Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk O-Festival, langdistanse - søndag

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: fredag 26 juni 2015 - søndag 28 juni 2015

Sprint - fredagMellomdistanse - lørdagMellomdistanse - lørdag (totalt)Langdistanse - søndagLangdistanse - søndag (totalt)

Aalborg OK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
14Claus BobachH 35- (45)1.47.54+41.0812.30
18Kirsten BobachD 60- (59)1.03.23+26.5016.54
23Poul BobachH 65- (128)43.33+11.1711.03
Christoffer Vang BobachH -10 (69)33.0614.38

Almby

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
16Fredrik CampbellH 35- (45)2.33.54+1.27.0817.49

Andebu IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
19Elisabeth RødD 60- (59)1.05.50+29.1717.33
21Elling AakreH 65- (128)43.08+10.5210.56

Arnadal IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
14Arne KristensenH 70- (92)42.05+7.1311.13

Asker Skiklubb

74 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Sander ArntzenH 15 (137)39.547.16
1Hilda ØfsthusD 45- (193)41.108.26
2Ida Kristine NordvikD 13-16C (32)42.16+0.3115.15
2Ingvild Pedersen BerganD 15-16B (12)56.42+14.2416.55
2Anders FinsrudDirekte B (92)32.34+0.029.43
2Bjørn GulbrandsenH 50- (222)51.02+1.028.05
2Jorun RuudD 45- (193)45.46+4.369.22
2Ragnhild LøvliD 17-20 (35)52.58+4.1010.51
3Sondre YtterbøH 13 (128)29.15+1.158.25
3Anna Øfsthus GravirD 14 (108)35.21+1.199.33
4Jan Richard EriksenH 50- (222)51.21+1.218.08
4Felix FinsrudH 13 (128)32.06+4.069.15
4Henrik Fredriksen AasH 15 (137)40.51+0.577.27
4Jostein F. TellnesH 35- (45)1.15.17+8.318.43
5Gunhild MyhrD 17-B (95)41.14+8.3612.18
5Jonas MyhrH 11-12 (241)22.51+3.327.41
6Magne AasH 17-B (86)36.56+6.1111.01
6Per Clemet WisløffH 15 (137)46.09+6.158.25
6Synne StrandD 16 (140)45.20+5.129.11
7Sverre WisløffH 45- kort (91)48.42+8.4810.01
7Anne Lise ØfsthusD 70- (68)53.54+9.5514.58
8Ingrid Tandberg RyanD 15 (113)46.01+6.2510.21
8Jørn Bue OlsenH 65- (128)37.42+5.269.34
9Guro HjerpaasenD 13-16C (32)1.09.17+27.3225.00
9Lotte Jauhojärvi MarkussenD 15 (113)46.22+6.4610.26
10Ann Katrin OlsenD 50- (142)44.35+6.0310.27
12Toril Fougner WisløffD 40- (92)51.41+8.5810.35
14Arild NyhaugH 17-B (86)43.35+12.5013.00
14Jon OIav HjerpaasenH 17-C (49)59.41+28.0219.00
14Frikk Alvaro EmbergsrudH 13 (128)39.50+11.5011.28
15Thea Charlotte HansenD 15 (113)50.06+10.3011.17
15Bjørn GunnerødH 75- (71)52.49+12.3514.40
17Torstein KvaaleH 45- kort (91)1.00.02+20.0812.21
17Sigrun Hernes YtterbøD 45- (193)55.37+14.2711.23
17Petra HoveidD 13 (86)49.45+19.1314.20
18Per Anders YtterbøH 17-B (86)51.51+21.0615.28
18Inge WestlyDirekte B (92)1.01.25+28.5318.20
18Erlend IsachsenH 21- (98)1.25.59+22.039.57
19Anne Moian NydalD 17-B (95)57.50+25.1217.15
19Kristian Fredriksen AasH 11-12 (241)27.43+8.249.19
20Trygve MyhrH 15 (137)52.36+12.429.35
20Arne ØfsthusH 75- (71)1.04.13+23.5917.50
20Ina MartiniD 13 (86)51.11+20.3914.45
21Thea Sofie SalvesenD 15 (113)1.00.07+20.3113.32
22Gjermund GravirH 45- (303)59.14+9.108.15
23Margrete EngzeliusD 50- (142)55.02+16.3012.55
24Erik StordalH 21- (98)1.31.48+27.5210.38
26Sølvi MartiniD 17-B (95)1.07.45+35.0720.13
26Bjørn MartiniH 45- (303)59.50+9.468.20
27Øystein RastadH 40- (130)1.14.20+20.249.59
27Tommy JauhojärviH 45- (303)1.00.05+10.018.22
29Randi NicolaisenD 50- (142)1.04.46+26.1415.12
29Martin Johannessen LinneboH 11-12 (241)31.50+12.3110.43
29Dina Marie SalvesenD 13 (86)1.05.04+34.3218.45
33Jakob RastadH 11-12 (241)33.35+14.1611.18
33Øyvind HoveidH 65- (128)48.24+16.0812.17
36Vegard LøvliH 15 (137)1.00.05+20.1110.57
37Anne Sofie KorsveienD 45- (193)1.06.55+25.4513.42
40Kristian KalagerH 55- (205)1.04.04+20.1811.41
40Steinar LågH 45- (303)1.05.15+15.119.06
42Maria PerssonD 50- (142)1.36.17+57.4522.36
48Roar NydalDirekte AK (100)56.34+29.0715.19
51Jakob Backer-TellnesH 11-12 (241)39.03+19.4413.08
65Øyvind Johannessen LinneboH 50- (222)1.37.29+47.2915.26
67Rune MoianH 55- (205)1.39.59+56.1318.14
75Mathias NyhaugH 11-12 (241)1.10.18+50.5923.40
Frikk FinsrudN-åpen (306)27.0111.50
Mikkel RastadN-åpen (306)32.5214.24
Astrid YtterbøN-åpen (306)25.1111.02
Ragnhild Øfsthus GravirD -10 (76)22.209.52
Sara MartiniD -10 (76)33.2714.48
Øyvind GylverH 60- (133)diskvalifisert
Axel HoveidH 16 (128)diskvalifisert
Johan Teodor WestlyH 16 (128)brutt

Askvoll og Holmedal IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
32Edvin HelleH 65- (128)47.52+15.3612.08

Askøy OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
17Tore NymarkH 45- (303)58.10+8.068.06
19Tora Aasheim NymarkD 14 (108)51.52+17.5014.01
21Tove AasheimD 45- (193)57.29+16.1911.46

Austmarka IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Bjørn SolbergseterH 55- (205)49.42+5.569.04

Bendigo Orienteers

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
35Jim RussellH 50- (222)1.04.04+14.0410.09

Bergens TF

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Nina SoligardD 60- (59)41.33+5.0011.04
4Berit HegdalD 65- (60)44.00+4.1912.13
5Magnus NatåsH 65- (128)35.45+3.299.04
6Siren GreveD 60- (59)44.33+8.0011.52
6Bjørg KocbachD 70- (68)53.18+9.1914.48
6Ingjerd SognnæsD 65- (60)49.42+10.0113.48
12Dagfinn HoleH 70- (92)41.27+6.3511.03
16Astri Ese HoleD 65- (60)1.11.08+31.2719.45
31Knut Heikki Odland TorgersenH 14 (102)1.50.26+1.23.2229.50
61Matti TorgersenH 55- (205)1.19.17+35.3114.28
Ole Mika Odland TorgersenN-åpen (306)31.5213.58

Berger og Svelvik OL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Egil FuruaDirekte AK (100)31.30+4.038.32
20Håvard W. PettersenH 45- kort (91)1.02.41+22.4712.53
28Trude HansenD 40- (92)1.14.14+31.3115.12
29Oda GjerdahlD 14 (108)1.07.07+33.0518.08
Hedda Wessel PettersenN-åpen (306)50.0921.59

Bodø og Omegn IF Orientering

17 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Edvin BergH 75- (71)44.08+3.5412.15
9Lene Johnsen IkdahlD 11-12N (40)27.15+10.1811.47
10Marit JohnsenD 45- kort (47)48.48+12.2113.13
10Hedda Sofie IrgensD 13 (86)43.58+13.2612.40
21Kaja Samuelsen SkiriD 14 (108)52.28+18.2614.10
22Trygve Bø KongsbakkH 15 (137)52.43+12.499.37
27Håvard Olai SolbakkenH 16 (128)1.02.18+23.5410.07
27Nora Marie wedege IrgensD 16 (140)1.02.54+22.4612.45
29Marius Ekrem FinstadH 16 (128)1.03.59+25.3510.24
30Frode IkdahlH 45- kort (91)1.23.43+43.4917.13
45Håkon B. BøH 55- (205)1.09.07+25.2112.36
53Elin Marie IrgensD 45- (193)1.22.40+41.3016.56
64Steve SamuelsenH 50- (222)1.36.59+46.5915.22
96Torkel IrgensH 45- (303)1.44.12+54.0814.31
Marit BjørnevikD 17-B (95)diskvalifisert
Reidar AndersenH 70- (92)diskvalifisert
Irene SkiriD 50- (142)diskvalifisert

Brandval/Kongsvinger OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Jørgen Brenna LoennechenH 11-12N (16)39.05+16.3512.26

Byåsen IL

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Ragnhild EideD 16 (140)43.02+2.548.43
7Guri BjørndalD 55- (94)40.36+7.4310.18
20Gøril EideD 40- (92)1.00.07+17.2412.19
23Geir Arne LodgaardH 45- kort (91)1.09.20+29.2614.15
25Nina-Beate LiabakkD 50- (142)1.00.53+22.2114.17
31Are LodgaardH 15 (137)56.21+16.2710.16
44Tom BuggeH 65- (128)58.48+26.3214.55
49Knut HagenH 50- (222)1.11.38+21.3811.21
Kasper LodgaardH -10 (69)33.1514.42
Petter Liabakk EriksenH 14 (102)diskvalifisert
Einar EideH 13 (128)diskvalifisert

Bækkelagets SK

17 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Eirik WatterdalDirekte AL (147)33.21+0.096.31
3Marte BalchenDirekte AK (100)28.43+1.167.46
11Helge KvaaseH 80- (35)1.06.03+31.4124.06
11Johs HjelmstadH 40- (130)1.03.16+9.208.30
12Simen SmestadDirekte AL (147)42.01+8.498.13
12Olav TorgersenH 15 (137)48.50+8.568.54
13Diane Ninauve-JutulstadD 11-12 (145)31.13+10.3510.41
22Inger Elisabeth KvaaseD 70- (68)1.41.44+57.4528.15
29Pål Christian IngierdH 40- (130)1.19.43+25.4710.42
34Maria TorgersenD 50- (142)1.09.27+30.5516.18
36Lars Øderud VatneH 13 (128)55.37+27.3716.01
41Arne TorgersenH 50- (222)1.07.39+17.3910.43
44Jan Erik AalbergH 45- (303)1.06.45+16.419.18
Aksel EideN-åpen (306)22.4810.00
Markus HirschN-åpen (306)32.2214.11
Berit HerstadDirekte AL (147)diskvalifisert
Yngvar ChristiansenH 55- (205)diskvalifisert

Bærums Skiklub

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
15Geir ArnesenH 65- (128)39.49+7.3310.06

Bø OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Steinar LandeH 40- (130)1.01.39+7.438.17
14Synnøve DalvaD 70- (68)1.08.39+24.4019.04

Driv IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Per-Erik ØstlieH 65- (128)32.168.11
11Nils-Petter WiikH 65- (128)38.37+6.219.48

Egersund OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Inger Tone NygårdD 50- (142)38.329.02

Eiker OL

26 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Ane DyrkornD 16 (140)42.52+2.448.41
7Hans R. BakkenH 65- (128)36.31+4.159.16
8Anita HanssenD 21- kort (61)53.37+10.4211.01
9Aud KjemperudD 60- (59)47.35+11.0212.41
9Gjermund RørenH 50- (222)52.34+2.348.19
9Tomine Lysaker SandenD 14 (108)38.47+4.4510.28
11Kristoffer NylundH 17-C (49)52.41+21.0216.46
11Lotte MyklemyrD 15 (113)47.39+8.0310.43
11Thea DyrkornD 16 (140)47.24+7.169.36
15Anne Marthe PeveriD 21- kort (61)1.02.43+19.4812.54
15Nina Jeanette TollehaugD 21- (74)1.17.44+18.1011.59
20Helga PeveriD 60- (59)1.11.58+35.2519.11
22Kathrine TollehaugD 17-C (94)59.41+26.3119.00
22Morten BergliaDirekte AL (147)47.24+14.129.16
22Vidar ElvekrokH 60- (133)44.59+12.2410.33
25Glenn Ekholdt HillerenH 17-B (86)1.06.27+35.4219.50
25Eli Tufte HanssenD 55- (94)1.02.09+29.1615.46
26Alvilde Lysaker SandenD 13 (86)57.08+26.3616.27
29Ole MyklemyrDirekte AL (147)51.05+17.539.59
30Ellen Sofie RuudD 17-C (94)1.27.10+54.0027.45
30Rolf LundeH 60- (133)53.19+20.4412.30
34Torun DyrkornDirekte AK (100)44.06+16.3911.57
47Heidi MyklemyrD 45- (193)1.13.22+32.1215.02
54Thor Inge TollehaugH 55- (205)1.13.12+29.2613.21
55Per Ingvar TollehaugH 11-12 (241)41.11+21.5213.51
Inger Anita TollehaugD 21- kort (61)diskvalifisert

Elverum OK

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Gaute LindaasH 11-12N (16)33.09+10.3910.33
10Even LindaasH 15 (137)47.15+7.218.37
14Sylvia AndersenD 65- (60)1.02.39+22.5817.24
25Sander Tonjer FingarsenH 11-12 (241)30.52+11.3310.23
27Tore LindaasH 45- kort (91)1.14.12+34.1815.16
27Anna-Thekla TonjerDirekte AL (147)50.41+17.299.55
34Harald ØstbyeH 55- (205)1.01.05+17.1911.08
35Audun FingarsenDirekte AL (147)55.12+22.0010.48
35Mats LindaasH 11-12 (241)34.23+15.0411.34
Aksel Tonjer FingarsenN-åpen (306)29.0512.45
Emil Tonjer FingarsenN-åpen (306)19.388.36
Sondre ØstbyeH 17-B (86)diskvalifisert

Emblem IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Vilde Årøen LykkeD 16 (140)47.10+7.029.34

Fana IL

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Stina Matland MadsenD 13-16C (32)45.31+3.4616.25
10Atle AlvheimH 65- (128)38.32+6.169.46
11Per VikaneH 75- (71)47.49+7.3513.16
13Anne Kjersti DaltveitD 55- (94)49.19+16.2612.31
13Bjørn HøllelandH 50- (222)54.36+4.368.39
19Julie Roll TørnqvistD 16 (140)57.20+17.1211.37
23Hanne DaltveitD 16 (140)59.11+19.0312.00
28Ketil NummedalH 45- kort (91)1.19.58+40.0416.27
29Marie Roll-TørnqvistD 11-12 (145)44.31+23.5315.14
31Birk Bell LysakerH 13 (128)51.13+23.1314.45
32Torgeir StrandH 55- (205)1.00.09+16.2310.58
38Marianne NummedalD 45- (193)1.08.00+26.5013.56
40Runa AlmelandD 16 (140)1.18.26+38.1815.54
67Brage Bell LysakerH 11-12 (241)49.27+30.0816.38

Fet OL

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Andrine BerganD 13-16N (4)27.2810.56
2Mathias BerganH 11-12N (16)22.45+0.157.14
4Cecilie BerganD 17-B (95)39.38+7.0011.49
11Heidi TronbølD 40- (92)51.34+8.5110.34
12Jarle RogndokkenH 17-B (86)42.26+11.4112.40
12Tom BerganH 40- (130)1.03.35+9.398.32
15Ragnhild Mathea HelmersenD 11-12 (145)32.53+12.1511.15
25Bjørn HaugeH 40- (130)1.13.12+19.169.50
26Ingrid AaslundD 16 (140)1.01.18+21.1012.26
47Øyvind SolliH 45- (303)1.07.20+17.169.23
57Øyvind HelmersenH 50- (222)1.19.53+29.5312.39
Tobias Tronbøl LiumH -10 (69)26.0611.32

Foothills Wanderers Orienteeri

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
16Michael SvobodaH 16 (128)49.45+11.218.05

Fossum IF

79 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Sigrud MelsomDirekte AL (147)33.126.29
2Kjell H. EriksenH 80- (35)37.23+3.0113.38
2Åsne HoloD 15 (113)39.37+0.018.55
2Einar MelsomH 16 (128)39.23+0.596.24
4Sigrid Kinck RannemD 13-16C (32)49.19+7.3417.48
4Sindre GisholtDirekte Nybegynner (45)46.41+10.029.14
4Vidar BerteigH 65- (128)34.34+2.188.46
4Victoria Hæstad BjørnstadD 16 (140)43.54+3.468.54
4Øyvind HjermstadH 16 (128)42.21+3.576.53
5Kristin Nergaard BergD 35- (23)1.36.26+29.4714.52
6Nils HæstadH 55- (205)46.29+2.438.28
7Ingrid G. KvålsgardD 15 (113)44.27+4.5110.00
7Cecilie Christin KvermeD 17-C (94)39.26+6.1612.33
7Erling HjermstadH 16 (128)46.07+7.437.29
8Erik Hæstad BjørnstadH 15 (137)47.02+7.088.34
8Charles HalaasH 40- (130)1.00.32+6.368.08
9Per KaarbyDirekte AK (100)33.04+5.378.57
12Eldri HoloD 45- kort (47)53.25+16.5814.28
12Øystein HoloH 50- (222)54.05+4.058.34
13Gerd Berit RekveD 17-C (94)44.45+11.3514.15
13Pernille KatlaD 15 (113)48.06+8.3010.49
13Birk F. SætnanH 11-12 (241)26.31+7.128.55
13Ivar MølnvikH 45- (303)56.52+6.487.55
14Torbjørn Blom-hagenH 40- (130)1.03.49+9.538.34
16Helene Bjørkvold JendalD 11-12 (145)33.33+12.5511.29
17Harald BakkeH 40- (130)1.04.54+10.588.43
17Styrk Hundseid KamsvågH 16 (128)49.50+11.268.06
18Lars HjermstadH 55- (205)52.59+9.139.40
18Bente LandmarkD 50- (142)50.34+12.0211.52
19Kristin Kinck RannemD 17-C (94)56.03+22.5317.51
19Sivert Sande KvermeH 14 (102)39.29+12.2510.40
19Toril EineD 55- (94)55.48+22.5514.09
21Jan Fredrik HelgakerH 21- (98)1.30.55+26.5910.32
22Sigrid Melander VieD 21- kort (61)1.15.28+32.3315.31
22Olav BirkelandH 13 (128)44.19+16.1912.46
23Sindre Vie StrislandH 11-12 (241)29.22+10.039.53
23Martin Andresen SkotteH 16 (128)59.12+20.489.37
24Kristin M KolltveitD 17-C (94)1.06.07+32.5721.03
24Magnhild T. MølnvikD 50- (142)58.14+19.4213.40
26Oscar Hæstad BjørnstadH 16 (128)1.00.39+22.159.51
26Knut Jostein SætnanH 40- (130)1.13.45+19.499.54
27Kari-Ann Victoria BirkelandD 17-B (95)1.10.03+37.2520.54
28Peter GisholtH 15 (137)54.52+14.5810.00
29Katrine BakkeD 45- (193)1.02.55+21.4512.53
29Emil StørmerH 15 (137)55.27+15.3310.07
30Marius BakkeH 13 (128)48.53+20.5314.05
31Gustav Andresen SkotteH 11-12 (241)32.33+13.1410.57
33Sondre Zahl HagenH 13 (128)51.48+23.4814.55
33Arild AndresenH 45- (303)1.03.32+13.288.51
34Ragnhild Blom-HagenD 11-12 (145)47.04+26.2616.07
34Mikkel KatlaH 13 (128)52.17+24.1715.04
36Roger BirkelandDirekte AK (100)45.07+17.4012.13
37Vebjørn Blom-HagenH 13 (128)58.06+30.0616.44
37Kathinka Zahl HagenD 11-12 (145)51.17+30.3917.33
38Rolf Gunnar BredesenH 60- (133)1.19.54+47.1918.45
42Terje MelsomH 50- (222)1.07.55+17.5510.45
49Børge Nilsen BergH 11-12 (241)38.39+19.2013.00
50Morten RannemH 45- (303)1.07.33+17.299.25
51Kristin FalkDirekte AK (100)59.27+32.0016.06
54Hans JevanordH 45- (303)1.07.50+17.469.27
55Eirik Vie StrislandH 11-12 (241)41.11+21.5213.51
59Stein H. HagenH 45- (303)1.09.14+19.109.39
61Håvard BirkelandH 11-12 (241)42.28+23.0914.17
62Knut Anders LøkenH 55- (205)1.19.36+35.5014.31
Anne Victoria BirkelandN-åpen (306)36.2515.58
Mads JevanordN-åpen (306)28.0912.20
Magnus JevanordN-åpen (306)26.5511.48
Aslak Kvaase-WeinsaasN-åpen (306)33.3614.44
Ingeborg Kinck RannemN-åpen (306)29.3312.57
Odin Vie StrislandN-åpen (306)49.4921.50
Ask Felland SætnanN-åpen (306)23.0210.06
Knut Kolltveit SørlieN-åpen (306)45.3920.01
Johanna WidmaierN-åpen (306)37.0016.13
Elise Nilsen BergD -10 (76)39.2517.26
Signe HoloD -10 (76)23.0610.13
Erlend BakkeH -10 (69)27.4512.16
Håvard Rekve LianH -10 (69)23.1310.16
Turid BratlandDirekte AK (100)diskvalifisert
Bjørn Are CarlssonH 55- (205)diskvalifisert

Fredrikstad SK

33 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Unni Strand KarlsenD 60- (59)36.339.44
1Lasse SimonsenH 17-20 (43)54.068.20
1Tom A. KarlsenH 60- (133)32.357.38
1Per OlaussenH 50- (222)50.007.55
2Karin Skedsmo DanevadD 40- (92)43.32+0.498.55
3Bendik EliassenH 14 (102)29.23+2.197.56
3Espen DanevadDirekte AL (147)33.41+0.296.35
6Marit Helene ØderudD 17-B (95)47.50+15.1214.16
6Anne-Sofie KristiansenD 17-C (94)37.23+4.1311.54
7Henrik OttesenH 45- (303)54.13+4.097.33
7Mia Mathisen BekhusD 16 (140)46.36+6.289.27
15Odin SætherH 13 (128)40.09+12.0911.34
16Bjørn-Wiggo N. HusebyeH 70- (92)42.49+7.5711.25
17Kaisa AntonsenD 14 (108)45.26+11.2412.16
18Frank LøwengreenH 45- (303)58.27+8.238.09
19Kristoffer B. HelminsenH 13 (128)42.04+14.0412.07
21Bertil Alexandersen Direkte AK (100)39.04+11.3710.35
21Eirik ImrikH 14 (102)42.07+15.0311.22
23Sondre OttesenH 14 (102)42.17+15.1311.25
24Hilde PoppeD 17-B (95)1.05.06+32.2819.25
25Camilla ImrikD 17-C (94)1.06.51+33.4121.17
29Ida-Synnøve KristiansenD 15 (113)1.08.18+28.4215.22
30Sivert PoppeH 11-12 (241)31.58+12.3910.45
37Thomas LieDirekte AL (147)58.22+25.1011.25
41Magne SætherH 40- (130)1.34.30+40.3412.42
57Gard AntonsenH 45- (303)1.08.54+18.509.36
62Henning MartinsenH 45- (303)1.10.13+20.099.47
69Sven SimonsenH 50- (222)1.46.52+56.5216.56
92Arnfinn MoeH 45- (303)1.32.50+42.4612.56
Jenny DanevadN-åpen (306)19.218.29
Guro Ottesen N-åpen (306)32.2314.12
Silje MoeD 16 (140)diskvalifisert
Emma DanevadD 14 (108)diskvalifisert

Freidig

41 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Jens Even StorhovH 45- kort (91)39.548.12
1Torid KvaalD 70- (68)43.5912.13
1Pål KittilsenH 40- (130)53.567.14
1Tomas EidsmoH 45- (303)50.046.58
2Katharina Mo BergeD 70- (68)48.40+4.4113.31
3Gro Sandstad EidsmoD 45- (193)46.10+5.009.27
4Mattis HoltH 21- kort (67)38.18+2.357.29
4Simen Spets StorhovH 14 (102)30.10+3.068.09
4Mathea Spets StorhovD 11-12 (145)26.54+6.169.12
5Mari EidsmoD 11-12 (145)27.19+6.419.21
5Vegard KittilsenH 14 (102)30.37+3.338.16
6Gunnar ØsterbøH 75- (71)45.15+5.0112.34
6Torunn Spets StorhovD 45- (193)48.16+7.069.53
7Lars SandstadH 14 (102)33.13+6.098.58
8Jo Even KolstadH 14 (102)33.24+6.209.01
9Mathias HermstadH 16 (128)48.24+10.007.52
11Andreas SylteH 45- (303)56.08+6.047.49
13Magnus LandstadH 70- (92)41.30+6.3811.04
13Kristian Fredrik LynumH 15 (137)49.43+9.499.04
13Mona J. MølnvikD 45- (193)51.27+10.1710.32
13Vera MelkildD 16 (140)50.42+10.3410.17
15Eva AaldeD 70- (68)1.14.09+30.1020.35
15Halvor LundH 21- (98)1.24.28+20.329.47
15Geir OwrenH 55- (205)51.16+7.309.21
17Mikkel HoltH 13 (128)41.08+13.0811.51
21Mona Høiås SætherD 50- (142)53.05+14.3312.27
23Jostein MårdalenH 50- (222)58.34+8.349.16
24Ola AaldeH 75- (71)1.20.04+39.5022.14
26Mats EidsmoH 15 (137)54.04+14.109.51
31Marie Bakken SørensenD 16 (140)1.06.46+26.3813.32
37Anders WaageH 65- (128)49.50+17.3412.38
39Maria Ulseth SylteD 16 (140)1.18.04+37.5615.50
43Sturla SætherH 50- (222)1.08.01+18.0110.46
43Sigrid MelkildD 45- (193)1.09.39+28.2914.16
45Vegard Ulseth SylteH 11-12 (241)37.39+18.2012.40
50Øyvind SchjelderupH 50- (222)1.13.06+23.0611.35
60Vemund MølnvikH 11-12 (241)42.26+23.0714.17
Tora KittilsenD -10 (76)23.5510.34
Una KittilsenD -10 (76)25.4611.24
Alf Petter LynumH -10 (69)23.3210.24
Oskar Spets StorhovH 16 (128)diskvalifisert

Frol IL

15 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Tobias AlstadH 13 (128)35.36+7.3610.15
11Randi Wold StavrumDirekte B (92)44.45+12.1313.21
14June MunkebyD 11-12 (145)32.19+11.4111.04
15Randi JensenD 50- (142)49.43+11.1111.40
18Oscar LyngenH 16 (128)52.41+14.178.33
19Gunnar VatnH 40- (130)1.07.06+13.109.01
20Mette LyngenDirekte B (92)1.06.13+33.4119.45
21Lena Lyngsaunet AlstadDirekte C (66)1.00.47+28.1119.21
23Ragne MunkebyD 15 (113)1.02.44+23.0814.07
25Martin Wold StavrumH 13 (128)45.15+17.1513.02
25Harald BakkenH 60- (133)48.01+15.2611.16
41Sigurd VatnH 11-12 (241)36.04+16.4512.08
46Rolf AlstadDirekte AL (147)1.14.32+41.2014.35
Jonas AlstadN-åpen (306)21.299.25
Magnus AlstadH -10 (69)diskvalifisert

Frölunda OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
14Stefan JohanssonH 45- kort (91)57.07+17.1311.45

Førde IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Håvard Nummedal OsH 17-20 (43)59.58+5.529.15
13Torodd OsH 65- (128)39.09+6.539.56
28Trygve Nummedal OsH 14 (102)51.22+24.1813.52

Ganddal IL

17 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Aud Hognestad TaksdalD 40- (92)42.438.45
2Janne Tjørhom AasheimD 14 (108)35.11+1.099.30
3Arild AasheimH 50- (222)51.07+1.078.06
10Trond LamarkH 45- kort (91)50.32+10.3810.23
11Morten SvihusH 35- (45)1.30.23+23.3710.28
11Ingrid LamarkD 13 (86)44.22+13.5012.47
16Ann Karin TjørhomD 55- (94)53.43+20.5013.38
17Morten Bjerga SundliH 21- (98)1.24.59+21.039.50
22Arild SvihusH 17-B (86)58.40+27.5517.30
23Kristian Frafjord HaarrH 21- (98)1.31.08+27.1210.33
27Ole Kristian TaksdalH 13 (128)46.56+18.5613.31
28Øyvind LamarkH 11-12 (241)31.25+12.0610.34
32Oddvar TaksdalH 45- (303)1.02.52+12.488.46
38Kjell SvihusH 65- (128)50.12+17.5612.44
51Vibeke LamarkD 45- (193)1.17.40+36.3015.54
Anna TaksdalD -10 (76)34.2415.13
Silje Bjerga SundliD 17-B (95)diskvalifisert

Garingal Orienteers

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
68Graeme DawsonH 50- (222)1.42.07+52.0716.10
Barbara DawsonD 50- (142)diskvalifisert

GeoForm IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Torbjørn DalløkkenDirekte Nybegynner (45)1.36.25+59.4619.05

Gimle IF

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Willy GrønstadH 65- (128)34.16+2.008.41
15Peter Martinus Freyborg UranH 17-20 (43)1.18.02+23.5612.02
25Liv Edle GrønstadDirekte C (66)1.45.42+1.13.0633.39

Gjerstad IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Siri HageliaDirekte AK (100)32.14+4.478.44

Gjø-Vard OL

16 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Hege SolerødD 45- kort (47)36.31+0.049.53
2Margrete JørandliD 60- (59)39.44+3.1110.35
2Kristine KravdalD 13 (86)33.39+3.079.41
7Astrid KravdalDirekte AK (100)31.58+4.318.39
14Even ErlienH 21- kort (67)54.57+19.1410.45
15Torbjørn KravdalH 40- (130)1.03.57+10.018.35
20Lajla TidemannD 70- (68)1.22.06+38.0722.48
22Øyvind LienH 40- (130)1.09.06+15.109.17
26Sonja SnuggerudD 17-C (94)1.11.39+38.2922.49
28Ingvild SnuggerudD 14 (108)1.05.59+31.5717.50
38Annar Erlien SolerødH 11-12 (241)35.38+16.1911.59
70Ole Edvard SnuggerudH 11-12 (241)57.47+38.2819.27
Marie KravdalD -10 (76)19.598.50
Lisa JørandliD 21- kort (61)diskvalifisert
Olaf SmåstuenH 80- (35)diskvalifisert
Eiril Erlien SolerødN-åpen (306)diskvalifisert

Gneist, IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
18Mariell ArntzenD 21- (74)1.27.15+27.4113.27
29Sturle NordeideH 21- (98)1.54.34+50.3813.16

Grue IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
24Henrik VaneboDirekte C (66)1.30.16+57.4028.44
33Christopher RolsdorphH 40- (130)1.22.21+28.2511.04

Guildford Orienteers

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Adam ConwayH 13 (128)39.09+11.0911.16
63Phil ConwayH 50- (222)1.35.55+45.5515.12

Hadeland OL

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Eivind HagenH 75- (71)44.54+4.4012.28
5Tiril ReksnesDirekte C (66)36.59+4.2311.46
6Tor TrøanH 65- (128)35.58+3.429.07
8Iver RognstadH 80- (35)46.04+11.4216.48
19Gunn Elin RudiD 40- (92)59.41+16.5812.13
21Berthe TesloD 13 (86)51.13+20.4114.45
24Paul SkjakerH 65- (128)43.46+11.3011.06
25Arne SørensenH 70- (92)50.56+16.0413.34
33Ingrid TrøanDirekte AK (100)43.09+15.4211.41
41Hege HeibergD 50- (142)1.32.35+54.0321.43
43Kristin VatlandDirekte AK (100)51.48+24.2114.02
60Einar TesloH 45- (303)1.09.31+19.279.41
80Jo Randar HolmøyH 11-12 (241)2.09.43+1.50.2443.40
Nikolai TesloN-åpen (306)31.4113.53

Hagaby GoIF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
13Hans EgefalkH 35- (45)1.37.19+30.3311.16

Halden SK

42 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Heidi StoksethD 21- kort (61)42.558.49
2Lars Gåsvik NarvestadH 13-16C (25)34.29+0.2712.26
3Ellen Kathrine SvendsbyD 40- (92)44.13+1.309.03
4Jan GranstedtH 55- (205)45.59+2.138.23
4Øyvind StoksethH 40- (130)55.35+1.397.28
5Thor PalmgrenH 70- (92)38.31+3.3910.16
5Hedda Raadal BjørloD 15 (113)42.35+2.599.35
5Helen PalmerD 21- (74)1.05.30+5.5610.06
5Niels Christian HellerudH 15 (137)43.47+3.537.59
5Hanne Lerche RaadalD 45- (193)47.19+6.099.41
6Hanne NarvestadD 45- kort (47)44.55+8.2812.10
6Espen BergstrømH 45- (303)53.57+3.537.31
7Ole Jakob OttestadH 17-B (86)37.23+6.3811.09
10August Asheim BirkelandH 16 (128)48.30+10.067.53
10Idun Kristine Felde OlaussenD 16 (140)47.13+7.059.34
11Synne Marie JenssenD 13-16C (32)1.29.41+47.5632.22
11Per Olav AndersenH 45- kort (91)50.51+10.5710.27
12Silje Gåsvik NarvestadD 11-12N (40)35.31+18.3415.22
15Erlend BrendstuenH 16 (128)49.25+11.018.02
16Anne-Marit SkaugD 17-C (94)51.34+18.2416.25
19Bård MoumH 45- kort (91)1.02.29+22.3512.51
19Hanna Lye MoumD 15 (113)57.32+17.5612.57
19Tor Andreas AndersenH 21- (98)1.27.29+23.3310.08
22Emeline MjølnerudDirekte AK (100)39.26+11.5910.41
28Lisa JenssenD 15 (113)1.07.20+27.4415.09
30Jim OlaussenH 50- (222)59.49+9.499.28
31Anja WingstedtDirekte AL (147)52.43+19.3110.18
31Alexander Skaug YtterbølH 16 (128)1.08.05+29.4111.04
34Irene Felde OlaussenD 45- (193)1.04.49+23.3913.16
38Haakon Johann Slang-SundsetvikH 15 (137)1.02.27+22.3311.23
51Bjørn Axel GranH 45- (303)1.07.35+17.319.25
68Pål HellerudH 55- (205)1.40.46+57.0018.23
83Gudmund JenssenH 45- (303)1.22.40+32.3611.31
Inger Anne BraarudN-åpen (306)32.4514.21
Johan Fredrik BraarudN-åpen (306)33.5414.52
Minna Sofie WingstedtN-åpen (306)20.539.09
Ville Emil WingstedtN-åpen (306)23.5710.30
Sigrid Schmitt GranD -10 (76)21.049.19
Maren HenriksenD -10 (76)25.4711.24
Liam Viggo WingstedtH -10 (69)18.468.18
Svein-Tore Gåsvik NarvestadH 17-C (49)diskvalifisert
Sofie BergstrømD 11-12 (145)diskvalifisert

Hamar OK

18 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Anine LomeD 16 (140)40.088.08
2Kjersti RønningD 55- (94)33.40+0.478.32
3Stine HolmenD 17-B (95)38.37+5.5911.31
4Kjetil JacobsenH 17-B (86)34.46+4.0110.22
4Andreas HuberH 45- kort (91)44.35+4.419.10
11Øivind Magne RogndalenH 70- (92)41.24+6.3211.02
11Kamilla LomeD 14 (108)40.45+6.4311.00
12Lars StorslettDirekte AK (100)36.13+8.469.48
13Arne ArnesenH 45- kort (91)57.04+17.1011.44
16Marianne MyklebustD 45- (193)55.01+13.5111.16
16Einar LundH 65- (128)40.25+8.0910.15
17Tor Arne AndersenDirekte B (92)57.36+25.0417.11
17Trond FeiringH 70- (92)43.19+8.2711.33
24Vegard RanestadH 11-12 (241)29.38+10.199.58
32Nina SøndmørD 45- (193)1.03.24+22.1412.59
47Terje MalmH 65- (128)1.08.40+36.2417.25
87Ole Christian BangH 45- (303)1.27.44+37.4012.14
Mari Ovidia RanestadD -10 (76)diskvalifisert

Haugerud IF

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Tor DrageH 80- (35)34.2212.32
1Unni DrageD 75- (19)33.1112.06

Haugesund IL Orientering

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Erik EngløkkH 45- kort (91)49.46+9.5210.14
22Randi EngløkkD 40- (92)1.01.55+19.1212.41
66Eivind EngløkkH 11-12 (241)49.17+29.5816.35
74Magnus EngløkkH 11-12 (241)1.06.36+47.1722.25
86John Arvid DjupeslandH 45- (303)1.26.11+36.0712.01
Hanna Eline EngløkkN-åpen (306)39.3117.19

Hauketo IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
23Ove MartinsenH 55- (205)54.45+10.599.59

Hedrum OL

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Margith ReppesgårdD 75- (19)36.04+2.5313.09
9Tor RingstadH 21- kort (67)44.40+8.578.44
11Sindre R HoltH 16 (128)48.44+10.207.55
13Tone Sølie LysnesD 17-B (95)53.36+20.5816.00
21Espen JohnsenH 45- kort (91)1.03.04+23.1012.58
21Magnar ReppesgårdH 75- (71)1.06.27+26.1318.27
25Elin BordøyD 17-B (95)1.06.23+33.4519.48
30Kari Reppesgård HoltD 40- (92)1.18.02+35.1915.59
77Anders Kristian HoltH 45- (303)1.17.11+27.0710.45
Henrik R HoltH 13 (128)diskvalifisert

Heidal IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Hennig GranliDirekte C (66)35.15+2.3911.13

Heming Orientering

51 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Jennifer Jone ArnesenD 17-C (94)33.1010.33
1Kasper FosserH 16 (128)38.246.14
2Bjørn EgnerH 75- (71)40.56+0.4211.22
4Mathias MartinsenH 60- (133)35.52+3.178.25
4Signe Astrup ArnesenD 45- (193)46.59+5.499.37
5Roger ØstvoldH 17-C (49)38.40+7.0112.18
5Elle M. MelbyeD 60- (59)44.27+7.5411.51
5Helge BjaalandH 70- (92)38.31+3.3910.16
5Bjørn Anders FlågenH 16 (128)44.37+6.137.15
6Malene BerstadD 11-12N (40)25.32+8.3511.03
7Ferdinand FremmingH 13 (128)36.23+8.2310.29
7Maya Jones ArnesenD 13 (86)41.41+11.0912.00
9Dagrun MelkildD 50- (142)43.22+4.5010.10
11Runa SkyttersæterD 55- (94)45.16+12.2311.29
11Petter Astrup ArnesenH 15 (137)47.58+8.048.45
12Hanne Marthe ØstvoldD 17-C (94)44.18+11.0814.06
14Halvor AurmoH 21- (98)1.24.12+20.169.45
14Egil Wickstrand IversenH 55- (205)50.28+6.429.12
15Live ØstvoldD 13 (86)48.00+17.2813.49
16Kimme ArnesenH 45- (303)57.27+7.238.00
17Rikke IversenD 21- (74)1.18.16+18.4212.04
17Jappe BlomhoffH 75- (71)55.08+14.5415.18
17Knut Erling ØenH 50- (222)55.36+5.368.48
20Henrik ReuschH 13 (128)43.04+15.0412.24
21Øystein ØstermannH 50- (222)57.41+7.419.08
21August Syrdal ØenH 13 (128)43.39+15.3912.34
22Jon C. FougnerH 75- (71)1.10.39+30.2519.37
22Nils Petter FremmingH 50- (222)57.49+7.499.09
23Monica SyrdalDirekte B (92)1.37.16+1.04.4429.02
24Thor VollsetH 17-B (86)1.02.24+31.3918.37
24Kristian ØstermannH 13 (128)45.14+17.1413.02
26Paula BerstadD 40- (92)1.10.19+27.3614.24
27Hannah Syrdal ØenD 11-12 (145)41.49+21.1114.19
28Jarand RystadDirekte AL (147)50.44+17.329.55
34Hedvig VollsetD 16 (140)1.11.00+30.5214.24
36Fridtjof ReuschH 11-12 (241)34.33+15.1411.37
38Christian ReuschH 45- (303)1.04.48+14.449.02
39Tormod HegdalDirekte AK (100)51.06+23.3913.50
40Bjørn BakkevigH 50- (222)1.07.17+17.1710.39
43Helge Sigurd HansenH 65- (128)57.45+25.2914.39
44Ella BerstadD 11-12 (145)1.04.42+44.0422.09
54Marianne ReuschD 45- (193)1.24.10+43.0017.14
58Lasse ArnesenH 50- (222)1.22.44+32.4413.06
81Anders FlågenH 45- (303)1.20.50+30.4611.16
Lukas Jones ArnesenN-åpen (306)20.589.11
Astrid ReuschN-åpen (306)37.3116.27
Anne ØstvoldN-åpen (306)23.1010.09
Einar ØstvoldN-åpen (306)27.5312.13
Karen SkaugeDirekte C (66)diskvalifisert
Onelma BlomhoffD 70- (68)diskvalifisert
Jon BergetH 55- (205)diskvalifisert

Hisøy OK

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Kamilla StudsrudD 13-16N (4)1.26.35+59.0734.29
7Karoline StudsrudD 11-12N (40)26.14+9.1711.21
14Malin HaugeD 14 (108)43.25+9.2311.44
15Nils-Henrik PedersenH 17-C (49)1.15.53+44.1424.10
16Fredrik StudsrudH 17-20 (43)1.18.32+24.2612.07
24Marianne HaugeD 40- (92)1.09.06+26.2314.09
28Ann Mari StudsrudD 17-C (94)1.16.50+43.4024.28
45Lene HaugeD 11-12 (145)1.15.11+54.3325.44
97Inge HaugeH 45- (303)1.51.37+1.01.3315.34

Hjelmeland OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Ane Hjørungdal VikaD 11-12N (40)16.577.20

Idefjordens SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Gabriella AxelssonD 60- (59)50.48+14.1513.32

IF Sibbo Vargarna

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Reijo RytköläH 75- (71)46.17+6.0312.51

IF Trauma

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Henriette OlsenD 15-16B (12)59.15+16.5717.41
9Henrik Chr. HirschH 17-20 (43)1.08.47+14.4110.36
19Per Olav NærestadH 50- (222)57.08+7.089.03
23Tone HirschD 45- (193)58.25+17.1511.58
24Ada Helene OlsenD 13 (86)55.19+24.4715.56
46Bjørn Idar SætranH 45- (303)1.06.57+16.539.20
91Geir Henrik HirschH 45- (303)1.32.05+42.0112.50
95Tor OlsenH 45- (303)1.37.05+47.0113.32
Mia HirschN-åpen (306)20.429.04

IK Stern

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Henrik HvoslefH 70- (92)36.02+1.109.36
11Ulla LindheD 70- (68)1.01.05+17.0616.58

IL BUL-Tromsø

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
36Ola BratlieH 40- (130)1.24.02+30.0611.17

IL Express

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
31Widar Taxth LølandH 65- (128)47.13+14.5711.59

IL GeoForm

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Ivar SeierstadH 35- (45)1.18.25+11.399.05
10Sturle HånesH 75- (71)46.53+6.3913.01
19Knut Kristen HangeraasH 75- (71)1.03.24+23.1017.36
Kåre KnudsenH 75- (71)diskvalifisert

IL Gular

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Arne JohannesenH 55- (205)48.10+4.248.47
13Mari Fjellbirkeland JohannesenD 13 (86)46.14+15.4213.19
22Hege FjellbirkelandD 50- (142)53.52+15.2012.38
27Eli Fjellbirkeland JohannesenD 15 (113)1.07.15+27.3915.08
38Tore JuvikH 50- (222)1.06.08+16.0810.28

IL Hauken

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
35Alexander Repstad StoremyrH 15 (137)59.14+19.2010.48

IL Imås

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
17Ingeborg BøbelD 70- (68)1.14.44+30.4520.45

IL Koll

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Harald AulieH 17-C (49)49.30+17.5115.45
13Kjell MarksetH 55- (205)50.24+6.389.11
19Trude FixdalD 50- (142)51.06+12.3411.59
24Kjell-Christian MarksetDirekte AL (147)48.14+15.029.26
34Johan LundeH 50- (222)1.03.38+13.3810.05
42Anne Tine MarksethDirekte AL (147)1.03.39+30.2712.27
50Torjus Hoel BjoråH 11-12 (241)38.50+19.3113.04
58Christian Fredrik BorgH 11-12 (241)41.45+22.2614.03
Sigurd AsplinN-åpen (306)26.1211.29
Martin Christoffer BorgN-åpen (306)17.177.34
Aksel Nissen HellerudN-åpen (306)31.1613.42
Johannes Salvesen-LundeN-åpen (306)19.098.23
Hege AndersenDirekte C (66)diskvalifisert

IL Tambarskjelvar

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
19Norvald OspehaugH 60- (133)43.43+11.0810.15

IL Tyrving

54 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Eivind HoffDirekte AK (100)27.277.26
2Bjørn Tore MathisenH 21- kort (67)36.26+0.437.07
2Vegard BroxH 35- (45)1.10.41+3.558.11
3Thomas BergDirekte Nybegynner (45)39.02+2.237.43
3Elise UllernD 17-20 (35)1.00.18+11.3012.21
4Morten Nilstad PettersenH 21- (98)1.11.40+7.448.18
5Svein S JacobsenH 60- (133)36.00+3.258.27
7Marianne NjåsteinD 50- (142)41.37+3.059.46
9Berit DanielsenD 55- (94)43.45+10.5211.06
10Kjersti SkantzeD 55- (94)44.27+11.3411.16
10Kjell RøkkeH 70- (92)39.00+4.0810.24
11Helle HundseidD 17-C (94)41.25+8.1513.11
11Mille Baastad BergD 11-12 (145)29.45+9.0710.11
12Per ØhlckersH 65- (128)38.42+6.269.49
12Maren NorderudD 15 (113)47.43+8.0710.44
13Aud I SpjelkavikD 65- (60)1.01.44+22.0317.08
14Helge UllernDirekte C (66)45.47+13.1114.34
14Berit BergeD 55- (94)51.00+18.0712.56
14Torjus UllernH 15 (137)49.51+9.579.05
14Camilla StridsklevD 21- (74)1.16.26+16.5211.47
15Milda ØhlckersD 40- (92)56.48+14.0511.38
17Yvonne SvendsenD 17-B (95)56.35+23.5716.53
17Per Kristian EkebergH 55- (205)52.34+8.489.35
17Hasse BergstrømH 65- (128)40.47+8.3110.21
20Linnea HolstD 11-12 (145)36.35+15.5712.31
20Nora SkauenD 45- (193)57.07+15.5711.42
21Alf PettersenH 60- (133)44.29+11.5410.26
23Sven Reidar TonjerDirekte AL (147)47.35+14.239.18
23Vida Helland-HansenD 11-12 (145)40.06+19.2813.43
24Are NjåsteinH 45- kort (91)1.10.39+30.4514.32
25Bjørn Henning GrandalH 50- (222)59.06+9.069.21
26Eileen BjanesD 11-12 (145)41.34+20.5614.14
26Solveig SikkelandD 50- (142)1.01.11+22.3914.21
27Jørgen HolmboeH 65- (128)44.40+12.2411.20
27Iris HolstD 13 (86)58.08+27.3616.45
30Oliver Wallin HigginsH 15 (137)55.48+15.5410.10
30Bjørn SpjelkavikH 65- (128)46.19+14.0311.45
36Eystein WeltzienH 65- (128)49.25+17.0912.32
38Kirsti Grundnes BergD 50- (142)1.19.57+41.2518.46
39Morten KongsbergH 55- (205)1.03.41+19.5511.37
39Anna GöhlmanD 50- (142)1.31.12+52.4021.24
45Trond LundH 45- (303)1.06.46+16.429.18
47Hallvard BergH 55- (205)1.09.45+25.5912.43
52Frode KamsvågH 50- (222)1.16.42+26.4212.09
55Toril WiigD 45- (193)1.24.22+43.1217.17
56Christian GrotnesH 45- (303)1.08.49+18.459.35
56Nikolay KrupnovH 55- (205)1.16.56+33.1014.02
58Donald SkantzeH 55- (205)1.17.11+33.2514.05
68Kristoffer ØhlckersH 11-12 (241)49.30+30.1116.40
Kristian  Fallan HallingstadN-åpen (306)25.3111.11
Sofia ØhlckersN-åpen (306)22.249.49
Synne SkjærsteinD 16 (140)diskvalifisert
Heidi FalckD 55- (94)brutt
Dag Helland-HansenH 45- (303)brutt

Indre Østfold OK

31 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Tove TesdalD 17-N (9)40.38+9.0216.11
3Håkon BlågestadH 17-20 (43)57.38+3.328.53
3Anders TaraldrudH 70- (92)36.07+1.159.37
3Bjørn Erik GlomsrudH 40- (130)54.42+0.467.21
5Amund BedinDirekte Nybegynner (45)55.21+18.4210.57
6Vilde RetteraasenD 13-16C (32)1.05.05+23.2023.29
6Stian OverskeidH 35- (45)1.21.58+15.129.29
7Gea BedinDirekte C (66)37.18+4.4211.52
9Sigmund VisterH 45- (303)55.12+5.087.41
10Eirik BlågestadH 14 (102)34.50+7.469.24
10Thomas BedinH 40- (130)1.02.23+8.278.23
14Linda M. Torper BystrømD 40- (92)56.32+13.4911.35
15Ina BlågestadD 17-C (94)48.34+15.2415.28
15Per FosserH 70- (92)42.35+7.4311.21
18Peder Aabogen HaugaardH 11-12 (241)27.13+7.549.09
21Rune BlågestadH 40- (130)1.07.46+13.509.06
22Sindre ValsgårdH 21- kort (67)1.28.41+52.5817.21
27Sture OttesenH 55- (205)59.33+15.4710.52
29Tore AabergH 65- (128)46.10+13.5411.43
31Øyvind ThømtH 40- (130)1.21.37+27.4110.58
33Ida Aabogen HaugaardD 15 (113)1.11.34+31.5816.07
38Theodor LierH 13 (128)1.01.24+33.2417.41
39Sander BystrømH 13 (128)1.04.18+36.1818.31
40Elida Sagli GudimD 11-12 (145)56.49+36.1119.27
40Hans Matias GlomsrudH 13 (128)1.06.13+38.1319.04
43Asle Sagli GudimH 45- (303)1.06.39+16.359.17
55Kristoffer HalsnesH 11-12 (241)41.11+21.5213.51
Elma Sagli GudimD -10 (76)39.0617.18
Tidemann LierH 11-12 (241)diskvalifisert
Dag Arne LierH 40- (130)diskvalifisert
Trond RetteraasenH 17-B (86)brutt

Japan Team xxx

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Jasumitsu KondaDirekte AK (100)31.02+3.358.24
16Mami OrviDirekte AK (100)37.43+10.1610.13
22Misa KawashimaDirekte C (66)1.08.08+35.3221.41

Kjelsås IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Anne-Britt NilsenD 70- (68)1.00.52+16.5316.54

Kolbotn og Skimt OL

21 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Bjørn Sverre GulheimH 17-B (86)30.459.10
2Gunn-Torill HokholtD 50- (142)39.44+1.129.19
4Ragnhild KrogvigD 75- (19)41.07+7.5615.00
6Audun HokholtH 21- kort (67)39.00+3.177.37
8Per Arne ArnesenH 45- kort (91)48.45+8.5110.01
10Bodil KlakeggD 60- (59)48.19+11.4612.53
10Sissel OlaisenD 65- (60)56.51+17.1015.47
11Bjørn NordvikH 17-B (86)40.26+9.4112.04
11Marit VågsnesD 65- (60)1.00.57+21.1616.55
13Ingrid Lome-HagmanD 70- (68)1.07.36+23.3718.46
15Bjørnar GammelsæterH 50- (222)55.14+5.148.45
16Linda GammelsæterD 15 (113)50.10+10.3411.17
16Svein F. KvalheimH 75- (71)53.35+13.2114.53
18Jon  FærdenDirekte AK (100)38.29+11.0210.25
21Aase LøvlandD 55- (94)56.59+24.0614.27
32Anders FærdenH 40- (130)1.21.40+27.4410.58
38Selma FærdenD 11-12 (145)51.30+30.5217.38
41Trond Sigvald HetlandH 45- (303)1.05.19+15.159.06
53Per Arne AndresenH 55- (205)1.12.31+28.4513.13
Anne Marit FærdenD 65- (60)diskvalifisert
Cathrine PalmgrenD 45- (193)diskvalifisert

Kolvereid IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Kent OddvikDirekte C (66)32.3610.22

Kongsberg OL

73 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Øyvin ThonH 55- (205)43.467.59
1Brit VoldenD 55- (94)32.538.20
1Helene EgerD 15 (113)39.368.55
1Bjørn HaavengenH 21- (98)1.03.567.24
2Ann-Karin LestebergD 17-B (95)36.56+4.1811.01
3Espen Ekholt BergH 17-C (49)32.34+0.5510.22
3Marlin HaavengenD 15 (113)40.06+0.309.01
3Damien RenardH 35- (45)1.10.55+4.098.13
4Finn Åge ØsternH 80- (35)38.49+4.2714.09
4Celine RenardD 21- (74)1.04.45+5.119.59
5Ola LestebergH 21- kort (67)38.44+3.017.34
5Mathilde Sæter FlessebergD 13 (86)39.34+9.0211.24
6Kjersti Tønnessen BergstølD 15 (113)43.17+3.419.44
7Eline DrageD 21- kort (61)51.50+8.5510.39
7Kari StrandD 40- (92)48.30+5.479.56
7Ingar HåkonsenH 70- (92)38.42+3.5010.19
8Vetle DrageH 13 (128)36.30+8.3010.31
8Johan EgerH 11-12 (241)24.16+4.578.10
8Anita Sørensen DrageD 50- (142)42.50+4.1810.03
10Hilde MoholthD 17-B (95)48.59+16.2114.37
10Øyvind DrageH 50- (222)52.54+2.548.23
11Vegard Holm JohannesenH 11-12 (241)25.34+6.158.36
12Konstanse MoholthD 11-12 (145)30.22+9.4410.23
14Kathinka RogstadD 15 (113)50.03+10.2711.16
14Håkon LundH 16 (128)49.18+10.548.00
14Svein-Erik SøgårdH 50- (222)55.12+5.128.44
15Halvor LøkenH 11-12 (241)27.02+7.439.06
18Knut KjemhusH 75- (71)56.48+16.3415.46
20Atle Nikolai WølloH 11-12 (241)28.00+8.419.25
21Ole Kristoffer ThrondsenH 70- (92)45.41+10.4912.10
21Rikke Hjelseth LarsenD 16 (140)58.01+17.5311.46
22Tommy SæterH 45- kort (91)1.04.17+24.2313.13
22Andrea VaneboD 15 (113)1.01.49+22.1313.55
23Vegard SpitenH 40- (130)1.11.18+17.229.35
24Unn Hilde HeggedalDirekte AK (100)39.40+12.1310.44
24Paul BisethH 70- (92)47.42+12.5012.43
24Syver LøkenH 45- (303)59.24+9.208.17
25Kristin EgerD 40- (92)1.09.54+27.1114.19
25Arne BerganH 11-12 (241)30.52+11.3310.23
26Bjørn Victor LarsenH 45- kort (91)1.11.49+31.5514.46
28Arild LarsenDirekte AK (100)42.12+14.4511.26
28Olav LundH 13 (128)47.48+19.4813.46
28Elisabeth HetlevikD 50- (142)1.03.47+25.1514.58
28Kristiane RogstadD 16 (140)1.03.15+23.0712.49
28Per Øivind EgerH 45- (303)1.01.21+11.178.33
30Sarah WølloD 15 (113)1.09.44+30.0815.42
32Sølve DrageH 15 (137)56.33+16.3910.19
32Peder Bonden KjørsvikH 13 (128)51.26+23.2614.49
35Nina Hausen-MøllerudDirekte AK (100)44.12+16.4511.58
36Andrea Willkommen EikenD 16 (140)1.14.10+34.0215.02
39Mari ØverbyD 11-12 (145)55.12+34.3418.54
42Barbara Willkommen EikenD 45- (193)1.09.15+28.0514.11
42Vegard Øverli BergH 15 (137)1.13.19+33.2513.22
44Åskild BergstølDirekte AK (100)52.01+24.3414.05
45Pirjo LuchsingerDirekte AL (147)1.13.48+40.3614.26
46Ingvild Øverli BergD 11-12 (145)1.21.34+1.00.5627.56
46Eli Bonden KjørsvikD 45- (193)1.11.09+29.5914.34
52Roar TønnessenH 55- (205)1.11.14+27.2812.59
56Sissel TvedtenD 45- (193)1.25.00+43.5017.25
58Jane RødderD 45- (193)1.53.00+1.11.5023.09
60Terje Ulla EikenH 50- (222)1.28.13+38.1313.58
61Kolbjørn KasinH 50- (222)1.29.10+39.1014.07
62Roger Andre VaneboH 50- (222)1.35.02+45.0215.03
79Hans Otto ØverbyH 45- (303)1.20.41+30.3711.15
94Atle WølloH 45- (303)1.35.50+45.4613.21
Jan Olav BerganN-åpen (306)23.1610.12
Arne BisethN-åpen (306)42.5018.47
Ingrid LestebergN-åpen (306)29.2212.52
Elise RenardN-åpen (306)34.0814.58
Mathis RenardN-åpen (306)35.2915.33
Håkon ØverbyN-åpen (306)35.3015.34
Eimund Øverli BergN-åpen (306)37.5816.39
Harald Hammershaug TvedtenDirekte B (92)diskvalifisert

Konnerud IL

25 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Geir Egil NorbomH 17-C (49)31.3910.04
2Ingunn Lysaker NorbomD 17-C (94)35.32+2.2211.18
3Aslak HeimdalH 15 (137)40.17+0.237.21
3Jørgen BaklidH 16 (128)41.08+2.446.41
4Jenny BaklidD 14 (108)35.43+1.419.39
7Isa HeggedalD 45- (193)48.30+7.209.56
7Mari Landro SvingheimD 14 (108)37.27+3.2510.07
10Line NordhaugD 17-C (94)40.08+6.5812.46
10Vetle Lysaker NorbomH 11-12 (241)24.41+5.228.18
13Emma Grete Feyling HaareD 60- (59)51.19+14.4613.41
13Tove HeimdalD 50- (142)46.53+8.2111.00
16Pål Espen NordhaugH 17-B (86)47.42+16.5714.14
20Njål SvingheimH 50- (222)57.40+7.409.08
21Joar GjerdahlH 16 (128)53.49+15.258.45
22Amanda Skyttersæter SaugerudD 14 (108)54.02+20.0014.36
24Anni SaarelaD 14 (108)54.55+20.5314.50
25Nicolai HarvikH 14 (102)43.09+16.0511.39
25Thea LandD 14 (108)57.44+23.4215.36
27Sindre Lysaker NorbomH 14 (102)47.07+20.0312.44
28Hans Lyder HaareH 65- (128)45.55+13.3911.39
30Tonje Malin RhrichD 14 (108)1.20.01+45.5921.37
33Ina Cecilie LandroD 45- (193)1.03.34+22.2413.01
34Lars BaklidH 45- (303)1.03.42+13.388.53
77Oskar BaklidH 11-12 (241)1.14.12+54.5324.58
Steinar RuudH 75- (71)diskvalifisert

KOS Tesla Brno

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Jindriska MilanovaD 35- (23)1.15.53+9.1411.42
4Jakub MilanH 11-12 (241)21.44+2.257.19
10Pavel MilanH 35- (45)1.30.01+23.1510.25
13Tomas MilanH 14 (102)37.14+10.1010.03

Kristiansand OK

29 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Maria StødleD 11-12 (145)26.25+5.479.02
2Benedicte Hald BjørgumD 21- (74)59.41+0.079.12
2Jon BjørgumH 55- (205)44.42+0.568.09
2Marius AurebekkH 15 (137)40.02+0.087.18
6David RundeH 14 (102)32.57+5.538.54
6Sebastian DalandH 16 (128)44.41+6.177.15
7Kristian PyttenH 15 (137)47.00+7.068.34
9Liv Bente H FriestadD 17-B (95)48.49+16.1114.34
10Kjersti Adéla WestinD 21- kort (61)56.20+13.2511.35
13Vetle ReinhartsenH 17-20 (43)1.13.46+19.4011.23
14Åsulv Stormoen Direkte AL (147)43.30+10.188.30
16Bodil HulløenD 45- kort (47)1.04.36+28.0917.30
16Morten HulløenH 45- kort (91)58.18+18.2411.59
16Jack BjørnsenH 55- (205)51.50+8.049.27
19Jan BlandkjennH 55- (205)53.46+10.009.48
20Aileen RundeDirekte C (66)59.29+26.5318.56
21Bjørn A FriestadH 17-B (86)57.52+27.0717.16
23Silje KregnesD 14 (108)54.53+20.5114.50
24Jonas MyhreH 15 (137)53.16+13.229.43
25Pål RundeDirekte AK (100)40.03+12.3610.51
27Siri Thortveit MyhreD 45- (193)1.01.36+20.2612.37
29Odd-Anton HermansenH 14 (102)55.37+28.3315.01
32Maria KostølD 11-12 (145)45.46+25.0815.40
40Inger ReinhartsenD 45- (193)1.08.57+27.4714.07
50Bjørn ReinhartsenH 55- (205)1.11.00+27.1412.57
66Thorbjørn VærpH 45- (303)1.11.59+21.5510.02
73Øyvind MikkelsenH 45- (303)1.15.25+25.2110.31
Ragnhild HaldD 50- (142)diskvalifisert
Ingvild MulenD 50- (142)brutt

Krokstadøra IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Gerd BjørsethD 60- (59)41.08+4.3510.58

Lardal OL

18 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Hege MelbyD 45- kort (47)41.06+4.3911.08
7Kristin Melby JacobsenD 11-12 (145)27.22+6.449.22
8Hanna Linnea LindtvedtD 11-12N (40)26.39+9.4211.32
8Eline SchjervenD 11-12 (145)28.32+7.549.46
12Arvid NelsonH 17-20 (43)1.11.43+17.3711.04
13Marit Melby JacobsenDirekte AK (100)36.17+8.509.49
13Liv Kristin Omholt BerrefjordDirekte B (92)45.38+13.0613.37
14Magdalena LindtvedtD 17-C (94)45.38+12.2814.31
16Audun Melby JacobsenH 15 (137)51.59+12.059.29
18Mina SchjervenD 13 (86)50.03+19.3114.25
21Nora-Marie Sogn WiikD 17-C (94)57.10+24.0018.12
21Egil AmundsenDirekte B (92)1.28.44+56.1226.29
31Ole WiikH 45- kort (91)1.24.42+44.4817.25
41Ronny NelsonDirekte AL (147)1.00.43+27.3111.52
41Håkon Omholt BerrefjordH 13 (128)1.12.09+44.0920.47
Edwin LindtvedtN-åpen (306)32.4814.23
Inez NelsonN-åpen (306)44.4919.39
Vivian MoenD 17-B (95)diskvalifisert

Larvik OK

15 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Ingrid UndstadD 40- (92)45.54+3.119.24
8Sten Øivind BjerkeH 17-C (49)45.12+13.3314.23
11Iver RingheimH 13 (128)37.44+9.4410.52
12Kristin HjortlandDirekte B (92)45.03+12.3113.26
12Thor EdvardsenH 75- (71)49.41+9.2713.48
18Per Øystein AndersenH 70- (92)44.27+9.3511.51
19Ida Sofie HjortlandD 13 (86)50.55+20.2314.40
20Heidi EriksenD 17-C (94)56.11+23.0117.53
34Rolf GjølbergH 65- (128)48.26+16.1012.17
41Kåre ThorbjørnsenH 65- (128)54.34+22.1813.50
61Per Olav GulbrandsenH 45- (303)1.09.49+19.459.44
85Tom KristensenH 45- (303)1.23.23+33.1911.37
Ingvild RingheimN-åpen (306)23.0510.07
Iril RingheimD -10 (76)22.009.44
Helge TvedtenH 85- (1)diskvalifisert

LEI

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
15Ian WilsonH 45- kort (91)58.12+18.1811.58
17Barbara TebbuttD 45- kort (47)1.13.32+37.0519.55
18Euan TebbuttH 17-20 (43)1.21.50+27.4412.37
24Ethan TebbuttH 14 (102)42.55+15.5111.35
29Iain TebbuttH 45- kort (91)1.21.23+41.2916.44
32Nicholas WilsonH 16 (128)1.11.31+33.0711.37

Lierbygda OL

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Gunhild HennumD 55- (94)38.00+5.079.38
5Anna Paulsen AskD 11-12N (40)25.01+8.0410.49
5Sigurd Paulsen AskH 13-16C (25)1.04.36+30.3423.19
6Helga HaverstadD 55- (94)38.56+6.039.52
20Marianne SpanliD 55- (94)56.18+23.2514.17
24Ingemar Jansson HaverstadH 55- (205)55.06+11.2010.03
26Kim Farnes HansenH 50- (222)59.09+9.099.22
69Bjørn-Willy ArntzenH 45- (303)1.14.22+24.1810.22
Håvard Sandvoll AskH 21- kort (67)diskvalifisert

Lillehammer OK

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Birgit Kleppa MadslienD 11-12 (145)26.28+5.509.03
4Børge TaraldsenH 17-C (49)38.15+6.3612.10
6Valborg MadslienD 40- (92)46.04+3.219.26
22Ole Gunnar Kleppa MadslienH 11-12 (241)29.04+9.459.47
23Jon Vegard LundeH 75- (71)1.11.50+31.3619.57
25Ane Holm GrønengD 16 (140)59.54+19.4612.09
38Tormod KleppaDirekte AL (147)58.38+25.2611.28
42Anders TaraldsenH 11-12 (241)36.20+17.0112.14
53Håkon WedumH 11-12 (241)40.14+20.5513.32
64Håkon TorsethH 11-12 (241)44.42+25.2315.03
Ivar Kleppa MadslienN-åpen (306)32.2014.10
Audun TorsethN-åpen (306)24.0010.31

Lillomarka OL

43 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Stian LillegårdH 17-N (8)22.599.09
3Toril HallanD 50- (142)40.21+1.499.28
4Ingrid MasdalD 15-16B (12)1.04.59+22.4119.23
4Martin Oseng LiholtH 11-12N (16)30.35+8.059.44
5Jens Olav KløvrudH 55- (205)46.12+2.268.25
6Andreas FløDirekte B (92)35.45+3.1310.40
6Sara Angell BakkeD 17-20 (35)1.04.31+15.4313.13
7Tor E. HenriksenH 80- (35)44.51+10.2916.22
8Vidar BenjaminsenH 50- (222)52.17+2.178.17
9Elin KrogstadD 21- kort (61)55.29+12.3411.24
9Malene Aagraard NielsenDirekte C (66)38.31+5.5512.15
9Hallvard FjærH 55- (205)49.31+5.459.02
10Martin GranlyH 55- (205)49.37+5.519.03
11Line Bar-NathanDirekte C (66)42.17+9.4113.27
11Ole Kjell LangmyrenH 50- (222)53.22+3.228.27
11Tone Aamli SundtjønnD 21- (74)1.13.34+14.0011.21
12Ingrid BlindheimD 13 (86)44.29+13.5712.49
13Steinar EastwoodH 40- (130)1.03.43+9.478.33
14Assaf Bar-NathanDirekte B (92)49.31+16.5914.46
16Rudi B OlsenH 21- kort (67)59.27+23.4411.38
20Brian A Nielsen Direkte AL (147)46.55+13.439.10
20Svein NygårdH 45- (303)58.41+8.378.11
23Elias Skjolden SørensenH 15 (137)53.03+13.099.40
27Anne Ruste FløD 40- (92)1.14.06+31.2315.11
28Trine OldernesD 45- (193)1.02.27+21.1712.47
30Terje BlindheimH 45- (303)1.02.25+12.218.42
31Netta Bar-NathanD 11-12 (145)45.00+24.2215.24
35Tore SannesH 55- (205)1.01.06+17.2011.08
42Johan MattssonH 55- (205)1.05.34+21.4811.57
43Alma Elise HildrumD 11-12 (145)1.02.16+41.3821.19
63Nils Ragnar LiholtH 45- (303)1.10.35+20.319.50
Nov Bar-NathanN-åpen (306)25.2711.09
Guro BrændenN-åpen (306)36.5316.10
Øystein IngebretsenN-åpen (306)49.0921.33
Natalie KollerudN-åpen (306)32.4314.20
Vegard Oseng LiholtN-åpen (306)50.5622.20
Emilie FløD -10 (76)28.0412.25
Cora Helene HildrumD -10 (76)35.1015.33
Vebjørn Emil BlindheimH -10 (69)32.3214.23
Eskil BrændenH -10 (69)28.1812.31
Rasmus D. EastwoodH -10 (69)24.4810.58
Jorunn BlindheimD 17-B (95)diskvalifisert
Simen MasdalH 14 (102)diskvalifisert

Linköpings OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Elin KjellmannD 11-12 (145)diskvalifisert

Lommedalens IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Erling TidemannH 75- (71)44.58+4.4412.29
22Per MelandDirekte B (92)1.29.50+57.1826.48

Lunds OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Torill SvendsenD 70- (68)1.00.33+16.3416.49
28Benkt AndersonH 70- (92)1.00.48+25.5616.12

Lyn Ski

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
24Rolv Anders SystadH 50- (222)59.04+9.049.21

Løten o-lag

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Elin BergsengD 17-B (95)48.46+16.0814.33
8Lis DæhliD 60- (59)47.28+10.5512.39
17Else Kristine LienD 21- kort (61)1.06.38+23.4313.42
20Einar LienH 60- (133)44.18+11.4310.23
22Sindre BækH 21- (98)1.31.00+27.0410.32
29Rinden  Bent ODirekte AK (100)42.36+15.0911.32

Malvik IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Roar ForbordH 70- (92)diskvalifisert

Mo OK

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Atle RokkanDirekte B (92)35.27+2.5510.34
8Even-Johan KaspersenH 16 (128)47.44+9.207.45
15Kristin NilssenD 45- kort (47)1.03.47+27.2017.17
19Martin KaspersenH 17-B (86)52.12+21.2715.34
21Doris Stien KaspersenD 40- (92)1.00.40+17.5712.25
30Håvard RokkanH 16 (128)1.06.36+28.1210.49
31Eli KolstadD 15 (113)1.10.48+31.1215.56
54Tore KolstadH 50- (222)1.17.52+27.5212.20

Modum OL

17 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Maren KoplandD 21- kort (61)47.33+4.389.47
5David LøverH 40- (130)56.46+2.507.37
10Kinne H. HogewegH 17-C (49)50.21+18.4216.02
13May Ingela HopeD 40- (92)53.06+10.2310.52
14Lars EnerhaugenH 45- (303)56.58+6.547.56
18Berit Grønhovd WiersdalenD 45- kort (47)1.15.59+39.3220.35
22Johanna Sofie LongfjeldD 11-12 (145)37.30+16.5212.50
26Ingeborg ØderudD 45- (193)1.00.37+19.2712.25
30Severin BergliaDirekte AL (147)51.58+18.4610.10
30Jørn-Are LongfjeldH 40- (130)1.20.22+26.2610.48
33Agnes Irene LongfjeldD 16 (140)1.10.51+30.4314.22
33Tove Beate JelstadD 50- (142)1.08.47+30.1516.08
41Anne Mia OlsenD 45- (193)1.09.11+28.0114.10
51Gunnar HopeH 50- (222)1.13.24+23.2411.37
53Roar ByeH 50- (222)1.17.40+27.4012.18
Oskar HopeN-åpen (306)28.3312.31
Markus HeideH 17-N (8)diskvalifisert

Molde og Omegn IF

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Mathea GjeitnesD 21- (74)1.08.42+9.0810.36
20Rikke Gjeitnes DahleD 16 (140)57.56+17.4811.45

Måren OK

22 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Jens Kjær JørgensenDirekte C (66)34.26+1.5010.57
2Unni Dirro BøhlerengenD 75- (19)33.34+0.2312.15
5Tove StrandD 50- (142)41.31+2.599.44
8Jessica KathleD 65- (60)53.33+13.5214.52
10Noor Dirro-HeluD 11-12 (145)29.04+8.269.57
10Carmen DirroD 14 (108)39.43+5.4110.44
16Aase Tove GoldenD 70- (68)1.14.32+30.3320.42
16Andreas GjetangerH 11-12 (241)27.08+7.499.08
18Aud Margret KirkhornD 70- (68)1.15.20+31.2120.55
20Morten DueH 55- (205)54.08+10.229.52
20Audun BjerknesH 40- (130)1.07.38+13.429.05
23Irene BakkenD 21- kort (61)1.38.51+55.5620.20
23Per Hermann KrøgerH 60- (133)46.08+13.3310.49
32Kasper Kjær JørgensenH 11-12 (241)33.30+14.1111.16
33Stein TurtumøygardH 60- (133)57.57+25.2213.36
36Morten KarlsenH 55- (205)1.02.01+18.1511.19
39Knut Vidar JohansenH 65- (128)51.17+19.0113.00
Malin GjetangerN-åpen (306)38.5217.02
Lilja Celina Kjær JørgensenN-åpen (306)40.3517.47
Sofie Kjær JørgensenN-åpen (306)39.3217.20
Ingeborg BakkenD 60- (59)diskvalifisert
Gro Hege LudvigsenD 50- (142)diskvalifisert

Nedre Sigdal IF

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Marius Grønhovd WiersdalenH 11-12N (16)32.29+9.5910.20
43Øystein WiersdalenH 40- (130)1.49.08+55.1214.40

Net com BIL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
39Magne LundDirekte AL (147)1.00.06+26.5411.45

Neverfjord IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
60Peter PrydzH 55- (205)1.19.10+35.2414.26

Nidarøst OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Leidulv VinjeH 70- (92)38.45+3.5310.20

Nittedal OL

22 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Frida Freysdottir GravbråtenD 17-N (9)31.3612.35
2Lars BredalenH 17-20 (43)56.12+2.068.40
3Linn BrunborgDirekte C (66)34.45+2.0911.04
4Henning RøbergH 45- (303)53.33+3.297.28
5Lars Gustav RogneH 17-20 (43)1.00.59+6.539.24
7Sigurd NørstebøenH 21- kort (67)44.17+8.348.39
9Arthur BrunborgH 11-12 (241)24.21+5.028.11
10Tore BredalenH 45- (303)55.54+5.507.47
10Marit B. EithunD 45- (193)50.27+9.1710.20
11Åse Marit HansenD 17-B (95)51.18+18.4015.18
11Herman BrunborgH 14 (102)35.39+8.359.38
11Hilde TellesbøD 50- (142)46.04+7.3210.48
14Frode SandersenH 60- (133)41.18+8.439.41
14Nina Elise JørgensenD 50- (142)47.34+9.0211.09
16Claus FritznerH 17-C (49)1.31.00+59.2128.58
19Astrid RuudD 45- (193)57.05+15.5511.41
29Simen FritznerH 13 (128)47.52+19.5213.47
35Christian GløgårdH 45- (303)1.04.20+14.168.58
37Kristin FleisjeD 50- (142)1.16.16+37.4417.54
38Ingrid BredalenD 16 (140)1.16.52+36.4415.35
Simen Gløgård StensrudH -10 (69)20.188.58
Gerd FossestølD 55- (94)diskvalifisert

Nordreisa IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Torun AnkjellD 21- kort (61)56.20+13.2511.35
32Pål RiseDirekte AL (147)53.13+20.0110.24
82Trond-Henry SkjønsfjellH 45- (303)1.21.17+31.1311.20

Nord-Østerdal OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6John SvergjaDirekte AL (147)36.50+3.387.12
12Mari jensen AasD 17-20 (35)1.12.23+23.3514.49
32Helen Margrethe SchjelderupD 50- (142)1.08.07+29.3515.59

Noteam

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
34Anrgrim UtskarpenDirekte AL (147)54.13+21.0110.36

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Filip JørundlandN-åpen (306)25.0511.00

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Gina CotanasN-åpen (306)31.5714.00

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Astrid Vilja TjørnovN-åpen (306)36.3816.04

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Franziska WidmaierN-åpen (306)37.0716.16

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Frida Vilja TjørnovN-åpen (306)37.1116.18

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Guro NylehnN-åpen (306)39.1017.10

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Amund SaugestadN-åpen (306)47.4020.54

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Anja HysebyeDirekte AK (100)31.39+4.128.34

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Karianne HjortlandDirekte AK (100)34.01+6.349.13

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
15Uno Hanslien Direkte AK (100)36.32+9.059.54

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
26Liv PaltielDirekte AK (100)40.57+13.3011.05

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
31Olav OmtveitDirekte AK (100)43.01+15.3411.39

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
32Talleiv OmtveitDirekte AK (100)43.02+15.3511.39

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
49Peichi ChuangDirekte AK (100)57.17+29.5015.31

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Hirokazu OsakiDirekte AL (147)36.06+2.547.03

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Holger SchlaupitzDirekte AL (147)36.16+3.047.05

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
18Bjørn SolhjemDirekte AL (147)45.41+12.298.56

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
33Robert MicekDirekte AL (147)53.38+20.2610.29

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Petr SergievDirekte AL (147)diskvalifisert

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Øyvind SoldalDirekte B (92)35.37+3.0510.37

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Ivar  SkaugeDirekte B (92)35.42+3.1010.39

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
15Christine Rynning-Tønnesen Direkte B (92)51.05+18.3315.14

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
24Vegard Engan-LarsenDirekte B (92)1.38.49+1.06.1729.29

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Lene KillingmoDirekte C (66)43.41+11.0513.54

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
23Frida AamotDirekte C (66)1.09.16+36.4022.03

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Ellen RustadbakkenDirekte Nybegynner (45)1.15.45+39.0615.00

Notodden OL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Eirin Mari FossøyD 17-20 (35)48.4810.00
2Jørn MyrlandH 45- kort (91)41.17+1.238.29
6Rune EngehultH 45- kort (91)46.41+6.479.36
9Lene Therese MyrlandD 17-20 (35)1.07.19+18.3113.47
31Sveinung RekaaH 60- (133)54.35+22.0012.48
36Harald KvisliH 50- (222)1.04.51+14.5110.16

Notts OC

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Hilary PalmerD 65- (60)49.07+9.2613.38
19John PalmerDirekte B (92)1.02.36+30.0418.41

NTNUI

15 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Silje Uhlen MaursetD 21- kort (61)43.46+0.519.00
2Marte UlvensøenDirekte AK (100)28.26+0.597.42
2Per Melander OftenH 21- (98)1.09.04+5.088.00
3Julie StørmerD 21- kort (61)43.48+0.539.00
3Morten Severin SaueH 21- kort (67)37.10+1.277.16
5Ingvild Maalen-JohansenD 21- kort (61)50.41+7.4610.25
5Sondre Sande GullordH 21- (98)1.12.25+8.298.23
7Bjørg GranlyD 21- (74)1.07.30+7.5610.25
7Gunnar A FiskumH 21- (98)1.14.33+10.378.38
8Gustav FiskumH 21- (98)1.15.16+11.208.43
9Fredrik RosenbergH 21- (98)1.16.48+12.528.53
11Eirik AalDirekte AL (147)40.26+7.147.54
13Marianne DæhliD 21- kort (61)1.00.23+17.2812.25
13Erlend NydalH 21- (98)1.21.09+17.139.24
17Sindre NordhagenDirekte AL (147)45.19+12.078.52

Nydalens SK

51 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Vilde Frydenlund NorlingD 15-16B (12)42.1812.37
1Kristian StrømH 13-16C (25)34.0212.17
1Lars EggenDirekte B (92)32.329.42
1Pia Young VikD 11-12 (145)20.387.03
1Halvor Tørnqvist HaldenH 14 (102)27.047.18
1Teodor Mo HjelsethH 11-12 (241)19.196.30
1Oda ScheeleD 13 (86)30.328.47
2Penelope LeaD 11-12N (40)19.06+2.098.16
2Cecilie Wærp HaugeDirekte Nybegynner (45)37.26+0.477.24
2Lars Young VikH 14 (102)29.20+2.167.55
2Kornelius Kriszat-LøvfaldH 13 (128)28.48+0.488.17
3Gaute BerganH 11-12 (241)21.18+1.597.10
3Ea LunøeD 13 (86)38.14+7.4211.01
6Johanne Midttun SystadD 14 (108)37.22+3.2010.05
6Yngvild Langedal BreivikD 13 (86)41.20+10.4811.54
7Simen BjøringsøyDirekte AL (147)37.19+4.077.18
8Håvard TorpeDirekte AL (147)38.55+5.437.36
8Ingvil AhlsandD 16 (140)46.46+6.389.29
8Marte Madslien BakkenD 13 (86)43.08+12.3612.25
9Audun Uglenes BerganH 15 (137)47.14+7.208.37
10Lina PettersenD 13-16C (32)1.10.53+29.0825.35
10Kristian MeløysundDirekte C (66)39.02+6.2612.25
10Joakim Wilkens JernbergH 13 (128)37.24+9.2410.46
13Eirik ØvstedalH 13 (128)39.42+11.4211.26
17Elise Wærp HaugeD 11-12 (145)34.40+14.0211.52
19Inga Skaarer WiklundD 11-12 (145)35.27+14.4912.08
21Aurora Wilkens JernbergD 11-12 (145)37.10+16.3212.43
23Tobias Mikael EspedalH 13 (128)44.51+16.5112.55
24Lin Marte AndorsenD 15 (113)1.03.42+24.0614.20
24Synne Eikeland RøstadsandD 16 (140)59.19+19.1112.01
25Øystein Rønning StrandH 16 (128)1.00.15+21.519.47
37Axel AaldeH 11-12 (241)35.09+15.5011.50
38Jonas AarsethH 11-12 (241)35.38+16.1911.59
38Eirik Frydenlund NorlingH 11-12 (241)35.38+16.1911.59
41Hannah MansD 11-12 (145)57.12+36.3419.35
44Martin Størmer-AntonsenH 11-12 (241)37.16+17.5712.32
48Rolf Andreas BergH 11-12 (241)38.15+18.5612.52
54Kasper Bakken UlsethH 11-12 (241)41.07+21.4813.50
71Elias StubberudH 11-12 (241)57.54+38.3519.29
Ivar AarsethN-åpen (306)42.1718.32
Christian Bergg GjellestadN-åpen (306)42.2818.37
Hanne Wærp HaugeN-åpen (306)19.158.26
Tuva JernbergN-åpen (306)35.3815.37
August Lea KabbeN-åpen (306)24.0910.35
Sigurd Størmer-AntonsenN-åpen (306)17.367.43
Mari AarsethD -10 (76)17.587.56
Marie ScheeleD -10 (76)25.5311.27
Eira Skaarer WiklundD -10 (76)23.1710.18
Vetle Frydenlund NorlingH -10 (69)30.1913.24
Ada WulfsbergD 14 (108)diskvalifisert
Tiril Ebon EspedalD -10 (76)diskvalifisert

Oddersjaa SSK

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Sigrid EkelandD 14 (108)37.59+3.5710.15
13Einar EkelandH 16 (128)49.14+10.508.00
15Monica WigemyrDirekte AL (147)44.06+10.548.37
20Anne Marie EkelandD 17-B (95)59.27+26.4917.44
25Svein WigemyrDirekte AL (147)49.07+15.559.36
58Jon Terje EkelandH 45- (303)1.09.08+19.049.38
Ingrid Marie EkelandD -10 (76)34.5815.28

OK Alehof

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Ellinor JohanssonD 45- kort (47)40.10+3.4310.53
52Alfred JohanssonH 11-12 (241)39.14+19.5513.12
Hjalmar JohanssonN-åpen (306)34.1014.59
Felix JohanssonH -10 (69)23.2410.21
Pär JohanssonH 45- kort (91)diskvalifisert

OK Löftan

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Stefan RingH 21- (98)1.11.31+7.358.17

OK Moss

21 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Alfred BjørnerødH 11-12 (241)20.03+0.446.45
5Kristin GjølsjøDirekte C (66)36.59+4.2311.46
5Christopher EngebretsenH 13 (128)32.35+4.359.23
5Tore BjørnerødH 50- (222)51.47+1.478.12
6Sondre EngebretsenH 11-12 (241)23.02+3.437.45
8Erik Rytter JakobsenH 35- (45)1.26.31+19.4510.01
9Stein KorenH 80- (35)47.03+12.4117.10
10Aurora GjølsjøD 15 (113)47.05+7.2910.36
12Inger LindløvD 65- (60)1.01.08+21.2716.58
12Johanne Bratland TjernshaugenD 16 (140)50.20+10.1210.12
15Karoline BjørnerødD 14 (108)43.55+9.5311.52
19Donatas KontautasH 21- kort (67)1.10.17+34.3413.45
24Henning Bratland CarlsenH 40- (130)1.12.09+18.139.41
27Knut LindløvH 70- (92)52.43+17.5114.03
33Hallvard KorenH 50- (222)1.02.18+12.189.52
36Torgeir SnilsbergH 45- (303)1.04.29+14.258.59
40Per Oscar SaugestadH 65- (128)52.32+20.1613.20
41Karl Aasmund ErøyH 55- (205)1.04.27+20.4111.45
57Roy GjerdingH 55- (205)1.17.00+33.1414.03
Hararld WibyeDirekte AK (100)diskvalifisert
Per Anders FlesjøH 70- (92)diskvalifisert

OK Raseborg

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Ove ForsströmH 60- (133)38.44+6.099.05
12Rita ForsströmD 55- (94)47.06+14.1311.57

OK Silsand

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Sondre Lorentsen Direkte Nybegynner (45)36.397.15
6Håvard Krey HansenH 21- (98)1.13.06+9.108.28
20Ruben OlsenH 21- (98)1.28.51+24.5510.17
25Svein Harald HansenH 55- (205)55.17+11.3110.05
39Odd-Ivan LorentsenH 45- (303)1.04.50+14.469.02
75Håkon BrynjulfsenH 45- (303)1.16.23+26.1910.39

OK Skeidi

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Tirill Liby SeipD 75- (19)1.04.04+30.5323.22
15Gro PedersenD 55- (94)53.22+20.2913.32
48Øyvind FlaattenH 45- (303)1.07.25+17.219.24
66Tron SolbergH 55- (205)1.33.49+50.0317.07

OK Sør

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Gudveig JørundlandD 75- (19)52.51+19.4019.17
6Einar JørundlandH 80- (35)41.13+6.5115.02
7Kjell Arne HålandH 35- (45)1.25.48+19.029.56
26Bjørn A. SchouH 70- (92)52.18+17.2613.56
36Espen CowardDirekte AL (147)57.54+24.4211.19

OK Tyr

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
17Lisa AnnersandD 55- (94)54.04+21.1113.43

OK Øst

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
37Erlend RåheimH 50- (222)1.05.04+15.0410.18

OL Toten-Troll

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Mari HernandezD 45- kort (47)36.279.52
2Kristine Sollien FlaskerudD 35- (23)1.15.47+9.0811.41
8Onno VerberneH 55- (205)48.19+4.338.49
8Svein SolerødH 75- (71)46.06+5.5212.48
10Ola BroxH 60- (133)38.08+5.338.57
26Sjur GjestvangH 60- (133)48.55+16.2011.28
55Bjarte LindstadH 55- (205)1.14.12+30.2613.32
Amund FlaskerudN-åpen (306)33.4414.47
Kristine Sollien FlaskerudD 40- (92)diskvalifisert

OL Trollelg

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
16Liv KlemetsauneD 21- kort (61)1.05.14+22.1913.25
30Thore SundsetvikH 70- (92)1.30.53+56.0124.14
35Jon Arne KlemetsauneH 65- (128)48.57+16.4112.25
35Malin OpøienD 16 (140)1.13.00+32.5214.48

OL Trollo

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
25Kristin BruserudD 45- (193)59.31+18.2112.11
43Kjersti KjeldaasDirekte AL (147)1.10.26+37.1413.47
49Axel DamgaardH 55- (205)1.10.51+27.0512.55

OL Tønsberg og omegn

26 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Marthe GløersenD 21- (74)59.349.11
2Carl Henrik BjørsethH 45- (303)50.24+0.207.01
9Jannicke ØdegårdD 21- (74)1.09.30+9.5610.43
9Mathea GløersenD 11-12 (145)28.58+8.209.55
11Lerke HjelsethD 11-12N (40)31.52+14.5513.47
11Sandra B. RobertsenD 17-20 (35)1.10.13+21.2514.23
13Stig HjelsethH 17-C (49)56.44+25.0518.04
14Marianne Fruseth ChristiansenDirekte AK (100)36.22+8.559.51
14Eigil KongsfjellH 75- (71)52.23+12.0914.33
17Jakob HjelsethH 14 (102)38.43+11.3910.27
18Linnea EvensenD 17-C (94)54.39+21.2917.24
20Tonje RøgebergD 50- (142)51.49+13.1712.09
22Turid ØdegårdD 55- (94)57.25+24.3214.34
22Hans StordalH 70- (92)47.01+12.0912.32
27Else StordalD 17-C (94)1.12.02+38.5222.56
27Sondre EvensenH 11-12 (241)30.54+11.3510.24
30Herman UlvensøenDirekte AK (100)42.39+15.1211.33
35Stein ØdegårdH 60- (133)59.39+27.0414.00
36Odd Harald NilsenH 60- (133)1.08.26+35.5116.03
38Trond EvensenH 40- (130)1.25.47+31.5111.31
39Frode RobertsenH 50- (222)1.07.06+17.0610.38
55Tor Ivar ChristiansenH 45- (303)1.08.12+18.089.30
72Roar MathisenH 45- (303)1.15.15+25.1110.29
Mathilde AalerudN-åpen (306)41.2318.09
Wilma EvensenN-åpen (306)24.4610.51
Sindre MathisenH -10 (69)21.309.30

OL Vallset/Stange

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Inger SvalandD 45- kort (47)49.26+12.5913.23
18Jostein Svaland DaleH 15 (137)52.07+12.139.30
23Ragnhild SkogsrudD 17-B (95)1.04.18+31.4019.11
Magnus Svaland DaleN-åpen (306)30.2913.22

OLG Pfäfikon

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
37Sönke BandixenH 55- (205)1.02.14+18.2811.21

OLV Luzern

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
13Patrick TschoppH 21- kort (67)52.42+16.5910.18

Oppsal Orientering

35 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Mila ZaharinovaD 17-B (95)32.389.44
1Tore LangaardH 70- (92)34.529.17
1Vigdis HobølD 35- (23)1.06.3910.17
1Ane Sofie KroghD 14 (108)34.029.11
2Kjell WintherH 65- (128)33.36+1.208.31
5Julie BerghD 17-C (94)37.04+3.5411.48
6Jenny Andreassen MoeD 21- kort (61)50.54+7.5910.28
6Jonas KroghH 11-12 (241)23.02+3.437.45
7Anne Karin ThorstensenD 45- kort (47)45.33+9.0612.20
8Håkon Gaute KvammeH 21- kort (67)44.32+8.498.42
8Runa KallesonDirekte B (92)36.24+3.5210.51
9Elin KallesonDirekte B (92)41.15+8.4312.18
9Roar BjordalH 70- (92)38.56+4.0410.22
12Sindre FjogstadH 21- (98)1.19.36+15.409.13
12Per-Ivar NikolaisenH 35- (45)1.31.24+24.3810.35
14Bjørg Ingunn FjogstadD 60- (59)54.34+18.0114.33
16Anders FjogstadH 60- (133)41.51+9.169.49
16Ingrid Bjørshol HolmD 21- (74)1.18.12+18.3812.04
17Inger Marie RødnesD 15 (113)51.33+11.5711.36
18Espen BerghH 45- kort (91)1.01.47+21.5312.42
19Inger Lise BjordalD 70- (68)1.17.43+33.4421.35
19Lavran ThorstensenH 16 (128)53.08+14.448.38
22Tina KallesonD 13 (86)51.34+21.0214.51
23Olav NedrelidH 45- (303)59.20+9.168.16
23Anne-Elise EdstrømD 55- (94)59.54+27.0115.12
25Petter FureH 45- kort (91)1.11.40+31.4614.44
28Tore RingerikeH 60- (133)50.12+17.3711.47
43Lars Sigurd Baugstø RødnesH 11-12 (241)36.52+17.3312.24
46Ketil ÅstebølH 55- (205)1.09.10+25.2412.37
47Birk ThorstensenH 11-12 (241)37.52+18.3312.44
63Ask OlaussenH 11-12 (241)44.27+25.0814.57
65Bo EmilssonH 55- (205)1.29.54+46.0816.24
76Bo Utseth BøhlerengenH 11-12 (241)1.10.44+51.2523.48
Synne Utseth BøhlerengenN-åpen (306)23.1310.10
Sondre OlaussenH -10 (69)29.5113.12

Orienteering Ottawa

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
32Stefan BergstromH 60- (133)56.44+24.0913.19

Os IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
15Sunniva Johaug RyenD 60- (59)54.53+18.2014.38
Ottar RyenH 60- (133)diskvalifisert

Os Orienteringsklubb

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
29Anita Lindvik-SævareidD 17-B (95)1.51.07+1.18.2933.10
59Tommy SævareidH 55- (205)1.17.51+34.0514.12

Oslostudentenes IK

15 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Bjørn GrindeH 60- (133)34.45+2.108.09
6Are EriksenH 60- (133)36.04+3.298.27
6Ida HopeD 21- (74)1.06.57+7.2310.19
9Audrun UtskarpenD 40- (92)51.07+8.2410.28
10Mikael OlaussonH 21- (98)1.17.07+13.118.56
10Hanne Maria VisterD 21- (74)1.12.11+12.3711.08
12Svenja KernstockD 21- kort (61)1.00.02+17.0712.21
13Sven Erik RognesH 75- (71)50.05+9.5113.54
15Stefan KernstockH 21- kort (67)55.55+20.1210.56
16Lea-Rebekka TonjerDirekte AL (147)44.57+11.458.47
17Francisco VelázquezH 17-B (86)48.20+17.3514.25
21Lenny Viking EnströmH 21- kort (67)1.25.41+49.5816.46
29Guttorm L EggeH 50- (222)59.36+9.369.26
39Magne VollenH 60- (133)1.21.40+49.0519.10
Olav EideH 40- (130)diskvalifisert

Osterøy IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Magnus GjerstadH 15-16B (8)31.439.28
14Ragnhild BalsvikD 45- (193)51.33+10.2310.33
Dagfinn GjerstadN-åpen (306)44.2519.28
Johannes GjerstadH 50- (222)diskvalifisert

Otra IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Ove KjetsåH 17-B (86)37.34+6.4911.12
15Tony HalsallH 17-B (86)46.17+15.3213.48Last ned GPS-spor i gpx-format

Porsgrunn OL

18 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Anita BeitdokkenD 35- (23)1.27.44+21.0513.32
4Hanne VassendD 15 (113)41.55+2.199.26
5Magnus BeitdokkenH 17-B (86)36.51+6.0611.00
9Eli KlovningD 70- (68)1.00.42+16.4316.51
12Tobias MathisenH 11-12 (241)25.42+6.238.39
14Atle RemmeH 65- (128)39.30+7.1410.01
15Hilde Kristine RosenvoldD 45- (193)52.42+11.3210.47
16Sara MathisenD 40- (92)57.34+14.5111.47
18Lenka WestinD 21- kort (61)1.09.32+26.3714.18
18Magne Wiig MathisenH 40- (130)1.04.55+10.598.43
18Hilde VassendD 45- (193)56.11+15.0111.30
24Dagfinn TorpeH 60- (133)47.20+14.4511.06
29Lill BirkelundD 17-C (94)1.20.39+47.2925.41
29Camilla L. RosenvoldD 16 (140)1.03.46+23.3812.56
37Rasmus MathisenH 15 (137)1.01.41+21.4711.15
41Tonje VassendDirekte AK (100)51.27+24.0013.56
80Jon SkriubakkenH 45- (303)1.20.49+30.4511.16
Marie BeitdokkenD -10 (76)33.0914.40

Rasti-Kurikka

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Juha FräntiH 21- kort (67)35.436.59
3Kati FräntiD 21- (74)1.00.37+1.039.21

Raumar Orientering

32 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Morten EngebretsenH 17-N (8)28.45+5.4611.27
3Hans LarsenH 80- (35)38.45+4.2314.08
4Camilla FosstveitD 17-C (94)36.53+3.4311.44
4Anne Grethe RustadD 50- (142)41.01+2.299.37
5Anna Austad SveenD 13-16C (32)59.41+17.5621.32
5Heidi ØstliD 45- kort (47)42.13+5.4611.26
7Kristoffer EngebretsenH 11-12N (16)37.37+15.0711.58
11Tron-Erik HovindDirekte AK (100)35.16+7.499.33
12Gunnar FosstveitH 17-C (49)55.00+23.2117.30
12Hanne Eide RappD 14 (108)41.36+7.3411.14
13Anne-Grete AustadD 45- kort (47)56.16+19.4915.14
13Kristine Eide RappD 14 (108)42.22+8.2011.27
14Linda EngenD 21- kort (61)1.00.39+17.4412.28
15Hege Norstad MariboD 17-B (95)53.57+21.1916.06
15Ståle SønsterudbråtenH 45- (303)57.13+7.097.58
16Stein-Arne AlnæsH 50- (222)55.19+5.198.45
17Sindre AlnæsH 21- kort (67)1.00.37+24.5411.51
18Arne TømteDirekte C (66)50.05+17.2915.57
20Trine Ruud BråtenDirekte AK (100)38.34+11.0710.27
25Pernille SønsterudbråtenD 13 (86)56.01+25.2916.08
30Knut EngenH 55- (205)59.56+16.1010.56
37Jan SveenH 60- (133)1.12.18+39.4316.58
39Geir Johan AndersenH 40- (130)1.29.17+35.2112.00
39Ingrid Eide RappD 45- (193)1.08.15+27.0513.59
40Eskil GullordDirekte AK (100)51.24+23.5713.55
Brage FosstveitN-åpen (306)26.2611.35
Erle FosstveitN-åpen (306)36.0715.50
Alvin Andersen MariboN-åpen (306)47.0520.39
Eirill Johanne Andersen MariboN-åpen (306)47.2020.45
Stine AustadD 17-B (95)diskvalifisert
Trygve TømteDirekte AL (147)diskvalifisert
Gry Anita Gjerde AlnæsD 45- (193)diskvalifisert

Ringerike OL

22 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Kari StrandeD 65- (60)39.4111.01
4Tormod DahlenH 70- (92)38.10+3.1810.10
5Elin DahlenD 70- (68)51.30+7.3114.18
5Lars-Inge ArnevikH 45- (303)53.53+3.497.30
5Tuva Aas StræteD 14 (108)36.16+2.149.48
6Kjersti StræteD 50- (142)41.33+3.019.45
8Anders LøsetH 17-20 (43)1.04.46+10.409.59
9Morten DåsnesH 60- (133)37.13+4.388.44
9Torunn økern JensenD 45- (193)49.49+8.3910.12
9Helge RevhaugH 65- (128)37.56+5.409.37
10Marte Sofie SkroveD 11-12N (40)27.57+11.0012.05
11Live Joronn YtrehusD 60- (59)50.01+13.2813.20
11Sander ArnevikH 17-20 (43)1.11.35+17.2911.02
12Sissel SkovlyD 45- (193)51.24+10.1410.31
18Torbjørn NørbechH 60- (133)42.51+10.1610.03
19Oskar ArnevikH 15 (137)52.19+12.259.32
23Line Skjevik ArnevikD 40- (92)1.02.32+19.4912.48
25Nora Marie EnerhaugenD 11-12 (145)41.33+20.5514.13
46Lars D. FjeldstadH 50- (222)1.09.13+19.1310.58
46Stein Aas StræteH 11-12 (241)37.42+18.2312.41
51Frode LøsetH 55- (205)1.11.04+27.1812.58
Ida Bolette EnerhaugenD 14 (108)diskvalifisert

Ringsaker OK

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Krister HovdeH 17-20 (43)1.04.44+10.389.59
8Wenche BjørnstadD 55- (94)41.32+8.3910.32
8Jon-Anders BordalH 45- (303)54.45+4.417.38
11Anne Marit BordalD 45- (193)51.19+10.0910.30
12Sigurd Ranheim BrynestadH 16 (128)49.00+10.367.58
15Lars Ranheim BrynestadH 14 (102)37.48+10.4410.12
16Even BordalH 13 (128)40.39+12.3911.42
28Håvard HovdeH 16 (128)1.03.13+24.4910.16
Sara HovdeN-åpen (306)26.2511.35
Aase RanheimDirekte B (92)diskvalifisert

Rond OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Tea ForbergD 70- (68)51.07+7.0814.11

Rudsbygd IL

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Jon TyldumH 75- (71)40.1411.10
7Gro SolnørdalD 60- (59)45.11+8.3812.02
9Marit TyldumD 65- (60)55.46+16.0515.29
12Odbjørg NordengD 70- (68)1.02.08+18.0917.15
15Jon Gunnar HenriksenH 60- (133)41.25+8.509.43
20John Birger SkansenH 65- (128)42.39+10.2310.49
21Anbjørg Søberg HenriksenD 21- kort (61)1.15.22+32.2715.30
45Paul Martin BergH 65- (128)1.00.09+27.5315.15

Røyken OL

22 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Simen KolbergsrudH 11-12N (16)22.307.09
3Birgitte BekkelundD 70- (68)49.14+5.1513.40
7Torgeir StrandhagenH 60- (133)36.45+4.108.37
8Olivia KjølstadD 13-16C (32)1.06.12+24.2723.53
10Stig Carlson StrandhagenH 21- kort (67)46.00+10.179.00
15Anne Elvsaas MoD 65- (60)1.06.21+26.4018.25
19Kristin SletnerD 21- kort (61)1.12.40+29.4514.57
24Marie KvarmeD 11-12 (145)40.43+20.0513.56
26Eirik Holth JohannessenH 21- (98)1.35.16+31.2011.02
29Morten JohannessenH 60- (133)50.55+18.2011.57
29Olav MoH 70- (92)1.20.26+45.3421.26
30Mina Akiko JohnsenD 11-12 (145)44.47+24.0915.20
31Øyvind Roger HansenH 55- (205)1.00.06+16.2010.58
33Andrea Kirkenes FjellD 11-12 (145)46.04+25.2615.46
36Hanne-Kristin Bjerknes KvarmeD 45- (193)1.06.53+25.4313.42
38Christian SchibstedH 55- (205)1.03.16+19.3011.32
44Leif Erik HavnenH 40- (130)1.52.34+58.3815.07
44Ida SyversenD 45- (193)1.10.37+29.2714.28
72Ola KjølstadH 11-12 (241)1.05.33+46.1422.04
78Jon Erik KvarmeH 45- (303)1.19.53+29.4911.08
Nora Christine HansenD -10 (76)26.1011.34
Inger SchibstedD 55- (94)diskvalifisert

Sandefjord OK

16 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Emilie JohansenD 11-12N (40)19.14+2.178.19
5Maria PrestbøenD 16 (140)44.54+4.469.06
7Mai Britt BjørkDirekte B (92)36.13+3.4110.48
9Cornelius BjørkH 13 (128)36.32+8.3210.31
10Vilde Bredholt JørgensenD 17-20 (35)1.08.20+19.3214.00
15Signe Bredholt JørgensenD 16 (140)53.16+13.0810.48
16Ella Arentz HagenD 16 (140)55.19+15.1111.13
17Hans Gøran BjørkDirekte C (66)49.42+17.0615.49
17Berit LundD 60- (59)56.26+19.5315.02
17Tone StoklandD 50- (142)50.10+11.3811.46
20Roger HagenH 21- kort (67)1.16.49+41.0615.01
30Knut Ivar JohansenH 45- (303)1.02.25+12.218.42
31Stine ArntzenD 45- (193)1.03.18+22.0812.58
59Theodor BjørkH 11-12 (241)41.54+22.3514.06
65Arne Håkon JørgensenH 45- (303)1.11.43+21.3910.00
Oddvar GjelstadH 75- (71)brutt

Sandnes IL (Rogaland)

22 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Vegar PeikliH 40- (130)54.34+0.387.20
5Kaja PeikliD 11-12 (145)27.19+6.419.21
8Marit HaavardsholmD 45- (193)49.24+8.1410.07
8Therese Sæbø VikD 17-20 (35)1.07.15+18.2713.46
9Kim RichterH 35- (45)1.28.17+21.3110.13
11Bjørnar André HaugH 21- kort (67)49.24+13.419.40
12Tom FurlandH 45- (303)56.30+6.267.52
14Ove HaugvaldstadH 17-20 (43)1.15.32+21.2611.39
18Morten AamodtH 50- (222)56.13+6.138.54
20Hermann SkogsholmH 70- (92)44.41+9.4911.54
20Ingrid OmdalD 14 (108)52.02+18.0014.03
21Kjell DaleH 55- (205)54.18+10.329.54
27Anne Sæbø VikD 50- (142)1.01.53+23.2114.31
41Sølve WathneH 15 (137)1.06.18+26.2412.05
47Gisle WathneH 50- (222)1.10.01+20.0111.05
62Markus RichterH 11-12 (241)43.47+24.2814.44
67Rune ChristiansenH 45- (303)1.12.08+22.0410.03
73Vegard HaugH 11-12 (241)1.05.51+46.3222.10
Magnus HaugN-åpen (306)25.4711.18
Eirik WathneN-åpen (306)34.2915.07
Bjørnar PeikliH -10 (69)31.3914.00
Ingunn Anda HaugD 21- kort (61)diskvalifisert

Sarpsborg OL

22 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Espen SvaeH 45- kort (91)42.10+2.168.40
3Arild KirkerødH 55- (205)45.57+2.118.23
9Wenche LindløvD 45- kort (47)46.38+10.1112.38
10Bjørn Ketil HansenDirekte B (92)44.23+11.5113.14
12Øystein JensenH 45- kort (91)51.14+11.2010.32
13Ida Katrine Børstad ThoresenD 21- (74)1.16.04+16.3011.44
15Reidun HansenDirekte C (66)46.29+13.5314.48
16Ingrid Kristine HansenD 13 (86)49.01+18.2914.07
18Oddbjørn KrageH 21- kort (67)1.00.49+25.0611.54
18Marie HansenD 15 (113)56.25+16.4912.42
18Marie F. Lindløv JensenD 14 (108)51.28+17.2613.54
23Nina PedersenD 13 (86)52.55+22.2315.14
28Adine Blakkestad IngesenD 13 (86)58.15+27.4316.47
30Heidi BørstadD 50- (142)1.05.10+26.3815.17
32Rikke Blakkestad IngesenD 16 (140)1.08.25+28.1713.52
33Benjamin AasenH 16 (128)1.11.34+33.1011.38
41Siri PedersenD 16 (140)1.34.10+54.0219.06
49Tone Karina IngesenD 45- (193)1.13.38+32.2815.05
56Bjørn Tore ThoresenH 50- (222)1.19.45+29.4512.38
63Bernt O. MyrvoldH 55- (205)1.19.38+35.5214.31
67Øivind BergetH 50- (222)1.41.54+51.5416.08
Jesper Vonen SvaeN-åpen (306)18.598.19

Sauda Orienteringsklubb

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
25Vanessa VenemaDirekte B (92)1.50.18+1.17.4632.55
32Kaya DirksenD 15 (113)1.11.12+31.3616.02
35Yolanda DirksenD 50- (142)1.11.09+32.3716.42
42Sander StielstraH 40- (130)1.46.52+52.5614.21
70Peter DirksenH 50- (222)1.47.44+57.4417.04Last ned GPS-spor i gpx-format
Eskil StielstraN-åpen (306)22.129.44
Järvi StielstraN-åpen (306)23.0110.05
Sven StielstraN-åpen (306)31.0313.37

Sentrum OK

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Tobias R. HyllesethH 17-B (86)34.32+3.4710.18
17Linda RivedalD 17-C (94)53.20+20.1016.59
19Knut Harald HyllesethH 45- (303)58.31+8.278.09
27Gløer WinsvoldH 50- (222)59.12+9.129.22
48Mari TaraldrudDirekte AL (147)1.15.34+42.2214.47
78Felix R. HyllesethH 11-12 (241)1.16.57+57.3825.54

Skien OK

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Grete HoviD 55- (94)36.43+3.509.19
4Malene NysæterD 13 (86)39.13+8.4111.18
6Gisle NysæterH 40- (130)57.12+3.167.41
8Gry StaulenD 17-C (94)39.37+6.2712.37
27Bethina Staulen FredinD 14 (108)1.01.49+27.4716.42
29Trude NysæterD 40- (92)1.17.05+34.2215.47
33Skjalg NysæterH 15 (137)58.08+18.1410.36
Gaute NysæterH -10 (69)26.2711.42

SLOWLUX

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
27Maggie RoachD 55- (94)1.05.05+32.1216.31

SLOWLUX

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
64David RoachH 55- (205)1.24.17+40.3115.22

Snertingdal IF Orientering

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Marius HolmenH 17-C (49)32.24+0.4510.19
19Thea SlotnæsDirekte C (66)56.36+24.0018.01
28Hanne HolmenD 17-B (95)1.11.51+39.1321.26
30Agnethe HasliD 16 (140)1.04.01+23.5312.59
45Unn Mette KlopbakkenD 45- (193)1.10.56+29.4614.32
46Øystein HolmenH 65- (128)1.06.56+34.4016.59
50Anita StensethD 45- (193)1.13.43+32.3315.06
Therese HolmenN-åpen (306)47.1120.41
Ylva LyshaugN-åpen (306)28.4212.35
Aksel HolmenH -10 (69)27.4812.18

South Yorkshire Orienteers

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
37Yasmin FieldD 16 (140)1.14.47+34.3915.10

Stabæk IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Kjersti ThoD 65- (60)40.30+0.4911.15

Stavanger Orienteringsklubb

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
21Hans Christian  FalkenbergDirekte AL (147)47.17+14.059.15
21Reidun M. KarlsenD 70- (68)1.24.17+40.1823.24
30Espen KarlsenH 21- (98)1.57.06+53.1013.34
31Henrik Kvikne HansenH 21- (98)2.31.04+1.27.0817.30
36Silje Elise HusdalD 11-12 (145)50.43+30.0517.22
42Cato MoltheH 65- (128)55.04+22.4813.58
44Rune KarstensenH 55- (205)1.08.11+24.2512.26
45Toril FalkenbergDirekte AK (100)52.03+24.3614.06
50Vilde Bårdsen HustoftDirekte AK (100)59.17+31.5016.03
55Lars BergersenH 50- (222)1.18.49+28.4912.29
70Pål BårdsenH 45- (303)1.14.47+24.4310.25
Heine Elias HusdalH -10 (69)44.4219.46
Arne KarlsenH 75- (71)diskvalifisert

Steinkjer OK

15 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Atle DengerudH 50- (222)52.14+2.148.16
16Ole Petter KjerkreitH 40- (130)1.04.24+10.288.39
20Jørgen Rannem HalseH 16 (128)53.18+14.548.40
23Sigurd Landsem MelhusH 16 (128)59.12+20.489.37
26Vibeke Kvistad DengerudD 15 (113)1.06.46+27.1015.02
26Trond Svanøe-HafstadH 55- (205)55.39+11.5310.09
27Simen Eliassen KvarmeH 15 (137)54.33+14.399.57
33Arve LægranH 55- (205)1.00.10+16.2410.58
35Sivert SemH 16 (128)1.36.10+57.4615.38
37Svein Anders MelhusH 40- (130)1.24.10+30.1411.18
42Trine RannemDirekte AK (100)51.47+24.2014.02
48Pål WærumH 55- (205)1.10.17+26.3112.49
52Mari Ann Landsem MelhusD 45- (193)1.20.24+39.1416.28
Siri Rannem HalseN-åpen (306)29.0512.45
Niklas Landsem MelhusH 11-12 (241)diskvalifisert

Stjørdals-Blink Orientering

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Jon Arne GlomsrudH 40- (130)59.01+5.057.55
9Randi Marie GlomsrudD 13 (86)43.15+12.4312.27
10Birgit Økern JensenD 40- (92)51.17+8.3410.30
15Audun Wanvik HaugenH 15 (137)50.52+10.589.16
18Marie Nielsen SolbergD 11-12 (145)34.48+14.1011.55
18Marius MøllerH 14 (102)39.10+12.0610.35
18Ane Nielsen SolbergD 16 (140)56.29+16.2111.27
21Håvard HågårdH 45- (303)58.55+8.518.13
21Fredrik MøllerH 11-12 (241)29.01+9.429.46
29Jakob HaugenH 45- (303)1.01.49+11.458.37
34Andreas GlomsrudH 16 (128)1.13.22+34.5811.55
35Mette WanvikD 45- (193)1.06.26+25.1613.36
46Katrine Austmo MøllerDirekte AK (100)53.28+26.0114.29
Hans Mathias Økern HågårdN-åpen (306)25.5211.20

Stokke IL

18 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Tor Sverre GravningenH 17-B (86)33.06+2.219.52
3Erik HaugH 45- (303)52.45+2.417.21
4Andreas Skjelland HeggH 13-16C (25)59.13+25.1121.22
12Ingrid TronshaugD 21- (74)1.15.12+15.3811.36
14Elin GravningenD 17-B (95)53.43+21.0516.02
16Inger NergaardD 60- (59)54.54+18.2114.38
20Even GravningenH 14 (102)41.34+14.3011.14
21Anikken Gjein DybvikD 17-B (95)1.01.33+28.5518.22
26Ove Gunnar JacobsenH 65- (128)44.39+12.2311.19
28Håkon Nergaard BergH 21- (98)1.48.44+44.4812.35
34Simen GravningenH 11-12 (241)33.41+14.2211.20
34Ragnar Niemi BergH 60- (133)58.06+25.3113.38
51Bjørnar OlsrødH 45- (303)1.07.35+17.319.25
59Arne KristensenH 50- (222)1.25.29+35.2913.32
Oda Skjelland HeggN-åpen (306)50.0721.58
Martin DybvikH -10 (69)38.4117.06
Kenneth DybvikH 17-B (86)diskvalifisert
Jens DybvikN-åpen (306)diskvalifisert

Stord Orientering

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
18Linda RykkjeD 40- (92)59.14+16.3112.08
37Sveinung RykkjeH 45- (303)1.04.39+14.359.01
40Stian RykkjeH 15 (137)1.04.58+25.0411.51
68Henrik OttesenH 45- (303)1.12.56+22.5210.10
Tonje RykkjeN-åpen (306)24.1810.39

Storsteinnes IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
47Ranveig EfraimsenDirekte AK (100)56.01+28.3415.10

Sturla, IF

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Linda VerdeD 65- (60)39.48+0.0711.03
2Harald ThonH 60- (133)33.06+0.317.46
7Ivar Louis BergH 75- (71)45.45+5.3112.42
14Iselin SørensenD 13 (86)46.26+15.5413.22
17Geir Holm GundersenH 60- (133)42.00+9.259.51
30Kristin SørensenD 45- (193)1.03.17+22.0712.58
88Rune SørensenH 45- (303)1.29.23+39.1912.27

Sävedalens AIK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Odd WallumH 50- (222)52.16+2.168.16

Søgne og Songdalen OK

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Signe HeivollD 65- (60)52.57+13.1614.42
8Reidar HeivollH 60- (133)37.00+4.258.41
20Kristin HeivollD 21- kort (61)1.14.40+31.4515.21
22Kristen RibeH 55- (205)54.29+10.439.56
22Tore BerntsenH 65- (128)43.24+11.0811.00
23Floke BredlandH 70- (92)47.33+12.4112.40
24Anne Karin RibeD 55- (94)1.00.17+27.2415.18
Else-Margrethe BredlandD 65- (60)diskvalifisert

Team Halaas

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
40Pål Tore Svendsen Direkte AL (147)1.00.14+27.0211.47

Team Japan

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Mana NakamuraD 17-20 (35)1.03.24+14.3612.59
6Takashi HitraharaH 17-20 (43)1.03.17+9.119.45
7Nastuki YamagishiD 17-20 (35)1.05.42+16.5413.27
9Takaya SakanashiDirekte AL (147)39.25+6.137.42
10Takaksugu KobayashiH 17-20 (43)1.10.40+16.3410.54
17Taiki TanakaH 17-20 (43)1.18.46+24.4012.09
38Noami SuzukiDirekte AK (100)50.33+23.0613.41
76Itsuki KunisawaH 45- (303)1.16.35+26.3110.40

TIF Viking

23 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Karianne StrømmeD 40- (92)45.44+3.019.22
8Ylva Svanberg HelleD 45- kort (47)46.18+9.5112.32
12Torild MyrliD 17-B (95)52.10+19.3215.34
13Johanna MjelstadD 11-12N (40)36.27+19.3015.46
14May-lill DammD 45- kort (47)1.02.05+25.3816.49
15Petter Oen-SivertsenH 35- (45)2.10.23+1.03.3715.06
16Trude KyrkjebøD 17-B (95)55.54+23.1616.41
16Mari Strømme LidD 14 (108)45.09+11.0712.12
17Magnus Strømme LidH 11-12 (241)27.12+7.539.09
18Nina Christin NæsheimD 17-B (95)57.28+24.5017.09
18Aksel MjelstadH 13 (128)41.44+13.4412.01
19Jørn TorgersenH 65- (128)41.49+9.3310.36
22Lise ChristensenD 45- (193)58.12+17.0211.55
25Jan Harald Helmich PedersenH 65- (128)44.30+12.1411.17
26Marie Oen-SivertsenD 14 (108)58.49+24.4715.53
26Ulrik HellenH 13 (128)45.30+17.3013.06
27Magnus KyrkjebøH 21- (98)1.36.57+33.0111.14
40Jon-Kåre HansenH 40- (130)1.33.09+39.1312.31
84Stig MjelstadH 45- (303)1.23.20+33.1611.37
90Kjetil DammH 45- (303)1.31.30+41.2612.45
93Bjart Are HellenH 45- (303)1.34.06+44.0213.07
Andreas Strømme LidN-åpen (306)25.3711.14
Jørgen Oen-SivertsenN-åpen (306)26.0011.24

TOL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Jan BeltrambaN-åpen (306)26.5911.50

TOL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
65Emil BeltrambaH 11-12 (241)47.40+28.2116.02

TOL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
53Dario BeltrambaH 45- (303)1.07.48+17.449.27

Torridal IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Torjus StefferudH -10 (69)diskvalifisert

Trøsken IL

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Sebastian AldárH 11-12N (16)28.41+6.119.08
8Sofie ReiersenDirekte C (66)37.41+5.0512.00
11Daniel OliversenH 21- (98)1.19.09+15.139.10
18Jimmy NordliH 65- (128)40.49+8.3310.21
20Terje AldárH 17-B (86)52.18+21.3315.36
34Runar StangH 40- (130)1.22.37+28.4111.06
44Frode ReiersenDirekte AL (147)1.11.49+38.3714.03
48Cathrine LillestrandD 45- (193)1.13.37+32.2715.05
49Finn Henry LillestrandH 45- (303)1.07.30+17.269.24
Ingrid Pedersen HolmskauN-åpen (306)24.3310.46
Helene Langvik StangN-åpen (306)38.3816.56

Tynset IF

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Marte Kvittum TangenD 17-C (94)35.47+2.3711.23
8Ingunn Vangen LunåsmoD 40- (92)49.11+6.2810.04
10Leif Arne NytrøenH 17-B (86)39.18+8.3311.43
14Gaute Kvittum NytrøenH 14 (102)37.17+10.1310.04
17Guri SandvoldD 16 (140)56.21+16.1311.25
18Eldbjørg G. KalbækkenD 55- (94)54.59+22.0613.57
20Ane Ingeborg KalbækkenD 15 (113)58.49+19.1313.14
23Elisabeth EspelandD 17-C (94)1.00.23+27.1319.13
30Asgeir EspelandH 14 (102)55.59+28.5515.07
69Truls LunåsmoH 11-12 (241)57.21+38.0219.18
Synne Kvittum NytrøenN-åpen (306)24.3710.47
Aurora OldertrøenN-åpen (306)34.3015.07
Ida Joanne OldertrøenN-åpen (306)34.4315.13

Umeå OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
14Jenny WegebroD 16 (140)51.43+11.3510.29

UNTS Warszawa

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
26Marek WolowczykDirekte AL (147)50.14+17.029.49

Vang OL

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Øystein MelbyH 17-B (86)39.15+8.3011.42
17Eskil FrøislandH 15 (137)52.03+12.099.29
19Olav HøiåsH 70- (92)44.39+9.4711.54
22Gro EllegaardD 17-B (95)1.02.05+29.2718.31
22Heidi Therese WiestD 16 (140)58.48+18.4011.55
25Njaal Ellegaard MelbyH 15 (137)53.54+14.009.50
32Stig WiestH 45- kort (91)1.27.04+47.1017.54
39Ole Johan BråtenH 15 (137)1.03.56+24.0211.39
42Anne FrøislandD 11-12 (145)1.00.55+40.1720.51
43Fredrik SveenH 15 (137)1.14.36+34.4213.36
74Erik LundgårdH 45- (303)1.16.18+26.1410.38

Varegg Fleridrett

19 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Tage RosenlundH 13-16C (25)40.56+6.5414.46
4Vibeke RykkjeD 17-20 (35)1.03.21+14.3312.58
7Ragnhild Nymo BohneD 13-16C (32)1.05.45+24.0023.44
12Mathias Kjærner-SembH 14 (102)37.08+10.0410.02
19Lars Stuland LarsenDirekte AK (100)38.33+11.0610.26
21Mathias RosenlundH 15 (137)52.38+12.449.36
25Ronny RykkjeH 45- (303)59.30+9.268.17
26Astrid Oline ErvikDirekte B (92)1.53.37+1.21.0533.54
26Kristian Fredrik ThomassenH 14 (102)44.52+17.4812.07
31Jan Kjærner-SembH 50- (222)1.00.05+10.059.31
35Pål ThomassenH 40- (130)1.23.04+29.0811.09
71Helge RosenlundH 45- (303)1.14.54+24.5010.26
79Jon Erik Doppelhofer ErvikH 11-12 (241)1.19.44+1.00.2526.50
89Gernot DoppelhoferH 45- (303)1.29.38+39.3412.30
Marie ThomassenN-åpen (306)40.0217.33
Sverre Stuland TysværN-åpen (306)26.4211.42
Ragna Oline Doppelhofer ErvikD -10 (76)44.4419.47
Inger BjergaDirekte B (92)brutt
Kristian RykkjeH 15 (137)brutt

Varteig OL

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Anders EspenesH 17-C (49)42.56+11.1713.40
7Roy Roger EspenesH 17-C (49)43.03+11.2413.42
10Kjell AndersenH 80- (35)52.49+18.2719.16
27Einar Kristian LundeH 60- (133)49.13+16.3811.33
29Kjell Einar AndersenH 55- (205)59.54+16.0810.55
44Even LundeH 15 (137)1.20.09+40.1514.37
45Dag BrenåsH 50- (222)1.08.49+18.4910.54
Julie BrenåsN-åpen (306)33.4614.48
Ragnhild BrenåsD 17-C (94)diskvalifisert
Børge BrenåsH 16 (128)diskvalifisert

Vegårshei IL

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Sindre BråtenH 15-16B (8)51.24+19.4115.20
4Ida Smeland NygårdseterD 11-12N (40)24.08+7.1110.26
5Ingeborg Lobben GjennestadD 55- (94)38.36+5.439.47
9Anders VestølH 14 (102)34.05+7.019.12
23Emma Smeland NygårdseterDirekte AK (100)39.35+12.0810.43
24Arnhild U. BråtenD 45- (193)58.43+17.3312.01
44Ole Petter VestølH 50- (222)1.08.43+18.4310.53
Geir BråtenH 50- (222)diskvalifisert

Verdal OK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Johannes SollidH 80- (35)39.01+4.3914.14
16Tore MarkhusH 14 (102)38.24+11.2010.22
28Trude MarkhusD 11-12 (145)44.29+23.5115.14
48Stein MarkhusH 50- (222)1.11.13+21.1311.17

Vestre Akers SK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Per OsenH 60- (133)39.10+6.359.11
13Ketil BergeH 60- (133)40.49+8.149.34
26Lena HammerD 55- (94)1.02.52+29.5915.57

Vingelen IL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Bente HortenD 17-B (95)48.26+15.4814.27
13Lars Horten JordetH 11-12 (241)26.31+7.128.55
23Leif JordetH 17-B (86)1.01.51+31.0618.27
35Eline Horten JordetD 11-12 (145)49.26+28.4816.55
47Ingrid UrsethDirekte AL (147)1.15.13+42.0114.43

Wing OK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Liv TennesD 17-C (94)39.52+6.4212.41
16Susanna BrynhildsenDirekte B (92)56.41+24.0916.55
22Jonas VindalH 14 (102)42.10+15.0611.23
34Sarah BrynhildsenD 15 (113)1.22.41+43.0518.37
42Bernt BrynhildsenH 45- (303)1.06.01+15.579.12

Yukon O Association

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
22Leif BlakeH 16 (128)56.20+17.569.09

Østmarka OK

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Trond KortnerH 35- (45)1.06.467.44
5Odd Arne LianH 45- kort (91)44.58+5.049.15
13Erik RosenvoldDirekte AL (147)43.21+10.098.29
13Mathilde HolenDirekte C (66)44.34+11.5814.11
16Holen KatrineDirekte C (66)48.17+15.4115.22
17Terje LinløkkenDirekte AK (100)38.13+10.4610.21
19Inge RambergDirekte AL (147)46.17+13.059.03
25Anna Cecilie LinløkkenD 15 (113)1.05.21+25.4514.43
28Frode BakkehøiH 40- (130)1.15.43+21.4710.10
34Andreas RambergH 15 (137)58.46+18.5210.43
57Jartrud SteinsliD 45- (193)1.34.49+53.3919.25
66Per StedjeH 50- (222)1.38.42+48.4215.38
Pernille Nor-WollN-åpen (306)28.2212.26
Mathias LinløkkenH -10 (69)40.3617.57

Øyer-Tretten IF

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Marion Halvorsen NustadD 13-16C (32)41.4515.04
31Unni Halvorsen NustadD 50- (142)1.08.02+29.3015.58

Ål IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Knut Ivar VestliH 21- kort (67)52.34+16.5110.17

Ålgård Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
32Jan-Einar ØvremoH 50- (222)1.00.45+10.459.37
Veronica Morstøl ØvremoD 17-20 (35)diskvalifisert

Årvoll IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Gunhild Aamli SundtjønnD 50- (142)46.16+7.4410.51
16Erlend BjerkestrandH 21- (98)1.24.51+20.559.49
27Ane KjensethDirekte AK (100)41.19+13.5211.11
43Tore SundtjønnH 55- (205)1.05.42+21.5611.59

Årvoll IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Øyvind GlendrangeDirekte AL (147)39.39+6.277.45

Ås-NMBU Orientering

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Nils TveiteH 13 (128)28.008.04
12Ivar MaalenH 55- (205)49.49+6.039.05
13Mads LillevoldH 17-B (86)42.41+11.5612.44
16Sille WinsnesD 50- (142)49.48+11.1611.41
17Line NybakkenD 40- (92)59.07+16.2412.06
25Halvor SteinsholtH 21- (98)1.33.01+29.0510.46
28Eirik NordhagenH 55- (205)59.48+16.0210.54
28Gunnar TengeH 50- (222)59.34+9.349.26
35Vegard AarstadH 13 (128)53.10+25.1015.19
36Ellen-Christine KorenD 50- (142)1.11.26+32.5416.46
37Ingunn ScheiDirekte AK (100)45.13+17.4612.15
40Ingrid TveiteD 50- (142)1.31.49+53.1721.33
64Jo Inge FjellstadH 45- (303)1.11.36+21.329.59

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor