Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk O-Festival, langdistanse - søndag

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: fredag 26 juni 2015 - søndag 28 juni 2015

Sprint - fredagMellomdistanse - lørdagMellomdistanse - lørdag (totalt)Langdistanse - søndagLangdistanse - søndag (totalt)

H 55-

5 480 m, 71 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Øyvin ThonKongsberg OL43.46
2Jon BjørgumKristiansand OK44.42+0.56
3Arild KirkerødSarpsborg OL45.57+2.11
4Jan GranstedtHalden SK45.59+2.13
5Jens Olav KløvrudLillomarka OL46.12+2.26
6Nils HæstadFossum IF46.29+2.43
7Arne JohannesenIL Gular48.10+4.24
8Onno VerberneOL Toten-Troll48.19+4.33
9Hallvard FjærLillomarka OL49.31+5.45
10Martin GranlyLillomarka OL49.37+5.51
11Bjørn SolbergseterAustmarka IL49.42+5.56
12Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering49.49+6.03
13Kjell MarksetIL Koll50.24+6.38
14Egil Wickstrand IversenHeming Orientering50.28+6.42
15Geir OwrenFreidig51.16+7.30
16Jack BjørnsenKristiansand OK51.50+8.04
17Per Kristian EkebergIL Tyrving52.34+8.48
18Lars HjermstadFossum IF52.59+9.13
19Jan BlandkjennKristiansand OK53.46+10.00
20Morten DueMåren OK54.08+10.22
21Kjell DaleSandnes IL (Rogaland)54.18+10.32
22Kristen RibeSøgne og Songdalen OK54.29+10.43
23Ove MartinsenHauketo IF54.45+10.59
24Ingemar Jansson HaverstadLierbygda OL55.06+11.20
25Svein Harald HansenOK Silsand55.17+11.31
26Trond Svanøe-HafstadSteinkjer OK55.39+11.53
27Sture OttesenIndre Østfold OK59.33+15.47
28Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering59.48+16.02
29Kjell Einar AndersenVarteig OL59.54+16.08
30Knut EngenRaumar Orientering59.56+16.10
31Øyvind Roger HansenRøyken OL1.00.06+16.20
32Torgeir StrandFana IL1.00.09+16.23
33Arve LægranSteinkjer OK1.00.10+16.24
34Harald ØstbyeElverum OK1.01.05+17.19
35Tore SannesLillomarka OL1.01.06+17.20
36Morten KarlsenMåren OK1.02.01+18.15
37Sönke BandixenOLG Pfäfikon1.02.14+18.28
38Christian SchibstedRøyken OL1.03.16+19.30
39Morten KongsbergIL Tyrving1.03.41+19.55
40Kristian KalagerAsker Skiklubb1.04.04+20.18
41Karl Aasmund ErøyOK Moss1.04.27+20.41
42Johan MattssonLillomarka OL1.05.34+21.48
43Tore SundtjønnÅrvoll IL1.05.42+21.56
44Rune KarstensenStavanger Orienteringsklubb1.08.11+24.25
45Håkon B. BøBodø og Omegn IF Orientering1.09.07+25.21
46Ketil ÅstebølOppsal Orientering1.09.10+25.24
47Hallvard BergIL Tyrving1.09.45+25.59
48Pål WærumSteinkjer OK1.10.17+26.31
49Axel DamgaardOL Trollo1.10.51+27.05
50Bjørn ReinhartsenKristiansand OK1.11.00+27.14
51Frode LøsetRingerike OL1.11.04+27.18
52Roar TønnessenKongsberg OL1.11.14+27.28
53Per Arne AndresenKolbotn og Skimt OL1.12.31+28.45
54Thor Inge TollehaugEiker OL1.13.12+29.26
55Bjarte LindstadOL Toten-Troll1.14.12+30.26
56Nikolay KrupnovIL Tyrving1.16.56+33.10
57Roy GjerdingOK Moss1.17.00+33.14
58Donald SkantzeIL Tyrving1.17.11+33.25
59Tommy SævareidOs Orienteringsklubb1.17.51+34.05
60Peter PrydzNeverfjord IL1.19.10+35.24
61Matti TorgersenBergens TF1.19.17+35.31
62Knut Anders LøkenFossum IF1.19.36+35.50
63Bernt O. MyrvoldSarpsborg OL1.19.38+35.52
64David RoachSLOWLUX1.24.17+40.31
65Bo EmilssonOppsal Orientering1.29.54+46.08
66Tron SolbergOK Skeidi1.33.49+50.03
67Rune MoianAsker Skiklubb1.39.59+56.13
68Pål HellerudHalden SK1.40.46+57.00
Yngvar ChristiansenBækkelagets SKdiskvalifisert
Bjørn Are CarlssonFossum IFdiskvalifisert
Jon BergetHeming Orienteringdiskvalifisert
Trond RønnebergAsker Skiklubbinaktiv
Rolf E. AndersenLierbygda OLinaktiv
Yngve GottfridssonNittedal OLinaktiv
Knut Wiig MathisenPorsgrunn OLinaktiv
Christopher SchiveOK Mossinaktiv
John HansenKristiansand OKinaktiv
Olav JohannessenKolbotn og Skimt OLinaktiv
Kjell WestinPorsgrunn OLinaktiv
Jan SævigLøten o-laginaktiv
Håvard NyhusBrandval/Kongsvinger OKinaktiv
Truls AngellLillomarka OLinaktiv
Tor StrandRaumar Orienteringinaktiv
Torbjørn SirumFrol ILinaktiv
Ingar HalsSogndal ILinaktiv
Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)inaktiv
Per SchancheAsker Skiklubbinaktiv
Axel BromanderFredrikstad SKinaktiv
Håvard SteinsholtÅs-NMBU Orienteringinaktiv
Lars FremstadLarvik OKinaktiv
Morten Anker HoffmannLillomarka OLinaktiv
Helge EriksenByåsen ILinaktiv
Sigbjørn ModalsliFossum IFinaktiv
Jørgen MårtenssonModum OLinaktiv
Per Olaf KlemsdalVarteig OLinaktiv

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor