Norsk Orientering

Offisiell totalresultatliste for Norsk O-Festival, etter 2 enkeltløp

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: fredag 26 juni 2015 - søndag 28 juni 2015

Sprint - fredagMellomdistanse - lørdagMellomdistanse - lørdag (totalt)Langdistanse - søndagLangdistanse - søndag (totalt)

D 16

3 300 m, 55 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anine LomeHamar OK42.33
2Synne StrandAsker Skiklubb45.04+2.31
3Ragnhild EideByåsen IL46.25+3.52
4Ane DyrkornEiker OL47.17+4.44
5Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK47.50+5.17
6Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK48.31+5.58
7Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK51.09+8.36
8Maria PrestbøenSandefjord OK51.15+8.42
9Thea DyrkornEiker OL52.55+10.22
10Rikke Blakkestad IngesenSarpsborg OL54.08+11.35
11Heidi Therese WiestVang OL54.13+11.40
12Emma Eithun PaulsenNittedal OL54.45+12.12
13Vilde Årøen LykkeEmblem IL55.11+12.38
14Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss56.08+13.35
15Jenny WegebroUmeå OK1.01.22+18.49
16Nora Marie wedege IrgensBodø og Omegn IF Orientering1.01.26+18.53
17Rikke Hjelseth LarsenKongsberg OL1.03.18+20.45
18Julie Roll TørnqvistFana IL1.04.58+22.25
19Vera MelkildFreidig1.05.23+22.50
20Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering1.06.17+23.44
21Marie Bakken SørensenFreidig1.06.23+23.50
22Guri SandvoldTynset IF1.06.43+24.10
23Hanne DaltveitFana IL1.07.26+24.53
24Malin OpøienOL Trollelg1.08.17+25.44
25Kristiane RogstadKongsberg OL1.09.30+26.57
26Ella Arentz HagenSandefjord OK1.09.38+27.05
27Marie BergstrømHalden SK1.09.57+27.24
28Synne Eikeland RøstadsandNydalens SK1.10.52+28.19
28Hedvig VollsetHeming Orientering1.10.52+28.19
30Agnes Irene LongfjeldModum OL1.11.17+28.44
31Rikke Gjeitnes DahleMolde og Omegn IF1.11.55+29.22
32Julia DoubsonOUSA1.11.57+29.24
33Ingrid AaslundFet OL1.12.19+29.46
34Ane Holm GrønengLillehammer OK1.13.12+30.39
35Silje MoeFredrikstad SK1.15.15+32.42
36Agnethe HasliSnertingdal IF Orientering1.17.27+34.54
37Maria Ulseth SylteFreidig1.21.02+38.29
38Mathilde SønsterudbråtenRaumar Orientering1.26.05+43.32
39Marte BergslandTrøsken IL1.28.28+45.55
40Andrea Willkommen EikenKongsberg OL1.30.36+48.03
41Yasmin FieldSouth Yorkshire Orienteers1.44.42+1.02.09
42Siri PedersenSarpsborg OL1.58.14+1.15.41
Ingvil AhlsandNydalens SKbrutt
Runa AlmelandFana ILbrutt
Karoline AuneHalden SKbrutt
Julie BakkeFossum IFbrutt
Thea Sildnes BaklidKonnerud ILbrutt
Ingrid BredalenNittedal OLbrutt
Victoria Hæstad BjørnstadFossum IFbrutt
Guro KarlsenLillehammer OKbrutt
Aurora MoholthKongsberg OLbrutt
Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OLbrutt
Synne SkjærsteinIL Tyrvingbrutt
Emilie Sommerstad VeeIL Tyrvingbrutt
Victoria Myklebust StrømHedrum OLbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor