Norsk Orientering

Offisiell totalresultatliste for Norsk O-Festival

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: fredag 26 juni 2015 - søndag 28 juni 2015

Sprint - fredagMellomdistanse - lørdagMellomdistanse - lørdag (totalt)Langdistanse - søndagLangdistanse - søndag (totalt)

D 16

4 930 m, 55 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anine LomeHamar OK1.22.41
2Ragnhild EideByåsen IL1.29.27+6.46
3Ane DyrkornEiker OL1.30.09+7.28
4Synne StrandAsker Skiklubb1.30.24+7.43
5Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK1.35.03+12.22
6Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK1.35.07+12.26
7Maria PrestbøenSandefjord OK1.36.09+13.28
8Thea DyrkornEiker OL1.40.19+17.38
9Vilde Årøen LykkeEmblem IL1.42.21+19.40
10Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK1.44.25+21.44
11Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss1.46.28+23.47
12Heidi Therese WiestVang OL1.53.01+30.20
13Jenny WegebroUmeå OK1.53.05+30.24
14Vera MelkildFreidig1.56.05+33.24
15Rikke Hjelseth LarsenKongsberg OL2.01.19+38.38
16Julie Roll TørnqvistFana IL2.02.18+39.37
17Rikke Blakkestad IngesenSarpsborg OL2.02.33+39.52
18Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering2.02.46+40.05
19Guri SandvoldTynset IF2.03.04+40.23
20Nora Marie wedege IrgensBodø og Omegn IF Orientering2.04.20+41.39
21Ella Arentz HagenSandefjord OK2.04.57+42.16
22Hanne DaltveitFana IL2.06.37+43.56
23Rikke Gjeitnes DahleMolde og Omegn IF2.09.51+47.10
24Synne Eikeland RøstadsandNydalens SK2.10.11+47.30
25Kristiane RogstadKongsberg OL2.12.45+50.04
26Ane Holm GrønengLillehammer OK2.13.06+50.25
27Marie Bakken SørensenFreidig2.13.09+50.28
28Ingrid AaslundFet OL2.13.37+50.56
29Malin OpøienOL Trollelg2.21.17+58.36
30Agnethe HasliSnertingdal IF Orientering2.21.28+58.47
31Hedvig VollsetHeming Orientering2.21.52+59.11
32Agnes Irene LongfjeldModum OL2.22.08+59.27
33Maria Ulseth SylteFreidig2.39.06+1.16.25
34Andrea Willkommen EikenKongsberg OL2.44.46+1.22.05
35Yasmin FieldSouth Yorkshire Orienteers2.59.29+1.36.48
36Siri PedersenSarpsborg OL3.32.24+2.09.43
Ingvil AhlsandNydalens SKbrutt
Runa AlmelandFana ILbrutt
Karoline AuneHalden SKbrutt
Julie BakkeFossum IFbrutt
Thea Sildnes BaklidKonnerud ILbrutt
Marte BergslandTrøsken ILbrutt
Marie BergstrømHalden SKbrutt
Ingrid BredalenNittedal OLbrutt
Julia DoubsonOUSAbrutt
Victoria Hæstad BjørnstadFossum IFbrutt
Guro KarlsenLillehammer OKbrutt
Silje MoeFredrikstad SKbrutt
Aurora MoholthKongsberg OLbrutt
Emma Eithun PaulsenNittedal OLbrutt
Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OLbrutt
Synne SkjærsteinIL Tyrvingbrutt
Emilie Sommerstad VeeIL Tyrvingbrutt
Victoria Myklebust StrømHedrum OLbrutt
Mathilde SønsterudbråtenRaumar Orienteringbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor