Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk O-Festival, langdistanse - søndag

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: fredag 26 juni 2015 - søndag 28 juni 2015

Sprint - fredagMellomdistanse - lørdagMellomdistanse - lørdag (totalt)Langdistanse - søndagLangdistanse - søndag (totalt)

Klasser: Visa alla | N-åpen | D -10 | D 11-12 | D 11-12N | D 13 | D 14 | D 13-16C | D 13-16N | D 15 | D 16 | D 15-16B | D 17-B | D 17-C | D 17-N | D 17-20 | D 21- | D 21- K | D 35- | D 40- | D 45- | D45- K | D 50- | D 55- | D 60- | D 65- | D 70- | D 75- | D 80- | D 85- | H -10 | H 11-12 | H 11-12N | H 13 | H 14 | H 13-16C | H 13-16N | H 15 | H 16 | H 15-16B | H 17-B | H 17-C | H 17-N | H 17-20 | H 21- | H 21- K | H 35- | H 40- | H 45- | H45- K | H 50- | H 55- | H 60- | H 65- | H 70- | H 75- | H 80- | H 85- | Dir AK | Dir AL | Dir B | Dir C | Dir N

H 40-

7 440 m, 46 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Pål KittilsenFreidig53.56
2Vegar PeikliSandnes IL (Rogaland)54.34+0.38
3Bjørn Erik GlomsrudIndre Østfold OK54.42+0.46
4Øyvind StoksethHalden SK55.35+1.39
5David LøverModum OL56.46+2.50
6Gisle NysæterSkien OK57.12+3.16
7Jon Arne GlomsrudStjørdals-Blink Orientering59.01+5.05
8Charles HalaasFossum IF1.00.32+6.36
9Steinar LandeBø OL1.01.39+7.43
10Thomas BedinIndre Østfold OK1.02.23+8.27
11Johs HjelmstadBækkelagets SK1.03.16+9.20
12Tom BerganFet OL1.03.35+9.39
13Steinar EastwoodLillomarka OL1.03.43+9.47
14Torbjørn Blom-hagenFossum IF1.03.49+9.53
15Torbjørn KravdalGjø-Vard OL1.03.57+10.01
16Ole Petter KjerkreitSteinkjer OK1.04.24+10.28
17Harald BakkeFossum IF1.04.54+10.58
18Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL1.04.55+10.59
19Gunnar VatnFrol IL1.07.06+13.10
20Audun BjerknesMåren OK1.07.38+13.42
21Rune BlågestadIndre Østfold OK1.07.46+13.50
22Øyvind LienGjø-Vard OL1.09.06+15.10
23Vegard SpitenKongsberg OL1.11.18+17.22
24Henning Bratland CarlsenOK Moss1.12.09+18.13
25Bjørn HaugeFet OL1.13.12+19.16
26Knut Jostein SætnanFossum IF1.13.45+19.49
27Øystein RastadAsker Skiklubb1.14.20+20.24
28Frode BakkehøiØstmarka OK1.15.43+21.47
29Pål Christian IngierdBækkelagets SK1.19.43+25.47
30Jørn-Are LongfjeldModum OL1.20.22+26.26
31Øyvind ThømtIndre Østfold OK1.21.37+27.41
32Anders FærdenKolbotn og Skimt OL1.21.40+27.44
33Christopher RolsdorphGrue IL1.22.21+28.25
34Runar StangTrøsken IL1.22.37+28.41
35Pål ThomassenVaregg Fleridrett1.23.04+29.08
36Ola BratlieIL BUL-Tromsø1.24.02+30.06
37Svein Anders MelhusSteinkjer OK1.24.10+30.14
38Trond EvensenOL Tønsberg og omegn1.25.47+31.51
39Geir Johan AndersenRaumar Orientering1.29.17+35.21
40Jon-Kåre HansenTIF Viking1.33.09+39.13
41Magne SætherFredrikstad SK1.34.30+40.34
42Sander StielstraSauda Orienteringsklubb1.46.52+52.56
43Øystein WiersdalenNedre Sigdal IF1.49.08+55.12
44Leif Erik HavnenRøyken OL1.52.34+58.38
Dag Arne LierIndre Østfold OKdiskvalifisert
Olav EideOslostudentenes IKdiskvalifisert
Anders SollienOL Toten-Trollinaktiv
Kjetil KjernsmoRøyken OLinaktiv
Tor BrennaNittedal OLinaktiv
Espen RøsteKongsberg OLinaktiv
Simo MartomaaKalevan rastiinaktiv
Frode NysæterSkien OKinaktiv
Eirik JørgensenAsker Skiklubbinaktiv
Jan-Henrik NilsenOppsal Orienteringinaktiv
Jan Anders IstadAsker Skiklubbinaktiv
Jens TjentlandLardal OLinaktiv
Martin ReichenbachOppsal Orienteringinaktiv
Runar ThorstensenOppsal Orienteringinaktiv
Øystein HusbyMalvik ILinaktiv
Martin ØhmanGjø-Vard OLinaktiv
Per Kristian RamstadFet OLinaktiv
Erik PaulsrudIL Kollinaktiv
Kyrre GranFet OLinaktiv

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor