Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk O-Festival, mellomdistanse - lørdag

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: fredag 26 juni 2015 - søndag 28 juni 2015

Sprint - fredagMellomdistanse - lørdagMellomdistanse - lørdag (totalt)Langdistanse - søndagLangdistanse - søndag (totalt)

Fossum IF

98 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Vidar BerteigH 65- (128)21.558.39
1Øystein HoloH 50- (222)26.587.34
2Åsne HoloD 15 (113)30.57+1.319.59
3Alexander HernesDirekte Nybegynner (45)33.19+4.3513.16
3Einar MelsomH 16 (128)27.53+1.187.29
4Lene Spilde HasaasD 17-N (9)50.54+19.5720.16
4Erling HjermstadH 16 (128)28.56+2.217.46
5Terje BrendeH 17-B (86)40.47+3.1912.37
5Magnus JevanordDirekte Nybegynner (45)33.48+5.0413.27
5Charles HalaasH 40- (130)36.39+1.448.57
5Nils HæstadH 55- (205)30.31+3.369.00
6Simon HernesDirekte Nybegynner (45)34.24+5.4013.42
6Øyvind HjermstadH 16 (128)30.31+3.568.12
6Karen Hoel JomaasD 14 (108)31.22+4.349.37
7Tale Mæhre TorjussenD 17-C (94)38.36+9.2114.11
7Mads JevanordDirekte Nybegynner (45)34.25+5.4113.42
8Eldri HoloD 45- kort (47)39.13+9.4815.12
8Kjell H. EriksenH 80- (35)35.05+5.5616.42
8Harald BakkeH 40- (130)37.04+2.099.03
9Kristin Nergaard BergD 35- (23)56.46+18.5615.46
9Pernille KatlaD 15 (113)36.11+6.4511.40
10Torbjørn Blom-hagenH 40- (130)37.52+2.579.15
10Karianne KatlaD 40- (92)38.24+7.4111.46
11Hilde Sogn HaugD 11-12 (145)29.17+12.5811.42
12Emil StørmerH 15 (137)37.33+11.1511.24
13Styrk Hundseid KamsvågH 16 (128)34.24+7.499.14
17Kari-Ann Victoria BirkelandD 17-B (95)1.00.08+19.4218.37
18Ingrid Opsahl BredesenD 55- (94)32.05+11.0312.40
18Sivert Sande KvermeH 14 (102)42.41+16.2113.05
19Ingrid StensakerDirekte Nybegynner (45)48.28+19.4419.18
20Kristin M KolltveitD 17-C (94)49.56+20.4118.21
20Sigrid Melander VieD 21- kort (61)1.11.38+45.1724.16
20Johanna WidmaierDirekte Nybegynner (45)48.33+19.4919.20
20Katrine BakkeD 45- (193)39.08+6.0912.00
20Sondre Zahl HagenH 13 (128)39.31+15.2412.37
21Erik Hæstad BjørnstadH 15 (137)39.59+13.4112.09
22Bram LangerødH 11-12 (241)28.15+10.3910.39
22Einar GisholtH 45- (303)40.56+7.039.54
24Charlotte HopsnesDirekte Nybegynner (45)55.49+27.0522.14
24Helene Bjørkvold JendalD 11-12 (145)34.05+17.4613.38
24Martin Andresen SkotteH 16 (128)45.41+19.0612.16
25Jan Fredrik HelgakerH 21- (98)47.29+15.0411.13
25Mari BrendeD 11-12 (145)34.38+18.1913.51
26Toril EineD 55- (94)38.57+17.5515.23
26Peter GisholtH 15 (137)43.44+17.2613.17
27Hanne BrendeD 17-B (95)1.10.42+30.1621.53
27Bente LandmarkD 50- (142)36.34+9.5713.41
27Marius BakkeH 13 (128)43.11+19.0413.47
31Grete SkotteD 17-C (94)1.05.17+36.0224.00
31Vebjørn Blom-HagenH 13 (128)45.21+21.1414.29
31Arild AndresenH 45- (303)43.22+9.2910.30
32Cecilie Christin KvermeD 17-C (94)1.05.18+36.0324.00
32Bjørn Are CarlssonH 55- (205)37.46+10.5111.08
32Mikkel KatlaH 13 (128)45.25+21.1814.30
34Heidi Kristina SebjørnsenD 11-12 (145)39.47+23.2815.54
34Sindre Vie StrislandH 11-12 (241)32.52+15.1612.24
35Magnhild T. MølnvikD 50- (142)41.20+14.4315.28
36Tilde EineD 15 (113)1.09.50+40.2422.31
37Lars HjermstadH 55- (205)38.34+11.3911.22
38Knut Jostein SætnanH 40- (130)53.20+18.2513.02
41Kathinka Zahl HagenD 11-12 (145)48.14+31.5519.17
41Terje MelsomH 50- (222)38.30+11.3210.48
41Julie BakkeD 16 (140)57.52+28.4817.32
42Rolf Gunnar BredesenH 60- (133)39.11+16.4614.40
45Olav BirkelandH 13 (128)1.04.15+40.0820.31
46Hans JevanordH 45- (303)46.27+12.3411.14
48Håkon JendalH 50- (222)41.53+14.5511.45
49Christian JomaasH 45- (303)47.17+13.2411.26
51Knut Anders LøkenH 55- (205)41.16+14.2112.10
52Sigbjørn ModalsliH 55- (205)42.59+16.0412.40
52Gustav Andresen SkotteH 11-12 (241)39.05+21.2914.44
53Eirik Vie StrislandH 11-12 (241)39.30+21.5414.54
53Ragnhild Blom-HagenD 11-12 (145)1.00.27+44.0824.10
64Morten RannemH 45- (303)49.17+15.2411.55
65Håvard BirkelandH 11-12 (241)45.48+28.1217.16
66Ivar MølnvikH 45- (303)49.34+15.4112.00
66Børge Nilsen BergH 11-12 (241)46.15+28.3917.27
71Birk F. SætnanH 11-12 (241)50.04+32.2818.53
98Viggo EriksenH 45- (303)1.06.19+32.2616.03
102Stein H. HagenH 45- (303)1.12.32+38.3917.33
Anne Victoria BirkelandN-åpen (306)32.0615.30
Odin Vie StrislandN-åpen (306)50.0224.10
Ask Felland SætnanN-åpen (306)18.378.59
Knut Kolltveit SørlieN-åpen (306)29.1614.08
Even Nygård ThorsengN-åpen (306)24.2111.45
Ola Mæhre TorjussenN-åpen (306)31.0014.58
Elise Nilsen BergD -10 (76)43.3317.46
Signe HoloD -10 (76)25.4310.29
Elise Nygård ThorsengD -10 (76)38.3215.43
Anna Mæhre TorjussenD -10 (76)38.1415.36
Erlend BakkeH -10 (69)42.0717.11
Håvard Rekve LianH -10 (69)30.3612.29
David VenkerH 11-12 (241)diskvalifisert
Oscar Hæstad BjørnstadH 16 (128)diskvalifisert
Sven Arne GylterudH 45- (303)diskvalifisert
Ingrid HasaasD 15 (113)diskvalifisert
Kristin FalkD 45- (193)diskvalifisert
Victoria Hæstad BjørnstadD 16 (140)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor