Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk O-Festival, mellomdistanse - lørdag

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: fredag 26 juni 2015 - søndag 28 juni 2015

Sprint - fredagMellomdistanse - lørdagMellomdistanse - lørdag (totalt)Langdistanse - søndagLangdistanse - søndag (totalt)

IL Tyrving

63 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Heidi FalckD 55- (94)25.38+4.3610.07
5Cassie TrewinD 21- kort (61)34.14+7.5311.36
7Solveig SikkelandD 50- (142)29.23+2.4611.00
7Svein S JacobsenH 60- (133)25.33+3.089.34
8Elise UllernD 17-20 (35)54.37+13.2416.45
8Bjørn Tore MathisenH 21- (98)40.36+8.119.35
8Ådne SkjærsteinH 13 (128)32.40+8.3310.26
9Per Kristian EkebergH 55- (205)31.14+4.199.12
11Kristine Hjellup HorneD 45- kort (47)47.44+18.1918.30
11Helge UllernDirekte C (66)46.28+13.5417.05
11Maren NorderudD 15 (113)37.29+8.0312.05
13Camilla StridsklevD 21- (74)48.42+13.5713.31
14Berit DanielsenD 55- (94)30.03+9.0111.52
14Nora SkauenD 45- (193)36.45+3.4611.16
15Marianne NjåsteinD 50- (142)32.02+5.2511.59
15Aud I SpjelkavikD 65- (60)49.45+22.3720.48
15Kjell RøkkeH 70- (92)28.50+5.5211.54
15Per ØhlckersH 65- (128)29.40+7.4511.43
15Milda ØhlckersD 40- (92)40.55+10.1212.33
17Berit BergeD 55- (94)32.01+10.5912.39
18Are KristiansenH 50- (222)31.39+4.418.53
18Iris HolstD 13 (86)52.32+24.3116.47
19Siri SpjelkavikDirekte AK (100)41.43+17.2416.10
20Else GrandalD 50- (142)33.23+6.4612.30
21Morten Nilstad PettersenH 21- (98)45.02+12.3710.38
22Sven Reidar TonjerDirekte AL (147)37.04+14.0211.32
23Vee BjørnDirekte AL (147)38.18+15.1611.55
24Helle HundseidD 17-C (94)51.56+22.4119.05
26Anne Kristine NorderudD 50- (142)35.36+8.5913.20
28Bjørn Henning GrandalH 50- (222)34.07+7.099.35
30Alf PettersenH 60- (133)31.11+8.4611.40
30Eystein WeltzienH 65- (128)33.14+11.1913.08
30Dag Helland-HansenH 45- (303)43.07+9.1410.26
31Oliver Wallin HigginsH 15 (137)50.10+23.5215.14
32Egil EideH 50- (222)35.16+8.189.54
32Vida Helland-HansenD 11-12 (145)38.52+22.3315.32
32Jørgen HolmboeH 65- (128)33.15+11.2013.08
34Stian FalckDirekte AL (147)41.51+18.4913.02
34Torjus UllernH 15 (137)52.41+26.2316.00
37Anett WallinD 45- (193)44.30+11.3113.39
38Christian GrotnesH 45- (303)45.17+11.2410.57
39Mille Baastad BergD 11-12 (145)45.37+29.1818.14
40Kirsti Grundnes BergD 50- (142)46.16+19.3917.19
42Klaus HorneH 50- (222)38.36+11.3810.50
44Bjørn SpjelkavikH 65- (128)59.00+37.0523.19
45Eileen BjanesD 11-12 (145)50.42+34.2320.16
47Linnea HolstD 11-12 (145)51.44+35.2520.41
49Morten KongsbergH 55- (205)41.00+14.0512.05
51Siw SolstadD 50- (142)1.00.16+33.3922.34
52Anna GöhlmanD 50- (142)1.01.44+35.0723.07
53Frode KamsvågH 50- (222)42.56+15.5812.03
55Nikolay KrupnovH 55- (205)44.20+17.2513.04
60Hallvard BergH 55- (205)46.44+19.4913.47
66Toril WiigD 45- (193)1.05.40+32.4120.08
70Åshild FlatebakkenD 45- (193)1.26.34+53.3526.33
76Torkjel NesheimH 50- (222)1.04.03+37.0517.59
76Kristoffer ØhlckersH 11-12 (241)51.29+33.5319.25
77Are NjåsteinH 50- (222)1.11.11+44.1319.59
Jacob Finstad LandN-åpen (306)30.0014.29
Sofia ØhlckersN-åpen (306)19.499.34
Felix B BergDirekte C (66)diskvalifisert
Thor NorderudH 50- (222)diskvalifisert
Hasse BergstrømH 65- (128)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor