Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk O-Festival, langdistanse - søndag

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: fredag 26 juni 2015 - søndag 28 juni 2015

Sprint - fredagMellomdistanse - lørdagMellomdistanse - lørdag (totalt)Langdistanse - søndagLangdistanse - søndag (totalt)

N-åpen

2 280 m, 110 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Mathilde AalerudOL Tønsberg og omegn41.2318.09
Ivar AarsethNydalens SK42.1718.32
Jonas AlstadFrol IL21.299.25
Lukas Jones ArnesenHeming Orientering20.589.11
Sigurd AsplinIL Koll26.1211.29
Nov Bar-NathanLillomarka OL25.2711.09
Jan BeltrambaTOL26.5911.50
Jan Olav BerganKongsberg OL23.1610.12
Christian Bergg GjellestadNydalens SK42.2818.37
Anne Victoria BirkelandFossum IF36.2515.58
Arne BisethKongsberg OL42.5018.47
Martin Christoffer BorgIL Koll17.177.34
Inger Anne BraarudHalden SK32.4514.21
Johan Fredrik BraarudHalden SK33.5414.52
Julie BrenåsVarteig OL33.4614.48
Guro BrændenLillomarka OL36.5316.10
Synne Utseth BøhlerengenOppsal Orientering23.1310.10
Gina CotanasNOTEAM31.5714.00
Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange30.2913.22
Jenny DanevadFredrikstad SK19.218.29
Aksel EideBækkelagets SK22.4810.00
Hanna Eline EngløkkHaugesund IL Orientering39.3117.19
Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn24.4610.51
Kristian  Fallan HallingstadIL Tyrving25.3111.11
Aksel Tonjer FingarsenElverum OK29.0512.45
Emil Tonjer FingarsenElverum OK19.388.36
Frikk FinsrudAsker Skiklubb27.0111.50
Amund FlaskerudOL Toten-Troll33.4414.47
Brage FosstveitRaumar Orientering26.2611.35
Erle FosstveitRaumar Orientering36.0715.50
Dagfinn GjerstadOsterøy IL44.2519.28
Malin GjetangerMåren OK38.5217.02
Siri Rannem HalseSteinkjer OK29.0512.45
Magnus HaugSandnes IL (Rogaland)25.4711.18
Hanne Wærp HaugeNydalens SK19.158.26
Aksel Nissen HellerudIL Koll31.1613.42
Markus HirschBækkelagets SK32.2214.11
Mia HirschIF Trauma20.429.04
Therese HolmenSnertingdal IF Orientering47.1120.41
Ingrid Pedersen HolmskauTrøsken IL24.3310.46
Oskar HopeModum OL28.3312.31
Sara HovdeRingsaker OK26.2511.35
Hans Mathias Økern HågårdStjørdals-Blink Orientering25.5211.20
Øystein IngebretsenLillomarka OL49.0921.33
Tuva JernbergNydalens SK35.3815.37
Mads JevanordFossum IF28.0912.20
Magnus JevanordFossum IF26.5511.48
Hjalmar JohanssonOK Alehof34.1014.59
Lilja Celina Kjær JørgensenMåren OK40.3517.47
Sofie Kjær JørgensenMåren OK39.3217.20
Filip JørundlandNOTEAM25.0511.00
Natalie KollerudLillomarka OL32.4314.20
Aslak Kvaase-WeinsaasFossum IF33.3614.44
Helene Langvik StangTrøsken IL38.3816.56
August Lea KabbeNydalens SK24.0910.35
Ingrid LestebergKongsberg OL29.2212.52
Andreas Strømme LidTIF Viking25.3711.14
Vegard Oseng LiholtLillomarka OL50.5622.20
Edwin LindtvedtLardal OL32.4814.23
Ylva LyshaugSnertingdal IF Orientering28.4212.35
Ivar Kleppa MadslienLillehammer OK32.2014.10
Alvin Andersen MariboRaumar Orientering47.0520.39
Eirill Johanne Andersen MariboRaumar Orientering47.2020.45
Inez NelsonLardal OL44.4919.39
Pernille Nor-WollØstmarka OK28.2212.26
Guro NylehnNOTEAM39.1017.10
Synne Kvittum NytrøenTynset IF24.3710.47
Jørgen Oen-SivertsenTIF Viking26.0011.24
Aurora OldertrøenTynset IF34.3015.07
Ida Joanne OldertrøenTynset IF34.4315.13
Guro Ottesen Fredrikstad SK32.2314.12
Ingeborg Kinck RannemFossum IF29.3312.57
Mikkel RastadAsker Skiklubb32.5214.24
Elise RenardKongsberg OL34.0814.58
Mathis RenardKongsberg OL35.2915.33
Astrid ReuschHeming Orientering37.3116.27
Ingvild RingheimLarvik OK23.0510.07
Tonje RykkjeStord Orientering24.1810.39
Johannes Salvesen-LundeIL Koll19.098.23
Amund SaugestadNOTEAM47.4020.54
Oda Skjelland HeggStokke IL50.0721.58
Eskil StielstraSauda Orienteringsklubb22.129.44
Järvi StielstraSauda Orienteringsklubb23.0110.05
Sven StielstraSauda Orienteringsklubb31.0313.37
Odin Vie StrislandFossum IF49.4921.50
Sigurd Størmer-AntonsenNydalens SK17.367.43
Jesper Vonen SvaeSarpsborg OL18.598.19
Ask Felland SætnanFossum IF23.0210.06
Knut Kolltveit SørlieFossum IF45.3920.01
Nikolai TesloHadeland OL31.4113.53
Marie ThomassenVaregg Fleridrett40.0217.33
Ole Mika Odland TorgersenBergens TF31.5213.58
Audun TorsethLillehammer OK24.0010.31
Sverre Stuland TysværVaregg Fleridrett26.4211.42
Astrid Vilja TjørnovNOTEAM36.3816.04
Frida Vilja TjørnovNOTEAM37.1116.18
Eirik WathneSandnes IL (Rogaland)34.2915.07
Hedda Wessel PettersenBerger og Svelvik OL50.0921.59
Franziska WidmaierNOTEAM37.0716.16
Johanna WidmaierFossum IF37.0016.13
Minna Sofie WingstedtHalden SK20.539.09
Ville Emil WingstedtHalden SK23.5710.30
Astrid YtterbøAsker Skiklubb25.1111.02
Sofia ØhlckersIL Tyrving22.249.49
Anne ØstvoldHeming Orientering23.1010.09
Einar ØstvoldHeming Orientering27.5312.13
Håkon ØverbyKongsberg OL35.3015.34
Eimund Øverli BergKongsberg OL37.5816.39
Jens DybvikStokke ILdiskvalifisert
Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OLdiskvalifisert

D -10

2 260 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Mari AarsethNydalens SK17.587.56
Marie BeitdokkenPorsgrunn OL33.0914.40
Elise Nilsen BergFossum IF39.2517.26
Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett44.4419.47
Ingrid Marie EkelandOddersjaa SSK34.5815.28
Emilie FløLillomarka OL28.0412.25
Sigrid Schmitt GranHalden SK21.049.19
Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb22.209.52
Elma Sagli GudimIndre Østfold OK39.0617.18
Nora Christine HansenRøyken OL26.1011.34
Maren HenriksenHalden SK25.4711.24
Cora Helene HildrumLillomarka OL35.1015.33
Signe HoloFossum IF23.0610.13
Tora KittilsenFreidig23.5510.34
Una KittilsenFreidig25.4611.24
Marie KravdalGjø-Vard OL19.598.50
Sara MartiniAsker Skiklubb33.2714.48
Iril RingheimLarvik OK22.009.44
Marie ScheeleNydalens SK25.5311.27
Anna TaksdalGanddal IL34.2415.13
Eira Skaarer WiklundNydalens SK23.1710.18
Tiril Ebon EspedalNydalens SKdiskvalifisert
Mari Ovidia RanestadHamar OKdiskvalifisert

D 11-12

2 920 m, 48 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Pia Young VikNydalens SK20.387.03
2Maria StødleKristiansand OK26.25+5.479.02
3Birgit Kleppa MadslienLillehammer OK26.28+5.509.03
4Mathea Spets StorhovFreidig26.54+6.169.12
5Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)27.19+6.419.21
5Mari EidsmoFreidig27.19+6.419.21
7Kristin Melby JacobsenLardal OL27.22+6.449.22
8Eline SchjervenLardal OL28.32+7.549.46
9Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn28.58+8.209.55
10Noor Dirro-HeluMåren OK29.04+8.269.57
11Mille Baastad BergIL Tyrving29.45+9.0710.11
12Konstanse MoholthKongsberg OL30.22+9.4410.23
13Diane Ninauve-JutulstadBækkelagets SK31.13+10.3510.41
14June MunkebyFrol IL32.19+11.4111.04
15Ragnhild Mathea HelmersenFet OL32.53+12.1511.15
16Helene Bjørkvold JendalFossum IF33.33+12.5511.29
17Elise Wærp HaugeNydalens SK34.40+14.0211.52
18Marie Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering34.48+14.1011.55
19Inga Skaarer WiklundNydalens SK35.27+14.4912.08
20Linnea HolstIL Tyrving36.35+15.5712.31
21Aurora Wilkens JernbergNydalens SK37.10+16.3212.43
22Johanna Sofie LongfjeldModum OL37.30+16.5212.50
23Vida Helland-HansenIL Tyrving40.06+19.2813.43
24Marie KvarmeRøyken OL40.43+20.0513.56
25Nora Marie EnerhaugenRingerike OL41.33+20.5514.13
26Eileen BjanesIL Tyrving41.34+20.5614.14
27Hannah Syrdal ØenHeming Orientering41.49+21.1114.19
28Trude MarkhusVerdal OK44.29+23.5115.14
29Marie Roll-TørnqvistFana IL44.31+23.5315.14
30Mina Akiko JohnsenRøyken OL44.47+24.0915.20
31Netta Bar-NathanLillomarka OL45.00+24.2215.24
32Maria KostølKristiansand OK45.46+25.0815.40
33Andrea Kirkenes FjellRøyken OL46.04+25.2615.46
34Ragnhild Blom-HagenFossum IF47.04+26.2616.07
35Eline Horten JordetVingelen IL49.26+28.4816.55
36Silje Elise HusdalStavanger Orienteringsklubb50.43+30.0517.22
37Kathinka Zahl HagenFossum IF51.17+30.3917.33
38Selma FærdenKolbotn og Skimt OL51.30+30.5217.38
39Mari ØverbyKongsberg OL55.12+34.3418.54
40Elida Sagli GudimIndre Østfold OK56.49+36.1119.27
41Hannah MansNydalens SK57.12+36.3419.35
42Anne FrøislandVang OL1.00.55+40.1720.51
43Alma Elise HildrumLillomarka OL1.02.16+41.3821.19
44Ella BerstadHeming Orientering1.04.42+44.0422.09
45Lene HaugeHisøy OK1.15.11+54.3325.44
46Ingvild Øverli BergKongsberg OL1.21.34+1.00.5627.56
Elin KjellmannLinköpings OKdiskvalifisert
Sofie BergstrømHalden SKdiskvalifisert

D 11-12N

2 310 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ane Hjørungdal VikaHjelmeland OL16.577.20
2Penelope LeaNydalens SK19.06+2.098.16
3Emilie JohansenSandefjord OK19.14+2.178.19
4Ida Smeland NygårdseterVegårshei IL24.08+7.1110.26
5Anna Paulsen AskLierbygda OL25.01+8.0410.49
6Malene BerstadHeming Orientering25.32+8.3511.03
7Karoline StudsrudHisøy OK26.14+9.1711.21
8Hanna Linnea LindtvedtLardal OL26.39+9.4211.32
9Lene Johnsen IkdahlBodø og Omegn IF Orientering27.15+10.1811.47
10Marte Sofie SkroveRingerike OL27.57+11.0012.05
11Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn31.52+14.5513.47
12Silje Gåsvik NarvestadHalden SK35.31+18.3415.22
13Johanna MjelstadTIF Viking36.27+19.3015.46

D 13

3 470 m, 29 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Oda ScheeleNydalens SK30.328.47
2Kristine KravdalGjø-Vard OL33.39+3.079.41
3Ea LunøeNydalens SK38.14+7.4211.01
4Malene NysæterSkien OK39.13+8.4111.18
5Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL39.34+9.0211.24
6Yngvild Langedal BreivikNydalens SK41.20+10.4811.54
7Maya Jones ArnesenHeming Orientering41.41+11.0912.00
8Marte Madslien BakkenNydalens SK43.08+12.3612.25
9Randi Marie GlomsrudStjørdals-Blink Orientering43.15+12.4312.27
10Hedda Sofie IrgensBodø og Omegn IF Orientering43.58+13.2612.40
11Ingrid LamarkGanddal IL44.22+13.5012.47
12Ingrid BlindheimLillomarka OL44.29+13.5712.49
13Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular46.14+15.4213.19
14Iselin SørensenSturla, IF46.26+15.5413.22
15Live ØstvoldHeming Orientering48.00+17.2813.49
16Ingrid Kristine HansenSarpsborg OL49.01+18.2914.07
17Petra HoveidAsker Skiklubb49.45+19.1314.20
18Mina SchjervenLardal OL50.03+19.3114.25
19Ida Sofie HjortlandLarvik OK50.55+20.2314.40
20Ina MartiniAsker Skiklubb51.11+20.3914.45
21Berthe TesloHadeland OL51.13+20.4114.45
22Tina KallesonOppsal Orientering51.34+21.0214.51
23Nina PedersenSarpsborg OL52.55+22.2315.14
24Ada Helene OlsenIF Trauma55.19+24.4715.56
25Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering56.01+25.2916.08
26Alvilde Lysaker SandenEiker OL57.08+26.3616.27
27Iris HolstIL Tyrving58.08+27.3616.45
28Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL58.15+27.4316.47
29Dina Marie SalvesenAsker Skiklubb1.05.04+34.3218.45

D 14

3 700 m, 33 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ane Sofie KroghOppsal Orientering34.029.11
2Janne Tjørhom AasheimGanddal IL35.11+1.099.30
3Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb35.21+1.199.33
4Jenny BaklidKonnerud IL35.43+1.419.39
5Tuva Aas StræteRingerike OL36.16+2.149.48
6Johanne Midttun SystadNydalens SK37.22+3.2010.05
7Mari Landro SvingheimKonnerud IL37.27+3.2510.07
8Sigrid EkelandOddersjaa SSK37.59+3.5710.15
9Tomine Lysaker SandenEiker OL38.47+4.4510.28
10Carmen DirroMåren OK39.43+5.4110.44
11Kamilla LomeHamar OK40.45+6.4311.00
12Hanne Eide RappRaumar Orientering41.36+7.3411.14
13Kristine Eide RappRaumar Orientering42.22+8.2011.27
14Malin HaugeHisøy OK43.25+9.2311.44
15Karoline BjørnerødOK Moss43.55+9.5311.52
16Mari Strømme LidTIF Viking45.09+11.0712.12
17Kaisa AntonsenFredrikstad SK45.26+11.2412.16
18Marie F. Lindløv JensenSarpsborg OL51.28+17.2613.54
19Tora Aasheim NymarkAskøy OL51.52+17.5014.01
20Ingrid OmdalSandnes IL (Rogaland)52.02+18.0014.03
21Kaja Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering52.28+18.2614.10
22Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL54.02+20.0014.36
23Silje KregnesKristiansand OK54.53+20.5114.50
24Anni SaarelaKonnerud IL54.55+20.5314.50
25Thea LandKonnerud IL57.44+23.4215.36
26Marie Oen-SivertsenTIF Viking58.49+24.4715.53
27Bethina Staulen FredinSkien OK1.01.49+27.4716.42
28Ingvild SnuggerudGjø-Vard OL1.05.59+31.5717.50
29Oda GjerdahlBerger og Svelvik OL1.07.07+33.0518.08
30Tonje Malin RhrichKonnerud IL1.20.01+45.5921.37
Emma DanevadFredrikstad SKdiskvalifisert
Ida Bolette EnerhaugenRingerike OLdiskvalifisert
Ada WulfsbergNydalens SKdiskvalifisert

D 13-16C

2 770 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marion Halvorsen NustadØyer-Tretten IF41.4515.04
2Ida Kristine NordvikAsker Skiklubb42.16+0.3115.15
3Stina Matland MadsenFana IL45.31+3.4616.25
4Sigrid Kinck RannemFossum IF49.19+7.3417.48
5Anna Austad SveenRaumar Orientering59.41+17.5621.32
6Vilde RetteraasenIndre Østfold OK1.05.05+23.2023.29
7Ragnhild Nymo BohneVaregg Fleridrett1.05.45+24.0023.44
8Olivia KjølstadRøyken OL1.06.12+24.2723.53
9Guro HjerpaasenAsker Skiklubb1.09.17+27.3225.00
10Lina PettersenNydalens SK1.10.53+29.0825.35
11Synne Marie JenssenHalden SK1.29.41+47.5632.22

D 13-16N

2 510 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Andrine BerganFet OL27.2810.56
2Kamilla StudsrudHisøy OK1.26.35+59.0734.29

D 15

4 440 m, 34 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Helene EgerKongsberg OL39.368.55
2Åsne HoloFossum IF39.37+0.018.55
3Marlin HaavengenKongsberg OL40.06+0.309.01
4Hanne VassendPorsgrunn OL41.55+2.199.26
5Hedda Raadal BjørloHalden SK42.35+2.599.35
6Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL43.17+3.419.44
7Ingrid G. KvålsgardFossum IF44.27+4.5110.00
8Ingrid Tandberg RyanAsker Skiklubb46.01+6.2510.21
9Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb46.22+6.4610.26
10Aurora GjølsjøOK Moss47.05+7.2910.36
11Lotte MyklemyrEiker OL47.39+8.0310.43
12Maren NorderudIL Tyrving47.43+8.0710.44
13Pernille KatlaFossum IF48.06+8.3010.49
14Kathinka RogstadKongsberg OL50.03+10.2711.16
15Thea Charlotte HansenAsker Skiklubb50.06+10.3011.17
16Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL50.10+10.3411.17
17Inger Marie RødnesOppsal Orientering51.33+11.5711.36
18Marie HansenSarpsborg OL56.25+16.4912.42
19Hanna Lye MoumHalden SK57.32+17.5612.57
20Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF58.49+19.1313.14
21Thea Sofie SalvesenAsker Skiklubb1.00.07+20.3113.32
22Andrea VaneboKongsberg OL1.01.49+22.1313.55
23Ragne MunkebyFrol IL1.02.44+23.0814.07
24Lin Marte AndorsenNydalens SK1.03.42+24.0614.20
25Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK1.05.21+25.4514.43
26Vibeke Kvistad DengerudSteinkjer OK1.06.46+27.1015.02
27Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular1.07.15+27.3915.08
28Lisa JenssenHalden SK1.07.20+27.4415.09
29Ida-Synnøve KristiansenFredrikstad SK1.08.18+28.4215.22
30Sarah WølloKongsberg OL1.09.44+30.0815.42
31Eli KolstadMo OK1.10.48+31.1215.56
32Kaya DirksenSauda Orienteringsklubb1.11.12+31.3616.02
33Ida Aabogen HaugaardIndre Østfold OK1.11.34+31.5816.07
34Sarah BrynhildsenWing OK1.22.41+43.0518.37

D 16

4 930 m, 43 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anine LomeHamar OK40.088.08
2Ane DyrkornEiker OL42.52+2.448.41
3Ragnhild EideByåsen IL43.02+2.548.43
4Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF43.54+3.468.54
5Maria PrestbøenSandefjord OK44.54+4.469.06
6Synne StrandAsker Skiklubb45.20+5.129.11
7Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK46.36+6.289.27
8Ingvil AhlsandNydalens SK46.46+6.389.29
9Vilde Årøen LykkeEmblem IL47.10+7.029.34
10Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK47.13+7.059.34
11Thea DyrkornEiker OL47.24+7.169.36
12Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss50.20+10.1210.12
13Vera MelkildFreidig50.42+10.3410.17
14Jenny WegebroUmeå OK51.43+11.3510.29
15Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK53.16+13.0810.48
16Ella Arentz HagenSandefjord OK55.19+15.1111.13
17Guri SandvoldTynset IF56.21+16.1311.25
18Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering56.29+16.2111.27
19Julie Roll TørnqvistFana IL57.20+17.1211.37
20Rikke Gjeitnes DahleMolde og Omegn IF57.56+17.4811.45
21Rikke Hjelseth LarsenKongsberg OL58.01+17.5311.46
22Heidi Therese WiestVang OL58.48+18.4011.55
23Hanne DaltveitFana IL59.11+19.0312.00
24Synne Eikeland RøstadsandNydalens SK59.19+19.1112.01
25Ane Holm GrønengLillehammer OK59.54+19.4612.09
26Ingrid AaslundFet OL1.01.18+21.1012.26
27Nora Marie wedege IrgensBodø og Omegn IF Orientering1.02.54+22.4612.45
28Kristiane RogstadKongsberg OL1.03.15+23.0712.49
29Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OL1.03.46+23.3812.56
30Agnethe HasliSnertingdal IF Orientering1.04.01+23.5312.59
31Marie Bakken SørensenFreidig1.06.46+26.3813.32
32Rikke Blakkestad IngesenSarpsborg OL1.08.25+28.1713.52
33Agnes Irene LongfjeldModum OL1.10.51+30.4314.22
34Hedvig VollsetHeming Orientering1.11.00+30.5214.24
35Malin OpøienOL Trollelg1.13.00+32.5214.48
36Andrea Willkommen EikenKongsberg OL1.14.10+34.0215.02
37Yasmin FieldSouth Yorkshire Orienteers1.14.47+34.3915.10
38Ingrid BredalenNittedal OL1.16.52+36.4415.35
39Maria Ulseth SylteFreidig1.18.04+37.5615.50
40Runa AlmelandFana IL1.18.26+38.1815.54
41Siri PedersenSarpsborg OL1.34.10+54.0219.06
Synne SkjærsteinIL Tyrvingdiskvalifisert
Silje MoeFredrikstad SKdiskvalifisert

D 15-16B

3 350 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vilde Frydenlund NorlingNydalens SK42.1812.37
2Ingvild Pedersen BerganAsker Skiklubb56.42+14.2416.55
3Henriette OlsenIF Trauma59.15+16.5717.41
4Ingrid MasdalLillomarka OL1.04.59+22.4119.23

D 17-B

3 350 m, 34 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mila ZaharinovaOppsal Orientering32.389.44
2Ann-Karin LestebergKongsberg OL36.56+4.1811.01
3Stine HolmenHamar OK38.37+5.5911.31
4Cecilie BerganFet OL39.38+7.0011.49
5Gunhild MyhrAsker Skiklubb41.14+8.3612.18
6Marit Helene ØderudFredrikstad SK47.50+15.1214.16
7Bente HortenVingelen IL48.26+15.4814.27
8Elin BergsengLøten o-lag48.46+16.0814.33
9Liv Bente H FriestadKristiansand OK48.49+16.1114.34
10Hilde MoholthKongsberg OL48.59+16.2114.37
11Åse Marit HansenNittedal OL51.18+18.4015.18
12Torild MyrliTIF Viking52.10+19.3215.34
13Tone Sølie LysnesHedrum OL53.36+20.5816.00
14Elin GravningenStokke IL53.43+21.0516.02
15Hege Norstad MariboRaumar Orientering53.57+21.1916.06
16Trude KyrkjebøTIF Viking55.54+23.1616.41
17Yvonne SvendsenIL Tyrving56.35+23.5716.53
18Nina Christin NæsheimTIF Viking57.28+24.5017.09
19Anne Moian NydalAsker Skiklubb57.50+25.1217.15
20Anne Marie EkelandOddersjaa SSK59.27+26.4917.44
21Anikken Gjein DybvikStokke IL1.01.33+28.5518.22
22Gro EllegaardVang OL1.02.05+29.2718.31
23Ragnhild SkogsrudOL Vallset/Stange1.04.18+31.4019.11
24Hilde PoppeFredrikstad SK1.05.06+32.2819.25
25Elin BordøyHedrum OL1.06.23+33.4519.48
26Sølvi MartiniAsker Skiklubb1.07.45+35.0720.13
27Kari-Ann Victoria BirkelandFossum IF1.10.03+37.2520.54
28Hanne HolmenSnertingdal IF Orientering1.11.51+39.1321.26
29Anita Lindvik-SævareidOs Orienteringsklubb1.51.07+1.18.2933.10
Stine AustadRaumar Orienteringdiskvalifisert
Marit BjørnevikBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert
Jorunn BlindheimLillomarka OLdiskvalifisert
Vivian MoenLardal OLdiskvalifisert
Silje Bjerga SundliGanddal ILdiskvalifisert

D 17-C

3 140 m, 31 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jennifer Jone ArnesenHeming Orientering33.1010.33
2Ingunn Lysaker NorbomKonnerud IL35.32+2.2211.18
3Marte Kvittum TangenTynset IF35.47+2.3711.23
4Camilla FosstveitRaumar Orientering36.53+3.4311.44
5Julie BerghOppsal Orientering37.04+3.5411.48
6Anne-Sofie KristiansenFredrikstad SK37.23+4.1311.54
7Cecilie Christin KvermeFossum IF39.26+6.1612.33
8Gry StaulenSkien OK39.37+6.2712.37
9Liv TennesWing OK39.52+6.4212.41
10Line NordhaugKonnerud IL40.08+6.5812.46
11Helle HundseidIL Tyrving41.25+8.1513.11
12Hanne Marthe ØstvoldHeming Orientering44.18+11.0814.06
13Gerd Berit RekveFossum IF44.45+11.3514.15
14Magdalena LindtvedtLardal OL45.38+12.2814.31
15Ina BlågestadIndre Østfold OK48.34+15.2415.28
16Anne-Marit SkaugHalden SK51.34+18.2416.25
17Linda RivedalSentrum OK53.20+20.1016.59
18Linnea EvensenOL Tønsberg og omegn54.39+21.2917.24
19Kristin Kinck RannemFossum IF56.03+22.5317.51
20Heidi EriksenLarvik OK56.11+23.0117.53
21Nora-Marie Sogn WiikLardal OL57.10+24.0018.12
22Kathrine TollehaugEiker OL59.41+26.3119.00
23Elisabeth EspelandTynset IF1.00.23+27.1319.13
24Kristin M KolltveitFossum IF1.06.07+32.5721.03
25Camilla ImrikFredrikstad SK1.06.51+33.4121.17
26Sonja SnuggerudGjø-Vard OL1.11.39+38.2922.49
27Else StordalOL Tønsberg og omegn1.12.02+38.5222.56
28Ann Mari StudsrudHisøy OK1.16.50+43.4024.28
29Lill BirkelundPorsgrunn OL1.20.39+47.2925.41
30Ellen Sofie RuudEiker OL1.27.10+54.0027.45
Ragnhild BrenåsVarteig OLdiskvalifisert

D 17-N

2 510 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Frida Freysdottir GravbråtenNittedal OL31.3612.35
2Tove TesdalIndre Østfold OK40.38+9.0216.11

D 17-20

4 880 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eirin Mari FossøyNotodden OL48.4810.00
2Ragnhild LøvliAsker Skiklubb52.58+4.1010.51
3Elise UllernIL Tyrving1.00.18+11.3012.21
4Vibeke RykkjeVaregg Fleridrett1.03.21+14.3312.58
5Mana NakamuraTeam Japan1.03.24+14.3612.59
6Sara Angell BakkeLillomarka OL1.04.31+15.4313.13
7Nastuki YamagishiTeam Japan1.05.42+16.5413.27
8Therese Sæbø VikSandnes IL (Rogaland)1.07.15+18.2713.46
9Lene Therese MyrlandNotodden OL1.07.19+18.3113.47
10Vilde Bredholt JørgensenSandefjord OK1.08.20+19.3214.00
11Sandra B. RobertsenOL Tønsberg og omegn1.10.13+21.2514.23
12Mari jensen AasNord-Østerdal OK1.12.23+23.3514.49
Veronica Morstøl ØvremoÅlgård Orienteringdiskvalifisert

D 21-

6 480 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marthe GløersenOL Tønsberg og omegn59.349.11
2Benedicte Hald BjørgumKristiansand OK59.41+0.079.12
3Kati FräntiRasti-Kurikka1.00.37+1.039.21
4Celine RenardKongsberg OL1.04.45+5.119.59
5Helen PalmerHalden SK1.05.30+5.5610.06
6Ida HopeOslostudentenes IK1.06.57+7.2310.19
7Bjørg GranlyNTNUI1.07.30+7.5610.25
8Mathea GjeitnesMolde og Omegn IF1.08.42+9.0810.36
9Jannicke ØdegårdOL Tønsberg og omegn1.09.30+9.5610.43
10Hanne Maria VisterOslostudentenes IK1.12.11+12.3711.08
11Tone Aamli SundtjønnLillomarka OL1.13.34+14.0011.21
12Ingrid TronshaugStokke IL1.15.12+15.3811.36
13Ida Katrine Børstad ThoresenSarpsborg OL1.16.04+16.3011.44
14Camilla StridsklevIL Tyrving1.16.26+16.5211.47
15Nina Jeanette TollehaugEiker OL1.17.44+18.1011.59
16Ingrid Bjørshol HolmOppsal Orientering1.18.12+18.3812.04
17Rikke IversenHeming Orientering1.18.16+18.4212.04
18Mariell ArntzenGneist, IL1.27.15+27.4113.27

D 21- kort

4 860 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Heidi StoksethHalden SK42.558.49
2Silje Uhlen MaursetNTNUI43.46+0.519.00
3Julie StørmerNTNUI43.48+0.539.00
4Maren KoplandModum OL47.33+4.389.47
5Ingvild Maalen-JohansenNTNUI50.41+7.4610.25
6Jenny Andreassen MoeOppsal Orientering50.54+7.5910.28
7Eline DrageKongsberg OL51.50+8.5510.39
8Anita HanssenEiker OL53.37+10.4211.01
9Elin KrogstadLillomarka OL55.29+12.3411.24
10Torun AnkjellNordreisa IL56.20+13.2511.35
10Kjersti Adéla WestinKristiansand OK56.20+13.2511.35
12Svenja KernstockOslostudentenes IK1.00.02+17.0712.21
13Marianne DæhliNTNUI1.00.23+17.2812.25
14Linda EngenRaumar Orientering1.00.39+17.4412.28
15Anne Marthe PeveriEiker OL1.02.43+19.4812.54
16Liv KlemetsauneOL Trollelg1.05.14+22.1913.25
17Else Kristine LienLøten o-lag1.06.38+23.4313.42
18Lenka WestinPorsgrunn OL1.09.32+26.3714.18
19Kristin SletnerRøyken OL1.12.40+29.4514.57
20Kristin HeivollSøgne og Songdalen OK1.14.40+31.4515.21
21Anbjørg Søberg HenriksenRudsbygd IL1.15.22+32.2715.30
22Sigrid Melander VieFossum IF1.15.28+32.3315.31
23Irene BakkenMåren OK1.38.51+55.5620.20
Ingunn Anda HaugSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
Lisa JørandliGjø-Vard OLdiskvalifisert
Inger Anita TollehaugEiker OLdiskvalifisert

D 35-

6 480 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vigdis HobølOppsal Orientering1.06.3910.17
2Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll1.15.47+9.0811.41
3Jindriska MilanovaKOS Tesla Brno1.15.53+9.1411.42
4Anita BeitdokkenPorsgrunn OL1.27.44+21.0513.32
5Kristin Nergaard BergFossum IF1.36.26+29.4714.52

D 40-

4 880 m, 31 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Aud Hognestad TaksdalGanddal IL42.438.45
2Karin Skedsmo DanevadFredrikstad SK43.32+0.498.55
3Ellen Kathrine SvendsbyHalden SK44.13+1.309.03
4Karianne StrømmeTIF Viking45.44+3.019.22
5Ingrid UndstadLarvik OK45.54+3.119.24
6Valborg MadslienLillehammer OK46.04+3.219.26
7Kari StrandKongsberg OL48.30+5.479.56
8Ingunn Vangen LunåsmoTynset IF49.11+6.2810.04
9Audrun UtskarpenOslostudentenes IK51.07+8.2410.28
10Birgit Økern JensenStjørdals-Blink Orientering51.17+8.3410.30
11Heidi TronbølFet OL51.34+8.5110.34
12Toril Fougner WisløffAsker Skiklubb51.41+8.5810.35
13May Ingela HopeModum OL53.06+10.2310.52
14Linda M. Torper BystrømIndre Østfold OK56.32+13.4911.35
15Milda ØhlckersIL Tyrving56.48+14.0511.38
16Sara MathisenPorsgrunn OL57.34+14.5111.47
17Line NybakkenÅs-NMBU Orientering59.07+16.2412.06
18Linda RykkjeStord Orientering59.14+16.3112.08
19Gunn Elin RudiHadeland OL59.41+16.5812.13
20Gøril EideByåsen IL1.00.07+17.2412.19
21Doris Stien KaspersenMo OK1.00.40+17.5712.25
22Randi EngløkkHaugesund IL Orientering1.01.55+19.1212.41
23Line Skjevik ArnevikRingerike OL1.02.32+19.4912.48
24Marianne HaugeHisøy OK1.09.06+26.2314.09
25Kristin EgerKongsberg OL1.09.54+27.1114.19
26Paula BerstadHeming Orientering1.10.19+27.3614.24
27Anne Ruste FløLillomarka OL1.14.06+31.2315.11
28Trude HansenBerger og Svelvik OL1.14.14+31.3115.12
29Trude NysæterSkien OK1.17.05+34.2215.47
30Kari Reppesgård HoltHedrum OL1.18.02+35.1915.59
Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Trolldiskvalifisert

D 45-

4 880 m, 60 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hilda ØfsthusAsker Skiklubb41.108.26
2Jorun RuudAsker Skiklubb45.46+4.369.22
3Gro Sandstad EidsmoFreidig46.10+5.009.27
4Signe Astrup ArnesenHeming Orientering46.59+5.499.37
5Hanne Lerche RaadalHalden SK47.19+6.099.41
6Torunn Spets StorhovFreidig48.16+7.069.53
7Isa HeggedalKonnerud IL48.30+7.209.56
8Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)49.24+8.1410.07
9Torunn økern JensenRingerike OL49.49+8.3910.12
10Marit B. EithunNittedal OL50.27+9.1710.20
11Anne Marit BordalRingsaker OK51.19+10.0910.30
12Sissel SkovlyRingerike OL51.24+10.1410.31
13Mona J. MølnvikFreidig51.27+10.1710.32
14Ragnhild BalsvikOsterøy IL51.33+10.2310.33
15Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL52.42+11.3210.47
16Marianne MyklebustHamar OK55.01+13.5111.16
17Sigrun Hernes YtterbøAsker Skiklubb55.37+14.2711.23
18Hilde VassendPorsgrunn OL56.11+15.0111.30
19Astrid RuudNittedal OL57.05+15.5511.41
20Nora SkauenIL Tyrving57.07+15.5711.42
21Tove AasheimAskøy OL57.29+16.1911.46
22Lise ChristensenTIF Viking58.12+17.0211.55
23Tone HirschIF Trauma58.25+17.1511.58
24Arnhild U. BråtenVegårshei IL58.43+17.3312.01
25Kristin BruserudOL Trollo59.31+18.2112.11
26Ingeborg ØderudModum OL1.00.37+19.2712.25
27Siri Thortveit MyhreKristiansand OK1.01.36+20.2612.37
28Trine OldernesLillomarka OL1.02.27+21.1712.47
29Katrine BakkeFossum IF1.02.55+21.4512.53
30Kristin SørensenSturla, IF1.03.17+22.0712.58
31Stine ArntzenSandefjord OK1.03.18+22.0812.58
32Nina SøndmørHamar OK1.03.24+22.1412.59
33Ina Cecilie LandroKonnerud IL1.03.34+22.2413.01
34Irene Felde OlaussenHalden SK1.04.49+23.3913.16
35Mette WanvikStjørdals-Blink Orientering1.06.26+25.1613.36
36Hanne-Kristin Bjerknes KvarmeRøyken OL1.06.53+25.4313.42
37Anne Sofie KorsveienAsker Skiklubb1.06.55+25.4513.42
38Marianne NummedalFana IL1.08.00+26.5013.56
39Ingrid Eide RappRaumar Orientering1.08.15+27.0513.59
40Inger ReinhartsenKristiansand OK1.08.57+27.4714.07
41Anne Mia OlsenModum OL1.09.11+28.0114.10
42Barbara Willkommen EikenKongsberg OL1.09.15+28.0514.11
43Sigrid MelkildFreidig1.09.39+28.2914.16
44Ida SyversenRøyken OL1.10.37+29.2714.28
45Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering1.10.56+29.4614.32
46Eli Bonden KjørsvikKongsberg OL1.11.09+29.5914.34
47Heidi MyklemyrEiker OL1.13.22+32.1215.02
48Cathrine LillestrandTrøsken IL1.13.37+32.2715.05
49Tone Karina IngesenSarpsborg OL1.13.38+32.2815.05
50Anita StensethSnertingdal IF Orientering1.13.43+32.3315.06
51Vibeke LamarkGanddal IL1.17.40+36.3015.54
52Mari Ann Landsem MelhusSteinkjer OK1.20.24+39.1416.28
53Elin Marie IrgensBodø og Omegn IF Orientering1.22.40+41.3016.56
54Marianne ReuschHeming Orientering1.24.10+43.0017.14
55Toril WiigIL Tyrving1.24.22+43.1217.17
56Sissel TvedtenKongsberg OL1.25.00+43.5017.25
57Jartrud SteinsliØstmarka OK1.34.49+53.3919.25
58Jane RødderKongsberg OL1.53.00+1.11.5023.09
Gry Anita Gjerde AlnæsRaumar Orienteringdiskvalifisert
Cathrine PalmgrenKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert

D 45- kort

3 690 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mari HernandezOL Toten-Troll36.279.52
2Hege SolerødGjø-Vard OL36.31+0.049.53
3Ellinor JohanssonOK Alehof40.10+3.4310.53
4Hege MelbyLardal OL41.06+4.3911.08
5Heidi ØstliRaumar Orientering42.13+5.4611.26
6Hanne NarvestadHalden SK44.55+8.2812.10
7Anne Karin ThorstensenOppsal Orientering45.33+9.0612.20
8Ylva Svanberg HelleTIF Viking46.18+9.5112.32
9Wenche LindløvSarpsborg OL46.38+10.1112.38
10Marit JohnsenBodø og Omegn IF Orientering48.48+12.2113.13
11Inger SvalandOL Vallset/Stange49.26+12.5913.23
12Eldri HoloFossum IF53.25+16.5814.28
13Anne-Grete AustadRaumar Orientering56.16+19.4915.14
14May-lill DammTIF Viking1.02.05+25.3816.49
15Kristin NilssenMo OK1.03.47+27.2017.17
16Bodil HulløenKristiansand OK1.04.36+28.0917.30
17Barbara TebbuttLEI1.13.32+37.0519.55
18Berit Grønhovd WiersdalenModum OL1.15.59+39.3220.35

D 50-

4 260 m, 47 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Inger Tone NygårdEgersund OK38.329.02
2Gunn-Torill HokholtKolbotn og Skimt OL39.44+1.129.19
3Toril HallanLillomarka OL40.21+1.499.28
4Anne Grethe RustadRaumar Orientering41.01+2.299.37
5Tove StrandMåren OK41.31+2.599.44
6Kjersti StræteRingerike OL41.33+3.019.45
7Marianne NjåsteinIL Tyrving41.37+3.059.46
8Anita Sørensen DrageKongsberg OL42.50+4.1810.03
9Dagrun MelkildHeming Orientering43.22+4.5010.10
10Ann Katrin OlsenAsker Skiklubb44.35+6.0310.27
11Hilde TellesbøNittedal OL46.04+7.3210.48
12Gunhild Aamli SundtjønnÅrvoll IL46.16+7.4410.51
13Tove HeimdalKonnerud IL46.53+8.2111.00
14Nina Elise JørgensenNittedal OL47.34+9.0211.09
15Randi JensenFrol IL49.43+11.1111.40
16Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering49.48+11.1611.41
17Tone StoklandSandefjord OK50.10+11.3811.46
18Bente LandmarkFossum IF50.34+12.0211.52
19Trude FixdalIL Koll51.06+12.3411.59
20Tonje RøgebergOL Tønsberg og omegn51.49+13.1712.09
21Mona Høiås SætherFreidig53.05+14.3312.27
22Hege FjellbirkelandIL Gular53.52+15.2012.38
23Margrete EngzeliusAsker Skiklubb55.02+16.3012.55
24Magnhild T. MølnvikFossum IF58.14+19.4213.40
25Nina-Beate LiabakkByåsen IL1.00.53+22.2114.17
26Solveig SikkelandIL Tyrving1.01.11+22.3914.21
27Anne Sæbø VikSandnes IL (Rogaland)1.01.53+23.2114.31
28Elisabeth HetlevikKongsberg OL1.03.47+25.1514.58
29Randi NicolaisenAsker Skiklubb1.04.46+26.1415.12
30Heidi BørstadSarpsborg OL1.05.10+26.3815.17
31Unni Halvorsen NustadØyer-Tretten IF1.08.02+29.3015.58
32Helen Margrethe SchjelderupNord-Østerdal OK1.08.07+29.3515.59
33Tove Beate JelstadModum OL1.08.47+30.1516.08
34Maria TorgersenBækkelagets SK1.09.27+30.5516.18
35Yolanda DirksenSauda Orienteringsklubb1.11.09+32.3716.42
36Ellen-Christine KorenÅs-NMBU Orientering1.11.26+32.5416.46
37Kristin FleisjeNittedal OL1.16.16+37.4417.54
38Kirsti Grundnes BergIL Tyrving1.19.57+41.2518.46
39Anna GöhlmanIL Tyrving1.31.12+52.4021.24
40Ingrid TveiteÅs-NMBU Orientering1.31.49+53.1721.33
41Hege HeibergHadeland OL1.32.35+54.0321.43
42Maria PerssonAsker Skiklubb1.36.17+57.4522.36
Barbara DawsonGaringal Orienteersdiskvalifisert
Irene SkiriBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert
Ragnhild HaldKristiansand OKdiskvalifisert
Gro Hege LudvigsenMåren OKdiskvalifisert
Ingvild MulenKristiansand OKbrutt

D 55-

3 940 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Brit VoldenKongsberg OL32.538.20
2Kjersti RønningHamar OK33.40+0.478.32
3Grete HoviSkien OK36.43+3.509.19
4Gunhild HennumLierbygda OL38.00+5.079.38
5Ingeborg Lobben GjennestadVegårshei IL38.36+5.439.47
6Helga HaverstadLierbygda OL38.56+6.039.52
7Guri BjørndalByåsen IL40.36+7.4310.18
8Wenche BjørnstadRingsaker OK41.32+8.3910.32
9Berit DanielsenIL Tyrving43.45+10.5211.06
10Kjersti SkantzeIL Tyrving44.27+11.3411.16
11Runa SkyttersæterHeming Orientering45.16+12.2311.29
12Rita ForsströmOK Raseborg47.06+14.1311.57
13Anne Kjersti DaltveitFana IL49.19+16.2612.31
14Berit BergeIL Tyrving51.00+18.0712.56
15Gro PedersenOK Skeidi53.22+20.2913.32
16Ann Karin TjørhomGanddal IL53.43+20.5013.38
17Lisa AnnersandOK Tyr54.04+21.1113.43
18Eldbjørg G. KalbækkenTynset IF54.59+22.0613.57
19Toril EineFossum IF55.48+22.5514.09
20Marianne SpanliLierbygda OL56.18+23.2514.17
21Aase LøvlandKolbotn og Skimt OL56.59+24.0614.27
22Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn57.25+24.3214.34
23Anne-Elise EdstrømOppsal Orientering59.54+27.0115.12
24Anne Karin RibeSøgne og Songdalen OK1.00.17+27.2415.18
25Eli Tufte HanssenEiker OL1.02.09+29.1615.46
26Lena HammerVestre Akers SK1.02.52+29.5915.57
27Maggie RoachSLOWLUX1.05.05+32.1216.31
Gerd FossestølNittedal OLdiskvalifisert
Inger SchibstedRøyken OLdiskvalifisert
Heidi FalckIL Tyrvingbrutt

D 60-

3 750 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Unni Strand KarlsenFredrikstad SK36.339.44
2Margrete JørandliGjø-Vard OL39.44+3.1110.35
3Gerd BjørsethKrokstadøra IL41.08+4.3510.58
4Nina SoligardBergens TF41.33+5.0011.04
5Elle M. MelbyeHeming Orientering44.27+7.5411.51
6Siren GreveBergens TF44.33+8.0011.52
7Gro SolnørdalRudsbygd IL45.11+8.3812.02
8Lis DæhliLøten o-lag47.28+10.5512.39
9Aud KjemperudEiker OL47.35+11.0212.41
10Bodil KlakeggKolbotn og Skimt OL48.19+11.4612.53
11Live Joronn YtrehusRingerike OL50.01+13.2813.20
12Gabriella AxelssonIdefjordens SK50.48+14.1513.32
13Emma Grete Feyling HaareKonnerud IL51.19+14.4613.41
14Bjørg Ingunn FjogstadOppsal Orientering54.34+18.0114.33
15Sunniva Johaug RyenOs IL54.53+18.2014.38
16Inger NergaardStokke IL54.54+18.2114.38
17Berit LundSandefjord OK56.26+19.5315.02
18Kirsten BobachAalborg OK1.03.23+26.5016.54
19Elisabeth RødAndebu IL1.05.50+29.1717.33
20Helga PeveriEiker OL1.11.58+35.2519.11
Ingeborg BakkenMåren OKdiskvalifisert

D 65-

3 600 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kari StrandeRingerike OL39.4111.01
2Linda VerdeSturla, IF39.48+0.0711.03
3Kjersti ThoStabæk IF40.30+0.4911.15
4Berit HegdalBergens TF44.00+4.1912.13
5Hilary PalmerNotts OC49.07+9.2613.38
6Ingjerd SognnæsBergens TF49.42+10.0113.48
7Signe HeivollSøgne og Songdalen OK52.57+13.1614.42
8Jessica KathleMåren OK53.33+13.5214.52
9Marit TyldumRudsbygd IL55.46+16.0515.29
10Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OL56.51+17.1015.47
11Marit VågsnesKolbotn og Skimt OL1.00.57+21.1616.55
12Inger LindløvOK Moss1.01.08+21.2716.58
13Aud I SpjelkavikIL Tyrving1.01.44+22.0317.08
14Sylvia AndersenElverum OK1.02.39+22.5817.24
15Anne Elvsaas MoRøyken OL1.06.21+26.4018.25
16Astri Ese HoleBergens TF1.11.08+31.2719.45
Anne Marit FærdenKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert
Else-Margrethe BredlandSøgne og Songdalen OKdiskvalifisert

D 70-

3 600 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Torid KvaalFreidig43.5912.13
2Katharina Mo BergeFreidig48.40+4.4113.31
3Birgitte BekkelundRøyken OL49.14+5.1513.40
4Tea ForbergRond OL51.07+7.0814.11
5Elin DahlenRingerike OL51.30+7.3114.18
6Bjørg KocbachBergens TF53.18+9.1914.48
7Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb53.54+9.5514.58
8Torill SvendsenLunds OK1.00.33+16.3416.49
9Eli KlovningPorsgrunn OL1.00.42+16.4316.51
10Anne-Britt NilsenKjelsås IL1.00.52+16.5316.54
11Ulla LindheIK Stern1.01.05+17.0616.58
12Odbjørg NordengRudsbygd IL1.02.08+18.0917.15
13Ingrid Lome-HagmanKolbotn og Skimt OL1.07.36+23.3718.46
14Synnøve DalvaBø OL1.08.39+24.4019.04
15Eva AaldeFreidig1.14.09+30.1020.35
16Aase Tove GoldenMåren OK1.14.32+30.3320.42
17Ingeborg BøbelIL Imås1.14.44+30.4520.45
18Aud Margret KirkhornMåren OK1.15.20+31.2120.55
19Inger Lise BjordalOppsal Orientering1.17.43+33.4421.35
20Lajla TidemannGjø-Vard OL1.22.06+38.0722.48
21Reidun M. KarlsenStavanger Orienteringsklubb1.24.17+40.1823.24
22Inger Elisabeth KvaaseBækkelagets SK1.41.44+57.4528.15
Onelma BlomhoffHeming Orienteringdiskvalifisert

D 75-

2 740 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Unni DrageHaugerud IF33.1112.06
2Unni Dirro BøhlerengenMåren OK33.34+0.2312.15
3Margith ReppesgårdHedrum OL36.04+2.5313.09
4Ragnhild KrogvigKolbotn og Skimt OL41.07+7.5615.00
5Gudveig JørundlandOK Sør52.51+19.4019.17
6Tirill Liby SeipOK Skeidi1.04.04+30.5323.22

H -10

2 260 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Erlend BakkeFossum IF27.4512.16
Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL32.3214.23
Christoffer Vang BobachAalborg OK33.0614.38
Eskil BrændenLillomarka OL28.1812.31
Martin DybvikStokke IL38.4117.06
Rasmus D. EastwoodLillomarka OL24.4810.58
Simen Gløgård StensrudNittedal OL20.188.58
Aksel HolmenSnertingdal IF Orientering27.4812.18
Heine Elias HusdalStavanger Orienteringsklubb44.4219.46
Felix JohanssonOK Alehof23.2410.21
Håvard Rekve LianFossum IF23.1310.16
Mathias LinløkkenØstmarka OK40.3617.57
Tobias Tronbøl LiumFet OL26.0611.32
Kasper LodgaardByåsen IL33.1514.42
Alf Petter LynumFreidig23.3210.24
Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn21.309.30
Vetle Frydenlund NorlingNydalens SK30.1913.24
Gaute NysæterSkien OK26.2711.42
Sondre OlaussenOppsal Orientering29.5113.12
Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)31.3914.00
Liam Viggo WingstedtHalden SK18.468.18
Magnus AlstadFrol ILdiskvalifisert
Torjus StefferudTorridal ILdiskvalifisert

H 11-12

2 970 m, 82 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Teodor Mo HjelsethNydalens SK19.196.30
2Alfred BjørnerødOK Moss20.03+0.446.45
3Gaute BerganNydalens SK21.18+1.597.10
4Jakub MilanKOS Tesla Brno21.44+2.257.19
5Jonas MyhrAsker Skiklubb22.51+3.327.41
6Sondre EngebretsenOK Moss23.02+3.437.45
6Jonas KroghOppsal Orientering23.02+3.437.45
8Johan EgerKongsberg OL24.16+4.578.10
9Arthur BrunborgNittedal OL24.21+5.028.11
10Vetle Lysaker NorbomKonnerud IL24.41+5.228.18
11Vegard Holm JohannesenKongsberg OL25.34+6.158.36
12Tobias MathisenPorsgrunn OL25.42+6.238.39
13Lars Horten JordetVingelen IL26.31+7.128.55
13Birk F. SætnanFossum IF26.31+7.128.55
15Halvor LøkenKongsberg OL27.02+7.439.06
16Andreas GjetangerMåren OK27.08+7.499.08
17Magnus Strømme LidTIF Viking27.12+7.539.09
18Peder Aabogen HaugaardIndre Østfold OK27.13+7.549.09
19Kristian Fredriksen AasAsker Skiklubb27.43+8.249.19
20Atle Nikolai WølloKongsberg OL28.00+8.419.25
21Fredrik MøllerStjørdals-Blink Orientering29.01+9.429.46
22Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK29.04+9.459.47
23Sindre Vie StrislandFossum IF29.22+10.039.53
24Vegard RanestadHamar OK29.38+10.199.58
25Sander Tonjer FingarsenElverum OK30.52+11.3310.23
25Arne BerganKongsberg OL30.52+11.3310.23
27Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn30.54+11.3510.24
28Øyvind LamarkGanddal IL31.25+12.0610.34
29Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb31.50+12.3110.43
30Sivert PoppeFredrikstad SK31.58+12.3910.45
31Gustav Andresen SkotteFossum IF32.33+13.1410.57
32Kasper Kjær JørgensenMåren OK33.30+14.1111.16
33Jakob RastadAsker Skiklubb33.35+14.1611.18
34Simen GravningenStokke IL33.41+14.2211.20
35Mats LindaasElverum OK34.23+15.0411.34
36Fridtjof ReuschHeming Orientering34.33+15.1411.37
37Axel AaldeNydalens SK35.09+15.5011.50
38Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL35.38+16.1911.59
38Jonas AarsethNydalens SK35.38+16.1911.59
38Eirik Frydenlund NorlingNydalens SK35.38+16.1911.59
41Sigurd VatnFrol IL36.04+16.4512.08
42Anders TaraldsenLillehammer OK36.20+17.0112.14
43Lars Sigurd Baugstø RødnesOppsal Orientering36.52+17.3312.24
44Martin Størmer-AntonsenNydalens SK37.16+17.5712.32
45Vegard Ulseth SylteFreidig37.39+18.2012.40
46Stein Aas StræteRingerike OL37.42+18.2312.41
47Birk ThorstensenOppsal Orientering37.52+18.3312.44
48Rolf Andreas BergNydalens SK38.15+18.5612.52
49Børge Nilsen BergFossum IF38.39+19.2013.00
50Torjus Hoel BjoråIL Koll38.50+19.3113.04
51Jakob Backer-TellnesAsker Skiklubb39.03+19.4413.08
52Alfred JohanssonOK Alehof39.14+19.5513.12
53Håkon WedumLillehammer OK40.14+20.5513.32
54Kasper Bakken UlsethNydalens SK41.07+21.4813.50
55Kristoffer HalsnesIndre Østfold OK41.11+21.5213.51
55Per Ingvar TollehaugEiker OL41.11+21.5213.51
55Eirik Vie StrislandFossum IF41.11+21.5213.51
58Christian Fredrik BorgIL Koll41.45+22.2614.03
59Theodor BjørkSandefjord OK41.54+22.3514.06
60Vemund MølnvikFreidig42.26+23.0714.17
61Håvard BirkelandFossum IF42.28+23.0914.17
62Markus RichterSandnes IL (Rogaland)43.47+24.2814.44
63Ask OlaussenOppsal Orientering44.27+25.0814.57
64Håkon TorsethLillehammer OK44.42+25.2315.03
65Emil BeltrambaTOL47.40+28.2116.02
66Eivind EngløkkHaugesund IL Orientering49.17+29.5816.35
67Brage Bell LysakerFana IL49.27+30.0816.38
68Kristoffer ØhlckersIL Tyrving49.30+30.1116.40
69Truls LunåsmoTynset IF57.21+38.0219.18
70Ole Edvard SnuggerudGjø-Vard OL57.47+38.2819.27
71Elias StubberudNydalens SK57.54+38.3519.29
72Ola KjølstadRøyken OL1.05.33+46.1422.04
73Vegard HaugSandnes IL (Rogaland)1.05.51+46.3222.10
74Magnus EngløkkHaugesund IL Orientering1.06.36+47.1722.25
75Mathias NyhaugAsker Skiklubb1.10.18+50.5923.40
76Bo Utseth BøhlerengenOppsal Orientering1.10.44+51.2523.48
77Oskar BaklidKonnerud IL1.14.12+54.5324.58
78Felix R. HyllesethSentrum OK1.16.57+57.3825.54
79Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett1.19.44+1.00.2526.50
80Jo Randar HolmøyHadeland OL2.09.43+1.50.2443.40
Tidemann LierIndre Østfold OKdiskvalifisert
Niklas Landsem MelhusSteinkjer OKdiskvalifisert

H 11-12N

3 140 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Simen KolbergsrudRøyken OL22.307.09
2Mathias BerganFet OL22.45+0.157.14
3Sebastian AldárTrøsken IL28.41+6.119.08
4Martin Oseng LiholtLillomarka OL30.35+8.059.44
5Marius Grønhovd WiersdalenNedre Sigdal IF32.29+9.5910.20
6Gaute LindaasElverum OK33.09+10.3910.33
7Kristoffer EngebretsenRaumar Orientering37.37+15.0711.58
8Jørgen Brenna LoennechenBrandval/Kongsvinger OK39.05+16.3512.26

H 13

3 470 m, 43 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Nils TveiteÅs-NMBU Orientering28.008.04
2Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK28.48+0.488.17
3Sondre YtterbøAsker Skiklubb29.15+1.158.25
4Felix FinsrudAsker Skiklubb32.06+4.069.15
5Christopher EngebretsenOK Moss32.35+4.359.23
6Tobias AlstadFrol IL35.36+7.3610.15
7Ferdinand FremmingHeming Orientering36.23+8.2310.29
8Vetle DrageKongsberg OL36.30+8.3010.31
9Cornelius BjørkSandefjord OK36.32+8.3210.31
10Joakim Wilkens JernbergNydalens SK37.24+9.2410.46
11Iver RingheimLarvik OK37.44+9.4410.52
12Adam ConwayGuildford Orienteers39.09+11.0911.16
13Eirik ØvstedalNydalens SK39.42+11.4211.26
14Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubb39.50+11.5011.28
15Odin SætherFredrikstad SK40.09+12.0911.34
16Even BordalRingsaker OK40.39+12.3911.42
17Mikkel HoltFreidig41.08+13.0811.51
18Aksel MjelstadTIF Viking41.44+13.4412.01
19Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK42.04+14.0412.07
20Henrik ReuschHeming Orientering43.04+15.0412.24
21August Syrdal ØenHeming Orientering43.39+15.3912.34
22Olav BirkelandFossum IF44.19+16.1912.46
23Tobias Mikael EspedalNydalens SK44.51+16.5112.55
24Kristian ØstermannHeming Orientering45.14+17.1413.02
25Martin Wold StavrumFrol IL45.15+17.1513.02
26Ulrik HellenTIF Viking45.30+17.3013.06
27Ole Kristian TaksdalGanddal IL46.56+18.5613.31
28Olav LundKongsberg OL47.48+19.4813.46
29Simen FritznerNittedal OL47.52+19.5213.47
30Marius BakkeFossum IF48.53+20.5314.05
31Birk Bell LysakerFana IL51.13+23.1314.45
32Peder Bonden KjørsvikKongsberg OL51.26+23.2614.49
33Sondre Zahl HagenFossum IF51.48+23.4814.55
34Mikkel KatlaFossum IF52.17+24.1715.04
35Vegard AarstadÅs-NMBU Orientering53.10+25.1015.19
36Lars Øderud VatneBækkelagets SK55.37+27.3716.01
37Vebjørn Blom-HagenFossum IF58.06+30.0616.44
38Theodor LierIndre Østfold OK1.01.24+33.2417.41
39Sander BystrømIndre Østfold OK1.04.18+36.1818.31
40Hans Matias GlomsrudIndre Østfold OK1.06.13+38.1319.04
41Håkon Omholt BerrefjordLardal OL1.12.09+44.0920.47
Henrik R HoltHedrum OLdiskvalifisert
Einar EideByåsen ILdiskvalifisert

H 14

3 700 m, 33 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK27.047.18
2Lars Young VikNydalens SK29.20+2.167.55
3Bendik EliassenFredrikstad SK29.23+2.197.56
4Simen Spets StorhovFreidig30.10+3.068.09
5Vegard KittilsenFreidig30.37+3.338.16
6David RundeKristiansand OK32.57+5.538.54
7Lars SandstadFreidig33.13+6.098.58
8Jo Even KolstadFreidig33.24+6.209.01
9Anders VestølVegårshei IL34.05+7.019.12
10Eirik BlågestadIndre Østfold OK34.50+7.469.24
11Herman BrunborgNittedal OL35.39+8.359.38
12Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrett37.08+10.0410.02
13Tomas MilanKOS Tesla Brno37.14+10.1010.03
14Gaute Kvittum NytrøenTynset IF37.17+10.1310.04
15Lars Ranheim BrynestadRingsaker OK37.48+10.4410.12
16Tore MarkhusVerdal OK38.24+11.2010.22
17Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn38.43+11.3910.27
18Marius MøllerStjørdals-Blink Orientering39.10+12.0610.35
19Sivert Sande KvermeFossum IF39.29+12.2510.40
20Even GravningenStokke IL41.34+14.3011.14
21Eirik ImrikFredrikstad SK42.07+15.0311.22
22Jonas VindalWing OK42.10+15.0611.23
23Sondre OttesenFredrikstad SK42.17+15.1311.25
24Ethan TebbuttLEI42.55+15.5111.35
25Nicolai HarvikKonnerud IL43.09+16.0511.39
26Kristian Fredrik ThomassenVaregg Fleridrett44.52+17.4812.07
27Sindre Lysaker NorbomKonnerud IL47.07+20.0312.44
28Trygve Nummedal OsFørde IL51.22+24.1813.52
29Odd-Anton HermansenKristiansand OK55.37+28.3315.01
30Asgeir EspelandTynset IF55.59+28.5515.07
31Knut Heikki Odland TorgersenBergens TF1.50.26+1.23.2229.50
Simen MasdalLillomarka OLdiskvalifisert
Petter Liabakk EriksenByåsen ILdiskvalifisert

H 13-16C

2 770 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristian StrømNydalens SK34.0212.17
2Lars Gåsvik NarvestadHalden SK34.29+0.2712.26
3Tage RosenlundVaregg Fleridrett40.56+6.5414.46
4Andreas Skjelland HeggStokke IL59.13+25.1121.22
5Sigurd Paulsen AskLierbygda OL1.04.36+30.3423.19

H 15

5 480 m, 45 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sander ArntzenAsker Skiklubb39.547.16
2Marius AurebekkKristiansand OK40.02+0.087.18
3Aslak HeimdalKonnerud IL40.17+0.237.21
4Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb40.51+0.577.27
5Niels Christian HellerudHalden SK43.47+3.537.59
6Per Clemet WisløffAsker Skiklubb46.09+6.158.25
7Kristian PyttenKristiansand OK47.00+7.068.34
8Erik Hæstad BjørnstadFossum IF47.02+7.088.34
9Audun Uglenes BerganNydalens SK47.14+7.208.37
10Even LindaasElverum OK47.15+7.218.37
11Petter Astrup ArnesenHeming Orientering47.58+8.048.45
12Olav TorgersenBækkelagets SK48.50+8.568.54
13Kristian Fredrik LynumFreidig49.43+9.499.04
14Torjus UllernIL Tyrving49.51+9.579.05
15Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering50.52+10.589.16
16Audun Melby JacobsenLardal OL51.59+12.059.29
17Eskil FrøislandVang OL52.03+12.099.29
18Jostein Svaland DaleOL Vallset/Stange52.07+12.139.30
19Oskar ArnevikRingerike OL52.19+12.259.32
20Trygve MyhrAsker Skiklubb52.36+12.429.35
21Mathias RosenlundVaregg Fleridrett52.38+12.449.36
22Trygve Bø KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering52.43+12.499.37
23Elias Skjolden SørensenLillomarka OL53.03+13.099.40
24Jonas MyhreKristiansand OK53.16+13.229.43
25Njaal Ellegaard MelbyVang OL53.54+14.009.50
26Mats EidsmoFreidig54.04+14.109.51
27Simen Eliassen KvarmeSteinkjer OK54.33+14.399.57
28Peter GisholtFossum IF54.52+14.5810.00
29Emil StørmerFossum IF55.27+15.3310.07
30Oliver Wallin HigginsIL Tyrving55.48+15.5410.10
31Are LodgaardByåsen IL56.21+16.2710.16
32Sølve DrageKongsberg OL56.33+16.3910.19
33Skjalg NysæterSkien OK58.08+18.1410.36
34Andreas RambergØstmarka OK58.46+18.5210.43
35Alexander Repstad StoremyrIL Hauken59.14+19.2010.48
36Vegard LøvliAsker Skiklubb1.00.05+20.1110.57
37Rasmus MathisenPorsgrunn OL1.01.41+21.4711.15
38Haakon Johann Slang-SundsetvikHalden SK1.02.27+22.3311.23
39Ole Johan BråtenVang OL1.03.56+24.0211.39
40Stian RykkjeStord Orientering1.04.58+25.0411.51
41Sølve WathneSandnes IL (Rogaland)1.06.18+26.2412.05
42Vegard Øverli BergKongsberg OL1.13.19+33.2513.22
43Fredrik SveenVang OL1.14.36+34.4213.36
44Even LundeVarteig OL1.20.09+40.1514.37
Kristian RykkjeVaregg Fleridrettbrutt

H 16

6 150 m, 39 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kasper FosserHeming Orientering38.246.14
2Einar MelsomFossum IF39.23+0.596.24
3Jørgen BaklidKonnerud IL41.08+2.446.41
4Øyvind HjermstadFossum IF42.21+3.576.53
5Bjørn Anders FlågenHeming Orientering44.37+6.137.15
6Sebastian DalandKristiansand OK44.41+6.177.15
7Erling HjermstadFossum IF46.07+7.437.29
8Even-Johan KaspersenMo OK47.44+9.207.45
9Mathias HermstadFreidig48.24+10.007.52
10August Asheim BirkelandHalden SK48.30+10.067.53
11Sindre R HoltHedrum OL48.44+10.207.55
12Sigurd Ranheim BrynestadRingsaker OK49.00+10.367.58
13Einar EkelandOddersjaa SSK49.14+10.508.00
14Håkon LundKongsberg OL49.18+10.548.00
15Erlend BrendstuenHalden SK49.25+11.018.02
16Michael SvobodaFoothills Wanderers Orienteeri49.45+11.218.05
17Styrk Hundseid KamsvågFossum IF49.50+11.268.06
18Oscar LyngenFrol IL52.41+14.178.33
19Lavran ThorstensenOppsal Orientering53.08+14.448.38
20Jørgen Rannem HalseSteinkjer OK53.18+14.548.40
21Joar GjerdahlKonnerud IL53.49+15.258.45
22Leif BlakeYukon O Association56.20+17.569.09
23Sigurd Landsem MelhusSteinkjer OK59.12+20.489.37
23Martin Andresen SkotteFossum IF59.12+20.489.37
25Øystein Rønning StrandNydalens SK1.00.15+21.519.47
26Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF1.00.39+22.159.51
27Håvard Olai SolbakkenBodø og Omegn IF Orientering1.02.18+23.5410.07
28Håvard HovdeRingsaker OK1.03.13+24.4910.16
29Marius Ekrem FinstadBodø og Omegn IF Orientering1.03.59+25.3510.24
30Håvard RokkanMo OK1.06.36+28.1210.49
31Alexander Skaug YtterbølHalden SK1.08.05+29.4111.04
32Nicholas WilsonLEI1.11.31+33.0711.37
33Benjamin AasenSarpsborg OL1.11.34+33.1011.38
34Andreas GlomsrudStjørdals-Blink Orientering1.13.22+34.5811.55
35Sivert SemSteinkjer OK1.36.10+57.4615.38
Axel HoveidAsker Skiklubbdiskvalifisert
Børge BrenåsVarteig OLdiskvalifisert
Oskar Spets StorhovFreidigdiskvalifisert
Johan Teodor WestlyAsker Skiklubbbrutt

H 15-16B

3 350 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Magnus GjerstadOsterøy IL31.439.28
2Sindre BråtenVegårshei IL51.24+19.4115.20

H 17-B

3 350 m, 28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL30.459.10
2Tor Sverre GravningenStokke IL33.06+2.219.52
3Tobias R. HyllesethSentrum OK34.32+3.4710.18
4Kjetil JacobsenHamar OK34.46+4.0110.22
5Magnus BeitdokkenPorsgrunn OL36.51+6.0611.00
6Magne AasAsker Skiklubb36.56+6.1111.01
7Ole Jakob OttestadHalden SK37.23+6.3811.09
8Ove KjetsåOtra IL37.34+6.4911.12
9Øystein MelbyVang OL39.15+8.3011.42
10Leif Arne NytrøenTynset IF39.18+8.3311.43
11Bjørn NordvikKolbotn og Skimt OL40.26+9.4112.04
12Jarle RogndokkenFet OL42.26+11.4112.40
13Mads LillevoldÅs-NMBU Orientering42.41+11.5612.44
14Arild NyhaugAsker Skiklubb43.35+12.5013.00
15Tony HalsallOtra IL46.17+15.3213.48 Last ned GPS-spor i gpx-format
16Pål Espen NordhaugKonnerud IL47.42+16.5714.14
17Francisco VelázquezOslostudentenes IK48.20+17.3514.25
18Per Anders YtterbøAsker Skiklubb51.51+21.0615.28
19Martin KaspersenMo OK52.12+21.2715.34
20Terje AldárTrøsken IL52.18+21.3315.36
21Bjørn A FriestadKristiansand OK57.52+27.0717.16
22Arild SvihusGanddal IL58.40+27.5517.30
23Leif JordetVingelen IL1.01.51+31.0618.27
24Thor VollsetHeming Orientering1.02.24+31.3918.37
25Glenn Ekholdt HillerenEiker OL1.06.27+35.4219.50
Kenneth DybvikStokke ILdiskvalifisert
Sondre ØstbyeElverum OKdiskvalifisert
Trond RetteraasenIndre Østfold OKbrutt

H 17-C

3 140 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Geir Egil NorbomKonnerud IL31.3910.04
2Marius HolmenSnertingdal IF Orientering32.24+0.4510.19
3Espen Ekholt BergKongsberg OL32.34+0.5510.22
4Børge TaraldsenLillehammer OK38.15+6.3612.10
5Roger ØstvoldHeming Orientering38.40+7.0112.18
6Anders EspenesVarteig OL42.56+11.1713.40
7Roy Roger EspenesVarteig OL43.03+11.2413.42
8Sten Øivind BjerkeLarvik OK45.12+13.3314.23
9Harald AulieIL Koll49.30+17.5115.45
10Kinne H. HogewegModum OL50.21+18.4216.02
11Kristoffer NylundEiker OL52.41+21.0216.46
12Gunnar FosstveitRaumar Orientering55.00+23.2117.30
13Stig HjelsethOL Tønsberg og omegn56.44+25.0518.04
14Jon OIav HjerpaasenAsker Skiklubb59.41+28.0219.00
15Nils-Henrik PedersenHisøy OK1.15.53+44.1424.10
16Claus FritznerNittedal OL1.31.00+59.2128.58
Svein-Tore Gåsvik NarvestadHalden SKdiskvalifisert

H 17-N

2 510 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Stian LillegårdLillomarka OL22.599.09
2Morten EngebretsenRaumar Orientering28.45+5.4611.27
Markus HeideModum OLdiskvalifisert

H 17-20

6 480 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lasse SimonsenFredrikstad SK54.068.20
2Lars BredalenNittedal OL56.12+2.068.40
3Håkon BlågestadIndre Østfold OK57.38+3.328.53
4Håvard Nummedal OsFørde IL59.58+5.529.15
5Lars Gustav RogneNittedal OL1.00.59+6.539.24
6Takashi HitraharaTeam Japan1.03.17+9.119.45
7Krister HovdeRingsaker OK1.04.44+10.389.59
8Anders LøsetRingerike OL1.04.46+10.409.59
9Henrik Chr. HirschIF Trauma1.08.47+14.4110.36
10Takaksugu KobayashiTeam Japan1.10.40+16.3410.54
11Sander ArnevikRingerike OL1.11.35+17.2911.02
12Arvid NelsonLardal OL1.11.43+17.3711.04
13Vetle ReinhartsenKristiansand OK1.13.46+19.4011.23
14Ove HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)1.15.32+21.2611.39
15Peter Martinus Freyborg UranGimle IF1.18.02+23.5612.02
16Fredrik StudsrudHisøy OK1.18.32+24.2612.07
17Taiki TanakaTeam Japan1.18.46+24.4012.09
18Euan TebbuttLEI1.21.50+27.4412.37

H 21-

8 630 m, 31 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørn HaavengenKongsberg OL1.03.567.24
2Per Melander OftenNTNUI1.09.04+5.088.00
3Stefan RingOK Löftan1.11.31+7.358.17
4Morten Nilstad PettersenIL Tyrving1.11.40+7.448.18
5Sondre Sande GullordNTNUI1.12.25+8.298.23
6Håvard Krey HansenOK Silsand1.13.06+9.108.28
7Gunnar A FiskumNTNUI1.14.33+10.378.38
8Gustav FiskumNTNUI1.15.16+11.208.43
9Fredrik RosenbergNTNUI1.16.48+12.528.53
10Mikael OlaussonOslostudentenes IK1.17.07+13.118.56
11Daniel OliversenTrøsken IL1.19.09+15.139.10
12Sindre FjogstadOppsal Orientering1.19.36+15.409.13
13Erlend NydalNTNUI1.21.09+17.139.24
14Halvor AurmoHeming Orientering1.24.12+20.169.45
15Halvor LundFreidig1.24.28+20.329.47
16Erlend BjerkestrandÅrvoll IL1.24.51+20.559.49
17Morten Bjerga SundliGanddal IL1.24.59+21.039.50
18Erlend IsachsenAsker Skiklubb1.25.59+22.039.57
19Tor Andreas AndersenHalden SK1.27.29+23.3310.08
20Ruben OlsenOK Silsand1.28.51+24.5510.17
21Jan Fredrik HelgakerFossum IF1.30.55+26.5910.32
22Sindre BækLøten o-lag1.31.00+27.0410.32
23Kristian Frafjord HaarrGanddal IL1.31.08+27.1210.33
24Erik StordalAsker Skiklubb1.31.48+27.5210.38
25Halvor SteinsholtÅs-NMBU Orientering1.33.01+29.0510.46
26Eirik Holth JohannessenRøyken OL1.35.16+31.2011.02
27Magnus KyrkjebøTIF Viking1.36.57+33.0111.14
28Håkon Nergaard BergStokke IL1.48.44+44.4812.35
29Sturle NordeideGneist, IL1.54.34+50.3813.16
30Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb1.57.06+53.1013.34
31Henrik Kvikne HansenStavanger Orienteringsklubb2.31.04+1.27.0817.30

H 21- kort

5 110 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Juha FräntiRasti-Kurikka35.436.59
2Bjørn Tore MathisenIL Tyrving36.26+0.437.07
3Morten Severin SaueNTNUI37.10+1.277.16
4Mattis HoltFreidig38.18+2.357.29
5Ola LestebergKongsberg OL38.44+3.017.34
6Audun HokholtKolbotn og Skimt OL39.00+3.177.37
7Sigurd NørstebøenNittedal OL44.17+8.348.39
8Håkon Gaute KvammeOppsal Orientering44.32+8.498.42
9Tor RingstadHedrum OL44.40+8.578.44
10Stig Carlson StrandhagenRøyken OL46.00+10.179.00
11Bjørnar André HaugSandnes IL (Rogaland)49.24+13.419.40
12Knut Ivar VestliÅl IL52.34+16.5110.17
13Patrick TschoppOLV Luzern52.42+16.5910.18
14Even ErlienGjø-Vard OL54.57+19.1410.45
15Stefan KernstockOslostudentenes IK55.55+20.1210.56
16Rudi B OlsenLillomarka OL59.27+23.4411.38
17Sindre AlnæsRaumar Orientering1.00.37+24.5411.51
18Oddbjørn KrageSarpsborg OL1.00.49+25.0611.54
19Donatas KontautasOK Moss1.10.17+34.3413.45
20Roger HagenSandefjord OK1.16.49+41.0615.01
21Lenny Viking EnströmOslostudentenes IK1.25.41+49.5816.46
22Sindre ValsgårdIndre Østfold OK1.28.41+52.5817.21
Håvard Sandvoll AskLierbygda OLdiskvalifisert

H 35-

8 630 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Trond KortnerØstmarka OK1.06.467.44
2Vegard BroxIL Tyrving1.10.41+3.558.11
3Damien RenardKongsberg OL1.10.55+4.098.13
4Jostein F. TellnesAsker Skiklubb1.15.17+8.318.43
5Ivar SeierstadIL GeoForm1.18.25+11.399.05
6Stian OverskeidIndre Østfold OK1.21.58+15.129.29
7Kjell Arne HålandOK Sør1.25.48+19.029.56
8Erik Rytter JakobsenOK Moss1.26.31+19.4510.01
9Kim RichterSandnes IL (Rogaland)1.28.17+21.3110.13
10Pavel MilanKOS Tesla Brno1.30.01+23.1510.25
11Morten SvihusGanddal IL1.30.23+23.3710.28
12Per-Ivar NikolaisenOppsal Orientering1.31.24+24.3810.35
13Hans EgefalkHagaby GoIF1.37.19+30.3311.16
14Claus BobachAalborg OK1.47.54+41.0812.30
15Petter Oen-SivertsenTIF Viking2.10.23+1.03.3715.06
16Fredrik CampbellAlmby2.33.54+1.27.0817.49

H 40-

7 440 m, 46 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Pål KittilsenFreidig53.567.14
2Vegar PeikliSandnes IL (Rogaland)54.34+0.387.20
3Bjørn Erik GlomsrudIndre Østfold OK54.42+0.467.21
4Øyvind StoksethHalden SK55.35+1.397.28
5David LøverModum OL56.46+2.507.37
6Gisle NysæterSkien OK57.12+3.167.41
7Jon Arne GlomsrudStjørdals-Blink Orientering59.01+5.057.55
8Charles HalaasFossum IF1.00.32+6.368.08
9Steinar LandeBø OL1.01.39+7.438.17
10Thomas BedinIndre Østfold OK1.02.23+8.278.23
11Johs HjelmstadBækkelagets SK1.03.16+9.208.30
12Tom BerganFet OL1.03.35+9.398.32
13Steinar EastwoodLillomarka OL1.03.43+9.478.33
14Torbjørn Blom-hagenFossum IF1.03.49+9.538.34
15Torbjørn KravdalGjø-Vard OL1.03.57+10.018.35
16Ole Petter KjerkreitSteinkjer OK1.04.24+10.288.39
17Harald BakkeFossum IF1.04.54+10.588.43
18Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL1.04.55+10.598.43
19Gunnar VatnFrol IL1.07.06+13.109.01
20Audun BjerknesMåren OK1.07.38+13.429.05
21Rune BlågestadIndre Østfold OK1.07.46+13.509.06
22Øyvind LienGjø-Vard OL1.09.06+15.109.17
23Vegard SpitenKongsberg OL1.11.18+17.229.35
24Henning Bratland CarlsenOK Moss1.12.09+18.139.41
25Bjørn HaugeFet OL1.13.12+19.169.50
26Knut Jostein SætnanFossum IF1.13.45+19.499.54
27Øystein RastadAsker Skiklubb1.14.20+20.249.59
28Frode BakkehøiØstmarka OK1.15.43+21.4710.10
29Pål Christian IngierdBækkelagets SK1.19.43+25.4710.42
30Jørn-Are LongfjeldModum OL1.20.22+26.2610.48
31Øyvind ThømtIndre Østfold OK1.21.37+27.4110.58
32Anders FærdenKolbotn og Skimt OL1.21.40+27.4410.58
33Christopher RolsdorphGrue IL1.22.21+28.2511.04
34Runar StangTrøsken IL1.22.37+28.4111.06
35Pål ThomassenVaregg Fleridrett1.23.04+29.0811.09
36Ola BratlieIL BUL-Tromsø1.24.02+30.0611.17
37Svein Anders MelhusSteinkjer OK1.24.10+30.1411.18
38Trond EvensenOL Tønsberg og omegn1.25.47+31.5111.31
39Geir Johan AndersenRaumar Orientering1.29.17+35.2112.00
40Jon-Kåre HansenTIF Viking1.33.09+39.1312.31
41Magne SætherFredrikstad SK1.34.30+40.3412.42
42Sander StielstraSauda Orienteringsklubb1.46.52+52.5614.21
43Øystein WiersdalenNedre Sigdal IF1.49.08+55.1214.40
44Leif Erik HavnenRøyken OL1.52.34+58.3815.07
Dag Arne LierIndre Østfold OKdiskvalifisert
Olav EideOslostudentenes IKdiskvalifisert

H 45-

7 170 m, 98 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tomas EidsmoFreidig50.046.58
2Carl Henrik BjørsethOL Tønsberg og omegn50.24+0.207.01
3Erik HaugStokke IL52.45+2.417.21
4Henning RøbergNittedal OL53.33+3.297.28
5Lars-Inge ArnevikRingerike OL53.53+3.497.30
6Espen BergstrømHalden SK53.57+3.537.31
7Henrik OttesenFredrikstad SK54.13+4.097.33
8Jon-Anders BordalRingsaker OK54.45+4.417.38
9Sigmund VisterIndre Østfold OK55.12+5.087.41
10Tore BredalenNittedal OL55.54+5.507.47
11Andreas SylteFreidig56.08+6.047.49
12Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)56.30+6.267.52
13Ivar MølnvikFossum IF56.52+6.487.55
14Lars EnerhaugenModum OL56.58+6.547.56
15Ståle SønsterudbråtenRaumar Orientering57.13+7.097.58
16Kimme ArnesenHeming Orientering57.27+7.238.00
17Tore NymarkAskøy OL58.10+8.068.06
18Frank LøwengreenFredrikstad SK58.27+8.238.09
19Knut Harald HyllesethSentrum OK58.31+8.278.09
20Svein NygårdLillomarka OL58.41+8.378.11
21Håvard HågårdStjørdals-Blink Orientering58.55+8.518.13
22Gjermund GravirAsker Skiklubb59.14+9.108.15
23Olav NedrelidOppsal Orientering59.20+9.168.16
24Syver LøkenKongsberg OL59.24+9.208.17
25Ronny RykkjeVaregg Fleridrett59.30+9.268.17
26Bjørn MartiniAsker Skiklubb59.50+9.468.20
27Tommy JauhojärviAsker Skiklubb1.00.05+10.018.22
28Per Øivind EgerKongsberg OL1.01.21+11.178.33
29Jakob HaugenStjørdals-Blink Orientering1.01.49+11.458.37
30Knut Ivar JohansenSandefjord OK1.02.25+12.218.42
30Terje BlindheimLillomarka OL1.02.25+12.218.42
32Oddvar TaksdalGanddal IL1.02.52+12.488.46
33Arild AndresenFossum IF1.03.32+13.288.51
34Lars BaklidKonnerud IL1.03.42+13.388.53
35Christian GløgårdNittedal OL1.04.20+14.168.58
36Torgeir SnilsbergOK Moss1.04.29+14.258.59
37Sveinung RykkjeStord Orientering1.04.39+14.359.01
38Christian ReuschHeming Orientering1.04.48+14.449.02
39Odd-Ivan LorentsenOK Silsand1.04.50+14.469.02
40Steinar LågAsker Skiklubb1.05.15+15.119.06
41Trond Sigvald HetlandKolbotn og Skimt OL1.05.19+15.159.06
42Bernt BrynhildsenWing OK1.06.01+15.579.12
43Asle Sagli GudimIndre Østfold OK1.06.39+16.359.17
44Jan Erik AalbergBækkelagets SK1.06.45+16.419.18
45Trond LundIL Tyrving1.06.46+16.429.18
46Bjørn Idar SætranIF Trauma1.06.57+16.539.20
47Øyvind SolliFet OL1.07.20+17.169.23
48Øyvind FlaattenOK Skeidi1.07.25+17.219.24
49Finn Henry LillestrandTrøsken IL1.07.30+17.269.24
50Morten RannemFossum IF1.07.33+17.299.25
51Bjørnar OlsrødStokke IL1.07.35+17.319.25
51Bjørn Axel GranHalden SK1.07.35+17.319.25
53Dario BeltrambaTOL1.07.48+17.449.27
54Hans JevanordFossum IF1.07.50+17.469.27
55Tor Ivar ChristiansenOL Tønsberg og omegn1.08.12+18.089.30
56Christian GrotnesIL Tyrving1.08.49+18.459.35
57Gard AntonsenFredrikstad SK1.08.54+18.509.36
58Jon Terje EkelandOddersjaa SSK1.09.08+19.049.38
59Stein H. HagenFossum IF1.09.14+19.109.39
60Einar TesloHadeland OL1.09.31+19.279.41
61Per Olav GulbrandsenLarvik OK1.09.49+19.459.44
62Henning MartinsenFredrikstad SK1.10.13+20.099.47
63Nils Ragnar LiholtLillomarka OL1.10.35+20.319.50
64Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering1.11.36+21.329.59
65Arne Håkon JørgensenSandefjord OK1.11.43+21.3910.00
66Thorbjørn VærpKristiansand OK1.11.59+21.5510.02
67Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)1.12.08+22.0410.03
68Henrik OttesenStord Orientering1.12.56+22.5210.10
69Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL1.14.22+24.1810.22
70Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb1.14.47+24.4310.25
71Helge RosenlundVaregg Fleridrett1.14.54+24.5010.26
72Roar MathisenOL Tønsberg og omegn1.15.15+25.1110.29
73Øyvind MikkelsenKristiansand OK1.15.25+25.2110.31
74Erik LundgårdVang OL1.16.18+26.1410.38
75Håkon BrynjulfsenOK Silsand1.16.23+26.1910.39
76Itsuki KunisawaTeam Japan1.16.35+26.3110.40
77Anders Kristian HoltHedrum OL1.17.11+27.0710.45
78Jon Erik KvarmeRøyken OL1.19.53+29.4911.08
79Hans Otto ØverbyKongsberg OL1.20.41+30.3711.15
80Jon SkriubakkenPorsgrunn OL1.20.49+30.4511.16
81Anders FlågenHeming Orientering1.20.50+30.4611.16
82Trond-Henry SkjønsfjellNordreisa IL1.21.17+31.1311.20
83Gudmund JenssenHalden SK1.22.40+32.3611.31
84Stig MjelstadTIF Viking1.23.20+33.1611.37
85Tom KristensenLarvik OK1.23.23+33.1911.37
86John Arvid DjupeslandHaugesund IL Orientering1.26.11+36.0712.01
87Ole Christian BangHamar OK1.27.44+37.4012.14
88Rune SørensenSturla, IF1.29.23+39.1912.27
89Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett1.29.38+39.3412.30
90Kjetil DammTIF Viking1.31.30+41.2612.45
91Geir Henrik HirschIF Trauma1.32.05+42.0112.50
92Arnfinn MoeFredrikstad SK1.32.50+42.4612.56
93Bjart Are HellenTIF Viking1.34.06+44.0213.07
94Atle WølloKongsberg OL1.35.50+45.4613.21
95Tor OlsenIF Trauma1.37.05+47.0113.32
96Torkel IrgensBodø og Omegn IF Orientering1.44.12+54.0814.31
97Inge HaugeHisøy OK1.51.37+1.01.3315.34
Dag Helland-HansenIL Tyrvingbrutt

H 45- kort

4 860 m, 33 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jens Even StorhovFreidig39.548.12
2Jørn MyrlandNotodden OL41.17+1.238.29
3Espen SvaeSarpsborg OL42.10+2.168.40
4Andreas HuberHamar OK44.35+4.419.10
5Odd Arne LianØstmarka OK44.58+5.049.15
6Rune EngehultNotodden OL46.41+6.479.36
7Sverre WisløffAsker Skiklubb48.42+8.4810.01
8Per Arne ArnesenKolbotn og Skimt OL48.45+8.5110.01
9Erik EngløkkHaugesund IL Orientering49.46+9.5210.14
10Trond LamarkGanddal IL50.32+10.3810.23
11Per Olav AndersenHalden SK50.51+10.5710.27
12Øystein JensenSarpsborg OL51.14+11.2010.32
13Arne ArnesenHamar OK57.04+17.1011.44
14Stefan JohanssonFrölunda OL57.07+17.1311.45
15Ian WilsonLEI58.12+18.1811.58
16Morten HulløenKristiansand OK58.18+18.2411.59
17Torstein KvaaleAsker Skiklubb1.00.02+20.0812.21
18Espen BerghOppsal Orientering1.01.47+21.5312.42
19Bård MoumHalden SK1.02.29+22.3512.51
20Håvard W. PettersenBerger og Svelvik OL1.02.41+22.4712.53
21Espen JohnsenHedrum OL1.03.04+23.1012.58
22Tommy SæterKongsberg OL1.04.17+24.2313.13
23Geir Arne LodgaardByåsen IL1.09.20+29.2614.15
24Are NjåsteinIL Tyrving1.10.39+30.4514.32
25Petter FureOppsal Orientering1.11.40+31.4614.44
26Bjørn Victor LarsenKongsberg OL1.11.49+31.5514.46
27Tore LindaasElverum OK1.14.12+34.1815.16
28Ketil NummedalFana IL1.19.58+40.0416.27
29Iain TebbuttLEI1.21.23+41.2916.44
30Frode IkdahlBodø og Omegn IF Orientering1.23.43+43.4917.13
31Ole WiikLardal OL1.24.42+44.4817.25
32Stig WiestVang OL1.27.04+47.1017.54
Pär JohanssonOK Alehofdiskvalifisert

H 50-

6 310 m, 72 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Per OlaussenFredrikstad SK50.007.55
2Bjørn GulbrandsenAsker Skiklubb51.02+1.028.05
3Arild AasheimGanddal IL51.07+1.078.06
4Jan Richard EriksenAsker Skiklubb51.21+1.218.08
5Tore BjørnerødOK Moss51.47+1.478.12
6Atle DengerudSteinkjer OK52.14+2.148.16
7Odd WallumSävedalens AIK52.16+2.168.16
8Vidar BenjaminsenLillomarka OL52.17+2.178.17
9Gjermund RørenEiker OL52.34+2.348.19
10Øyvind DrageKongsberg OL52.54+2.548.23
11Ole Kjell LangmyrenLillomarka OL53.22+3.228.27
12Øystein HoloFossum IF54.05+4.058.34
13Bjørn HøllelandFana IL54.36+4.368.39
14Svein-Erik SøgårdKongsberg OL55.12+5.128.44
15Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OL55.14+5.148.45
16Stein-Arne AlnæsRaumar Orientering55.19+5.198.45
17Knut Erling ØenHeming Orientering55.36+5.368.48
18Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)56.13+6.138.54
19Per Olav NærestadIF Trauma57.08+7.089.03
20Njål SvingheimKonnerud IL57.40+7.409.08
21Øystein ØstermannHeming Orientering57.41+7.419.08
22Nils Petter FremmingHeming Orientering57.49+7.499.09
23Jostein MårdalenFreidig58.34+8.349.16
24Rolv Anders SystadLyn Ski59.04+9.049.21
25Bjørn Henning GrandalIL Tyrving59.06+9.069.21
26Kim Farnes HansenLierbygda OL59.09+9.099.22
27Gløer WinsvoldSentrum OK59.12+9.129.22
28Gunnar TengeÅs-NMBU Orientering59.34+9.349.26
29Guttorm L EggeOslostudentenes IK59.36+9.369.26
30Jim OlaussenHalden SK59.49+9.499.28
31Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett1.00.05+10.059.31
32Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering1.00.45+10.459.37
33Hallvard KorenOK Moss1.02.18+12.189.52
34Johan LundeIL Koll1.03.38+13.3810.05
35Jim RussellBendigo Orienteers1.04.04+14.0410.09
36Harald KvisliNotodden OL1.04.51+14.5110.16
37Erlend RåheimOK Øst1.05.04+15.0410.18
38Tore JuvikIL Gular1.06.08+16.0810.28
39Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn1.07.06+17.0610.38
40Bjørn BakkevigHeming Orientering1.07.17+17.1710.39
41Arne TorgersenBækkelagets SK1.07.39+17.3910.43
42Terje MelsomFossum IF1.07.55+17.5510.45
43Sturla SætherFreidig1.08.01+18.0110.46
44Ole Petter VestølVegårshei IL1.08.43+18.4310.53
45Dag BrenåsVarteig OL1.08.49+18.4910.54
46Lars D. FjeldstadRingerike OL1.09.13+19.1310.58
47Gisle WathneSandnes IL (Rogaland)1.10.01+20.0111.05
48Stein MarkhusVerdal OK1.11.13+21.1311.17
49Knut HagenByåsen IL1.11.38+21.3811.21
50Øyvind SchjelderupFreidig1.13.06+23.0611.35
51Gunnar HopeModum OL1.13.24+23.2411.37
52Frode KamsvågIL Tyrving1.16.42+26.4212.09
53Roar ByeModum OL1.17.40+27.4012.18
54Tore KolstadMo OK1.17.52+27.5212.20
55Lars BergersenStavanger Orienteringsklubb1.18.49+28.4912.29
56Bjørn Tore ThoresenSarpsborg OL1.19.45+29.4512.38
57Øyvind HelmersenFet OL1.19.53+29.5312.39
58Lasse ArnesenHeming Orientering1.22.44+32.4413.06
59Arne KristensenStokke IL1.25.29+35.2913.32
60Terje Ulla EikenKongsberg OL1.28.13+38.1313.58
61Kolbjørn KasinKongsberg OL1.29.10+39.1014.07
62Roger Andre VaneboKongsberg OL1.35.02+45.0215.03
63Phil ConwayGuildford Orienteers1.35.55+45.5515.12
64Steve SamuelsenBodø og Omegn IF Orientering1.36.59+46.5915.22
65Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb1.37.29+47.2915.26
66Per StedjeØstmarka OK1.38.42+48.4215.38
67Øivind BergetSarpsborg OL1.41.54+51.5416.08
68Graeme DawsonGaringal Orienteers1.42.07+52.0716.10
69Sven SimonsenFredrikstad SK1.46.52+56.5216.56
70Peter DirksenSauda Orienteringsklubb1.47.44+57.4417.04 Last ned GPS-spor i gpx-format
Geir BråtenVegårshei ILdiskvalifisert
Johannes GjerstadOsterøy ILdiskvalifisert

H 55-

5 480 m, 71 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Øyvin ThonKongsberg OL43.467.59
2Jon BjørgumKristiansand OK44.42+0.568.09
3Arild KirkerødSarpsborg OL45.57+2.118.23
4Jan GranstedtHalden SK45.59+2.138.23
5Jens Olav KløvrudLillomarka OL46.12+2.268.25
6Nils HæstadFossum IF46.29+2.438.28
7Arne JohannesenIL Gular48.10+4.248.47
8Onno VerberneOL Toten-Troll48.19+4.338.49
9Hallvard FjærLillomarka OL49.31+5.459.02
10Martin GranlyLillomarka OL49.37+5.519.03
11Bjørn SolbergseterAustmarka IL49.42+5.569.04
12Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering49.49+6.039.05
13Kjell MarksetIL Koll50.24+6.389.11
14Egil Wickstrand IversenHeming Orientering50.28+6.429.12
15Geir OwrenFreidig51.16+7.309.21
16Jack BjørnsenKristiansand OK51.50+8.049.27
17Per Kristian EkebergIL Tyrving52.34+8.489.35
18Lars HjermstadFossum IF52.59+9.139.40
19Jan BlandkjennKristiansand OK53.46+10.009.48
20Morten DueMåren OK54.08+10.229.52
21Kjell DaleSandnes IL (Rogaland)54.18+10.329.54
22Kristen RibeSøgne og Songdalen OK54.29+10.439.56
23Ove MartinsenHauketo IF54.45+10.599.59
24Ingemar Jansson HaverstadLierbygda OL55.06+11.2010.03
25Svein Harald HansenOK Silsand55.17+11.3110.05
26Trond Svanøe-HafstadSteinkjer OK55.39+11.5310.09
27Sture OttesenIndre Østfold OK59.33+15.4710.52
28Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering59.48+16.0210.54
29Kjell Einar AndersenVarteig OL59.54+16.0810.55
30Knut EngenRaumar Orientering59.56+16.1010.56
31Øyvind Roger HansenRøyken OL1.00.06+16.2010.58
32Torgeir StrandFana IL1.00.09+16.2310.58
33Arve LægranSteinkjer OK1.00.10+16.2410.58
34Harald ØstbyeElverum OK1.01.05+17.1911.08
35Tore SannesLillomarka OL1.01.06+17.2011.08
36Morten KarlsenMåren OK1.02.01+18.1511.19
37Sönke BandixenOLG Pfäfikon1.02.14+18.2811.21
38Christian SchibstedRøyken OL1.03.16+19.3011.32
39Morten KongsbergIL Tyrving1.03.41+19.5511.37
40Kristian KalagerAsker Skiklubb1.04.04+20.1811.41
41Karl Aasmund ErøyOK Moss1.04.27+20.4111.45
42Johan MattssonLillomarka OL1.05.34+21.4811.57
43Tore SundtjønnÅrvoll IL1.05.42+21.5611.59
44Rune KarstensenStavanger Orienteringsklubb1.08.11+24.2512.26
45Håkon B. BøBodø og Omegn IF Orientering1.09.07+25.2112.36
46Ketil ÅstebølOppsal Orientering1.09.10+25.2412.37
47Hallvard BergIL Tyrving1.09.45+25.5912.43
48Pål WærumSteinkjer OK1.10.17+26.3112.49
49Axel DamgaardOL Trollo1.10.51+27.0512.55
50Bjørn ReinhartsenKristiansand OK1.11.00+27.1412.57
51Frode LøsetRingerike OL1.11.04+27.1812.58
52Roar TønnessenKongsberg OL1.11.14+27.2812.59
53Per Arne AndresenKolbotn og Skimt OL1.12.31+28.4513.13
54Thor Inge TollehaugEiker OL1.13.12+29.2613.21
55Bjarte LindstadOL Toten-Troll1.14.12+30.2613.32
56Nikolay KrupnovIL Tyrving1.16.56+33.1014.02
57Roy GjerdingOK Moss1.17.00+33.1414.03
58Donald SkantzeIL Tyrving1.17.11+33.2514.05
59Tommy SævareidOs Orienteringsklubb1.17.51+34.0514.12
60Peter PrydzNeverfjord IL1.19.10+35.2414.26
61Matti TorgersenBergens TF1.19.17+35.3114.28
62Knut Anders LøkenFossum IF1.19.36+35.5014.31
63Bernt O. MyrvoldSarpsborg OL1.19.38+35.5214.31
64David RoachSLOWLUX1.24.17+40.3115.22
65Bo EmilssonOppsal Orientering1.29.54+46.0816.24
66Tron SolbergOK Skeidi1.33.49+50.0317.07
67Rune MoianAsker Skiklubb1.39.59+56.1318.14
68Pål HellerudHalden SK1.40.46+57.0018.23
Yngvar ChristiansenBækkelagets SKdiskvalifisert
Bjørn Are CarlssonFossum IFdiskvalifisert
Jon BergetHeming Orienteringdiskvalifisert

H 60-

4 260 m, 41 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tom A. KarlsenFredrikstad SK32.357.38
2Harald ThonSturla, IF33.06+0.317.46
3Bjørn GrindeOslostudentenes IK34.45+2.108.09
4Mathias MartinsenHeming Orientering35.52+3.178.25
5Svein S JacobsenIL Tyrving36.00+3.258.27
6Are EriksenOslostudentenes IK36.04+3.298.27
7Torgeir StrandhagenRøyken OL36.45+4.108.37
8Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK37.00+4.258.41
9Morten DåsnesRingerike OL37.13+4.388.44
10Ola BroxOL Toten-Troll38.08+5.338.57
11Ove ForsströmOK Raseborg38.44+6.099.05
12Per OsenVestre Akers SK39.10+6.359.11
13Ketil BergeVestre Akers SK40.49+8.149.34
14Frode SandersenNittedal OL41.18+8.439.41
15Jon Gunnar HenriksenRudsbygd IL41.25+8.509.43
16Anders FjogstadOppsal Orientering41.51+9.169.49
17Geir Holm GundersenSturla, IF42.00+9.259.51
18Torbjørn NørbechRingerike OL42.51+10.1610.03
19Norvald OspehaugIL Tambarskjelvar43.43+11.0810.15
20Einar LienLøten o-lag44.18+11.4310.23
21Alf PettersenIL Tyrving44.29+11.5410.26
22Vidar ElvekrokEiker OL44.59+12.2410.33
23Per Hermann KrøgerMåren OK46.08+13.3310.49
24Dagfinn TorpePorsgrunn OL47.20+14.4511.06
25Harald BakkenFrol IL48.01+15.2611.16
26Sjur GjestvangOL Toten-Troll48.55+16.2011.28
27Einar Kristian LundeVarteig OL49.13+16.3811.33
28Tore RingerikeOppsal Orientering50.12+17.3711.47
29Morten JohannessenRøyken OL50.55+18.2011.57
30Rolf LundeEiker OL53.19+20.4412.30
31Sveinung RekaaNotodden OL54.35+22.0012.48
32Stefan BergstromOrienteering Ottawa56.44+24.0913.19
33Stein TurtumøygardMåren OK57.57+25.2213.36
34Ragnar Niemi BergStokke IL58.06+25.3113.38
35Stein ØdegårdOL Tønsberg og omegn59.39+27.0414.00
36Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn1.08.26+35.5116.03
37Jan SveenRaumar Orientering1.12.18+39.4316.58
38Rolf Gunnar BredesenFossum IF1.19.54+47.1918.45
39Magne VollenOslostudentenes IK1.21.40+49.0519.10
Ottar RyenOs ILdiskvalifisert
Øyvind GylverAsker Skiklubbdiskvalifisert

H 65-

3 940 m, 47 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Per-Erik ØstlieDriv IL32.168.11
2Kjell WintherOppsal Orientering33.36+1.208.31
3Willy GrønstadGimle IF34.16+2.008.41
4Vidar BerteigFossum IF34.34+2.188.46
5Magnus NatåsBergens TF35.45+3.299.04
6Tor TrøanHadeland OL35.58+3.429.07
7Hans R. BakkenEiker OL36.31+4.159.16
8Jørn Bue OlsenAsker Skiklubb37.42+5.269.34
9Helge RevhaugRingerike OL37.56+5.409.37
10Atle AlvheimFana IL38.32+6.169.46
11Nils-Petter WiikDriv IL38.37+6.219.48
12Per ØhlckersIL Tyrving38.42+6.269.49
13Torodd OsFørde IL39.09+6.539.56
14Atle RemmePorsgrunn OL39.30+7.1410.01
15Geir ArnesenBærums Skiklub39.49+7.3310.06
16Einar LundHamar OK40.25+8.0910.15
17Hasse BergstrømIL Tyrving40.47+8.3110.21
18Jimmy NordliTrøsken IL40.49+8.3310.21
19Jørn TorgersenTIF Viking41.49+9.3310.36
20John Birger SkansenRudsbygd IL42.39+10.2310.49
21Elling AakreAndebu IL43.08+10.5210.56
22Tore BerntsenSøgne og Songdalen OK43.24+11.0811.00
23Poul BobachAalborg OK43.33+11.1711.03
24Paul SkjakerHadeland OL43.46+11.3011.06
25Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking44.30+12.1411.17
26Ove Gunnar JacobsenStokke IL44.39+12.2311.19
27Jørgen HolmboeIL Tyrving44.40+12.2411.20
28Hans Lyder HaareKonnerud IL45.55+13.3911.39
29Tore AabergIndre Østfold OK46.10+13.5411.43
30Bjørn SpjelkavikIL Tyrving46.19+14.0311.45
31Widar Taxth LølandIL Express47.13+14.5711.59
32Edvin HelleAskvoll og Holmedal IL47.52+15.3612.08
33Øyvind HoveidAsker Skiklubb48.24+16.0812.17
34Rolf GjølbergLarvik OK48.26+16.1012.17
35Jon Arne KlemetsauneOL Trollelg48.57+16.4112.25
36Eystein WeltzienIL Tyrving49.25+17.0912.32
37Anders WaageFreidig49.50+17.3412.38
38Kjell SvihusGanddal IL50.12+17.5612.44
39Knut Vidar JohansenMåren OK51.17+19.0113.00
40Per Oscar SaugestadOK Moss52.32+20.1613.20
41Kåre ThorbjørnsenLarvik OK54.34+22.1813.50
42Cato MoltheStavanger Orienteringsklubb55.04+22.4813.58
43Helge Sigurd HansenHeming Orientering57.45+25.2914.39
44Tom BuggeByåsen IL58.48+26.3214.55
45Paul Martin BergRudsbygd IL1.00.09+27.5315.15
46Øystein HolmenSnertingdal IF Orientering1.06.56+34.4016.59
47Terje MalmHamar OK1.08.40+36.2417.25

H 70-

3 750 m, 33 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tore LangaardOppsal Orientering34.529.17
2Henrik HvoslefIK Stern36.02+1.109.36
3Anders TaraldrudIndre Østfold OK36.07+1.159.37
4Tormod DahlenRingerike OL38.10+3.1810.10
5Thor PalmgrenHalden SK38.31+3.3910.16
5Helge BjaalandHeming Orientering38.31+3.3910.16
7Ingar HåkonsenKongsberg OL38.42+3.5010.19
8Leidulv VinjeNidarøst OK38.45+3.5310.20
9Roar BjordalOppsal Orientering38.56+4.0410.22
10Kjell RøkkeIL Tyrving39.00+4.0810.24
11Øivind Magne RogndalenHamar OK41.24+6.3211.02
12Dagfinn HoleBergens TF41.27+6.3511.03
13Magnus LandstadFreidig41.30+6.3811.04
14Arne KristensenArnadal IL42.05+7.1311.13
15Per FosserIndre Østfold OK42.35+7.4311.21
16Bjørn-Wiggo N. HusebyeFredrikstad SK42.49+7.5711.25
17Trond FeiringHamar OK43.19+8.2711.33
18Per Øystein AndersenLarvik OK44.27+9.3511.51
19Olav HøiåsVang OL44.39+9.4711.54
20Hermann SkogsholmSandnes IL (Rogaland)44.41+9.4911.54
21Ole Kristoffer ThrondsenKongsberg OL45.41+10.4912.10
22Hans StordalOL Tønsberg og omegn47.01+12.0912.32
23Floke BredlandSøgne og Songdalen OK47.33+12.4112.40
24Paul BisethKongsberg OL47.42+12.5012.43
25Arne SørensenHadeland OL50.56+16.0413.34
26Bjørn A. SchouOK Sør52.18+17.2613.56
27Knut LindløvOK Moss52.43+17.5114.03
28Benkt AndersonLunds OK1.00.48+25.5616.12
29Olav MoRøyken OL1.20.26+45.3421.26
30Thore SundsetvikOL Trollelg1.30.53+56.0124.14
Per Anders FlesjøOK Mossdiskvalifisert
Reidar AndersenBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert
Roar ForbordMalvik ILdiskvalifisert

H 75-

3 600 m, 28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jon TyldumRudsbygd IL40.1411.10
2Bjørn EgnerHeming Orientering40.56+0.4211.22
3Edvin BergBodø og Omegn IF Orientering44.08+3.5412.15
4Eivind HagenHadeland OL44.54+4.4012.28
5Erling TidemannLommedalens IL44.58+4.4412.29
6Gunnar ØsterbøFreidig45.15+5.0112.34
7Ivar Louis BergSturla, IF45.45+5.3112.42
8Svein SolerødOL Toten-Troll46.06+5.5212.48
9Reijo RytköläIF Sibbo Vargarna46.17+6.0312.51
10Sturle HånesIL GeoForm46.53+6.3913.01
11Per VikaneFana IL47.49+7.3513.16
12Thor EdvardsenLarvik OK49.41+9.2713.48
13Sven Erik RognesOslostudentenes IK50.05+9.5113.54
14Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn52.23+12.0914.33
15Bjørn GunnerødAsker Skiklubb52.49+12.3514.40
16Svein F. KvalheimKolbotn og Skimt OL53.35+13.2114.53
17Jappe BlomhoffHeming Orientering55.08+14.5415.18
18Knut KjemhusKongsberg OL56.48+16.3415.46
19Knut Kristen HangeraasIL GeoForm1.03.24+23.1017.36
20Arne ØfsthusAsker Skiklubb1.04.13+23.5917.50
21Magnar ReppesgårdHedrum OL1.06.27+26.1318.27
22Jon C. FougnerHeming Orientering1.10.39+30.2519.37
23Jon Vegard LundeLillehammer OK1.11.50+31.3619.57
24Ola AaldeFreidig1.20.04+39.5022.14
Kåre KnudsenIL GeoFormdiskvalifisert
Steinar RuudKonnerud ILdiskvalifisert
Arne KarlsenStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
Oddvar GjelstadSandefjord OKbrutt

H 80-

2 740 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tor DrageHaugerud IF34.2212.32
2Kjell H. EriksenFossum IF37.23+3.0113.38
3Hans LarsenRaumar Orientering38.45+4.2314.08
4Finn Åge ØsternKongsberg OL38.49+4.2714.09
5Johannes SollidVerdal OK39.01+4.3914.14
6Einar JørundlandOK Sør41.13+6.5115.02
7Tor E. HenriksenLillomarka OL44.51+10.2916.22
8Iver RognstadHadeland OL46.04+11.4216.48
9Stein KorenOK Moss47.03+12.4117.10
10Kjell AndersenVarteig OL52.49+18.2719.16
11Helge KvaaseBækkelagets SK1.06.03+31.4124.06
Olaf SmåstuenGjø-Vard OLdiskvalifisert

H 85-

2 740 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Helge TvedtenLarvik OKdiskvalifisert

Direkte AK

3 690 m, 53 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eivind HoffIL Tyrving27.277.26
2Marte UlvensøenNTNUI28.26+0.597.42
3Marte BalchenBækkelagets SK28.43+1.167.46
4Jasumitsu KondaJapan Team xxx31.02+3.358.24
5Egil FuruaBerger og Svelvik OL31.30+4.038.32
6Anja HysebyeNOTEAM31.39+4.128.34
7Astrid KravdalGjø-Vard OL31.58+4.318.39
8Siri HageliaGjerstad IL32.14+4.478.44
9Per KaarbyFossum IF33.04+5.378.57
10Karianne HjortlandNOTEAM34.01+6.349.13
11Tron-Erik HovindRaumar Orientering35.16+7.499.33
12Lars StorslettHamar OK36.13+8.469.48
13Marit Melby JacobsenLardal OL36.17+8.509.49
14Marianne Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn36.22+8.559.51
15Uno Hanslien NOTEAM36.32+9.059.54
16Mami OrviJapan Team xxx37.43+10.1610.13
17Terje LinløkkenØstmarka OK38.13+10.4610.21
18Jon  FærdenKolbotn og Skimt OL38.29+11.0210.25
19Lars Stuland LarsenVaregg Fleridrett38.33+11.0610.26
20Trine Ruud BråtenRaumar Orientering38.34+11.0710.27
21Bertil Alexandersen Fredrikstad SK39.04+11.3710.35
22Emeline MjølnerudHalden SK39.26+11.5910.41
23Emma Smeland NygårdseterVegårshei IL39.35+12.0810.43
24Unn Hilde HeggedalKongsberg OL39.40+12.1310.44
25Pål RundeKristiansand OK40.03+12.3610.51
26Liv PaltielNOTEAM40.57+13.3011.05
27Ane KjensethÅrvoll IL41.19+13.5211.11
28Arild LarsenKongsberg OL42.12+14.4511.26
29Rinden  Bent OLøten o-lag42.36+15.0911.32
30Herman UlvensøenOL Tønsberg og omegn42.39+15.1211.33
31Olav OmtveitNOTEAM43.01+15.3411.39
32Talleiv OmtveitNOTEAM43.02+15.3511.39
33Ingrid TrøanHadeland OL43.09+15.4211.41
34Torun DyrkornEiker OL44.06+16.3911.57
35Nina Hausen-MøllerudKongsberg OL44.12+16.4511.58
36Roger BirkelandFossum IF45.07+17.4012.13
37Ingunn ScheiÅs-NMBU Orientering45.13+17.4612.15
38Noami SuzukiTeam Japan50.33+23.0613.41
39Tormod HegdalHeming Orientering51.06+23.3913.50
40Eskil GullordRaumar Orientering51.24+23.5713.55
41Tonje VassendPorsgrunn OL51.27+24.0013.56
42Trine RannemSteinkjer OK51.47+24.2014.02
43Kristin VatlandHadeland OL51.48+24.2114.02
44Åskild BergstølKongsberg OL52.01+24.3414.05
45Toril FalkenbergStavanger Orienteringsklubb52.03+24.3614.06
46Katrine Austmo MøllerStjørdals-Blink Orientering53.28+26.0114.29
47Ranveig EfraimsenStorsteinnes IL56.01+28.3415.10
48Roar NydalAsker Skiklubb56.34+29.0715.19
49Peichi ChuangNOTEAM57.17+29.5015.31
50Vilde Bårdsen HustoftStavanger Orienteringsklubb59.17+31.5016.03
51Kristin FalkFossum IF59.27+32.0016.06
Turid BratlandFossum IFdiskvalifisert
Hararld WibyeOK Mossdiskvalifisert

Direkte AL

5 110 m, 51 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sigrud MelsomFossum IF33.126.29
2Eirik WatterdalBækkelagets SK33.21+0.096.31
3Espen DanevadFredrikstad SK33.41+0.296.35
4Hirokazu OsakiNOTEAM36.06+2.547.03
5Holger SchlaupitzNOTEAM36.16+3.047.05
6John SvergjaNord-Østerdal OK36.50+3.387.12
7Simen BjøringsøyNydalens SK37.19+4.077.18
8Håvard TorpeNydalens SK38.55+5.437.36
9Takaya SakanashiTeam Japan39.25+6.137.42
10Øyvind GlendrangeÅrvoll IL39.39+6.277.45
11Eirik AalNTNUI40.26+7.147.54
12Simen SmestadBækkelagets SK42.01+8.498.13
13Erik RosenvoldØstmarka OK43.21+10.098.29
14Åsulv Stormoen Kristiansand OK43.30+10.188.30
15Monica WigemyrOddersjaa SSK44.06+10.548.37
16Lea-Rebekka TonjerOslostudentenes IK44.57+11.458.47
17Sindre NordhagenNTNUI45.19+12.078.52
18Bjørn SolhjemNOTEAM45.41+12.298.56
19Inge RambergØstmarka OK46.17+13.059.03
20Brian A Nielsen Lillomarka OL46.55+13.439.10
21Hans Christian  FalkenbergStavanger Orienteringsklubb47.17+14.059.15
22Morten BergliaEiker OL47.24+14.129.16
23Sven Reidar TonjerIL Tyrving47.35+14.239.18
24Kjell-Christian MarksetIL Koll48.14+15.029.26
25Svein WigemyrOddersjaa SSK49.07+15.559.36
26Marek WolowczykUNTS Warszawa50.14+17.029.49
27Anna-Thekla TonjerElverum OK50.41+17.299.55
28Jarand RystadHeming Orientering50.44+17.329.55
29Ole MyklemyrEiker OL51.05+17.539.59
30Severin BergliaModum OL51.58+18.4610.10
31Anja WingstedtHalden SK52.43+19.3110.18
32Pål RiseNordreisa IL53.13+20.0110.24
33Robert MicekNOTEAM53.38+20.2610.29
34Anrgrim UtskarpenNoteam54.13+21.0110.36
35Audun FingarsenElverum OK55.12+22.0010.48
36Espen CowardOK Sør57.54+24.4211.19
37Thomas LieFredrikstad SK58.22+25.1011.25
38Tormod KleppaLillehammer OK58.38+25.2611.28
39Magne LundNet com BIL1.00.06+26.5411.45
40Pål Tore Svendsen Team Halaas1.00.14+27.0211.47
41Ronny NelsonLardal OL1.00.43+27.3111.52
42Anne Tine MarksethIL Koll1.03.39+30.2712.27
43Kjersti KjeldaasOL Trollo1.10.26+37.1413.47
44Frode ReiersenTrøsken IL1.11.49+38.3714.03
45Pirjo LuchsingerKongsberg OL1.13.48+40.3614.26
46Rolf AlstadFrol IL1.14.32+41.2014.35
47Ingrid UrsethVingelen IL1.15.13+42.0114.43
48Mari TaraldrudSentrum OK1.15.34+42.2214.47
Berit HerstadBækkelagets SKdiskvalifisert
Petr SergievNOTEAMdiskvalifisert
Trygve TømteRaumar Orienteringdiskvalifisert

Direkte B

3 350 m, 29 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lars EggenNydalens SK32.329.42
2Anders FinsrudAsker Skiklubb32.34+0.029.43
3Atle RokkanMo OK35.27+2.5510.34
4Øyvind SoldalNOTEAM35.37+3.0510.37
5Ivar  SkaugeNOTEAM35.42+3.1010.39
6Andreas FløLillomarka OL35.45+3.1310.40
7Mai Britt BjørkSandefjord OK36.13+3.4110.48
8Runa KallesonOppsal Orientering36.24+3.5210.51
9Elin KallesonOppsal Orientering41.15+8.4312.18
10Bjørn Ketil HansenSarpsborg OL44.23+11.5113.14
11Randi Wold StavrumFrol IL44.45+12.1313.21
12Kristin HjortlandLarvik OK45.03+12.3113.26
13Liv Kristin Omholt BerrefjordLardal OL45.38+13.0613.37
14Assaf Bar-NathanLillomarka OL49.31+16.5914.46
15Christine Rynning-Tønnesen NOTEAM51.05+18.3315.14
16Susanna BrynhildsenWing OK56.41+24.0916.55
17Tor Arne AndersenHamar OK57.36+25.0417.11
18Inge WestlyAsker Skiklubb1.01.25+28.5318.20
19John PalmerNotts OC1.02.36+30.0418.41
20Mette LyngenFrol IL1.06.13+33.4119.45
21Egil AmundsenLardal OL1.28.44+56.1226.29
22Per MelandLommedalens IL1.29.50+57.1826.48
23Monica SyrdalHeming Orientering1.37.16+1.04.4429.02
24Vegard Engan-LarsenNOTEAM1.38.49+1.06.1729.29
25Vanessa VenemaSauda Orienteringsklubb1.50.18+1.17.4632.55
26Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett1.53.37+1.21.0533.54
Aase RanheimRingsaker OKdiskvalifisert
Harald Hammershaug TvedtenKongsberg OLdiskvalifisert
Inger BjergaVaregg Fleridrettbrutt

Direkte C

3 140 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kent OddvikKolvereid IL32.3610.22
2Jens Kjær JørgensenMåren OK34.26+1.5010.57
3Linn BrunborgNittedal OL34.45+2.0911.04
4Hennig GranliHeidal IL35.15+2.3911.13
5Kristin GjølsjøOK Moss36.59+4.2311.46
5Tiril ReksnesHadeland OL36.59+4.2311.46
7Gea BedinIndre Østfold OK37.18+4.4211.52
8Sofie ReiersenTrøsken IL37.41+5.0512.00
9Malene Aagraard NielsenLillomarka OL38.31+5.5512.15
10Kristian MeløysundNydalens SK39.02+6.2612.25
11Line Bar-NathanLillomarka OL42.17+9.4113.27
12Lene KillingmoNOTEAM43.41+11.0513.54
13Mathilde HolenØstmarka OK44.34+11.5814.11
14Helge UllernIL Tyrving45.47+13.1114.34
15Reidun HansenSarpsborg OL46.29+13.5314.48
16Holen KatrineØstmarka OK48.17+15.4115.22
17Hans Gøran BjørkSandefjord OK49.42+17.0615.49
18Arne TømteRaumar Orientering50.05+17.2915.57
19Thea SlotnæsSnertingdal IF Orientering56.36+24.0018.01
20Aileen RundeKristiansand OK59.29+26.5318.56
21Lena Lyngsaunet AlstadFrol IL1.00.47+28.1119.21
22Misa KawashimaJapan Team xxx1.08.08+35.3221.41
23Frida AamotNOTEAM1.09.16+36.4022.03
24Henrik VaneboGrue IL1.30.16+57.4028.44
25Liv Edle GrønstadGimle IF1.45.42+1.13.0633.39
Hege AndersenIL Kolldiskvalifisert
Karen SkaugeHeming Orienteringdiskvalifisert

Direkte Nybegynner

5 050 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sondre Lorentsen OK Silsand36.397.15
2Cecilie Wærp HaugeNydalens SK37.26+0.477.24
3Thomas BergIL Tyrving39.02+2.237.43
4Sindre GisholtFossum IF46.41+10.029.14
5Amund BedinIndre Østfold OK55.21+18.4210.57
6Ellen RustadbakkenNOTEAM1.15.45+39.0615.00
7Torbjørn DalløkkenGeoForm IL1.36.25+59.4619.05

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor