Norsk Orientering

Offisiell totalresultatliste for Norsk O-Festival, etter 2 enkeltløp

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: fredag 26 juni 2015 - søndag 28 juni 2015

Sprint - fredagMellomdistanse - lørdagMellomdistanse - lørdag (totalt)Langdistanse - søndagLangdistanse - søndag (totalt)

H 40-

4 090 m, 64 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bjørn Erik GlomsrudIndre Østfold OK48.28
2Pål KittilsenFreidig48.47+0.19
3Steinar LandeBø OL52.22+3.54
4Torbjørn Blom-hagenFossum IF52.43+4.15
5Jon Arne GlomsrudStjørdals-Blink Orientering53.09+4.41
6Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL55.36+7.08
7Thomas BedinIndre Østfold OK55.48+7.20
8Torbjørn KravdalGjø-Vard OL57.06+8.38
9Gisle NysæterSkien OK57.19+8.51
10Olav EideOslostudentenes IK58.25+9.57
11Rune BlågestadIndre Østfold OK59.17+10.49
12Johs HjelmstadBækkelagets SK59.51+11.23
13Øyvind LienGjø-Vard OL1.00.10+11.42
14Henning Bratland CarlsenOK Moss1.00.44+12.16
15Bjørn HaugeFet OL1.01.32+13.04
16Svein Anders MelhusSteinkjer OK1.01.48+13.20
17Christopher RolsdorphGrue IL1.03.55+15.27
18Audun BjerknesMåren OK1.04.49+16.21
19Jens TjentlandLardal OL1.04.53+16.25
20Jørn-Are LongfjeldModum OL1.08.58+20.30
21Øystein HusbyMalvik IL1.09.17+20.49
22Knut Jostein SætnanFossum IF1.12.47+24.19
23Pål ThomassenVaregg Fleridrett1.13.34+25.06
24Martin ØhmanGjø-Vard OL1.14.15+25.47
25Trond EvensenOL Tønsberg og omegn1.16.43+28.15
26Jon-Kåre HansenTIF Viking1.20.46+32.18
27Per Kristian RamstadFet OL1.22.11+33.43
28Sander StielstraSauda Orienteringsklubb1.38.20+49.52
29Tormod KleppaLillehammer OK1.42.20+53.52
Geir Johan AndersenRaumar Orienteringbrutt
Harald BakkeFossum IFbrutt
Frode BakkehøiØstmarka OKbrutt
Tom BerganFet OLbrutt
Ola BratlieIL BUL-Tromsøbrutt
Tor BrennaNittedal OLbrutt
Espen DanevadFredrikstad SKbrutt
Steinar EastwoodLillomarka OLbrutt
Anders FærdenKolbotn og Skimt OLbrutt
Kyrre GranFet OLbrutt
Charles HalaasFossum IFbrutt
Leif Erik HavnenRøyken OLbrutt
Pål Christian IngierdBækkelagets SKbrutt
Jan Anders IstadAsker Skiklubbbrutt
Eirik JørgensenAsker Skiklubbbrutt
Ole Petter KjerkreitSteinkjer OKbrutt
Kjetil KjernsmoRøyken OLbrutt
Dag Arne LierIndre Østfold OKbrutt
David LøverModum OLbrutt
Simo MartomaaKalevan rastibrutt
Jan-Henrik NilsenOppsal Orienteringbrutt
Frode NysæterSkien OKbrutt
Erik PaulsrudIL Kollbrutt
Øystein RastadAsker Skiklubbbrutt
Martin ReichenbachOppsal Orienteringbrutt
Espen RøsteKongsberg OLbrutt
Anders SollienOL Toten-Trollbrutt
Vegard SpitenKongsberg OLbrutt
Runar StangTrøsken ILbrutt
Øyvind StoksethHalden SKbrutt
Magne SætherFredrikstad SKbrutt
Runar ThorstensenOppsal Orienteringbrutt
Øyvind ThømtIndre Østfold OKbrutt
Gunnar VatnFrol ILbrutt
Øystein WiersdalenNedre Sigdal IFbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor