Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk O-Festival, mellomdistanse - lørdag

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: fredag 26 juni 2015 - søndag 28 juni 2015

Sprint - fredagMellomdistanse - lørdagMellomdistanse - lørdag (totalt)Langdistanse - søndagLangdistanse - søndag (totalt)

Halden SK

44 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Kjetil BjørloH 45- (303)33.538.12
1Ellen Kathrine SvendsbyD 40- (92)30.439.25
3Oda WennemoD 21- kort (61)31.42+5.2110.44
4Synne Marie JenssenD 13-16C (32)37.02+8.0214.55
4Jan GranstedtH 55- (205)29.29+2.348.41
5Christian F SchiveH 21- (98)39.20+6.559.17
5Thor PalmgrenH 70- (92)26.01+3.0310.45
5August Asheim BirkelandH 16 (128)29.10+2.357.50
5Idun Kristine Felde OlaussenD 16 (140)31.51+2.479.39
6Per Olav AndersenH 45- kort (91)32.37+6.4511.03
6Niels Christian HellerudH 15 (137)33.22+7.0410.08
7Hanne NarvestadD 45- kort (47)37.01+7.3614.20
7Hedda Raadal BjørloD 15 (113)35.52+6.2611.34
8Lars Gåsvik NarvestadH 13-16C (25)50.32+28.5520.22
13Tor Andreas AndersenH 21- (98)42.19+9.5410.00
14Silje Gåsvik NarvestadD 11-12N (40)37.17+17.2416.25
14Espen BergstrømH 45- (303)38.41+4.489.21
15Sofie BergstrømD 11-12 (145)31.21+15.0212.32
16Hanne Lerche RaadalD 45- (193)37.46+4.4711.35
17Svein-Tore Gåsvik NarvestadH 17-C (49)1.02.41+33.1423.02
19Anja WingstedtDirekte AL (147)36.01+12.5911.13
21Hanna Lye MoumD 15 (113)45.32+16.0614.41
23Erlend BrendstuenH 16 (128)45.29+18.5412.13
25Ole Jakob OttestadH 17-B (86)57.54+20.2617.55
26Lisa JenssenD 15 (113)49.26+20.0015.56
29Marie BergstrømD 16 (140)50.11+21.0715.12
45Haakon Johann Slang-SundsetvikH 15 (137)1.12.38+46.2022.04
46Sigurd Saxe SandvikH 11-12 (241)36.56+19.2013.56
48Emeline MjølnerædDirekte AL (147)52.49+29.4716.27
51Irene Felde OlaussenD 45- (193)50.33+17.3415.30
75Pål HellerudH 55- (205)1.26.03+59.0825.23
87Bjørn Axel GranH 45- (303)56.15+22.2213.37
89Gudmund JenssenH 45- (303)1.00.16+26.2314.35
108Bård MoumH 45- (303)1.56.23+1.22.3028.10
Inger Anne BraarudN-åpen (306)34.3916.44
Johan Fredrik BraarudN-åpen (306)40.2719.32
Sondre SignesbøenN-åpen (306)26.3112.48
Minna Sofie WingstedtN-åpen (306)25.1512.11
Ville Emil WingstedtN-åpen (306)24.5812.03
Sigrid Schmitt GranD -10 (76)55.0222.27
Maren HenriksenD -10 (76)52.5721.36
Liam Viggo WingstedtH -10 (69)28.4611.44
Anne-Marit SkaugD 17-C (94)diskvalifisert
Alexander Skaug YtterbølH 16 (128)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor