Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk O-Festival, langdistanse - søndag

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: fredag 26 juni 2015 - søndag 28 juni 2015

Sprint - fredagMellomdistanse - lørdagMellomdistanse - lørdag (totalt)Langdistanse - søndagLangdistanse - søndag (totalt)

H 50-

6 310 m, 72 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffR
1Per OlaussenFredrikstad SK50.00
2Bjørn GulbrandsenAsker Skiklubb51.02+1.02
3Arild AasheimGanddal IL51.07+1.07
4Jan Richard EriksenAsker Skiklubb51.21+1.21
5Tore BjørnerødOK Moss51.47+1.47
6Atle DengerudSteinkjer OK52.14+2.14
7Odd WallumSävedalens AIK52.16+2.16
8Vidar BenjaminsenLillomarka OL52.17+2.17
9Gjermund RørenEiker OL52.34+2.34
10Øyvind DrageKongsberg OL52.54+2.54
11Ole Kjell LangmyrenLillomarka OL53.22+3.22
12Øystein HoloFossum IF54.05+4.05
13Bjørn HøllelandFana IL54.36+4.36
14Svein-Erik SøgårdKongsberg OL55.12+5.12
15Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OL55.14+5.14
16Stein-Arne AlnæsRaumar Orientering55.19+5.19
17Knut Erling ØenHeming Orientering55.36+5.36
18Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)56.13+6.13
19Per Olav NærestadIF Trauma57.08+7.08
20Njål SvingheimKonnerud IL57.40+7.40
21Øystein ØstermannHeming Orientering57.41+7.41
22Nils Petter FremmingHeming Orientering57.49+7.49
23Jostein MårdalenFreidig58.34+8.34
24Rolv Anders SystadLyn Ski59.04+9.04
25Bjørn Henning GrandalIL Tyrving59.06+9.06
26Kim Farnes HansenLierbygda OL59.09+9.09
27Gløer WinsvoldSentrum OK59.12+9.12
28Gunnar TengeÅs-NMBU Orientering59.34+9.34
29Guttorm L EggeOslostudentenes IK59.36+9.36
30Jim OlaussenHalden SK59.49+9.49
31Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett1.00.05+10.05
32Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering1.00.45+10.45
33Hallvard KorenOK Moss1.02.18+12.18
34Johan LundeIL Koll1.03.38+13.38
35Jim RussellBendigo Orienteers1.04.04+14.04
36Harald KvisliNotodden OL1.04.51+14.51
37Erlend RåheimOK Øst1.05.04+15.04
38Tore JuvikIL Gular1.06.08+16.08
39Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn1.07.06+17.06
40Bjørn BakkevigHeming Orientering1.07.17+17.17
41Arne TorgersenBækkelagets SK1.07.39+17.39
42Terje MelsomFossum IF1.07.55+17.55
43Sturla SætherFreidig1.08.01+18.01
44Ole Petter VestølVegårshei IL1.08.43+18.43
45Dag BrenåsVarteig OL1.08.49+18.49
46Lars D. FjeldstadRingerike OL1.09.13+19.13
47Gisle WathneSandnes IL (Rogaland)1.10.01+20.01
48Stein MarkhusVerdal OK1.11.13+21.13
49Knut HagenByåsen IL1.11.38+21.38
50Øyvind SchjelderupFreidig1.13.06+23.06
51Gunnar HopeModum OL1.13.24+23.24
52Frode KamsvågIL Tyrving1.16.42+26.42
53Roar ByeModum OL1.17.40+27.40
54Tore KolstadMo OK1.17.52+27.52
55Lars BergersenStavanger Orienteringsklubb1.18.49+28.49
56Bjørn Tore ThoresenSarpsborg OL1.19.45+29.45
57Øyvind HelmersenFet OL1.19.53+29.53
58Lasse ArnesenHeming Orientering1.22.44+32.44
59Arne KristensenStokke IL1.25.29+35.29
60Terje Ulla EikenKongsberg OL1.28.13+38.13
61Kolbjørn KasinKongsberg OL1.29.10+39.10
62Roger Andre VaneboKongsberg OL1.35.02+45.02
63Phil ConwayGuildford Orienteers1.35.55+45.55
64Steve SamuelsenBodø og Omegn IF Orientering1.36.59+46.59
65Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb1.37.29+47.29
66Per StedjeØstmarka OK1.38.42+48.42
67Øivind BergetSarpsborg OL1.41.54+51.54
68Graeme DawsonGaringal Orienteers1.42.07+52.07
69Sven SimonsenFredrikstad SK1.46.52+56.52
70Peter DirksenSauda Orienteringsklubb1.47.44+57.44Last ned GPS-spor i gpx-format
Geir BråtenVegårshei ILdiskvalifisert
Johannes GjerstadOsterøy ILdiskvalifisert
Bjørn Victor LarsenKongsberg OLinaktiv
Øystein JensenSarpsborg OLinaktiv
Jon FixdalIL Kollinaktiv
Per Arne ArnesenKolbotn og Skimt OLinaktiv
Arne FossheimAsker Skiklubbinaktiv
Thor NorderudIL Tyrvinginaktiv
Thor MellaOppsal Orienteringinaktiv
Svein Terje KolstadFreidiginaktiv
Terje BråtenRaumar Orienteringinaktiv
Idar BrekkeÅs-NMBU Orienteringinaktiv
Tore SandemIndre Østfold OKinaktiv
Trond BaklidKonnerud ILinaktiv
Håkon LøvliAsker Skiklubbinaktiv
Pål Kogstad NæssRaumar Orienteringinaktiv
Klaus HorneIL Tyrvinginaktiv
Marek WolowczykUNTS Warszawainaktiv
Are NjåsteinIL Tyrvinginaktiv
Tormod JensenSarpsborg OLinaktiv
Ole TørnqvistFana ILinaktiv
Christian Nordahl RolfsenHeming Orienteringinaktiv
Bo EngdahlIL Kollinaktiv
Torkjel NesheimIL Tyrvinginaktiv
Øyvind GrandumIL GeoForminaktiv
Bent SkatvedtRaumar Orienteringinaktiv
Håkon JendalFossum IFinaktiv
Bjørn BendiktsenKonnerud ILinaktiv
Are KristiansenIL Tyrvinginaktiv
Knut AasRingerike OLinaktiv
Egil EideIL Tyrvinginaktiv
Per ØstrengRaumar Orienteringinaktiv
Terje HenriksenAsker Skiklubbinaktiv
Petter LøeNotodden OLinaktiv
Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)inaktiv

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor