Norsk Orientering

Offisiell totalresultatliste for Norsk O-Festival

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: fredag 26 juni 2015 - søndag 28 juni 2015

Sprint - fredagMellomdistanse - lørdagMellomdistanse - lørdag (totalt)Langdistanse - søndagLangdistanse - søndag (totalt)

Aalborg OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
5Claus BobachH 35- (45)3.01.03+53.15
11Poul BobachH 65- (128)1.34.27+18.57
14Kirsten BobachD 60- (59)2.12.32+58.05

Almby

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Fredrik CampbellH 35- (45)brutt

Andebu IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Åsta Firing SimonsenD 13-16C (32)brutt
Anette FiringD 40- (92)brutt
Elisabeth RødD 60- (59)brutt
Elling AakreH 65- (128)brutt

Arnadal IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Arne KristensenH 70- (92)brutt

Asker Skiklubb

80 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Hilda ØfsthusD 45- (193)1.32.28
1Sander ArntzenH 15 (137)1.19.51
1Jostein F. TellnesH 35- (45)2.07.48
2Ida Kristine NordvikD 13-16C (32)1.57.32+32.27
2Sondre YtterbøH 13 (128)1.05.49+2.03
4Synne StrandD 16 (140)1.30.24+7.43
4Jonas MyhrH 11-12 (241)55.22+11.20
5Anna Øfsthus GravirD 14 (108)1.27.20+13.54
5Jørn Bue OlsenH 65- (128)1.21.09+5.39
6Toril Fougner WisløffD 40- (92)1.51.53+23.20
6Anne Lise ØfsthusD 70- (68)1.57.02+20.19
6Felix FinsrudH 13 (128)1.19.39+15.53
6Henrik Fredriksen AasH 15 (137)1.38.28+18.37
7Lotte Jauhojärvi MarkussenD 15 (113)1.35.53+12.07
7Per Clemet WisløffH 15 (137)1.39.44+19.53
9Ingrid Tandberg RyanD 15 (113)1.38.51+15.05
10Sigrun Hernes YtterbøD 45- (193)1.51.43+19.15
14Petra HoveidD 13 (86)1.59.39+46.02
14Tommy JauhojärviH 45- (303)1.58.10+20.43
15Ina MartiniD 13 (86)2.00.37+47.00
15Thea Charlotte HansenD 15 (113)1.56.09+32.23
15Gjermund GravirH 45- (303)1.58.52+21.25
16Margrete EngzeliusD 50- (142)1.54.55+30.57
17Thea Sofie SalvesenD 15 (113)2.00.39+36.53
18Randi NicolaisenD 50- (142)2.05.56+41.58
18Kristian Fredriksen AasH 11-12 (241)1.13.31+29.29
21Dina Marie SalvesenD 13 (86)2.27.57+1.14.20
22Anne Sofie KorsveienD 45- (193)2.08.52+36.24
28Trygve MyhrH 15 (137)2.05.09+45.18
29Bjørn MartiniH 45- (303)2.10.14+32.47
33Martin Johannessen LinneboH 11-12 (241)1.23.28+39.26
42Øyvind Johannessen LinneboH 50- (222)2.49.05+1.15.06
Guro HjerpaasenD 13-16C (32)brutt
Ingvild Pedersen BerganD 15-16B (12)brutt
Ragnhild LøvliD 17-20 (35)brutt
Kristin Ulven JørgensenD 40- (92)brutt
Eva Lill KvisleD 45- (193)brutt
Jorun RuudD 45- (193)brutt
Grethe K. LøvaldD 50- (142)brutt
Ann Katrin OlsenD 50- (142)brutt
Maria PerssonD 50- (142)brutt
Kristin TandbergD 50- (142)brutt
Unni RyeD 55- (94)brutt
Jakob Backer-TellnesH 11-12 (241)brutt
Mikael BirkelundH 11-12 (241)brutt
Emil Ruud FossheimH 11-12 (241)brutt
Mathias NyhaugH 11-12 (241)brutt
Jakob RastadH 11-12 (241)brutt
Martin BirkelundH 13 (128)brutt
Frikk Alvaro EmbergsrudH 13 (128)brutt
Ole Henrik WoxholthH 13 (128)brutt
Olaf Halsaa DolvenH 13-16C (25)brutt
Eilev KvaaleH 13-16C (25)brutt
Petter StigeH 13-16C (25)brutt
Vegard LøvliH 15 (137)brutt
Axel HoveidH 16 (128)brutt
Sjur KvisleH 16 (128)brutt
Johan Teodor WestlyH 16 (128)brutt
Erland KvisleH 17-20 (43)brutt
Erlend IsachsenH 21- (98)brutt
Erik StordalH 21- (98)brutt
Jan Anders IstadH 40- (130)brutt
Eirik JørgensenH 40- (130)brutt
Øystein RastadH 40- (130)brutt
Steinar LågH 45- (303)brutt
Sverre WisløffH 45- (303)brutt
Jan Richard EriksenH 50- (222)brutt
Arne FossheimH 50- (222)brutt
Bjørn GulbrandsenH 50- (222)brutt
Terje HenriksenH 50- (222)brutt
Håkon LøvliH 50- (222)brutt
Kristian KalagerH 55- (205)brutt
Rune MoianH 55- (205)brutt
Trond RønnebergH 55- (205)brutt
Per SchancheH 55- (205)brutt
Jon Arvid FossumH 60- (133)brutt
Øyvind GylverH 60- (133)brutt
Øyvind HoveidH 65- (128)brutt
Bjørn GunnerødH 75- (71)brutt
Arne ØfsthusH 75- (71)brutt

Askvoll og Holmedal IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
15Edvin HelleH 65- (128)1.36.44+21.14

Askøy OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
12Tore NymarkH 45- (303)1.56.06+18.39
15Tove AasheimD 45- (193)2.02.37+30.09
22Tora Aasheim NymarkD 14 (108)2.02.16+48.50

Austmarka IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
13Bjørn SolbergseterH 55- (205)1.44.43+15.17

Bendigo Orienteers

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
26Jim RussellH 50- (222)1.55.47+21.48

Bergens TF

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Berit HegdalD 65- (60)1.35.43+11.51
3Ingjerd SognnæsD 65- (60)1.37.53+14.01
3Bjørg KocbachD 70- (68)1.44.33+7.50
4Nina SoligardD 60- (59)1.28.22+13.55
7Dagfinn HoleH 70- (92)1.23.34+10.06
8Magnus NatåsH 65- (128)1.26.34+11.04
11Siren GreveD 60- (59)1.49.58+35.31
25Knut Heikki Odland TorgersenH 14 (102)3.40.52+2.36.16
36Matti TorgersenH 55- (205)2.39.11+1.09.45
Astri Ese HoleD 65- (60)brutt
Kari NatåsD 65- (60)brutt
Kjellaug HodnekvamD 70- (68)brutt

Berger og Svelvik OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
16Trude HansenD 40- (92)2.44.26+1.15.53
26Oda GjerdahlD 14 (108)3.03.12+1.49.46

Bodø og Omegn IF Orientering

15 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
7Hedda Sofie IrgensD 13 (86)1.42.41+29.04
13Kaja Samuelsen SkiriD 14 (108)1.40.39+27.13
16Trygve Bø KongsbakkH 15 (137)1.51.26+31.35
20Nora Marie wedege IrgensD 16 (140)2.04.20+41.39
24Marius Ekrem FinstadH 16 (128)2.29.23+1.10.40
30Håkon B. BøH 55- (205)2.19.34+50.08
40Elin Marie IrgensD 45- (193)2.59.23+1.26.55
61Torkel IrgensH 45- (303)3.35.31+1.58.04
Marit JohnsenD 50- (142)brutt
Irene SkiriD 50- (142)brutt
Håvard Olai SolbakkenH 16 (128)brutt
Frode IkdahlH 45- (303)brutt
Steve SamuelsenH 50- (222)brutt
Reidar AndersenH 70- (92)brutt
Edvin BergH 75- (71)brutt

Botne SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Kasper OlsenH 13-16N (3)brutt

Brandval/Kongsvinger OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Håvard NyhusH 55- (205)brutt

Byåsen IL

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Ragnhild EideD 16 (140)1.29.27+6.46
7Guri BjørndalD 55- (94)1.25.56+9.39
17Nina-Beate LiabakkD 50- (142)1.59.55+35.57
21Tom BuggeH 65- (128)1.56.24+40.54
33Are LodgaardH 15 (137)2.18.11+58.20
39Knut HagenH 50- (222)2.22.39+48.40
Gøril EideD 40- (92)brutt
Einar EideH 13 (128)brutt
Petter Liabakk EriksenH 14 (102)brutt
Harald StorrønningH 45- (303)brutt
Øystein WiggenH 45- (303)brutt
Helge EriksenH 55- (205)brutt

Bækkelagets SK

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
6Helge KvaaseH 80- (35)3.09.30+1.37.01
8Olav TorgersenH 15 (137)1.40.42+20.51
10Johs HjelmstadH 40- (130)2.03.07+20.24
11Diane Ninauve-JutulstadD 11-12 (145)1.17.25+31.20
17Inger Elisabeth KvaaseD 70- (68)3.03.31+1.26.48
24Maria TorgersenD 50- (142)2.27.23+1.03.25
28Lars Øderud VatneH 13 (128)2.07.33+1.03.47
35Jan Erik AalbergH 45- (303)2.15.54+38.27
Mina Espolin JohnsonD 11-12 (145)brutt
Aasne Fenne HoksrudD 35- (23)brutt
Pål Christian IngierdH 40- (130)brutt
Arne TorgersenH 50- (222)brutt
Yngvar ChristiansenH 55- (205)brutt

Bærums Skiklub

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Marit Økern JensenD 75- (19)brutt
Geir ArnesenH 65- (128)brutt

Bø OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Steinar LandeH 40- (130)1.54.01+11.18
Synnøve DalvaD 70- (68)brutt
Per Chr. HagenH 60- (133)brutt

Driv IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Nils-Petter WiikH 65- (128)1.19.08+3.38
Per-Erik ØstlieH 65- (128)brutt

Egersund OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Inger Tone NygårdD 50- (142)1.25.55+1.57

Eidskog OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Eivind LandeH 45- (303)brutt
Klaus EngenH 70- (92)brutt
Jonny HalvorsrudH 70- (92)brutt

Eiker OL

20 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Hans R. BakkenH 65- (128)1.15.30
3Ane DyrkornD 16 (140)1.30.09+7.28
8Thea DyrkornD 16 (140)1.40.19+17.38
8Aud KjemperudD 60- (59)1.41.16+26.49
10Tomine Lysaker SandenD 14 (108)1.35.06+21.40
10Nina Jeanette TollehaugD 21- (74)2.25.41+36.02
14Lotte MyklemyrD 15 (113)1.50.56+27.10
16Helga PeveriD 60- (59)2.41.46+1.27.19
17Eli Tufte HanssenD 55- (94)2.25.10+1.08.53
18Vidar ElvekrokH 60- (133)1.31.42+24.56
20Alvilde Lysaker SandenD 13 (86)2.26.57+1.13.20
24Rolf LundeH 60- (133)1.45.28+38.42
34Per Ingvar TollehaugH 11-12 (241)1.23.58+39.56
34Thor Inge TollehaugH 55- (205)2.29.43+1.00.17
35Heidi MyklemyrD 45- (193)2.34.57+1.02.29
Anne Line Nydal BergliaD 55- (94)brutt
Ole MyklemyrH 45- (303)brutt
Gjermund RørenH 50- (222)brutt
Øystein AndersenH 60- (133)brutt
Kjell KlokkerudH 70- (92)brutt

Elverum OK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
12Sylvia AndersenD 65- (60)2.11.40+47.48
21Mats LindaasH 11-12 (241)1.14.04+30.02
21Harald ØstbyeH 55- (205)1.57.53+28.27
24Even LindaasH 15 (137)2.00.20+40.29
25Sander Tonjer FingarsenH 11-12 (241)1.18.19+34.17

Emblem IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
9Vilde Årøen LykkeD 16 (140)1.42.21+19.40
Geir NilsenH 60- (133)brutt

Fana IL

15 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
7Atle AlvheimH 65- (128)1.26.27+10.57
8Bjørn HøllelandH 50- (222)1.41.39+7.40
11Anne Kjersti DaltveitD 55- (94)1.45.29+29.12
16Julie Roll TørnqvistD 16 (140)2.02.18+39.37
16Birk Bell LysakerH 13 (128)1.39.34+35.48
19Torgeir StrandH 55- (205)1.56.48+27.22
22Hanne DaltveitD 16 (140)2.06.37+43.56
29Marianne NummedalD 45- (193)2.22.22+49.54
Marie Roll-TørnqvistD 11-12 (145)brutt
Stina Matland MadsenD 13-16C (32)brutt
Runa AlmelandD 16 (140)brutt
Kirsti LysakerD 45- (193)brutt
Brage Bell LysakerH 11-12 (241)brutt
Ole TørnqvistH 50- (222)brutt
Per VikaneH 75- (71)brutt

Fet OL

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
5Heidi TronbølD 40- (92)1.44.18+15.45
15Bjørn HaugeH 40- (130)2.14.44+32.01
28Ingrid AaslundD 16 (140)2.13.37+50.56
Ragnhild Mathea HelmersenD 11-12 (145)brutt
Anniken BergerD 13-16C (32)brutt
Andrine BerganD 13-16N (4)brutt
Martin Kjos BarkenæsH 13-16C (25)brutt
Tom BerganH 40- (130)brutt
Kyrre GranH 40- (130)brutt
Per Kristian RamstadH 40- (130)brutt
Jørn MoeH 45- (303)brutt
Øyvind SolliH 45- (303)brutt
Øyvind HelmersenH 50- (222)brutt

Foothills Wanderers Orienteeri

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
9Michael SvobodaH 16 (128)1.39.02+20.19

Fossum IF

80 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Åsne HoloD 15 (113)1.25.26+1.40
2Kristin Nergaard BergD 35- (23)2.50.57+12.49
2Einar MelsomH 16 (128)1.21.03+2.20
3Øyvind HjermstadH 16 (128)1.26.54+8.11
3Nils HæstadH 55- (205)1.33.17+3.51
3Kjell H. EriksenH 80- (35)1.37.43+5.14
4Øystein HoloH 50- (222)1.34.43+0.44
5Erling HjermstadH 16 (128)1.29.47+11.04
6Torbjørn Blom-hagenH 40- (130)1.56.32+13.49
7Jan Fredrik HelgakerH 21- (98)2.36.58+29.47
10Pernille KatlaD 15 (113)1.41.07+17.21
11Styrk Hundseid KamsvågH 16 (128)1.40.37+21.54
12Helene Bjørkvold JendalD 11-12 (145)1.18.27+32.22
12Emil StørmerH 15 (137)1.49.02+29.11
14Sivert Sande KvermeH 14 (102)1.34.59+30.23
15Toril EineD 55- (94)1.59.40+43.23
17Arild AndresenH 45- (303)2.02.08+24.41
18Knut Jostein SætnanH 40- (130)2.26.32+43.49
19Magnhild T. MølnvikD 50- (142)2.06.38+42.40
19Ivar MølnvikH 45- (303)2.03.10+25.43
20Mikkel KatlaH 13 (128)1.51.52+48.06
20Martin Andresen SkotteH 16 (128)2.04.49+46.06
21Sondre Zahl HagenH 13 (128)1.54.05+50.19
22Peter GisholtH 15 (137)1.55.35+35.44
26Kathinka Zahl HagenD 11-12 (145)1.59.23+1.13.18
26Sindre Vie StrislandH 11-12 (241)1.18.34+34.32
30Hans JevanordH 45- (303)2.11.10+33.43
30Terje MelsomH 50- (222)2.04.19+30.20
31Gustav Andresen SkotteH 11-12 (241)1.21.08+37.06
34Morten RannemH 45- (303)2.14.44+37.17
35Birk F. SætnanH 11-12 (241)1.24.26+40.24
41Eirik Vie StrislandH 11-12 (241)1.32.27+48.25
46Børge Nilsen BergH 11-12 (241)1.35.12+51.10
49Stein H. HagenH 45- (303)2.39.22+1.01.55
Ragnhild Blom-HagenD 11-12 (145)brutt
Mari BrendeD 11-12 (145)brutt
Hilde Sogn HaugD 11-12 (145)brutt
Heidi Kristina SebjørnsenD 11-12 (145)brutt
Karen Hoel JomaasD 14 (108)brutt
Sigrid Kinck RannemD 13-16C (32)brutt
Tilde EineD 15 (113)brutt
Ingrid HasaasD 15 (113)brutt
Ingrid G. KvålsgardD 15 (113)brutt
Ragne NorrudD 15 (113)brutt
Julie BakkeD 16 (140)brutt
Victoria Hæstad BjørnstadD 16 (140)brutt
Karianne KatlaD 40- (92)brutt
Bodil NordenströmD 40- (92)brutt
Katrine BakkeD 45- (193)brutt
Kjersti HovD 50- (142)brutt
Bente LandmarkD 50- (142)brutt
Ingrid Opsahl BredesenD 55- (94)brutt
Håvard BirkelandH 11-12 (241)brutt
Jonas HasaasH 11-12 (241)brutt
Bram LangerødH 11-12 (241)brutt
Andreas LerøH 11-12 (241)brutt
David VenkerH 11-12 (241)brutt
Marius BakkeH 13 (128)brutt
Olav BirkelandH 13 (128)brutt
Vebjørn Blom-HagenH 13 (128)brutt
Erlend BørliH 13 (128)brutt
Eivind Berner MyhreH 14 (102)brutt
Erik Hæstad BjørnstadH 15 (137)brutt
Oscar Hæstad BjørnstadH 16 (128)brutt
Leif StørmerH 21- (98)brutt
Harald BakkeH 40- (130)brutt
Charles HalaasH 40- (130)brutt
Trond BrevikH 45- (303)brutt
Håkon BørliH 45- (303)brutt
Viggo EriksenH 45- (303)brutt
Einar GisholtH 45- (303)brutt
Sven Arne GylterudH 45- (303)brutt
Christian JomaasH 45- (303)brutt
Håkon JendalH 50- (222)brutt
Bjørn Are CarlssonH 55- (205)brutt
Lars HjermstadH 55- (205)brutt
Knut Anders LøkenH 55- (205)brutt
Sigbjørn ModalsliH 55- (205)brutt
Rolf Gunnar BredesenH 60- (133)brutt
Vidar BerteigH 65- (128)brutt

Fredrikstad SK

34 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Unni Strand KarlsenD 60- (59)1.14.27
1Tom A. KarlsenH 60- (133)1.06.46
3Henrik OttesenH 45- (303)1.42.34+5.07
4Bendik EliassenH 14 (102)1.08.19+3.43
6Mia Mathisen BekhusD 16 (140)1.35.07+12.26
10Frank LøwengreenH 45- (303)1.54.58+17.31
11Bjørn-Wiggo N. HusebyeH 70- (92)1.31.14+17.46
12Sondre OttesenH 14 (102)1.34.06+29.30
30Ida-Synnøve KristiansenD 15 (113)2.32.57+1.09.11
31Henning MartinsenH 45- (303)2.11.48+34.21
46Gard AntonsenH 45- (303)2.31.07+53.40
56Arnfinn MoeH 45- (303)2.55.45+1.18.18
Alexandra AngvollD 13 (86)brutt
Kaisa AntonsenD 14 (108)brutt
Emma DanevadD 14 (108)brutt
Silje MoeD 16 (140)brutt
Martine LøwengreenD 17-20 (35)brutt
Guro AlexandersenD 21- (74)brutt
Nikoline BromanderD 21- (74)brutt
Karin Skedsmo DanevadD 40- (92)brutt
Gunn Astrid JakobsenD 55- (94)brutt
Thomas BlomkvistH 11-12 (241)brutt
Sivert PoppeH 11-12 (241)brutt
Kristoffer B. HelminsenH 13 (128)brutt
Odin SætherH 13 (128)brutt
Eirik ImrikH 14 (102)brutt
Lasse SimonsenH 17-20 (43)brutt
Kjell Arild KarlsenH 21- (98)brutt
Magne SætherH 40- (130)brutt
Pål AngvollH 45- (303)brutt
Per OlaussenH 50- (222)brutt
Sven SimonsenH 50- (222)brutt
Axel BromanderH 55- (205)brutt
Tor Arne StoksethH 65- (128)brutt

Freidig

41 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Torid KvaalD 70- (68)1.36.43
1Pål KittilsenH 40- (130)1.42.43
1Tomas EidsmoH 45- (303)1.37.27
2Katharina Mo BergeD 70- (68)1.42.21+5.38
2Vegard KittilsenH 14 (102)1.06.38+2.02
2Gunnar ØsterbøH 75- (71)1.26.53+1.30
3Gro Sandstad EidsmoD 45- (193)1.39.39+7.11
3Simen Spets StorhovH 14 (102)1.07.17+2.41
4Torunn Spets StorhovD 45- (193)1.41.05+8.37
4Andreas SylteH 45- (303)1.46.03+8.36
5Halvor LundH 21- (98)2.32.33+25.22
6Mari EidsmoD 11-12 (145)1.06.45+20.40
6Jo Even KolstadH 14 (102)1.15.02+10.26
7Mathea Spets StorhovD 11-12 (145)1.12.14+26.09
8Lars SandstadH 14 (102)1.17.00+12.24
9Mona Høiås SætherD 50- (142)1.39.53+15.55
9Magnus LandstadH 70- (92)1.25.22+11.54
11Mona J. MølnvikD 45- (193)1.52.07+19.39
11Ola AaldeH 75- (71)2.34.06+1.08.43
12Eva AaldeD 70- (68)2.31.50+55.07
12Mathias HermstadH 16 (128)1.47.12+28.29
13Jostein MårdalenH 50- (222)1.45.04+11.05
14Vera MelkildD 16 (140)1.56.05+33.24
14Mikkel HoltH 13 (128)1.34.39+30.53
14Mats EidsmoH 15 (137)1.49.59+30.08
15Geir OwrenH 55- (205)1.46.54+17.28
18Anders WaageH 65- (128)1.43.25+27.55
23Kristian Fredrik LynumH 15 (137)1.57.07+37.16
24Sigrid MelkildD 45- (193)2.13.51+41.23
25Sturla SætherH 50- (222)1.54.35+20.36
27Marie Bakken SørensenD 16 (140)2.13.09+50.28
28Vemund MølnvikH 11-12 (241)1.19.46+35.44
33Maria Ulseth SylteD 16 (140)2.39.06+1.16.25
35Øyvind SchjelderupH 50- (222)2.17.33+43.34
43Vegard Ulseth SylteH 11-12 (241)1.33.29+49.27
Heidi ArnesenD 45- (193)brutt
Grete Berge OwrenD 55- (94)brutt
Oskar Spets StorhovH 16 (128)brutt
Kjetil MølnvikH 17-20 (43)brutt
Are Helle MårdalenH 17-20 (43)brutt
Svein Terje KolstadH 50- (222)brutt

Frol IL

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
7Tobias AlstadH 13 (128)1.22.06+18.20
9June MunkebyD 11-12 (145)1.16.36+30.31
12Randi JensenD 50- (142)1.47.15+23.17
16Sigurd VatnH 11-12 (241)1.12.25+28.23
17Oscar LyngenH 16 (128)1.54.27+35.44
22Ragne MunkebyD 15 (113)2.09.57+46.11
22Harald BakkenH 60- (133)1.44.08+37.22
23Martin Wold StavrumH 13 (128)1.56.32+52.46
Mari Kilskar GrevskottD 14 (108)brutt
Ane Marte VatnD 15 (113)brutt
Rolf AlstadH 35- (45)brutt
Gunnar VatnH 40- (130)brutt
Torbjørn SirumH 55- (205)brutt

Førde IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Håvard Nummedal OsH 17-20 (43)1.49.48
9Torodd OsH 65- (128)1.30.38+15.08
22Trygve Nummedal OsH 14 (102)1.55.00+50.24

Ganddal IL

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Aud Hognestad TaksdalD 40- (92)1.28.33
2Arild AasheimH 50- (222)1.34.20+0.21
3Janne Tjørhom AasheimD 14 (108)1.18.15+4.49
4Morten Bjerga SundliH 21- (98)2.28.01+20.50
6Ingrid LamarkD 13 (86)1.41.42+28.05
9Øyvind LamarkH 11-12 (241)1.04.59+20.57
10Kristian Frafjord HaarrH 21- (98)2.41.39+34.28
13Ann Karin TjørhomD 55- (94)1.48.02+31.45
20Kjell SvihusH 65- (128)1.48.17+32.47
24Ole Kristian TaksdalH 13 (128)1.58.10+54.24
28Oddvar TaksdalH 45- (303)2.08.48+31.21
30Vibeke LamarkD 45- (193)2.23.01+50.33
Morten SvihusH 35- (45)brutt

Garingal Orienteers

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
45Graeme DawsonH 50- (222)3.05.19+1.31.20
Barbara DawsonD 50- (142)brutt

Gimle IF

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
7Peter Martinus Freyborg UranH 17-20 (43)2.41.37+51.49
Willy GrønstadH 65- (128)brutt

Gjø-Vard OL

17 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Kristine KravdalD 13 (86)1.18.32+4.55
3Margrete JørandliD 60- (59)1.23.23+8.56
9Torbjørn KravdalH 40- (130)2.01.03+18.20
12Øyvind LienH 40- (130)2.09.16+26.33
14Lajla TidemannD 70- (68)2.52.44+1.16.01
24Ingvild SnuggerudD 14 (108)2.21.01+1.07.35
53Ole Edvard SnuggerudH 11-12 (241)1.59.56+1.15.54
Tuva Fossheim AsplinD 14 (108)brutt
Kristine Haanes StrandlieD 15 (113)brutt
Kirsten BakkeD 65- (60)brutt
Annar Erlien SolerødH 11-12 (241)brutt
Harald Haanes StrandlieH 11-12 (241)brutt
Elias ØhmanH 15 (137)brutt
Martin ØhmanH 40- (130)brutt
Harald BakkeH 65- (128)brutt
Olaf SmåstuenH 80- (35)brutt
Arne StrandlieH 80- (35)brutt

Gneist, IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
14Sturle NordeideH 21- (98)4.02.50+1.55.39
Mariell ArntzenD 21- (74)brutt

Grue IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
17Christopher RolsdorphH 40- (130)2.26.16+43.33

Guildford Orienteers

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
9Adam ConwayH 13 (128)1.26.46+23.00
44Phil ConwayH 50- (222)2.59.29+1.25.30

Hadeland OL

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Tor TrøanH 65- (128)1.19.55+4.25
10Paul SkjakerH 65- (128)1.31.10+15.40
28Hege HeibergD 50- (142)3.00.22+1.36.24
58Jo Randar HolmøyH 11-12 (241)3.25.43+2.41.41
Berthe TesloD 13 (86)brutt
Ingeborg RognstadD 14 (108)brutt
Gunn Elin RudiD 40- (92)brutt
Anne Marie TimenesD 65- (60)brutt
Stein Arve SkjakerH 21- (98)brutt
Einar TesloH 45- (303)brutt
Arne SørensenH 70- (92)brutt
Eivind HagenH 75- (71)brutt
Iver RognstadH 80- (35)brutt

Hagaby GoIF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Hans EgefalkH 35- (45)2.53.12+45.24

Halden SK

34 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Jan GranstedtH 55- (205)1.29.26
4Synne Marie JenssenD 13-16C (32)2.25.32+1.00.27
4Hedda Raadal BjørloD 15 (113)1.33.31+9.45
4Niels Christian HellerudH 15 (137)1.33.00+13.09
4Thor PalmgrenH 70- (92)1.20.17+6.49
5Idun Kristine Felde OlaussenD 16 (140)1.35.03+12.22
5Espen BergstrømH 45- (303)1.47.41+10.14
6Hanne Lerche RaadalD 45- (193)1.45.08+12.40
15August Asheim BirkelandH 16 (128)1.50.00+31.17
16Erlend BrendstuenH 16 (128)1.53.05+34.22
20Hanna Lye MoumD 15 (113)2.03.42+39.56
25Irene Felde OlaussenD 45- (193)2.16.54+44.26
27Lisa JenssenD 15 (113)2.22.26+58.40
36Haakon Johann Slang-SundsetvikH 15 (137)2.34.40+1.14.49
40Pål HellerudH 55- (205)3.43.42+2.14.16
42Bjørn Axel GranH 45- (303)2.22.10+44.43
53Gudmund JenssenH 45- (303)2.46.10+1.08.43
Sofie BergstrømD 11-12 (145)brutt
Karoline AuneD 16 (140)brutt
Marie BergstrømD 16 (140)brutt
Helen PalmerD 21- (74)brutt
Lene SandvikD 40- (92)brutt
Ellen Kathrine SvendsbyD 40- (92)brutt
Sigurd Saxe SandvikH 11-12 (241)brutt
Ole Øivind NorstedH 14 (102)brutt
Lars Gåsvik NarvestadH 13-16C (25)brutt
Alexander Skaug YtterbølH 16 (128)brutt
Tor Andreas AndersenH 21- (98)brutt
Christian F SchiveH 21- (98)brutt
Øyvind StoksethH 40- (130)brutt
Kjetil BjørloH 45- (303)brutt
Bård MoumH 45- (303)brutt
Claus NorstedH 45- (303)brutt
Jim OlaussenH 50- (222)brutt

Hamar OK

15 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Anine LomeD 16 (140)1.22.41
1Kjersti RønningD 55- (94)1.16.17
2Einar LundH 65- (128)1.18.55+3.25
10Trond FeiringH 70- (92)1.27.20+13.52
12Vegard RanestadH 11-12 (241)1.06.29+22.27
23Terje MalmH 65- (128)2.06.19+50.49
Kamilla LomeD 14 (108)brutt
Marianne MyklebustD 45- (193)brutt
Nina SøndmørD 45- (193)brutt
Marith BrekkeD 70- (68)brutt
Vetle Søndmør MartinsenH 11-12 (241)brutt
Johan StorebakkenH 15 (137)brutt
Ole Christian BangH 45- (303)brutt
Harald BrekkeH 70- (92)brutt
Øivind Magne RogndalenH 70- (92)brutt

Haugerud IF

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Tor DrageH 80- (35)1.32.29
Unni DrageD 75- (19)brutt

Haugesund IL Orientering

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
11Randi EngløkkD 40- (92)2.08.35+40.02
39Eivind EngløkkH 11-12 (241)1.30.01+45.59
47John Arvid DjupeslandH 45- (303)2.34.56+57.29
52Magnus EngløkkH 11-12 (241)1.52.35+1.08.33

Hauketo IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
14Ove MartinsenH 55- (205)1.45.41+16.15

Hedrum OL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Margith ReppesgårdD 75- (19)1.35.21+12.21
8Sindre R HoltH 16 (128)1.35.23+16.40
10Magnar ReppesgårdH 75- (71)2.23.26+58.03
Victoria Myklebust StrømD 16 (140)brutt
Kari Reppesgård HoltD 40- (92)brutt
Henrik R HoltH 13 (128)brutt
Anders Kristian HoltH 45- (303)brutt

Heming Orientering

57 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Kasper FosserH 16 (128)1.18.43
1Bjørn EgnerH 75- (71)1.25.23
2Signe Astrup ArnesenD 45- (193)1.37.12+4.44
5Maya Jones ArnesenD 13 (86)1.36.58+23.21
5Helge BjaalandH 70- (92)1.22.51+9.23
6Runa SkyttersæterD 55- (94)1.25.41+9.24
6Elle M. MelbyeD 60- (59)1.31.56+17.29
7Bjørn Anders FlågenH 16 (128)1.32.27+13.44
7Nils Petter FremmingH 50- (222)1.41.37+7.38
8Egil Wickstrand IversenH 55- (205)1.39.18+9.52
9Rikke IversenD 21- (74)2.19.48+30.09
9Knut Erling ØenH 50- (222)1.42.14+8.15
9Jon C. FougnerH 75- (71)2.17.54+52.31
10Henrik ReuschH 13 (128)1.27.17+23.31
11August Syrdal ØenH 13 (128)1.27.32+23.46
11Petter Astrup ArnesenH 15 (137)1.43.08+23.17
11Mathias MartinsenH 60- (133)1.22.50+16.04
13Kimme ArnesenH 45- (303)1.56.32+19.05
14Paula BerstadD 40- (92)2.28.49+1.00.16
15Dagrun MelkildD 50- (142)1.50.58+27.00
18Hannah Syrdal ØenD 11-12 (145)1.31.09+45.04
18Live ØstvoldD 13 (86)2.12.26+58.49
18Kristian ØstermannH 13 (128)1.43.19+39.33
19Ferdinand FremmingH 13 (128)1.44.57+41.11
24Helge Sigurd HansenH 65- (128)2.19.56+1.04.26
25Ella BerstadD 11-12 (145)1.58.06+1.12.01
27Bjørn BakkevigH 50- (222)1.57.11+23.12
31Hedvig VollsetD 16 (140)2.21.52+59.11
37Lasse ArnesenH 50- (222)2.19.19+45.20
39Marianne ReuschD 45- (193)2.51.22+1.18.54
39Christian ReuschH 45- (303)2.20.49+43.22
51Anders FlågenH 45- (303)2.44.13+1.06.46
Ida Marie FlågenD 11-12 (145)brutt
Eline BryneD 15 (113)brutt
Pia Skyttersæter IversenD 21- (74)brutt
Monica SyrdalD 40- (92)brutt
Jennifer Jones ArnesenD 45- (193)brutt
Ann Elin FlågenD 45- (193)brutt
Astrid Waaler KaasD 55- (94)brutt
Onelma BlomhoffD 70- (68)brutt
Hjørdis EgnerD 70- (68)brutt
Fridtjof ReuschH 11-12 (241)brutt
Magnus Eide-FredriksenH 13 (128)brutt
Kristoffer BryneH 15 (137)brutt
Sølve Nordahl RolfsenH 15 (137)brutt
Nikolai Jones ArnesenH 16 (128)brutt
Erik Rolfsen HaugmoH 16 (128)brutt
Sindre Rolfsen HaugmoH 16 (128)brutt
Halvor AurmoH 21- (98)brutt
Jon KjensethH 35- (45)brutt
Harald Eide-FredriksenH 45- (303)brutt
Christian Nordahl RolfsenH 50- (222)brutt
Øystein ØstermannH 50- (222)brutt
Jon BergetH 55- (205)brutt
Dag KaasH 65- (128)brutt
Bjørn SandelienH 70- (92)brutt
Jappe BlomhoffH 75- (71)brutt

Hemsedal IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Marte MestvedthagenD 21- (74)brutt

Hisøy OK

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Kamilla StudsrudD 13-16N (4)2.28.39
6Malin HaugeD 14 (108)1.29.25+15.59
6Fredrik StudsrudH 17-20 (43)2.33.52+44.04
13Marianne HaugeD 40- (92)2.25.19+56.46
27Lene HaugeD 11-12 (145)2.20.58+1.34.53
62Inge HaugeH 45- (303)3.41.33+2.04.06

Idefjordens SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Gabriella AxelssonD 60- (59)brutt

IF Sibbo Vargarna

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
6Reijo RytköläH 75- (71)1.41.53+16.30

IF Trauma

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Henriette OlsenD 15-16B (12)2.27.13+46.47
3Henrik Chr. HirschH 17-20 (43)2.05.22+15.34
10Per Olav NærestadH 50- (222)1.42.50+8.51
13Ada Helene OlsenD 13 (86)1.59.03+45.26
19Tone HirschD 45- (193)2.06.57+34.29
22Bjørn Idar SætranH 45- (303)2.04.32+27.05
52Geir Henrik HirschH 45- (303)2.45.04+1.07.37
60Tor OlsenH 45- (303)3.08.59+1.31.32
Mia HirschD 13 (86)brutt

IK Stern

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Ulla LindheD 70- (68)brutt
Henrik HvoslefH 70- (92)brutt

IL BUL-Tromsø

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Ola BratlieH 40- (130)brutt

IL Express

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
16Widar Taxth LølandH 65- (128)1.39.52+24.22

IL GeoForm

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
5Sturle HånesH 75- (71)1.37.38+12.15
Ivar SeierstadH 35- (45)brutt
Øyvind GrandumH 50- (222)brutt
Bernt TollefsenH 65- (128)brutt
Knut Kristen HangeraasH 75- (71)brutt
Kåre KnudsenH 75- (71)brutt

IL Gular

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
10Arne JohannesenH 55- (205)1.41.37+12.11
14Hege FjellbirkelandD 50- (142)1.49.39+25.41
17Mari Fjellbirkeland JohannesenD 13 (86)2.02.23+48.46
22Tore JuvikH 50- (222)1.51.00+17.01
28Eli Fjellbirkeland JohannesenD 15 (113)2.24.08+1.00.22

IL Hauken

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
18Alexander Repstad StoremyrH 15 (137)1.54.10+34.19

IL Imås

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
11Ingeborg BøbelD 70- (68)2.29.11+52.28

IL Koll

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
6Kjell MarksetH 55- (205)1.38.44+9.18
11Trude FixdalD 50- (142)1.43.26+19.28
23Johan LundeH 50- (222)1.53.48+19.49
36Torjus Hoel BjoråH 11-12 (241)1.25.30+41.28
40Christian Fredrik BorgH 11-12 (241)1.31.01+46.59
Erik PaulsrudH 40- (130)brutt
Espen MesselH 45- (303)brutt
Peder NatvigH 45- (303)brutt
Bo EngdahlH 50- (222)brutt
Jon FixdalH 50- (222)brutt
Arne TesliH 60- (133)brutt

IL Tambarskjelvar

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
15Norvald OspehaugH 60- (133)1.28.40+21.54

IL Tyrving

62 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Marianne NjåsteinD 50- (142)1.28.03+4.05
4Svein S JacobsenH 60- (133)1.14.25+7.39
8Berit DanielsenD 55- (94)1.30.54+14.37
8Kjell RøkkeH 70- (92)1.25.11+11.43
10Berit BergeD 55- (94)1.41.15+24.58
11Maren NorderudD 15 (113)1.41.28+17.42
13Solveig SikkelandD 50- (142)1.47.48+23.50
16Mille Baastad BergD 11-12 (145)1.26.04+39.59
17Bjørn Henning GrandalH 50- (222)1.48.20+14.21
17Alf PettersenH 60- (133)1.30.52+24.06
19Vida Helland-HansenD 11-12 (145)1.33.02+46.57
23Eileen BjanesD 11-12 (145)1.47.56+1.01.51
25Kirsti Grundnes BergD 50- (142)2.42.24+1.18.26
27Anna GöhlmanD 50- (142)2.55.06+1.31.08
28Hallvard BergH 55- (205)2.15.58+46.32
31Torjus UllernH 15 (137)2.15.10+55.19
32Christian GrotnesH 45- (303)2.11.55+34.28
32Nikolay KrupnovH 55- (205)2.21.59+52.33
38Frode KamsvågH 50- (222)2.21.08+47.09
Linnea HolstD 11-12 (145)brutt
Iris HolstD 13 (86)brutt
Synne SkjærsteinD 16 (140)brutt
Emilie Sommerstad VeeD 16 (140)brutt
Synne Nesheim FlatebakkenD 17-20 (35)brutt
Elise UllernD 17-20 (35)brutt
Camilla StridsklevD 21- (74)brutt
Milda ØhlckersD 40- (92)brutt
Åshild FlatebakkenD 45- (193)brutt
Nora SkauenD 45- (193)brutt
Anett WallinD 45- (193)brutt
Toril WiigD 45- (193)brutt
Else GrandalD 50- (142)brutt
Anne Kristine NorderudD 50- (142)brutt
Siw SolstadD 50- (142)brutt
Ingvill SommerstadD 50- (142)brutt
Heidi FalckD 55- (94)brutt
Randi NilstadD 55- (94)brutt
Kjersti SkantzeD 55- (94)brutt
Nina KolbergD 60- (59)brutt
Aud I SpjelkavikD 65- (60)brutt
Kristoffer ØhlckersH 11-12 (241)brutt
Ådne SkjærsteinH 13 (128)brutt
Oliver Wallin HigginsH 15 (137)brutt
Bjørn Tore MathisenH 21- (98)brutt
Morten Nilstad PettersenH 21- (98)brutt
Vegard BroxH 35- (45)brutt
Dag Helland-HansenH 45- (303)brutt
Trond LundH 45- (303)brutt
Egil EideH 50- (222)brutt
Klaus HorneH 50- (222)brutt
Are KristiansenH 50- (222)brutt
Torkjel NesheimH 50- (222)brutt
Are NjåsteinH 50- (222)brutt
Thor NorderudH 50- (222)brutt
Per Kristian EkebergH 55- (205)brutt
Morten KongsbergH 55- (205)brutt
Donald SkantzeH 55- (205)brutt
Hasse BergstrømH 65- (128)brutt
Jørgen HolmboeH 65- (128)brutt
Bjørn SpjelkavikH 65- (128)brutt
Eystein WeltzienH 65- (128)brutt
Per ØhlckersH 65- (128)brutt

Indre Østfold OK

30 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Anders TaraldrudH 70- (92)1.13.28
2Bjørn Erik GlomsrudH 40- (130)1.43.10+0.27
7Thomas BedinH 40- (130)1.58.11+15.28
8Peder Aabogen HaugaardH 11-12 (241)1.04.49+20.47
9Eirik BlågestadH 14 (102)1.20.02+15.26
9Sigmund VisterH 45- (303)1.52.17+14.50
11Rune BlågestadH 40- (130)2.07.03+24.20
25Ida Aabogen HaugaardD 15 (113)2.22.01+58.15
29Hans Matias GlomsrudH 13 (128)3.17.34+2.13.48
Elida Sagli GudimD 11-12 (145)brutt
Vilde RetteraasenD 13-16C (32)brutt
Margit Sandem FjellengenD 17-20 (35)brutt
Linda M. Torper BystrømD 40- (92)brutt
Torill VisterD 45- (193)brutt
Kristoffer HalsnesH 11-12 (241)brutt
Tidemann LierH 11-12 (241)brutt
Sander BystrømH 13 (128)brutt
Theodor LierH 13 (128)brutt
Haakon JohannesenH 16 (128)brutt
Håkon BlågestadH 17-20 (43)brutt
Fredrik LarsenH 21- (98)brutt
Stian OverskeidH 35- (45)brutt
Dag Arne LierH 40- (130)brutt
Øyvind ThømtH 40- (130)brutt
Asle Sagli GudimH 45- (303)brutt
Tore SandemH 50- (222)brutt
Sture OttesenH 55- (205)brutt
Bent GalborgenH 60- (133)brutt
Tore AabergH 65- (128)brutt
Per FosserH 70- (92)brutt

Kalevan rasti

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Simo MartomaaH 40- (130)brutt

Kjelsås IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Anne-Britt NilsenD 70- (68)brutt

Kolbotn og Skimt OL

20 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
11Sissel OlaisenD 65- (60)2.11.16+47.24
26Trond Sigvald HetlandH 45- (303)2.08.01+30.34
Selma FærdenD 11-12 (145)brutt
Linda GammelsæterD 15 (113)brutt
Cathrine PalmgrenD 45- (193)brutt
Gunn-Torill HokholtD 50- (142)brutt
Aase LøvlandD 55- (94)brutt
Bodil KlakeggD 60- (59)brutt
Anne Marit FærdenD 65- (60)brutt
Marit VågsnesD 65- (60)brutt
Ingrid Lome-HagmanD 70- (68)brutt
Ragnhild KrogvigD 75- (19)brutt
Audun HokholtH 21- (98)brutt
Anders FærdenH 40- (130)brutt
Per Arne ArnesenH 50- (222)brutt
Bjørnar GammelsæterH 50- (222)brutt
Per Arne AndresenH 55- (205)brutt
Olav JohannessenH 55- (205)brutt
Svein F. KvalheimH 75- (71)brutt
Svein M. ForthunH 80- (35)brutt

Kongsberg OL

70 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Marlin HaavengenD 15 (113)1.23.46
3Mathilde Sæter FlessebergD 13 (86)1.29.19+15.42
3Anita Sørensen DrageD 50- (142)1.27.56+3.58
4Konstanse MoholthD 11-12 (145)1.01.40+15.35
4Kari StrandD 40- (92)1.41.03+12.30
5Kjersti Tønnessen BergstølD 15 (113)1.33.49+10.03
5Øyvind DrageH 50- (222)1.38.24+4.25
6Helene EgerD 15 (113)1.35.04+11.18
6Svein-Erik SøgårdH 50- (222)1.39.18+5.19
7Atle Nikolai WølloH 11-12 (241)59.59+15.57
11Vegard Holm JohannesenH 11-12 (241)1.06.04+22.02
12Kathinka RogstadD 15 (113)1.48.59+25.13
12Kristin EgerD 40- (92)2.19.26+50.53
13Vetle DrageH 13 (128)1.31.53+28.07
15Rikke Hjelseth LarsenD 16 (140)2.01.19+38.38
15Johan EgerH 11-12 (241)1.09.52+25.50
18Per Øivind EgerH 45- (303)2.02.42+25.15
21Andrea VaneboD 15 (113)2.09.16+45.30
21Håkon LundH 16 (128)2.08.56+50.13
22Olav LundH 13 (128)1.54.27+50.41
25Kristiane RogstadD 16 (140)2.12.45+50.04
25Peder Bonden KjørsvikH 13 (128)2.01.35+57.49
28Ingvild Øverli BergD 11-12 (145)2.50.02+2.03.57
29Sarah WølloD 15 (113)2.27.47+1.04.01
29Sølve DrageH 15 (137)2.10.38+50.47
29Roar TønnessenH 55- (205)2.18.04+48.38
31Barbara Willkommen EikenD 45- (193)2.24.04+51.36
32Vegard Øverli BergH 15 (137)2.17.59+58.08
34Andrea Willkommen EikenD 16 (140)2.44.46+1.22.05
37Eli Bonden KjørsvikD 45- (193)2.43.04+1.10.36
41Sissel TvedtenD 45- (193)3.02.02+1.29.34
41Terje Ulla EikenH 50- (222)2.41.00+1.07.01
42Jane RødderD 45- (193)4.12.55+2.40.27
42Arne BerganH 11-12 (241)1.32.37+48.35
43Roger Andre VaneboH 50- (222)2.51.45+1.17.46
59Atle WølloH 45- (303)3.07.45+1.30.18
Mari ØverbyD 11-12 (145)brutt
Åsne HaavengenD 13 (86)brutt
Marte Karine LarsenD 14 (108)brutt
Tale StrandD 14 (108)brutt
Aurora MoholthD 16 (140)brutt
Kjersti MyhreD 21- (74)brutt
Celine RenardD 21- (74)brutt
Ingrid KvistadD 45- (193)brutt
Unn Hilde HeggedalD 50- (142)brutt
Elisabeth HetlevikD 50- (142)brutt
Brit VoldenD 55- (94)brutt
Erlend LangeggenH 11-12 (241)brutt
Halvor LøkenH 11-12 (241)brutt
Henrik André LarsenH 16 (128)brutt
Tord StrandH 16 (128)brutt
Jørgen Teigen SøgårdH 17-20 (43)brutt
Vegard Østlid BagstevoldH 21- (98)brutt
Bjørn HaavengenH 21- (98)brutt
Ola LestebergH 21- (98)brutt
Damien RenardH 21- (98)brutt
Damien RenardH 35- (45)brutt
Espen RøsteH 40- (130)brutt
Vegard SpitenH 40- (130)brutt
Syver LøkenH 45- (303)brutt
Odd StrandH 45- (303)brutt
Hans Otto ØverbyH 45- (303)brutt
Kolbjørn KasinH 50- (222)brutt
Bjørn Victor LarsenH 50- (222)brutt
Øyvin ThonH 55- (205)brutt
Paul BisethH 70- (92)brutt
Ingar HåkonsenH 70- (92)brutt
Ole Kristoffer ThrondsenH 70- (92)brutt
Knut KjemhusH 75- (71)brutt
Finn Åge ØsternH 80- (35)brutt

Konnerud IL

30 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Jenny BaklidD 14 (108)1.13.26
3Aslak HeimdalH 15 (137)1.25.22+5.31
4Mari Landro SvingheimD 14 (108)1.20.47+7.21
4Jørgen BaklidH 16 (128)1.27.38+8.55
5Isa HeggedalD 45- (193)1.41.21+8.53
6Tove HeimdalD 50- (142)1.36.14+12.16
6Vetle Lysaker NorbomH 11-12 (241)59.20+15.18
10Emma Grete Feyling HaareD 60- (59)1.46.10+31.43
15Njål SvingheimH 50- (222)1.46.29+12.30
18Joar GjerdahlH 16 (128)1.56.31+37.48
19Nicolai HarvikH 14 (102)1.45.36+41.00
21Amanda Skyttersæter SaugerudD 14 (108)1.57.37+44.11
23Thea LandD 14 (108)2.13.19+59.53
23Sindre Lysaker NorbomH 14 (102)1.56.36+52.00
25Tonje Malin RhrichD 14 (108)2.35.02+1.21.36
38Ina Cecilie LandroD 45- (193)2.45.36+1.13.08
Eline AndersenD 11-12 (145)brutt
Nora Haakstad EllingsenD 11-12 (145)brutt
Anni SaarelaD 14 (108)brutt
Thea Sildnes BaklidD 16 (140)brutt
Nora Skyttersæter SaugerudD 17-20 (35)brutt
Oskar BaklidH 11-12 (241)brutt
Vegard BendiktsenH 17-20 (43)brutt
Lars BaklidH 45- (303)brutt
Trond BaklidH 50- (222)brutt
Bjørn BendiktsenH 50- (222)brutt
Svein AckenhausenH 60- (133)brutt
Hans Lyder HaareH 65- (128)brutt
Henning GaarderH 70- (92)brutt
Steinar RuudH 75- (71)brutt

KOS Tesla Brno

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Jindriska MilanovaD 35- (23)brutt
Jakub MilanH 11-12 (241)brutt
Tomas MilanH 14 (102)brutt
Pavel MilanH 35- (45)brutt

Kristiansand OK

22 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Benedicte Hald BjørgumD 21- (74)1.49.39
2Marius AurebekkH 15 (137)1.24.21+4.30
2Jon BjørgumH 55- (205)1.32.18+2.52
5David RundeH 14 (102)1.10.30+5.54
5Kristian PyttenH 15 (137)1.37.11+17.20
6Sebastian DalandH 16 (128)1.31.06+12.23
9Jan BlandkjennH 55- (205)1.40.16+10.50
13Jonas MyhreH 15 (137)1.49.41+29.50
15Maria StødleD 11-12 (145)1.24.38+38.33
16Silje KregnesD 14 (108)1.45.54+32.28
17Maria KostølD 11-12 (145)1.28.58+42.53
17Siri Thortveit MyhreD 45- (193)2.05.04+32.36
28Inger ReinhartsenD 45- (193)2.21.40+49.12
31Bjørn ReinhartsenH 55- (205)2.21.38+52.12
40Thorbjørn VærpH 45- (303)2.21.25+43.58
43Øyvind MikkelsenH 45- (303)2.23.00+45.33
Ragnhild HaldD 50- (142)brutt
Ingvild MulenD 50- (142)brutt
Odd-Anton HermansenH 14 (102)brutt
Vetle ReinhartsenH 17-20 (43)brutt
Jack BjørnsenH 55- (205)brutt
John HansenH 55- (205)brutt

Krokstadøra IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Gerd BjørsethD 60- (59)1.22.57+8.30

Lardal OL

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
5Kristin Melby JacobsenD 11-12 (145)1.04.04+17.59
8Arvid NelsonH 17-20 (43)2.42.44+52.56
11Mina SchjervenD 13 (86)1.53.20+39.43
17Audun Melby JacobsenH 15 (137)1.53.26+33.35
21Eline SchjervenD 11-12 (145)1.35.51+49.46
Anne Omholt BerrefjordD 15 (113)brutt
Liv Kristin Omholt BerrefjordD 40- (92)brutt
Håkon Omholt BerrefjordH 13 (128)brutt
Sivert Åmodt AmundsenH 15 (137)brutt
Sivert Åmodt AmundsenH 15-16B (8)brutt
Jens TjentlandH 40- (130)brutt

Larvik OK

15 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
16Ida Sofie HjortlandD 13 (86)2.01.19+47.42
Andrine Harriet FremstadD 15 (113)brutt
Anne Berg GjølbergD 21- (74)brutt
Ingrid UndstadD 40- (92)brutt
Kari BergD 65- (60)brutt
Iver RingheimH 13 (128)brutt
Per Olav GulbrandsenH 45- (303)brutt
Tom KristensenH 45- (303)brutt
Lars FremstadH 55- (205)brutt
Rolf GjølbergH 65- (128)brutt
Kåre ThorbjørnsenH 65- (128)brutt
Per Øystein AndersenH 70- (92)brutt
Thor EdvardsenH 75- (71)brutt
Ronald MalcolmH 75- (71)brutt
Helge TvedtenH 85- (1)brutt

LEI

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
18Ethan TebbuttH 14 (102)1.43.16+38.40
25Nicholas WilsonH 16 (128)2.33.26+1.14.43
Euan TebbuttH 17-20 (43)brutt

Leksands OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Gunilla LärfarsD 55- (94)brutt
Jan LärfarsH 60- (133)brutt

Lierbygda OL

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Gunhild HennumD 55- (94)1.22.24+6.07
3Sigurd Paulsen AskH 13-16C (25)2.18.38+1.02.08
4Helga HaverstadD 55- (94)1.23.02+6.45
11Kim Farnes HansenH 50- (222)1.43.05+9.06
16Marianne SpanliD 55- (94)2.00.35+44.18
18Ingemar Jansson HaverstadH 55- (205)1.52.00+22.34
Kari StrandD 35- (23)brutt
Helen GåsvikD 50- (142)brutt
Sverre StrandH 11-12 (241)brutt
Bjørn-Willy ArntzenH 45- (303)brutt
Rolf E. AndersenH 55- (205)brutt

Lillehammer OK

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Birgit Kleppa MadslienD 11-12 (145)56.57+10.52
2Valborg MadslienD 40- (92)1.36.03+7.30
22Anders TaraldsenH 11-12 (241)1.16.41+32.39
26Ane Holm GrønengD 16 (140)2.13.06+50.25
32Håkon TorsethH 11-12 (241)1.21.43+37.41
48Håkon WedumH 11-12 (241)1.35.34+51.32
Guro KarlsenD 16 (140)brutt
Hilde GrønengD 45- (193)brutt
Sjur Holm GrønengH 11-12 (241)brutt
Ole Gunnar Kleppa MadslienH 11-12 (241)brutt
Even KarlsenH 14 (102)brutt
Jostein KarlsenH 14 (102)brutt
Jon Vegard LundeH 75- (71)brutt

Lillomarka OL

32 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Toril HallanD 50- (142)1.23.58
7Tone Aamli SundtjønnD 21- (74)2.14.09+24.30
7Martin GranlyH 55- (205)1.38.47+9.21
8Svein NygårdH 45- (303)1.50.43+13.16
16Trine OldernesD 45- (193)2.03.19+30.51
24Elias Skjolden SørensenH 15 (137)2.00.20+40.29
25Johan MattssonH 55- (205)2.09.39+40.13
27Terje BlindheimH 45- (303)2.08.18+30.51
Netta Bar-NathanD 11-12 (145)brutt
Alma Elise HildrumD 11-12 (145)brutt
Ingrid BlindheimD 13 (86)brutt
Elin FløD 14 (108)brutt
Ingrid MasdalD 15-16B (12)brutt
Sara Angell BakkeD 17-20 (35)brutt
Anne Ruste FløD 40- (92)brutt
Ingjerd VestengenD 50- (142)brutt
Trond OldernesH 11-12 (241)brutt
William WoodhouseH 11-12 (241)brutt
Simen MasdalH 14 (102)brutt
Sindre Vestengen LianH 16 (128)brutt
Joar OldernesH 16 (128)brutt
Steinar EastwoodH 40- (130)brutt
Nils Ragnar LiholtH 45- (303)brutt
Vidar BenjaminsenH 50- (222)brutt
Ole Kjell LangmyrenH 50- (222)brutt
Truls AngellH 55- (205)brutt
Hallvard FjærH 55- (205)brutt
Morten Anker HoffmannH 55- (205)brutt
Jens Olav KløvrudH 55- (205)brutt
Tore SannesH 55- (205)brutt
Tor E. HenriksenH 80- (35)brutt
Ole SannesH 80- (35)brutt

Linköpings OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Elin KjellmannD 11-12 (145)brutt

Lommedalens IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
7Erling TidemannH 75- (71)1.42.56+17.33

Lunds OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
8Torill SvendsenD 70- (68)2.07.29+30.46
15Benkt AndersonH 70- (92)1.51.43+38.15

Lyn Ski

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
20Rolv Anders SystadH 50- (222)1.50.40+16.41
Anne DanielsenD 50- (142)brutt

Løten o-lag

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
6Sindre BækH 21- (98)2.33.12+26.01
9Lis DæhliD 60- (59)1.44.46+30.19
19Einar LienH 60- (133)1.32.06+25.20
Jan SævigH 55- (205)brutt

Malvik IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Jens HusbyH 13-16C (25)brutt
Øystein HusbyH 40- (130)brutt
Roar ForbordH 70- (92)brutt

Mo OK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
10Doris Stien KaspersenD 40- (92)2.06.16+37.43
14Even-Johan KaspersenH 16 (128)1.49.54+31.11
26Eli KolstadD 15 (113)2.22.02+58.16
26Håvard RokkanH 16 (128)2.42.06+1.23.23
Tore KolstadH 50- (222)brutt

Modum OL

16 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
14Johanna Sofie LongfjeldD 11-12 (145)1.22.38+36.33
18Ingeborg ØderudD 45- (193)2.05.43+33.15
19Jørn-Are LongfjeldH 40- (130)2.29.20+46.37
32Agnes Irene LongfjeldD 16 (140)2.22.08+59.27
33Roar ByeH 50- (222)2.12.49+38.50
May Ingela HopeD 40- (92)brutt
Hilde HovdenakD 40- (92)brutt
Anne Mia OlsenD 45- (193)brutt
Laila ThomassenD 45- (193)brutt
Tove Beate JelstadD 50- (142)brutt
Patrick ThomassenH 15 (137)brutt
Erik TrøenH 21- (98)brutt
David LøverH 40- (130)brutt
Lars EnerhaugenH 45- (303)brutt
Gunnar HopeH 50- (222)brutt
Jørgen MårtenssonH 55- (205)brutt

Molde og Omegn IF

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
5Mathea GjeitnesD 21- (74)2.11.40+22.01
23Rikke Gjeitnes DahleD 16 (140)2.09.51+47.10

Måren OK

22 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Unni Dirro BøhlerengenD 75- (19)1.23.00
7Jessica KathleD 65- (60)2.07.20+43.28
10Andreas GjetangerH 11-12 (241)1.05.53+21.51
12Morten DueH 55- (205)1.43.39+14.13
13Audun BjerknesH 40- (130)2.12.27+29.44
16Aud Margret KirkhornD 70- (68)3.01.28+1.24.45
20Morten KarlsenH 55- (205)1.57.52+28.26
Noor Dirro-HeluD 11-12 (145)brutt
Carmen DirroD 14 (108)brutt
Linn Mei WaalerD 15 (113)brutt
Kjersti Holt HanssenD 45- (193)brutt
Gro Hege LudvigsenD 50- (142)brutt
Tove StrandD 50- (142)brutt
Grete BerntsenD 55- (94)brutt
Ingeborg BakkenD 60- (59)brutt
Åste EggenD 70- (68)brutt
Aase Tove GoldenD 70- (68)brutt
Kasper Kjær JørgensenH 11-12 (241)brutt
Pål WinsentsH 45- (303)brutt
Per Hermann KrøgerH 60- (133)brutt
Stein TurtumøygardH 60- (133)brutt
Knut Vidar JohansenH 65- (128)brutt

Nedre Sigdal IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Øystein WiersdalenH 40- (130)brutt

Neverfjord IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
35Peter PrydzH 55- (205)2.29.55+1.00.29

Nidarøst OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Leidulv VinjeH 70- (92)1.15.16+1.48

Nittedal OL

26 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Lars BredalenH 17-20 (43)1.55.57+6.09
4Lars Gustav RogneH 17-20 (43)2.09.04+19.16
5Hilde TellesbøD 50- (142)1.33.54+9.56
6Tore BredalenH 45- (303)1.49.18+11.51
7Marit B. EithunD 45- (193)1.47.58+15.30
7Nina Elise JørgensenD 50- (142)1.36.24+12.26
13Astrid RuudD 45- (193)1.57.22+24.54
17Herman BrunborgH 14 (102)1.41.00+36.24
25Christian GløgårdH 45- (303)2.06.06+28.39
26Simen FritznerH 13 (128)2.02.21+58.35
Ingrid BredalenD 16 (140)brutt
Emma Eithun PaulsenD 16 (140)brutt
Hilde Nytun MartinsenD 45- (193)brutt
Kristin FleisjeD 50- (142)brutt
Gerd FossestølD 55- (94)brutt
Lena GottfridssonD 55- (94)brutt
Kari NatvigD 55- (94)brutt
Arthur BrunborgH 11-12 (241)brutt
Eirik Nytun NergårdH 11-12 (241)brutt
Tor BrennaH 40- (130)brutt
Henning RøbergH 45- (303)brutt
Yngve GottfridssonH 55- (205)brutt
Bård NatvigH 60- (133)brutt
Frode SandersenH 60- (133)brutt
John Thomas PetersenH 65- (128)brutt
Terje ThrondsenH 70- (92)brutt

Nordreisa IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Trond-Henry SkjønsfjellH 45- (303)brutt

Nord-Østerdal OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Mari jensen AasD 17-20 (35)2.31.29+19.33
21Helen Margrethe SchjelderupD 50- (142)2.19.25+55.27

Notodden OL

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
23Sveinung RekaaH 60- (133)1.44.51+38.05
Eirin Mari FossøyD 17-20 (35)brutt
Lene Therese MyrlandD 17-20 (35)brutt
Sølvi FossøyD 21- (74)brutt
Kristin SandvenD 45- (193)brutt
Heidi SchatvetD 50- (142)brutt
Harald KvisliH 50- (222)brutt
Petter LøeH 50- (222)brutt

Notts OC

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
5Hilary PalmerD 65- (60)1.45.17+21.25
John PalmerH 65- (128)brutt

NTNUI

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Gunnar A FiskumH 21- (98)2.07.11
3Gustav FiskumH 21- (98)2.10.33+3.22
6Bjørg GranlyD 21- (74)2.11.47+22.08
Terje Faugstad BjertnesH 21- (98)brutt
Sondre Sande GullordH 21- (98)brutt
Kristoffer NeslandH 21- (98)brutt
Erlend NydalH 21- (98)brutt
Per Melander OftenH 21- (98)brutt
Fredrik RosenbergH 21- (98)brutt

Nydalens SK

42 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Pia Young VikD 11-12 (145)46.05
1Oda ScheeleD 13 (86)1.13.37
1Vilde Frydenlund NorlingD 15-16B (12)1.40.26
1Teodor Mo HjelsethH 11-12 (241)44.02
1Kornelius Kriszat-LøvfaldH 13 (128)1.03.46
1Halvor Tørnqvist HaldenH 14 (102)1.04.36
2Kristian StrømH 13-16C (25)1.37.48+21.18
3Gaute BerganH 11-12 (241)51.57+7.55
4Marte Madslien BakkenD 13 (86)1.31.12+17.35
8Inga Skaarer WiklundD 11-12 (145)1.13.51+27.46
8Johanne Midttun SystadD 14 (108)1.30.11+16.45
8Joakim Wilkens JernbergH 13 (128)1.24.32+20.46
9Ea LunøeD 13 (86)1.44.22+30.45
9Audun Uglenes BerganH 15 (137)1.41.01+21.10
13Aurora Wilkens JernbergD 11-12 (145)1.21.42+35.37
14Axel AaldeH 11-12 (241)1.09.28+25.26
17Eirik ØvstedalH 13 (128)1.39.57+36.11
24Lin Marte AndorsenD 15 (113)2.20.15+56.29
24Synne Eikeland RøstadsandD 16 (140)2.10.11+47.30
24Kasper Bakken UlsethH 11-12 (241)1.17.50+33.48
27Martin Størmer-AntonsenH 11-12 (241)1.18.55+34.53
30Eirik Frydenlund NorlingH 11-12 (241)1.20.21+36.19
50Elias StubberudH 11-12 (241)1.46.47+1.02.45
51Rolf Andreas BergH 11-12 (241)1.48.44+1.04.42
Elise Wærp HaugeD 11-12 (145)brutt
Hannah MansD 11-12 (145)brutt
Frida SolsrudD 11-12 (145)brutt
Yngvild Langedal BreivikD 13 (86)brutt
Ada WulfsbergD 14 (108)brutt
Lina PettersenD 13-16C (32)brutt
Ingvild HøydalD 15 (113)brutt
Frida Bakken UlsethD 15 (113)brutt
Ingvil AhlsandD 16 (140)brutt
Emma StubberudD 15-16B (12)brutt
Anja Berge GjellestadD 21- (74)brutt
Jonas AarsethH 11-12 (241)brutt
Tobias Mikael EspedalH 13 (128)brutt
Lars Young VikH 14 (102)brutt
Eirik AndersenH 13-16C (25)brutt
Espen Hegstad KrügerH 16 (128)brutt
Øystein Rønning StrandH 16 (128)brutt
Håkon Thunshelle ØvstedalH 16 (128)brutt

Odal OL - Orientering

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Kari VikerhaugenD 65- (60)brutt
Petter HusåsH 11-12 (241)brutt
Simeon BraatenH 13-16C (25)brutt
Samuel BraatenH 16 (128)brutt
Øyvind SteinbekkenH 21- (98)brutt
Bjørn SteinbekkenH 60- (133)brutt
Ole Kristian SteinbekkenH 65- (128)brutt

Oddersjaa SSK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
10Einar EkelandH 16 (128)1.40.31+21.48
11Sigrid EkelandD 14 (108)1.35.31+22.05
38Jon Terje EkelandH 45- (303)2.20.29+43.02

OK Alehof

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
44Alfred JohanssonH 11-12 (241)1.33.47+49.45

OK Dacke

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Anne JohanssonD 45- (193)brutt
Oscar JohanssonH 16 (128)brutt

OK Horten

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Pål SommerheinH 45- (303)brutt

OK Löftan

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Stefan RingH 21- (98)brutt

OK Moss

20 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Tore BjørnerødH 50- (222)1.33.59
2Alfred BjørnerødH 11-12 (241)49.03+5.01
3Erik Rytter JakobsenH 35- (45)2.45.50+38.02
4Christopher EngebretsenH 13 (128)1.14.13+10.27
8Aurora GjølsjøD 15 (113)1.37.12+13.26
8Inger LindløvD 65- (60)2.09.20+45.28
9Karoline BjørnerødD 14 (108)1.34.37+21.11
11Johanne Bratland TjernshaugenD 16 (140)1.46.28+23.47
14Henning Bratland CarlsenH 40- (130)2.12.53+30.10
16Knut LindløvH 70- (92)1.54.55+41.27
21Hallvard KorenH 50- (222)1.50.43+16.44
47Sondre EngebretsenH 11-12 (241)1.35.31+51.29
Ingrid Bratland TjernshaugenD 13-16C (32)brutt
Torgeir SnilsbergH 45- (303)brutt
Karl Aasmund ErøyH 55- (205)brutt
Roy GjerdingH 55- (205)brutt
Christopher SchiveH 55- (205)brutt
Per Oscar SaugestadH 65- (128)brutt
Per Anders FlesjøH 70- (92)brutt
Stein KorenH 80- (35)brutt

OK Raseborg

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
9Rita ForsströmD 55- (94)1.37.24+21.07
9Ove ForsströmH 60- (133)1.22.20+15.34

OK Silsand

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Håvard Krey HansenH 21- (98)2.08.58+1.47
23Odd-Ivan LorentsenH 45- (303)2.04.54+27.27
26Svein Harald HansenH 55- (205)2.12.48+43.22
54Håkon BrynjulfsenH 45- (303)2.51.39+1.14.12
Ruben OlsenH 21- (98)brutt

OK Skeidi

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Tirill Liby SeipD 75- (19)2.12.59+49.59
39Tron SolbergH 55- (205)2.56.48+1.27.22
Anne-Marie BrekkeD 45- (193)brutt
Gro PedersenD 55- (94)brutt
Øyvind FlaattenH 45- (303)brutt
Helge GisholtH 45- (303)brutt

OK Sør

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Gudveig JørundlandD 75- (19)2.02.21+39.21
4Einar JørundlandH 80- (35)1.48.47+16.18
14Bjørn A. SchouH 70- (92)1.47.17+33.49
Kjell Arne HålandH 35- (45)brutt

OK Tyr

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Lisa AnnersandD 55- (94)brutt

OK Øst

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Erlend RåheimH 50- (222)brutt

OL Toten-Troll

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Svein SolerødH 75- (71)1.33.57+8.34
5Onno VerberneH 55- (205)1.36.51+7.25
6Ola BroxH 60- (133)1.16.01+9.15
Kristine Sollien FlaskerudD 35- (23)brutt
Kristine Sollien FlaskerudD 40- (92)brutt
Mari HernandezD 50- (142)brutt
Anders SollienH 40- (130)brutt
Bjarte LindstadH 55- (205)brutt
Sjur GjestvangH 60- (133)brutt

OL Trollelg

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
13Jon Arne KlemetsauneH 65- (128)1.35.04+19.34
17Thore SundsetvikH 70- (92)3.45.08+2.31.40
29Malin OpøienD 16 (140)2.21.17+58.36

OL Trollo

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Maren BruserudD 11-12 (145)brutt
Kristin BruserudD 45- (193)brutt
Axel DamgaardH 55- (205)brutt

OL Tønsberg og omegn

18 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Marthe GløersenD 21- (74)1.51.50+2.11
3Mathea GløersenD 11-12 (145)59.17+13.12
3Sandra B. RobertsenD 17-20 (35)2.22.53+10.57
4Jannicke ØdegårdD 21- (74)2.08.44+19.05
13Jakob HjelsethH 14 (102)1.34.09+29.33
14Turid ØdegårdD 55- (94)1.57.21+41.04
21Trond EvensenH 40- (130)2.42.30+59.47
26Stein ØdegårdH 60- (133)2.16.52+1.10.06
28Frode RobertsenH 50- (222)1.57.37+23.38
38Sondre EvensenH 11-12 (241)1.28.43+44.41
41Roar MathisenH 45- (303)2.22.06+44.39
Rikke NørgaardD 35- (23)brutt
Tonje RøgebergD 50- (142)brutt
Carl Henrik BjørsethH 45- (303)brutt
Tor Ivar ChristiansenH 45- (303)brutt
Odd Harald NilsenH 60- (133)brutt
Hans StordalH 70- (92)brutt
Eigil KongsfjellH 75- (71)brutt

OL Vallset/Stange

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
15Jostein Svaland DaleH 15 (137)1.50.44+30.53
Sverre NarumH 16 (128)brutt

OLG Pfäfikon

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Marianne BandixenD 55- (94)brutt

OLG Pfäfikon

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
23Sönke BandixenH 55- (205)2.04.50+35.24

Oppsal Orientering

44 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Ane Sofie KroghD 14 (108)1.14.14+0.48
5Jonas KroghH 11-12 (241)58.47+14.45
6Roar BjordalH 70- (92)1.23.19+9.51
10Tina KallesonD 13 (86)1.50.55+37.18
12Ingrid Bjørshol HolmD 21- (74)2.32.28+42.49
13Inger Marie RødnesD 15 (113)1.50.07+26.21
13Inger Lise BjordalD 70- (68)2.41.07+1.04.24
19Lavran ThorstensenH 16 (128)2.03.12+44.29
21Tore RingerikeH 60- (133)1.42.51+36.05
38Bo EmilssonH 55- (205)2.52.37+1.23.11
49Birk ThorstensenH 11-12 (241)1.36.11+52.09
Kirsti Gimnes AreD 35- (23)brutt
Vigdis HobølD 35- (23)brutt
Kristin JægerD 35- (23)brutt
Kari-Ann ÅnensenD 40- (92)brutt
Arnhild KroghD 45- (193)brutt
Anne-Elise EdstrømD 55- (94)brutt
Margaret RoseveareD 55- (94)brutt
Bjørg Ingunn FjogstadD 60- (59)brutt
Bo Utseth BøhlerengenH 11-12 (241)brutt
Ask OlaussenH 11-12 (241)brutt
Anselm ReichenbachH 11-12 (241)brutt
Lars Sigurd Baugstø RødnesH 11-12 (241)brutt
William Resvoll SkaugH 15 (137)brutt
Are WigaardH 17-20 (43)brutt
Sindre FjogstadH 21- (98)brutt
Per-Ivar NikolaisenH 35- (45)brutt
Jan-Henrik NilsenH 40- (130)brutt
Martin ReichenbachH 40- (130)brutt
Runar ThorstensenH 40- (130)brutt
Eilert B AamodtH 45- (303)brutt
Stein MellaH 45- (303)brutt
Olav NedrelidH 45- (303)brutt
Bent Erik SkaugH 45- (303)brutt
Espen WigaardH 45- (303)brutt
Thor MellaH 50- (222)brutt
Ketil ÅstebølH 55- (205)brutt
Anders FjogstadH 60- (133)brutt
Stig Hultgreen KarlsenH 60- (133)brutt
Lars KlyveH 60- (133)brutt
Torgeir StenstadH 60- (133)brutt
Kjell WintherH 65- (128)brutt
Tore LangaardH 70- (92)brutt
Ronald InglingstadH 75- (71)brutt

Orienteering Ottawa

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Stefan BergstromH 60- (133)brutt

Os IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
12Sunniva Johaug RyenD 60- (59)1.50.34+36.07
Kari OsmoenD 55- (94)brutt
Ottar RyenH 60- (133)brutt

Os Orienteringsklubb

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
27Tommy SævareidH 55- (205)2.15.27+46.01

Oslostudentenes IK

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Are EriksenH 60- (133)1.13.23+6.37
7Audrun UtskarpenD 40- (92)1.52.14+23.41
8Sven Erik RognesH 75- (71)1.48.02+22.39
11Hanne Maria VisterD 21- (74)2.30.17+40.38
16Bjørn GrindeH 60- (133)1.30.34+23.48
19Guttorm L EggeH 50- (222)1.50.30+16.31
Undis EllevogD 21- (74)brutt
Elisabeth Mork FjeldværD 21- (74)brutt
Ida HopeD 21- (74)brutt
Svenja KernstockD 35- (23)brutt
Mikael OlaussonH 21- (98)brutt
Stefan KernstockH 35- (45)brutt
Olav EideH 40- (130)brutt
Magne VollenH 60- (133)brutt

Osterøy IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
14Ragnhild BalsvikD 45- (193)1.57.48+25.20
Magnus GjerstadH 15-16B (8)brutt
Johannes GjerstadH 50- (222)brutt

OUSA

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Julia DoubsonD 16 (140)brutt
Erin SchrimH 21- (98)brutt

Porsgrunn OL

24 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Anita BeitdokkenD 35- (23)2.38.08
3Hanne VassendD 15 (113)1.31.24+7.38
8Magne Wiig MathisenH 40- (130)2.00.31+17.48
9Hilde Kristine RosenvoldD 45- (193)1.48.47+16.19
10Eli KlovningD 70- (68)2.23.53+47.10
17Atle RemmeH 65- (128)1.43.19+27.49
20Dagfinn TorpeH 60- (133)1.37.14+30.28
23Tobias MathisenH 11-12 (241)1.17.30+33.28
26Rasmus MathisenH 15 (137)2.01.20+41.29
45Jon SkriubakkenH 45- (303)2.29.08+51.41
Anne BeitdokkenD 11-12 (145)brutt
Elise AusenD 14 (108)brutt
Anna MeenD 15 (113)brutt
Camilla L. RosenvoldD 16 (140)brutt
Astri Marie RemmeD 21- (74)brutt
Sara MathisenD 40- (92)brutt
Lenka WestinD 40- (92)brutt
Hilde VassendD 45- (193)brutt
Tove Evensen MathisenD 55- (94)brutt
Ola MeenH 11-12 (241)brutt
Anders L. RosenvoldH 11-12 (241)brutt
Knut Wiig MathisenH 55- (205)brutt
Kjell WestinH 55- (205)brutt
Lars Magne KlovningH 70- (92)brutt

Rasti-Kurikka

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Kati FräntiD 21- (74)1.54.59+5.20

Raumar Orientering

40 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Anna Austad SveenD 13-16C (32)2.09.04+43.59
7Hanne Eide RappD 14 (108)1.29.45+16.19
12Pernille SønsterudbråtenD 13 (86)1.54.27+40.50
14Kristine Eide RappD 14 (108)1.42.22+28.56
20Ingrid Eide RappD 45- (193)2.08.02+35.34
27Jan SveenH 60- (133)2.28.02+1.21.16
Thea FagerhaugD 11-12 (145)brutt
Ragnhild Fagerli NæssD 11-12 (145)brutt
Hedda SkatvedtD 15 (113)brutt
Mathilde SønsterudbråtenD 16 (140)brutt
Stine AustadD 21- (74)brutt
Linda EngenD 21- (74)brutt
Dagny I. LysakerD 21- (74)brutt
Kaisa SvergjaD 21- (74)brutt
Hanne StensletD 35- (23)brutt
Gry Anita Gjerde AlnæsD 45- (193)brutt
Lene KinnebergD 50- (142)brutt
Anne Grethe RustadD 50- (142)brutt
Inger FinstadD 60- (59)brutt
Berit SaxhaugD 65- (60)brutt
Gaute FosstveitH 13 (128)brutt
Anders HorveiH 14 (102)brutt
Even Nygaard ØstrengH 14 (102)brutt
Øistein Fagerli NæssH 14 (102)brutt
Emil Bjørnstad StrandH 15-16B (8)brutt
Eskil Sande GullordH 21- (98)brutt
Øyvind LundH 21- (98)brutt
Morten Vilbo SørumH 35- (45)brutt
Geir Johan AndersenH 40- (130)brutt
Øystein RappH 45- (303)brutt
Ståle SønsterudbråtenH 45- (303)brutt
Stein-Arne AlnæsH 50- (222)brutt
Terje BråtenH 50- (222)brutt
Pål Kogstad NæssH 50- (222)brutt
Bent SkatvedtH 50- (222)brutt
Per ØstrengH 50- (222)brutt
Knut EngenH 55- (205)brutt
Tor StrandH 55- (205)brutt
Lars SaxhaugH 65- (128)brutt
Hans LarsenH 80- (35)brutt

Ringerike OL

33 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Kari StrandeD 65- (60)1.23.52
3Tormod DahlenH 70- (92)1.19.43+6.15
5Elin DahlenD 70- (68)1.56.42+19.59
5Morten DåsnesH 60- (133)1.15.48+9.02
6Helge RevhaugH 65- (128)1.21.57+6.27
7Live Joronn YtrehusD 60- (59)1.40.02+25.35
12Tuva Aas StræteD 14 (108)1.38.07+24.41
14Torbjørn NørbechH 60- (133)1.27.09+20.23
20Stein Aas StræteH 11-12 (241)1.14.02+30.00
Nora Marie EnerhaugenD 11-12 (145)brutt
Ida Bolette EnerhaugenD 14 (108)brutt
Ingrid LøsetD 17-20 (35)brutt
Tonje Kvamme DahlD 21- (74)brutt
Line Skjevik ArnevikD 40- (92)brutt
Torunn økern JensenD 45- (193)brutt
Anne-Kristin KvammeD 45- (193)brutt
Anne Guro NøklebyD 45- (193)brutt
Sissel SkovlyD 45- (193)brutt
Kjersti StræteD 50- (142)brutt
Oskar FossåsH 11-12 (241)brutt
Martin Nøkleby MellingH 11-12 (241)brutt
Sigurd Amundsen BjørkliH 13 (128)brutt
Jørgen Nøkleby MellingH 13 (128)brutt
Even Amundsen BjørkliH 13-16C (25)brutt
Oskar ArnevikH 15 (137)brutt
Sander ArnevikH 17-20 (43)brutt
Håvard BakkeH 17-20 (43)brutt
Anders LøsetH 17-20 (43)brutt
Lars-Inge ArnevikH 45- (303)brutt
Stig MellingH 45- (303)brutt
Knut AasH 50- (222)brutt
Lars D. FjeldstadH 50- (222)brutt
Frode LøsetH 55- (205)brutt

Ringsaker OK

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
13Sigurd Ranheim BrynestadH 16 (128)1.49.10+30.27
Anne Marit BordalD 45- (193)brutt
Tove Lundgård PedersenD 45- (193)brutt
Wenche BjørnstadD 55- (94)brutt
Berit RøsteD 65- (60)brutt
Even BordalH 13 (128)brutt
Lars Ranheim BrynestadH 14 (102)brutt
Håvard HovdeH 16 (128)brutt
Krister HovdeH 17-20 (43)brutt
Jon-Anders BordalH 45- (303)brutt

Rond OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
7Tea ForbergD 70- (68)2.02.17+25.34
Turid GiilD 55- (94)brutt

Rudsbygd IL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Jon TyldumH 75- (71)1.33.37+8.14
5Gro SolnørdalD 60- (59)1.29.19+14.52
6Marit TyldumD 65- (60)1.53.20+29.28
9Odbjørg NordengD 70- (68)2.10.08+33.25
12Jon Gunnar HenriksenH 60- (133)1.25.32+18.46
12John Birger SkansenH 65- (128)1.34.58+19.28
19Paul Martin BergH 65- (128)1.46.09+30.39

Røyken OL

23 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Birgitte BekkelundD 70- (68)1.50.25+13.42
7Torgeir StrandhagenH 60- (133)1.17.15+10.29
9Anne Elvsaas MoD 65- (60)2.10.39+46.47
9Eirik Holth JohannessenH 21- (98)2.41.10+33.59
22Øyvind Roger HansenH 55- (205)2.00.47+31.21
33Ida SyversenD 45- (193)2.27.34+55.06
Andrea Kirkenes FjellD 11-12 (145)brutt
Mina Akiko JohnsenD 11-12 (145)brutt
Marie KvarmeD 11-12 (145)brutt
Ingeborg KvarmeD 14 (108)brutt
Silje CarlsenD 13-16C (32)brutt
Olivia KjølstadD 13-16C (32)brutt
Solveig SletnerD 21- (74)brutt
Hanne-Kristin Bjerknes KvarmeD 45- (193)brutt
Inger SchibstedD 55- (94)brutt
Noah Rølles IssowitschH 11-12 (241)brutt
Ola KjølstadH 11-12 (241)brutt
Leif Erik HavnenH 40- (130)brutt
Kjetil KjernsmoH 40- (130)brutt
Jon Erik KvarmeH 45- (303)brutt
Christian SchibstedH 55- (205)brutt
Morten JohannessenH 60- (133)brutt
Olav MoH 70- (92)brutt

Sande Sportsklubb

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Øivind FadumH 60- (133)brutt

Sandefjord OK

17 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Vilde Bredholt JørgensenD 17-20 (35)2.21.51+9.55
5Cornelius BjørkH 13 (128)1.17.48+14.02
7Maria PrestbøenD 16 (140)1.36.09+13.28
10Signe Bredholt JørgensenD 16 (140)1.44.25+21.44
15Berit LundD 60- (59)2.20.43+1.06.16
21Ella Arentz HagenD 16 (140)2.04.57+42.16
26Stine ArntzenD 45- (193)2.17.41+45.13
37Arne Håkon JørgensenH 45- (303)2.18.21+40.54
45Theodor BjørkH 11-12 (241)1.34.39+50.37
Anne Berit BredholtD 45- (193)brutt
Tone StoklandD 50- (142)brutt
Astrid GjelstadD 65- (60)brutt
Anders KlavenesH 11-12 (241)brutt
Vidar GjelstadH 45- (303)brutt
Knut Ivar JohansenH 45- (303)brutt
Per Erik LarsenH 45- (303)brutt
Oddvar GjelstadH 75- (71)brutt

Sandnes IL (Rogaland)

21 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Kim RichterH 35- (45)2.37.10+29.22
5Ove HaugvaldstadH 17-20 (43)2.30.44+40.56
7Tom FurlandH 45- (303)1.50.09+12.42
8Marit HaavardsholmD 45- (193)1.48.30+16.02
10Kaja PeikliD 11-12 (145)1.17.16+31.11
11Kjell DaleH 55- (205)1.43.32+14.06
12Morten AamodtH 50- (222)1.43.55+9.56
12Hermann SkogsholmH 70- (92)1.32.40+19.12
19Ingrid OmdalD 14 (108)1.53.55+40.29
29Gisle WathneH 50- (222)2.03.41+29.42
35Sølve WathneH 15 (137)2.26.14+1.06.23
36Rune ChristiansenH 45- (303)2.16.50+39.23
37Markus RichterH 11-12 (241)1.28.23+44.21
55Vegard HaugH 11-12 (241)2.23.10+1.39.08
Therese Sæbø VikD 17-20 (35)brutt
Anne Sæbø VikD 50- (142)brutt
Mathias RøddeH 13-16N (3)brutt
Selmer WathneH 16 (128)brutt
Vegar PeikliH 40- (130)brutt
Sturle OmdalH 50- (222)brutt
Sveinung SvebestadH 55- (205)brutt

Sarpsborg OL

19 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
8Ida Katrine Børstad ThoresenD 21- (74)2.18.32+28.53
17Marie F. Lindløv JensenD 14 (108)1.51.40+38.14
17Rikke Blakkestad IngesenD 16 (140)2.02.33+39.52
18Marie HansenD 15 (113)2.00.44+36.58
22Nina PedersenD 13 (86)2.43.48+1.30.11
27Benjamin AasenH 16 (128)2.47.20+1.28.37
32Tone Karina IngesenD 45- (193)2.25.46+53.18
36Siri PedersenD 16 (140)3.32.24+2.09.43
Adine Blakkestad IngesenD 13 (86)brutt
Ingrid Kristine HansenD 13 (86)brutt
Wenche LindløvD 45- (193)brutt
Heidi BørstadD 50- (142)brutt
Øivind BergetH 50- (222)brutt
Tormod JensenH 50- (222)brutt
Øystein JensenH 50- (222)brutt
Bjørn Tore ThoresenH 50- (222)brutt
Arild KirkerødH 55- (205)brutt
Bernt O. MyrvoldH 55- (205)brutt
Hans HusebyH 60- (133)brutt

Sauda Orienteringsklubb

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
23Yolanda DirksenD 50- (142)2.24.49+1.00.51
23Sander StielstraH 40- (130)3.25.12+1.42.29
31Kaya DirksenD 15 (113)2.47.56+1.24.10
46Peter DirksenH 50- (222)3.07.56+1.33.57

Sentrum OK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
14Gløer WinsvoldH 50- (222)1.46.15+12.16
16Knut Harald HyllesethH 45- (303)2.01.52+24.25
57Felix R. HyllesethH 11-12 (241)2.33.00+1.48.58
Jenny WinsvoldD 13-16C (32)brutt

Skien OK

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Grete HoviD 55- (94)1.19.39+3.22
5Gisle NysæterH 40- (130)1.54.31+11.48
8Malene NysæterD 13 (86)1.44.20+30.43
15Trude NysæterD 40- (92)2.43.52+1.15.19
20Bethina Staulen FredinD 14 (108)1.57.25+43.59
20Skjalg NysæterH 15 (137)1.54.20+34.29
Åse NysæterD 40- (92)brutt
Simon NysæterH 17-20 (43)brutt
Frode NysæterH 40- (130)brutt

SLOWLUX

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
18Maggie RoachD 55- (94)2.31.38+1.15.21

SLOWLUX

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
37David RoachH 55- (205)2.50.07+1.20.41

Snertingdal IF Orientering

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
22Øystein HolmenH 65- (128)2.04.46+49.16
27Unn Mette KlopbakkenD 45- (193)2.18.04+45.36
30Agnethe HasliD 16 (140)2.21.28+58.47
36Anita StensethD 45- (193)2.38.52+1.06.24

Sogndal IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Ingar HalsH 55- (205)brutt

South Yorkshire Orienteers

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
35Yasmin FieldD 16 (140)2.59.29+1.36.48

Stabæk IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Kjersti ThoD 65- (60)1.40.51+16.59

Stavanger Orienteringsklubb

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
13Espen KarlsenH 21- (98)3.30.41+1.23.30
15Reidun M. KarlsenD 70- (68)2.56.02+1.19.19
15Henrik Kvikne HansenH 21- (98)4.31.16+2.24.05
24Silje Elise HusdalD 11-12 (145)1.56.45+1.10.40
36Lars BergersenH 50- (222)2.19.09+45.10
Pål BårdsenH 45- (303)brutt
Rune KarstensenH 55- (205)brutt
Arne Kristian EspedalH 60- (133)brutt
Cato MoltheH 65- (128)brutt
Arne KarlsenH 75- (71)brutt

Steinkjer OK

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Atle DengerudH 50- (222)1.34.28+0.29
16Svein Anders MelhusH 40- (130)2.25.58+43.15
19Simen Eliassen KvarmeH 15 (137)1.54.17+34.26
22Jørgen Rannem HalseH 16 (128)2.09.57+51.14
23Vibeke Kvistad DengerudD 15 (113)2.14.21+50.35
33Pål WærumH 55- (205)2.23.06+53.40
Mari Ann Landsem MelhusD 45- (193)brutt
Niklas Landsem MelhusH 11-12 (241)brutt
Sigurd Landsem MelhusH 16 (128)brutt
Sivert SemH 16 (128)brutt
Ole Petter KjerkreitH 40- (130)brutt
Arve LægranH 55- (205)brutt
Trond Svanøe-HafstadH 55- (205)brutt

Stjørdals-Blink Orientering

15 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Jon Arne GlomsrudH 40- (130)1.52.10+9.27
10Audun Wanvik HaugenH 15 (137)1.41.17+21.26
11Håvard HågårdH 45- (303)1.55.45+18.18
13Fredrik MøllerH 11-12 (241)1.06.37+22.35
15Marius MøllerH 14 (102)1.35.19+30.43
18Ane Nielsen SolbergD 16 (140)2.02.46+40.05
19Randi Marie GlomsrudD 13 (86)2.15.54+1.02.17
21Jakob HaugenH 45- (303)2.03.29+26.02
34Mette WanvikD 45- (193)2.34.41+1.02.13
Marie Nielsen SolbergD 11-12 (145)brutt
Birgit Økern JensenD 40- (92)brutt
Andreas KorstadH 11-12 (241)brutt
Andreas GlomsrudH 16 (128)brutt
Henrik Nielsen SolbergH 17-20 (43)brutt
Bård Øyvind SolbergH 45- (303)brutt

Stokke IL

15 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Erik HaugH 45- (303)1.40.29+3.02
12Håkon Nergaard BergH 21- (98)3.02.35+55.24
13Ingrid TronshaugD 21- (74)2.33.57+44.18
13Inger NergaardD 60- (59)1.57.47+43.20
16Even GravningenH 14 (102)1.36.28+31.52
17Simen GravningenH 11-12 (241)1.12.54+28.52
20Bjørnar OlsrødH 45- (303)2.03.20+25.53
25Ragnar Niemi BergH 60- (133)1.58.38+51.52
40Arne KristensenH 50- (222)2.34.23+1.00.24
Frida DalerD 14 (108)brutt
Ragnhild Marie KristensenD 14 (108)brutt
Andreas Skjelland HeggH 13-16C (25)brutt
Ove Gunnar JacobsenH 65- (128)brutt
Runar KittilsenH 65- (128)brutt
Lars Martin GjeinH 70- (92)brutt

Stord Orientering

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
9Linda RykkjeD 40- (92)2.01.05+32.32
21Stian RykkjeH 15 (137)1.55.09+35.18
Henrik OttesenH 45- (303)brutt
Sveinung RykkjeH 45- (303)brutt

Sturla, IF

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Harald ThonH 60- (133)1.09.21+2.35
13Geir Holm GundersenH 60- (133)1.26.00+19.14
23Kristin SørensenD 45- (193)2.12.09+39.41
57Rune SørensenH 45- (303)2.56.49+1.19.22
Iselin SørensenD 13 (86)brutt
Aud Ellen BrevikD 45- (193)brutt
Linda VerdeD 65- (60)brutt
Gry Bruland VråleD 65- (60)brutt
Lasse VråleH 70- (92)brutt
Ivar Louis BergH 75- (71)brutt

Sävedalens AIK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Odd WallumH 45- (303)brutt
Odd WallumH 50- (222)brutt

Søgne og Songdalen OK

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
8Reidar HeivollH 60- (133)1.21.06+14.20
10Signe HeivollD 65- (60)2.10.53+47.01
13Floke BredlandH 70- (92)1.43.34+30.06
14Tore BerntsenH 65- (128)1.36.06+20.36
17Kristen RibeH 55- (205)1.50.59+21.33
Anne Karin RibeD 55- (94)brutt
Else-Margrethe BredlandD 65- (60)brutt

Team Japan

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
44Itsuki KunisawaH 45- (303)2.24.20+46.53
Mana NakamuraD 17-20 (35)brutt
Mami OruiD 17-20 (35)brutt
Naomi SuzukiD 17-20 (35)brutt
Nastuki YamagishiD 17-20 (35)brutt
Takashi HitraharaH 17-20 (43)brutt
Takaksugu KobayashiH 17-20 (43)brutt
Taiki TanakaH 17-20 (43)brutt

TIF Viking

17 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Karianne StrømmeD 40- (92)1.36.10+7.37
6Petter Oen-SivertsenH 35- (45)3.54.18+1.46.30
8Magnus KyrkjebøH 21- (98)2.37.17+30.06
12Lise ChristensenD 45- (193)1.56.57+24.29
12Aksel MjelstadH 13 (128)1.31.42+27.56
15Mari Strømme LidD 14 (108)1.44.26+31.00
15Ulrik HellenH 13 (128)1.38.42+34.56
18Marie Oen-SivertsenD 14 (108)1.52.32+39.06
22Jon-Kåre HansenH 40- (130)2.53.55+1.11.12
29Magnus Strømme LidH 11-12 (241)1.20.05+36.03
50Bjart Are HellenH 45- (303)2.41.17+1.03.50
55Kjetil DammH 45- (303)2.52.35+1.15.08
58Stig MjelstadH 45- (303)3.06.52+1.29.25
Jan Harald Helmich PedersenH 65- (128)brutt
Jørn TorgersenH 65- (128)brutt
Geir HusdalH 70- (92)brutt
Bjørn StrømmeH 75- (71)brutt

TOL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Verena TroiD 40- (92)brutt

TOL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
54Emil BeltrambaH 11-12 (241)2.20.36+1.36.34

TOL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Dario BeltrambaH 45- (303)brutt

Trøsken IL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Marte BergslandD 16 (140)brutt
Cathrine LillestrandD 45- (193)brutt
Daniel OliversenH 21- (98)brutt
Runar StangH 40- (130)brutt
Finn Henry LillestrandH 45- (303)brutt
Jimmy NordliH 65- (128)brutt

Tynset IF

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
8Ingunn Vangen LunåsmoD 40- (92)1.58.02+29.29
10Gaute Kvittum NytrøenH 14 (102)1.25.02+20.26
12Eldbjørg G. KalbækkenD 55- (94)1.47.14+30.57
16Ane Ingeborg KalbækkenD 15 (113)1.57.55+34.09
19Guri SandvoldD 16 (140)2.03.04+40.23
24Asgeir EspelandH 14 (102)2.23.47+1.19.11
Britt Vangen SandvoldD 45- (193)brutt
Truls LunåsmoH 11-12 (241)brutt

Umeå OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
13Jenny WegebroD 16 (140)1.53.05+30.24

UNTS Warszawa

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Marek WolowczykH 50- (222)brutt

Vang OL

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
12Heidi Therese WiestD 16 (140)1.53.01+30.20
27Njaal Ellegaard MelbyH 15 (137)2.04.27+44.36
34Fredrik SveenH 15 (137)2.24.19+1.04.28
Anne FrøislandD 11-12 (145)brutt
Ole Johan BråtenH 15 (137)brutt
Eskil FrøislandH 15 (137)brutt
Erik LundgårdH 45- (303)brutt
Olav HøiåsH 70- (92)brutt

Varegg Fleridrett

15 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Vibeke RykkjeD 17-20 (35)2.11.56
1Tage RosenlundH 13-16C (25)1.16.30
5Ragnhild Nymo BohneD 13-16C (32)2.57.42+1.32.37
18Jan Kjærner-SembH 50- (222)1.49.49+15.50
20Mathias Kjærner-SembH 14 (102)1.47.34+42.58
20Pål ThomassenH 40- (130)2.36.38+53.55
24Ronny RykkjeH 45- (303)2.05.20+27.53
30Mathias RosenlundH 15 (137)2.11.52+52.01
48Gernot DoppelhoferH 45- (303)2.39.10+1.01.43
56Jon Erik Doppelhofer ErvikH 11-12 (241)2.24.10+1.40.08
Lene RykkjeD 40- (92)brutt
Kristian Fredrik ThomassenH 14 (102)brutt
Martin ThomassenH 13-16C (25)brutt
Kristian RykkjeH 15 (137)brutt
Helge RosenlundH 45- (303)brutt

Varteig OL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
5Kjell AndersenH 80- (35)2.19.48+47.19
16Kjell Einar AndersenH 55- (205)1.50.26+21.00
31Dag BrenåsH 50- (222)2.07.50+33.51
Even LundeH 15 (137)brutt
Børge BrenåsH 16 (128)brutt
Per Olaf KlemsdalH 55- (205)brutt
Einar Kristian LundeH 60- (133)brutt

Vegårshei IL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Sindre BråtenH 15-16B (8)1.38.49
5Ingeborg Lobben GjennestadD 55- (94)1.23.08+6.51
7Anders VestølH 14 (102)1.15.25+10.49
21Arnhild U. BråtenD 45- (193)2.08.40+36.12
34Ole Petter VestølH 50- (222)2.16.22+42.23
Sten Åge NygårdseterH 45- (303)brutt
Geir BråtenH 50- (222)brutt

Verdal OK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Johannes SollidH 80- (35)1.34.17+1.48
11Tore MarkhusH 14 (102)1.28.46+24.10
22Trude MarkhusD 11-12 (145)1.44.07+58.02
32Stein MarkhusH 50- (222)2.08.24+34.25

Vestre Akers SK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
10Per OsenH 60- (133)1.22.27+15.41
19Lena HammerD 55- (94)2.34.34+1.18.17
Ketil BergeH 60- (133)brutt
Torgny HasåsH 60- (133)brutt

Vingelen IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
19Lars Horten JordetH 11-12 (241)1.13.50+29.48
20Eline Horten JordetD 11-12 (145)1.33.22+47.17

West Anglian Orienteering Club

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Guro HarstadD 21- (74)brutt

Wing OK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
21Jonas VindalH 14 (102)1.49.24+44.48
32Sarah BrynhildsenD 15 (113)3.00.26+1.36.40
33Bernt BrynhildsenH 45- (303)2.13.09+35.42
Liv TennesD 45- (193)brutt

Yukon O Association

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
23Leif BlakeH 16 (128)2.19.04+1.00.21
Sabine SchweigerD 50- (142)brutt

Østmarka OK

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
19Anna Cecilie LinløkkenD 15 (113)2.01.32+37.46
Sigrid NermoenD 11-12 (145)brutt
Inga Cathrin WinsvoldD 13-16C (32)brutt
Jartrud SteinsliD 45- (193)brutt
Ingrid NermoenD 50- (142)brutt
John OtterleiH 13 (128)brutt
Andreas RambergH 15 (137)brutt
Helge BakkehøiH 35- (45)brutt
Trond KortnerH 35- (45)brutt
Frode BakkehøiH 40- (130)brutt
Svein OtterleiH 45- (303)brutt
Paul TorvundH 45- (303)brutt
Per StedjeH 50- (222)brutt

Øyer-Tretten IF

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Marion Halvorsen NustadD 13-16C (32)1.25.05
20Unni Halvorsen NustadD 50- (142)2.16.19+52.21

Ålgård Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
24Jan-Einar ØvremoH 50- (222)1.54.15+20.16
Veronica Morstøl ØvremoD 17-20 (35)brutt

Årvoll IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
10Gunhild Aamli SundtjønnD 50- (142)1.42.41+18.43
24Tore SundtjønnH 55- (205)2.05.40+36.14
Erlend BjerkestrandH 21- (98)brutt
Tor HenriksenH 75- (71)brutt

Ås-NMBU Orientering

19 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Nils TveiteH 13 (128)1.07.12+3.26
4Ivar MaalenH 55- (205)1.35.32+6.06
8Sille WinsnesD 50- (142)1.39.02+15.04
11Halvor SteinsholtH 21- (98)2.49.56+42.45
16Gunnar TengeH 50- (222)1.47.22+13.23
22Ellen-Christine KorenD 50- (142)2.23.58+1.00.00
26Ingrid TveiteD 50- (142)2.43.10+1.19.12
27Vegard AarstadH 13 (128)2.06.38+1.02.52
Christine KureD 11-12 (145)brutt
Goro Tillerås UrsetD 21- (74)brutt
Line NybakkenD 40- (92)brutt
Ingunn ScheiD 45- (193)brutt
Ingrid M. TengeD 45- (193)brutt
Håkon DanevadH 45- (303)brutt
Jo Inge FjellstadH 45- (303)brutt
Idar BrekkeH 50- (222)brutt
Eirik NordhagenH 55- (205)brutt
Håvard SteinsholtH 55- (205)brutt
Bjørn TveiteH 80- (35)brutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor