Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk O-Festival, langdistanse - søndag

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: fredag 26 juni 2015 - søndag 28 juni 2015

Sprint - fredagMellomdistanse - lørdagMellomdistanse - lørdag (totalt)Langdistanse - søndagLangdistanse - søndag (totalt)

H 45-

7 170 m, 98 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tomas EidsmoFreidig50.04
2Carl Henrik BjørsethOL Tønsberg og omegn50.24+0.20
3Erik HaugStokke IL52.45+2.41
4Henning RøbergNittedal OL53.33+3.29
5Lars-Inge ArnevikRingerike OL53.53+3.49
6Espen BergstrømHalden SK53.57+3.53
7Henrik OttesenFredrikstad SK54.13+4.09
8Jon-Anders BordalRingsaker OK54.45+4.41
9Sigmund VisterIndre Østfold OK55.12+5.08
10Tore BredalenNittedal OL55.54+5.50
11Andreas SylteFreidig56.08+6.04
12Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)56.30+6.26
13Ivar MølnvikFossum IF56.52+6.48
14Lars EnerhaugenModum OL56.58+6.54
15Ståle SønsterudbråtenRaumar Orientering57.13+7.09
16Kimme ArnesenHeming Orientering57.27+7.23
17Tore NymarkAskøy OL58.10+8.06
18Frank LøwengreenFredrikstad SK58.27+8.23
19Knut Harald HyllesethSentrum OK58.31+8.27
20Svein NygårdLillomarka OL58.41+8.37
21Håvard HågårdStjørdals-Blink Orientering58.55+8.51
22Gjermund GravirAsker Skiklubb59.14+9.10
23Olav NedrelidOppsal Orientering59.20+9.16
24Syver LøkenKongsberg OL59.24+9.20
25Ronny RykkjeVaregg Fleridrett59.30+9.26
26Bjørn MartiniAsker Skiklubb59.50+9.46
27Tommy JauhojärviAsker Skiklubb1.00.05+10.01
28Per Øivind EgerKongsberg OL1.01.21+11.17
29Jakob HaugenStjørdals-Blink Orientering1.01.49+11.45
30Knut Ivar JohansenSandefjord OK1.02.25+12.21
30Terje BlindheimLillomarka OL1.02.25+12.21
32Oddvar TaksdalGanddal IL1.02.52+12.48
33Arild AndresenFossum IF1.03.32+13.28
34Lars BaklidKonnerud IL1.03.42+13.38
35Christian GløgårdNittedal OL1.04.20+14.16
36Torgeir SnilsbergOK Moss1.04.29+14.25
37Sveinung RykkjeStord Orientering1.04.39+14.35
38Christian ReuschHeming Orientering1.04.48+14.44
39Odd-Ivan LorentsenOK Silsand1.04.50+14.46
40Steinar LågAsker Skiklubb1.05.15+15.11
41Trond Sigvald HetlandKolbotn og Skimt OL1.05.19+15.15
42Bernt BrynhildsenWing OK1.06.01+15.57
43Asle Sagli GudimIndre Østfold OK1.06.39+16.35
44Jan Erik AalbergBækkelagets SK1.06.45+16.41
45Trond LundIL Tyrving1.06.46+16.42
46Bjørn Idar SætranIF Trauma1.06.57+16.53
47Øyvind SolliFet OL1.07.20+17.16
48Øyvind FlaattenOK Skeidi1.07.25+17.21
49Finn Henry LillestrandTrøsken IL1.07.30+17.26
50Morten RannemFossum IF1.07.33+17.29
51Bjørnar OlsrødStokke IL1.07.35+17.31
51Bjørn Axel GranHalden SK1.07.35+17.31
53Dario BeltrambaTOL1.07.48+17.44
54Hans JevanordFossum IF1.07.50+17.46
55Tor Ivar ChristiansenOL Tønsberg og omegn1.08.12+18.08
56Christian GrotnesIL Tyrving1.08.49+18.45
57Gard AntonsenFredrikstad SK1.08.54+18.50
58Jon Terje EkelandOddersjaa SSK1.09.08+19.04
59Stein H. HagenFossum IF1.09.14+19.10
60Einar TesloHadeland OL1.09.31+19.27
61Per Olav GulbrandsenLarvik OK1.09.49+19.45
62Henning MartinsenFredrikstad SK1.10.13+20.09
63Nils Ragnar LiholtLillomarka OL1.10.35+20.31
64Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering1.11.36+21.32
65Arne Håkon JørgensenSandefjord OK1.11.43+21.39
66Thorbjørn VærpKristiansand OK1.11.59+21.55
67Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)1.12.08+22.04
68Henrik OttesenStord Orientering1.12.56+22.52
69Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL1.14.22+24.18
70Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb1.14.47+24.43
71Helge RosenlundVaregg Fleridrett1.14.54+24.50
72Roar MathisenOL Tønsberg og omegn1.15.15+25.11
73Øyvind MikkelsenKristiansand OK1.15.25+25.21
74Erik LundgårdVang OL1.16.18+26.14
75Håkon BrynjulfsenOK Silsand1.16.23+26.19
76Itsuki KunisawaTeam Japan1.16.35+26.31
77Anders Kristian HoltHedrum OL1.17.11+27.07
78Jon Erik KvarmeRøyken OL1.19.53+29.49
79Hans Otto ØverbyKongsberg OL1.20.41+30.37
80Jon SkriubakkenPorsgrunn OL1.20.49+30.45
81Anders FlågenHeming Orientering1.20.50+30.46
82Trond-Henry SkjønsfjellNordreisa IL1.21.17+31.13
83Gudmund JenssenHalden SK1.22.40+32.36
84Stig MjelstadTIF Viking1.23.20+33.16
85Tom KristensenLarvik OK1.23.23+33.19
86John Arvid DjupeslandHaugesund IL Orientering1.26.11+36.07
87Ole Christian BangHamar OK1.27.44+37.40
88Rune SørensenSturla, IF1.29.23+39.19
89Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett1.29.38+39.34
90Kjetil DammTIF Viking1.31.30+41.26
91Geir Henrik HirschIF Trauma1.32.05+42.01
92Arnfinn MoeFredrikstad SK1.32.50+42.46
93Bjart Are HellenTIF Viking1.34.06+44.02
94Atle WølloKongsberg OL1.35.50+45.46
95Tor OlsenIF Trauma1.37.05+47.01
96Torkel IrgensBodø og Omegn IF Orientering1.44.12+54.08
97Inge HaugeHisøy OK1.51.37+1.01.33
Dag Helland-HansenIL Tyrvingbrutt
Frode IkdahlBodø og Omegn IF Orienteringinaktiv
Pål SommerheinOK Horteninaktiv
Svein OtterleiØstmarka OKinaktiv
Harald Eide-FredriksenHeming Orienteringinaktiv
Stein MellaOppsal Orienteringinaktiv
Stig MellingRingerike OLinaktiv
Eivind LandeEidskog OLinaktiv
Espen WigaardOppsal Orienteringinaktiv
Bård MoumHalden SKinaktiv
Odd StrandKongsberg OLinaktiv
Claus NorstedHalden SKinaktiv
Paul TorvundØstmarka OKinaktiv
Sverre WisløffAsker Skiklubbinaktiv
Viggo EriksenFossum IFinaktiv
Vidar GjelstadSandefjord OKinaktiv
Trond BrevikFossum IFinaktiv
Bent Erik SkaugOppsal Orienteringinaktiv
Håkon DanevadÅs-NMBU Orienteringinaktiv
Einar GisholtFossum IFinaktiv
Espen MesselIL Kollinaktiv
Odd WallumSävedalens AIKinaktiv
Øystein RappRaumar Orienteringinaktiv
Harald StorrønningByåsen ILinaktiv
Peder NatvigIL Kollinaktiv
Pål AngvollFredrikstad SKinaktiv
Helge GisholtOK Skeidiinaktiv
Per Erik LarsenSandefjord OKinaktiv
Jørn MoeFet OLinaktiv
Kjetil BjørloHalden SKinaktiv
Bård Øyvind SolbergStjørdals-Blink Orienteringinaktiv
Sven Arne GylterudFossum IFinaktiv
Christian JomaasFossum IFinaktiv
Håkon BørliFossum IFinaktiv
Pål WinsentsMåren OKinaktiv
Ole MyklemyrEiker OLinaktiv
Øystein WiggenByåsen ILinaktiv
Sten Åge NygårdseterVegårshei ILinaktiv
Eilert B AamodtOppsal Orienteringinaktiv

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor