonenSWE15.36+1.05
18Sergey DobryninRUS15.38+1.07
18Riccardo ScaletITA15.38+1.07
20Radoslaw PiotrowskiPOL15.39+1.08
21Erik AnderssonSWE15.42+1.11
21Krzysztof WolowczykPOL15.42+1.11
23Olli OjanahoFIN15.46+1.15
23Dane BlomquistGBR15.46+1.15
25Bjorn CederbergDEN15.48+1.17
26Martynas TirlikasLTU15.55+1.24
27Hakon ChristiansenNOR15.57+1.26
28Audun HeimdalNOR16.01+1.30
29Anders Felde OlaussenNOR16.04+1.33
30Shamus MorrisonNZL16.08+1.37
31Jonas Madslien BakkenNOR16.13+1.42
32Devon BeckmanNZL16.14+1.43
33Noah ZbindenSUI16.15+1.44
34Emil ObroDEN16.17+1.46
34Patrick ZbindenSUI16.17+1.46
36Evert LeeuwsBEL16.21+1.50
37Anton KuukkaFIN16.22+1.51
38Topias AholaFIN16.23+1.52
39Simon ImarkSWE16.25+1.54
39Matthias GroellAUT16.25+1.54
41Bogdan RodionovRUS16.26+1.55
42Mathias PeterAUT16.29+1.58
42Magnus DewettDEN16.29+1.58
44Daniel PeregiHUN16.30+1.59
45Apostol AtanasovBUL16.35+2.04
45Martin PonevBUL16.35+2.04
47Rafael DobnikAUT16.36+2.05
47Patrik HorakCZE16.36+2.05
49Adrien DelenneFRA16.37+2.06
50Nick SmithNZL16.39+2.08
51Henry McnultyAUS16.40+2.09
52Ed Cory WrightNZL16.42+2.11
53Cosme Sanchez DoradoESP16.46+2.15
54Matt DoyleAUS16.47+2.16
55Timothy ChambersRSA16.49+2.18
55Stepan MudrakCZE16.49+2.18
55Arttu SyrjalainenFIN16.49+2.18
58Vojtech KettnerCZE16.50+2.19
58Aidan DawsonAUS16.50+2.19
58Heino OllinEST16.50+2.19
61Bertalan KovacsHUN16.51+2.20
62Stefan BilicSRB16.54+2.23
63Endijs TitomersLAT16.56+2.25
64Erik DoehlerGER16.58+2.27
65Fabiano BettegaITA17.00+2.29
66Matthew ElkingtonGBR17.01+2.30
66Paul PruzinaIRL17.01+2.30
68Kirill KomarovRUS17.03+2.32
69Nikita StepanovRUS17.07+2.36
70Daniil KashinRUS17.11+2.40
71Mattia DebertolisITA17.16+2.45
72Jonathan QuinnIRL17.17+2.46
73Henrik EijsinkNED17.18+2.47
74Tommy HayesNZL17.19+2.48
75Gytis NakvosasLTU17.20+2.49
75Niall MccarthyIRL17.20+2.49
77Markus GraetschGER17.21+2.50
78Takatsugu KobayashiJPN17.24+2.53
79Jarrah DayAUS17.25+2.54
80Florian PasdaGER17.27+2.56
81Thomas GilletBEL17.28+2.57
81Roark RobinsonRSA17.28+2.57
83Alvis ReinsonsLAT17.29+2.58
83Magnus MaagDEN17.29+2.58
85Alexei YaganovRUS17.30+2.59
86Nikola BilicSRB17.32+3.01
87Balazs MiaveczHUN17.35+3.04
88Fabio BrunetITA17.36+3.05
89Huzeyfe SigirciTUR17.42+3.11
89Elmar Montero CarcelesESP17.42+3.11
91Zan Luka SumeckiSLO17.46+3.15
92Chris GallowayGBR17.47+3.16
93Matej SeboUSA17.50+3.19
94Patrick JaffeAUS17.52+3.21
95Mark OttoGER17.54+3.23
95Diego Lazaro De JuanESP17.54+3.23
97Nitsan YasurISR17.56+3.25
98Tom DrygalskiBEL18.08+3.37
99Carl Emil Schoier KovstedDEN18.09+3.38
100Orhan KutluTUR18.11+3.40
101Emanuel Jun BraunAUT18.13+3.42
102Isak LangerakNED18.15+3.44
103Alexander BergstromCAN18.17+3.46
104Oguzhan KaratepeTUR18.20+3.49
104Matyas MeszarosHUN18.20+3.49
106Peter TusarSLO18.23+3.52
107Joao JaberBRA18.24+3.53
108Can Huseyin SapulTUR18.28+3.57
109Tanel PappEST18.30+3.59
109Addison BosleyUSA18.30+3.59
111Milos BilicSRB18.31+4.00
112Martin SmelikSVK18.32+4.01
113Paulius VidziunasLTU18.33+4.02
114Michael SvobodaCAN18.42+4.11
115Daniel CatarinoPOR18.43+4.12
116Simeon BurrillAUS18.52+4.21
117Martin JonasSVK18.55+4.24
118Alvaro Prieto Del CampoESP19.07+4.36
118Matous FurstCZE19.07+4.36
120Dominik JandlAUT19.08+4.37
121Trevor BrayCAN19.10+4.39
121Mateusz PodsiadlyPOL19.10+4.39
123Takashi HiraharaJPN19.14+4.43
123Korbinian LehnerGER19.14+4.43
125William HubschUSA19.29+4.58
126Austin FowlerUSA19.30+4.59
127Musa YeliTUR19.33+5.02
128Andre EstevesPOR19.37+5.06
129Janek PiirisildEST19.41+5.10
130Morten JorgensenUSA19.46+5.15
131Taiki TanakaJPN19.56+5.25
132Aske JepsenDEN20.09+5.38
133Jan Erik NaessCAN20.15+5.44
134Matej HrabosSVK20.22+5.51
135Gelson Andrey Zago TogniBRA20.24+5.53
136Ariel Quim De AlmeidaBRA20.38+6.07
137Chit Hei ShiuHKG20.51+6.20
138Kin Kwan KwokHKG20.57+6.26
139Caelan McleanCAN20.58+6.27
140Takaya SakanashiJPN21.20+6.49
141Go InamoriJPN21.37+7.06
142Wei Yong YueHKG23.40+9.09
0Fryderyk PryjmaPOLdiskvalifisert
0Kwang Myong KimPRKdiskvalifisert
0Uldis UpitisLATdiskvalifisert
0Jens RonnolsSWEdiskvalifisert
0Moritz DoellgastGERdiskvalifisert
0Mathieu PerrinFRAdiskvalifisert
0Kuk Ryol KimPRKdiskvalifisert
0Luka IvkovicCROdiskvalifisert
0Dylan BarryRSAdiskvalifisert
0Simon NavratilCZEdiskvalifisert
0Emil GranqvistSWEdiskvalifisert
0Raku KunisawaJPNdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor