Norsk Orientering

Offisiell totalresultatliste for Norsk O-Festival, etter 2 enkeltløp

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: fredag 26 juni 2015 - søndag 28 juni 2015

Sprint - fredagMellomdistanse - lørdagMellomdistanse - lørdag (totalt)Langdistanse - søndagLangdistanse - søndag (totalt)

D 11-12

2 500 m, 62 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Pia Young VikNydalens SK25.27
2Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn30.19+4.52
3Birgit Kleppa MadslienLillehammer OK30.29+5.02
4Konstanse MoholthKongsberg OL31.18+5.51
5Kristin Melby JacobsenLardal OL36.42+11.15
6Inga Skaarer WiklundNydalens SK38.24+12.57
7Mari EidsmoFreidig39.26+13.59
8Hilde Sogn HaugFossum IF39.54+14.27
9Maria KostølKristiansand OK43.12+17.45
10Sofie BergstrømHalden SK43.16+17.49
11Eline Horten JordetVingelen IL43.56+18.29
12June MunkebyFrol IL44.17+18.50
13Christine KureÅs-NMBU Orientering44.30+19.03
14Aurora Wilkens JernbergNydalens SK44.32+19.05
15Helene Bjørkvold JendalFossum IF44.54+19.27
16Johanna Sofie LongfjeldModum OL45.08+19.41
17Mathea Spets StorhovFreidig45.20+19.53
18Diane Ninauve-JutulstadBækkelagets SK46.12+20.45
19Mari BrendeFossum IF47.12+21.45
19Frida SolsrudNydalens SK47.12+21.45
21Hannah Syrdal ØenHeming Orientering49.20+23.53
22Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)49.57+24.30
23Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF50.21+24.54
24Vida Helland-HansenIL Tyrving52.56+27.29
25Ella BerstadHeming Orientering53.24+27.57
26Mille Baastad BergIL Tyrving56.19+30.52
27Maria StødleKristiansand OK58.13+32.46
28Trude MarkhusVerdal OK59.38+34.11
29Sigrid NermoenØstmarka OK1.03.17+37.50
30Nora Haakstad EllingsenKonnerud IL1.04.41+39.14
31Lene HaugeHisøy OK1.05.47+40.20
32Silje Elise HusdalStavanger Orienteringsklubb1.06.02+40.35
33Eileen BjanesIL Tyrving1.06.22+40.55
34Eline SchjervenLardal OL1.07.19+41.52
35Kathinka Zahl HagenFossum IF1.08.06+42.39
36Ingvild Øverli BergKongsberg OL1.28.28+1.03.01
Eline AndersenKonnerud ILbrutt
Netta Bar-NathanLillomarka OLbrutt
Anne BeitdokkenPorsgrunn OLbrutt
Ragnhild Blom-HagenFossum IFbrutt
Maren BruserudOL Trollobrutt
Noor Dirro-HeluMåren OKbrutt
Nora Marie EnerhaugenRingerike OLbrutt
Thea FagerhaugRaumar Orienteringbrutt
Andrea Kirkenes FjellRøyken OLbrutt
Ida Marie FlågenHeming Orienteringbrutt
Anne FrøislandVang OLbrutt
Selma FærdenKolbotn og Skimt OLbrutt
Elida Sagli GudimIndre Østfold OKbrutt
Elise Wærp HaugeNydalens SKbrutt
Ragnhild Mathea HelmersenFet OLbrutt
Alma Elise HildrumLillomarka OLbrutt
Linnea HolstIL Tyrvingbrutt
Mina Akiko JohnsenRøyken OLbrutt
Mina Espolin JohnsonBækkelagets SKbrutt
Elin KjellmannLinköpings OKbrutt
Marie KvarmeRøyken OLbrutt
Hannah MansNydalens SKbrutt
Ragnhild Fagerli NæssRaumar Orienteringbrutt
Marie Roll-TørnqvistFana ILbrutt
Marie Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orienteringbrutt
Mari ØverbyKongsberg OLbrutt

D 13

3 130 m, 32 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Åsne HaavengenKongsberg OL40.24
2Oda ScheeleNydalens SK43.05+2.41
3Kristine KravdalGjø-Vard OL44.53+4.29
4Marte Madslien BakkenNydalens SK48.04+7.40
5Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL49.45+9.21
6Maya Jones ArnesenHeming Orientering55.17+14.53
7Ingrid LamarkGanddal IL57.20+16.56
8Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering58.26+18.02
9Hedda Sofie IrgensBodø og Omegn IF Orientering58.43+18.19
10Tina KallesonOppsal Orientering59.21+18.57
11Mina SchjervenLardal OL1.03.17+22.53
12Ada Helene OlsenIF Trauma1.03.44+23.20
13Malene NysæterSkien OK1.05.07+24.43
14Ea LunøeNydalens SK1.06.08+25.44
15Ina MartiniAsker Skiklubb1.09.26+29.02
16Petra HoveidAsker Skiklubb1.09.54+29.30
17Ida Sofie HjortlandLarvik OK1.10.24+30.00
18Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular1.16.09+35.45
19Dina Marie SalvesenAsker Skiklubb1.22.53+42.29
20Live ØstvoldHeming Orientering1.24.26+44.02
21Alvilde Lysaker SandenEiker OL1.29.49+49.25
22Randi Marie GlomsrudStjørdals-Blink Orientering1.32.39+52.15
23Mia HirschIF Trauma1.49.22+1.08.58
24Nina PedersenSarpsborg OL1.50.53+1.10.29
Alexandra AngvollFredrikstad SKbrutt
Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OLbrutt
Ingrid BlindheimLillomarka OLbrutt
Yngvild Langedal BreivikNydalens SKbrutt
Ingrid Kristine HansenSarpsborg OLbrutt
Iris HolstIL Tyrvingbrutt
Iselin SørensenSturla, IFbrutt
Berthe TesloHadeland OLbrutt

D 14

3 260 m, 44 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jenny BaklidKonnerud IL37.43
2Tale StrandKongsberg OL38.15+0.32
3Ane Sofie KroghOppsal Orientering40.12+2.29
4Janne Tjørhom AasheimGanddal IL43.04+5.21
5Karen Hoel JomaasFossum IF43.20+5.37
5Mari Landro SvingheimKonnerud IL43.20+5.37
7Malin HaugeHisøy OK46.00+8.17
8Hanne Eide RappRaumar Orientering48.09+10.26
9Kaja Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering48.11+10.28
10Karoline BjørnerødOK Moss50.42+12.59
11Silje KregnesKristiansand OK51.01+13.18
12Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb51.59+14.16
13Johanne Midttun SystadNydalens SK52.49+15.06
14Marie Oen-SivertsenTIF Viking53.43+16.00
15Bethina Staulen FredinSkien OK55.36+17.53
16Tomine Lysaker SandenEiker OL56.19+18.36
17Ada WulfsbergNydalens SK56.46+19.03
18Sigrid EkelandOddersjaa SSK57.32+19.49
19Mari Strømme LidTIF Viking59.17+21.34
20Kristine Eide RappRaumar Orientering1.00.00+22.17
21Marie F. Lindløv JensenSarpsborg OL1.00.12+22.29
22Tuva Aas StræteRingerike OL1.01.51+24.08
23Ingrid OmdalSandnes IL (Rogaland)1.01.53+24.10
24Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL1.03.35+25.52
25Emma DanevadFredrikstad SK1.05.10+27.27
26Tora Aasheim NymarkAskøy OL1.10.24+32.41
27Tonje Malin RhrichKonnerud IL1.15.01+37.18
28Ingvild SnuggerudGjø-Vard OL1.15.02+37.19
29Thea LandKonnerud IL1.15.35+37.52
30Marte Karine LarsenKongsberg OL1.22.09+44.26
31Oda GjerdahlBerger og Svelvik OL1.56.05+1.18.22
Kaisa AntonsenFredrikstad SKbrutt
Tuva Fossheim AsplinGjø-Vard OLbrutt
Elise AusenPorsgrunn OLbrutt
Frida DalerStokke ILbrutt
Carmen DirroMåren OKbrutt
Ida Bolette EnerhaugenRingerike OLbrutt
Elin FløLillomarka OLbrutt
Mari Kilskar GrevskottFrol ILbrutt
Ragnhild Marie KristensenStokke ILbrutt
Ingeborg KvarmeRøyken OLbrutt
Kamilla LomeHamar OKbrutt
Ingeborg RognstadHadeland OLbrutt
Anni SaarelaKonnerud ILbrutt

D 13-16C

2 480 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marion Halvorsen NustadØyer-Tretten IF43.20
2Synne Marie JenssenHalden SK55.51+12.31
3Jenny WinsvoldSentrum OK1.03.49+20.29
4Inga Cathrin WinsvoldØstmarka OK1.04.38+21.18
5Anna Austad SveenRaumar Orientering1.09.23+26.03
6Ida Kristine NordvikAsker Skiklubb1.15.16+31.56
7Ragnhild Nymo BohneVaregg Fleridrett1.51.57+1.08.37
Anniken BergerFet OLbrutt
Silje CarlsenRøyken OLbrutt
Åsta Firing SimonsenAndebu ILbrutt
Guro HjerpaasenAsker Skiklubbbrutt
Olivia KjølstadRøyken OLbrutt
Stina Matland MadsenFana ILbrutt
Lina PettersenNydalens SKbrutt
Sigrid Kinck RannemFossum IFbrutt
Vilde RetteraasenIndre Østfold OKbrutt
Ingrid Bratland TjernshaugenOK Mossbrutt

D 13-16N

2 510 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kamilla StudsrudHisøy OK1.02.04
Andrine BerganFet OLbrutt

D 15

3 100 m, 47 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marlin HaavengenKongsberg OL43.40
2Åsne HoloFossum IF45.49+2.09
3Hanne VassendPorsgrunn OL49.29+5.49
4Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb49.31+5.51
5Aurora GjølsjøOK Moss50.07+6.27
6Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL50.32+6.52
7Hedda Raadal BjørloHalden SK50.56+7.16
8Ingrid Tandberg RyanAsker Skiklubb52.50+9.10
9Pernille KatlaFossum IF53.01+9.21
10Maren NorderudIL Tyrving53.45+10.05
11Helene EgerKongsberg OL55.28+11.48
12Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK56.11+12.31
13Inger Marie RødnesOppsal Orientering58.34+14.54
14Kathinka RogstadKongsberg OL58.56+15.16
15Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF59.06+15.26
16Thea Sofie SalvesenAsker Skiklubb1.00.32+16.52
17Frida Bakken UlsethNydalens SK1.01.46+18.06
18Lotte MyklemyrEiker OL1.03.17+19.37
19Marie HansenSarpsborg OL1.04.19+20.39
20Thea Charlotte HansenAsker Skiklubb1.06.03+22.23
21Hanna Lye MoumHalden SK1.06.10+22.30
22Ragne MunkebyFrol IL1.07.13+23.33
23Andrea VaneboKongsberg OL1.07.27+23.47
24Vibeke Kvistad DengerudSteinkjer OK1.07.35+23.55
25Ingvild HøydalNydalens SK1.09.41+26.01
26Ida Aabogen HaugaardIndre Østfold OK1.10.27+26.47
27Eli KolstadMo OK1.11.14+27.34
28Lisa JenssenHalden SK1.15.06+31.26
29Lin Marte AndorsenNydalens SK1.16.33+32.53
30Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular1.16.53+33.13
31Sarah WølloKongsberg OL1.18.03+34.23
32Ida-Synnøve KristiansenFredrikstad SK1.24.39+40.59
33Kaya DirksenSauda Orienteringsklubb1.36.44+53.04
34Sarah BrynhildsenWing OK1.37.45+54.05
Anne Omholt BerrefjordLardal OLbrutt
Eline BryneHeming Orienteringbrutt
Tilde EineFossum IFbrutt
Andrine Harriet FremstadLarvik OKbrutt
Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OLbrutt
Ingrid HasaasFossum IFbrutt
Ingrid G. KvålsgardFossum IFbrutt
Anna MeenPorsgrunn OLbrutt
Ragne NorrudFossum IFbrutt
Hedda SkatvedtRaumar Orienteringbrutt
Kristine Haanes StrandlieGjø-Vard OLbrutt
Ane Marte VatnFrol ILbrutt
Linn Mei WaalerMåren OKbrutt

D 16

3 300 m, 55 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anine LomeHamar OK42.33
2Synne StrandAsker Skiklubb45.04+2.31
3Ragnhild EideByåsen IL46.25+3.52
4Ane DyrkornEiker OL47.17+4.44
5Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK47.50+5.17
6Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK48.31+5.58
7Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK51.09+8.36
8Maria PrestbøenSandefjord OK51.15+8.42
9Thea DyrkornEiker OL52.55+10.22
10Rikke Blakkestad IngesenSarpsborg OL54.08+11.35
11Heidi Therese WiestVang OL54.13+11.40
12Emma Eithun PaulsenNittedal OL54.45+12.12
13Vilde Årøen LykkeEmblem IL55.11+12.38
14Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss56.08+13.35
15Jenny WegebroUmeå OK1.01.22+18.49
16Nora Marie wedege IrgensBodø og Omegn IF Orientering1.01.26+18.53
17Rikke Hjelseth LarsenKongsberg OL1.03.18+20.45
18Julie Roll TørnqvistFana IL1.04.58+22.25
19Vera MelkildFreidig1.05.23+22.50
20Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering1.06.17+23.44
21Marie Bakken SørensenFreidig1.06.23+23.50
22Guri SandvoldTynset IF1.06.43+24.10
23Hanne DaltveitFana IL1.07.26+24.53
24Malin OpøienOL Trollelg1.08.17+25.44
25Kristiane RogstadKongsberg OL1.09.30+26.57
26Ella Arentz HagenSandefjord OK1.09.38+27.05
27Marie BergstrømHalden SK1.09.57+27.24
28Synne Eikeland RøstadsandNydalens SK1.10.52+28.19
28Hedvig VollsetHeming Orientering1.10.52+28.19
30Agnes Irene LongfjeldModum OL1.11.17+28.44
31Rikke Gjeitnes DahleMolde og Omegn IF1.11.55+29.22
32Julia DoubsonOUSA1.11.57+29.24
33Ingrid AaslundFet OL1.12.19+29.46
34Ane Holm GrønengLillehammer OK1.13.12+30.39
35Silje MoeFredrikstad SK1.15.15+32.42
36Agnethe HasliSnertingdal IF Orientering1.17.27+34.54
37Maria Ulseth SylteFreidig1.21.02+38.29
38Mathilde SønsterudbråtenRaumar Orientering1.26.05+43.32
39Marte BergslandTrøsken IL1.28.28+45.55
40Andrea Willkommen EikenKongsberg OL1.30.36+48.03
41Yasmin FieldSouth Yorkshire Orienteers1.44.42+1.02.09
42Siri PedersenSarpsborg OL1.58.14+1.15.41
Ingvil AhlsandNydalens SKbrutt
Runa AlmelandFana ILbrutt
Karoline AuneHalden SKbrutt
Julie BakkeFossum IFbrutt
Thea Sildnes BaklidKonnerud ILbrutt
Ingrid BredalenNittedal OLbrutt
Victoria Hæstad BjørnstadFossum IFbrutt
Guro KarlsenLillehammer OKbrutt
Aurora MoholthKongsberg OLbrutt
Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OLbrutt
Synne SkjærsteinIL Tyrvingbrutt
Emilie Sommerstad VeeIL Tyrvingbrutt
Victoria Myklebust StrømHedrum OLbrutt

D 15-16B

3 230 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vilde Frydenlund NorlingNydalens SK58.08
2Henriette OlsenIF Trauma1.27.58+29.50
3Emma StubberudNydalens SK1.46.39+48.31
Ingvild Pedersen BerganAsker Skiklubbbrutt
Ingrid MasdalLillomarka OLbrutt

D 17-20

3 260 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vibeke RykkjeVaregg Fleridrett1.08.35
2Sandra B. RobertsenOL Tønsberg og omegn1.12.40+4.05
3Vilde Bredholt JørgensenSandefjord OK1.13.31+4.56
4Veronica Morstøl ØvremoÅlgård Orientering1.14.43+6.08
5Mari jensen AasNord-Østerdal OK1.19.06+10.31
6Vilde Bårdsen HustoftStavanger Orienteringsklubb2.12.37+1.04.02
Sara Angell BakkeLillomarka OLbrutt
Margit Sandem FjellengenIndre Østfold OKbrutt
Synne Nesheim FlatebakkenIL Tyrvingbrutt
Eirin Mari FossøyNotodden OLbrutt
Ingrid LøsetRingerike OLbrutt
Ragnhild LøvliAsker Skiklubbbrutt
Martine LøwengreenFredrikstad SKbrutt
Lene Therese MyrlandNotodden OLbrutt
Mana NakamuraTeam Japanbrutt
Mami OruiTeam Japanbrutt
Nora Skyttersæter SaugerudKonnerud ILbrutt
Naomi SuzukiTeam Japanbrutt
Elise UllernIL Tyrvingbrutt
Therese Sæbø VikSandnes IL (Rogaland)brutt
Nastuki YamagishiTeam Japanbrutt

D 21-

3 600 m, 37 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Guro AlexandersenFredrikstad SK49.20
2Benedicte Hald BjørgumKristiansand OK49.58+0.38
3Marthe GløersenOL Tønsberg og omegn52.16+2.56
4Kati FräntiRasti-Kurikka54.22+5.02
5Guro HarstadWest Anglian Orienteering Club55.55+6.35
6Jannicke ØdegårdOL Tønsberg og omegn59.14+9.54
7Tone Aamli SundtjønnLillomarka OL1.00.35+11.15
8Rikke IversenHeming Orientering1.01.32+12.12
9Ida Katrine Børstad ThoresenSarpsborg OL1.02.28+13.08
10Mathea GjeitnesMolde og Omegn IF1.02.58+13.38
11Bjørg GranlyNTNUI1.04.17+14.57
12Tonje Kvamme DahlRingerike OL1.07.54+18.34
13Nina Jeanette TollehaugEiker OL1.07.57+18.37
14Sølvi FossøyNotodden OL1.12.14+22.54
15Ingrid Bjørshol HolmOppsal Orientering1.14.16+24.56
16Solveig SletnerRøyken OL1.14.54+25.34
17Hanne Maria VisterOslostudentenes IK1.18.06+28.46
18Ingrid TronshaugStokke IL1.18.45+29.25
19Pia Skyttersæter IversenHeming Orientering1.26.32+37.12
20Goro Tillerås UrsetÅs-NMBU Orientering1.29.41+40.21
Mariell ArntzenGneist, ILbrutt
Stine AustadRaumar Orienteringbrutt
Nikoline BromanderFredrikstad SKbrutt
Undis EllevogOslostudentenes IKbrutt
Linda EngenRaumar Orienteringbrutt
Elisabeth Mork FjeldværOslostudentenes IKbrutt
Anja Berge GjellestadNydalens SKbrutt
Anne Berg GjølbergLarvik OKbrutt
Ida HopeOslostudentenes IKbrutt
Dagny I. LysakerRaumar Orienteringbrutt
Marte MestvedthagenHemsedal ILbrutt
Kjersti MyhreKongsberg OLbrutt
Helen PalmerHalden SKbrutt
Astri Marie RemmePorsgrunn OLbrutt
Celine RenardKongsberg OLbrutt
Camilla StridsklevIL Tyrvingbrutt
Kaisa SvergjaRaumar Orienteringbrutt

D 35-

3 600 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kari StrandLierbygda OL1.00.50
2Anita BeitdokkenPorsgrunn OL1.10.24+9.34
3Svenja KernstockOslostudentenes IK1.12.31+11.41
4Kristin Nergaard BergFossum IF1.14.31+13.41
5Kirsti Gimnes AreOppsal Orientering1.15.01+14.11
6Kristin JægerOppsal Orientering1.55.40+54.50
Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Trollbrutt
Siri HageliaGjerstad ILbrutt
Vigdis HobølOppsal Orienteringbrutt
Aasne Fenne HoksrudBækkelagets SKbrutt
Jindriska MilanovaKOS Tesla Brnobrutt
Rikke NørgaardOL Tønsberg og omegnbrutt
Hanne StensletRaumar Orienteringbrutt

D 40-

3 260 m, 44 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Aud Hognestad TaksdalGanddal IL45.50
2Valborg MadslienLillehammer OK49.59+4.09
3Karianne StrømmeTIF Viking50.26+4.36
4Kari StrandKongsberg OL52.33+6.43
5Heidi TronbølFet OL52.44+6.54
6Toril Fougner WisløffAsker Skiklubb1.00.12+14.22
7Audrun UtskarpenOslostudentenes IK1.01.07+15.17
8Linda RykkjeStord Orientering1.01.51+16.01
9Doris Stien KaspersenMo OK1.05.36+19.46
10Randi EngløkkHaugesund IL Orientering1.06.40+20.50
11Ingunn Vangen LunåsmoTynset IF1.08.51+23.01
12Kristin EgerKongsberg OL1.09.32+23.42
13Marianne HaugeHisøy OK1.16.13+30.23
14Paula BerstadHeming Orientering1.18.30+32.40
15Lene RykkjeVaregg Fleridrett1.19.12+33.22
16Trude NysæterSkien OK1.26.47+40.57
17Trude HansenBerger og Svelvik OL1.30.12+44.22
18Liv Kristin Omholt BerrefjordLardal OL1.41.25+55.35
Line Skjevik ArnevikRingerike OLbrutt
Linda M. Torper BystrømIndre Østfold OKbrutt
Karin Skedsmo DanevadFredrikstad SKbrutt
Gøril EideByåsen ILbrutt
Anette FiringAndebu ILbrutt
Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Trollbrutt
Kari Reppesgård HoltHedrum OLbrutt
May Ingela HopeModum OLbrutt
Hilde HovdenakModum OLbrutt
Birgit Økern JensenStjørdals-Blink Orienteringbrutt
Kristin Ulven JørgensenAsker Skiklubbbrutt
Karianne KatlaFossum IFbrutt
Sara MathisenPorsgrunn OLbrutt
Bodil NordenströmFossum IFbrutt
Line NybakkenÅs-NMBU Orienteringbrutt
Åse NysæterSkien OKbrutt
Gunn Elin RudiHadeland OLbrutt
Lene SandvikHalden SKbrutt
Ellen Kathrine SvendsbyHalden SKbrutt
Monica SyrdalHeming Orienteringbrutt
Verena TroiTOLbrutt
Ingrid UndstadLarvik OKbrutt
Vanessa VenemaSauda Orienteringsklubbbrutt
Lenka WestinPorsgrunn OLbrutt
Milda ØhlckersIL Tyrvingbrutt
Kari-Ann ÅnensenOppsal Orienteringbrutt

D 45-

3 260 m, 89 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingrid KvistadKongsberg OL49.46
2Signe Astrup ArnesenHeming Orientering50.13+0.27
3Hilda ØfsthusAsker Skiklubb51.18+1.32
4Torunn Spets StorhovFreidig52.49+3.03
5Isa HeggedalKonnerud IL52.51+3.05
6Anne Guro NøklebyRingerike OL53.07+3.21
7Gro Sandstad EidsmoFreidig53.29+3.43
8Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL56.05+6.19
9Sigrun Hernes YtterbøAsker Skiklubb56.06+6.20
10Marit B. EithunNittedal OL57.31+7.45
11Hanne Lerche RaadalHalden SK57.49+8.03
12Lise ChristensenTIF Viking58.45+8.59
13Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)59.06+9.20
14Ingrid Eide RappRaumar Orientering59.47+10.01
15Astrid RuudNittedal OL1.00.17+10.31
16Mona J. MølnvikFreidig1.00.40+10.54
17Trine OldernesLillomarka OL1.00.52+11.06
18Anne Berit BredholtSandefjord OK1.01.30+11.44
19Kjersti Holt HanssenMåren OK1.01.43+11.57
20Anne-Kristin KvammeRingerike OL1.01.51+12.05
21Anne Sofie KorsveienAsker Skiklubb1.01.57+12.11
22Siri Thortveit MyhreKristiansand OK1.03.28+13.42
23Sigrid MelkildFreidig1.04.12+14.26
24Ingeborg ØderudModum OL1.05.06+15.20
25Tove AasheimAskøy OL1.05.08+15.22
26Vibeke LamarkGanddal IL1.05.21+15.35
27Ragnhild BalsvikOsterøy IL1.06.15+16.29
28Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering1.07.08+17.22
29Tone HirschIF Trauma1.08.32+18.46
30Kristin SørensenSturla, IF1.08.52+19.06
31Arnhild U. BråtenVegårshei IL1.09.57+20.11
32Irene Felde OlaussenHalden SK1.12.05+22.19
33Tone Karina IngesenSarpsborg OL1.12.08+22.22
34Cathrine PalmgrenKolbotn og Skimt OL1.12.14+22.28
35Inger ReinhartsenKristiansand OK1.12.43+22.57
36Marianne NummedalFana IL1.14.22+24.36
37Stine ArntzenSandefjord OK1.14.23+24.37
38Barbara Willkommen EikenKongsberg OL1.14.49+25.03
39Ida SyversenRøyken OL1.16.57+27.11
40Wenche LindløvSarpsborg OL1.17.54+28.08
41Britt Vangen SandvoldTynset IF1.18.10+28.24
42Heidi MyklemyrEiker OL1.21.35+31.49
43Anita StensethSnertingdal IF Orientering1.25.09+35.23
44Marianne ReuschHeming Orientering1.27.12+37.26
45Mette WanvikStjørdals-Blink Orientering1.28.15+38.29
46Eli Bonden KjørsvikKongsberg OL1.31.55+42.09
47Elin Marie IrgensBodø og Omegn IF Orientering1.36.43+46.57
48Sissel TvedtenKongsberg OL1.37.02+47.16
49Ina Cecilie LandroKonnerud IL1.42.02+52.16
50Laila ThomassenModum OL1.52.17+1.02.31
51Jane RødderKongsberg OL2.19.55+1.30.09
Gry Anita Gjerde AlnæsRaumar Orienteringbrutt
Heidi ArnesenFreidigbrutt
Jennifer Jones ArnesenHeming Orienteringbrutt
Anne-Grete AustadRaumar Orienteringbrutt
Katrine BakkeFossum IFbrutt
Anne Marit BordalRingsaker OKbrutt
Anne-Marie BrekkeOK Skeidibrutt
Aud Ellen BrevikSturla, IFbrutt
Kristin BruserudOL Trollobrutt
Kristin FalkFossum IFbrutt
Åshild FlatebakkenIL Tyrvingbrutt
Ann Elin FlågenHeming Orienteringbrutt
Hilde GrønengLillehammer OKbrutt
Torunn økern JensenRingerike OLbrutt
Anne JohanssonOK Dackebrutt
Arnhild KroghOppsal Orienteringbrutt
Hanne-Kristin Bjerknes KvarmeRøyken OLbrutt
Eva Lill KvisleAsker Skiklubbbrutt
Cathrine LillestrandTrøsken ILbrutt
Kirsti LysakerFana ILbrutt
Hilde Nytun MartinsenNittedal OLbrutt
Mari Ann Landsem MelhusSteinkjer OKbrutt
Marianne MyklebustHamar OKbrutt
Anne Mia OlsenModum OLbrutt
Tove Lundgård PedersenRingsaker OKbrutt
Jorun RuudAsker Skiklubbbrutt
Kristin SandvenNotodden OLbrutt
Ingunn ScheiÅs-NMBU Orienteringbrutt
Nora SkauenIL Tyrvingbrutt
Sissel SkovlyRingerike OLbrutt
Jartrud SteinsliØstmarka OKbrutt
Nina SøndmørHamar OKbrutt
Ingrid M. TengeÅs-NMBU Orienteringbrutt
Liv TennesWing OKbrutt
Hilde VassendPorsgrunn OLbrutt
Torill VisterIndre Østfold OKbrutt
Anett WallinIL Tyrvingbrutt
Toril WiigIL Tyrvingbrutt

D 50-

2 670 m, 64 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Toril HallanLillomarka OL43.37
2Anne DanielsenLyn Ski44.30+0.53
3Anita Sørensen DrageKongsberg OL45.06+1.29
4Marianne NjåsteinIL Tyrving46.26+2.49
5Solveig SikkelandIL Tyrving46.37+3.00
6Mona Høiås SætherFreidig46.48+3.11
7Inger Tone NygårdEgersund OK47.23+3.46
8Hilde TellesbøNittedal OL47.50+4.13
9Nina Elise JørgensenNittedal OL48.50+5.13
10Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering49.14+5.37
11Tove HeimdalKonnerud IL49.21+5.44
12Trude FixdalIL Koll52.20+8.43
13Ragnhild HaldKristiansand OK53.03+9.26
14Hege FjellbirkelandIL Gular55.47+12.10
15Gunhild Aamli SundtjønnÅrvoll IL56.25+12.48
16Randi JensenFrol IL57.32+13.55
17Ingrid NermoenØstmarka OK58.03+14.26
18Nina-Beate LiabakkByåsen IL59.02+15.25
19Margrete EngzeliusAsker Skiklubb59.53+16.16
20Randi NicolaisenAsker Skiklubb1.01.10+17.33
21Irene SkiriBodø og Omegn IF Orientering1.06.29+22.52
22Dagrun MelkildHeming Orientering1.07.36+23.59
23Unni Halvorsen NustadØyer-Tretten IF1.08.17+24.40
24Magnhild T. MølnvikFossum IF1.08.24+24.47
25Helen Margrethe SchjelderupNord-Østerdal OK1.11.18+27.41
26Ingrid TveiteÅs-NMBU Orientering1.11.21+27.44
27Ellen-Christine KorenÅs-NMBU Orientering1.12.32+28.55
28Yolanda DirksenSauda Orienteringsklubb1.13.40+30.03
29Maria TorgersenBækkelagets SK1.17.56+34.19
30Kirsti Grundnes BergIL Tyrving1.22.27+38.50
31Anna GöhlmanIL Tyrving1.23.54+40.17
32Hege HeibergHadeland OL1.27.47+44.10
33Barbara DawsonGaringal Orienteers1.48.27+1.04.50
Heidi BørstadSarpsborg OLbrutt
Kristin FleisjeNittedal OLbrutt
Else GrandalIL Tyrvingbrutt
Helen GåsvikLierbygda OLbrutt
Unn Hilde HeggedalKongsberg OLbrutt
Mari HernandezOL Toten-Trollbrutt
Elisabeth HetlevikKongsberg OLbrutt
Gunn-Torill HokholtKolbotn og Skimt OLbrutt
Kjersti HovFossum IFbrutt
Tove Beate JelstadModum OLbrutt
Marit JohnsenBodø og Omegn IF Orienteringbrutt
Lene KinnebergRaumar Orienteringbrutt
Bente LandmarkFossum IFbrutt
Gro Hege LudvigsenMåren OKbrutt
Grethe K. LøvaldAsker Skiklubbbrutt
Ingvild MulenKristiansand OKbrutt
Anne Kristine NorderudIL Tyrvingbrutt
Ann Katrin OlsenAsker Skiklubbbrutt
Maria PerssonAsker Skiklubbbrutt
Anne Grethe RustadRaumar Orienteringbrutt
Tonje RøgebergOL Tønsberg og omegnbrutt
Heidi SchatvetNotodden OLbrutt
Sabine SchweigerYukon O Associationbrutt
Siw SolstadIL Tyrvingbrutt
Ingvill SommerstadIL Tyrvingbrutt
Tone StoklandSandefjord OKbrutt
Tove StrandMåren OKbrutt
Kjersti StræteRingerike OLbrutt
Kristin TandbergAsker Skiklubbbrutt
Ingjerd VestengenLillomarka OLbrutt
Anne Sæbø VikSandnes IL (Rogaland)brutt

D 55-

2 530 m, 46 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Runa SkyttersæterHeming Orientering40.25
2Kjersti RønningHamar OK42.37+2.12
3Grete HoviSkien OK42.56+2.31
4Helga HaverstadLierbygda OL44.06+3.41
5Gunhild HennumLierbygda OL44.24+3.59
6Ingeborg Lobben GjennestadVegårshei IL44.32+4.07
7Guri BjørndalByåsen IL45.20+4.55
8Berit DanielsenIL Tyrving47.09+6.44
9Kari NatvigNittedal OL47.18+6.53
10Heidi FalckIL Tyrving47.51+7.26
11Berit BergeIL Tyrving50.15+9.50
12Rita ForsströmOK Raseborg50.18+9.53
13Eldbjørg G. KalbækkenTynset IF52.15+11.50
14Ann Karin TjørhomGanddal IL54.19+13.54
15Gunilla LärfarsLeksands OK55.34+15.09
16Anne Kjersti DaltveitFana IL56.10+15.45
17Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn59.56+19.31
18Toril EineFossum IF1.03.52+23.27
19Marianne SpanliLierbygda OL1.04.17+23.52
20Margaret RoseveareOppsal Orientering1.06.55+26.30
21Eli Tufte HanssenEiker OL1.23.01+42.36
22Inger SchibstedRøyken OL1.23.08+42.43
23Maggie RoachSLOWLUX1.26.33+46.08
24Lena HammerVestre Akers SK1.31.42+51.17
Lisa AnnersandOK Tyrbrutt
Marianne BandixenOLG Pfäfikonbrutt
Grete BerntsenMåren OKbrutt
Wenche BjørnstadRingsaker OKbrutt
Ingrid Opsahl BredesenFossum IFbrutt
Anne-Elise EdstrømOppsal Orienteringbrutt
Gerd FossestølNittedal OLbrutt
Turid GiilRond OLbrutt
Lena GottfridssonNittedal OLbrutt
Gunn Astrid JakobsenFredrikstad SKbrutt
Astrid Waaler KaasHeming Orienteringbrutt
Aase LøvlandKolbotn og Skimt OLbrutt
Tove Evensen MathisenPorsgrunn OLbrutt
Randi NilstadIL Tyrvingbrutt
Anne Line Nydal BergliaEiker OLbrutt
Kari OsmoenOs ILbrutt
Grete Berge OwrenFreidigbrutt
Gro PedersenOK Skeidibrutt
Anne Karin RibeSøgne og Songdalen OKbrutt
Unni RyeAsker Skiklubbbrutt
Kjersti SkantzeIL Tyrvingbrutt
Brit VoldenKongsberg OLbrutt

D 60-

2 420 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Unni Strand KarlsenFredrikstad SK37.54
2Gerd BjørsethKrokstadøra IL41.49+3.55
3Margrete JørandliGjø-Vard OL43.39+5.45
4Gro SolnørdalRudsbygd IL44.08+6.14
5Nina SoligardBergens TF46.49+8.55
6Elle M. MelbyeHeming Orientering47.29+9.35
7Live Joronn YtrehusRingerike OL50.01+12.07
8Aud KjemperudEiker OL53.41+15.47
9Emma Grete Feyling HaareKonnerud IL54.51+16.57
10Sunniva Johaug RyenOs IL55.41+17.47
11Lis DæhliLøten o-lag57.18+19.24
12Inger NergaardStokke IL1.02.53+24.59
13Siren GreveBergens TF1.05.25+27.31
14Kirsten BobachAalborg OK1.09.09+31.15
15Berit LundSandefjord OK1.24.17+46.23
16Helga PeveriEiker OL1.29.48+51.54
Gabriella AxelssonIdefjordens SKbrutt
Ingeborg BakkenMåren OKbrutt
Inger FinstadRaumar Orienteringbrutt
Bjørg Ingunn FjogstadOppsal Orienteringbrutt
Bodil KlakeggKolbotn og Skimt OLbrutt
Nina KolbergIL Tyrvingbrutt
Elisabeth RødAndebu ILbrutt

D 65-

2 390 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kari StrandeRingerike OL44.11
2Ingjerd SognnæsBergens TF48.11+4.00
3Berit HegdalBergens TF51.43+7.32
4Hilary PalmerNotts OC56.10+11.59
5Marit TyldumRudsbygd IL57.34+13.23
6Kjersti ThoStabæk IF1.00.21+16.10
7Anne Elvsaas MoRøyken OL1.04.18+20.07
8Berit RøsteRingsaker OK1.06.12+22.01
9Else-Margrethe BredlandSøgne og Songdalen OK1.07.41+23.30
10Inger LindløvOK Moss1.08.12+24.01
11Sylvia AndersenElverum OK1.09.01+24.50
12Kirsten BakkeGjø-Vard OL1.09.50+25.39
13Jessica KathleMåren OK1.13.47+29.36
14Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OL1.14.25+30.14
15Signe HeivollSøgne og Songdalen OK1.17.56+33.45
16Gry Bruland VråleSturla, IF1.20.13+36.02
Kari BergLarvik OKbrutt
Anne Marit FærdenKolbotn og Skimt OLbrutt
Astrid GjelstadSandefjord OKbrutt
Astri Ese HoleBergens TFbrutt
Kari NatåsBergens TFbrutt
Berit SaxhaugRaumar Orienteringbrutt
Aud I SpjelkavikIL Tyrvingbrutt
Anne Marie TimenesHadeland OLbrutt
Linda VerdeSturla, IFbrutt
Kari VikerhaugenOdal OL - Orienteringbrutt
Marit VågsnesKolbotn og Skimt OLbrutt

D 70-

2 390 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bjørg KocbachBergens TF51.15
2Torid KvaalFreidig52.44+1.29
3Katharina Mo BergeFreidig53.41+2.26
4Birgitte BekkelundRøyken OL1.01.11+9.56
5Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb1.03.08+11.53
6Elin DahlenRingerike OL1.05.12+13.57
7Torill SvendsenLunds OK1.06.56+15.41
8Odbjørg NordengRudsbygd IL1.08.00+16.45
9Tea ForbergRond OL1.11.10+19.55
10Ingeborg BøbelIL Imås1.14.27+23.12
11Eva AaldeFreidig1.17.41+26.26
12Inger Elisabeth KvaaseBækkelagets SK1.21.47+30.32
13Eli KlovningPorsgrunn OL1.23.11+31.56
14Inger Lise BjordalOppsal Orientering1.23.24+32.09
15Kjellaug HodnekvamBergens TF1.25.32+34.17
16Lajla TidemannGjø-Vard OL1.30.38+39.23
17Reidun M. KarlsenStavanger Orienteringsklubb1.31.45+40.30
18Aud Margret KirkhornMåren OK1.46.08+54.53
Onelma BlomhoffHeming Orienteringbrutt
Marith BrekkeHamar OKbrutt
Synnøve DalvaBø OLbrutt
Åste EggenMåren OKbrutt
Hjørdis EgnerHeming Orienteringbrutt
Aase Tove GoldenMåren OKbrutt
Ulla LindheIK Sternbrutt
Ingrid Lome-HagmanKolbotn og Skimt OLbrutt
Anne-Britt NilsenKjelsås ILbrutt

D 75-

2 100 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Unni Dirro BøhlerengenMåren OK49.26
2Margith ReppesgårdHedrum OL59.17+9.51
3Tirill Liby SeipOK Skeidi1.08.55+19.29
4Gudveig JørundlandOK Sør1.09.30+20.04
Unni DrageHaugerud IFbrutt
Marit Økern JensenBærums Skiklubbrutt
Ragnhild KrogvigKolbotn og Skimt OLbrutt

H 11-12

2 650 m, 107 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Teodor Mo HjelsethNydalens SK24.43
2Alfred BjørnerødOK Moss29.00+4.17
3Gaute BerganNydalens SK30.39+5.56
4Niklas Landsem MelhusSteinkjer OK31.29+6.46
5Atle Nikolai WølloKongsberg OL31.59+7.16
6Jonas MyhrAsker Skiklubb32.31+7.48
7Øyvind LamarkGanddal IL33.34+8.51
8Axel AaldeNydalens SK34.19+9.36
9Vetle Lysaker NorbomKonnerud IL34.39+9.56
10Jonas KroghOppsal Orientering35.45+11.02
11Stein Aas StræteRingerike OL36.20+11.37
12Sigurd VatnFrol IL36.21+11.38
13Kasper Bakken UlsethNydalens SK36.43+12.00
14Vegard RanestadHamar OK36.51+12.08
15Håkon TorsethLillehammer OK37.01+12.18
16Vemund MølnvikFreidig37.20+12.37
17Peder Aabogen HaugaardIndre Østfold OK37.36+12.53
17Fredrik MøllerStjørdals-Blink Orientering37.36+12.53
19Andreas GjetangerMåren OK38.45+14.02
20Simen GravningenStokke IL39.13+14.30
21Mats LindaasElverum OK39.41+14.58
22Anders TaraldsenLillehammer OK40.21+15.38
23Vegard Holm JohannesenKongsberg OL40.30+15.47
24Eivind EngløkkHaugesund IL Orientering40.44+16.01
25Martin Størmer-AntonsenNydalens SK41.39+16.56
26Per Ingvar TollehaugEiker OL42.47+18.04
27Martin Nøkleby MellingRingerike OL43.50+19.07
28Markus RichterSandnes IL (Rogaland)44.36+19.53
29Eirik Frydenlund NorlingNydalens SK44.43+20.00
30Johan EgerKongsberg OL45.36+20.53
31Kristian Fredriksen AasAsker Skiklubb45.48+21.05
32Magnus EngløkkHaugesund IL Orientering45.59+21.16
33Torjus Hoel BjoråIL Koll46.40+21.57
34Lars Horten JordetVingelen IL47.19+22.36
35Sander Tonjer FingarsenElverum OK47.27+22.44
36Gustav Andresen SkotteFossum IF48.35+23.52
37Elias StubberudNydalens SK48.53+24.10
38Sindre Vie StrislandFossum IF49.12+24.29
39Christian Fredrik BorgIL Koll49.16+24.33
40Eirik Vie StrislandFossum IF51.16+26.33
41Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb51.38+26.55
42Tobias MathisenPorsgrunn OL51.48+27.05
43Theodor BjørkSandefjord OK52.45+28.02
44Magnus Strømme LidTIF Viking52.53+28.10
45Alfred JohanssonOK Alehof54.33+29.50
46Håkon WedumLillehammer OK55.20+30.37
47Vegard Ulseth SylteFreidig55.50+31.07
48Børge Nilsen BergFossum IF56.33+31.50
49Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn57.49+33.06
50Birk F. SætnanFossum IF57.55+33.12
51Birk ThorstensenOppsal Orientering58.19+33.36
52Arne BerganKongsberg OL1.01.45+37.02
53Ole Edvard SnuggerudGjø-Vard OL1.02.09+37.26
54Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett1.04.26+39.43
55Rolf Andreas BergNydalens SK1.10.29+45.46
56Sondre EngebretsenOK Moss1.12.29+47.46
57Jo Randar HolmøyHadeland OL1.16.00+51.17
58Felix R. HyllesethSentrum OK1.16.03+51.20
59Vegard HaugSandnes IL (Rogaland)1.17.19+52.36
60Emil BeltrambaTOL1.32.56+1.08.13
61Eirik Nytun NergårdNittedal OL1.40.01+1.15.18
Jonas AarsethNydalens SKbrutt
Jakob Backer-TellnesAsker Skiklubbbrutt
Oskar BaklidKonnerud ILbrutt
Håvard BirkelandFossum IFbrutt
Mikael BirkelundAsker Skiklubbbrutt
Thomas BlomkvistFredrikstad SKbrutt
Arthur BrunborgNittedal OLbrutt
Bo Utseth BøhlerengenOppsal Orienteringbrutt
Emil Ruud FossheimAsker Skiklubbbrutt
Oskar FossåsRingerike OLbrutt
Sjur Holm GrønengLillehammer OKbrutt
Kristoffer HalsnesIndre Østfold OKbrutt
Jonas HasaasFossum IFbrutt
Petter HusåsOdal OL - Orienteringbrutt
Noah Rølles IssowitschRøyken OLbrutt
Kasper Kjær JørgensenMåren OKbrutt
Ola KjølstadRøyken OLbrutt
Anders KlavenesSandefjord OKbrutt
Andreas KorstadStjørdals-Blink Orienteringbrutt
Erlend LangeggenKongsberg OLbrutt
Bram LangerødFossum IFbrutt
Andreas LerøFossum IFbrutt
Tidemann LierIndre Østfold OKbrutt
Truls LunåsmoTynset IFbrutt
Brage Bell LysakerFana ILbrutt
Halvor LøkenKongsberg OLbrutt
Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OKbrutt
Vetle Søndmør MartinsenHamar OKbrutt
Ola MeenPorsgrunn OLbrutt
Jakub MilanKOS Tesla Brnobrutt
Mathias NyhaugAsker Skiklubbbrutt
Ask OlaussenOppsal Orienteringbrutt
Trond OldernesLillomarka OLbrutt
Sivert PoppeFredrikstad SKbrutt
Jakob RastadAsker Skiklubbbrutt
Anselm ReichenbachOppsal Orienteringbrutt
Fridtjof ReuschHeming Orienteringbrutt
Anders L. RosenvoldPorsgrunn OLbrutt
Lars Sigurd Baugstø RødnesOppsal Orienteringbrutt
Sigurd Saxe SandvikHalden SKbrutt
Annar Erlien SolerødGjø-Vard OLbrutt
Sverre StrandLierbygda OLbrutt
Harald Haanes StrandlieGjø-Vard OLbrutt
David VenkerFossum IFbrutt
William WoodhouseLillomarka OLbrutt
Kristoffer ØhlckersIL Tyrvingbrutt

H 13

3 130 m, 52 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK34.58
2Sondre YtterbøAsker Skiklubb36.34+1.36
3Nils TveiteÅs-NMBU Orientering39.12+4.14
4Cornelius BjørkSandefjord OK41.16+6.18
5Christopher EngebretsenOK Moss41.38+6.40
6August Syrdal ØenHeming Orientering43.53+8.55
7Henrik ReuschHeming Orientering44.13+9.15
8Ådne SkjærsteinIL Tyrving45.23+10.25
9Tobias AlstadFrol IL46.30+11.32
10Joakim Wilkens JernbergNydalens SK47.08+12.10
11Felix FinsrudAsker Skiklubb47.33+12.35
12Adam ConwayGuildford Orienteers47.37+12.39
13Birk Bell LysakerFana IL48.21+13.23
14Aksel MjelstadTIF Viking49.58+15.00
15Ulrik HellenTIF Viking53.12+18.14
16Mikkel HoltFreidig53.31+18.33
17Vetle DrageKongsberg OL55.23+20.25
18Kristian ØstermannHeming Orientering58.05+23.07
19Mikkel KatlaFossum IF59.35+24.37
20Jørgen Nøkleby MellingRingerike OL1.00.14+25.16
21Eirik ØvstedalNydalens SK1.00.15+25.17
22Sondre Zahl HagenFossum IF1.02.17+27.19
23Henrik R HoltHedrum OL1.02.47+27.49
24Ole Henrik WoxholthAsker Skiklubb1.03.54+28.56
25Olav LundKongsberg OL1.06.39+31.41
26Ferdinand FremmingHeming Orientering1.08.34+33.36
27Peder Bonden KjørsvikKongsberg OL1.10.09+35.11
28Ole Kristian TaksdalGanddal IL1.11.14+36.16
29Martin Wold StavrumFrol IL1.11.17+36.19
30Lars Øderud VatneBækkelagets SK1.11.56+36.58
31Vegard AarstadÅs-NMBU Orientering1.13.28+38.30
32Simen FritznerNittedal OL1.14.29+39.31
33Hans Matias GlomsrudIndre Østfold OK2.11.21+1.36.23
Marius BakkeFossum IFbrutt
Håkon Omholt BerrefjordLardal OLbrutt
Olav BirkelandFossum IFbrutt
Martin BirkelundAsker Skiklubbbrutt
Sigurd Amundsen BjørkliRingerike OLbrutt
Vebjørn Blom-HagenFossum IFbrutt
Even BordalRingsaker OKbrutt
Sander BystrømIndre Østfold OKbrutt
Erlend BørliFossum IFbrutt
Einar EideByåsen ILbrutt
Magnus Eide-FredriksenHeming Orienteringbrutt
Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubbbrutt
Tobias Mikael EspedalNydalens SKbrutt
Gaute FosstveitRaumar Orienteringbrutt
Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SKbrutt
Theodor LierIndre Østfold OKbrutt
John OtterleiØstmarka OKbrutt
Iver RingheimLarvik OKbrutt
Odin SætherFredrikstad SKbrutt

H 14

3 260 m, 40 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vegard KittilsenFreidig36.01
2Simen Spets StorhovFreidig37.07+1.06
3Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK37.32+1.31
4David RundeKristiansand OK37.33+1.32
5Bendik EliassenFredrikstad SK38.56+2.55
6Anders VestølVegårshei IL41.20+5.19
7Jo Even KolstadFreidig41.38+5.37
8Lars SandstadFreidig43.47+7.46
9Eirik BlågestadIndre Østfold OK45.12+9.11
10Gaute Kvittum NytrøenTynset IF47.45+11.44
11Tore MarkhusVerdal OK50.22+14.21
12Sondre OttesenFredrikstad SK51.49+15.48
13Even GravningenStokke IL54.54+18.53
14Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn55.26+19.25
15Sivert Sande KvermeFossum IF55.30+19.29
16Marius MøllerStjørdals-Blink Orientering56.09+20.08
17Ethan TebbuttLEI1.00.21+24.20
18Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering1.00.37+24.36
19Nicolai HarvikKonnerud IL1.02.27+26.26
20Trygve Nummedal OsFørde IL1.03.38+27.37
21Petter Liabakk EriksenByåsen IL1.04.18+28.17
22Herman BrunborgNittedal OL1.05.21+29.20
23Anders HorveiRaumar Orientering1.06.53+30.52
24Jonas VindalWing OK1.07.14+31.13
25Sindre Lysaker NorbomKonnerud IL1.09.29+33.28
26Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrett1.10.26+34.25
27Even Nygaard ØstrengRaumar Orientering1.18.08+42.07
28Asgeir EspelandTynset IF1.27.48+51.47
29Knut Heikki Odland TorgersenBergens TF1.50.26+1.14.25
Lars Ranheim BrynestadRingsaker OKbrutt
Odd-Anton HermansenKristiansand OKbrutt
Eirik ImrikFredrikstad SKbrutt
Even KarlsenLillehammer OKbrutt
Jostein KarlsenLillehammer OKbrutt
Simen MasdalLillomarka OLbrutt
Tomas MilanKOS Tesla Brnobrutt
Eivind Berner MyhreFossum IFbrutt
Ole Øivind NorstedHalden SKbrutt
Kristian Fredrik ThomassenVaregg Fleridrettbrutt
Lars Young VikNydalens SKbrutt

H 13-16C

2 480 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tage RosenlundVaregg Fleridrett35.34
2Eirik AndersenNydalens SK44.50+9.16
3Martin Kjos BarkenæsFet OL49.23+13.49
4Kristian StrømNydalens SK1.03.46+28.12
5Sigurd Paulsen AskLierbygda OL1.14.02+38.28
6Jens HusbyMalvik IL1.34.45+59.11
Even Amundsen BjørkliRingerike OLbrutt
Simeon BraatenOdal OL - Orienteringbrutt
Olaf Halsaa DolvenAsker Skiklubbbrutt
Eilev KvaaleAsker Skiklubbbrutt
Lars Gåsvik NarvestadHalden SKbrutt
Andreas Skjelland HeggStokke ILbrutt
Petter StigeAsker Skiklubbbrutt
Martin ThomassenVaregg Fleridrettbrutt

H 13-16N

2 510 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mathias RøddeSandnes IL (Rogaland)54.33
Kasper OlsenBotne SKbrutt

H 15

3 290 m, 52 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sander ArntzenAsker Skiklubb39.57
2Marius AurebekkKristiansand OK44.19+4.22
3Aslak HeimdalKonnerud IL45.05+5.08
4Niels Christian HellerudHalden SK49.13+9.16
5Kristian PyttenKristiansand OK50.11+10.14
5Stian RykkjeStord Orientering50.11+10.14
7Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering50.25+10.28
8Olav TorgersenBækkelagets SK51.52+11.55
9Emil StørmerFossum IF53.35+13.38
9Per Clemet WisløffAsker Skiklubb53.35+13.38
11Audun Uglenes BerganNydalens SK53.47+13.50
12Alexander Repstad StoremyrIL Hauken54.56+14.59
13Petter Astrup ArnesenHeming Orientering55.10+15.13
14Mats EidsmoFreidig55.55+15.58
15Skjalg NysæterSkien OK56.12+16.15
16Jonas MyhreKristiansand OK56.25+16.28
17Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb57.37+17.40
18Jostein Svaland DaleOL Vallset/Stange58.37+18.40
19Trygve Bø KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering58.43+18.46
20Rasmus MathisenPorsgrunn OL59.39+19.42
21Simen Eliassen KvarmeSteinkjer OK59.44+19.47
22Peter GisholtFossum IF1.00.43+20.46
23Audun Melby JacobsenLardal OL1.01.27+21.30
24Vegard Øverli BergKongsberg OL1.04.40+24.43
25Elias Skjolden SørensenLillomarka OL1.07.17+27.20
26Kristian Fredrik LynumFreidig1.07.24+27.27
27Fredrik SveenVang OL1.09.43+29.46
28Njaal Ellegaard MelbyVang OL1.10.33+30.36
29Trygve MyhrAsker Skiklubb1.12.33+32.36
30Even LindaasElverum OK1.13.05+33.08
31Sølve DrageKongsberg OL1.14.05+34.08
32Patrick ThomassenModum OL1.14.09+34.12
33William Resvoll SkaugOppsal Orientering1.16.51+36.54
34Mathias RosenlundVaregg Fleridrett1.19.14+39.17
35Sølve WathneSandnes IL (Rogaland)1.19.56+39.59
36Are LodgaardByåsen IL1.21.50+41.53
37Torjus UllernIL Tyrving1.25.19+45.22
38Haakon Johann Slang-SundsetvikHalden SK1.32.13+52.16
39Elias ØhmanGjø-Vard OL1.34.37+54.40
Sivert Åmodt AmundsenLardal OLbrutt
Oskar ArnevikRingerike OLbrutt
Kristoffer BryneHeming Orienteringbrutt
Ole Johan BråtenVang OLbrutt
Eskil FrøislandVang OLbrutt
Oliver Wallin HigginsIL Tyrvingbrutt
Erik Hæstad BjørnstadFossum IFbrutt
Even LundeVarteig OLbrutt
Vegard LøvliAsker Skiklubbbrutt
Andreas RambergØstmarka OKbrutt
Sølve Nordahl RolfsenHeming Orienteringbrutt
Kristian RykkjeVaregg Fleridrettbrutt
Johan StorebakkenHamar OKbrutt

H 16

3 720 m, 54 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kasper FosserHeming Orientering40.19
2Einar MelsomFossum IF41.40+1.21
3Erling HjermstadFossum IF43.40+3.21
4Øyvind HjermstadFossum IF44.33+4.14
5Sebastian DalandKristiansand OK46.25+6.06
6Jørgen BaklidKonnerud IL46.30+6.11
7Sindre R HoltHedrum OL46.39+6.20
8Bjørn Anders FlågenHeming Orientering47.50+7.31
9Michael SvobodaFoothills Wanderers Orienteeri49.17+8.58
10Oscar JohanssonOK Dacke50.46+10.27
11Styrk Hundseid KamsvågFossum IF50.47+10.28
12Einar EkelandOddersjaa SSK51.17+10.58
13Joar OldernesLillomarka OL51.29+11.10
14Oskar Spets StorhovFreidig57.00+16.41
15Mathias HermstadFreidig58.48+18.29
16Sigurd Ranheim BrynestadRingsaker OK1.00.10+19.51
17August Asheim BirkelandHalden SK1.01.30+21.11
18Oscar LyngenFrol IL1.01.46+21.27
19Even-Johan KaspersenMo OK1.02.10+21.51
20Joar GjerdahlKonnerud IL1.02.42+22.23
21Erlend BrendstuenHalden SK1.03.40+23.21
22Martin Andresen SkotteFossum IF1.05.37+25.18
23Sindre Vestengen LianLillomarka OL1.07.10+26.51
24Lavran ThorstensenOppsal Orientering1.10.04+29.45
25Jørgen Rannem HalseSteinkjer OK1.16.39+36.20
26Samuel BraatenOdal OL - Orientering1.16.51+36.32
27Håkon LundKongsberg OL1.19.38+39.19
28Nicholas WilsonLEI1.21.55+41.36
29Johan Teodor WestlyAsker Skiklubb1.22.11+41.52
30Leif BlakeYukon O Association1.22.44+42.25
31Marius Ekrem FinstadBodø og Omegn IF Orientering1.25.24+45.05
32Børge BrenåsVarteig OL1.27.00+46.41
33Axel HoveidAsker Skiklubb1.29.58+49.39
34Håvard RokkanMo OK1.35.30+55.11
35Benjamin AasenSarpsborg OL1.35.46+55.27
36Haakon JohannesenIndre Østfold OK1.41.03+1.00.44
Nikolai Jones ArnesenHeming Orienteringbrutt
Andreas GlomsrudStjørdals-Blink Orienteringbrutt
Erik Rolfsen HaugmoHeming Orienteringbrutt
Sindre Rolfsen HaugmoHeming Orienteringbrutt
Håvard HovdeRingsaker OKbrutt
Oscar Hæstad BjørnstadFossum IFbrutt
Espen Hegstad KrügerNydalens SKbrutt
Sjur KvisleAsker Skiklubbbrutt
Henrik André LarsenKongsberg OLbrutt
Sigurd Landsem MelhusSteinkjer OKbrutt
Sverre NarumOL Vallset/Stangebrutt
Sivert SemSteinkjer OKbrutt
Håvard Olai SolbakkenBodø og Omegn IF Orienteringbrutt
Tord StrandKongsberg OLbrutt
Øystein Rønning StrandNydalens SKbrutt
Selmer WathneSandnes IL (Rogaland)brutt
Alexander Skaug YtterbølHalden SKbrutt
Håkon Thunshelle ØvstedalNydalens SKbrutt

H 15-16B

3 230 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sindre BråtenVegårshei IL47.25
2Emil Bjørnstad StrandRaumar Orientering1.12.06+24.41
Sivert Åmodt AmundsenLardal OLbrutt
Magnus GjerstadOsterøy ILbrutt

H 17-20

3 600 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Håvard Nummedal OsFørde IL49.50
2Henrik Chr. HirschIF Trauma56.35+6.45
3Lars BredalenNittedal OL59.45+9.55
4Lars Gustav RogneNittedal OL1.08.05+18.15
5Ove HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)1.15.12+25.22
6Fredrik StudsrudHisøy OK1.15.20+25.30
7Peter Martinus Freyborg UranGimle IF1.23.35+33.45
8Arvid NelsonLardal OL1.31.01+41.11
Sander ArnevikRingerike OLbrutt
Håvard BakkeRingerike OLbrutt
Vegard BendiktsenKonnerud ILbrutt
Håkon BlågestadIndre Østfold OKbrutt
Takashi HitraharaTeam Japanbrutt
Krister HovdeRingsaker OKbrutt
Takaksugu KobayashiTeam Japanbrutt
Erland KvisleAsker Skiklubbbrutt
Anders LøsetRingerike OLbrutt
Kjetil MølnvikFreidigbrutt
Are Helle MårdalenFreidigbrutt
Simon NysæterSkien OKbrutt
Vetle ReinhartsenKristiansand OKbrutt
Lasse SimonsenFredrikstad SKbrutt
Henrik Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orienteringbrutt
Taiki TanakaTeam Japanbrutt
Euan TebbuttLEIbrutt
Jørgen Teigen SøgårdKongsberg OLbrutt
Are WigaardOppsal Orienteringbrutt

H 21-

4 230 m, 48 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Damien RenardKongsberg OL45.55
2Erik TrøenModum OL52.27+6.32
3Gunnar A FiskumNTNUI52.38+6.43
4Øyvind SteinbekkenOdal OL - Orientering54.22+8.27
5Gustav FiskumNTNUI55.17+9.22
6Håvard Krey HansenOK Silsand55.52+9.57
7Bjørn Tore MathisenIL Tyrving56.05+10.10
8Magnus KyrkjebøTIF Viking1.00.20+14.25
9Ola LestebergKongsberg OL1.01.44+15.49
10Sindre BækLøten o-lag1.02.12+16.17
11Morten Bjerga SundliGanddal IL1.03.02+17.07
12Terje Faugstad BjertnesNTNUI1.03.52+17.57
13Stein Arve SkjakerHadeland OL1.05.48+19.53
14Eirik Holth JohannessenRøyken OL1.05.54+19.59
15Jan Fredrik HelgakerFossum IF1.06.03+20.08
16Halvor LundFreidig1.08.05+22.10
17Kristian Frafjord HaarrGanddal IL1.10.31+24.36
18Håkon Nergaard BergStokke IL1.13.51+27.56
19Halvor SteinsholtÅs-NMBU Orientering1.16.55+31.00
20Fredrik LarsenIndre Østfold OK1.18.13+32.18
21Kristoffer NeslandNTNUI1.19.01+33.06
22Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb1.33.35+47.40
23Henrik Kvikne HansenStavanger Orienteringsklubb2.00.12+1.14.17
24Sturle NordeideGneist, IL2.08.16+1.22.21
Tor Andreas AndersenHalden SKbrutt
Halvor AurmoHeming Orienteringbrutt
Vegard Østlid BagstevoldKongsberg OLbrutt
Erlend BjerkestrandÅrvoll ILbrutt
Sindre FjogstadOppsal Orienteringbrutt
Eskil Sande GullordRaumar Orienteringbrutt
Sondre Sande GullordNTNUIbrutt
Bjørn HaavengenKongsberg OLbrutt
Audun HokholtKolbotn og Skimt OLbrutt
Erlend IsachsenAsker Skiklubbbrutt
Kjell Arild KarlsenFredrikstad SKbrutt
Øyvind LundRaumar Orienteringbrutt
Erlend NydalNTNUIbrutt
Per Melander OftenNTNUIbrutt
Mikael OlaussonOslostudentenes IKbrutt
Daniel OliversenTrøsken ILbrutt
Ruben OlsenOK Silsandbrutt
Morten Nilstad PettersenIL Tyrvingbrutt
Stefan RingOK Löftanbrutt
Fredrik RosenbergNTNUIbrutt
Christian F SchiveHalden SKbrutt
Erin SchrimOUSAbrutt
Erik StordalAsker Skiklubbbrutt
Leif StørmerFossum IFbrutt

H 35-

4 230 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jostein F. TellnesAsker Skiklubb52.31
2Kim RichterSandnes IL (Rogaland)1.08.53+16.22
3Jon KjensethHeming Orientering1.09.42+17.11
4Stefan KernstockOslostudentenes IK1.11.01+18.30
5Claus BobachAalborg OK1.13.09+20.38
6Helge BakkehøiØstmarka OK1.13.12+20.41
7Hans EgefalkHagaby GoIF1.15.53+23.22
8Erik Rytter JakobsenOK Moss1.19.19+26.48
9Morten Vilbo SørumRaumar Orientering1.20.40+28.09
10Petter Oen-SivertsenTIF Viking1.43.55+51.24
Rolf AlstadFrol ILbrutt
Vegard BroxIL Tyrvingbrutt
Fredrik CampbellAlmbybrutt
Kjell Arne HålandOK Sørbrutt
Trond KortnerØstmarka OKbrutt
Pavel MilanKOS Tesla Brnobrutt
Per-Ivar NikolaisenOppsal Orienteringbrutt
Stian OverskeidIndre Østfold OKbrutt
Damien RenardKongsberg OLbrutt
Ivar SeierstadIL GeoFormbrutt
Morten SvihusGanddal ILbrutt

H 40-

4 090 m, 64 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bjørn Erik GlomsrudIndre Østfold OK48.28
2Pål KittilsenFreidig48.47+0.19
3Steinar LandeBø OL52.22+3.54
4Torbjørn Blom-hagenFossum IF52.43+4.15
5Jon Arne GlomsrudStjørdals-Blink Orientering53.09+4.41
6Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL55.36+7.08
7Thomas BedinIndre Østfold OK55.48+7.20
8Torbjørn KravdalGjø-Vard OL57.06+8.38
9Gisle NysæterSkien OK57.19+8.51
10Olav EideOslostudentenes IK58.25+9.57
11Rune BlågestadIndre Østfold OK59.17+10.49
12Johs HjelmstadBækkelagets SK59.51+11.23
13Øyvind LienGjø-Vard OL1.00.10+11.42
14Henning Bratland CarlsenOK Moss1.00.44+12.16
15Bjørn HaugeFet OL1.01.32+13.04
16Svein Anders MelhusSteinkjer OK1.01.48+13.20
17Christopher RolsdorphGrue IL1.03.55+15.27
18Audun BjerknesMåren OK1.04.49+16.21
19Jens TjentlandLardal OL1.04.53+16.25
20Jørn-Are LongfjeldModum OL1.08.58+20.30
21Øystein HusbyMalvik IL1.09.17+20.49
22Knut Jostein SætnanFossum IF1.12.47+24.19
23Pål ThomassenVaregg Fleridrett1.13.34+25.06
24Martin ØhmanGjø-Vard OL1.14.15+25.47
25Trond EvensenOL Tønsberg og omegn1.16.43+28.15
26Jon-Kåre HansenTIF Viking1.20.46+32.18
27Per Kristian RamstadFet OL1.22.11+33.43
28Sander StielstraSauda Orienteringsklubb1.38.20+49.52
29Tormod KleppaLillehammer OK1.42.20+53.52
Geir Johan AndersenRaumar Orienteringbrutt
Harald BakkeFossum IFbrutt
Frode BakkehøiØstmarka OKbrutt
Tom BerganFet OLbrutt
Ola BratlieIL BUL-Tromsøbrutt
Tor BrennaNittedal OLbrutt
Espen DanevadFredrikstad SKbrutt
Steinar EastwoodLillomarka OLbrutt
Anders FærdenKolbotn og Skimt OLbrutt
Kyrre GranFet OLbrutt
Charles HalaasFossum IFbrutt
Leif Erik HavnenRøyken OLbrutt
Pål Christian IngierdBækkelagets SKbrutt
Jan Anders IstadAsker Skiklubbbrutt
Eirik JørgensenAsker Skiklubbbrutt
Ole Petter KjerkreitSteinkjer OKbrutt
Kjetil KjernsmoRøyken OLbrutt
Dag Arne LierIndre Østfold OKbrutt
David LøverModum OLbrutt
Simo MartomaaKalevan rastibrutt
Jan-Henrik NilsenOppsal Orienteringbrutt
Frode NysæterSkien OKbrutt
Erik PaulsrudIL Kollbrutt
Øystein RastadAsker Skiklubbbrutt
Martin ReichenbachOppsal Orienteringbrutt
Espen RøsteKongsberg OLbrutt
Anders SollienOL Toten-Trollbrutt
Vegard SpitenKongsberg OLbrutt
Runar StangTrøsken ILbrutt
Øyvind StoksethHalden SKbrutt
Magne SætherFredrikstad SKbrutt
Runar ThorstensenOppsal Orienteringbrutt
Øyvind ThømtIndre Østfold OKbrutt
Gunnar VatnFrol ILbrutt
Øystein WiersdalenNedre Sigdal IFbrutt

H 45-

4 130 m, 137 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kjetil BjørloHalden SK46.21
2Tomas EidsmoFreidig47.23+1.02
3Erik HaugStokke IL47.44+1.23
4Henrik OttesenFredrikstad SK48.21+2.00
5Andreas SylteFreidig49.55+3.34
6Helge GisholtOK Skeidi51.50+5.29
7Svein NygårdLillomarka OL52.02+5.41
8Tore BredalenNittedal OL53.24+7.03
9Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)53.39+7.18
10Espen BergstrømHalden SK53.44+7.23
11Bjørnar OlsrødStokke IL55.45+9.24
12Einar GisholtFossum IF56.13+9.52
13Frank LøwengreenFredrikstad SK56.31+10.10
14Håvard HågårdStjørdals-Blink Orientering56.50+10.29
15Sigmund VisterIndre Østfold OK57.05+10.44
16Bjørn Idar SætranIF Trauma57.35+11.14
17Tore NymarkAskøy OL57.56+11.35
18Peder NatvigIL Koll58.02+11.41
19Tommy JauhojärviAsker Skiklubb58.05+11.44
20Arild AndresenFossum IF58.36+12.15
21Kimme ArnesenHeming Orientering59.05+12.44
22Gjermund GravirAsker Skiklubb59.38+13.17
23Odd-Ivan LorentsenOK Silsand1.00.04+13.43
24Per Øivind EgerKongsberg OL1.01.21+15.00
25Henning MartinsenFredrikstad SK1.01.35+15.14
26Jakob HaugenStjørdals-Blink Orientering1.01.40+15.19
27Christian GløgårdNittedal OL1.01.46+15.25
28Trond Sigvald HetlandKolbotn og Skimt OL1.02.42+16.21
29Christian GrotnesIL Tyrving1.03.06+16.45
30Hans JevanordFossum IF1.03.20+16.59
31Knut Harald HyllesethSentrum OK1.03.21+17.00
32Dag Helland-HansenIL Tyrving1.04.02+17.41
33Christian JomaasFossum IF1.04.33+18.12
34Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)1.04.42+18.21
35Jørn MoeFet OL1.05.37+19.16
36Ronny RykkjeVaregg Fleridrett1.05.50+19.29
37Terje BlindheimLillomarka OL1.05.53+19.32
38Oddvar TaksdalGanddal IL1.05.56+19.35
39Ivar MølnvikFossum IF1.06.18+19.57
40Pål WinsentsMåren OK1.06.34+20.13
41Per Erik LarsenSandefjord OK1.06.35+20.14
42Arne Håkon JørgensenSandefjord OK1.06.38+20.17
43Roar MathisenOL Tønsberg og omegn1.06.51+20.30
44Bernt BrynhildsenWing OK1.07.08+20.47
45Bjart Are HellenTIF Viking1.07.11+20.50
45Morten RannemFossum IF1.07.11+20.50
47Øyvind MikkelsenKristiansand OK1.07.35+21.14
48Itsuki KunisawaTeam Japan1.07.45+21.24
49Jon SkriubakkenPorsgrunn OL1.08.19+21.58
50Vidar GjelstadSandefjord OK1.08.42+22.21
51John Arvid DjupeslandHaugesund IL Orientering1.08.45+22.24
52Jan Erik AalbergBækkelagets SK1.09.09+22.48
53Thorbjørn VærpKristiansand OK1.09.26+23.05
54Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett1.09.32+23.11
55Bjørn MartiniAsker Skiklubb1.10.24+24.03
56Jon Terje EkelandOddersjaa SSK1.11.21+25.00
57Sverre WisløffAsker Skiklubb1.12.55+26.34
58Geir Henrik HirschIF Trauma1.12.59+26.38
59Espen MesselIL Koll1.13.07+26.46
60Bjørn Axel GranHalden SK1.14.35+28.14
61Christian ReuschHeming Orientering1.16.01+29.40
62Kjetil DammTIF Viking1.21.05+34.44
63Gard AntonsenFredrikstad SK1.22.13+35.52
64Arnfinn MoeFredrikstad SK1.22.55+36.34
65Anders FlågenHeming Orientering1.23.23+37.02
66Gudmund JenssenHalden SK1.23.30+37.09
67Viggo EriksenFossum IF1.27.07+40.46
68Rune SørensenSturla, IF1.27.26+41.05
69Bård Øyvind SolbergStjørdals-Blink Orientering1.27.45+41.24
70Stein H. HagenFossum IF1.30.08+43.47
71Pål AngvollFredrikstad SK1.30.38+44.17
72Tor OlsenIF Trauma1.31.54+45.33
73Atle WølloKongsberg OL1.31.55+45.34
74Øystein WiggenByåsen IL1.32.21+46.00
75Håkon BrynjulfsenOK Silsand1.35.16+48.55
76Harald StorrønningByåsen IL1.42.23+56.02
77Stig MjelstadTIF Viking1.43.32+57.11
78Inge HaugeHisøy OK1.49.56+1.03.35
79Torkel IrgensBodø og Omegn IF Orientering1.51.19+1.04.58
Eilert B AamodtOppsal Orienteringbrutt
Lars-Inge ArnevikRingerike OLbrutt
Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OLbrutt
Lars BaklidKonnerud ILbrutt
Ole Christian BangHamar OKbrutt
Dario BeltrambaTOLbrutt
Carl Henrik BjørsethOL Tønsberg og omegnbrutt
Jon-Anders BordalRingsaker OKbrutt
Trond BrevikFossum IFbrutt
Håkon BørliFossum IFbrutt
Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubbbrutt
Tor Ivar ChristiansenOL Tønsberg og omegnbrutt
Håkon DanevadÅs-NMBU Orienteringbrutt
Harald Eide-FredriksenHeming Orienteringbrutt
Lars EnerhaugenModum OLbrutt
Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orienteringbrutt
Øyvind FlaattenOK Skeidibrutt
Asle Sagli GudimIndre Østfold OKbrutt
Per Olav GulbrandsenLarvik OKbrutt
Sven Arne GylterudFossum IFbrutt
Anders Kristian HoltHedrum OLbrutt
Frode IkdahlBodø og Omegn IF Orienteringbrutt
Knut Ivar JohansenSandefjord OKbrutt
Tom KristensenLarvik OKbrutt
Jon Erik KvarmeRøyken OLbrutt
Eivind LandeEidskog OLbrutt
Nils Ragnar LiholtLillomarka OLbrutt
Finn Henry LillestrandTrøsken ILbrutt
Trond LundIL Tyrvingbrutt
Erik LundgårdVang OLbrutt
Syver LøkenKongsberg OLbrutt
Steinar LågAsker Skiklubbbrutt
Stein MellaOppsal Orienteringbrutt
Stig MellingRingerike OLbrutt
Bård MoumHalden SKbrutt
Ole MyklemyrEiker OLbrutt
Olav NedrelidOppsal Orienteringbrutt
Claus NorstedHalden SKbrutt
Sten Åge NygårdseterVegårshei ILbrutt
Svein OtterleiØstmarka OKbrutt
Henrik OttesenStord Orienteringbrutt
Øystein RappRaumar Orienteringbrutt
Helge RosenlundVaregg Fleridrettbrutt
Sveinung RykkjeStord Orienteringbrutt
Henning RøbergNittedal OLbrutt
Bent Erik SkaugOppsal Orienteringbrutt
Trond-Henry SkjønsfjellNordreisa ILbrutt
Torgeir SnilsbergOK Mossbrutt
Øyvind SolliFet OLbrutt
Pål SommerheinOK Hortenbrutt
Odd StrandKongsberg OLbrutt
Ståle SønsterudbråtenRaumar Orienteringbrutt
Einar TesloHadeland OLbrutt
Paul TorvundØstmarka OKbrutt
Odd WallumSävedalens AIKbrutt
Espen WigaardOppsal Orienteringbrutt
Ian WilsonLEIbrutt
Hans Otto ØverbyKongsberg OLbrutt

H 50-

3 560 m, 106 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Øystein HoloFossum IF40.38
2Tore BjørnerødOK Moss42.12+1.34
3Atle DengerudSteinkjer OK42.14+1.36
4Arild AasheimGanddal IL43.13+2.35
5Nils Petter FremmingHeming Orientering43.48+3.10
6Kim Farnes HansenLierbygda OL43.56+3.18
7Svein-Erik SøgårdKongsberg OL44.06+3.28
8Tore JuvikIL Gular44.52+4.14
9Øyvind DrageKongsberg OL45.30+4.52
10Per Olav NærestadIF Trauma45.42+5.04
11Jostein MårdalenFreidig46.30+5.52
12Sturla SætherFreidig46.34+5.56
13Knut Erling ØenHeming Orientering46.38+6.00
14Bjørn HøllelandFana IL47.03+6.25
14Gløer WinsvoldSentrum OK47.03+6.25
16Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)47.42+7.04
17Gunnar TengeÅs-NMBU Orientering47.48+7.10
18Hallvard KorenOK Moss48.25+7.47
19Njål SvingheimKonnerud IL48.49+8.11
20Bjørn Henning GrandalIL Tyrving49.14+8.36
21Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett49.44+9.06
22Bjørn BakkevigHeming Orientering49.54+9.16
23Johan LundeIL Koll50.10+9.32
24Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn50.31+9.53
25Guttorm L EggeOslostudentenes IK50.54+10.16
26Rolv Anders SystadLyn Ski51.36+10.58
27Jim RussellBendigo Orienteers51.43+11.05
28Øystein JensenSarpsborg OL52.09+11.31
29Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering53.30+12.52
30Gisle WathneSandnes IL (Rogaland)53.40+13.02
31Egil EideIL Tyrving53.48+13.10
32Roar ByeModum OL55.09+14.31
33Terje MelsomFossum IF56.24+15.46
34Lasse ArnesenHeming Orientering56.35+15.57
35Terje HenriksenAsker Skiklubb56.37+15.59
36Stein MarkhusVerdal OK57.11+16.33
37Geir BråtenVegårshei IL57.44+17.06
38Dag BrenåsVarteig OL59.01+18.23
39Håkon JendalFossum IF59.21+18.43
40Knut AasRingerike OL1.00.06+19.28
41Lars BergersenStavanger Orienteringsklubb1.00.20+19.42
42Frode KamsvågIL Tyrving1.04.26+23.48
43Øyvind SchjelderupFreidig1.04.27+23.49
44Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)1.06.55+26.17
45Ole Petter VestølVegårshei IL1.07.39+27.01
46Arne KristensenStokke IL1.08.54+28.16
47Knut HagenByåsen IL1.11.01+30.23
48Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb1.11.36+30.58
49Øyvind GrandumIL GeoForm1.11.43+31.05
50Terje Ulla EikenKongsberg OL1.12.47+32.09
51Lars Stuland LarsenVaregg Fleridrett1.12.56+32.18
52Ole TørnqvistFana IL1.13.43+33.05
53Roger Andre VaneboKongsberg OL1.16.43+36.05
54Peter DirksenSauda Orienteringsklubb1.20.12+39.34
55Graeme DawsonGaringal Orienteers1.23.12+42.34
56Phil ConwayGuildford Orienteers1.23.34+42.56
57Johannes GjerstadOsterøy IL1.27.50+47.12
58Are NjåsteinIL Tyrving1.34.03+53.25
Stein-Arne AlnæsRaumar Orienteringbrutt
Per Arne ArnesenKolbotn og Skimt OLbrutt
Trond BaklidKonnerud ILbrutt
Bjørn BendiktsenKonnerud ILbrutt
Vidar BenjaminsenLillomarka OLbrutt
Øivind BergetSarpsborg OLbrutt
Idar BrekkeÅs-NMBU Orienteringbrutt
Terje BråtenRaumar Orienteringbrutt
Bo EngdahlIL Kollbrutt
Jan Richard EriksenAsker Skiklubbbrutt
Jon FixdalIL Kollbrutt
Lars D. FjeldstadRingerike OLbrutt
Arne FossheimAsker Skiklubbbrutt
Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OLbrutt
Bjørn GulbrandsenAsker Skiklubbbrutt
Øyvind HelmersenFet OLbrutt
Gunnar HopeModum OLbrutt
Klaus HorneIL Tyrvingbrutt
Tormod JensenSarpsborg OLbrutt
Kolbjørn KasinKongsberg OLbrutt
Svein Terje KolstadFreidigbrutt
Tore KolstadMo OKbrutt
Are KristiansenIL Tyrvingbrutt
Harald KvisliNotodden OLbrutt
Ole Kjell LangmyrenLillomarka OLbrutt
Bjørn Victor LarsenKongsberg OLbrutt
Petter LøeNotodden OLbrutt
Håkon LøvliAsker Skiklubbbrutt
Thor MellaOppsal Orienteringbrutt
Torkjel NesheimIL Tyrvingbrutt
Thor NorderudIL Tyrvingbrutt
Pål Kogstad NæssRaumar Orienteringbrutt
Jim OlaussenHalden SKbrutt
Per OlaussenFredrikstad SKbrutt
Christian Nordahl RolfsenHeming Orienteringbrutt
Gjermund RørenEiker OLbrutt
Erlend RåheimOK Østbrutt
Steve SamuelsenBodø og Omegn IF Orienteringbrutt
Tore SandemIndre Østfold OKbrutt
Sven SimonsenFredrikstad SKbrutt
Bent SkatvedtRaumar Orienteringbrutt
Per StedjeØstmarka OKbrutt
Bjørn Tore ThoresenSarpsborg OLbrutt
Arne TorgersenBækkelagets SKbrutt
Odd WallumSävedalens AIKbrutt
Marek WolowczykUNTS Warszawabrutt
Øystein ØstermannHeming Orienteringbrutt
Per ØstrengRaumar Orienteringbrutt

H 55-

3 390 m, 95 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jørgen MårtenssonModum OL40.28
2Jan GranstedtHalden SK43.27+2.59
3Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering45.43+5.15
4Jan BlandkjennKristiansand OK46.30+6.02
5Nils HæstadFossum IF46.48+6.20
6Jon BjørgumKristiansand OK47.36+7.08
7Kjell MarksetIL Koll48.20+7.52
8Onno VerberneOL Toten-Troll48.32+8.04
9Egil Wickstrand IversenHeming Orientering48.50+8.22
10Martin GranlyLillomarka OL49.10+8.42
11Kjell DaleSandnes IL (Rogaland)49.14+8.46
12Morten DueMåren OK49.31+9.03
13Kjell Einar AndersenVarteig OL50.32+10.04
14Ove MartinsenHauketo IF50.56+10.28
15Håvard SteinsholtÅs-NMBU Orientering52.42+12.14
16Arne JohannesenIL Gular53.27+12.59
17Bjørn SolbergseterAustmarka IL55.01+14.33
18Geir OwrenFreidig55.38+15.10
19Morten KarlsenMåren OK55.51+15.23
20Kristen RibeSøgne og Songdalen OK56.30+16.02
21Torgeir StrandFana IL56.39+16.11
22Harald ØstbyeElverum OK56.48+16.20
23Ingemar Jansson HaverstadLierbygda OL56.54+16.26
24Tommy SævareidOs Orienteringsklubb57.36+17.08
25Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)59.33+19.05
26Tore SundtjønnÅrvoll IL59.58+19.30
27Tor StrandRaumar Orientering1.00.14+19.46
28Øyvind Roger HansenRøyken OL1.00.41+20.13
29Sönke BandixenOLG Pfäfikon1.02.36+22.08
30Johan MattssonLillomarka OL1.04.05+23.37
31Nikolay KrupnovIL Tyrving1.05.03+24.35
32Hallvard BergIL Tyrving1.06.13+25.45
33Roar TønnessenKongsberg OL1.06.50+26.22
34Sigbjørn ModalsliFossum IF1.07.34+27.06
35Håkon B. BøBodø og Omegn IF Orientering1.10.27+29.59
36Bjørn ReinhartsenKristiansand OK1.10.38+30.10
37Peter PrydzNeverfjord IL1.10.45+30.17
38Pål WærumSteinkjer OK1.12.49+32.21
39Thor Inge TollehaugEiker OL1.16.31+36.03
40Svein Harald HansenOK Silsand1.17.31+37.03
41Matti TorgersenBergens TF1.19.54+39.26
42Bo EmilssonOppsal Orientering1.22.43+42.15
43Tron SolbergOK Skeidi1.22.59+42.31
44David RoachSLOWLUX1.25.50+45.22
45Truls AngellLillomarka OL1.26.51+46.23
46Jon BergetHeming Orientering1.38.53+58.25
47Pål HellerudHalden SK2.02.56+1.22.28
Rolf E. AndersenLierbygda OLbrutt
Per Arne AndresenKolbotn og Skimt OLbrutt
Jack BjørnsenKristiansand OKbrutt
Axel BromanderFredrikstad SKbrutt
Bjørn Are CarlssonFossum IFbrutt
Yngvar ChristiansenBækkelagets SKbrutt
Axel DamgaardOL Trollobrutt
Per Kristian EkebergIL Tyrvingbrutt
Knut EngenRaumar Orienteringbrutt
Helge EriksenByåsen ILbrutt
Karl Aasmund ErøyOK Mossbrutt
Hallvard FjærLillomarka OLbrutt
Lars FremstadLarvik OKbrutt
Roy GjerdingOK Mossbrutt
Yngve GottfridssonNittedal OLbrutt
Ingar HalsSogndal ILbrutt
John HansenKristiansand OKbrutt
Lars HjermstadFossum IFbrutt
Morten Anker HoffmannLillomarka OLbrutt
Olav JohannessenKolbotn og Skimt OLbrutt
Kristian KalagerAsker Skiklubbbrutt
Rune KarstensenStavanger Orienteringsklubbbrutt
Arild KirkerødSarpsborg OLbrutt
Per Olaf KlemsdalVarteig OLbrutt
Jens Olav KløvrudLillomarka OLbrutt
Morten KongsbergIL Tyrvingbrutt
Bjarte LindstadOL Toten-Trollbrutt
Arve LægranSteinkjer OKbrutt
Knut Anders LøkenFossum IFbrutt
Frode LøsetRingerike OLbrutt
Knut Wiig MathisenPorsgrunn OLbrutt
Rune MoianAsker Skiklubbbrutt
Bernt O. MyrvoldSarpsborg OLbrutt
Eirik NordhagenÅs-NMBU Orienteringbrutt
Håvard NyhusBrandval/Kongsvinger OKbrutt
Sture OttesenIndre Østfold OKbrutt
Trond RønnebergAsker Skiklubbbrutt
Tore SannesLillomarka OLbrutt
Per SchancheAsker Skiklubbbrutt
Christian SchibstedRøyken OLbrutt
Christopher SchiveOK Mossbrutt
Torbjørn SirumFrol ILbrutt
Donald SkantzeIL Tyrvingbrutt
Trond Svanøe-HafstadSteinkjer OKbrutt
Jan SævigLøten o-lagbrutt
Øyvin ThonKongsberg OLbrutt
Kjell WestinPorsgrunn OLbrutt
Ketil ÅstebølOppsal Orienteringbrutt

H 60-

2 670 m, 58 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tom A. KarlsenFredrikstad SK34.11
2Harald ThonSturla, IF36.15+2.04
3Are EriksenOslostudentenes IK37.19+3.08
4Ola BroxOL Toten-Troll37.53+3.42
5Svein S JacobsenIL Tyrving38.25+4.14
6Morten DåsnesRingerike OL38.35+4.24
7Jan LärfarsLeksands OK40.17+6.06
8Torgeir StrandhagenRøyken OL40.30+6.19
9Arne Kristian EspedalStavanger Orienteringsklubb41.19+7.08
10Per OsenVestre Akers SK43.17+9.06
11Ove ForsströmOK Raseborg43.36+9.25
12Per Chr. HagenBø OL43.48+9.37
13Geir Holm GundersenSturla, IF44.00+9.49
14Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK44.06+9.55
15Jon Gunnar HenriksenRudsbygd IL44.07+9.56
16Torbjørn NørbechRingerike OL44.18+10.07
17Norvald OspehaugIL Tambarskjelvar44.57+10.46
18Øivind FadumSande Sportsklubb45.29+11.18
19Alf PettersenIL Tyrving46.23+12.12
20Vidar ElvekrokEiker OL46.43+12.32
21Mathias MartinsenHeming Orientering46.58+12.47
22Stig Hultgreen KarlsenOppsal Orientering47.40+13.29
23Einar LienLøten o-lag47.48+13.37
24Lars KlyveOppsal Orientering49.22+15.11
25Dagfinn TorpePorsgrunn OL49.54+15.43
26Sveinung RekaaNotodden OL50.16+16.05
27Rolf LundeEiker OL52.09+17.58
28Tore RingerikeOppsal Orientering52.39+18.28
29Torgeir StenstadOppsal Orientering54.10+19.59
30Bjørn GrindeOslostudentenes IK55.49+21.38
31Harald BakkenFrol IL56.07+21.56
32Øyvind GylverAsker Skiklubb59.43+25.32
33Ragnar Niemi BergStokke IL1.00.32+26.21
34Ottar RyenOs IL1.04.16+30.05
35Jan SveenRaumar Orientering1.15.44+41.33
36Stein ØdegårdOL Tønsberg og omegn1.17.13+43.02
Svein AckenhausenKonnerud ILbrutt
Øystein AndersenEiker OLbrutt
Ketil BergeVestre Akers SKbrutt
Stefan BergstromOrienteering Ottawabrutt
Rolf Gunnar BredesenFossum IFbrutt
Anders FjogstadOppsal Orienteringbrutt
Jon Arvid FossumAsker Skiklubbbrutt
Bent GalborgenIndre Østfold OKbrutt
Sjur GjestvangOL Toten-Trollbrutt
Torgny HasåsVestre Akers SKbrutt
Hans HusebySarpsborg OLbrutt
Morten JohannessenRøyken OLbrutt
Per Hermann KrøgerMåren OKbrutt
Einar Kristian LundeVarteig OLbrutt
Bård NatvigNittedal OLbrutt
Geir NilsenEmblem ILbrutt
Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegnbrutt
Frode SandersenNittedal OLbrutt
Bjørn SteinbekkenOdal OL - Orienteringbrutt
Arne TesliIL Kollbrutt
Stein TurtumøygardMåren OKbrutt
Magne VollenOslostudentenes IKbrutt

H 65-

2 530 m, 56 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Einar LundHamar OK38.30
2Hans R. BakkenEiker OL38.59+0.29
3Nils-Petter WiikDriv IL40.31+2.01
4Ole Kristian SteinbekkenOdal OL - Orientering43.24+4.54
5Jørn Bue OlsenAsker Skiklubb43.27+4.57
6Tor TrøanHadeland OL43.57+5.27
7Helge RevhaugRingerike OL44.01+5.31
8Paul Martin BergRudsbygd IL46.00+7.30
9Jon Arne KlemetsauneOL Trollelg46.07+7.37
10Paul SkjakerHadeland OL47.24+8.54
11Atle AlvheimFana IL47.55+9.25
12Edvin HelleAskvoll og Holmedal IL48.52+10.22
13Magnus NatåsBergens TF50.49+12.19
14Poul BobachAalborg OK50.54+12.24
15Torodd OsFørde IL51.29+12.59
16John Birger SkansenRudsbygd IL52.19+13.49
17Widar Taxth LølandIL Express52.39+14.09
18Tore BerntsenSøgne og Songdalen OK52.42+14.12
19Anders WaageFreidig53.35+15.05
20Tom BuggeByåsen IL57.36+19.06
21Terje MalmHamar OK57.39+19.09
22Øystein HolmenSnertingdal IF Orientering57.50+19.20
23Kjell SvihusGanddal IL58.05+19.35
24Atle RemmePorsgrunn OL1.03.49+25.19
25Helge Sigurd HansenHeming Orientering1.22.11+43.41
26John PalmerNotts OC1.35.41+57.11
Tore AabergIndre Østfold OKbrutt
Elling AakreAndebu ILbrutt
Geir ArnesenBærums Skiklubbrutt
Harald BakkeGjø-Vard OLbrutt
Hasse BergstrømIL Tyrvingbrutt
Vidar BerteigFossum IFbrutt
Rolf GjølbergLarvik OKbrutt
Willy GrønstadGimle IFbrutt
Hans Lyder HaareKonnerud ILbrutt
Jørgen HolmboeIL Tyrvingbrutt
Øyvind HoveidAsker Skiklubbbrutt
Ove Gunnar JacobsenStokke ILbrutt
Knut Vidar JohansenMåren OKbrutt
Dag KaasHeming Orienteringbrutt
Runar KittilsenStokke ILbrutt
Cato MoltheStavanger Orienteringsklubbbrutt
Jimmy NordliTrøsken ILbrutt
Jan Harald Helmich PedersenTIF Vikingbrutt
John Thomas PetersenNittedal OLbrutt
Per Oscar SaugestadOK Mossbrutt
Lars SaxhaugRaumar Orienteringbrutt
Bjørn SpjelkavikIL Tyrvingbrutt
Tor Arne StoksethFredrikstad SKbrutt
Kåre ThorbjørnsenLarvik OKbrutt
Bernt TollefsenIL GeoFormbrutt
Jørn TorgersenTIF Vikingbrutt
Eystein WeltzienIL Tyrvingbrutt
Kjell WintherOppsal Orienteringbrutt
Per ØhlckersIL Tyrvingbrutt
Per-Erik ØstlieDriv ILbrutt

H 70-

2 420 m, 44 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Leidulv VinjeNidarøst OK36.31
2Anders TaraldrudIndre Østfold OK37.21+0.50
3Roar ForbordMalvik IL39.45+3.14
4Tormod DahlenRingerike OL41.33+5.02
5Thor PalmgrenHalden SK41.46+5.15
6Dagfinn HoleBergens TF42.07+5.36
7Magnus LandstadFreidig43.52+7.21
8Trond FeiringHamar OK44.01+7.30
9Helge BjaalandHeming Orientering44.20+7.49
10Roar BjordalOppsal Orientering44.23+7.52
11Kjell RøkkeIL Tyrving46.11+9.40
12Hermann SkogsholmSandnes IL (Rogaland)47.59+11.28
13Bjørn-Wiggo N. HusebyeFredrikstad SK48.25+11.54
14Henning GaarderKonnerud IL49.35+13.04
15Benkt AndersonLunds OK50.55+14.24
16Bjørn A. SchouOK Sør54.59+18.28
17Floke BredlandSøgne og Songdalen OK56.01+19.30
18Knut LindløvOK Moss1.02.12+25.41
19Lasse VråleSturla, IF1.02.19+25.48
20Reidar AndersenBodø og Omegn IF Orientering1.12.34+36.03
21Terje ThrondsenNittedal OL1.20.56+44.25
22Thore SundsetvikOL Trollelg2.14.15+1.37.44
Per Øystein AndersenLarvik OKbrutt
Paul BisethKongsberg OLbrutt
Harald BrekkeHamar OKbrutt
Klaus EngenEidskog OLbrutt
Per Anders FlesjøOK Mossbrutt
Per FosserIndre Østfold OKbrutt
Lars Martin GjeinStokke ILbrutt
Jonny HalvorsrudEidskog OLbrutt
Geir HusdalTIF Vikingbrutt
Henrik HvoslefIK Sternbrutt
Olav HøiåsVang OLbrutt
Ingar HåkonsenKongsberg OLbrutt
Kjell KlokkerudEiker OLbrutt
Lars Magne KlovningPorsgrunn OLbrutt
Arne KristensenArnadal ILbrutt
Tore LangaardOppsal Orienteringbrutt
Olav MoRøyken OLbrutt
Øivind Magne RogndalenHamar OKbrutt
Bjørn SandelienHeming Orienteringbrutt
Hans StordalOL Tønsberg og omegnbrutt
Arne SørensenHadeland OLbrutt
Ole Kristoffer ThrondsenKongsberg OLbrutt

H 75-

2 390 m, 32 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Gunnar ØsterbøFreidig41.38
2Bjørn EgnerHeming Orientering44.27+2.49
3Svein SolerødOL Toten-Troll47.51+6.13
4Sturle HånesIL GeoForm50.45+9.07
5Jon TyldumRudsbygd IL53.23+11.45
6Reijo RytköläIF Sibbo Vargarna55.36+13.58
7Oddvar GjelstadSandefjord OK56.01+14.23
8Sven Erik RognesOslostudentenes IK57.57+16.19
9Erling TidemannLommedalens IL57.58+16.20
10Steinar RuudKonnerud IL1.04.50+23.12
11Jon C. FougnerHeming Orientering1.07.15+25.37
12Arne KarlsenStavanger Orienteringsklubb1.08.18+26.40
13Ola AaldeFreidig1.14.02+32.24
14Magnar ReppesgårdHedrum OL1.16.59+35.21
Edvin BergBodø og Omegn IF Orienteringbrutt
Ivar Louis BergSturla, IFbrutt
Jappe BlomhoffHeming Orienteringbrutt
Thor EdvardsenLarvik OKbrutt
Bjørn GunnerødAsker Skiklubbbrutt
Eivind HagenHadeland OLbrutt
Knut Kristen HangeraasIL GeoFormbrutt
Tor HenriksenÅrvoll ILbrutt
Ronald InglingstadOppsal Orienteringbrutt
Knut KjemhusKongsberg OLbrutt
Kåre KnudsenIL GeoFormbrutt
Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegnbrutt
Svein F. KvalheimKolbotn og Skimt OLbrutt
Jon Vegard LundeLillehammer OKbrutt
Ronald MalcolmLarvik OKbrutt
Bjørn StrømmeTIF Vikingbrutt
Per VikaneFana ILbrutt
Arne ØfsthusAsker Skiklubbbrutt

H 80-

2 100 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Olaf SmåstuenGjø-Vard OL54.18
2Johannes SollidVerdal OK55.16+0.58
3Ole SannesLillomarka OL55.53+1.35
4Tor DrageHaugerud IF58.07+3.49
5Kjell H. EriksenFossum IF1.00.20+6.02
6Einar JørundlandOK Sør1.07.34+13.16
7Kjell AndersenVarteig OL1.26.59+32.41
8Helge KvaaseBækkelagets SK2.03.27+1.09.09
Svein M. ForthunKolbotn og Skimt OLbrutt
Tor E. HenriksenLillomarka OLbrutt
Stein KorenOK Mossbrutt
Hans LarsenRaumar Orienteringbrutt
Iver RognstadHadeland OLbrutt
Arne StrandlieGjø-Vard OLbrutt
Bjørn TveiteÅs-NMBU Orienteringbrutt
Finn Åge ØsternKongsberg OLbrutt

H 85-

2 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Helge TvedtenLarvik OKbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor