Norsk Orientering

Offisiell totalresultatliste for Norsk O-Festival

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: fredag 26 juni 2015 - søndag 28 juni 2015

Sprint - fredagMellomdistanse - lørdagMellomdistanse - lørdag (totalt)Langdistanse - søndagLangdistanse - søndag (totalt)

D 11-12

2 920 m, 62 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Pia Young VikNydalens SK46.05
2Birgit Kleppa MadslienLillehammer OK56.57+10.52
3Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn59.17+13.12
4Konstanse MoholthKongsberg OL1.01.40+15.35
5Kristin Melby JacobsenLardal OL1.04.04+17.59
6Mari EidsmoFreidig1.06.45+20.40
7Mathea Spets StorhovFreidig1.12.14+26.09
8Inga Skaarer WiklundNydalens SK1.13.51+27.46
9June MunkebyFrol IL1.16.36+30.31
10Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)1.17.16+31.11
11Diane Ninauve-JutulstadBækkelagets SK1.17.25+31.20
12Helene Bjørkvold JendalFossum IF1.18.27+32.22
13Aurora Wilkens JernbergNydalens SK1.21.42+35.37
14Johanna Sofie LongfjeldModum OL1.22.38+36.33
15Maria StødleKristiansand OK1.24.38+38.33
16Mille Baastad BergIL Tyrving1.26.04+39.59
17Maria KostølKristiansand OK1.28.58+42.53
18Hannah Syrdal ØenHeming Orientering1.31.09+45.04
19Vida Helland-HansenIL Tyrving1.33.02+46.57
20Eline Horten JordetVingelen IL1.33.22+47.17
21Eline SchjervenLardal OL1.35.51+49.46
22Trude MarkhusVerdal OK1.44.07+58.02
23Eileen BjanesIL Tyrving1.47.56+1.01.51
24Silje Elise HusdalStavanger Orienteringsklubb1.56.45+1.10.40
25Ella BerstadHeming Orientering1.58.06+1.12.01
26Kathinka Zahl HagenFossum IF1.59.23+1.13.18
27Lene HaugeHisøy OK2.20.58+1.34.53
28Ingvild Øverli BergKongsberg OL2.50.02+2.03.57
Eline AndersenKonnerud ILbrutt
Netta Bar-NathanLillomarka OLbrutt
Anne BeitdokkenPorsgrunn OLbrutt
Sofie BergstrømHalden SKbrutt
Ragnhild Blom-HagenFossum IFbrutt
Mari BrendeFossum IFbrutt
Maren BruserudOL Trollobrutt
Noor Dirro-HeluMåren OKbrutt
Nora Haakstad EllingsenKonnerud ILbrutt
Nora Marie EnerhaugenRingerike OLbrutt
Thea FagerhaugRaumar Orienteringbrutt
Andrea Kirkenes FjellRøyken OLbrutt
Ida Marie FlågenHeming Orienteringbrutt
Anne FrøislandVang OLbrutt
Selma FærdenKolbotn og Skimt OLbrutt
Elida Sagli GudimIndre Østfold OKbrutt
Hilde Sogn HaugFossum IFbrutt
Elise Wærp HaugeNydalens SKbrutt
Ragnhild Mathea HelmersenFet OLbrutt
Alma Elise HildrumLillomarka OLbrutt
Linnea HolstIL Tyrvingbrutt
Mina Akiko JohnsenRøyken OLbrutt
Mina Espolin JohnsonBækkelagets SKbrutt
Elin KjellmannLinköpings OKbrutt
Christine KureÅs-NMBU Orienteringbrutt
Marie KvarmeRøyken OLbrutt
Hannah MansNydalens SKbrutt
Sigrid NermoenØstmarka OKbrutt
Ragnhild Fagerli NæssRaumar Orienteringbrutt
Marie Roll-TørnqvistFana ILbrutt
Heidi Kristina SebjørnsenFossum IFbrutt
Marie Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orienteringbrutt
Frida SolsrudNydalens SKbrutt
Mari ØverbyKongsberg OLbrutt

D 13

3 470 m, 32 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Oda ScheeleNydalens SK1.13.37
2Kristine KravdalGjø-Vard OL1.18.32+4.55
3Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL1.29.19+15.42
4Marte Madslien BakkenNydalens SK1.31.12+17.35
5Maya Jones ArnesenHeming Orientering1.36.58+23.21
6Ingrid LamarkGanddal IL1.41.42+28.05
7Hedda Sofie IrgensBodø og Omegn IF Orientering1.42.41+29.04
8Malene NysæterSkien OK1.44.20+30.43
9Ea LunøeNydalens SK1.44.22+30.45
10Tina KallesonOppsal Orientering1.50.55+37.18
11Mina SchjervenLardal OL1.53.20+39.43
12Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering1.54.27+40.50
13Ada Helene OlsenIF Trauma1.59.03+45.26
14Petra HoveidAsker Skiklubb1.59.39+46.02
15Ina MartiniAsker Skiklubb2.00.37+47.00
16Ida Sofie HjortlandLarvik OK2.01.19+47.42
17Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular2.02.23+48.46
18Live ØstvoldHeming Orientering2.12.26+58.49
19Randi Marie GlomsrudStjørdals-Blink Orientering2.15.54+1.02.17
20Alvilde Lysaker SandenEiker OL2.26.57+1.13.20
21Dina Marie SalvesenAsker Skiklubb2.27.57+1.14.20
22Nina PedersenSarpsborg OL2.43.48+1.30.11
Alexandra AngvollFredrikstad SKbrutt
Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OLbrutt
Ingrid BlindheimLillomarka OLbrutt
Yngvild Langedal BreivikNydalens SKbrutt
Åsne HaavengenKongsberg OLbrutt
Ingrid Kristine HansenSarpsborg OLbrutt
Mia HirschIF Traumabrutt
Iris HolstIL Tyrvingbrutt
Iselin SørensenSturla, IFbrutt
Berthe TesloHadeland OLbrutt

D 14

3 700 m, 44 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jenny BaklidKonnerud IL1.13.26
2Ane Sofie KroghOppsal Orientering1.14.14+0.48
3Janne Tjørhom AasheimGanddal IL1.18.15+4.49
4Mari Landro SvingheimKonnerud IL1.20.47+7.21
5Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb1.27.20+13.54
6Malin HaugeHisøy OK1.29.25+15.59
7Hanne Eide RappRaumar Orientering1.29.45+16.19
8Johanne Midttun SystadNydalens SK1.30.11+16.45
9Karoline BjørnerødOK Moss1.34.37+21.11
10Tomine Lysaker SandenEiker OL1.35.06+21.40
11Sigrid EkelandOddersjaa SSK1.35.31+22.05
12Tuva Aas StræteRingerike OL1.38.07+24.41
13Kaja Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering1.40.39+27.13
14Kristine Eide RappRaumar Orientering1.42.22+28.56
15Mari Strømme LidTIF Viking1.44.26+31.00
16Silje KregnesKristiansand OK1.45.54+32.28
17Marie F. Lindløv JensenSarpsborg OL1.51.40+38.14
18Marie Oen-SivertsenTIF Viking1.52.32+39.06
19Ingrid OmdalSandnes IL (Rogaland)1.53.55+40.29
20Bethina Staulen FredinSkien OK1.57.25+43.59
21Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL1.57.37+44.11
22Tora Aasheim NymarkAskøy OL2.02.16+48.50
23Thea LandKonnerud IL2.13.19+59.53
24Ingvild SnuggerudGjø-Vard OL2.21.01+1.07.35
25Tonje Malin RhrichKonnerud IL2.35.02+1.21.36
26Oda GjerdahlBerger og Svelvik OL3.03.12+1.49.46
Kaisa AntonsenFredrikstad SKbrutt
Tuva Fossheim AsplinGjø-Vard OLbrutt
Elise AusenPorsgrunn OLbrutt
Frida DalerStokke ILbrutt
Emma DanevadFredrikstad SKbrutt
Carmen DirroMåren OKbrutt
Ida Bolette EnerhaugenRingerike OLbrutt
Elin FløLillomarka OLbrutt
Mari Kilskar GrevskottFrol ILbrutt
Karen Hoel JomaasFossum IFbrutt
Ragnhild Marie KristensenStokke ILbrutt
Ingeborg KvarmeRøyken OLbrutt
Marte Karine LarsenKongsberg OLbrutt
Kamilla LomeHamar OKbrutt
Ingeborg RognstadHadeland OLbrutt
Anni SaarelaKonnerud ILbrutt
Tale StrandKongsberg OLbrutt
Ada WulfsbergNydalens SKbrutt

D 13-16C

2 770 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marion Halvorsen NustadØyer-Tretten IF1.25.05
2Ida Kristine NordvikAsker Skiklubb1.57.32+32.27
3Anna Austad SveenRaumar Orientering2.09.04+43.59
4Synne Marie JenssenHalden SK2.25.32+1.00.27
5Ragnhild Nymo BohneVaregg Fleridrett2.57.42+1.32.37
Anniken BergerFet OLbrutt
Silje CarlsenRøyken OLbrutt
Åsta Firing SimonsenAndebu ILbrutt
Guro HjerpaasenAsker Skiklubbbrutt
Olivia KjølstadRøyken OLbrutt
Stina Matland MadsenFana ILbrutt
Lina PettersenNydalens SKbrutt
Sigrid Kinck RannemFossum IFbrutt
Vilde RetteraasenIndre Østfold OKbrutt
Ingrid Bratland TjernshaugenOK Mossbrutt
Inga Cathrin WinsvoldØstmarka OKbrutt
Jenny WinsvoldSentrum OKbrutt

D 13-16N

2 510 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kamilla StudsrudHisøy OK2.28.39
Andrine BerganFet OLbrutt

D 15

4 440 m, 47 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marlin HaavengenKongsberg OL1.23.46
2Åsne HoloFossum IF1.25.26+1.40
3Hanne VassendPorsgrunn OL1.31.24+7.38
4Hedda Raadal BjørloHalden SK1.33.31+9.45
5Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL1.33.49+10.03
6Helene EgerKongsberg OL1.35.04+11.18
7Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb1.35.53+12.07
8Aurora GjølsjøOK Moss1.37.12+13.26
9Ingrid Tandberg RyanAsker Skiklubb1.38.51+15.05
10Pernille KatlaFossum IF1.41.07+17.21
11Maren NorderudIL Tyrving1.41.28+17.42
12Kathinka RogstadKongsberg OL1.48.59+25.13
13Inger Marie RødnesOppsal Orientering1.50.07+26.21
14Lotte MyklemyrEiker OL1.50.56+27.10
15Thea Charlotte HansenAsker Skiklubb1.56.09+32.23
16Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF1.57.55+34.09
17Thea Sofie SalvesenAsker Skiklubb2.00.39+36.53
18Marie HansenSarpsborg OL2.00.44+36.58
19Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK2.01.32+37.46
20Hanna Lye MoumHalden SK2.03.42+39.56
21Andrea VaneboKongsberg OL2.09.16+45.30
22Ragne MunkebyFrol IL2.09.57+46.11
23Vibeke Kvistad DengerudSteinkjer OK2.14.21+50.35
24Lin Marte AndorsenNydalens SK2.20.15+56.29
25Ida Aabogen HaugaardIndre Østfold OK2.22.01+58.15
26Eli KolstadMo OK2.22.02+58.16
27Lisa JenssenHalden SK2.22.26+58.40
28Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular2.24.08+1.00.22
29Sarah WølloKongsberg OL2.27.47+1.04.01
30Ida-Synnøve KristiansenFredrikstad SK2.32.57+1.09.11
31Kaya DirksenSauda Orienteringsklubb2.47.56+1.24.10
32Sarah BrynhildsenWing OK3.00.26+1.36.40
Anne Omholt BerrefjordLardal OLbrutt
Eline BryneHeming Orienteringbrutt
Tilde EineFossum IFbrutt
Andrine Harriet FremstadLarvik OKbrutt
Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OLbrutt
Ingrid HasaasFossum IFbrutt
Ingvild HøydalNydalens SKbrutt
Ingrid G. KvålsgardFossum IFbrutt
Anna MeenPorsgrunn OLbrutt
Ragne NorrudFossum IFbrutt
Hedda SkatvedtRaumar Orienteringbrutt
Kristine Haanes StrandlieGjø-Vard OLbrutt
Frida Bakken UlsethNydalens SKbrutt
Ane Marte VatnFrol ILbrutt
Linn Mei WaalerMåren OKbrutt

D 16

4 930 m, 55 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anine LomeHamar OK1.22.41
2Ragnhild EideByåsen IL1.29.27+6.46
3Ane DyrkornEiker OL1.30.09+7.28
4Synne StrandAsker Skiklubb1.30.24+7.43
5Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK1.35.03+12.22
6Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK1.35.07+12.26
7Maria PrestbøenSandefjord OK1.36.09+13.28
8Thea DyrkornEiker OL1.40.19+17.38
9Vilde Årøen LykkeEmblem IL1.42.21+19.40
10Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK1.44.25+21.44
11Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss1.46.28+23.47
12Heidi Therese WiestVang OL1.53.01+30.20
13Jenny WegebroUmeå OK1.53.05+30.24
14Vera MelkildFreidig1.56.05+33.24
15Rikke Hjelseth LarsenKongsberg OL2.01.19+38.38
16Julie Roll TørnqvistFana IL2.02.18+39.37
17Rikke Blakkestad IngesenSarpsborg OL2.02.33+39.52
18Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering2.02.46+40.05
19Guri SandvoldTynset IF2.03.04+40.23
20Nora Marie wedege IrgensBodø og Omegn IF Orientering2.04.20+41.39
21Ella Arentz HagenSandefjord OK2.04.57+42.16
22Hanne DaltveitFana IL2.06.37+43.56
23Rikke Gjeitnes DahleMolde og Omegn IF2.09.51+47.10
24Synne Eikeland RøstadsandNydalens SK2.10.11+47.30
25Kristiane RogstadKongsberg OL2.12.45+50.04
26Ane Holm GrønengLillehammer OK2.13.06+50.25
27Marie Bakken SørensenFreidig2.13.09+50.28
28Ingrid AaslundFet OL2.13.37+50.56
29Malin OpøienOL Trollelg2.21.17+58.36
30Agnethe HasliSnertingdal IF Orientering2.21.28+58.47
31Hedvig VollsetHeming Orientering2.21.52+59.11
32Agnes Irene LongfjeldModum OL2.22.08+59.27
33Maria Ulseth SylteFreidig2.39.06+1.16.25
34Andrea Willkommen EikenKongsberg OL2.44.46+1.22.05
35Yasmin FieldSouth Yorkshire Orienteers2.59.29+1.36.48
36Siri PedersenSarpsborg OL3.32.24+2.09.43
Ingvil AhlsandNydalens SKbrutt
Runa AlmelandFana ILbrutt
Karoline AuneHalden SKbrutt
Julie BakkeFossum IFbrutt
Thea Sildnes BaklidKonnerud ILbrutt
Marte BergslandTrøsken ILbrutt
Marie BergstrømHalden SKbrutt
Ingrid BredalenNittedal OLbrutt
Julia DoubsonOUSAbrutt
Victoria Hæstad BjørnstadFossum IFbrutt
Guro KarlsenLillehammer OKbrutt
Silje MoeFredrikstad SKbrutt
Aurora MoholthKongsberg OLbrutt
Emma Eithun PaulsenNittedal OLbrutt
Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OLbrutt
Synne SkjærsteinIL Tyrvingbrutt
Emilie Sommerstad VeeIL Tyrvingbrutt
Victoria Myklebust StrømHedrum OLbrutt
Mathilde SønsterudbråtenRaumar Orienteringbrutt

D 15-16B

3 350 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vilde Frydenlund NorlingNydalens SK1.40.26
2Henriette OlsenIF Trauma2.27.13+46.47
Ingvild Pedersen BerganAsker Skiklubbbrutt
Ingrid MasdalLillomarka OLbrutt
Emma StubberudNydalens SKbrutt

D 17-20

4 880 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vibeke RykkjeVaregg Fleridrett2.11.56
2Vilde Bredholt JørgensenSandefjord OK2.21.51+9.55
3Sandra B. RobertsenOL Tønsberg og omegn2.22.53+10.57
4Mari jensen AasNord-Østerdal OK2.31.29+19.33
Sara Angell BakkeLillomarka OLbrutt
Margit Sandem FjellengenIndre Østfold OKbrutt
Synne Nesheim FlatebakkenIL Tyrvingbrutt
Eirin Mari FossøyNotodden OLbrutt
Ingrid LøsetRingerike OLbrutt
Ragnhild LøvliAsker Skiklubbbrutt
Martine LøwengreenFredrikstad SKbrutt
Veronica Morstøl ØvremoÅlgård Orienteringbrutt
Lene Therese MyrlandNotodden OLbrutt
Mana NakamuraTeam Japanbrutt
Mami OruiTeam Japanbrutt
Nora Skyttersæter SaugerudKonnerud ILbrutt
Naomi SuzukiTeam Japanbrutt
Elise UllernIL Tyrvingbrutt
Therese Sæbø VikSandnes IL (Rogaland)brutt
Nastuki YamagishiTeam Japanbrutt

D 21-

6 480 m, 37 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Benedicte Hald BjørgumKristiansand OK1.49.39
2Marthe GløersenOL Tønsberg og omegn1.51.50+2.11
3Kati FräntiRasti-Kurikka1.54.59+5.20
4Jannicke ØdegårdOL Tønsberg og omegn2.08.44+19.05
5Mathea GjeitnesMolde og Omegn IF2.11.40+22.01
6Bjørg GranlyNTNUI2.11.47+22.08
7Tone Aamli SundtjønnLillomarka OL2.14.09+24.30
8Ida Katrine Børstad ThoresenSarpsborg OL2.18.32+28.53
9Rikke IversenHeming Orientering2.19.48+30.09
10Nina Jeanette TollehaugEiker OL2.25.41+36.02
11Hanne Maria VisterOslostudentenes IK2.30.17+40.38
12Ingrid Bjørshol HolmOppsal Orientering2.32.28+42.49
13Ingrid TronshaugStokke IL2.33.57+44.18
Guro AlexandersenFredrikstad SKbrutt
Mariell ArntzenGneist, ILbrutt
Stine AustadRaumar Orienteringbrutt
Nikoline BromanderFredrikstad SKbrutt
Tonje Kvamme DahlRingerike OLbrutt
Undis EllevogOslostudentenes IKbrutt
Linda EngenRaumar Orienteringbrutt
Elisabeth Mork FjeldværOslostudentenes IKbrutt
Sølvi FossøyNotodden OLbrutt
Anja Berge GjellestadNydalens SKbrutt
Anne Berg GjølbergLarvik OKbrutt
Guro HarstadWest Anglian Orienteering Clubbrutt
Ida HopeOslostudentenes IKbrutt
Pia Skyttersæter IversenHeming Orienteringbrutt
Dagny I. LysakerRaumar Orienteringbrutt
Marte MestvedthagenHemsedal ILbrutt
Kjersti MyhreKongsberg OLbrutt
Helen PalmerHalden SKbrutt
Astri Marie RemmePorsgrunn OLbrutt
Celine RenardKongsberg OLbrutt
Solveig SletnerRøyken OLbrutt
Camilla StridsklevIL Tyrvingbrutt
Kaisa SvergjaRaumar Orienteringbrutt
Goro Tillerås UrsetÅs-NMBU Orienteringbrutt

D 35-

6 480 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anita BeitdokkenPorsgrunn OL2.38.08
2Kristin Nergaard BergFossum IF2.50.57+12.49
Kirsti Gimnes AreOppsal Orienteringbrutt
Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Trollbrutt
Vigdis HobølOppsal Orienteringbrutt
Aasne Fenne HoksrudBækkelagets SKbrutt
Kristin JægerOppsal Orienteringbrutt
Svenja KernstockOslostudentenes IKbrutt
Jindriska MilanovaKOS Tesla Brnobrutt
Rikke NørgaardOL Tønsberg og omegnbrutt
Hanne StensletRaumar Orienteringbrutt
Kari StrandLierbygda OLbrutt

D 40-

4 880 m, 44 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Aud Hognestad TaksdalGanddal IL1.28.33
2Valborg MadslienLillehammer OK1.36.03+7.30
3Karianne StrømmeTIF Viking1.36.10+7.37
4Kari StrandKongsberg OL1.41.03+12.30
5Heidi TronbølFet OL1.44.18+15.45
6Toril Fougner WisløffAsker Skiklubb1.51.53+23.20
7Audrun UtskarpenOslostudentenes IK1.52.14+23.41
8Ingunn Vangen LunåsmoTynset IF1.58.02+29.29
9Linda RykkjeStord Orientering2.01.05+32.32
10Doris Stien KaspersenMo OK2.06.16+37.43
11Randi EngløkkHaugesund IL Orientering2.08.35+40.02
12Kristin EgerKongsberg OL2.19.26+50.53
13Marianne HaugeHisøy OK2.25.19+56.46
14Paula BerstadHeming Orientering2.28.49+1.00.16
15Trude NysæterSkien OK2.43.52+1.15.19
16Trude HansenBerger og Svelvik OL2.44.26+1.15.53
Line Skjevik ArnevikRingerike OLbrutt
Liv Kristin Omholt BerrefjordLardal OLbrutt
Linda M. Torper BystrømIndre Østfold OKbrutt
Karin Skedsmo DanevadFredrikstad SKbrutt
Gøril EideByåsen ILbrutt
Anette FiringAndebu ILbrutt
Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Trollbrutt
Anne Ruste FløLillomarka OLbrutt
Kari Reppesgård HoltHedrum OLbrutt
May Ingela HopeModum OLbrutt
Hilde HovdenakModum OLbrutt
Birgit Økern JensenStjørdals-Blink Orienteringbrutt
Kristin Ulven JørgensenAsker Skiklubbbrutt
Karianne KatlaFossum IFbrutt
Sara MathisenPorsgrunn OLbrutt
Bodil NordenströmFossum IFbrutt
Line NybakkenÅs-NMBU Orienteringbrutt
Åse NysæterSkien OKbrutt
Gunn Elin RudiHadeland OLbrutt
Lene RykkjeVaregg Fleridrettbrutt
Lene SandvikHalden SKbrutt
Ellen Kathrine SvendsbyHalden SKbrutt
Monica SyrdalHeming Orienteringbrutt
Verena TroiTOLbrutt
Ingrid UndstadLarvik OKbrutt
Lenka WestinPorsgrunn OLbrutt
Milda ØhlckersIL Tyrvingbrutt
Kari-Ann ÅnensenOppsal Orienteringbrutt

D 45-

4 880 m, 87 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hilda ØfsthusAsker Skiklubb1.32.28
2Signe Astrup ArnesenHeming Orientering1.37.12+4.44
3Gro Sandstad EidsmoFreidig1.39.39+7.11
4Torunn Spets StorhovFreidig1.41.05+8.37
5Isa HeggedalKonnerud IL1.41.21+8.53
6Hanne Lerche RaadalHalden SK1.45.08+12.40
7Marit B. EithunNittedal OL1.47.58+15.30
8Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)1.48.30+16.02
9Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL1.48.47+16.19
10Sigrun Hernes YtterbøAsker Skiklubb1.51.43+19.15
11Mona J. MølnvikFreidig1.52.07+19.39
12Lise ChristensenTIF Viking1.56.57+24.29
13Astrid RuudNittedal OL1.57.22+24.54
14Ragnhild BalsvikOsterøy IL1.57.48+25.20
15Tove AasheimAskøy OL2.02.37+30.09
16Trine OldernesLillomarka OL2.03.19+30.51
17Siri Thortveit MyhreKristiansand OK2.05.04+32.36
18Ingeborg ØderudModum OL2.05.43+33.15
19Tone HirschIF Trauma2.06.57+34.29
20Ingrid Eide RappRaumar Orientering2.08.02+35.34
21Arnhild U. BråtenVegårshei IL2.08.40+36.12
22Anne Sofie KorsveienAsker Skiklubb2.08.52+36.24
23Kristin SørensenSturla, IF2.12.09+39.41
24Sigrid MelkildFreidig2.13.51+41.23
25Irene Felde OlaussenHalden SK2.16.54+44.26
26Stine ArntzenSandefjord OK2.17.41+45.13
27Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering2.18.04+45.36
28Inger ReinhartsenKristiansand OK2.21.40+49.12
29Marianne NummedalFana IL2.22.22+49.54
30Vibeke LamarkGanddal IL2.23.01+50.33
31Barbara Willkommen EikenKongsberg OL2.24.04+51.36
32Tone Karina IngesenSarpsborg OL2.25.46+53.18
33Ida SyversenRøyken OL2.27.34+55.06
34Mette WanvikStjørdals-Blink Orientering2.34.41+1.02.13
35Heidi MyklemyrEiker OL2.34.57+1.02.29
36Anita StensethSnertingdal IF Orientering2.38.52+1.06.24
37Eli Bonden KjørsvikKongsberg OL2.43.04+1.10.36
38Ina Cecilie LandroKonnerud IL2.45.36+1.13.08
39Marianne ReuschHeming Orientering2.51.22+1.18.54
40Elin Marie IrgensBodø og Omegn IF Orientering2.59.23+1.26.55
41Sissel TvedtenKongsberg OL3.02.02+1.29.34
42Jane RødderKongsberg OL4.12.55+2.40.27
Gry Anita Gjerde AlnæsRaumar Orienteringbrutt
Heidi ArnesenFreidigbrutt
Jennifer Jones ArnesenHeming Orienteringbrutt
Katrine BakkeFossum IFbrutt
Anne Marit BordalRingsaker OKbrutt
Anne Berit BredholtSandefjord OKbrutt
Anne-Marie BrekkeOK Skeidibrutt
Aud Ellen BrevikSturla, IFbrutt
Kristin BruserudOL Trollobrutt
Åshild FlatebakkenIL Tyrvingbrutt
Ann Elin FlågenHeming Orienteringbrutt
Hilde GrønengLillehammer OKbrutt
Kjersti Holt HanssenMåren OKbrutt
Torunn økern JensenRingerike OLbrutt
Anne JohanssonOK Dackebrutt
Arnhild KroghOppsal Orienteringbrutt
Anne-Kristin KvammeRingerike OLbrutt
Hanne-Kristin Bjerknes KvarmeRøyken OLbrutt
Eva Lill KvisleAsker Skiklubbbrutt
Ingrid KvistadKongsberg OLbrutt
Cathrine LillestrandTrøsken ILbrutt
Wenche LindløvSarpsborg OLbrutt
Kirsti LysakerFana ILbrutt
Hilde Nytun MartinsenNittedal OLbrutt
Mari Ann Landsem MelhusSteinkjer OKbrutt
Marianne MyklebustHamar OKbrutt
Anne Guro NøklebyRingerike OLbrutt
Anne Mia OlsenModum OLbrutt
Cathrine PalmgrenKolbotn og Skimt OLbrutt
Tove Lundgård PedersenRingsaker OKbrutt
Jorun RuudAsker Skiklubbbrutt
Kristin SandvenNotodden OLbrutt
Britt Vangen SandvoldTynset IFbrutt
Ingunn ScheiÅs-NMBU Orienteringbrutt
Nora SkauenIL Tyrvingbrutt
Sissel SkovlyRingerike OLbrutt
Jartrud SteinsliØstmarka OKbrutt
Nina SøndmørHamar OKbrutt
Ingrid M. TengeÅs-NMBU Orienteringbrutt
Liv TennesWing OKbrutt
Laila ThomassenModum OLbrutt
Hilde VassendPorsgrunn OLbrutt
Torill VisterIndre Østfold OKbrutt
Anett WallinIL Tyrvingbrutt
Toril WiigIL Tyrvingbrutt

D 50-

4 260 m, 64 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Toril HallanLillomarka OL1.23.58
2Inger Tone NygårdEgersund OK1.25.55+1.57
3Anita Sørensen DrageKongsberg OL1.27.56+3.58
4Marianne NjåsteinIL Tyrving1.28.03+4.05
5Hilde TellesbøNittedal OL1.33.54+9.56
6Tove HeimdalKonnerud IL1.36.14+12.16
7Nina Elise JørgensenNittedal OL1.36.24+12.26
8Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering1.39.02+15.04
9Mona Høiås SætherFreidig1.39.53+15.55
10Gunhild Aamli SundtjønnÅrvoll IL1.42.41+18.43
11Trude FixdalIL Koll1.43.26+19.28
12Randi JensenFrol IL1.47.15+23.17
13Solveig SikkelandIL Tyrving1.47.48+23.50
14Hege FjellbirkelandIL Gular1.49.39+25.41
15Dagrun MelkildHeming Orientering1.50.58+27.00
16Margrete EngzeliusAsker Skiklubb1.54.55+30.57
17Nina-Beate LiabakkByåsen IL1.59.55+35.57
18Randi NicolaisenAsker Skiklubb2.05.56+41.58
19Magnhild T. MølnvikFossum IF2.06.38+42.40
20Unni Halvorsen NustadØyer-Tretten IF2.16.19+52.21
21Helen Margrethe SchjelderupNord-Østerdal OK2.19.25+55.27
22Ellen-Christine KorenÅs-NMBU Orientering2.23.58+1.00.00
23Yolanda DirksenSauda Orienteringsklubb2.24.49+1.00.51
24Maria TorgersenBækkelagets SK2.27.23+1.03.25
25Kirsti Grundnes BergIL Tyrving2.42.24+1.18.26
26Ingrid TveiteÅs-NMBU Orientering2.43.10+1.19.12
27Anna GöhlmanIL Tyrving2.55.06+1.31.08
28Hege HeibergHadeland OL3.00.22+1.36.24
Heidi BørstadSarpsborg OLbrutt
Anne DanielsenLyn Skibrutt
Barbara DawsonGaringal Orienteersbrutt
Kristin FleisjeNittedal OLbrutt
Else GrandalIL Tyrvingbrutt
Helen GåsvikLierbygda OLbrutt
Ragnhild HaldKristiansand OKbrutt
Unn Hilde HeggedalKongsberg OLbrutt
Mari HernandezOL Toten-Trollbrutt
Elisabeth HetlevikKongsberg OLbrutt
Gunn-Torill HokholtKolbotn og Skimt OLbrutt
Kjersti HovFossum IFbrutt
Tove Beate JelstadModum OLbrutt
Marit JohnsenBodø og Omegn IF Orienteringbrutt
Lene KinnebergRaumar Orienteringbrutt
Bente LandmarkFossum IFbrutt
Gro Hege LudvigsenMåren OKbrutt
Grethe K. LøvaldAsker Skiklubbbrutt
Ingvild MulenKristiansand OKbrutt
Ingrid NermoenØstmarka OKbrutt
Anne Kristine NorderudIL Tyrvingbrutt
Ann Katrin OlsenAsker Skiklubbbrutt
Maria PerssonAsker Skiklubbbrutt
Anne Grethe RustadRaumar Orienteringbrutt
Tonje RøgebergOL Tønsberg og omegnbrutt
Heidi SchatvetNotodden OLbrutt
Sabine SchweigerYukon O Associationbrutt
Irene SkiriBodø og Omegn IF Orienteringbrutt
Siw SolstadIL Tyrvingbrutt
Ingvill SommerstadIL Tyrvingbrutt
Tone StoklandSandefjord OKbrutt
Tove StrandMåren OKbrutt
Kjersti StræteRingerike OLbrutt
Kristin TandbergAsker Skiklubbbrutt
Ingjerd VestengenLillomarka OLbrutt
Anne Sæbø VikSandnes IL (Rogaland)brutt

D 55-

3 940 m, 46 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kjersti RønningHamar OK1.16.17
2Grete HoviSkien OK1.19.39+3.22
3Gunhild HennumLierbygda OL1.22.24+6.07
4Helga HaverstadLierbygda OL1.23.02+6.45
5Ingeborg Lobben GjennestadVegårshei IL1.23.08+6.51
6Runa SkyttersæterHeming Orientering1.25.41+9.24
7Guri BjørndalByåsen IL1.25.56+9.39
8Berit DanielsenIL Tyrving1.30.54+14.37
9Rita ForsströmOK Raseborg1.37.24+21.07
10Berit BergeIL Tyrving1.41.15+24.58
11Anne Kjersti DaltveitFana IL1.45.29+29.12
12Eldbjørg G. KalbækkenTynset IF1.47.14+30.57
13Ann Karin TjørhomGanddal IL1.48.02+31.45
14Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn1.57.21+41.04
15Toril EineFossum IF1.59.40+43.23
16Marianne SpanliLierbygda OL2.00.35+44.18
17Eli Tufte HanssenEiker OL2.25.10+1.08.53
18Maggie RoachSLOWLUX2.31.38+1.15.21
19Lena HammerVestre Akers SK2.34.34+1.18.17
Lisa AnnersandOK Tyrbrutt
Marianne BandixenOLG Pfäfikonbrutt
Grete BerntsenMåren OKbrutt
Wenche BjørnstadRingsaker OKbrutt
Ingrid Opsahl BredesenFossum IFbrutt
Anne-Elise EdstrømOppsal Orienteringbrutt
Heidi FalckIL Tyrvingbrutt
Gerd FossestølNittedal OLbrutt
Turid GiilRond OLbrutt
Lena GottfridssonNittedal OLbrutt
Gunn Astrid JakobsenFredrikstad SKbrutt
Astrid Waaler KaasHeming Orienteringbrutt
Gunilla LärfarsLeksands OKbrutt
Aase LøvlandKolbotn og Skimt OLbrutt
Tove Evensen MathisenPorsgrunn OLbrutt
Kari NatvigNittedal OLbrutt
Randi NilstadIL Tyrvingbrutt
Anne Line Nydal BergliaEiker OLbrutt
Kari OsmoenOs ILbrutt
Grete Berge OwrenFreidigbrutt
Gro PedersenOK Skeidibrutt
Anne Karin RibeSøgne og Songdalen OKbrutt
Margaret RoseveareOppsal Orienteringbrutt
Unni RyeAsker Skiklubbbrutt
Inger SchibstedRøyken OLbrutt
Kjersti SkantzeIL Tyrvingbrutt
Brit VoldenKongsberg OLbrutt

D 60-

3 750 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Unni Strand KarlsenFredrikstad SK1.14.27
2Gerd BjørsethKrokstadøra IL1.22.57+8.30
3Margrete JørandliGjø-Vard OL1.23.23+8.56
4Nina SoligardBergens TF1.28.22+13.55
5Gro SolnørdalRudsbygd IL1.29.19+14.52
6Elle M. MelbyeHeming Orientering1.31.56+17.29
7Live Joronn YtrehusRingerike OL1.40.02+25.35
8Aud KjemperudEiker OL1.41.16+26.49
9Lis DæhliLøten o-lag1.44.46+30.19
10Emma Grete Feyling HaareKonnerud IL1.46.10+31.43
11Siren GreveBergens TF1.49.58+35.31
12Sunniva Johaug RyenOs IL1.50.34+36.07
13Inger NergaardStokke IL1.57.47+43.20
14Kirsten BobachAalborg OK2.12.32+58.05
15Berit LundSandefjord OK2.20.43+1.06.16
16Helga PeveriEiker OL2.41.46+1.27.19
Gabriella AxelssonIdefjordens SKbrutt
Ingeborg BakkenMåren OKbrutt
Inger FinstadRaumar Orienteringbrutt
Bjørg Ingunn FjogstadOppsal Orienteringbrutt
Bodil KlakeggKolbotn og Skimt OLbrutt
Nina KolbergIL Tyrvingbrutt
Elisabeth RødAndebu ILbrutt

D 65-

3 600 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kari StrandeRingerike OL1.23.52
2Berit HegdalBergens TF1.35.43+11.51
3Ingjerd SognnæsBergens TF1.37.53+14.01
4Kjersti ThoStabæk IF1.40.51+16.59
5Hilary PalmerNotts OC1.45.17+21.25
6Marit TyldumRudsbygd IL1.53.20+29.28
7Jessica KathleMåren OK2.07.20+43.28
8Inger LindløvOK Moss2.09.20+45.28
9Anne Elvsaas MoRøyken OL2.10.39+46.47
10Signe HeivollSøgne og Songdalen OK2.10.53+47.01
11Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OL2.11.16+47.24
12Sylvia AndersenElverum OK2.11.40+47.48
Kirsten BakkeGjø-Vard OLbrutt
Kari BergLarvik OKbrutt
Else-Margrethe BredlandSøgne og Songdalen OKbrutt
Anne Marit FærdenKolbotn og Skimt OLbrutt
Astrid GjelstadSandefjord OKbrutt
Astri Ese HoleBergens TFbrutt
Kari NatåsBergens TFbrutt
Berit RøsteRingsaker OKbrutt
Berit SaxhaugRaumar Orienteringbrutt
Aud I SpjelkavikIL Tyrvingbrutt
Anne Marie TimenesHadeland OLbrutt
Linda VerdeSturla, IFbrutt
Kari VikerhaugenOdal OL - Orienteringbrutt
Gry Bruland VråleSturla, IFbrutt
Marit VågsnesKolbotn og Skimt OLbrutt

D 70-

3 600 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Torid KvaalFreidig1.36.43
2Katharina Mo BergeFreidig1.42.21+5.38
3Bjørg KocbachBergens TF1.44.33+7.50
4Birgitte BekkelundRøyken OL1.50.25+13.42
5Elin DahlenRingerike OL1.56.42+19.59
6Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb1.57.02+20.19
7Tea ForbergRond OL2.02.17+25.34
8Torill SvendsenLunds OK2.07.29+30.46
9Odbjørg NordengRudsbygd IL2.10.08+33.25
10Eli KlovningPorsgrunn OL2.23.53+47.10
11Ingeborg BøbelIL Imås2.29.11+52.28
12Eva AaldeFreidig2.31.50+55.07
13Inger Lise BjordalOppsal Orientering2.41.07+1.04.24
14Lajla TidemannGjø-Vard OL2.52.44+1.16.01
15Reidun M. KarlsenStavanger Orienteringsklubb2.56.02+1.19.19
16Aud Margret KirkhornMåren OK3.01.28+1.24.45
17Inger Elisabeth KvaaseBækkelagets SK3.03.31+1.26.48
Onelma BlomhoffHeming Orienteringbrutt
Marith BrekkeHamar OKbrutt
Synnøve DalvaBø OLbrutt
Åste EggenMåren OKbrutt
Hjørdis EgnerHeming Orienteringbrutt
Aase Tove GoldenMåren OKbrutt
Kjellaug HodnekvamBergens TFbrutt
Ulla LindheIK Sternbrutt
Ingrid Lome-HagmanKolbotn og Skimt OLbrutt
Anne-Britt NilsenKjelsås ILbrutt

D 75-

2 740 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Unni Dirro BøhlerengenMåren OK1.23.00
2Margith ReppesgårdHedrum OL1.35.21+12.21
3Gudveig JørundlandOK Sør2.02.21+39.21
4Tirill Liby SeipOK Skeidi2.12.59+49.59
Unni DrageHaugerud IFbrutt
Marit Økern JensenBærums Skiklubbrutt
Ragnhild KrogvigKolbotn og Skimt OLbrutt

H 11-12

2 970 m, 107 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Teodor Mo HjelsethNydalens SK44.02
2Alfred BjørnerødOK Moss49.03+5.01
3Gaute BerganNydalens SK51.57+7.55
4Jonas MyhrAsker Skiklubb55.22+11.20
5Jonas KroghOppsal Orientering58.47+14.45
6Vetle Lysaker NorbomKonnerud IL59.20+15.18
7Atle Nikolai WølloKongsberg OL59.59+15.57
8Peder Aabogen HaugaardIndre Østfold OK1.04.49+20.47
9Øyvind LamarkGanddal IL1.04.59+20.57
10Andreas GjetangerMåren OK1.05.53+21.51
11Vegard Holm JohannesenKongsberg OL1.06.04+22.02
12Vegard RanestadHamar OK1.06.29+22.27
13Fredrik MøllerStjørdals-Blink Orientering1.06.37+22.35
14Axel AaldeNydalens SK1.09.28+25.26
15Johan EgerKongsberg OL1.09.52+25.50
16Sigurd VatnFrol IL1.12.25+28.23
17Simen GravningenStokke IL1.12.54+28.52
18Kristian Fredriksen AasAsker Skiklubb1.13.31+29.29
19Lars Horten JordetVingelen IL1.13.50+29.48
20Stein Aas StræteRingerike OL1.14.02+30.00
21Mats LindaasElverum OK1.14.04+30.02
22Anders TaraldsenLillehammer OK1.16.41+32.39
23Tobias MathisenPorsgrunn OL1.17.30+33.28
24Kasper Bakken UlsethNydalens SK1.17.50+33.48
25Sander Tonjer FingarsenElverum OK1.18.19+34.17
26Sindre Vie StrislandFossum IF1.18.34+34.32
27Martin Størmer-AntonsenNydalens SK1.18.55+34.53
28Vemund MølnvikFreidig1.19.46+35.44
29Magnus Strømme LidTIF Viking1.20.05+36.03
30Eirik Frydenlund NorlingNydalens SK1.20.21+36.19
31Gustav Andresen SkotteFossum IF1.21.08+37.06
32Håkon TorsethLillehammer OK1.21.43+37.41
33Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb1.23.28+39.26
34Per Ingvar TollehaugEiker OL1.23.58+39.56
35Birk F. SætnanFossum IF1.24.26+40.24
36Torjus Hoel BjoråIL Koll1.25.30+41.28
37Markus RichterSandnes IL (Rogaland)1.28.23+44.21
38Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn1.28.43+44.41
39Eivind EngløkkHaugesund IL Orientering1.30.01+45.59
40Christian Fredrik BorgIL Koll1.31.01+46.59
41Eirik Vie StrislandFossum IF1.32.27+48.25
42Arne BerganKongsberg OL1.32.37+48.35
43Vegard Ulseth SylteFreidig1.33.29+49.27
44Alfred JohanssonOK Alehof1.33.47+49.45
45Theodor BjørkSandefjord OK1.34.39+50.37
46Børge Nilsen BergFossum IF1.35.12+51.10
47Sondre EngebretsenOK Moss1.35.31+51.29
48Håkon WedumLillehammer OK1.35.34+51.32
49Birk ThorstensenOppsal Orientering1.36.11+52.09
50Elias StubberudNydalens SK1.46.47+1.02.45
51Rolf Andreas BergNydalens SK1.48.44+1.04.42
52Magnus EngløkkHaugesund IL Orientering1.52.35+1.08.33
53Ole Edvard SnuggerudGjø-Vard OL1.59.56+1.15.54
54Emil BeltrambaTOL2.20.36+1.36.34
55Vegard HaugSandnes IL (Rogaland)2.23.10+1.39.08
56Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett2.24.10+1.40.08
57Felix R. HyllesethSentrum OK2.33.00+1.48.58
58Jo Randar HolmøyHadeland OL3.25.43+2.41.41
Jonas AarsethNydalens SKbrutt
Jakob Backer-TellnesAsker Skiklubbbrutt
Oskar BaklidKonnerud ILbrutt
Håvard BirkelandFossum IFbrutt
Mikael BirkelundAsker Skiklubbbrutt
Thomas BlomkvistFredrikstad SKbrutt
Arthur BrunborgNittedal OLbrutt
Bo Utseth BøhlerengenOppsal Orienteringbrutt
Emil Ruud FossheimAsker Skiklubbbrutt
Oskar FossåsRingerike OLbrutt
Sjur Holm GrønengLillehammer OKbrutt
Kristoffer HalsnesIndre Østfold OKbrutt
Jonas HasaasFossum IFbrutt
Petter HusåsOdal OL - Orienteringbrutt
Noah Rølles IssowitschRøyken OLbrutt
Kasper Kjær JørgensenMåren OKbrutt
Ola KjølstadRøyken OLbrutt
Anders KlavenesSandefjord OKbrutt
Andreas KorstadStjørdals-Blink Orienteringbrutt
Erlend LangeggenKongsberg OLbrutt
Bram LangerødFossum IFbrutt
Andreas LerøFossum IFbrutt
Tidemann LierIndre Østfold OKbrutt
Truls LunåsmoTynset IFbrutt
Brage Bell LysakerFana ILbrutt
Halvor LøkenKongsberg OLbrutt
Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OKbrutt
Vetle Søndmør MartinsenHamar OKbrutt
Ola MeenPorsgrunn OLbrutt
Niklas Landsem MelhusSteinkjer OKbrutt
Martin Nøkleby MellingRingerike OLbrutt
Jakub MilanKOS Tesla Brnobrutt
Eirik Nytun NergårdNittedal OLbrutt
Mathias NyhaugAsker Skiklubbbrutt
Ask OlaussenOppsal Orienteringbrutt
Trond OldernesLillomarka OLbrutt
Sivert PoppeFredrikstad SKbrutt
Jakob RastadAsker Skiklubbbrutt
Anselm ReichenbachOppsal Orienteringbrutt
Fridtjof ReuschHeming Orienteringbrutt
Anders L. RosenvoldPorsgrunn OLbrutt
Lars Sigurd Baugstø RødnesOppsal Orienteringbrutt
Sigurd Saxe SandvikHalden SKbrutt
Annar Erlien SolerødGjø-Vard OLbrutt
Sverre StrandLierbygda OLbrutt
Harald Haanes StrandlieGjø-Vard OLbrutt
David VenkerFossum IFbrutt
William WoodhouseLillomarka OLbrutt
Kristoffer ØhlckersIL Tyrvingbrutt

H 13

3 470 m, 52 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK1.03.46
2Sondre YtterbøAsker Skiklubb1.05.49+2.03
3Nils TveiteÅs-NMBU Orientering1.07.12+3.26
4Christopher EngebretsenOK Moss1.14.13+10.27
5Cornelius BjørkSandefjord OK1.17.48+14.02
6Felix FinsrudAsker Skiklubb1.19.39+15.53
7Tobias AlstadFrol IL1.22.06+18.20
8Joakim Wilkens JernbergNydalens SK1.24.32+20.46
9Adam ConwayGuildford Orienteers1.26.46+23.00
10Henrik ReuschHeming Orientering1.27.17+23.31
11August Syrdal ØenHeming Orientering1.27.32+23.46
12Aksel MjelstadTIF Viking1.31.42+27.56
13Vetle DrageKongsberg OL1.31.53+28.07
14Mikkel HoltFreidig1.34.39+30.53
15Ulrik HellenTIF Viking1.38.42+34.56
16Birk Bell LysakerFana IL1.39.34+35.48
17Eirik ØvstedalNydalens SK1.39.57+36.11
18Kristian ØstermannHeming Orientering1.43.19+39.33
19Ferdinand FremmingHeming Orientering1.44.57+41.11
20Mikkel KatlaFossum IF1.51.52+48.06
21Sondre Zahl HagenFossum IF1.54.05+50.19
22Olav LundKongsberg OL1.54.27+50.41
23Martin Wold StavrumFrol IL1.56.32+52.46
24Ole Kristian TaksdalGanddal IL1.58.10+54.24
25Peder Bonden KjørsvikKongsberg OL2.01.35+57.49
26Simen FritznerNittedal OL2.02.21+58.35
27Vegard AarstadÅs-NMBU Orientering2.06.38+1.02.52
28Lars Øderud VatneBækkelagets SK2.07.33+1.03.47
29Hans Matias GlomsrudIndre Østfold OK3.17.34+2.13.48
Marius BakkeFossum IFbrutt
Håkon Omholt BerrefjordLardal OLbrutt
Olav BirkelandFossum IFbrutt
Martin BirkelundAsker Skiklubbbrutt
Sigurd Amundsen BjørkliRingerike OLbrutt
Vebjørn Blom-HagenFossum IFbrutt
Even BordalRingsaker OKbrutt
Sander BystrømIndre Østfold OKbrutt
Erlend BørliFossum IFbrutt
Einar EideByåsen ILbrutt
Magnus Eide-FredriksenHeming Orienteringbrutt
Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubbbrutt
Tobias Mikael EspedalNydalens SKbrutt
Gaute FosstveitRaumar Orienteringbrutt
Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SKbrutt
Henrik R HoltHedrum OLbrutt
Theodor LierIndre Østfold OKbrutt
Jørgen Nøkleby MellingRingerike OLbrutt
John OtterleiØstmarka OKbrutt
Iver RingheimLarvik OKbrutt
Ådne SkjærsteinIL Tyrvingbrutt
Odin SætherFredrikstad SKbrutt
Ole Henrik WoxholthAsker Skiklubbbrutt

H 14

3 700 m, 40 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK1.04.36
2Vegard KittilsenFreidig1.06.38+2.02
3Simen Spets StorhovFreidig1.07.17+2.41
4Bendik EliassenFredrikstad SK1.08.19+3.43
5David RundeKristiansand OK1.10.30+5.54
6Jo Even KolstadFreidig1.15.02+10.26
7Anders VestølVegårshei IL1.15.25+10.49
8Lars SandstadFreidig1.17.00+12.24
9Eirik BlågestadIndre Østfold OK1.20.02+15.26
10Gaute Kvittum NytrøenTynset IF1.25.02+20.26
11Tore MarkhusVerdal OK1.28.46+24.10
12Sondre OttesenFredrikstad SK1.34.06+29.30
13Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn1.34.09+29.33
14Sivert Sande KvermeFossum IF1.34.59+30.23
15Marius MøllerStjørdals-Blink Orientering1.35.19+30.43
16Even GravningenStokke IL1.36.28+31.52
17Herman BrunborgNittedal OL1.41.00+36.24
18Ethan TebbuttLEI1.43.16+38.40
19Nicolai HarvikKonnerud IL1.45.36+41.00
20Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrett1.47.34+42.58
21Jonas VindalWing OK1.49.24+44.48
22Trygve Nummedal OsFørde IL1.55.00+50.24
23Sindre Lysaker NorbomKonnerud IL1.56.36+52.00
24Asgeir EspelandTynset IF2.23.47+1.19.11
25Knut Heikki Odland TorgersenBergens TF3.40.52+2.36.16
Lars Ranheim BrynestadRingsaker OKbrutt
Petter Liabakk EriksenByåsen ILbrutt
Odd-Anton HermansenKristiansand OKbrutt
Anders HorveiRaumar Orienteringbrutt
Eirik ImrikFredrikstad SKbrutt
Even KarlsenLillehammer OKbrutt
Jostein KarlsenLillehammer OKbrutt
Simen MasdalLillomarka OLbrutt
Tomas MilanKOS Tesla Brnobrutt
Eivind Berner MyhreFossum IFbrutt
Ole Øivind NorstedHalden SKbrutt
Even Nygaard ØstrengRaumar Orienteringbrutt
Øistein Fagerli NæssRaumar Orienteringbrutt
Kristian Fredrik ThomassenVaregg Fleridrettbrutt
Lars Young VikNydalens SKbrutt

H 13-16C

2 770 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tage RosenlundVaregg Fleridrett1.16.30
2Kristian StrømNydalens SK1.37.48+21.18
3Sigurd Paulsen AskLierbygda OL2.18.38+1.02.08
Eirik AndersenNydalens SKbrutt
Martin Kjos BarkenæsFet OLbrutt
Even Amundsen BjørkliRingerike OLbrutt
Simeon BraatenOdal OL - Orienteringbrutt
Olaf Halsaa DolvenAsker Skiklubbbrutt
Jens HusbyMalvik ILbrutt
Eilev KvaaleAsker Skiklubbbrutt
Lars Gåsvik NarvestadHalden SKbrutt
Andreas Skjelland HeggStokke ILbrutt
Petter StigeAsker Skiklubbbrutt
Martin ThomassenVaregg Fleridrettbrutt

H 13-16N

2 510 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Kasper OlsenBotne SKbrutt
Mathias RøddeSandnes IL (Rogaland)brutt

H 15

5 480 m, 52 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sander ArntzenAsker Skiklubb1.19.51
2Marius AurebekkKristiansand OK1.24.21+4.30
3Aslak HeimdalKonnerud IL1.25.22+5.31
4Niels Christian HellerudHalden SK1.33.00+13.09
5Kristian PyttenKristiansand OK1.37.11+17.20
6Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb1.38.28+18.37
7Per Clemet WisløffAsker Skiklubb1.39.44+19.53
8Olav TorgersenBækkelagets SK1.40.42+20.51
9Audun Uglenes BerganNydalens SK1.41.01+21.10
10Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering1.41.17+21.26
11Petter Astrup ArnesenHeming Orientering1.43.08+23.17
12Emil StørmerFossum IF1.49.02+29.11
13Jonas MyhreKristiansand OK1.49.41+29.50
14Mats EidsmoFreidig1.49.59+30.08
15Jostein Svaland DaleOL Vallset/Stange1.50.44+30.53
16Trygve Bø KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering1.51.26+31.35
17Audun Melby JacobsenLardal OL1.53.26+33.35
18Alexander Repstad StoremyrIL Hauken1.54.10+34.19
19Simen Eliassen KvarmeSteinkjer OK1.54.17+34.26
20Skjalg NysæterSkien OK1.54.20+34.29
21Stian RykkjeStord Orientering1.55.09+35.18
22Peter GisholtFossum IF1.55.35+35.44
23Kristian Fredrik LynumFreidig1.57.07+37.16
24Even LindaasElverum OK2.00.20+40.29
24Elias Skjolden SørensenLillomarka OL2.00.20+40.29
26Rasmus MathisenPorsgrunn OL2.01.20+41.29
27Njaal Ellegaard MelbyVang OL2.04.27+44.36
28Trygve MyhrAsker Skiklubb2.05.09+45.18
29Sølve DrageKongsberg OL2.10.38+50.47
30Mathias RosenlundVaregg Fleridrett2.11.52+52.01
31Torjus UllernIL Tyrving2.15.10+55.19
32Vegard Øverli BergKongsberg OL2.17.59+58.08
33Are LodgaardByåsen IL2.18.11+58.20
34Fredrik SveenVang OL2.24.19+1.04.28
35Sølve WathneSandnes IL (Rogaland)2.26.14+1.06.23
36Haakon Johann Slang-SundsetvikHalden SK2.34.40+1.14.49
Sivert Åmodt AmundsenLardal OLbrutt
Oskar ArnevikRingerike OLbrutt
Kristoffer BryneHeming Orienteringbrutt
Ole Johan BråtenVang OLbrutt
Eskil FrøislandVang OLbrutt
Oliver Wallin HigginsIL Tyrvingbrutt
Erik Hæstad BjørnstadFossum IFbrutt
Even LundeVarteig OLbrutt
Vegard LøvliAsker Skiklubbbrutt
Andreas RambergØstmarka OKbrutt
Sølve Nordahl RolfsenHeming Orienteringbrutt
Kristian RykkjeVaregg Fleridrettbrutt
William Resvoll SkaugOppsal Orienteringbrutt
Johan StorebakkenHamar OKbrutt
Patrick ThomassenModum OLbrutt
Elias ØhmanGjø-Vard OLbrutt

H 16

6 150 m, 54 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kasper FosserHeming Orientering1.18.43
2Einar MelsomFossum IF1.21.03+2.20
3Øyvind HjermstadFossum IF1.26.54+8.11
4Jørgen BaklidKonnerud IL1.27.38+8.55
5Erling HjermstadFossum IF1.29.47+11.04
6Sebastian DalandKristiansand OK1.31.06+12.23
7Bjørn Anders FlågenHeming Orientering1.32.27+13.44
8Sindre R HoltHedrum OL1.35.23+16.40
9Michael SvobodaFoothills Wanderers Orienteeri1.39.02+20.19
10Einar EkelandOddersjaa SSK1.40.31+21.48
11Styrk Hundseid KamsvågFossum IF1.40.37+21.54
12Mathias HermstadFreidig1.47.12+28.29
13Sigurd Ranheim BrynestadRingsaker OK1.49.10+30.27
14Even-Johan KaspersenMo OK1.49.54+31.11
15August Asheim BirkelandHalden SK1.50.00+31.17
16Erlend BrendstuenHalden SK1.53.05+34.22
17Oscar LyngenFrol IL1.54.27+35.44
18Joar GjerdahlKonnerud IL1.56.31+37.48
19Lavran ThorstensenOppsal Orientering2.03.12+44.29
20Martin Andresen SkotteFossum IF2.04.49+46.06
21Håkon LundKongsberg OL2.08.56+50.13
22Jørgen Rannem HalseSteinkjer OK2.09.57+51.14
23Leif BlakeYukon O Association2.19.04+1.00.21
24Marius Ekrem FinstadBodø og Omegn IF Orientering2.29.23+1.10.40
25Nicholas WilsonLEI2.33.26+1.14.43
26Håvard RokkanMo OK2.42.06+1.23.23
27Benjamin AasenSarpsborg OL2.47.20+1.28.37
Nikolai Jones ArnesenHeming Orienteringbrutt
Samuel BraatenOdal OL - Orienteringbrutt
Børge BrenåsVarteig OLbrutt
Andreas GlomsrudStjørdals-Blink Orienteringbrutt
Erik Rolfsen HaugmoHeming Orienteringbrutt
Sindre Rolfsen HaugmoHeming Orienteringbrutt
Håvard HovdeRingsaker OKbrutt
Axel HoveidAsker Skiklubbbrutt
Oscar Hæstad BjørnstadFossum IFbrutt
Haakon JohannesenIndre Østfold OKbrutt
Oscar JohanssonOK Dackebrutt
Espen Hegstad KrügerNydalens SKbrutt
Sjur KvisleAsker Skiklubbbrutt
Henrik André LarsenKongsberg OLbrutt
Sindre Vestengen LianLillomarka OLbrutt
Sigurd Landsem MelhusSteinkjer OKbrutt
Sverre NarumOL Vallset/Stangebrutt
Joar OldernesLillomarka OLbrutt
Sivert SemSteinkjer OKbrutt
Håvard Olai SolbakkenBodø og Omegn IF Orienteringbrutt
Oskar Spets StorhovFreidigbrutt
Tord StrandKongsberg OLbrutt
Øystein Rønning StrandNydalens SKbrutt
Selmer WathneSandnes IL (Rogaland)brutt
Johan Teodor WestlyAsker Skiklubbbrutt
Alexander Skaug YtterbølHalden SKbrutt
Håkon Thunshelle ØvstedalNydalens SKbrutt

H 15-16B

3 350 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sindre BråtenVegårshei IL1.38.49
Sivert Åmodt AmundsenLardal OLbrutt
Magnus GjerstadOsterøy ILbrutt
Emil Bjørnstad StrandRaumar Orienteringbrutt

H 17-20

6 480 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Håvard Nummedal OsFørde IL1.49.48
2Lars BredalenNittedal OL1.55.57+6.09
3Henrik Chr. HirschIF Trauma2.05.22+15.34
4Lars Gustav RogneNittedal OL2.09.04+19.16
5Ove HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)2.30.44+40.56
6Fredrik StudsrudHisøy OK2.33.52+44.04
7Peter Martinus Freyborg UranGimle IF2.41.37+51.49
8Arvid NelsonLardal OL2.42.44+52.56
Sander ArnevikRingerike OLbrutt
Håvard BakkeRingerike OLbrutt
Vegard BendiktsenKonnerud ILbrutt
Håkon BlågestadIndre Østfold OKbrutt
Takashi HitraharaTeam Japanbrutt
Krister HovdeRingsaker OKbrutt
Takaksugu KobayashiTeam Japanbrutt
Erland KvisleAsker Skiklubbbrutt
Anders LøsetRingerike OLbrutt
Kjetil MølnvikFreidigbrutt
Are Helle MårdalenFreidigbrutt
Simon NysæterSkien OKbrutt
Vetle ReinhartsenKristiansand OKbrutt
Lasse SimonsenFredrikstad SKbrutt
Henrik Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orienteringbrutt
Taiki TanakaTeam Japanbrutt
Euan TebbuttLEIbrutt
Jørgen Teigen SøgårdKongsberg OLbrutt
Are WigaardOppsal Orienteringbrutt

H 21-

8 630 m, 48 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Gunnar A FiskumNTNUI2.07.11
2Håvard Krey HansenOK Silsand2.08.58+1.47
3Gustav FiskumNTNUI2.10.33+3.22
4Morten Bjerga SundliGanddal IL2.28.01+20.50
5Halvor LundFreidig2.32.33+25.22
6Sindre BækLøten o-lag2.33.12+26.01
7Jan Fredrik HelgakerFossum IF2.36.58+29.47
8Magnus KyrkjebøTIF Viking2.37.17+30.06
9Eirik Holth JohannessenRøyken OL2.41.10+33.59
10Kristian Frafjord HaarrGanddal IL2.41.39+34.28
11Halvor SteinsholtÅs-NMBU Orientering2.49.56+42.45
12Håkon Nergaard BergStokke IL3.02.35+55.24
13Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb3.30.41+1.23.30
14Sturle NordeideGneist, IL4.02.50+1.55.39
15Henrik Kvikne HansenStavanger Orienteringsklubb4.31.16+2.24.05
Tor Andreas AndersenHalden SKbrutt
Halvor AurmoHeming Orienteringbrutt
Vegard Østlid BagstevoldKongsberg OLbrutt
Erlend BjerkestrandÅrvoll ILbrutt
Terje Faugstad BjertnesNTNUIbrutt
Sindre FjogstadOppsal Orienteringbrutt
Eskil Sande GullordRaumar Orienteringbrutt
Sondre Sande GullordNTNUIbrutt
Bjørn HaavengenKongsberg OLbrutt
Audun HokholtKolbotn og Skimt OLbrutt
Erlend IsachsenAsker Skiklubbbrutt
Kjell Arild KarlsenFredrikstad SKbrutt
Fredrik LarsenIndre Østfold OKbrutt
Ola LestebergKongsberg OLbrutt
Øyvind LundRaumar Orienteringbrutt
Bjørn Tore MathisenIL Tyrvingbrutt
Kristoffer NeslandNTNUIbrutt
Erlend NydalNTNUIbrutt
Per Melander OftenNTNUIbrutt
Mikael OlaussonOslostudentenes IKbrutt
Daniel OliversenTrøsken ILbrutt
Ruben OlsenOK Silsandbrutt
Morten Nilstad PettersenIL Tyrvingbrutt
Damien RenardKongsberg OLbrutt
Stefan RingOK Löftanbrutt
Fredrik RosenbergNTNUIbrutt
Christian F SchiveHalden SKbrutt
Erin SchrimOUSAbrutt
Stein Arve SkjakerHadeland OLbrutt
Øyvind SteinbekkenOdal OL - Orienteringbrutt
Erik StordalAsker Skiklubbbrutt
Leif StørmerFossum IFbrutt
Erik TrøenModum OLbrutt

H 35-

8 630 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jostein F. TellnesAsker Skiklubb2.07.48
2Kim RichterSandnes IL (Rogaland)2.37.10+29.22
3Erik Rytter JakobsenOK Moss2.45.50+38.02
4Hans EgefalkHagaby GoIF2.53.12+45.24
5Claus BobachAalborg OK3.01.03+53.15
6Petter Oen-SivertsenTIF Viking3.54.18+1.46.30
Rolf AlstadFrol ILbrutt
Helge BakkehøiØstmarka OKbrutt
Vegard BroxIL Tyrvingbrutt
Fredrik CampbellAlmbybrutt
Kjell Arne HålandOK Sørbrutt
Stefan KernstockOslostudentenes IKbrutt
Jon KjensethHeming Orienteringbrutt
Trond KortnerØstmarka OKbrutt
Pavel MilanKOS Tesla Brnobrutt
Per-Ivar NikolaisenOppsal Orienteringbrutt
Stian OverskeidIndre Østfold OKbrutt
Damien RenardKongsberg OLbrutt
Ivar SeierstadIL GeoFormbrutt
Morten SvihusGanddal ILbrutt
Morten Vilbo SørumRaumar Orienteringbrutt

H 40-

7 440 m, 63 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Pål KittilsenFreidig1.42.43
2Bjørn Erik GlomsrudIndre Østfold OK1.43.10+0.27
3Jon Arne GlomsrudStjørdals-Blink Orientering1.52.10+9.27
4Steinar LandeBø OL1.54.01+11.18
5Gisle NysæterSkien OK1.54.31+11.48
6Torbjørn Blom-hagenFossum IF1.56.32+13.49
7Thomas BedinIndre Østfold OK1.58.11+15.28
8Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL2.00.31+17.48
9Torbjørn KravdalGjø-Vard OL2.01.03+18.20
10Johs HjelmstadBækkelagets SK2.03.07+20.24
11Rune BlågestadIndre Østfold OK2.07.03+24.20
12Øyvind LienGjø-Vard OL2.09.16+26.33
13Audun BjerknesMåren OK2.12.27+29.44
14Henning Bratland CarlsenOK Moss2.12.53+30.10
15Bjørn HaugeFet OL2.14.44+32.01
16Svein Anders MelhusSteinkjer OK2.25.58+43.15
17Christopher RolsdorphGrue IL2.26.16+43.33
18Knut Jostein SætnanFossum IF2.26.32+43.49
19Jørn-Are LongfjeldModum OL2.29.20+46.37
20Pål ThomassenVaregg Fleridrett2.36.38+53.55
21Trond EvensenOL Tønsberg og omegn2.42.30+59.47
22Jon-Kåre HansenTIF Viking2.53.55+1.11.12
23Sander StielstraSauda Orienteringsklubb3.25.12+1.42.29
Geir Johan AndersenRaumar Orienteringbrutt
Harald BakkeFossum IFbrutt
Frode BakkehøiØstmarka OKbrutt
Tom BerganFet OLbrutt
Ola BratlieIL BUL-Tromsøbrutt
Tor BrennaNittedal OLbrutt
Steinar EastwoodLillomarka OLbrutt
Olav EideOslostudentenes IKbrutt
Anders FærdenKolbotn og Skimt OLbrutt
Kyrre GranFet OLbrutt
Charles HalaasFossum IFbrutt
Leif Erik HavnenRøyken OLbrutt
Øystein HusbyMalvik ILbrutt
Pål Christian IngierdBækkelagets SKbrutt
Jan Anders IstadAsker Skiklubbbrutt
Eirik JørgensenAsker Skiklubbbrutt
Ole Petter KjerkreitSteinkjer OKbrutt
Kjetil KjernsmoRøyken OLbrutt
Dag Arne LierIndre Østfold OKbrutt
David LøverModum OLbrutt
Simo MartomaaKalevan rastibrutt
Jan-Henrik NilsenOppsal Orienteringbrutt
Frode NysæterSkien OKbrutt
Erik PaulsrudIL Kollbrutt
Vegar PeikliSandnes IL (Rogaland)brutt
Per Kristian RamstadFet OLbrutt
Øystein RastadAsker Skiklubbbrutt
Martin ReichenbachOppsal Orienteringbrutt
Espen RøsteKongsberg OLbrutt
Anders SollienOL Toten-Trollbrutt
Vegard SpitenKongsberg OLbrutt
Runar StangTrøsken ILbrutt
Øyvind StoksethHalden SKbrutt
Magne SætherFredrikstad SKbrutt
Runar ThorstensenOppsal Orienteringbrutt
Øyvind ThømtIndre Østfold OKbrutt
Jens TjentlandLardal OLbrutt
Gunnar VatnFrol ILbrutt
Øystein WiersdalenNedre Sigdal IFbrutt
Martin ØhmanGjø-Vard OLbrutt

H 45-

7 170 m, 136 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tomas EidsmoFreidig1.37.27
2Erik HaugStokke IL1.40.29+3.02
3Henrik OttesenFredrikstad SK1.42.34+5.07
4Andreas SylteFreidig1.46.03+8.36
5Espen BergstrømHalden SK1.47.41+10.14
6Tore BredalenNittedal OL1.49.18+11.51
7Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)1.50.09+12.42
8Svein NygårdLillomarka OL1.50.43+13.16
9Sigmund VisterIndre Østfold OK1.52.17+14.50
10Frank LøwengreenFredrikstad SK1.54.58+17.31
11Håvard HågårdStjørdals-Blink Orientering1.55.45+18.18
12Tore NymarkAskøy OL1.56.06+18.39
13Kimme ArnesenHeming Orientering1.56.32+19.05
14Tommy JauhojärviAsker Skiklubb1.58.10+20.43
15Gjermund GravirAsker Skiklubb1.58.52+21.25
16Knut Harald HyllesethSentrum OK2.01.52+24.25
17Arild AndresenFossum IF2.02.08+24.41
18Per Øivind EgerKongsberg OL2.02.42+25.15
19Ivar MølnvikFossum IF2.03.10+25.43
20Bjørnar OlsrødStokke IL2.03.20+25.53
21Jakob HaugenStjørdals-Blink Orientering2.03.29+26.02
22Bjørn Idar SætranIF Trauma2.04.32+27.05
23Odd-Ivan LorentsenOK Silsand2.04.54+27.27
24Ronny RykkjeVaregg Fleridrett2.05.20+27.53
25Christian GløgårdNittedal OL2.06.06+28.39
26Trond Sigvald HetlandKolbotn og Skimt OL2.08.01+30.34
27Terje BlindheimLillomarka OL2.08.18+30.51
28Oddvar TaksdalGanddal IL2.08.48+31.21
29Bjørn MartiniAsker Skiklubb2.10.14+32.47
30Hans JevanordFossum IF2.11.10+33.43
31Henning MartinsenFredrikstad SK2.11.48+34.21
32Christian GrotnesIL Tyrving2.11.55+34.28
33Bernt BrynhildsenWing OK2.13.09+35.42
34Morten RannemFossum IF2.14.44+37.17
35Jan Erik AalbergBækkelagets SK2.15.54+38.27
36Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)2.16.50+39.23
37Arne Håkon JørgensenSandefjord OK2.18.21+40.54
38Jon Terje EkelandOddersjaa SSK2.20.29+43.02
39Christian ReuschHeming Orientering2.20.49+43.22
40Thorbjørn VærpKristiansand OK2.21.25+43.58
41Roar MathisenOL Tønsberg og omegn2.22.06+44.39
42Bjørn Axel GranHalden SK2.22.10+44.43
43Øyvind MikkelsenKristiansand OK2.23.00+45.33
44Itsuki KunisawaTeam Japan2.24.20+46.53
45Jon SkriubakkenPorsgrunn OL2.29.08+51.41
46Gard AntonsenFredrikstad SK2.31.07+53.40
47John Arvid DjupeslandHaugesund IL Orientering2.34.56+57.29
48Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett2.39.10+1.01.43
49Stein H. HagenFossum IF2.39.22+1.01.55
50Bjart Are HellenTIF Viking2.41.17+1.03.50
51Anders FlågenHeming Orientering2.44.13+1.06.46
52Geir Henrik HirschIF Trauma2.45.04+1.07.37
53Gudmund JenssenHalden SK2.46.10+1.08.43
54Håkon BrynjulfsenOK Silsand2.51.39+1.14.12
55Kjetil DammTIF Viking2.52.35+1.15.08
56Arnfinn MoeFredrikstad SK2.55.45+1.18.18
57Rune SørensenSturla, IF2.56.49+1.19.22
58Stig MjelstadTIF Viking3.06.52+1.29.25
59Atle WølloKongsberg OL3.07.45+1.30.18
60Tor OlsenIF Trauma3.08.59+1.31.32
61Torkel IrgensBodø og Omegn IF Orientering3.35.31+1.58.04
62Inge HaugeHisøy OK3.41.33+2.04.06
Eilert B AamodtOppsal Orienteringbrutt
Pål AngvollFredrikstad SKbrutt
Lars-Inge ArnevikRingerike OLbrutt
Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OLbrutt
Lars BaklidKonnerud ILbrutt
Ole Christian BangHamar OKbrutt
Dario BeltrambaTOLbrutt
Kjetil BjørloHalden SKbrutt
Carl Henrik BjørsethOL Tønsberg og omegnbrutt
Jon-Anders BordalRingsaker OKbrutt
Trond BrevikFossum IFbrutt
Håkon BørliFossum IFbrutt
Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubbbrutt
Tor Ivar ChristiansenOL Tønsberg og omegnbrutt
Håkon DanevadÅs-NMBU Orienteringbrutt
Harald Eide-FredriksenHeming Orienteringbrutt
Lars EnerhaugenModum OLbrutt
Viggo EriksenFossum IFbrutt
Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orienteringbrutt
Øyvind FlaattenOK Skeidibrutt
Einar GisholtFossum IFbrutt
Helge GisholtOK Skeidibrutt
Vidar GjelstadSandefjord OKbrutt
Asle Sagli GudimIndre Østfold OKbrutt
Per Olav GulbrandsenLarvik OKbrutt
Sven Arne GylterudFossum IFbrutt
Dag Helland-HansenIL Tyrvingbrutt
Anders Kristian HoltHedrum OLbrutt
Frode IkdahlBodø og Omegn IF Orienteringbrutt
Knut Ivar JohansenSandefjord OKbrutt
Christian JomaasFossum IFbrutt
Tom KristensenLarvik OKbrutt
Jon Erik KvarmeRøyken OLbrutt
Eivind LandeEidskog OLbrutt
Per Erik LarsenSandefjord OKbrutt
Nils Ragnar LiholtLillomarka OLbrutt
Finn Henry LillestrandTrøsken ILbrutt
Trond LundIL Tyrvingbrutt
Erik LundgårdVang OLbrutt
Syver LøkenKongsberg OLbrutt
Steinar LågAsker Skiklubbbrutt
Stein MellaOppsal Orienteringbrutt
Stig MellingRingerike OLbrutt
Espen MesselIL Kollbrutt
Jørn MoeFet OLbrutt
Bård MoumHalden SKbrutt
Ole MyklemyrEiker OLbrutt
Peder NatvigIL Kollbrutt
Olav NedrelidOppsal Orienteringbrutt
Claus NorstedHalden SKbrutt
Sten Åge NygårdseterVegårshei ILbrutt
Svein OtterleiØstmarka OKbrutt
Henrik OttesenStord Orienteringbrutt
Øystein RappRaumar Orienteringbrutt
Helge RosenlundVaregg Fleridrettbrutt
Sveinung RykkjeStord Orienteringbrutt
Henning RøbergNittedal OLbrutt
Bent Erik SkaugOppsal Orienteringbrutt
Trond-Henry SkjønsfjellNordreisa ILbrutt
Torgeir SnilsbergOK Mossbrutt
Bård Øyvind SolbergStjørdals-Blink Orienteringbrutt
Øyvind SolliFet OLbrutt
Pål SommerheinOK Hortenbrutt
Harald StorrønningByåsen ILbrutt
Odd StrandKongsberg OLbrutt
Ståle SønsterudbråtenRaumar Orienteringbrutt
Einar TesloHadeland OLbrutt
Paul TorvundØstmarka OKbrutt
Odd WallumSävedalens AIKbrutt
Espen WigaardOppsal Orienteringbrutt
Øystein WiggenByåsen ILbrutt
Pål WinsentsMåren OKbrutt
Sverre WisløffAsker Skiklubbbrutt
Hans Otto ØverbyKongsberg OLbrutt

H 50-

6 310 m, 105 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tore BjørnerødOK Moss1.33.59
2Arild AasheimGanddal IL1.34.20+0.21
3Atle DengerudSteinkjer OK1.34.28+0.29
4Øystein HoloFossum IF1.34.43+0.44
5Øyvind DrageKongsberg OL1.38.24+4.25
6Svein-Erik SøgårdKongsberg OL1.39.18+5.19
7Nils Petter FremmingHeming Orientering1.41.37+7.38
8Bjørn HøllelandFana IL1.41.39+7.40
9Knut Erling ØenHeming Orientering1.42.14+8.15
10Per Olav NærestadIF Trauma1.42.50+8.51
11Kim Farnes HansenLierbygda OL1.43.05+9.06
12Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)1.43.55+9.56
13Jostein MårdalenFreidig1.45.04+11.05
14Gløer WinsvoldSentrum OK1.46.15+12.16
15Njål SvingheimKonnerud IL1.46.29+12.30
16Gunnar TengeÅs-NMBU Orientering1.47.22+13.23
17Bjørn Henning GrandalIL Tyrving1.48.20+14.21
18Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett1.49.49+15.50
19Guttorm L EggeOslostudentenes IK1.50.30+16.31
20Rolv Anders SystadLyn Ski1.50.40+16.41
21Hallvard KorenOK Moss1.50.43+16.44
22Tore JuvikIL Gular1.51.00+17.01
23Johan LundeIL Koll1.53.48+19.49
24Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering1.54.15+20.16
25Sturla SætherFreidig1.54.35+20.36
26Jim RussellBendigo Orienteers1.55.47+21.48
27Bjørn BakkevigHeming Orientering1.57.11+23.12
28Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn1.57.37+23.38
29Gisle WathneSandnes IL (Rogaland)2.03.41+29.42
30Terje MelsomFossum IF2.04.19+30.20
31Dag BrenåsVarteig OL2.07.50+33.51
32Stein MarkhusVerdal OK2.08.24+34.25
33Roar ByeModum OL2.12.49+38.50
34Ole Petter VestølVegårshei IL2.16.22+42.23
35Øyvind SchjelderupFreidig2.17.33+43.34
36Lars BergersenStavanger Orienteringsklubb2.19.09+45.10
37Lasse ArnesenHeming Orientering2.19.19+45.20
38Frode KamsvågIL Tyrving2.21.08+47.09
39Knut HagenByåsen IL2.22.39+48.40
40Arne KristensenStokke IL2.34.23+1.00.24
41Terje Ulla EikenKongsberg OL2.41.00+1.07.01
42Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb2.49.05+1.15.06
43Roger Andre VaneboKongsberg OL2.51.45+1.17.46
44Phil ConwayGuildford Orienteers2.59.29+1.25.30
45Graeme DawsonGaringal Orienteers3.05.19+1.31.20
46Peter DirksenSauda Orienteringsklubb3.07.56+1.33.57
Knut AasRingerike OLbrutt
Stein-Arne AlnæsRaumar Orienteringbrutt
Per Arne ArnesenKolbotn og Skimt OLbrutt
Trond BaklidKonnerud ILbrutt
Bjørn BendiktsenKonnerud ILbrutt
Vidar BenjaminsenLillomarka OLbrutt
Øivind BergetSarpsborg OLbrutt
Idar BrekkeÅs-NMBU Orienteringbrutt
Geir BråtenVegårshei ILbrutt
Terje BråtenRaumar Orienteringbrutt
Egil EideIL Tyrvingbrutt
Bo EngdahlIL Kollbrutt
Jan Richard EriksenAsker Skiklubbbrutt
Jon FixdalIL Kollbrutt
Lars D. FjeldstadRingerike OLbrutt
Arne FossheimAsker Skiklubbbrutt
Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OLbrutt
Johannes GjerstadOsterøy ILbrutt
Øyvind GrandumIL GeoFormbrutt
Bjørn GulbrandsenAsker Skiklubbbrutt
Øyvind HelmersenFet OLbrutt
Terje HenriksenAsker Skiklubbbrutt
Gunnar HopeModum OLbrutt
Klaus HorneIL Tyrvingbrutt
Håkon JendalFossum IFbrutt
Tormod JensenSarpsborg OLbrutt
Øystein JensenSarpsborg OLbrutt
Kolbjørn KasinKongsberg OLbrutt
Svein Terje KolstadFreidigbrutt
Tore KolstadMo OKbrutt
Are KristiansenIL Tyrvingbrutt
Harald KvisliNotodden OLbrutt
Ole Kjell LangmyrenLillomarka OLbrutt
Bjørn Victor LarsenKongsberg OLbrutt
Petter LøeNotodden OLbrutt
Håkon LøvliAsker Skiklubbbrutt
Thor MellaOppsal Orienteringbrutt
Torkjel NesheimIL Tyrvingbrutt
Are NjåsteinIL Tyrvingbrutt
Thor NorderudIL Tyrvingbrutt
Pål Kogstad NæssRaumar Orienteringbrutt
Jim OlaussenHalden SKbrutt
Per OlaussenFredrikstad SKbrutt
Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)brutt
Christian Nordahl RolfsenHeming Orienteringbrutt
Gjermund RørenEiker OLbrutt
Erlend RåheimOK Østbrutt
Steve SamuelsenBodø og Omegn IF Orienteringbrutt
Tore SandemIndre Østfold OKbrutt
Sven SimonsenFredrikstad SKbrutt
Bent SkatvedtRaumar Orienteringbrutt
Per StedjeØstmarka OKbrutt
Bjørn Tore ThoresenSarpsborg OLbrutt
Arne TorgersenBækkelagets SKbrutt
Ole TørnqvistFana ILbrutt
Odd WallumSävedalens AIKbrutt
Marek WolowczykUNTS Warszawabrutt
Øystein ØstermannHeming Orienteringbrutt
Per ØstrengRaumar Orienteringbrutt

H 55-

5 480 m, 95 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jan GranstedtHalden SK1.29.26
2Jon BjørgumKristiansand OK1.32.18+2.52
3Nils HæstadFossum IF1.33.17+3.51
4Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering1.35.32+6.06
5Onno VerberneOL Toten-Troll1.36.51+7.25
6Kjell MarksetIL Koll1.38.44+9.18
7Martin GranlyLillomarka OL1.38.47+9.21
8Egil Wickstrand IversenHeming Orientering1.39.18+9.52
9Jan BlandkjennKristiansand OK1.40.16+10.50
10Arne JohannesenIL Gular1.41.37+12.11
11Kjell DaleSandnes IL (Rogaland)1.43.32+14.06
12Morten DueMåren OK1.43.39+14.13
13Bjørn SolbergseterAustmarka IL1.44.43+15.17
14Ove MartinsenHauketo IF1.45.41+16.15
15Geir OwrenFreidig1.46.54+17.28
16Kjell Einar AndersenVarteig OL1.50.26+21.00
17Kristen RibeSøgne og Songdalen OK1.50.59+21.33
18Ingemar Jansson HaverstadLierbygda OL1.52.00+22.34
19Torgeir StrandFana IL1.56.48+27.22
20Morten KarlsenMåren OK1.57.52+28.26
21Harald ØstbyeElverum OK1.57.53+28.27
22Øyvind Roger HansenRøyken OL2.00.47+31.21
23Sönke BandixenOLG Pfäfikon2.04.50+35.24
24Tore SundtjønnÅrvoll IL2.05.40+36.14
25Johan MattssonLillomarka OL2.09.39+40.13
26Svein Harald HansenOK Silsand2.12.48+43.22
27Tommy SævareidOs Orienteringsklubb2.15.27+46.01
28Hallvard BergIL Tyrving2.15.58+46.32
29Roar TønnessenKongsberg OL2.18.04+48.38
30Håkon B. BøBodø og Omegn IF Orientering2.19.34+50.08
31Bjørn ReinhartsenKristiansand OK2.21.38+52.12
32Nikolay KrupnovIL Tyrving2.21.59+52.33
33Pål WærumSteinkjer OK2.23.06+53.40
34Thor Inge TollehaugEiker OL2.29.43+1.00.17
35Peter PrydzNeverfjord IL2.29.55+1.00.29
36Matti TorgersenBergens TF2.39.11+1.09.45
37David RoachSLOWLUX2.50.07+1.20.41
38Bo EmilssonOppsal Orientering2.52.37+1.23.11
39Tron SolbergOK Skeidi2.56.48+1.27.22
40Pål HellerudHalden SK3.43.42+2.14.16
Rolf E. AndersenLierbygda OLbrutt
Per Arne AndresenKolbotn og Skimt OLbrutt
Truls AngellLillomarka OLbrutt
Jon BergetHeming Orienteringbrutt
Jack BjørnsenKristiansand OKbrutt
Axel BromanderFredrikstad SKbrutt
Bjørn Are CarlssonFossum IFbrutt
Yngvar ChristiansenBækkelagets SKbrutt
Axel DamgaardOL Trollobrutt
Per Kristian EkebergIL Tyrvingbrutt
Knut EngenRaumar Orienteringbrutt
Helge EriksenByåsen ILbrutt
Karl Aasmund ErøyOK Mossbrutt
Hallvard FjærLillomarka OLbrutt
Lars FremstadLarvik OKbrutt
Roy GjerdingOK Mossbrutt
Yngve GottfridssonNittedal OLbrutt
Ingar HalsSogndal ILbrutt
John HansenKristiansand OKbrutt
Lars HjermstadFossum IFbrutt
Morten Anker HoffmannLillomarka OLbrutt
Olav JohannessenKolbotn og Skimt OLbrutt
Kristian KalagerAsker Skiklubbbrutt
Rune KarstensenStavanger Orienteringsklubbbrutt
Arild KirkerødSarpsborg OLbrutt
Per Olaf KlemsdalVarteig OLbrutt
Jens Olav KløvrudLillomarka OLbrutt
Morten KongsbergIL Tyrvingbrutt
Bjarte LindstadOL Toten-Trollbrutt
Arve LægranSteinkjer OKbrutt
Knut Anders LøkenFossum IFbrutt
Frode LøsetRingerike OLbrutt
Knut Wiig MathisenPorsgrunn OLbrutt
Sigbjørn ModalsliFossum IFbrutt
Rune MoianAsker Skiklubbbrutt
Bernt O. MyrvoldSarpsborg OLbrutt
Jørgen MårtenssonModum OLbrutt
Eirik NordhagenÅs-NMBU Orienteringbrutt
Håvard NyhusBrandval/Kongsvinger OKbrutt
Sture OttesenIndre Østfold OKbrutt
Trond RønnebergAsker Skiklubbbrutt
Tore SannesLillomarka OLbrutt
Per SchancheAsker Skiklubbbrutt
Christian SchibstedRøyken OLbrutt
Christopher SchiveOK Mossbrutt
Torbjørn SirumFrol ILbrutt
Donald SkantzeIL Tyrvingbrutt
Håvard SteinsholtÅs-NMBU Orienteringbrutt
Tor StrandRaumar Orienteringbrutt
Trond Svanøe-HafstadSteinkjer OKbrutt
Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)brutt
Jan SævigLøten o-lagbrutt
Øyvin ThonKongsberg OLbrutt
Kjell WestinPorsgrunn OLbrutt
Ketil ÅstebølOppsal Orienteringbrutt

H 60-

4 260 m, 58 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tom A. KarlsenFredrikstad SK1.06.46
2Harald ThonSturla, IF1.09.21+2.35
3Are EriksenOslostudentenes IK1.13.23+6.37
4Svein S JacobsenIL Tyrving1.14.25+7.39
5Morten DåsnesRingerike OL1.15.48+9.02
6Ola BroxOL Toten-Troll1.16.01+9.15
7Torgeir StrandhagenRøyken OL1.17.15+10.29
8Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK1.21.06+14.20
9Ove ForsströmOK Raseborg1.22.20+15.34
10Per OsenVestre Akers SK1.22.27+15.41
11Mathias MartinsenHeming Orientering1.22.50+16.04
12Jon Gunnar HenriksenRudsbygd IL1.25.32+18.46
13Geir Holm GundersenSturla, IF1.26.00+19.14
14Torbjørn NørbechRingerike OL1.27.09+20.23
15Norvald OspehaugIL Tambarskjelvar1.28.40+21.54
16Bjørn GrindeOslostudentenes IK1.30.34+23.48
17Alf PettersenIL Tyrving1.30.52+24.06
18Vidar ElvekrokEiker OL1.31.42+24.56
19Einar LienLøten o-lag1.32.06+25.20
20Dagfinn TorpePorsgrunn OL1.37.14+30.28
21Tore RingerikeOppsal Orientering1.42.51+36.05
22Harald BakkenFrol IL1.44.08+37.22
23Sveinung RekaaNotodden OL1.44.51+38.05
24Rolf LundeEiker OL1.45.28+38.42
25Ragnar Niemi BergStokke IL1.58.38+51.52
26Stein ØdegårdOL Tønsberg og omegn2.16.52+1.10.06
27Jan SveenRaumar Orientering2.28.02+1.21.16
Svein AckenhausenKonnerud ILbrutt
Øystein AndersenEiker OLbrutt
Ketil BergeVestre Akers SKbrutt
Stefan BergstromOrienteering Ottawabrutt
Rolf Gunnar BredesenFossum IFbrutt
Arne Kristian EspedalStavanger Orienteringsklubbbrutt
Øivind FadumSande Sportsklubbbrutt
Anders FjogstadOppsal Orienteringbrutt
Jon Arvid FossumAsker Skiklubbbrutt
Bent GalborgenIndre Østfold OKbrutt
Sjur GjestvangOL Toten-Trollbrutt
Øyvind GylverAsker Skiklubbbrutt
Per Chr. HagenBø OLbrutt
Torgny HasåsVestre Akers SKbrutt
Stig Hultgreen KarlsenOppsal Orienteringbrutt
Hans HusebySarpsborg OLbrutt
Morten JohannessenRøyken OLbrutt
Lars KlyveOppsal Orienteringbrutt
Per Hermann KrøgerMåren OKbrutt
Einar Kristian LundeVarteig OLbrutt
Jan LärfarsLeksands OKbrutt
Bård NatvigNittedal OLbrutt
Geir NilsenEmblem ILbrutt
Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegnbrutt
Ottar RyenOs ILbrutt
Frode SandersenNittedal OLbrutt
Bjørn SteinbekkenOdal OL - Orienteringbrutt
Torgeir StenstadOppsal Orienteringbrutt
Arne TesliIL Kollbrutt
Stein TurtumøygardMåren OKbrutt
Magne VollenOslostudentenes IKbrutt

H 65-

3 940 m, 56 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hans R. BakkenEiker OL1.15.30
2Einar LundHamar OK1.18.55+3.25
3Nils-Petter WiikDriv IL1.19.08+3.38
4Tor TrøanHadeland OL1.19.55+4.25
5Jørn Bue OlsenAsker Skiklubb1.21.09+5.39
6Helge RevhaugRingerike OL1.21.57+6.27
7Atle AlvheimFana IL1.26.27+10.57
8Magnus NatåsBergens TF1.26.34+11.04
9Torodd OsFørde IL1.30.38+15.08
10Paul SkjakerHadeland OL1.31.10+15.40
11Poul BobachAalborg OK1.34.27+18.57
12John Birger SkansenRudsbygd IL1.34.58+19.28
13Jon Arne KlemetsauneOL Trollelg1.35.04+19.34
14Tore BerntsenSøgne og Songdalen OK1.36.06+20.36
15Edvin HelleAskvoll og Holmedal IL1.36.44+21.14
16Widar Taxth LølandIL Express1.39.52+24.22
17Atle RemmePorsgrunn OL1.43.19+27.49
18Anders WaageFreidig1.43.25+27.55
19Paul Martin BergRudsbygd IL1.46.09+30.39
20Kjell SvihusGanddal IL1.48.17+32.47
21Tom BuggeByåsen IL1.56.24+40.54
22Øystein HolmenSnertingdal IF Orientering2.04.46+49.16
23Terje MalmHamar OK2.06.19+50.49
24Helge Sigurd HansenHeming Orientering2.19.56+1.04.26
Tore AabergIndre Østfold OKbrutt
Elling AakreAndebu ILbrutt
Geir ArnesenBærums Skiklubbrutt
Harald BakkeGjø-Vard OLbrutt
Hasse BergstrømIL Tyrvingbrutt
Vidar BerteigFossum IFbrutt
Rolf GjølbergLarvik OKbrutt
Willy GrønstadGimle IFbrutt
Hans Lyder HaareKonnerud ILbrutt
Jørgen HolmboeIL Tyrvingbrutt
Øyvind HoveidAsker Skiklubbbrutt
Ove Gunnar JacobsenStokke ILbrutt
Knut Vidar JohansenMåren OKbrutt
Dag KaasHeming Orienteringbrutt
Runar KittilsenStokke ILbrutt
Cato MoltheStavanger Orienteringsklubbbrutt
Jimmy NordliTrøsken ILbrutt
John PalmerNotts OCbrutt
Jan Harald Helmich PedersenTIF Vikingbrutt
John Thomas PetersenNittedal OLbrutt
Per Oscar SaugestadOK Mossbrutt
Lars SaxhaugRaumar Orienteringbrutt
Bjørn SpjelkavikIL Tyrvingbrutt
Ole Kristian SteinbekkenOdal OL - Orienteringbrutt
Tor Arne StoksethFredrikstad SKbrutt
Kåre ThorbjørnsenLarvik OKbrutt
Bernt TollefsenIL GeoFormbrutt
Jørn TorgersenTIF Vikingbrutt
Eystein WeltzienIL Tyrvingbrutt
Kjell WintherOppsal Orienteringbrutt
Per ØhlckersIL Tyrvingbrutt
Per-Erik ØstlieDriv ILbrutt

H 70-

3 750 m, 44 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anders TaraldrudIndre Østfold OK1.13.28
2Leidulv VinjeNidarøst OK1.15.16+1.48
3Tormod DahlenRingerike OL1.19.43+6.15
4Thor PalmgrenHalden SK1.20.17+6.49
5Helge BjaalandHeming Orientering1.22.51+9.23
6Roar BjordalOppsal Orientering1.23.19+9.51
7Dagfinn HoleBergens TF1.23.34+10.06
8Kjell RøkkeIL Tyrving1.25.11+11.43
9Magnus LandstadFreidig1.25.22+11.54
10Trond FeiringHamar OK1.27.20+13.52
11Bjørn-Wiggo N. HusebyeFredrikstad SK1.31.14+17.46
12Hermann SkogsholmSandnes IL (Rogaland)1.32.40+19.12
13Floke BredlandSøgne og Songdalen OK1.43.34+30.06
14Bjørn A. SchouOK Sør1.47.17+33.49
15Benkt AndersonLunds OK1.51.43+38.15
16Knut LindløvOK Moss1.54.55+41.27
17Thore SundsetvikOL Trollelg3.45.08+2.31.40
Per Øystein AndersenLarvik OKbrutt
Reidar AndersenBodø og Omegn IF Orienteringbrutt
Paul BisethKongsberg OLbrutt
Harald BrekkeHamar OKbrutt
Klaus EngenEidskog OLbrutt
Per Anders FlesjøOK Mossbrutt
Roar ForbordMalvik ILbrutt
Per FosserIndre Østfold OKbrutt
Henning GaarderKonnerud ILbrutt
Lars Martin GjeinStokke ILbrutt
Jonny HalvorsrudEidskog OLbrutt
Geir HusdalTIF Vikingbrutt
Henrik HvoslefIK Sternbrutt
Olav HøiåsVang OLbrutt
Ingar HåkonsenKongsberg OLbrutt
Kjell KlokkerudEiker OLbrutt
Lars Magne KlovningPorsgrunn OLbrutt
Arne KristensenArnadal ILbrutt
Tore LangaardOppsal Orienteringbrutt
Olav MoRøyken OLbrutt
Øivind Magne RogndalenHamar OKbrutt
Bjørn SandelienHeming Orienteringbrutt
Hans StordalOL Tønsberg og omegnbrutt
Arne SørensenHadeland OLbrutt
Ole Kristoffer ThrondsenKongsberg OLbrutt
Terje ThrondsenNittedal OLbrutt
Lasse VråleSturla, IFbrutt

H 75-

3 600 m, 32 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bjørn EgnerHeming Orientering1.25.23
2Gunnar ØsterbøFreidig1.26.53+1.30
3Jon TyldumRudsbygd IL1.33.37+8.14
4Svein SolerødOL Toten-Troll1.33.57+8.34
5Sturle HånesIL GeoForm1.37.38+12.15
6Reijo RytköläIF Sibbo Vargarna1.41.53+16.30
7Erling TidemannLommedalens IL1.42.56+17.33
8Sven Erik RognesOslostudentenes IK1.48.02+22.39
9Jon C. FougnerHeming Orientering2.17.54+52.31
10Magnar ReppesgårdHedrum OL2.23.26+58.03
11Ola AaldeFreidig2.34.06+1.08.43
Edvin BergBodø og Omegn IF Orienteringbrutt
Ivar Louis BergSturla, IFbrutt
Jappe BlomhoffHeming Orienteringbrutt
Thor EdvardsenLarvik OKbrutt
Oddvar GjelstadSandefjord OKbrutt
Bjørn GunnerødAsker Skiklubbbrutt
Eivind HagenHadeland OLbrutt
Knut Kristen HangeraasIL GeoFormbrutt
Tor HenriksenÅrvoll ILbrutt
Ronald InglingstadOppsal Orienteringbrutt
Arne KarlsenStavanger Orienteringsklubbbrutt
Knut KjemhusKongsberg OLbrutt
Kåre KnudsenIL GeoFormbrutt
Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegnbrutt
Svein F. KvalheimKolbotn og Skimt OLbrutt
Jon Vegard LundeLillehammer OKbrutt
Ronald MalcolmLarvik OKbrutt
Steinar RuudKonnerud ILbrutt
Bjørn StrømmeTIF Vikingbrutt
Per VikaneFana ILbrutt
Arne ØfsthusAsker Skiklubbbrutt

H 80-

2 740 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tor DrageHaugerud IF1.32.29
2Johannes SollidVerdal OK1.34.17+1.48
3Kjell H. EriksenFossum IF1.37.43+5.14
4Einar JørundlandOK Sør1.48.47+16.18
5Kjell AndersenVarteig OL2.19.48+47.19
6Helge KvaaseBækkelagets SK3.09.30+1.37.01
Svein M. ForthunKolbotn og Skimt OLbrutt
Tor E. HenriksenLillomarka OLbrutt
Stein KorenOK Mossbrutt
Hans LarsenRaumar Orienteringbrutt
Iver RognstadHadeland OLbrutt
Ole SannesLillomarka OLbrutt
Olaf SmåstuenGjø-Vard OLbrutt
Arne StrandlieGjø-Vard OLbrutt
Bjørn TveiteÅs-NMBU Orienteringbrutt
Finn Åge ØsternKongsberg OLbrutt

H 85-

2 740 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Helge TvedtenLarvik OKbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor