Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk O-Festival, mellomdistanse - lørdag

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: fredag 26 juni 2015 - søndag 28 juni 2015

Sprint - fredagMellomdistanse - lørdagMellomdistanse - lørdag (totalt)Langdistanse - søndagLangdistanse - søndag (totalt)

Asker Skiklubb

89 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Jostein F. TellnesH 35- (45)38.008.59
1Sander ArntzenH 15 (137)26.187.59
2Sondre YtterbøH 13 (128)25.44+1.378.13
2Synne StrandD 16 (140)30.35+1.319.16
3Ingvild Pedersen BerganD 15-16B (12)59.10+16.3618.19
3Hilda ØfsthusD 45- (193)33.38+0.3910.19
3Lotte Jauhojärvi MarkussenD 15 (113)34.25+4.5911.06
4Ann Katrin OlsenD 50- (142)28.04+1.2710.30
4Ingrid Tandberg RyanD 15 (113)35.16+5.5011.22
6Magne AasH 17-B (86)41.23+3.5512.48
6Jan Richard EriksenH 50- (222)29.04+2.068.09
6Jon Arvid FossumH 60- (133)24.57+2.329.20
7Olaf Halsaa DolvenH 13-16C (25)49.29+27.5219.57
7Gunnar PedersenH 17-B (86)41.39+4.1112.53
7Anne Lise ØfsthusD 70- (68)40.05+7.4116.46
8Trond RønnebergH 55- (205)31.12+4.179.12
8Jorun RuudD 45- (193)34.38+1.3910.37
9Ida Kristine NordvikD 13-16C (32)55.37+26.3722.25
9Gunhild MyhrD 17-B (95)51.41+11.1516.00
9Jonas MyhrH 11-12 (241)24.53+7.179.23
9Anna Øfsthus GravirD 14 (108)35.13+8.2510.48
10Torleif GaltelandDirekte C (66)44.56+12.2216.31
10Jørn Bue OlsenH 65- (128)27.27+5.3210.50
11Nina BirkelundD 17-B (95)56.50+16.2417.35
11Grethe K. LøvaldD 50- (142)31.09+4.3211.40
12Haakon DolvenH 17-B (86)46.11+8.4314.17
12Sigrun Hernes YtterbøD 45- (193)36.28+3.2911.11
13Felix FinsrudH 13 (128)35.14+11.0711.15
13Per Clemet WisløffH 15 (137)38.03+11.4511.33
14Arild NyhaugH 17-B (86)48.31+11.0315.01
14Toril Fougner WisløffD 40- (92)40.45+10.0212.30
15Marte Ulven JørgensenD 11-12N (40)37.46+17.5316.38
15Henrik Fredriksen AasH 15 (137)38.16+11.5811.37
17Ina MartiniD 13 (86)52.14+24.1316.41
18Anne Moian NydalD 17-B (95)1.00.43+20.1718.47
18Eirik JørgensenH 40- (130)43.08+8.1310.32
18Thea Sofie SalvesenD 15 (113)42.56+13.3013.50
18Kristin Ulven JørgensenD 40- (92)41.54+11.1112.51
19Inge WestlyDirekte B (92)59.18+22.2618.21
19Arne ØfsthusH 75- (71)48.22+23.2020.14
20Petra HoveidD 13 (86)54.12+26.1117.18
23Anne Sofie KorsveienD 45- (193)39.24+6.2512.05
23Dina Marie SalvesenD 13 (86)59.48+31.4719.06
24Erik StordalH 21- (98)47.23+14.5811.12
25Jens Erik Mortensen Direkte AL (147)39.13+16.1112.13
25Unni RyeD 55- (94)37.53+16.5114.58
25Øyvind HoveidH 65- (128)32.12+10.1712.43
25Thea Charlotte HansenD 15 (113)49.15+19.4915.53
25Vegard LøvliH 15 (137)42.58+16.4013.03
26Per Anders YtterbøH 17-B (86)58.43+21.1518.10
26Øystein RastadH 40- (130)45.24+10.2911.06
27Tommy JauhojärviH 45- (303)42.41+8.4810.20
28Jan Anders IstadH 40- (130)46.25+11.3011.20
28Martin BirkelundH 13 (128)43.54+19.4714.01
29Vera HalsaaD 17-C (94)1.02.42+33.2723.03
29Johan Teodor WestlyH 16 (128)50.46+24.1113.38
31Sølvi MartiniD 17-B (95)1.19.23+38.5724.34
32Øyvind  SteneDirekte AL (147)41.24+18.2212.53
34Gjermund GravirH 45- (303)43.43+9.5010.35
35Ole Henrik WoxholthH 13 (128)48.18+24.1115.25
36Margrete EngzeliusD 50- (142)41.48+15.1115.39
37Randi NicolaisenD 50- (142)41.58+15.2115.43
37Trygve MyhrH 15 (137)54.17+27.5916.29
38Axel HoveidH 16 (128)1.09.03+42.2818.33
43Frikk Alvaro EmbergsrudH 13 (128)57.30+33.2318.22
43Mikael BirkelundH 11-12 (241)35.59+18.2313.34
43Terje HenriksenH 50- (222)39.15+12.1711.01
43Øyvind GylverH 60- (133)39.33+17.0814.48
45Kristian Fredriksen AasH 11-12 (241)36.36+19.0013.48
53Maria PerssonD 50- (142)1.06.24+39.4724.52
55Martin Johannessen LinneboH 11-12 (241)42.07+24.3115.53
58Bjørn MartiniH 45- (303)48.11+14.1811.40
62Jakob RastadH 11-12 (241)45.18+27.4217.05
64Jakob Backer-TellnesH 11-12 (241)45.21+27.4517.06
65Øyvind Johannessen LinneboH 50- (222)50.21+23.2314.08
74Emil Ruud FossheimH 11-12 (241)50.58+33.2219.13
79Sverre WisløffH 45- (303)53.34+19.4112.58
87Mathias NyhaugH 11-12 (241)1.28.45+1.11.0933.29
Mathias BirkelundN-åpen (306)21.4410.29
Mikkel RastadN-åpen (306)18.569.08
Silje Ruud FossheimN-åpen (306)29.0514.02
Astrid YtterbøN-åpen (306)29.0414.02
Karin Halsaa DolvenD -10 (76)1.02.5625.41
Ragnhild Øfsthus GravirD -10 (76)28.3811.41
Sara MartiniD -10 (76)28.2711.36
Arne FossheimH 50- (222)diskvalifisert
Rune MoianH 55- (205)diskvalifisert
Håkon LøvliH 50- (222)brutt
Per SchancheH 55- (205)brutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor