Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk O-Festival, langdistanse - søndag

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: fredag 26 juni 2015 - søndag 28 juni 2015

Sprint - fredagMellomdistanse - lørdagMellomdistanse - lørdag (totalt)Langdistanse - søndagLangdistanse - søndag (totalt)

D 16

4 930 m, 43 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anine LomeHamar OK40.08
2Ane DyrkornEiker OL42.52+2.44
3Ragnhild EideByåsen IL43.02+2.54
4Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF43.54+3.46
5Maria PrestbøenSandefjord OK44.54+4.46
6Synne StrandAsker Skiklubb45.20+5.12
7Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK46.36+6.28
8Ingvil AhlsandNydalens SK46.46+6.38
9Vilde Årøen LykkeEmblem IL47.10+7.02
10Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK47.13+7.05
11Thea DyrkornEiker OL47.24+7.16
12Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss50.20+10.12
13Vera MelkildFreidig50.42+10.34
14Jenny WegebroUmeå OK51.43+11.35
15Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK53.16+13.08
16Ella Arentz HagenSandefjord OK55.19+15.11
17Guri SandvoldTynset IF56.21+16.13
18Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering56.29+16.21
19Julie Roll TørnqvistFana IL57.20+17.12
20Rikke Gjeitnes DahleMolde og Omegn IF57.56+17.48
21Rikke Hjelseth LarsenKongsberg OL58.01+17.53
22Heidi Therese WiestVang OL58.48+18.40
23Hanne DaltveitFana IL59.11+19.03
24Synne Eikeland RøstadsandNydalens SK59.19+19.11
25Ane Holm GrønengLillehammer OK59.54+19.46
26Ingrid AaslundFet OL1.01.18+21.10
27Nora Marie wedege IrgensBodø og Omegn IF Orientering1.02.54+22.46
28Kristiane RogstadKongsberg OL1.03.15+23.07
29Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OL1.03.46+23.38
30Agnethe HasliSnertingdal IF Orientering1.04.01+23.53
31Marie Bakken SørensenFreidig1.06.46+26.38
32Rikke Blakkestad IngesenSarpsborg OL1.08.25+28.17
33Agnes Irene LongfjeldModum OL1.10.51+30.43
34Hedvig VollsetHeming Orientering1.11.00+30.52
35Malin OpøienOL Trollelg1.13.00+32.52
36Andrea Willkommen EikenKongsberg OL1.14.10+34.02
37Yasmin FieldSouth Yorkshire Orienteers1.14.47+34.39
38Ingrid BredalenNittedal OL1.16.52+36.44
39Maria Ulseth SylteFreidig1.18.04+37.56
40Runa AlmelandFana IL1.18.26+38.18
41Siri PedersenSarpsborg OL1.34.10+54.02
Synne SkjærsteinIL Tyrvingdiskvalifisert
Silje MoeFredrikstad SKdiskvalifisert
Karoline AuneHalden SKinaktiv
Thea Sildnes BaklidKonnerud ILinaktiv
Julie BakkeFossum IFinaktiv
Victoria Myklebust StrømHedrum OLinaktiv
Guro KarlsenLillehammer OKinaktiv
Aurora MoholthKongsberg OLinaktiv
Marte BergslandTrøsken ILinaktiv
Mathilde SønsterudbråtenRaumar Orienteringinaktiv
Julia DoubsonOUSAinaktiv
Marie BergstrømHalden SKinaktiv
Emilie Sommerstad VeeIL Tyrvinginaktiv
Emma Eithun PaulsenNittedal OLinaktiv

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor