Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk O-Festival, langdistanse - søndag

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: fredag 26 juni 2015 - søndag 28 juni 2015

Sprint - fredagMellomdistanse - lørdagMellomdistanse - lørdag (totalt)Langdistanse - søndagLangdistanse - søndag (totalt)

H 13

3 470 m, 43 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Nils TveiteÅs-NMBU Orientering28.00
2Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK28.48+0.48
3Sondre YtterbøAsker Skiklubb29.15+1.15
4Felix FinsrudAsker Skiklubb32.06+4.06
5Christopher EngebretsenOK Moss32.35+4.35
6Tobias AlstadFrol IL35.36+7.36
7Ferdinand FremmingHeming Orientering36.23+8.23
8Vetle DrageKongsberg OL36.30+8.30
9Cornelius BjørkSandefjord OK36.32+8.32
10Joakim Wilkens JernbergNydalens SK37.24+9.24
11Iver RingheimLarvik OK37.44+9.44
12Adam ConwayGuildford Orienteers39.09+11.09
13Eirik ØvstedalNydalens SK39.42+11.42
14Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubb39.50+11.50
15Odin SætherFredrikstad SK40.09+12.09
16Even BordalRingsaker OK40.39+12.39
17Mikkel HoltFreidig41.08+13.08
18Aksel MjelstadTIF Viking41.44+13.44
19Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK42.04+14.04
20Henrik ReuschHeming Orientering43.04+15.04
21August Syrdal ØenHeming Orientering43.39+15.39
22Olav BirkelandFossum IF44.19+16.19
23Tobias Mikael EspedalNydalens SK44.51+16.51
24Kristian ØstermannHeming Orientering45.14+17.14
25Martin Wold StavrumFrol IL45.15+17.15
26Ulrik HellenTIF Viking45.30+17.30
27Ole Kristian TaksdalGanddal IL46.56+18.56
28Olav LundKongsberg OL47.48+19.48
29Simen FritznerNittedal OL47.52+19.52
30Marius BakkeFossum IF48.53+20.53
31Birk Bell LysakerFana IL51.13+23.13
32Peder Bonden KjørsvikKongsberg OL51.26+23.26
33Sondre Zahl HagenFossum IF51.48+23.48
34Mikkel KatlaFossum IF52.17+24.17
35Vegard AarstadÅs-NMBU Orientering53.10+25.10
36Lars Øderud VatneBækkelagets SK55.37+27.37
37Vebjørn Blom-HagenFossum IF58.06+30.06
38Theodor LierIndre Østfold OK1.01.24+33.24
39Sander BystrømIndre Østfold OK1.04.18+36.18
40Hans Matias GlomsrudIndre Østfold OK1.06.13+38.13
41Håkon Omholt BerrefjordLardal OL1.12.09+44.09
Henrik R HoltHedrum OLdiskvalifisert
Einar EideByåsen ILdiskvalifisert
Gaute FosstveitRaumar Orienteringinaktiv
Martin BirkelundAsker Skiklubbinaktiv
Magnus Eide-FredriksenHeming Orienteringinaktiv
John OtterleiØstmarka OKinaktiv
Sigurd Amundsen BjørkliRingerike OLinaktiv
Ole Henrik WoxholthAsker Skiklubbinaktiv
Jørgen Nøkleby MellingRingerike OLinaktiv
Erlend BørliFossum IFinaktiv
Ådne SkjærsteinIL Tyrvinginaktiv

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor