Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk O-Festival, langdistanse - søndag

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: fredag 26 juni 2015 - søndag 28 juni 2015

Sprint - fredagMellomdistanse - lørdagMellomdistanse - lørdag (totalt)Langdistanse - søndagLangdistanse - søndag (totalt)

H 11-12

2 970 m, 82 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Teodor Mo HjelsethNydalens SK19.19
2Alfred BjørnerødOK Moss20.03+0.44
3Gaute BerganNydalens SK21.18+1.59
4Jakub MilanKOS Tesla Brno21.44+2.25
5Jonas MyhrAsker Skiklubb22.51+3.32
6Sondre EngebretsenOK Moss23.02+3.43
6Jonas KroghOppsal Orientering23.02+3.43
8Johan EgerKongsberg OL24.16+4.57
9Arthur BrunborgNittedal OL24.21+5.02
10Vetle Lysaker NorbomKonnerud IL24.41+5.22
11Vegard Holm JohannesenKongsberg OL25.34+6.15
12Tobias MathisenPorsgrunn OL25.42+6.23
13Lars Horten JordetVingelen IL26.31+7.12
13Birk F. SætnanFossum IF26.31+7.12
15Halvor LøkenKongsberg OL27.02+7.43
16Andreas GjetangerMåren OK27.08+7.49
17Magnus Strømme LidTIF Viking27.12+7.53
18Peder Aabogen HaugaardIndre Østfold OK27.13+7.54
19Kristian Fredriksen AasAsker Skiklubb27.43+8.24
20Atle Nikolai WølloKongsberg OL28.00+8.41
21Fredrik MøllerStjørdals-Blink Orientering29.01+9.42
22Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK29.04+9.45
23Sindre Vie StrislandFossum IF29.22+10.03
24Vegard RanestadHamar OK29.38+10.19
25Sander Tonjer FingarsenElverum OK30.52+11.33
25Arne BerganKongsberg OL30.52+11.33
27Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn30.54+11.35
28Øyvind LamarkGanddal IL31.25+12.06
29Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb31.50+12.31
30Sivert PoppeFredrikstad SK31.58+12.39
31Gustav Andresen SkotteFossum IF32.33+13.14
32Kasper Kjær JørgensenMåren OK33.30+14.11
33Jakob RastadAsker Skiklubb33.35+14.16
34Simen GravningenStokke IL33.41+14.22
35Mats LindaasElverum OK34.23+15.04
36Fridtjof ReuschHeming Orientering34.33+15.14
37Axel AaldeNydalens SK35.09+15.50
38Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL35.38+16.19
38Jonas AarsethNydalens SK35.38+16.19
38Eirik Frydenlund NorlingNydalens SK35.38+16.19
41Sigurd VatnFrol IL36.04+16.45
42Anders TaraldsenLillehammer OK36.20+17.01
43Lars Sigurd Baugstø RødnesOppsal Orientering36.52+17.33
44Martin Størmer-AntonsenNydalens SK37.16+17.57
45Vegard Ulseth SylteFreidig37.39+18.20
46Stein Aas StræteRingerike OL37.42+18.23
47Birk ThorstensenOppsal Orientering37.52+18.33
48Rolf Andreas BergNydalens SK38.15+18.56
49Børge Nilsen BergFossum IF38.39+19.20
50Torjus Hoel BjoråIL Koll38.50+19.31
51Jakob Backer-TellnesAsker Skiklubb39.03+19.44
52Alfred JohanssonOK Alehof39.14+19.55
53Håkon WedumLillehammer OK40.14+20.55
54Kasper Bakken UlsethNydalens SK41.07+21.48
55Kristoffer HalsnesIndre Østfold OK41.11+21.52
55Per Ingvar TollehaugEiker OL41.11+21.52
55Eirik Vie StrislandFossum IF41.11+21.52
58Christian Fredrik BorgIL Koll41.45+22.26
59Theodor BjørkSandefjord OK41.54+22.35
60Vemund MølnvikFreidig42.26+23.07
61Håvard BirkelandFossum IF42.28+23.09
62Markus RichterSandnes IL (Rogaland)43.47+24.28
63Ask OlaussenOppsal Orientering44.27+25.08
64Håkon TorsethLillehammer OK44.42+25.23
65Emil BeltrambaTOL47.40+28.21
66Eivind EngløkkHaugesund IL Orientering49.17+29.58
67Brage Bell LysakerFana IL49.27+30.08
68Kristoffer ØhlckersIL Tyrving49.30+30.11
69Truls LunåsmoTynset IF57.21+38.02
70Ole Edvard SnuggerudGjø-Vard OL57.47+38.28
71Elias StubberudNydalens SK57.54+38.35
72Ola KjølstadRøyken OL1.05.33+46.14
73Vegard HaugSandnes IL (Rogaland)1.05.51+46.32
74Magnus EngløkkHaugesund IL Orientering1.06.36+47.17
75Mathias NyhaugAsker Skiklubb1.10.18+50.59
76Bo Utseth BøhlerengenOppsal Orientering1.10.44+51.25
77Oskar BaklidKonnerud IL1.14.12+54.53
78Felix R. HyllesethSentrum OK1.16.57+57.38
79Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett1.19.44+1.00.25
80Jo Randar HolmøyHadeland OL2.09.43+1.50.24
Tidemann LierIndre Østfold OKdiskvalifisert
Niklas Landsem MelhusSteinkjer OKdiskvalifisert
David VenkerFossum IFinaktiv
Sverre StrandLierbygda OLinaktiv
Erlend LangeggenKongsberg OLinaktiv
Oskar FossåsRingerike OLinaktiv
Sigurd Saxe SandvikHalden SKinaktiv
Jonas HasaasFossum IFinaktiv
William WoodhouseLillomarka OLinaktiv
Anders KlavenesSandefjord OKinaktiv
Ola MeenPorsgrunn OLinaktiv
Mikael BirkelundAsker Skiklubbinaktiv
Thomas BlomkvistFredrikstad SKinaktiv
Vetle Søndmør MartinsenHamar OKinaktiv
Harald Haanes StrandlieGjø-Vard OLinaktiv
Bram LangerødFossum IFinaktiv
Trond OldernesLillomarka OLinaktiv
Anders L. RosenvoldPorsgrunn OLinaktiv
Noah Rølles IssowitschRøyken OLinaktiv
Eirik Nytun NergårdNittedal OLinaktiv
Anselm ReichenbachOppsal Orienteringinaktiv
Andreas KorstadStjørdals-Blink Orienteringinaktiv
Martin Nøkleby MellingRingerike OLinaktiv
Andreas LerøFossum IFinaktiv
Petter HusåsOdal OL - Orienteringinaktiv
Sjur Holm GrønengLillehammer OKinaktiv
Emil Ruud FossheimAsker Skiklubbinaktiv

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor