Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk O-Festival, mellomdistanse - lørdag

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: fredag 26 juni 2015 - søndag 28 juni 2015

Sprint - fredagMellomdistanse - lørdagMellomdistanse - lørdag (totalt)Langdistanse - søndagLangdistanse - søndag (totalt)

Aalborg OK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Claus BobachH 35- (45)54.38+16.3812.54
18Kirsten BobachD 60- (59)49.14+24.3720.20
24Poul BobachH 65- (128)31.52+9.5712.35
Christoffer Vang BobachH -10 (69)1.06.4327.13

Almby

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Fredrik CampbellH 35- (45)diskvalifisert

Andebu IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
13Elling AakreH 65- (128)28.18+6.2311.11
20Elisabeth RødD 60- (59)56.56+32.1923.31

Arnadal IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
17Arne KristensenH 70- (92)29.35+6.3712.13

Asker Skiklubb

89 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Jostein F. TellnesH 35- (45)38.008.59
1Sander ArntzenH 15 (137)26.187.59
2Sondre YtterbøH 13 (128)25.44+1.378.13
2Synne StrandD 16 (140)30.35+1.319.16
3Ingvild Pedersen BerganD 15-16B (12)59.10+16.3618.19
3Hilda ØfsthusD 45- (193)33.38+0.3910.19
3Lotte Jauhojärvi MarkussenD 15 (113)34.25+4.5911.06
4Ann Katrin OlsenD 50- (142)28.04+1.2710.30
4Ingrid Tandberg RyanD 15 (113)35.16+5.5011.22
6Magne AasH 17-B (86)41.23+3.5512.48
6Jan Richard EriksenH 50- (222)29.04+2.068.09
6Jon Arvid FossumH 60- (133)24.57+2.329.20
7Olaf Halsaa DolvenH 13-16C (25)49.29+27.5219.57
7Gunnar PedersenH 17-B (86)41.39+4.1112.53
7Anne Lise ØfsthusD 70- (68)40.05+7.4116.46
8Trond RønnebergH 55- (205)31.12+4.179.12
8Jorun RuudD 45- (193)34.38+1.3910.37
9Ida Kristine NordvikD 13-16C (32)55.37+26.3722.25
9Gunhild MyhrD 17-B (95)51.41+11.1516.00
9Jonas MyhrH 11-12 (241)24.53+7.179.23
9Anna Øfsthus GravirD 14 (108)35.13+8.2510.48
10Torleif GaltelandDirekte C (66)44.56+12.2216.31
10Jørn Bue OlsenH 65- (128)27.27+5.3210.50
11Nina BirkelundD 17-B (95)56.50+16.2417.35
11Grethe K. LøvaldD 50- (142)31.09+4.3211.40
12Haakon DolvenH 17-B (86)46.11+8.4314.17
12Sigrun Hernes YtterbøD 45- (193)36.28+3.2911.11
13Felix FinsrudH 13 (128)35.14+11.0711.15
13Per Clemet WisløffH 15 (137)38.03+11.4511.33
14Arild NyhaugH 17-B (86)48.31+11.0315.01
14Toril Fougner WisløffD 40- (92)40.45+10.0212.30
15Marte Ulven JørgensenD 11-12N (40)37.46+17.5316.38
15Henrik Fredriksen AasH 15 (137)38.16+11.5811.37
17Ina MartiniD 13 (86)52.14+24.1316.41
18Anne Moian NydalD 17-B (95)1.00.43+20.1718.47
18Eirik JørgensenH 40- (130)43.08+8.1310.32
18Thea Sofie SalvesenD 15 (113)42.56+13.3013.50
18Kristin Ulven JørgensenD 40- (92)41.54+11.1112.51
19Inge WestlyDirekte B (92)59.18+22.2618.21
19Arne ØfsthusH 75- (71)48.22+23.2020.14
20Petra HoveidD 13 (86)54.12+26.1117.18
23Anne Sofie KorsveienD 45- (193)39.24+6.2512.05
23Dina Marie SalvesenD 13 (86)59.48+31.4719.06
24Erik StordalH 21- (98)47.23+14.5811.12
25Jens Erik Mortensen Direkte AL (147)39.13+16.1112.13
25Unni RyeD 55- (94)37.53+16.5114.58
25Øyvind HoveidH 65- (128)32.12+10.1712.43
25Thea Charlotte HansenD 15 (113)49.15+19.4915.53
25Vegard LøvliH 15 (137)42.58+16.4013.03
26Per Anders YtterbøH 17-B (86)58.43+21.1518.10
26Øystein RastadH 40- (130)45.24+10.2911.06
27Tommy JauhojärviH 45- (303)42.41+8.4810.20
28Jan Anders IstadH 40- (130)46.25+11.3011.20
28Martin BirkelundH 13 (128)43.54+19.4714.01
29Vera HalsaaD 17-C (94)1.02.42+33.2723.03
29Johan Teodor WestlyH 16 (128)50.46+24.1113.38
31Sølvi MartiniD 17-B (95)1.19.23+38.5724.34
32Øyvind  SteneDirekte AL (147)41.24+18.2212.53
34Gjermund GravirH 45- (303)43.43+9.5010.35
35Ole Henrik WoxholthH 13 (128)48.18+24.1115.25
36Margrete EngzeliusD 50- (142)41.48+15.1115.39
37Randi NicolaisenD 50- (142)41.58+15.2115.43
37Trygve MyhrH 15 (137)54.17+27.5916.29
38Axel HoveidH 16 (128)1.09.03+42.2818.33
43Frikk Alvaro EmbergsrudH 13 (128)57.30+33.2318.22
43Mikael BirkelundH 11-12 (241)35.59+18.2313.34
43Terje HenriksenH 50- (222)39.15+12.1711.01
43Øyvind GylverH 60- (133)39.33+17.0814.48
45Kristian Fredriksen AasH 11-12 (241)36.36+19.0013.48
53Maria PerssonD 50- (142)1.06.24+39.4724.52
55Martin Johannessen LinneboH 11-12 (241)42.07+24.3115.53
58Bjørn MartiniH 45- (303)48.11+14.1811.40
62Jakob RastadH 11-12 (241)45.18+27.4217.05
64Jakob Backer-TellnesH 11-12 (241)45.21+27.4517.06
65Øyvind Johannessen LinneboH 50- (222)50.21+23.2314.08
74Emil Ruud FossheimH 11-12 (241)50.58+33.2219.13
79Sverre WisløffH 45- (303)53.34+19.4112.58
87Mathias NyhaugH 11-12 (241)1.28.45+1.11.0933.29
Mathias BirkelundN-åpen (306)21.4410.29
Mikkel RastadN-åpen (306)18.569.08
Silje Ruud FossheimN-åpen (306)29.0514.02
Astrid YtterbøN-åpen (306)29.0414.02
Karin Halsaa DolvenD -10 (76)1.02.5625.41
Ragnhild Øfsthus GravirD -10 (76)28.3811.41
Sara MartiniD -10 (76)28.2711.36
Arne FossheimH 50- (222)diskvalifisert
Rune MoianH 55- (205)diskvalifisert
Håkon LøvliH 50- (222)brutt
Per SchancheH 55- (205)brutt

Askvoll og Holmedal IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
23Edvin HelleH 65- (128)31.33+9.3812.28

Askøy OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
29Tore NymarkH 45- (303)43.01+9.0810.24
30Tora Aasheim NymarkD 14 (108)56.14+29.2617.14
31Tove AasheimD 45- (193)42.22+9.2312.59

Austmarka IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
15Bjørn SolbergseterH 55- (205)32.10+5.159.29

Bendigo Orienteers

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
37Jim RussellH 50- (222)35.59+9.0110.06

Bergens TF

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Bjørg KocbachD 70- (68)32.2413.33
2Ingjerd SognnæsD 65- (60)31.25+4.1713.08
3Berit HegdalD 65- (60)33.53+6.4514.10
6Nina SoligardD 60- (59)30.21+5.4412.32
8Inglin SognnæsD 17-C (94)38.40+9.2514.12
9Øistein PaulsenDirekte B (92)47.29+10.3714.42
9Dagfinn HoleH 70- (92)28.10+5.1211.38
19Siren GreveD 60- (59)50.08+25.3120.42
24Kjellaug HodnekvamD 70- (68)1.05.23+32.5927.21
33Knut Heikki Odland TorgersenH 14 (102)1.28.40+1.02.2027.11
34Magnus NatåsH 65- (128)34.33+12.3813.39
68Matti TorgersenH 55- (205)52.24+25.2915.27
Ole Mika Odland TorgersenN-åpen (306)20.369.57
Astri Ese HoleD 65- (60)diskvalifisert

Berger og Svelvik OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
14Håvard W. PettersenH 45- kort (91)39.29+13.3713.23
34Trude HansenD 40- (92)1.06.09+35.2620.17
37Oda GjerdahlD 14 (108)1.33.57+1.07.0928.49
Hedda Wessel PettersenN-åpen (306)34.2516.37

Bodø og Omegn IF Orientering

17 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Kaja Samuelsen SkiriD 14 (108)30.43+3.559.25
6Edvin BergH 75- (71)33.20+8.1813.56
8Lene Johnsen IkdahlD 11-12N (40)30.45+10.5213.32
9Hedda Sofie IrgensD 13 (86)44.08+16.0714.06
15Nora Marie wedege IrgensD 16 (140)38.48+9.4411.45
22Trygve Bø KongsbakkH 15 (137)40.02+13.4412.10
27Håvard Olai SolbakkenH 16 (128)49.10+22.3513.13
29Marit BjørnevikD 17-B (95)1.14.37+34.1123.06
30Reidar AndersenH 70- (92)40.40+17.4216.48
32Frode IkdahlH 45- kort (91)1.00.43+34.5120.34
32Marit JohnsenD 50- (142)39.56+13.1914.57
33Marius Ekrem FinstadH 16 (128)1.01.52+35.1716.37
33Irene SkiriD 50- (142)40.54+14.1715.19
61Elin Marie IrgensD 45- (193)58.01+25.0217.47
65Håkon B. BøH 55- (205)49.52+22.5714.42
107Torkel IrgensH 45- (303)1.29.43+55.5021.43
Steve SamuelsenH 50- (222)diskvalifisert

Botne SK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Kasper OlsenH 13-16N (3)30.0511.59
19Randi MobråthenD 17-C (94)49.30+20.1518.11
Yngve MobråthenH 45- kort (91)diskvalifisert

Brandval/Kongsvinger OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Jørgen Brenna LoennechenH 11-12N (16)23.38+4.4110.24
36Håvard NyhusH 55- (205)38.24+11.2911.19

Byåsen IL

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Ragnhild EideD 16 (140)31.34+2.309.33
9Guri BjørndalD 55- (94)28.27+7.2511.14
10Einar EideH 13 (128)33.41+9.3410.45
28Geir Arne LodgaardH 45- kort (91)55.38+29.4618.51
28Petter Liabakk EriksenH 14 (102)52.26+26.0616.05
31Nina-Beate LiabakkD 50- (142)39.31+12.5414.48
38Tom BuggeH 65- (128)38.21+16.2615.09
43Are LodgaardH 15 (137)1.02.52+36.3419.06
69Knut HagenH 50- (222)51.46+24.4814.32
101Øystein WiggenH 45- (303)1.09.42+35.4916.52
105Harald StorrønningH 45- (303)1.22.50+48.5720.03
Kasper LodgaardH -10 (69)41.4417.02
Helge EriksenH 55- (205)diskvalifisert
Gøril EideD 40- (92)diskvalifisert

Bækkelagets SK

23 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Martin SoukupDirekte AL (147)23.027.10
1Aasne Fenne HoksrudD 35- (23)37.5010.30
9Olav TorgersenH 15 (137)35.39+9.2110.50
13Helge KvaaseH 80- (35)1.21.46+52.3738.56
14Pål Christian IngierdDirekte AL (147)34.29+11.2710.44
16Johan BrunbergDirekte AL (147)35.18+12.1610.59
17Markus HirschDirekte Nybegynner (45)45.49+17.0518.15
17Inger Elisabeth KvaaseD 70- (68)51.46+19.2221.39
18Jonas HirschDirekte Nybegynner (45)47.47+19.0319.02
20Johs HjelmstadH 40- (130)43.21+8.2610.35
23Diane Ninauve-JutulstadD 11-12 (145)33.57+17.3813.34
30Arne TorgersenH 50- (222)34.36+7.389.43
31Yngve ChristiansenDirekte AL (147)40.51+17.4912.43
31Mina Espolin JohnsonD 11-12 (145)38.47+22.2815.30
38Lars Øderud VatneH 13 (128)53.25+29.1817.03
40Jenni HesselbergDirekte AL (147)45.08+22.0614.03
50Maria TorgersenD 50- (142)58.46+32.0922.00
54Berit HerstadDirekte AL (147)1.01.55+38.5319.17
73Jan Erik AalbergH 45- (303)51.23+17.3012.26
Aksel EideN-åpen (306)23.1011.11
Jonas Fenne IngierdN-åpen (306)19.259.22
Juni Espolin JohnsonD -10 (76)42.2517.18
Astrid  BakkenDirekte B (92)diskvalifisert

Bærums Skiklub

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Marit Økern JensenD 75- (19)36.33+6.2617.24

Bø OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Siggen YtrehusH 21- kort (67)29.01+2.119.02
4Steinar LandeH 40- (130)36.25+1.308.54
14Synnøve DalvaD 70- (68)46.33+14.0919.28
22Per Chr. HagenH 60- (133)29.32+7.0711.03

Driv IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Per-Erik ØstlieH 65- (128)22.25+0.308.51
7Nils-Petter WiikH 65- (128)24.38+2.439.44

Egersund OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
21Inger Tone NygårdD 50- (142)34.28+7.5112.54

Eidskog OL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Julie Finsrud LandeD 21- kort (61)34.31+8.1011.42
23Eivind LandeH 45- (303)41.18+7.2510.00
27Klaus EngenH 70- (92)38.12+15.1415.47
Asbjørn LandeN-åpen (306)33.3016.11
Ragnar LandeH -10 (69)37.3415.20

Eiker OL

27 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Anne Line Nydal BergliaD 55- (94)21.028.18
3Hans R. BakkenH 65- (128)23.16+1.219.11
3Ane DyrkornD 16 (140)31.22+2.189.30
4Inger Anita TollehaugD 21- kort (61)33.31+7.1011.21
8Anne Marthe PeveriD 21- kort (61)40.06+13.4513.35
8Lars-Erik ØsterudH 17-C (49)37.06+7.3913.38
9Aud KjemperudD 60- (59)36.16+11.3914.59
10Thea DyrkornD 16 (140)36.38+7.3411.06
12Kristoffer NylundH 17-C (49)44.15+14.4816.16
14Lotte MyklemyrD 15 (113)40.28+11.0213.03
15Kathrine TollehaugD 17-C (94)44.54+15.3916.30
15Torun DyrkornDirekte AK (100)35.49+11.3013.52
15Tomine Lysaker SandenD 14 (108)40.38+13.5012.27
16Nina Jeanette TollehaugD 21- (74)52.43+17.5814.38
19Kjell KlokkerudH 70- (92)30.53+7.5512.45
21Helga PeveriD 60- (59)59.31+34.5424.35
25Alvilde Lysaker SandenD 13 (86)1.07.07+39.0621.26
26Vidar ElvekrokH 60- (133)30.25+8.0011.23
32Glenn Ekholdt HillerenH 17-B (86)1.12.17+34.4922.22
34Ellen Sofie RuudD 17-C (94)1.08.33+39.1825.12
34Rolf LundeH 60- (133)32.23+9.5812.07
38Eli Tufte HanssenD 55- (94)1.02.54+41.5224.51
39Øystein AndersenH 60- (133)36.13+13.4813.33
40Per Ingvar TollehaugH 11-12 (241)34.49+17.1313.08
60Heidi MyklemyrD 45- (193)57.52+24.5317.45
63Thor Inge TollehaugH 55- (205)48.24+21.2914.16
Anita HanssenD 21- kort (61)diskvalifisert

Elverum OK

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Gaute LindaasH 11-12N (16)34.26+15.2915.10
13Sylvia AndersenD 65- (60)48.45+21.3720.23
19Sondre ØstbyeH 17-B (86)51.50+14.2216.02
23Tore LindaasH 45- kort (91)45.53+20.0115.33
30Harald ØstbyeH 55- (205)37.12+10.1710.58
31Mats LindaasH 11-12 (241)30.52+13.1611.38
35Anna-Thekla TonjerDirekte AL (147)41.52+18.5013.02
41Even LindaasH 15 (137)58.21+32.0317.44
50Sander Tonjer FingarsenH 11-12 (241)38.50+21.1414.39
53Audun FingarsenDirekte AL (147)1.01.54+38.5219.17
Aksel Tonjer FingarsenN-åpen (306)28.2013.41
Emil Tonjer FingarsenN-åpen (306)19.399.29

Emblem IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Vilde Årøen LykkeD 16 (140)37.55+8.5111.29
Geir NilsenH 60- (133)diskvalifisert

Fana IL

15 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Stina Matland MadsenD 13-16C (32)1.07.09+38.0927.04
14Birk Bell LysakerH 13 (128)35.23+11.1611.18
18Hanne DaltveitD 16 (140)43.59+14.5513.19
18Julie Roll TørnqvistD 16 (140)43.59+14.5513.19
21Anne Kjersti DaltveitD 55- (94)33.57+12.5513.25
21Bjørn HøllelandH 50- (222)32.06+5.089.01
21Atle AlvheimH 65- (128)30.35+8.4012.05
25Per VikaneH 75- (71)58.21+33.1924.24
26Ketil NummedalH 45- kort (91)48.13+22.2116.20
30Kirsti LysakerD 45- (193)42.19+9.2012.58
33Torgeir StrandH 55- (205)38.07+11.1211.14
35Marie Roll-TørnqvistD 11-12 (145)40.35+24.1616.14
38Runa AlmelandD 16 (140)54.53+25.4916.37
44Marianne NummedalD 45- (193)47.10+14.1114.28
71Ole TørnqvistH 50- (222)54.14+27.1615.14

Fet OL

22 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Pernille Heggedal AamodtDirekte Nybegynner (45)31.39+2.5512.36
3Andrea H. RogndokkenD 11-12N (40)22.59+3.0610.07
3Laila Eriksen BlomD 17-C (94)34.36+5.2112.43
5Martin Kjos BarkenæsH 13-16C (25)34.10+12.3313.46
7Heidi TronbølD 40- (92)35.30+4.4710.53
8Anniken BergerD 13-16C (32)43.17+14.1717.27
16Stine HeggedalDirekte B (92)56.12+19.2017.23
21Hermine Sol Heggedal AamodtDirekte Nybegynner (45)49.49+21.0519.50
27Bjørn HaugeH 40- (130)45.31+10.3611.07
28Jarle RogndokkenH 17-B (86)1.05.25+27.5720.15
28Frode AamodtDirekte B (92)1.11.33+34.4122.09
30Ragnhild Mathea HelmersenD 11-12 (145)38.26+22.0715.22
35Ingrid AaslundD 16 (140)53.11+24.0716.06
44Per Kristian RamstadH 40- (130)1.02.31+27.3615.17
51Jørn MoeH 45- (303)47.31+13.3811.30
58Øyvind HelmersenH 50- (222)48.16+21.1813.33
88Øyvind SolliH 45- (303)59.51+25.5814.29
Amalie SkjønhaugN-åpen (306)26.5813.01
Gaute SkjønhaugN-åpen (306)25.0212.05
Sigmund ØlstadN-åpen (306)23.3111.21
Tobias Tronbøl LiumH -10 (69)30.3112.27
Anne-Marthe HansenD 17-C (94)diskvalifisert

Flosta IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
21Åge AashamarDirekte AK (100)44.20+20.0117.11

Foothills Wanderers Orienteeri

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Michael SvobodaH 16 (128)33.27+6.528.59

Fossum IF

98 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Vidar BerteigH 65- (128)21.558.39
1Øystein HoloH 50- (222)26.587.34
2Åsne HoloD 15 (113)30.57+1.319.59
3Alexander HernesDirekte Nybegynner (45)33.19+4.3513.16
3Einar MelsomH 16 (128)27.53+1.187.29
4Lene Spilde HasaasD 17-N (9)50.54+19.5720.16
4Erling HjermstadH 16 (128)28.56+2.217.46
5Terje BrendeH 17-B (86)40.47+3.1912.37
5Magnus JevanordDirekte Nybegynner (45)33.48+5.0413.27
5Charles HalaasH 40- (130)36.39+1.448.57
5Nils HæstadH 55- (205)30.31+3.369.00
6Simon HernesDirekte Nybegynner (45)34.24+5.4013.42
6Øyvind HjermstadH 16 (128)30.31+3.568.12
6Karen Hoel JomaasD 14 (108)31.22+4.349.37
7Tale Mæhre TorjussenD 17-C (94)38.36+9.2114.11
7Mads JevanordDirekte Nybegynner (45)34.25+5.4113.42
8Eldri HoloD 45- kort (47)39.13+9.4815.12
8Kjell H. EriksenH 80- (35)35.05+5.5616.42
8Harald BakkeH 40- (130)37.04+2.099.03
9Kristin Nergaard BergD 35- (23)56.46+18.5615.46
9Pernille KatlaD 15 (113)36.11+6.4511.40
10Torbjørn Blom-hagenH 40- (130)37.52+2.579.15
10Karianne KatlaD 40- (92)38.24+7.4111.46
11Hilde Sogn HaugD 11-12 (145)29.17+12.5811.42
12Emil StørmerH 15 (137)37.33+11.1511.24
13Styrk Hundseid KamsvågH 16 (128)34.24+7.499.14
17Kari-Ann Victoria BirkelandD 17-B (95)1.00.08+19.4218.37
18Ingrid Opsahl BredesenD 55- (94)32.05+11.0312.40
18Sivert Sande KvermeH 14 (102)42.41+16.2113.05
19Ingrid StensakerDirekte Nybegynner (45)48.28+19.4419.18
20Kristin M KolltveitD 17-C (94)49.56+20.4118.21
20Sigrid Melander VieD 21- kort (61)1.11.38+45.1724.16
20Johanna WidmaierDirekte Nybegynner (45)48.33+19.4919.20
20Katrine BakkeD 45- (193)39.08+6.0912.00
20Sondre Zahl HagenH 13 (128)39.31+15.2412.37
21Erik Hæstad BjørnstadH 15 (137)39.59+13.4112.09
22Bram LangerødH 11-12 (241)28.15+10.3910.39
22Einar GisholtH 45- (303)40.56+7.039.54
24Charlotte HopsnesDirekte Nybegynner (45)55.49+27.0522.14
24Helene Bjørkvold JendalD 11-12 (145)34.05+17.4613.38
24Martin Andresen SkotteH 16 (128)45.41+19.0612.16
25Jan Fredrik HelgakerH 21- (98)47.29+15.0411.13
25Mari BrendeD 11-12 (145)34.38+18.1913.51
26Toril EineD 55- (94)38.57+17.5515.23
26Peter GisholtH 15 (137)43.44+17.2613.17
27Hanne BrendeD 17-B (95)1.10.42+30.1621.53
27Bente LandmarkD 50- (142)36.34+9.5713.41
27Marius BakkeH 13 (128)43.11+19.0413.47
31Grete SkotteD 17-C (94)1.05.17+36.0224.00
31Vebjørn Blom-HagenH 13 (128)45.21+21.1414.29
31Arild AndresenH 45- (303)43.22+9.2910.30
32Cecilie Christin KvermeD 17-C (94)1.05.18+36.0324.00
32Bjørn Are CarlssonH 55- (205)37.46+10.5111.08
32Mikkel KatlaH 13 (128)45.25+21.1814.30
34Heidi Kristina SebjørnsenD 11-12 (145)39.47+23.2815.54
34Sindre Vie StrislandH 11-12 (241)32.52+15.1612.24
35Magnhild T. MølnvikD 50- (142)41.20+14.4315.28
36Tilde EineD 15 (113)1.09.50+40.2422.31
37Lars HjermstadH 55- (205)38.34+11.3911.22
38Knut Jostein SætnanH 40- (130)53.20+18.2513.02
41Kathinka Zahl HagenD 11-12 (145)48.14+31.5519.17
41Terje MelsomH 50- (222)38.30+11.3210.48
41Julie BakkeD 16 (140)57.52+28.4817.32
42Rolf Gunnar BredesenH 60- (133)39.11+16.4614.40
45Olav BirkelandH 13 (128)1.04.15+40.0820.31
46Hans JevanordH 45- (303)46.27+12.3411.14
48Håkon JendalH 50- (222)41.53+14.5511.45
49Christian JomaasH 45- (303)47.17+13.2411.26
51Knut Anders LøkenH 55- (205)41.16+14.2112.10
52Sigbjørn ModalsliH 55- (205)42.59+16.0412.40
52Gustav Andresen SkotteH 11-12 (241)39.05+21.2914.44
53Eirik Vie StrislandH 11-12 (241)39.30+21.5414.54
53Ragnhild Blom-HagenD 11-12 (145)1.00.27+44.0824.10
64Morten RannemH 45- (303)49.17+15.2411.55
65Håvard BirkelandH 11-12 (241)45.48+28.1217.16
66Ivar MølnvikH 45- (303)49.34+15.4112.00
66Børge Nilsen BergH 11-12 (241)46.15+28.3917.27
71Birk F. SætnanH 11-12 (241)50.04+32.2818.53
98Viggo EriksenH 45- (303)1.06.19+32.2616.03
102Stein H. HagenH 45- (303)1.12.32+38.3917.33
Anne Victoria BirkelandN-åpen (306)32.0615.30
Odin Vie StrislandN-åpen (306)50.0224.10
Ask Felland SætnanN-åpen (306)18.378.59
Knut Kolltveit SørlieN-åpen (306)29.1614.08
Even Nygård ThorsengN-åpen (306)24.2111.45
Ola Mæhre TorjussenN-åpen (306)31.0014.58
Elise Nilsen BergD -10 (76)43.3317.46
Signe HoloD -10 (76)25.4310.29
Elise Nygård ThorsengD -10 (76)38.3215.43
Anna Mæhre TorjussenD -10 (76)38.1415.36
Erlend BakkeH -10 (69)42.0717.11
Håvard Rekve LianH -10 (69)30.3612.29
David VenkerH 11-12 (241)diskvalifisert
Oscar Hæstad BjørnstadH 16 (128)diskvalifisert
Sven Arne GylterudH 45- (303)diskvalifisert
Ingrid HasaasD 15 (113)diskvalifisert
Kristin FalkD 45- (193)diskvalifisert
Victoria Hæstad BjørnstadD 16 (140)diskvalifisert

Fredrikstad SK

36 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Anne-Sofie KristiansenD 17-C (94)29.1510.45
1Unni Strand KarlsenD 60- (59)24.3710.10
1Guro AlexandersenD 21- (74)34.459.39
1Tom A. KarlsenH 60- (133)22.258.23
2Torill FinkirkenDirekte C (66)39.38+7.0414.34
3Espen DanevadH 40- (130)35.11+0.168.36
3Per OlaussenH 50- (222)27.22+0.247.41
3Henrik OttesenH 45- (303)34.32+0.398.21
5Marit Helene ØderudD 17-C (94)37.01+7.4613.36
5Bendik EliassenH 14 (102)28.42+2.228.48
6Mia Mathisen BekhusD 16 (140)34.01+4.5710.18
10Martine LøwengreenD 17-20 (35)59.08+17.5518.08
12Sondre OttesenH 14 (102)36.02+9.4211.03
13Sivert PoppeH 11-12 (241)25.57+8.219.47
19Henning MartinsenH 45- (303)39.44+5.519.37
19Kaisa AntonsenD 14 (108)42.50+16.0213.08
21Bjørn-Wiggo N. HusebyeH 70- (92)31.28+8.3013.00
22Hilde PoppeD 17-B (95)1.05.50+25.2420.22
22Nikoline BromanderD 21- (74)1.00.59+26.1416.56
25Axel BromanderH 55- (205)34.47+7.5210.15
25Odin SætherH 13 (128)42.19+18.1213.31
26Frank LøwengreenH 45- (303)42.31+8.3810.17
28Emma DanevadD 14 (108)50.18+23.3015.25
29Gunn Astrid JakobsenD 55- (94)40.54+19.5216.09
31Silje MoeD 16 (140)51.02+21.5815.27
33Thomas LieDirekte AL (147)41.40+18.3812.58
33Magne SætherH 40- (130)48.34+13.3911.52
34Ida-Synnøve KristiansenD 15 (113)1.03.09+33.4320.22
45Anders Johan KrosbyDirekte AL (147)49.52+26.5015.32
65Gard AntonsenH 45- (303)49.30+15.3711.59
92Pål AngvollH 45- (303)1.02.54+29.0115.13
93Arnfinn MoeH 45- (303)1.03.22+29.2915.20
Jenny DanevadN-åpen (306)18.068.44
Guro Ottesen N-åpen (306)37.2018.02
Kristoffer B. HelminsenH 13 (128)diskvalifisert
Alexandra AngvollD 13 (86)diskvalifisert

Freidig

43 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Vegard KittilsenH 14 (102)26.208.04
1Gunnar ØsterbøH 75- (71)25.0210.28
2Jens Even StorhovH 45- kort (91)26.21+0.298.55
2Torid KvaalD 70- (68)33.16+0.5213.55
2Pål KittilsenH 40- (130)35.02+0.078.33
2Simen Spets StorhovH 14 (102)27.14+0.548.21
3Katharina Mo BergeD 70- (68)35.31+3.0714.51
4Tomas EidsmoH 45- (303)34.51+0.588.26
4Torunn Spets StorhovD 45- (193)33.50+0.5110.22
6Andreas SylteH 45- (303)36.12+2.198.45
7Jo Even KolstadH 14 (102)30.04+3.449.13
7Gro Sandstad EidsmoD 45- (193)34.33+1.3410.35
9Lars SandstadH 14 (102)30.51+4.319.27
11Mats EidsmoH 15 (137)37.21+11.0311.21
12Mona Høiås SætherD 50- (142)31.10+4.3311.40
12Mari EidsmoD 11-12 (145)29.34+13.1511.49
13Magnus LandstadH 70- (92)28.42+5.4411.51
16Eva AaldeD 70- (68)50.48+18.2421.15
16Mathias HermstadH 16 (128)38.56+12.2110.27
17Heidi ArnesenD 45- (193)38.04+5.0511.40
17Sturla SætherH 50- (222)31.37+4.398.52
17Ola AaldeH 75- (71)47.57+22.5520.03
17Oskar Spets StorhovH 16 (128)41.41+15.0611.12
17Vera MelkildD 16 (140)43.13+14.0913.05
18Jostein MårdalenH 50- (222)31.39+4.418.53
19Vemund MølnvikH 11-12 (241)27.27+9.5110.21
20Halvor LundH 21- (98)44.43+12.1810.34
22Anders WaageH 65- (128)31.22+9.2712.23
22Mona J. MølnvikD 45- (193)39.10+6.1112.00
22Marie Bakken SørensenD 16 (140)47.29+18.2514.23
24Mikkel HoltH 13 (128)41.27+17.2013.14
27Mathea Spets StorhovD 11-12 (145)36.19+20.0014.31
27Geir OwrenH 55- (205)35.20+8.2510.25
33Kristian Fredrik LynumH 15 (137)51.32+25.1415.39
34Sigrid MelkildD 45- (193)43.20+10.2113.17
39Marit KvittemDirekte AL (147)44.09+21.0713.45
42Maria Ulseth SylteD 16 (140)58.23+29.1917.41
56Øyvind SchjelderupH 50- (222)45.57+18.5912.54
67Vegard Ulseth SylteH 11-12 (241)46.20+28.4417.29
Tora KittilsenD -10 (76)26.3510.51
Una KittilsenD -10 (76)26.5911.00
Alf Petter LynumH -10 (69)52.2421.23
Svein Terje KolstadH 50- (222)diskvalifisert

Frol IL

15 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Tobias AlstadH 13 (128)34.56+10.4911.09
14Randi Wold StavrumDirekte B (92)53.04+16.1216.25
16Sigurd VatnH 11-12 (241)26.37+9.0110.02
17Mette LyngenDirekte B (92)56.13+19.2117.24
19June MunkebyD 11-12 (145)32.26+16.0712.58
20Oscar LyngenH 16 (128)44.25+17.5011.56
23Gunnar VatnH 40- (130)44.25+9.3010.51
24Randi JensenD 50- (142)35.16+8.3913.12
28Rune LyngenDirekte AK (100)46.56+22.3718.11
28Ragne MunkebyD 15 (113)49.50+20.2416.04
31Ane Marte VatnD 15 (113)57.34+28.0818.34
41Harald BakkenH 60- (133)38.32+16.0714.25
42Martin Wold StavrumH 13 (128)57.06+32.5918.14
Jonas AlstadN-åpen (306)19.059.13
Magnus AlstadH -10 (69)26.4610.55

Frölunda OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Stefan JohanssonH 45- kort (91)36.12+10.2012.16

Førde IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Håvard Nummedal OsH 17-20 (43)37.5710.32
21Trygve Nummedal OsH 14 (102)47.37+21.1714.36
27Torodd OsH 65- (128)32.36+10.4112.53

Ganddal IL

16 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Aud Hognestad TaksdalD 40- (92)30.47+0.049.26
5Janne Tjørhom AasheimD 14 (108)31.10+4.229.33
6Ingrid LamarkD 13 (86)41.22+13.2113.12
7Trond LamarkH 45- kort (91)33.07+7.1511.13
10Øyvind LamarkH 11-12 (241)25.17+7.419.32
11Arild AasheimH 50- (222)29.55+2.578.24
17Morten Bjerga SundliH 21- (98)44.09+11.4410.26
24Silje Bjerga SundliD 17-B (95)1.06.26+26.0020.34
24Ann Karin TjørhomD 55- (94)35.47+14.4514.08
29Arild SvihusH 17-B (86)1.09.27+31.5921.30
29Kristian Frafjord HaarrH 21- (98)50.31+18.0611.56
39Kjell SvihusH 65- (128)38.38+16.4315.16
40Ole Kristian TaksdalH 13 (128)55.02+30.5517.34
41Vibeke LamarkD 45- (193)45.26+12.2713.56
62Oddvar TaksdalH 45- (303)48.45+14.5211.48
Anna TaksdalD -10 (76)27.0411.02

Garingal Orienteers

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
55Barbara DawsonD 50- (142)1.18.52+52.1529.32
72Graeme DawsonH 50- (222)56.52+29.5415.58

GeoForm IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
15Torbjørn DalløkkenDirekte Nybegynner (45)43.40+14.5617.23

Gimle IF

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Sigrid Ottestad HansenDirekte AK (100)24.199.25
10Peter Martinus Freyborg UranH 17-20 (43)1.04.30+26.3317.55
11Trond Ivar FossaasDirekte B (92)48.35+11.4315.02
21Ann-Charlotte FossaasDirekte C (66)1.00.15+27.4122.09
Tuva FossaasN-åpen (306)47.4023.01
Mathilde FossaasD -10 (76)27.4411.19

Gjerstad IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Siri HageliaD 35- (23)39.52+2.0211.04

Gjø-Vard OL

19 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Hege SolerødD 45- kort (47)31.15+1.5012.06
3Kristine KravdalD 13 (86)32.57+4.5610.31
4Margrete JørandliD 60- (59)28.30+3.5311.46
5Olaf SmåstuenH 80- (35)32.32+3.2315.29
11Even ErlienH 21- kort (67)42.14+15.2413.09
11Torbjørn KravdalH 40- (130)39.00+4.059.32
12Arne StrandlieH 80- (35)1.07.08+37.5931.58
12Kirsten BakkeD 65- (60)47.57+20.4920.03
22Øyvind LienH 40- (130)44.07+9.1210.47
23Lajla TidemannD 70- (68)1.00.50+28.2625.27
29Ingvild SnuggerudD 14 (108)54.41+27.5316.46
35Sonja SnuggerudD 17-C (94)1.13.53+44.3827.09
41Martin ØhmanH 40- (130)58.41+23.4614.20
46Elias ØhmanH 15 (137)1.15.57+49.3923.05
63Harald Haanes StrandlieH 11-12 (241)45.20+27.4417.06
77Ole Edvard SnuggerudH 11-12 (241)51.35+33.5919.27
Eiril Erlien SolerødN-åpen (306)24.0211.36
Marie KravdalD -10 (76)37.3615.20
Kristine Haanes StrandlieD 15 (113)diskvalifisert

Gneist, IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
24Mariell ArntzenD 21- (74)1.05.26+30.4118.10
37Sturle NordeideH 21- (98)1.48.44+1.16.1925.42

Grue IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
29Henrik VaneboDirekte C (66)1.20.30+47.5629.35
30Christopher RolsdorphH 40- (130)47.13+12.1811.32

Guildford Orienteers

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Adam ConwayH 13 (128)33.00+8.5310.32
74Phil ConwayH 50- (222)58.46+31.4816.30

Hadeland OL

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Tor TrøanH 65- (128)24.13+2.189.34
8Trygve RognstadH 45- kort (91)33.14+7.2211.15
13Tiril ReksnesDirekte C (66)49.29+16.5518.11
19Paul SkjakerH 65- (128)30.07+8.1211.54
23Ingeborg RognstadD 14 (108)46.15+19.2714.11
26Stein Arve SkjakerH 21- (98)48.04+15.3911.21
32Ingrid TrøanDirekte AK (100)53.43+29.2420.49
49Hege HeibergD 50- (142)57.56+31.1921.41
79Jo Randar HolmøyH 11-12 (241)1.00.56+43.2022.59

Hagaby GoIF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Hans EgefalkH 35- (45)55.35+17.3513.08

Halden SK

44 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Kjetil BjørloH 45- (303)33.538.12
1Ellen Kathrine SvendsbyD 40- (92)30.439.25
3Oda WennemoD 21- kort (61)31.42+5.2110.44
4Synne Marie JenssenD 13-16C (32)37.02+8.0214.55
4Jan GranstedtH 55- (205)29.29+2.348.41
5Christian F SchiveH 21- (98)39.20+6.559.17
5Thor PalmgrenH 70- (92)26.01+3.0310.45
5August Asheim BirkelandH 16 (128)29.10+2.357.50
5Idun Kristine Felde OlaussenD 16 (140)31.51+2.479.39
6Per Olav AndersenH 45- kort (91)32.37+6.4511.03
6Niels Christian HellerudH 15 (137)33.22+7.0410.08
7Hanne NarvestadD 45- kort (47)37.01+7.3614.20
7Hedda Raadal BjørloD 15 (113)35.52+6.2611.34
8Lars Gåsvik NarvestadH 13-16C (25)50.32+28.5520.22
13Tor Andreas AndersenH 21- (98)42.19+9.5410.00
14Silje Gåsvik NarvestadD 11-12N (40)37.17+17.2416.25
14Espen BergstrømH 45- (303)38.41+4.489.21
15Sofie BergstrømD 11-12 (145)31.21+15.0212.32
16Hanne Lerche RaadalD 45- (193)37.46+4.4711.35
17Svein-Tore Gåsvik NarvestadH 17-C (49)1.02.41+33.1423.02
19Anja WingstedtDirekte AL (147)36.01+12.5911.13
21Hanna Lye MoumD 15 (113)45.32+16.0614.41
23Erlend BrendstuenH 16 (128)45.29+18.5412.13
25Ole Jakob OttestadH 17-B (86)57.54+20.2617.55
26Lisa JenssenD 15 (113)49.26+20.0015.56
29Marie BergstrømD 16 (140)50.11+21.0715.12
45Haakon Johann Slang-SundsetvikH 15 (137)1.12.38+46.2022.04
46Sigurd Saxe SandvikH 11-12 (241)36.56+19.2013.56
48Emeline MjølnerædDirekte AL (147)52.49+29.4716.27
51Irene Felde OlaussenD 45- (193)50.33+17.3415.30
75Pål HellerudH 55- (205)1.26.03+59.0825.23
87Bjørn Axel GranH 45- (303)56.15+22.2213.37
89Gudmund JenssenH 45- (303)1.00.16+26.2314.35
108Bård MoumH 45- (303)1.56.23+1.22.3028.10
Inger Anne BraarudN-åpen (306)34.3916.44
Johan Fredrik BraarudN-åpen (306)40.2719.32
Sondre SignesbøenN-åpen (306)26.3112.48
Minna Sofie WingstedtN-åpen (306)25.1512.11
Ville Emil WingstedtN-åpen (306)24.5812.03
Sigrid Schmitt GranD -10 (76)55.0222.27
Maren HenriksenD -10 (76)52.5721.36
Liam Viggo WingstedtH -10 (69)28.4611.44
Anne-Marit SkaugD 17-C (94)diskvalifisert
Alexander Skaug YtterbølH 16 (128)diskvalifisert

Hamar OK

25 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Anine LomeD 16 (140)29.048.48
2Stine HolmenD 17-B (95)42.19+1.5313.06
4Lars StorslettDirekte AK (100)27.29+3.1010.39
5Andreas HuberH 45- kort (91)30.38+4.4610.23
6Marianne MyklebustD 45- kort (47)36.02+6.3713.57
6Øyvind RanestadDirekte AK (100)28.14+3.5510.56
6Marith BrekkeD 70- (68)39.21+6.5716.27
6Einar LundH 65- (128)24.35+2.409.43
8Øivind Magne RogndalenH 70- (92)26.38+3.4011.00
10Kjersti RønningD 55- (94)28.35+7.3311.17
10Trond FeiringH 70- (92)28.32+5.3411.47
16Arne ArnesenH 45- kort (91)39.46+13.5413.28
19Trygve Jan BjerkeH 17-C (49)1.22.34+53.0730.21
20Kjetil JacobsenH 17-B (86)53.00+15.3216.24
23Vegard RanestadH 11-12 (241)28.35+10.5910.47
30Terje MalmH 65- (128)33.14+11.1913.08
32Harald BrekkeH 70- (92)43.20+20.2217.54
33Elin LauritsenDirekte B (92)1.23.02+46.1025.42
35Tor Arne AndersenDirekte B (92)1.27.57+51.0527.13
42Johan StorebakkenH 15 (137)1.01.21+35.0318.38
45Nina SøndmørD 45- (193)48.00+15.0114.43
46Trond Ivar TømmervoldDirekte AL (147)51.03+28.0115.54
Embrey RønnebækN-åpen (306)16.307.58
Mari Ovidia RanestadD -10 (76)52.1921.21
Kamilla LomeD 14 (108)diskvalifisert

Haugerud IF

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Tor DrageH 80- (35)29.0913.52
Unni DrageD 75- (19)diskvalifisert

Haugesund IL Orientering

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
19Erik EngløkkH 45- kort (91)41.50+15.5814.10
24Randi EngløkkD 40- (92)45.14+14.3113.52
32Eivind EngløkkH 11-12 (241)31.48+14.1212.00
48Magnus EngløkkH 11-12 (241)37.43+20.0714.13
74John Arvid DjupeslandH 45- (303)51.37+17.4412.29
Hanna Eline EngløkkN-åpen (306)31.5615.25

Hauketo IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
16Ove MartinsenH 55- (205)32.49+5.549.40

Hedrum OL

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1June Helen MyklebustD 17-N (9)30.5712.19
3Margith ReppesgårdD 75- (19)36.29+6.2217.22
8Sindre R HoltH 16 (128)32.16+5.418.40
12Tone Sølie LysnesD 17-B (95)57.04+16.3817.40
13Tor RingstadH 21- kort (67)43.24+16.3413.31
15Atle StrømH 45- kort (91)39.45+13.5313.28
19Elin BordøyD 17-B (95)1.01.49+21.2319.08
21Magnar ReppesgårdH 75- (71)54.18+29.1622.43
27Espen JohnsenH 45- kort (91)51.45+25.5317.32
27Kari Reppesgård HoltD 40- (92)47.15+16.3214.29
33Henrik R HoltH 13 (128)46.38+22.3114.53
47Anders Kristian HoltH 45- (303)46.54+13.0111.21
Victoria Myklebust StrømD 16 (140)diskvalifisert

Heidal IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
20Hennig GranliDirekte C (66)57.10+24.3621.01

Heming Orientering

59 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Kasper FosserH 16 (128)26.357.08
2Runa SkyttersæterD 55- (94)24.42+3.409.45
2Signe Astrup ArnesenD 45- (193)33.27+0.2810.15
2Bjørn EgnerH 75- (71)27.11+2.0911.22
4Roger ØstvoldH 17-C (49)33.17+3.5012.14
5Elle M. MelbyeD 60- (59)30.05+5.2812.25
6August Syrdal ØenH 13 (128)31.13+7.069.58
7Rikke IversenD 21- (74)42.44+7.5911.52
7Jon KjensethH 35- (45)53.33+15.3312.39
7Nils Petter FremmingH 50- (222)29.26+2.288.16
7Henrik ReuschH 13 (128)31.20+7.1310.00
8Maya Jones ArnesenD 13 (86)42.21+14.2013.31
9Malene BerstadD 11-12N (40)31.21+11.2813.48
10Bjørn Anders FlågenH 16 (128)33.13+6.388.55
12Astrid Waaler KaasD 55- (94)29.09+8.0711.31
12Helge BjaalandH 70- (92)28.38+5.4011.49
13Thomas JohanssonDirekte AL (147)33.09+10.0710.19
14Signe UllebergDirekte Nybegynner (45)42.37+13.5316.58
14Egil Wickstrand IversenH 55- (205)32.08+5.139.28
16Knut Erling ØenH 50- (222)31.24+4.268.49
16Jon C. FougnerH 75- (71)44.54+19.5218.47
17Hanne Marthe ØstvoldD 17-C (94)48.23+19.0817.47
17Kristian ØstermannH 13 (128)38.55+14.4812.26
17Jappe BlomhoffH 75- (71)47.57+22.5520.03
17Petter Astrup ArnesenH 15 (137)38.49+12.3111.47
18Marte UlvestadDirekte AL (147)35.50+12.4811.09
18Onelma BlomhoffD 70- (68)53.05+20.4122.12
23Bjørn SandelienH 70- (92)32.55+9.5713.36
24Live ØstvoldD 13 (86)1.00.17+32.1619.15
25Hjørdis EgnerD 70- (68)1.07.12+34.4828.07
26Hannah Syrdal ØenD 11-12 (145)35.02+18.4314.00
26Bjørn BakkevigH 50- (222)33.57+6.599.32
27Thor VollsetH 17-B (86)1.04.02+26.3419.49
27Jarand RystadDirekte AL (147)39.32+16.3012.18
27Pia Skyttersæter IversenD 21- (74)1.10.46+36.0119.39
29Ella BerstadD 11-12 (145)38.06+21.4715.14
29Mathias MartinsenH 60- (133)31.01+8.3611.37
29Paula BerstadD 40- (92)49.31+18.4815.11
32Øystein ØstermannH 50- (222)35.16+8.189.54
32Hedvig VollsetD 16 (140)51.26+22.2215.35
35Halvor AurmoH 21- (98)1.12.44+40.1917.11
35Kimme ArnesenH 45- (303)44.22+10.2910.44
36Magnus Eide-FredriksenH 13 (128)50.00+25.5315.58
39Ferdinand FremmingH 13 (128)53.55+29.4817.13
42Helge Sigurd HansenH 65- (128)47.24+25.2918.44
44Lasse ArnesenH 50- (222)39.27+12.2911.04
48Dagrun MelkildD 50- (142)53.32+26.5520.02
51Ledig HegdahlDirekte AL (147)58.58+35.5618.22
62Marianne ReuschD 45- (193)58.33+25.3417.57
74Jon BergetH 55- (205)1.09.36+42.4120.31
83Christian ReuschH 45- (303)54.38+20.4513.13
86Harald Eide-FredriksenH 45- (303)55.04+21.1113.20
96Anders FlågenH 45- (303)1.04.03+30.1015.30
Lukas Jones ArnesenN-åpen (306)19.169.18
Kaisa LemyreN-åpen (306)21.1410.15
Astrid ReuschN-åpen (306)30.1814.38
Anne ØstvoldN-åpen (306)18.519.06
Einar ØstvoldN-åpen (306)17.318.27
Gard RystadDirekte AL (147)diskvalifisert

Hisøy OK

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Kamilla StudsrudD 13-16N (4)42.5217.04
7Fredrik StudsrudH 17-20 (43)1.00.53+22.5616.54
8Malin HaugeD 14 (108)32.09+5.219.51
13Karoline StudsrudD 11-12N (40)36.53+17.0016.14
16Inger Marie Broers DamsgaardD 21- kort (61)54.51+28.3018.35
18Nils-Henrik PedersenH 17-C (49)1.08.43+39.1625.15
29Erik Broers DamsgaardH 45- kort (91)57.05+31.1319.21
30Marianne HaugeD 40- (92)50.37+19.5415.31
33Ann Mari StudsrudD 17-C (94)1.06.47+37.3224.33
50Lene HaugeD 11-12 (145)54.24+38.0521.45
106Inge HaugeH 45- (303)1.25.49+51.5620.46
Hanna B DamsgaardN-åpen (306)41.5420.14

Hjelmeland OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Ane Hjørungdal VikaD 11-12N (40)24.02+4.0910.35

IF Sibbo Vargarna

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Reijo RytköläH 75- (71)30.21+5.1912.41

IF Trauma

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Henrik Chr. HirschH 17-20 (43)41.34+3.3711.32
4Henriette OlsenD 15-16B (12)1.07.11+24.3720.47
12Inger SkjæveslandDirekte B (92)52.40+15.4816.18
12Ada Helene OlsenD 13 (86)48.21+20.2015.26
15Per Olav NærestadH 50- (222)31.14+4.168.46
24Bjørn Idar SætranH 45- (303)41.19+7.2610.00
27Mia HirschD 13 (86)1.24.13+56.1226.54
41Tone HirschD 45- (193)45.26+12.2713.56
82Geir Henrik HirschH 45- (303)54.23+20.3013.10
103Tor OlsenH 45- (303)1.13.17+39.2417.44

IK Stern

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Henrik HvoslefH 70- (92)25.29+2.3110.31
5Ulla LindheD 70- (68)37.12+4.4815.33

IL Express

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
16Widar Taxth LølandH 65- (128)29.41+7.4611.43

IL GeoForm

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Sturle HånesH 75- (71)31.40+6.3813.14
11Kåre KnudsenH 75- (71)36.58+11.5615.28
23Knut Kristen HangeraasH 75- (71)55.45+30.4323.19
43Bernt TollefsenH 65- (128)51.39+29.4420.24
63Øyvind GrandumH 50- (222)50.06+23.0814.04

IL Gular

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Tore JuvikH 50- (222)30.30+3.328.34
21Arne JohannesenH 55- (205)33.40+6.459.55
21Mari Fjellbirkeland JohannesenD 13 (86)55.58+27.5717.52
29Hege FjellbirkelandD 50- (142)38.10+11.3314.17
33Eli Fjellbirkeland JohannesenD 15 (113)1.00.45+31.1919.35

IL Hauken

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
16Alexander Repstad StoremyrH 15 (137)38.18+12.0011.38

IL Imås

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
15Ingeborg BøbelD 70- (68)48.04+15.4020.06

IL Koll

16 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Harald AulieH 17-C (49)42.10+12.4315.30
12Kjell MarksetH 55- (205)31.36+4.419.19
17Anne Tine MarksethDirekte AK (100)37.41+13.2214.36
22Trude FixdalD 50- (142)34.30+7.5312.55
25Peder NatvigH 45- (303)41.33+7.4010.03
32Johan LundeH 50- (222)35.16+8.189.54
38Torjus Hoel BjoråH 11-12 (241)34.20+16.4412.57
47Arne TesliH 60- (133)51.10+28.4519.09
54Christian Fredrik BorgH 11-12 (241)39.49+22.1315.01
77Espen MesselH 45- (303)53.09+19.1612.52
Martin Christoffer BorgN-åpen (306)15.167.22
Aksel Nissen HellerudN-åpen (306)47.4323.03
Johannes Salvesen-LundeN-åpen (306)18.158.48
Hege AndersenD 17-B (95)diskvalifisert
Øyvind BjoråDirekte B (92)diskvalifisert
Balder Gammelli-MesselDirekte C (66)diskvalifisert

IL Tambarskjelvar

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
23Norvald OspehaugH 60- (133)29.34+7.0911.04

IL Tyrving

63 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Heidi FalckD 55- (94)25.38+4.3610.07
5Cassie TrewinD 21- kort (61)34.14+7.5311.36
7Solveig SikkelandD 50- (142)29.23+2.4611.00
7Svein S JacobsenH 60- (133)25.33+3.089.34
8Elise UllernD 17-20 (35)54.37+13.2416.45
8Bjørn Tore MathisenH 21- (98)40.36+8.119.35
8Ådne SkjærsteinH 13 (128)32.40+8.3310.26
9Per Kristian EkebergH 55- (205)31.14+4.199.12
11Kristine Hjellup HorneD 45- kort (47)47.44+18.1918.30
11Helge UllernDirekte C (66)46.28+13.5417.05
11Maren NorderudD 15 (113)37.29+8.0312.05
13Camilla StridsklevD 21- (74)48.42+13.5713.31
14Berit DanielsenD 55- (94)30.03+9.0111.52
14Nora SkauenD 45- (193)36.45+3.4611.16
15Marianne NjåsteinD 50- (142)32.02+5.2511.59
15Aud I SpjelkavikD 65- (60)49.45+22.3720.48
15Kjell RøkkeH 70- (92)28.50+5.5211.54
15Per ØhlckersH 65- (128)29.40+7.4511.43
15Milda ØhlckersD 40- (92)40.55+10.1212.33
17Berit BergeD 55- (94)32.01+10.5912.39
18Are KristiansenH 50- (222)31.39+4.418.53
18Iris HolstD 13 (86)52.32+24.3116.47
19Siri SpjelkavikDirekte AK (100)41.43+17.2416.10
20Else GrandalD 50- (142)33.23+6.4612.30
21Morten Nilstad PettersenH 21- (98)45.02+12.3710.38
22Sven Reidar TonjerDirekte AL (147)37.04+14.0211.32
23Vee BjørnDirekte AL (147)38.18+15.1611.55
24Helle HundseidD 17-C (94)51.56+22.4119.05
26Anne Kristine NorderudD 50- (142)35.36+8.5913.20
28Bjørn Henning GrandalH 50- (222)34.07+7.099.35
30Alf PettersenH 60- (133)31.11+8.4611.40
30Eystein WeltzienH 65- (128)33.14+11.1913.08
30Dag Helland-HansenH 45- (303)43.07+9.1410.26
31Oliver Wallin HigginsH 15 (137)50.10+23.5215.14
32Egil EideH 50- (222)35.16+8.189.54
32Vida Helland-HansenD 11-12 (145)38.52+22.3315.32
32Jørgen HolmboeH 65- (128)33.15+11.2013.08
34Stian FalckDirekte AL (147)41.51+18.4913.02
34Torjus UllernH 15 (137)52.41+26.2316.00
37Anett WallinD 45- (193)44.30+11.3113.39
38Christian GrotnesH 45- (303)45.17+11.2410.57
39Mille Baastad BergD 11-12 (145)45.37+29.1818.14
40Kirsti Grundnes BergD 50- (142)46.16+19.3917.19
42Klaus HorneH 50- (222)38.36+11.3810.50
44Bjørn SpjelkavikH 65- (128)59.00+37.0523.19
45Eileen BjanesD 11-12 (145)50.42+34.2320.16
47Linnea HolstD 11-12 (145)51.44+35.2520.41
49Morten KongsbergH 55- (205)41.00+14.0512.05
51Siw SolstadD 50- (142)1.00.16+33.3922.34
52Anna GöhlmanD 50- (142)1.01.44+35.0723.07
53Frode KamsvågH 50- (222)42.56+15.5812.03
55Nikolay KrupnovH 55- (205)44.20+17.2513.04
60Hallvard BergH 55- (205)46.44+19.4913.47
66Toril WiigD 45- (193)1.05.40+32.4120.08
70Åshild FlatebakkenD 45- (193)1.26.34+53.3526.33
76Torkjel NesheimH 50- (222)1.04.03+37.0517.59
76Kristoffer ØhlckersH 11-12 (241)51.29+33.5319.25
77Are NjåsteinH 50- (222)1.11.11+44.1319.59
Jacob Finstad LandN-åpen (306)30.0014.29
Sofia ØhlckersN-åpen (306)19.499.34
Felix B BergDirekte C (66)diskvalifisert
Thor NorderudH 50- (222)diskvalifisert
Hasse BergstrømH 65- (128)diskvalifisert

Indre Østfold OK

32 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Bjørn Erik GlomsrudH 40- (130)34.558.32
3Vilde RetteraasenD 13-16C (32)36.39+7.3914.46
3Tove TesdalD 17-N (9)39.14+8.1715.37
3Anders TaraldrudH 70- (92)24.18+1.2010.02
6Eirik BlågestadH 14 (102)29.11+2.518.57
7Per FosserH 70- (92)26.34+3.3610.58
8Amund BedinDirekte Nybegynner (45)35.39+6.5514.12
10Stian OverskeidH 35- (45)58.32+20.3213.50
12Thomas BedinH 40- (130)40.09+5.149.48
16Ina BlågestadD 17-C (94)45.20+16.0516.40
16Gea BedinDirekte C (66)52.58+20.2419.28
16Rune BlågestadH 40- (130)42.07+7.1210.17
16Linda M. Torper BystrømD 40- (92)41.04+10.2112.35
20Sigmund VisterH 45- (303)40.20+6.279.45
23Ida Aabogen HaugaardD 15 (113)48.25+18.5915.37
24Trond RetteraasenH 17-B (86)57.52+20.2417.54
24Sindre ValsgårdH 21- kort (67)1.14.46+47.5623.17
25Peder Aabogen HaugaardH 11-12 (241)29.41+12.0511.12
33Fredrik LarsenH 21- (98)58.51+26.2613.54
34Theodor LierH 13 (128)48.00+23.5315.20
35Dag Arne LierH 40- (130)51.19+16.2412.32
36Hildegunn Sagli GudimD 17-C (94)1.13.59+44.4427.11
36Tidemann LierH 11-12 (241)33.20+15.4412.34
40Haakon JohannesenH 16 (128)1.15.58+49.2320.25
46Hans Matias GlomsrudH 13 (128)1.50.58+1.26.5135.27
47Kristoffer HalsnesH 11-12 (241)37.36+20.0014.11
47Sander BystrømH 13 (128)1.52.18+1.28.1135.52
49Elida Sagli GudimD 11-12 (145)53.50+37.3121.32
55Asle Sagli GudimH 45- (303)47.46+13.5311.33
Elma Sagli GudimD -10 (76)58.2123.48
Tore SandemH 50- (222)diskvalifisert
Håkon BlågestadH 17-20 (43)diskvalifisert

Kolbotn IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Isak WilbergN-åpen (306)35.3317.10

Kolbotn og Skimt OL

19 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Gunn-Torill HokholtD 50- (142)26.379.58
2Ragnhild KrogvigD 75- (19)33.03+2.5615.44
4Bjørn NordvikH 17-B (86)39.05+1.3712.06
8Ingrid Lome-HagmanD 70- (68)41.30+9.0617.21
9Bjørn Sverre GulheimH 17-B (86)43.45+6.1713.32
10Svein F. KvalheimH 75- (71)35.30+10.2814.51
11Sissel OlaisenD 65- (60)44.58+17.5018.48
15Bodil KlakeggD 60- (59)45.01+20.2418.36
19Anne Marit FærdenD 65- (60)57.29+30.2124.03
21Selma FærdenD 11-12 (145)32.39+16.2013.03
22Audun HokholtH 21- (98)45.07+12.4210.39
31Olav JohannessenH 55- (205)37.40+10.4511.06
37Anders FærdenH 40- (130)51.51+16.5612.40
45Trond Sigvald HetlandH 45- (303)46.11+12.1811.10
49Cathrine PalmgrenD 45- (193)49.37+16.3815.13
50Per Arne ArnesenH 50- (222)42.19+15.2111.53
Håvard FærdenN-åpen (306)36.2917.37
Johan TheisenDirekte AL (147)diskvalifisert
Marit VågsnesD 65- (60)diskvalifisert

Kolvereid IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
19Kent OddvikDirekte C (66)56.57+24.2320.56

Kongsberg OL

81 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Damien RenardH 21- (98)32.257.39
1Ingrid KvistadD 45- (193)32.5910.07
1Marlin HaavengenD 15 (113)29.269.29
2Ingjerd SommerstadD 21- kort (61)29.39+3.1810.03
2Konstanse MoholthD 11-12 (145)21.01+4.428.24
2Tale StrandD 14 (108)27.28+0.408.25
2Åsne HaavengenD 13 (86)29.01+1.009.16
3Finn Åge ØsternH 80- (35)29.47+0.3814.10
3Unn Hilde HeggedalD 50- (142)27.57+1.2010.28
5Ann-Karin LestebergD 17-B (95)45.23+4.5714.03
5Mathilde Sæter FlessebergD 13 (86)36.23+8.2211.37
6Celine RenardD 21- (74)42.29+7.4411.48
6Kjersti Tønnessen BergstølD 15 (113)35.34+6.0811.28
6Kari StrandD 40- (92)34.48+4.0510.40
7Espen Ekholt BergH 17-C (49)35.31+6.0413.03
7Espen RøsteH 40- (130)36.46+1.518.59
7Aurora MoholthD 16 (140)35.23+6.1910.43
8Anita Sørensen DrageD 50- (142)29.45+3.0811.08
8Atle Nikolai WølloH 11-12 (241)24.24+6.489.12
9Svein-Erik SøgårdH 50- (222)29.52+2.548.23
11Ingrid Lundin BerganD 17-C (94)40.27+11.1214.52
11Ole Kristoffer ThrondsenH 70- (92)28.36+5.3811.49
13Nina Hausen-MøllerudDirekte AK (100)33.29+9.1012.58
13Harald Hammershaug TvedtenDirekte B (92)53.02+16.1016.25
13Øyvind DrageH 50- (222)30.53+3.558.40
13Helene EgerD 15 (113)39.46+10.2012.49
14Torbjørn BarikmoH 17-C (49)52.35+23.0819.19
16Åskild BergstølDirekte AK (100)37.25+13.0614.30
16Ola LestebergH 21- (98)43.52+11.2710.22
16Kathinka RogstadD 15 (113)41.20+11.5413.20
17Odd StrandH 45- (303)38.56+5.039.25
19Kjersti MyhreD 21- (74)57.12+22.2715.53
19Kristin EgerD 40- (92)42.29+11.4613.01
20Andrea VaneboD 15 (113)45.21+15.5514.37
21Rikke Hjelseth LarsenD 16 (140)45.56+16.5213.55
22Vetle DrageH 13 (128)40.27+16.2012.55
23Vegard Øverli BergH 15 (137)40.44+14.2612.22
24Kristiane RogstadD 16 (140)48.05+19.0114.34
28Vegard Østlid BagstevoldH 21- (98)50.23+17.5811.54
30Lise HørtvedtD 17-C (94)1.03.40+34.2523.24
30Tommy SæterH 45- kort (91)57.24+31.3219.27
30Olav LundH 13 (128)44.20+20.1314.09
30Sarah WølloD 15 (113)55.59+26.3318.03
33Hilde MoholthD 17-B (95)1.31.51+51.2528.26
33Marte Karine LarsenD 14 (108)1.03.25+36.3719.27
34Håkon LundH 16 (128)1.03.06+36.3116.57
35Vegard Holm JohannesenH 11-12 (241)33.02+15.2612.27
36Vegard SpitenH 40- (130)51.34+16.3912.36
37Peder Bonden KjørsvikH 13 (128)52.32+28.2516.47
38Sølve DrageH 15 (137)54.32+28.1416.34
42Johan EgerH 11-12 (241)35.02+17.2613.13
44Per Øivind EgerH 45- (303)45.57+12.0411.07
45Andrea Willkommen EikenD 16 (140)1.06.58+37.5420.17
46Mari ØverbyD 11-12 (145)51.02+34.4320.24
50Knut LangeggenDirekte AL (147)57.24+34.2217.52
52Barbara Willkommen EikenD 45- (193)50.51+17.5215.35
54Ingvild Øverli BergD 11-12 (145)1.10.02+53.4328.00
58Roar TønnessenH 55- (205)45.05+18.1013.17
58Terje Ulla EikenH 50- (222)48.16+21.1813.33
62Kristian SagosenDirekte AL (147)1.21.10+58.0825.17
64Bjørn Victor LarsenH 50- (222)50.13+23.1514.06
64Eli Bonden KjørsvikD 45- (193)1.02.24+29.2519.08
65Sissel TvedtenD 45- (193)1.05.30+32.3120.05
67Roger Andre VaneboH 50- (222)50.30+23.3214.11
71Jane RødderD 45- (193)1.26.48+53.4926.37
78Arne BerganH 11-12 (241)52.34+34.5819.50
90Hans Otto ØverbyH 45- (303)1.01.03+27.1014.46
95Atle WølloH 45- (303)1.03.59+30.0615.29
Jan Olav BerganN-åpen (306)18.248.53
Marte EgerN-åpen (306)22.0310.39
Anita LangeggenN-åpen (306)16.107.48
Ingrid LestebergN-åpen (306)36.1417.30
Elise RenardN-åpen (306)22.1710.45
Mathis RenardN-åpen (306)37.3818.10
Simen Sommerstad RøsteN-åpen (306)17.178.20
Synne Sommerstad RøsteN-åpen (306)16.297.57
Amalie Myrvold SkovlystN-åpen (306)32.4415.48
Jon StrandN-åpen (306)20.369.57
Eimund Øverli BergN-åpen (306)27.5113.27
Andreas Myrvold SkovlystH -10 (69)28.3211.38
Jørgen Teigen SøgårdH 17-20 (43)diskvalifisert

Konnerud IL

36 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Anders NybøH 17-B (86)37.2811.35
1Rune AndersenDirekte C (66)32.3411.58
1Jenny BaklidD 14 (108)26.488.13
3Aslak HeimdalH 15 (137)31.07+4.499.27
6Ingunn Lysaker NorbomD 17-C (94)37.43+8.2813.51
6Jørn Idar EllingsenDirekte C (66)42.10+9.3615.30
7Mari Landro SvingheimD 14 (108)31.34+4.469.40
8Emma Grete Feyling HaareD 60- (59)34.12+9.3514.07
9Jørgen BaklidH 16 (128)32.30+5.558.44
10Geir Egil NorbomH 17-C (49)39.50+10.2314.38
10Isa HeggedalD 45- (193)35.48+2.4910.58
13Line NordhaugD 17-C (94)43.01+13.4615.48
15Steinar RuudH 75- (71)44.52+19.5018.46
17Vetle Lysaker NorbomH 11-12 (241)26.51+9.1510.07
18Kari BaklidDirekte C (66)56.33+23.5920.47
18Tove HeimdalD 50- (142)32.55+6.1812.19
19Joar GjerdahlH 16 (128)44.10+17.3511.52
21Bjørn BaklidH 45- kort (91)44.11+18.1914.58
22Henning GaarderH 70- (92)32.46+9.4813.32
22Nicolai HarvikH 14 (102)47.38+21.1814.36
24Sindre Lysaker NorbomH 14 (102)49.37+23.1715.13
25Inger Nordbye NybøD 17-B (95)1.06.27+26.0120.34
25Njål SvingheimH 50- (222)32.37+5.399.09
25Amanda Skyttersæter SaugerudD 14 (108)47.53+21.0514.41
26Hans Lyder HaareH 65- (128)32.13+10.1812.44
27Oskar BaklidH 11-12 (241)29.51+12.1511.15
31Tonje Malin RhrichD 14 (108)56.20+29.3217.16
32Thea LandD 14 (108)59.43+32.5518.19
33Pål Espen NordhaugH 17-B (86)1.20.34+43.0624.56
35Anni SaarelaD 14 (108)1.04.34+37.4619.48
36Eline AndersenD 11-12 (145)42.12+25.5316.52
48Nora Haakstad EllingsenD 11-12 (145)52.45+36.2621.06
68Ina Cecilie LandroD 45- (193)1.13.07+40.0822.25
Magnus BaklidN-åpen (306)41.0719.51
Nora Skyttersæter SaugerudD 17-20 (35)diskvalifisert
Lars BaklidH 45- (303)diskvalifisert

KOS Tesla Brno

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Jakub MilanH 11-12 (241)21.19+3.438.02
2Pavel MilanH 35- (45)44.27+6.2710.30
5Jindriska MilanovaD 35- (23)46.13+8.2312.50
14Tomas MilanH 14 (102)37.31+11.1111.30

Kristiansand OK

29 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Marius AurebekkH 15 (137)30.34+4.169.17
3Benedicte Hald BjørgumD 21- (74)36.31+1.4610.08
3Jon BjørgumH 55- (205)29.04+2.098.34
4David RundeH 14 (102)27.40+1.208.29
5Stig DalsørenH 21- kort (67)30.10+3.209.23
5Vetle ReinhartsenH 17-20 (43)49.03+11.0613.37
5Kristian PyttenH 15 (137)33.00+6.4210.01
7Sebastian DalandH 16 (128)30.57+4.228.19
7Jan BlandkjennH 55- (205)31.06+4.119.10
10Ingvild MulenD 50- (142)30.28+3.5111.24
12Aileen RundeDirekte C (66)47.49+15.1517.34
13Liv Bente H FriestadD 17-B (95)57.45+17.1917.52
13Silje KregnesD 14 (108)38.39+11.5111.51
14Pål RundeDirekte AK (100)34.20+10.0113.18
16Maria KostølD 11-12 (145)31.28+15.0912.35
18Jonas MyhreH 15 (137)38.58+12.4011.50
22Jack BjørnsenH 55- (205)33.42+6.479.56
23Roar HermansenDirekte B (92)1.06.14+29.2220.30
24Hanne HermansenDirekte B (92)1.06.23+29.3120.33
25Ragnhild HaldD 50- (142)35.28+8.5113.17
27Siri Thortveit MyhreD 45- (193)40.25+7.2612.23
29John HansenH 55- (205)36.01+9.0610.37
30Bjørn A FriestadH 17-B (86)1.09.43+32.1521.35
35Øyvind MikkelsenH 45- (303)44.22+10.2910.44
38Maria StødleD 11-12 (145)44.48+28.2917.55
38Inger ReinhartsenD 45- (193)44.32+11.3313.39
53Bjørn ReinhartsenH 55- (205)43.32+16.3712.50
75Thorbjørn VærpH 45- (303)51.55+18.0212.34
Odd-Anton HermansenH 14 (102)diskvalifisert

Krokstadøra IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Gerd BjørsethD 60- (59)26.49+2.1211.04

Lardal OL

17 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Hallvard TjentlandH 11-12N (16)18.578.20
4Hege MelbyD 45- kort (47)34.53+5.2813.31
9Marit Melby JacobsenDirekte AK (100)30.51+6.3211.57
9Kristin Melby JacobsenD 11-12 (145)27.07+10.4810.50
10Monica Tveit TjentlandD 17-C (94)39.09+9.5414.23
11Arvid NelsonH 17-20 (43)1.05.23+27.2618.09
13Mina SchjervenD 13 (86)48.35+20.3415.31
22Nora-Marie Sogn WiikD 17-C (94)50.59+21.4418.44
24Ole WiikH 45- kort (91)47.16+21.2416.01
24Jens TjentlandH 40- (130)44.40+9.4510.55
27Audun Melby JacobsenH 15 (137)43.45+17.2713.17
31Egil AmundsenDirekte B (92)1.16.51+39.5923.47
35Liv Kristin Omholt BerrefjordD 40- (92)1.12.37+41.5422.16
47Ronny NelsonDirekte AL (147)51.09+28.0715.56
52Eline SchjervenD 11-12 (145)55.25+39.0622.10
Tollef TjentlandN-åpen (306)21.2810.22
Inez NelsonN-åpen (306)diskvalifisert

Larvik OK

16 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Ingrid UndstadD 40- (92)33.07+2.2410.09
5Sten Øivind BjerkeH 17-C (49)34.42+5.1512.45
10Lars FremstadH 55- (205)31.21+4.269.14
12Rolf GjølbergH 65- (128)27.45+5.5010.58
17Anne Berg GjølbergD 21- kort (61)56.06+29.4519.01
18Heidi EriksenD 17-C (94)49.13+19.5818.05
19Ida Sofie HjortlandD 13 (86)53.20+25.1917.02
22Thor EdvardsenH 75- (71)55.09+30.0723.04
23Iver RingheimH 13 (128)41.13+17.0613.10
25Kristin HjortlandDirekte B (92)1.07.21+30.2920.51
27Celine Vik OlsenD 17-C (94)55.23+26.0820.21
35Kåre ThorbjørnsenH 65- (128)35.35+13.4014.03
60Per Olav GulbrandsenH 45- (303)48.20+14.2711.42
Ingvild RingheimN-åpen (306)37.1417.59
Iril RingheimD -10 (76)29.5512.12
Tom KristensenH 45- (303)brutt

LEI

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Euan TebbuttH 17-20 (43)1.02.15+24.1817.17
17Barbara TebbuttD 45- kort (47)1.14.33+45.0828.53
23Ethan TebbuttH 14 (102)48.37+22.1714.54
31Iain TebbuttH 45- kort (91)58.25+32.3319.48
32Nicholas WilsonH 16 (128)1.01.08+34.3316.26

Leksands OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Jan LärfarsH 60- (133)26.55+4.3010.04
23Gunilla LärfarsD 55- (94)35.04+14.0213.51

Lierbygda OL

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Anna Paulsen AskD 11-12N (40)22.07+2.149.44
4Kari StrandD 35- (23)44.42+6.5212.25
5Gunhild HennumD 55- (94)26.53+5.5110.37
8Helga HaverstadD 55- (94)27.56+6.5411.02
9Sigurd Paulsen AskH 13-16C (25)50.41+29.0420.26
10Kim Farnes HansenH 50- (222)29.53+2.558.23
12Håvard Sandvoll AskH 21- kort (67)43.19+16.2913.29
27Marianne SpanliD 55- (94)39.52+18.5015.45
36Sverre StrandH 11-12 (241)33.20+15.4412.34
39Helen GåsvikD 50- (142)44.49+18.1216.47
39Bjørn-Willy ArntzenH 45- (303)45.31+11.3811.01
40Ingemar Jansson HaverstadH 55- (205)39.05+12.1011.31

Lillehammer OK

15 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Børge TaraldsenH 17-C (49)31.38+2.1111.37
3Birgit Kleppa MadslienD 11-12 (145)21.17+4.588.30
5Valborg MadslienD 40- (92)34.23+3.4010.32
7Ole Gunnar Kleppa MadslienH 11-12 (241)24.20+6.449.10
13Even KarlsenH 14 (102)37.08+10.4811.23
14Jon Vegard LundeH 75- (71)44.11+19.0918.29
20Håkon TorsethH 11-12 (241)27.55+10.1910.32
25Jostein KarlsenH 14 (102)52.02+25.4215.57
29Anders TaraldsenH 11-12 (241)30.26+12.5011.29
34Ane Holm GrønengD 16 (140)52.49+23.4516.00
40Guro KarlsenD 16 (140)57.47+28.4317.30
47Tormod KleppaH 40- (130)1.18.22+43.2719.09
61Håkon WedumH 11-12 (241)45.07+27.3117.01
Ivar Kleppa MadslienN-åpen (306)25.4512.26
Audun TorsethN-åpen (306)21.1010.13

Lillomarka OL

52 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Ingrid MasdalD 15-16B (12)45.27+2.5314.04
2Stian LillegårdH 17-N (8)25.14+3.0610.03
3Martin Oseng LiholtH 11-12N (16)32.22+13.2514.15
3Sara Angell BakkeD 17-20 (35)47.16+6.0314.29
4Ole SannesH 80- (35)32.15+3.0615.21
5Andreas FløDirekte B (92)45.40+8.4814.08
6Dane BlomqvistDirekte AL (147)30.08+7.069.23
6Jens Olav KløvrudH 55- (205)30.46+3.519.04
6Toril HallanD 50- (142)29.09+2.3210.55
7Fredrik SteiwerDirekte AK (100)30.11+5.5211.41
7Netta Bar-NathanD 11-12 (145)26.25+10.0610.34
8Tone Aamli SundtjønnD 21- (74)43.05+8.2011.58
8Anne Ruste FløDirekte B (92)46.48+9.5614.29
10Elin KrogstadD 21- kort (61)40.22+14.0113.41
10Magne BrændenH 45- kort (91)33.27+7.3511.20
10Svein NygårdH 45- (303)37.23+3.309.03
13Hallvard FjærH 55- (205)31.45+4.509.21
14Joar OldernesH 16 (128)34.49+8.149.21
14Vidar BenjaminsenH 50- (222)31.13+4.158.46
14Runar BaklienDirekte C (66)50.00+17.2618.22
15Ove HildrumH 17-B (86)49.35+12.0715.21
16Martin GranlyH 55- (205)32.49+5.549.40
17Line Bar-NathanDirekte C (66)54.43+22.0920.06
19Simen MasdalH 14 (102)45.22+19.0213.54
21Assaf Bar-NathanDirekte B (92)1.00.37+23.4518.46
21Sindre Vestengen LianH 16 (128)44.43+18.0812.01
23Rudi B OlsenH 21- kort (67)1.02.08+35.1819.21
24Line SletnerDirekte AK (100)45.58+21.3917.48
28Brian A Nielsen Direkte AL (147)40.26+17.2412.35
28Trine OldernesD 45- (193)40.45+7.4612.30
29Eli HeklandDirekte AK (100)48.19+24.0018.43
30Elias Skjolden SørensenH 15 (137)49.42+23.2415.06
316987 WangDirekte AK (100)51.39+27.2020.01
37Dag WangDirekte AL (147)42.39+19.3713.17
39Tore SannesH 55- (205)39.03+12.0811.31
40Terje BlindheimH 45- (303)45.45+11.5211.04
46Johan MattssonH 55- (205)39.51+12.5611.45
59William WoodhouseH 11-12 (241)43.04+25.2816.15
66Truls AngellH 55- (205)52.00+25.0515.20
72Nils Ragnar LiholtH 45- (303)50.32+16.3912.14
72Trond OldernesH 11-12 (241)50.40+33.0419.07
Nov Bar-NathanN-åpen (306)21.3310.24
Guro BrændenN-åpen (306)27.0813.06
Natalie KollerudN-åpen (306)24.1311.41
Vegard Oseng LiholtN-åpen (306)36.3117.38
Emilie FløD -10 (76)51.3521.03
Vebjørn Emil BlindheimH -10 (69)36.4615.00
Eskil BrændenH -10 (69)34.4014.08
Jonathan WoodhouseH -10 (69)22.539.20
Stein BlomsethDirekte AL (147)diskvalifisert
Tor E. HenriksenH 80- (35)diskvalifisert
Ingjerd VestengenD 50- (142)diskvalifisert

Linköpings OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Elin KjellmannD 11-12 (145)26.24+10.0510.33
Oscar KjellmannH -10 (69)50.0020.24

Lommedalens IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
13Erling TidemannH 75- (71)40.07+15.0516.47

Lunds OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Torill SvendsenD 70- (68)41.57+9.3317.33
24Benkt AndersonH 70- (92)33.56+10.5814.01

Lyn Ski

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Anne DanielsenD 50- (142)29.55+3.1811.12
36Tor Engen KvalheimDirekte AL (147)42.35+19.3313.15
38Rolv Anders SystadH 50- (222)36.12+9.1410.10
59Eirik Myhr FossumDirekte AL (147)1.10.28+47.2621.57

Løten o-lag

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Marius ØieH 21- kort (67)26.58+0.088.24
3Elin BergsengD 17-B (95)42.57+2.3113.17
8Bård KolåsH 21- kort (67)37.03+10.1311.32
11Rinden  Bent ODirekte AK (100)33.06+8.4712.49
13Lis DæhliD 60- (59)41.56+17.1917.19
14Else Kristine LienD 21- kort (61)46.11+19.5015.39
23Sindre BækH 21- (98)46.30+14.0510.59
25Einar LienH 60- (133)29.41+7.1611.07
42Jan SævigH 55- (205)39.22+12.2711.36

Malvik IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Roar ForbordH 70- (92)24.05+1.079.57
11Jens HusbyH 13-16C (25)1.16.54+55.1731.00
31Øystein HusbyH 40- (130)48.04+13.0911.45

Mo OK

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Atle RokkanDirekte B (92)42.29+5.3713.09
16Kristin NilssenD 45- kort (47)55.10+25.4521.22
22Even-Johan KaspersenH 16 (128)44.52+18.1712.03
23Martin KaspersenH 17-B (86)57.22+19.5417.45
23Doris Stien KaspersenD 40- (92)44.41+13.5813.42
28Hilde Anita RokkanDirekte C (66)1.15.14+42.4027.39
29Eli KolstadD 15 (113)50.42+21.1616.21
35Håvard RokkanH 16 (128)1.04.00+37.2517.12
70Tore KolstadH 50- (222)53.31+26.3315.01

Modum OL

21 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Markus HeideH 17-N (8)22.088.49
1Jørgen MårtenssonH 55- (205)26.557.56
3Erik TrøenH 21- (98)37.57+5.328.58
6Sindre LobbenH 17-C (49)34.56+5.2912.50
13Maren KoplandD 21- kort (61)43.39+17.1814.47
13Lars EnerhaugenH 45- (303)38.09+4.169.14
13May Ingela HopeD 40- (92)40.36+9.5312.27
15Henrik MårtenssonH 21- kort (67)46.26+19.3614.27
17Johanna Sofie LongfjeldD 11-12 (145)32.00+15.4112.48
34Jørn-Are LongfjeldH 40- (130)49.38+14.4312.08
35Patrick ThomassenH 15 (137)53.08+26.5016.08
36Roar ByeH 50- (222)35.29+8.319.58
37Agnes Irene LongfjeldD 16 (140)53.46+24.4216.17
40Ingeborg ØderudD 45- (193)45.10+12.1113.51
41Tove Beate JelstadD 50- (142)48.19+21.4218.05
47Gunnar HopeH 50- (222)40.50+13.5211.28
67Laila ThomassenD 45- (193)1.10.58+37.5921.46
Mats Olsen ByeN-åpen (306)14.587.13
Oskar HopeN-åpen (306)22.5111.02
Mia Næss FantoftN-åpen (306)37.1818.01
Kinne H. HogewegH 17-C (49)diskvalifisert

Molde og Omegn IF

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Mathea GjeitnesD 21- (74)47.17+12.3213.08
12Stig DahleDirekte AK (100)33.21+9.0212.55
26Rikke Gjeitnes DahleD 16 (140)49.31+20.2715.00
Jørill GjeitnesDirekte B (92)diskvalifisert

Måren OK

25 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Unni Dirro BøhlerengenD 75- (19)30.0714.20
11Aase Tove GoldenD 70- (68)43.21+10.5718.08
12Erlend Bjerknes FagerlidDirekte Nybegynner (45)41.13+12.2916.25
14Jessica KathleD 65- (60)49.17+22.0920.37
16Ingeborg BakkenD 60- (59)47.06+22.2919.27
16Tove StrandD 50- (142)32.13+5.3612.03
18Irene BakkenD 21- kort (61)57.00+30.3919.19
18Morten DueH 55- (205)32.51+5.569.41
18Carmen DirroD 14 (108)42.46+15.5813.07
19Per Hermann KrøgerH 60- (133)29.13+6.4810.56
21Kjersti Holt HanssenD 45- (193)39.09+6.1012.00
22Åste EggenD 70- (68)59.24+27.0024.51
26Aud Margret KirkhornD 70- (68)1.12.18+39.5430.15
27Stein TurtumøygardH 60- (133)30.44+8.1911.30
28Andreas GjetangerH 11-12 (241)29.59+12.2311.18
32Audun BjerknesH 40- (130)48.18+13.2311.48
32Knut Vidar JohansenH 65- (128)33.15+11.2013.08
34Gro Hege LudvigsenD 50- (142)41.09+14.3215.24
35Grete BerntsenD 55- (94)52.42+31.4020.49
35Morten KarlsenH 55- (205)38.22+11.2711.19
51Noor Dirro-HeluD 11-12 (145)54.37+38.1821.50
53Pål WinsentsH 45- (303)47.38+13.4511.32
Malin GjetangerN-åpen (306)34.5816.53
Theo Winsents SæterH -10 (69)22.559.21
Oline Bjerknes FagerlidDirekte Nybegynner (45)diskvalifisert

Net com BIL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Magne LundDirekte AK (100)30.13+5.5411.42

Neverfjord IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
64Peter PrydzH 55- (205)48.51+21.5614.24

Nidarøst OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Leidulv VinjeH 70- (92)22.589.29

Nittedal OL

34 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Kari LundD 17-B (95)43.56+3.3013.36
4Oda Eithun PaulsenD 17-C (94)35.57+6.4213.13
4Lars BredalenH 17-20 (43)43.55+5.5812.11
4Arthur BrunborgH 11-12 (241)22.52+5.168.37
6Lars Gustav RogneH 17-20 (43)55.15+17.1815.20
7Anne Grethe GustavsenD 17-B (95)51.03+10.3715.48
7Lena GottfridssonD 55- (94)27.38+6.3610.55
8Henning RøbergH 45- (303)36.42+2.498.53
11Kari NatvigD 55- (94)28.48+7.4611.23
11John Thomas PetersenH 65- (128)27.41+5.4610.56
11Astrid RuudD 45- (193)36.13+3.1411.06
11Frode SandersenH 60- (133)27.13+4.4810.11
11Emma Eithun PaulsenD 16 (140)37.47+8.4311.26
12Tor BrennaH 40- (130)40.09+5.149.48
12Tore BredalenH 45- (303)37.40+3.479.07
13Hilde TellesbøD 50- (142)31.24+4.4711.45
16Åse Marit HansenD 17-B (95)59.04+18.3818.17
16Claus FritznerH 17-C (49)1.01.30+32.0322.36
19Nina Elise JørgensenD 50- (142)33.03+6.2612.22
20Gerd FossestølD 55- (94)33.06+12.0413.04
23Hilde Nytun MartinsenD 17-B (95)1.05.57+25.3120.25
25Marit B. EithunD 45- (193)40.03+7.0412.17
29Herman BrunborgH 14 (102)53.29+27.0916.24
33Terje ThrondsenH 70- (92)58.15+35.1724.04
43Christian GløgårdH 45- (303)45.55+12.0211.07
44Kristin FleisjeD 50- (142)49.51+23.1418.40
44Simen FritznerH 13 (128)1.00.52+36.4519.26
58Rune NergårdDirekte AL (147)1.08.33+45.3121.21
86Eirik Nytun NergårdH 11-12 (241)1.27.40+1.10.0433.04
Lisa SørlienN-åpen (306)19.529.35
Robin SørlienN-åpen (306)21.1210.14
Simen Gløgård StensrudH -10 (69)21.138.39
Sigurd NørstebøenH 21- kort (67)diskvalifisert
Ingrid BredalenD 16 (140)diskvalifisert

Nordreisa IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Torun AnkjellD 21- kort (61)41.47+15.2614.09
67Trond-Henry SkjønsfjellH 45- (303)49.50+15.5712.03

Nord-Østerdal OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Mari jensen AasD 17-20 (35)54.25+13.1216.41
43Helen Margrethe SchjelderupD 50- (142)48.59+22.2218.20

Noteam

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Anrgrim UtskarpenDirekte AL (147)diskvalifisert

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Jonas WilsbergN-åpen (306)26.4112.53

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Tuva B GjelstadN-åpen (306)34.3316.41

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Inka Boldingh DebernardN-åpen (306)36.1317.29

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Synne HvenerkildeN-åpen (306)37.0417.54

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
26Ane FunderudDirekte AK (100)46.16+21.5717.55

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
30Peichi ChuangDirekte AK (100)50.11+25.5219.27

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
35Marie BjøstrupDirekte AK (100)1.24.51+1.00.3232.53

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
15Bjørn SolhjemDirekte AL (147)34.43+11.4110.48

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
38Uno HandslienDirekte AL (147)43.34+20.3213.34

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
43Liv PaltielDirekte AL (147)47.12+24.1014.42

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
52Håvard ChristiansenDirekte AL (147)59.14+36.1218.27

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
55Kristian SolteszDirekte AL (147)1.02.04+39.0219.20

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
56Hanne S SlettnerDirekte AL (147)1.04.31+41.2920.05

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
63Dag BergesenDirekte AL (147)1.26.17+1.03.1526.52

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Marte LundDirekte B (92)41.00+4.0812.41

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Daniel HatcherDirekte B (92)48.16+11.2414.56

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
29Jabus De VaalDirekte B (92)1.11.38+34.4622.10

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
34Isabelle TomrenDirekte B (92)1.24.51+47.5926.16

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
37Ingrid KristenssonDirekte B (92)2.41.43+2.04.5150.04

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Christine Rynning-Tønnesen Direkte C (66)42.34+10.0015.38

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
23Liv KolåsDirekte C (66)1.02.08+29.3422.50

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
27Frida AamotDirekte C (66)1.10.01+37.2725.44

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Sivert LieDirekte Nybegynner (45)28.4411.26

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Gina CotanasDirekte Nybegynner (45)40.08+11.2415.59

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Victor Wentzel GrandeDirekte Nybegynner (45)40.17+11.3316.02

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
22Frode WallbergDirekte Nybegynner (45)50.24+21.4020.04

Notodden OL

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Eirin Mari FossøyD 17-20 (35)41.1312.38
1Jørn MyrlandH 45- kort (91)25.528.46
4Rune EngehultH 45- kort (91)28.28+2.369.38
14Heidi SchatvetD 50- (142)31.54+5.1711.56
17Sølvi FossøyD 21- (74)53.37+18.5214.53
20Harald KvisliH 50- (222)31.56+4.588.58
22Tom André AlstadsætherH 17-B (86)56.26+18.5817.28
33Sveinung RekaaH 60- (133)32.20+9.5512.06
39Kristin SandvenD 45- (193)44.56+11.5713.46
Synne SandvenD -10 (76)25.3010.24

Notts OC

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Hilary PalmerD 65- (60)37.50+10.4215.49
45John PalmerH 65- (128)1.02.00+40.0524.30

NTNUI

18 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Silje Uhlen MaursetD 21- kort (61)26.218.55
1Morten Severin SaueH 21- kort (67)26.508.21
2Solveig BlandkjennDirekte AK (100)24.42+0.239.34
2Gunnar A FiskumH 21- (98)37.56+5.318.58
4Fredrik RosenbergH 21- (98)38.58+6.339.12
5Eirik AalDirekte AL (147)30.02+7.009.21
6Klaus Klausen EspedalH 21- kort (67)31.52+5.029.55
7Sondre Sande GullordH 21- (98)40.00+7.359.27
8Julie Vanessa SkåtunDirekte C (66)43.47+11.1316.05
9Gustav FiskumH 21- (98)40.51+8.269.39
12Siri SelvigDirekte AL (147)32.13+9.1110.02
12Bjørg GranlyD 21- (74)47.35+12.5013.13
12Terje Faugstad BjertnesH 21- (98)42.15+9.509.59
14Erlend NydalH 21- (98)42.20+9.5510.00
20Karianne HjortlandDirekte AK (100)42.16+17.5716.22
26Marianne Opsahl BredesenDirekte AL (147)39.14+16.1212.13
29Toril NesDirekte AL (147)40.27+17.2512.36
31Kristoffer NeslandH 21- (98)55.58+23.3313.13

Nydalens SK

63 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Penelope LeaD 11-12N (40)19.538.45
1Vilde Frydenlund NorlingD 15-16B (12)42.3413.10
1Pia Young VikD 11-12 (145)16.196.31
1Kornelius Kriszat-LøvfaldH 13 (128)24.077.42
1Teodor Mo HjelsethH 11-12 (241)17.366.38
1Oda ScheeleD 13 (86)28.018.57
2Thomas NipenDirekte AL (147)26.03+3.018.06
3Eirik AndersenH 13-16C (25)31.25+9.4812.40
3Jan Tore Ludvigsen Direkte AL (147)26.20+3.188.12
3Halvor Tørnqvist HaldenH 14 (102)27.26+1.068.24
4Marte Madslien BakkenD 13 (86)34.44+6.4311.05
5Emma StubberudD 15-16B (12)1.23.17+40.4325.47
5Jenny HaukstadDirekte C (66)41.51+9.1715.23
5Gaute BerganH 11-12 (241)23.00+5.248.40
6Kristian StrømH 13-16C (25)48.22+26.4519.30
7Simen BjøringsøyDirekte AL (147)30.33+7.319.31
8Inga Skaarer WiklundD 11-12 (145)26.56+10.3710.46
10Håvard TorpeDirekte AL (147)32.02+9.009.58
11Joakim Wilkens JernbergH 13 (128)34.14+10.0710.56
11Kasper Bakken UlsethH 11-12 (241)25.42+8.069.41
13Aurora Wilkens JernbergD 11-12 (145)29.58+13.3911.59
14Axel AaldeH 11-12 (241)26.05+8.299.50
14Audun Uglenes BerganH 15 (137)38.04+11.4611.34
14Johanne Midttun SystadD 14 (108)40.11+13.2312.19
15Espen Hegstad KrügerH 16 (128)38.23+11.4810.19
15Yngvild Langedal BreivikD 13 (86)50.24+22.2316.06
16Ea LunøeD 13 (86)50.59+22.5816.17
17Ada WulfsbergD 14 (108)42.16+15.2812.57
18Marte GammelsæterDirekte AK (100)39.14+14.5515.12
18Frida SolsrudD 11-12 (145)32.23+16.0412.57
19Tobias Mikael EspedalH 13 (128)39.22+15.1512.34
19Frida Bakken UlsethD 15 (113)44.23+14.5714.19
22Ida NatåsDirekte AK (100)44.41+20.2217.19
26Håkon Thunshelle ØvstedalH 16 (128)49.03+22.2813.11
26Eirik ØvstedalH 13 (128)43.08+19.0113.46
27Ingvild HøydalD 15 (113)49.36+20.1016.00
30Synne Eikeland RøstadsandD 16 (140)50.31+21.2715.18
32Lin Marte AndorsenD 15 (113)58.35+29.0918.53
33Martin Størmer-AntonsenH 11-12 (241)32.16+14.4012.10
44Eirik Frydenlund NorlingH 11-12 (241)36.29+18.5313.46
49Elias StubberudH 11-12 (241)38.35+20.5914.33
80Rolf Andreas BergH 11-12 (241)1.01.10+43.3423.04
Ivar AarsethN-åpen (306)36.1617.31
Mari EggenN-åpen (306)32.1615.35
Tiril EggenN-åpen (306)21.2710.21
Eskil HafskjoldN-åpen (306)29.0314.02
Sondre HafskjoldN-åpen (306)29.3614.17
Hanne Wærp HaugeN-åpen (306)15.147.21
Mathilde R KorenN-åpen (306)32.2715.40
August Lea KabbeN-åpen (306)18.599.10
Magnus PrytzN-åpen (306)30.0014.29
Aina Elisabeth Tirkkonen ToftN-åpen (306)31.0515.00
Mari AarsethD -10 (76)20.538.31
Julie AndersenD -10 (76)29.3512.04
Tiril Ebon EspedalD -10 (76)27.5811.24
Marie ScheeleD -10 (76)26.4010.53
Eira Skaarer WiklundD -10 (76)29.2912.02
Vetle Frydenlund NorlingH -10 (69)51.4021.05
Lina PettersenD 13-16C (32)diskvalifisert
Christian Bergg GjellestadDirekte Nybegynner (45)diskvalifisert
Elise Wærp HaugeD 11-12 (145)diskvalifisert
Lars Young VikH 14 (102)diskvalifisert
Jonas AarsethH 11-12 (241)diskvalifisert

Odal OL - Orientering

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Simeon BraatenH 13-16C (25)33.08+11.3113.21
6Øyvind SteinbekkenH 21- (98)39.22+6.579.18
9Ole Kristian SteinbekkenH 65- (128)26.45+4.5010.34
16Petter HusåsDirekte Nybegynner (45)45.14+16.3018.01
18Trond FrøvollH 45- kort (91)40.47+14.5513.49
20Kari VikerhaugenD 65- (60)57.53+30.4524.13
30Samuel BraatenH 16 (128)54.15+27.4014.35

Oddersjaa SSK

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Monica WigemyrDirekte AL (147)32.07+9.0510.00
12Einar EkelandH 16 (128)34.00+7.259.08
21Sigrid EkelandD 14 (108)44.54+18.0613.46
30Anne Marie EkelandD 17-B (95)1.19.17+38.5124.32
78Jon Terje EkelandH 45- (303)53.17+19.2412.54
Ingrid Marie EkelandD -10 (76)40.5016.40
Svein WigemyrDirekte AL (147)diskvalifisert

OK Alehof

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Ellinor JohanssonD 45- kort (47)29.2511.24
17Pär JohanssonH 45- kort (91)40.01+14.0913.33
60Alfred JohanssonH 11-12 (241)43.53+26.1716.33
Hjalmar JohanssonN-åpen (306)37.5818.20
Felix JohanssonH -10 (69)32.2713.14

OK Dacke

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Oscar JohanssonH 16 (128)27.41+1.067.26
33Anne JohanssonD 45- (193)43.09+10.1013.14

OK Horten

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Erlend SommerheinN-åpen (306)16.247.55
Pål SommerheinH 45- (303)diskvalifisert

OK Moss

23 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Ingrid Bratland TjernshaugenD 13-16C (32)31.45+2.4512.48
3Alfred BjørnerødH 11-12 (241)21.43+4.078.11
5Tore BjørnerødH 50- (222)28.48+1.508.05
5Christopher EngebretsenH 13 (128)30.07+6.009.37
5Aurora GjølsjøD 15 (113)35.19+5.5311.23
7Stein KorenH 80- (35)34.10+5.0116.16
8Inger LindløvD 65- (60)42.41+15.3317.51
11Karoline BjørnerødD 14 (108)37.13+10.2511.24
12Erik Rytter JakobsenH 35- (45)1.01.53+23.5314.37
16Donatas KontautasH 21- kort (67)46.44+19.5414.33
16Johanne Bratland TjernshaugenD 16 (140)40.16+11.1212.12
18Knut LindløvH 70- (92)29.48+6.5012.18
21Henning Bratland CarlsenH 40- (130)43.28+8.3310.37
23Hallvard KorenH 50- (222)32.26+5.289.06
25Kristin TjernshaugenD 17-C (94)53.16+24.0119.35
26Per Anders FlesjøH 70- (92)37.11+14.1315.21
37Per Oscar SaugestadH 65- (128)38.11+16.1615.05
44Christopher SchiveH 55- (205)39.42+12.4711.42
57Karl Aasmund ErøyH 55- (205)45.01+18.0613.16
61Hararld WibyeDirekte AL (147)1.14.54+51.5223.20
67Roy GjerdingH 55- (205)52.19+25.2415.25
82Sondre EngebretsenH 11-12 (241)1.03.41+46.0524.01
Emma Aune JakobsenN-åpen (306)22.2610.50

OK Raseborg

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
13Rita ForsströmD 55- (94)29.57+8.5511.50
18Ove ForsströmH 60- (133)28.55+6.3010.49

OK Silsand

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Håvard Krey HansenH 21- (98)42.08+9.439.57
33Odd-Ivan LorentsenH 45- (303)43.25+9.3210.30
73Svein Harald HansenH 55- (205)1.00.04+33.0917.43
81Håkon BrynjulfsenH 45- (303)54.21+20.2813.09
Ruben OlsenH 21- (98)brutt

OK Skeidi

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Tirill Liby SeipD 75- (19)45.00+14.5321.25
7Helge GisholtH 45- (303)36.19+2.268.47
50Øyvind FlaattenH 45- (303)47.23+13.3011.28
70Tron SolbergH 55- (205)55.19+28.2416.19
Øivind PedersenH 45- kort (91)brutt

OK Sør

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Kjell Arne HålandH 35- (45)45.40+7.4010.47
6Gudveig JørundlandD 75- (19)45.13+15.0621.31
10Einar JørundlandH 80- (35)43.11+14.0220.33
25Bjørn A. SchouH 70- (92)35.02+12.0414.28

OK Tyr

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
16Lisa AnnersandD 55- (94)31.32+10.3012.27
Julia ForsgrenD -10 (76)27.2711.12

OK Øst

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Berit FallerDirekte B (92)46.45+9.5314.28

OL Toten-Troll

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Svein SolerødH 75- (71)29.29+4.2712.20
5Ola BroxH 60- (133)24.15+1.509.04
17Kristine Sollien FlaskerudD 40- (92)41.07+10.2412.36
19Onno VerberneH 55- (205)33.06+6.119.45
28Marte Bjørke SollienD 17-B (95)1.12.23+31.5722.24
29Anders SollienH 40- (130)46.49+11.5411.26
Johannes Bjørke SollienH -10 (69)44.5118.18

OL Trollelg

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Liv KlemetsauneD 21- kort (61)38.04+11.4312.54
19Jon Arne KlemetsauneH 65- (128)30.07+8.1211.54
27Malin OpøienD 16 (140)49.32+20.2815.00
34Thore SundsetvikH 70- (92)1.34.08+1.11.1038.53

OL Trollo

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
14Maren BruserudD 11-12 (145)30.56+14.3712.22
43Kristin BruserudD 45- (193)46.13+13.1414.10

OL Tønsberg og omegn

24 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Per Jarle EikelandH 17-C (49)29.2710.49
2Marthe GløersenD 21- (74)36.16+1.3110.04
4Mathea GløersenD 11-12 (145)21.23+5.048.33
5Sandra B. RobertsenD 17-20 (35)52.23+11.1016.04
9Jannicke ØdegårdD 21- (74)43.08+8.2311.58
11Rikke NørgaardD 35- (23)1.15.07+37.1720.51
12Lerke HjelsethD 11-12N (40)36.15+16.2215.58
12Linnea EvensenD 17-C (94)40.50+11.3515.00
13Stig HjelsethH 17-C (49)51.46+22.1919.01
17Jakob HjelsethH 14 (102)42.22+16.0212.59
22Turid ØdegårdD 55- (94)34.26+13.2413.36
29Frode RobertsenH 50- (222)34.29+7.319.41
40Trond EvensenH 40- (130)55.21+20.2613.31
41Tor Ivar ChristiansenH 45- (303)45.50+11.5711.05
48Stein ØdegårdH 60- (133)57.46+35.2121.38
56Roar MathisenH 45- (303)47.57+14.0411.36
68Sondre EvensenH 11-12 (241)48.37+31.0118.20
Fredrik BueN-åpen (306)28.2713.44
Ida Kristine BueN-åpen (306)27.5313.28
Lars Emil BueN-åpen (306)21.0810.12
Wilma EvensenN-åpen (306)22.0910.42
Henrik MathisenN-åpen (306)45.4822.07
Sindre MathisenH -10 (69)32.4313.21
Eigil KongsfjellH 75- (71)diskvalifisert

OL Vallset/Stange

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Inger SvalandD 45- kort (47)35.10+5.4513.37
13Arnstein DaleH 45- kort (91)38.18+12.2612.58
15Ragnhild SkogsrudD 17-B (95)58.31+18.0518.06
24Jostein Svaland DaleH 15 (137)40.56+14.3812.26
Magnus Svaland DaleN-åpen (306)20.179.47

OLG Bern

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
57Maclin SeunDirekte AL (147)1.06.43+43.4120.47

OLG Pfäfikon

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
28Marianne BandixenD 55- (94)40.10+19.0815.52

OLG Pfäfikon

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
48Sönke BandixenH 55- (205)40.50+13.5512.02

OLV Luzern

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Patrick TschoppH 21- kort (67)diskvalifisert

Oppsal Orientering

56 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Mila ZaharinovaD 17-B (95)40.2612.31
2Thor MellaH 50- (222)27.06+0.087.36
2Are WigaardH 17-20 (43)39.18+1.2110.55
3Vigdis HobølD 35- (23)43.01+5.1111.56
3Ane Sofie KroghD 14 (108)29.18+2.308.59
7Tina KallesonD 13 (86)42.11+14.1013.28
8Kirsti Gimnes AreD 35- (23)56.38+18.4815.43
8Kari-Ann ÅnensenD 40- (92)35.57+5.1411.01
10Anne Karin ThorstensenD 45- kort (47)43.20+13.5516.47
10Sindre FjogstadH 21- (98)41.40+9.159.51
11Robert HafsrødH 17-B (86)45.33+8.0514.06
11Arne OlaussenH 45- kort (91)34.06+8.1411.33
12Bjørg Ingunn FjogstadD 60- (59)40.11+15.3416.36
12Lars Sigurd Baugstø RødnesH 11-12 (241)25.44+8.089.42
12Kristin JægerD 35- (23)1.29.33+51.4324.52
15Jonas KroghH 11-12 (241)26.11+8.359.52
16Roar BjordalH 70- (92)28.56+5.5811.57
17Inger Marie RødnesD 15 (113)41.41+12.1513.26
19Håkon Gaute KvammeH 21- kort (67)50.49+23.5915.49
20Espen BerghH 45- kort (91)42.32+16.4014.25
20Ingrid Bjørshol HolmD 21- (74)57.50+23.0516.03
20Inger Lise BjordalD 70- (68)54.13+21.4922.41
21Magnus ZachariasenH 21- kort (67)59.23+32.3318.29
21Anders FjogstadH 60- (133)29.26+7.0111.01
22Petter FureH 45- kort (91)44.52+19.0015.12
23Elin KallesonDirekte AK (100)45.30+21.1117.38
24Anders EmilssonDirekte AL (147)38.58+15.5612.08
25Arvid VinjeDirekte C (66)1.07.27+34.5324.47
26Arnhild KroghD 45- (193)40.18+7.1912.21
26Ask OlaussenH 11-12 (241)29.48+12.1211.14
28Lavran ThorstensenH 16 (128)49.15+22.4013.14
30Margaret RoseveareD 55- (94)41.17+20.1516.19
34Anne-Elise EdstrømD 55- (94)51.58+30.5620.32
35Stig Hultgreen KarlsenH 60- (133)33.16+10.5112.27
36Lars KlyveH 60- (133)35.05+12.4013.08
36Tore RingerikeH 60- (133)35.05+12.4013.08
37Espen WigaardH 45- (303)45.01+11.0810.53
38Torgeir StenstadH 60- (133)35.10+12.4513.10
39William Resvoll SkaugH 15 (137)56.36+30.1817.12
41Roger MostueDirekte AL (147)45.09+22.0714.03
62Ketil ÅstebølH 55- (205)48.08+21.1314.11
69Bo EmilssonH 55- (205)54.16+27.2116.00
69Birk ThorstensenH 11-12 (241)48.55+31.1918.27
76Eilert B AamodtH 45- (303)52.26+18.3312.41
Tale Nordby HvenekildeN-åpen (306)20.119.45
Andrine JensenN-åpen (306)34.3216.40
Eskil OlaussenN-åpen (306)32.2915.41
Linea Kalleson RøedN-åpen (306)25.1912.13
Maja Kalleson RøedN-åpen (306)25.2012.14
Eivind VågsnesN-åpen (306)38.4918.45
Christoffer ÅnensenN-åpen (306)16.458.05
Sondre OlaussenH -10 (69)42.5617.31
Julie BerghD 17-C (94)diskvalifisert
Marit VinjeDirekte B (92)diskvalifisert
Stein MellaH 45- (303)diskvalifisert
Per-Ivar NikolaisenH 35- (45)diskvalifisert

Orienteering Ottawa

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
32Stefan BergstromH 60- (133)31.49+9.2411.54

Os IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Sunniva Johaug RyenD 60- (59)37.40+13.0315.33
40Ottar RyenH 60- (133)37.37+15.1214.05

Os Orienteringsklubb

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
26Tommy SævareidH 55- (205)35.08+8.1310.21
34Anita Lindvik-SævareidD 17-B (95)1.46.05+1.05.3932.50

Oslo Universitetssykehus BIL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Unsia EllvogDirekte B (92)36.5211.24

Oslostudentenes IK

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Gunn Camilla StangDirekte AK (100)25.08+0.499.44
4Stefan KernstockH 35- (45)51.29+13.2912.10
4Are EriksenH 60- (133)24.11+1.469.03
7Svenja KernstockD 35- (23)56.20+18.3015.38
12Sven Erik RognesH 75- (71)37.30+12.2815.41
17Lea-Rebekka TonjerDirekte AL (147)35.32+12.3011.04
17Olav EideH 40- (130)42.33+7.3810.24
20Lenny Viking EnströmH 21- kort (67)57.28+30.3817.54
21Hanne Maria VisterD 21- (74)59.18+24.3316.28
21Audrun UtskarpenD 40- (92)43.27+12.4413.19
26Ida HopeD 21- (74)1.08.01+33.1618.53
31Guttorm L EggeH 50- (222)34.38+7.409.43
45Bjørn GrindeH 60- (133)43.23+20.5816.14
49Magne VollenH 60- (133)1.05.57+43.3224.42

Osterøy IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Magnus GjerstadH 15-16B (8)45.09+12.0813.58
19Ragnhild BalsvikD 45- (193)38.49+5.5011.54
25Dagfinn GjerstadDirekte Nybegynner (45)1.07.27+38.4326.52
75Johannes GjerstadH 50- (222)1.00.45+33.4717.03

Otra IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Ove KjetsåH 17-B (86)38.14+0.4611.50
4Olav KjetsaaDirekte B (92)44.46+7.5413.51
21Tony HalsallH 17-B (86)55.46+18.1817.15Last ned GPS-spor i gpx-format

OUSA

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
36Julia DoubsonD 16 (140)53.25+24.2116.11
Erin SchrimH 21- (98)diskvalifisert

Porsgrunn OL

24 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Knut Wiig MathisenH 55- (205)28.04+1.098.16
6Anita BeitdokkenD 35- (23)50.39+12.4914.04
8Hanne VassendD 15 (113)35.59+6.3311.36
13Hilde Kristine RosenvoldD 45- (193)36.33+3.3411.12
14Anniken AusenD 45- kort (47)48.48+19.2318.54
14Magne Wiig MathisenH 40- (130)40.18+5.239.51
17Magnus BeitdokkenH 17-B (86)50.47+13.1915.43
17Dagfinn TorpeH 60- (133)28.45+6.2010.46
17Atle RemmeH 65- (128)29.50+7.5511.47
19Eli KlovningD 70- (68)53.47+21.2322.30
19Rasmus MathisenH 15 (137)39.13+12.5511.55
21Ola MeenH 11-12 (241)28.09+10.3310.37
22Anna MeenD 15 (113)47.44+18.1815.23
22Sara MathisenD 40- (92)43.36+12.5313.22
23Lene MeenD 17-C (94)51.27+22.1218.54
24Kjell WestinH 55- (205)34.27+7.3210.09
28Camilla L. RosenvoldD 16 (140)49.55+20.5115.07
28Lenka WestinD 40- (92)49.10+18.2715.04
31Tove Evensen MathisenD 55- (94)46.35+25.3318.24
38Lill BirkelundD 17-C (94)1.20.34+51.1929.37
47Hilde VassendD 45- (193)48.08+15.0914.45
58Tobias MathisenH 11-12 (241)42.57+25.2116.12
63Jon SkriubakkenH 45- (303)48.48+14.5511.48
Marie BeitdokkenD -10 (76)28.3611.40

Rasti-Kurikka

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Juha FräntiH 21- kort (67)28.15+1.258.48
4Kati FräntiD 21- (74)39.24+4.3910.56

Raumar Orientering

40 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Tina BjørnstadD 17-N (9)38.47+7.5015.27
2Lene KinnebergD 50- (142)27.56+1.1910.27
2Hans LarsenH 80- (35)29.39+0.3014.07
3Heidi ØstliD 45- kort (47)32.03+2.3812.25
3Emil Bjørnstad StrandH 15-16B (8)53.46+20.4516.38
3Morten EngebretsenH 17-N (8)27.41+5.3311.01
4Mathias AndreassenDirekte Nybegynner (45)33.43+4.5913.25
5Kristoffer EngebretsenH 11-12N (16)1.02.08+43.1127.22
5Pål Kogstad NæssDirekte AK (100)27.48+3.2910.46
5Anne Grethe RustadD 50- (142)28.17+1.4010.35
7Anna Austad SveenD 13-16C (32)42.31+13.3117.08
10Inger FinstadD 60- (59)36.53+12.1615.14
10Hanne StensletD 35- (23)1.01.39+23.4917.07
10Pernille SønsterudbråtenD 13 (86)45.01+17.0014.22
10Hanne Eide RappD 14 (108)35.24+8.3610.51
11Morten Vilbo SørumH 35- (45)1.00.11+22.1114.13
13Alexander SlettenDirekte Nybegynner (45)41.54+13.1016.41
14Dagny I. LysakerD 21- (74)48.50+14.0513.33
15Øyvind LundH 21- (98)42.26+10.0110.01
16Ståle SønsterudbråtenH 45- (303)38.47+4.549.23
18Eskil Sande GullordH 21- (98)44.27+12.0210.30
20Øistein Fagerli NæssH 14 (102)45.41+19.2114.00
21Nanna BerganD 17-C (94)50.20+21.0518.30
22Thea FagerhaugD 11-12 (145)32.56+16.3713.10
24Ingrid Eide RappD 45- (193)39.39+6.4012.09
26Anders HorveiH 14 (102)52.03+25.4315.57
26Kristine Eide RappD 14 (108)48.02+21.1414.44
28Stine AustadD 21- (74)1.19.06+44.2121.58
28Ragnhild Fagerli NæssD 11-12 (145)37.02+20.4314.48
31Even Nygaard ØstrengH 14 (102)1.00.09+33.4918.27
41Tor StrandH 55- (205)39.18+12.2311.35
44Mathilde SønsterudbråtenD 16 (140)1.06.24+37.2020.07
45Geir Johan AndersenH 40- (130)1.02.47+27.5215.21
46Jan SveenH 60- (133)45.25+23.0017.00
69Anne-Grete AustadD 45- (193)1.14.29+41.3022.50
Alvin Andersen MariboN-åpen (306)35.0016.54
Eirill Johanne Andersen MariboN-åpen (306)34.5416.51
Emilie Stenslet HalsN-åpen (306)21.5710.36
Hege Norstad MariboD 17-B (95)diskvalifisert
Christoffer SlettenDirekte C (66)diskvalifisert

Ren Eng

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
22Lars Morten  HagenDirekte B (92)1.02.15+25.2319.16

Ringerike OL

34 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Kari StrandeD 65- (60)27.0811.21
2Morten DåsnesH 60- (133)23.03+0.388.37
4Helge RevhaugH 65- (128)24.08+2.139.32
5Lars-Inge ArnevikH 45- (303)35.57+2.048.42
6Tormod DahlenH 70- (92)26.20+3.2210.52
6Anne Guro NøklebyD 45- (193)34.25+1.2610.33
7Geir Strande SyrristH 21- kort (67)33.09+6.1910.19
7Live Joronn YtrehusD 60- (59)31.59+7.2213.12
9Øyvind Hung StrandeH 21- kort (67)39.21+12.3112.15
9Torunn økern JensenD 45- (193)34.53+1.5410.42
10Even Amundsen BjørkliH 13-16C (25)52.25+30.4821.08
10Elin DahlenD 70- (68)42.14+9.5017.40
15Tonje Kvamme DahlD 21- (74)49.01+14.1613.36
17Marte Sofie SkroveD 11-12N (40)44.33+24.4019.37
18Stein Aas StræteH 11-12 (241)27.11+9.3510.15
20Line Skjevik ArnevikD 40- (92)43.05+12.2213.12
24Nora HannisdalDirekte C (66)1.04.57+32.2323.52
24Torbjørn NørbechH 60- (133)29.37+7.1211.05
27Tuva Aas StræteD 14 (108)48.31+21.4314.52
28Oskar ArnevikH 15 (137)47.31+21.1314.26
29Jørgen Nøkleby MellingH 13 (128)43.55+19.4814.01
32Anne-Kristin KvammeD 45- (193)42.23+9.2413.00
34Ida Bolette EnerhaugenD 14 (108)1.04.08+37.2019.40
40Nora Marie EnerhaugenD 11-12 (145)47.24+31.0518.57
41Sigurd Amundsen BjørkliH 13 (128)56.40+32.3318.06
41Martin Nøkleby MellingH 11-12 (241)35.01+17.2513.12
54Knut AasH 50- (222)43.39+16.4112.15
57Stig MellingH 45- (303)48.01+14.0811.37
81Oskar FossåsH 11-12 (241)1.03.03+45.2723.47
Ida Amundsen BjørkliN-åpen (306)1.00.4429.20
Ingunn FossaasN-åpen (306)51.5325.03
Karsten FossaasN-åpen (306)33.3716.14
Sara FossaasN-åpen (306)47.3823.00
Kjersti StræteD 50- (142)brutt

Ringsaker OK

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Anne Marit BordalD 45- (193)34.13+1.1410.29
10Berit RøsteD 65- (60)44.40+17.3218.41
11Jon-Anders BordalH 45- (303)37.32+3.399.05
15Even BordalH 13 (128)35.35+11.2811.22
18Sigurd Ranheim BrynestadH 16 (128)43.01+16.2611.33
19Wenche BjørnstadD 55- (94)33.04+12.0213.04
36Aase RanheimDirekte B (92)1.29.40+52.4827.45

Rond OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Tea ForbergD 70- (68)44.00+11.3618.24
32Turid GiilD 55- (94)49.44+28.4219.39

Rudsbygd IL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Gro SolnørdalD 60- (59)28.00+3.2311.34
4Marit TyldumD 65- (60)37.32+10.2415.42
8Paul Martin BergH 65- (128)25.56+4.0110.15
9Jon TyldumH 75- (71)34.56+9.5414.36
13Odbjørg NordengD 70- (68)45.07+12.4318.52
16Jon Gunnar HenriksenH 60- (133)28.43+6.1810.45
28John Birger SkansenH 65- (128)32.40+10.4512.54

Røyken OL

20 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Birgitte BekkelundD 70- (68)36.44+4.2015.22
6Anne Elvsaas MoD 65- (60)38.29+11.2116.06
9Kristin SletnerD 21- kort (61)40.10+13.4913.36
11Tomine Ness GundersveenD 11-12N (40)33.05+13.1214.34
12Torgeir StrandhagenH 60- (133)27.41+5.1610.22
18Solveig SletnerD 21- (74)55.14+20.2915.20
21Marianne NessD 17-B (95)1.03.24+22.5819.37
27Eirik Holth JohannessenH 21- (98)48.54+16.2911.33
31Morten JohannessenH 60- (133)31.12+8.4711.41
33Kristian NøssDirekte AK (100)57.53+33.3422.26
33Inger SchibstedD 55- (94)49.48+28.4619.41
48Leif Erik HavnenH 40- (130)1.30.50+55.5522.12
50Ida SyversenD 45- (193)49.48+16.4915.16
54Øyvind Roger HansenH 55- (205)44.18+17.2313.04
71Christian SchibstedH 55- (205)56.11+29.1616.34
75Noah Rølles IssowitschH 11-12 (241)51.08+33.3219.17
Aurora Ness GundersveenN-åpen (306)32.2915.41
Synne KjernsmoN-åpen (306)32.3015.42
Nora Christine HansenD -10 (76)38.5215.51
Jan Magne GundersveenH 17-C (49)diskvalifisert

Sande Sportsklubb

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
13Øivind FadumH 60- (133)28.05+5.4010.31

Sandefjord OK

22 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Emilie JohansenD 11-12N (40)23.06+3.1310.10
4Cornelius BjørkH 13 (128)28.50+4.439.12
6Mai Britt BjørkDirekte B (92)46.03+9.1114.15
6Vilde Bredholt JørgensenD 17-20 (35)52.46+11.3316.11
7Oddvar GjelstadH 75- (71)34.15+9.1314.19
8Maria PrestbøenD 16 (140)36.03+6.5910.55
9Hans Gøran BjørkDirekte C (66)44.30+11.5616.21
9Signe Bredholt JørgensenD 16 (140)36.35+7.3111.05
10Nora Arentz HagenD 11-12N (40)31.42+11.4913.57
17Einar KlavenesH 21- kort (67)47.41+20.5114.51
17Berit LundD 60- (59)47.30+22.5319.37
18Astrid GjelstadD 65- (60)56.06+28.5823.28
22Roger HagenH 21- kort (67)1.01.35+34.4519.11
29Anne Berit BredholtD 45- (193)41.14+8.1512.38
32Knut Ivar JohansenH 45- (303)43.24+9.3110.30
33Ella Arentz HagenD 16 (140)52.41+23.3715.57
51Arne Håkon JørgensenH 45- (303)47.31+13.3811.30
54Stine ArntzenD 45- (193)52.28+19.2916.05
56Theodor BjørkH 11-12 (241)42.14+24.3815.56
58Per Erik LarsenH 45- (303)48.11+14.1811.40
70Anders KlavenesH 11-12 (241)49.38+32.0218.43
80Vidar GjelstadH 45- (303)53.42+19.4913.00

Sandnes IL (Rogaland)

24 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Mathias RøddeH 13-16N (3)42.00+11.5516.43
4Therese Sæbø VikD 17-20 (35)47.33+6.2014.35
5Kim RichterH 35- (45)52.53+14.5312.30
8Morten AamodtH 50- (222)29.51+2.538.23
8Ove HaugvaldstadH 17-20 (43)1.00.55+22.5816.55
10Bjørnar André HaugH 21- kort (67)41.49+14.5913.01
14Hermann SkogsholmH 70- (92)28.45+5.4711.52
15Ingunn Anda HaugD 21- kort (61)47.50+21.2916.12
15Tom FurlandH 45- (303)38.44+4.519.22
15Marit HaavardsholmD 45- (193)37.13+4.1411.24
20Kjell DaleH 55- (205)33.39+6.449.55
24Ingrid OmdalD 14 (108)47.23+20.3514.32
28Anne Sæbø VikD 50- (142)37.23+10.4614.00
33Kaja PeikliD 11-12 (145)39.09+22.5015.39
39Gisle WathneH 50- (222)36.31+9.3310.15
39Markus RichterH 11-12 (241)34.40+17.0413.04
40Sølve WathneH 15 (137)58.09+31.5117.40
42Sveinung SvebestadH 55- (205)39.22+12.2711.36
54Rune ChristiansenH 45- (303)47.39+13.4611.32
62Sturle OmdalH 50- (222)49.37+22.3913.56
83Vegard HaugH 11-12 (241)1.04.56+47.2024.30
Magnus HaugN-åpen (306)24.3111.50
Eirik WathneN-åpen (306)21.0110.09
Bjørnar PeikliH -10 (69)31.1612.45

Sarpsborg OL

21 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Espen SvaeH 45- kort (91)28.00+2.089.29
4Reidun HansenDirekte C (66)40.42+8.0814.57
10Marie HansenD 15 (113)36.56+7.3011.54
11Ida Katrine Børstad ThoresenD 21- (74)47.21+12.3613.09
11Ingrid Kristine HansenD 13 (86)47.59+19.5815.19
14Rikke Blakkestad IngesenD 16 (140)38.39+9.3511.42
18Oddbjørn KrageH 21- kort (67)49.12+22.2215.19
20Marie F. Lindløv JensenD 14 (108)43.52+17.0413.27
26Nina PedersenD 13 (86)1.21.59+53.5826.11
35Øystein JensenH 50- (222)35.24+8.269.56
36Tone Karina IngesenD 45- (193)44.20+11.2113.35
39Benjamin AasenH 16 (128)1.13.12+46.3719.40
47Siri PedersenD 16 (140)1.22.20+53.1624.56
54Heidi BørstadD 50- (142)1.06.43+40.0624.59
55Wenche LindløvD 45- (193)53.51+20.5216.31
61Bernt O. MyrvoldH 55- (205)47.30+20.3514.00
66Bjørn Tore ThoresenH 50- (222)50.23+23.2514.09
Jesper Vonen SvaeN-åpen (306)18.459.03
Bjørn Ketil HansenDirekte B (92)diskvalifisert
Tom WahlgrenDirekte B (92)diskvalifisert
Adine Blakkestad IngesenD 13 (86)diskvalifisert

Sauda Orienteringsklubb

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
35Kaya DirksenD 15 (113)1.05.22+35.5621.05
45Yolanda DirksenD 50- (142)49.59+23.2218.43
46Sander StielstraH 40- (130)1.10.34+35.3917.15
73Peter DirksenH 50- (222)58.30+31.3216.25
Eskil StielstraN-åpen (306)26.4612.55
Järvi StielstraN-åpen (306)22.5811.05
Sven StielstraN-åpen (306)27.0113.03
Vanessa VenemaD 40- (92)diskvalifisert

Sentrum OK

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Jenny WinsvoldD 13-16C (32)39.47+10.4716.02
8Tobias R. HyllesethH 17-B (86)42.16+4.4813.05
22Gløer WinsvoldH 50- (222)32.07+5.099.01
28Linda RivedalD 17-C (94)56.22+27.0720.43
28Knut Harald HyllesethH 45- (303)42.58+9.0510.24
84Felix R. HyllesethH 11-12 (241)1.05.21+47.4524.39

Skien OK

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Frode NysæterH 40- (130)36.40+1.458.57
6Grete HoviD 55- (94)27.08+6.0610.43
7Marie NysæterD 11-12N (40)24.51+4.5810.56
9Gry StaulenD 17-C (94)38.49+9.3414.16
14Malene NysæterD 13 (86)49.43+21.4215.53
16Bethina Staulen FredinD 14 (108)40.48+14.0012.30
19Gisle NysæterH 40- (130)43.09+8.1410.33
20Skjalg NysæterH 15 (137)39.43+13.2512.04
32Trude NysæterD 40- (92)59.31+28.4818.15
33Åse NysæterD 40- (92)1.00.27+29.4418.32
Gaute NysæterH -10 (69)27.1511.07
Simon NysæterH 17-20 (43)diskvalifisert

SLOWLUX

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
36Maggie RoachD 55- (94)54.47+33.4521.39

SLOWLUX

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
72David RoachH 55- (205)58.20+31.2517.12

Snertingdal IF Orientering

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Marius HolmenH 17-C (49)31.08+1.4111.26
3Thea SlotnæsDirekte C (66)40.32+7.5814.54
6Hanne HolmenD 17-B (95)46.12+5.4614.18
20Olav HovdelienDirekte B (92)1.00.19+23.2718.40
35Unn Mette KlopbakkenD 45- (193)43.36+10.3713.22
36Øystein HolmenH 65- (128)38.08+16.1315.04
39Agnethe HasliD 16 (140)55.54+26.5016.56
49Trond Vegar JostadDirekte AL (147)54.55+31.5317.06
53Anita StensethD 45- (193)50.56+17.5715.37
Therese HolmenN-åpen (306)35.4617.16
Ylva LyshaugN-åpen (306)23.5211.31
Aksel HolmenH -10 (69)1.09.5428.31

South Yorkshire Orienteers

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
46Yasmin FieldD 16 (140)1.21.32+52.2824.42

Stabæk IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Kjersti ThoD 65- (60)44.03+16.5518.25

Stavanger Orienteringsklubb

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Arne Kristian EspedalH 60- (133)26.55+4.3010.04
13Vilde Bårdsen HustoftD 17-20 (35)1.44.59+1.03.4632.12
20Arne KarlsenH 75- (71)48.50+23.4820.25
21Reidun M. KarlsenD 70- (68)57.41+25.1724.08
34Espen KarlsenH 21- (98)1.10.25+38.0016.38
36Henrik Kvikne HansenH 21- (98)1.37.15+1.04.5022.59
37Silje Elise HusdalD 11-12 (145)44.45+28.2617.54
51Lars BergersenH 50- (222)42.26+15.2811.55
59Rune KarstensenH 55- (205)46.04+19.0913.35
100Pål BårdsenH 45- (303)1.08.34+34.4116.36
Heine Elias HusdalH -10 (69)46.5719.09
Cato MoltheH 65- (128)diskvalifisert

Steinkjer OK

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Atle DengerudH 50- (222)28.23+1.257.58
6Niklas Landsem MelhusH 11-12 (241)24.12+6.369.07
10Simen Eliassen KvarmeH 15 (137)36.35+10.1711.07
15Ole Petter KjerkreitH 40- (130)40.44+5.499.57
24Vibeke Kvistad DengerudD 15 (113)48.46+19.2015.43
25Sigurd Landsem MelhusH 16 (128)46.52+20.1712.35
25Svein Anders MelhusH 40- (130)45.10+10.1511.02
31Jørgen Rannem HalseH 16 (128)58.01+31.2615.35
38Pål WærumH 55- (205)38.58+12.0311.29
45Trond Svanøe-HafstadH 55- (205)39.45+12.5011.43
47Arve LægranH 55- (205)40.24+13.2911.55
57Mari Ann Landsem MelhusD 45- (193)55.55+22.5617.09
Sivert SemH 16 (128)diskvalifisert

Stjørdals-Blink Orientering

17 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Audun Wanvik HaugenH 15 (137)34.24+8.0610.27
9Jon Arne GlomsrudH 40- (130)37.34+2.399.11
9Birgit Økern JensenD 40- (92)37.28+6.4511.29
10Marie Nielsen SolbergD 11-12 (145)27.56+11.3711.10
11Marius MøllerH 14 (102)34.46+8.2610.39
21Håvard HågårdH 45- (303)40.26+6.339.47
22Randi Marie GlomsrudD 13 (86)57.12+29.1118.16
24Fredrik MøllerH 11-12 (241)28.48+11.1210.52
25Katrine Austmo MøllerDirekte AK (100)46.11+21.5217.54
25Ane Nielsen SolbergD 16 (140)48.57+19.5314.50
27Ellen NielsenDirekte B (92)1.10.27+33.3521.48
42Jakob HaugenH 45- (303)45.53+12.0011.06
63Mette WanvikD 45- (193)1.00.16+27.1718.29
99Bård Øyvind SolbergH 45- (303)1.06.36+32.4316.07
Hans Mathias Økern HågårdN-åpen (306)20.4810.02
Andreas KorstadH 11-12 (241)diskvalifisert
Andreas GlomsrudH 16 (128)diskvalifisert

Stokke IL

22 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Andreas Skjelland HeggH 13-16C (25)25.05+3.2810.06
2Erik HaugH 45- (303)34.03+0.108.14
3Tor Sverre GravningenH 17-B (86)38.55+1.2712.02
8Elin GravningenD 17-B (95)51.34+11.0815.57
12Sunniva Nergaard BergD 21- kort (61)42.12+15.5114.18
13Åse Hanne KristensenD 45- kort (47)48.46+19.2118.54
14Inger NergaardD 60- (59)42.54+18.1717.43
16Even GravningenH 14 (102)41.12+14.5212.38
18Bjørnar OlsrødH 45- (303)38.59+5.069.26
20Lars Martin GjeinH 70- (92)31.11+8.1312.53
23Jens DybvikDirekte Nybegynner (45)52.12+23.2820.47
23Ingrid TronshaugD 21- (74)1.01.07+26.2216.58
30Håkon Nergaard BergH 21- (98)53.31+21.0612.39
30Simen GravningenH 11-12 (241)30.46+13.1011.36
31Kenneth DybvikH 17-B (86)1.10.35+33.0721.51
32Anikken Gjein DybvikD 17-B (95)1.27.28+47.0227.04
36Ragnhild Marie KristensenD 14 (108)1.08.23+41.3520.58
40Runar KittilsenH 65- (128)41.29+19.3416.23
44Ragnar Niemi BergH 60- (133)42.33+20.0815.56
61Arne KristensenH 50- (222)48.46+21.4813.41
Martin DybvikH -10 (69)50.2120.33
Frida DalerD 14 (108)brutt

Stord Orientering

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Stian RykkjeH 15 (137)35.11+8.5310.41
11Linda RykkjeD 40- (92)40.15+9.3212.20
44Ragnhild SøvigDirekte AL (147)48.26+25.2415.05
48Henrik OttesenH 45- (303)47.05+13.1211.24
Tonje RykkjeN-åpen (306)30.4014.48

Storsteinnes IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
27Ranveig EfraimsenDirekte AK (100)46.44+22.2518.06

Sturla, IF

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Harald ThonH 60- (133)23.21+0.568.44
8Ivar Louis BergH 75- (71)34.54+9.5214.36
8Geir Holm GundersenH 60- (133)25.52+3.279.41
17Gry Bruland VråleD 65- (60)55.37+28.2923.16
31Lasse VråleH 70- (92)42.12+19.1417.26
46Kristin SørensenD 45- (193)48.01+15.0214.43
97Rune SørensenH 45- (303)1.06.05+32.1216.00

Sveio OL - Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
18Kristian  S FørdeDirekte B (92)56.17+19.2517.25

Sävedalens AIK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Odd WallumH 45- (303)37.15+3.229.01

Søgne og Songdalen OK

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Else-Margrethe BredlandD 65- (60)41.26+14.1817.20
16Signe HeivollD 65- (60)51.37+24.2921.35
19Kristin HeivollD 21- kort (61)1.06.10+39.4922.25
28Reidar HeivollH 60- (133)31.00+8.3511.36
29Floke BredlandH 70- (92)40.32+17.3416.44
29Tore BerntsenH 65- (128)33.13+11.1813.07
33Kristen RibeH 55- (205)38.07+11.1211.14
Anne Karin RibeD 55- (94)diskvalifisert

Team Halaas

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
30Pål Tore Svendsen Direkte AL (147)40.29+17.2712.36

Team Japan

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Mami OruiD 17-20 (35)1.04.52+23.3919.53
12Naomi SuzukiD 17-20 (35)1.04.56+23.4319.55
71Itsuki KunisawaH 45- (303)50.12+16.1912.09

TIF Viking

26 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Karianne StrømmeD 40- (92)32.42+1.5910.01
5Johanna MjelstadD 11-12N (40)23.17+3.2410.15
10Trude KyrkjebøD 17-B (95)53.58+13.3216.42
12Ylva Svanberg HelleD 45- kort (47)47.59+18.3418.35
12Marie Oen-SivertsenD 14 (108)38.01+11.1311.39
13Petter Oen-SivertsenH 35- (45)1.05.31+27.3115.29
14Jørn TorgersenH 65- (128)29.20+7.2511.35
15May-lill DammD 45- kort (47)50.04+20.3919.24
16Aksel MjelstadH 13 (128)35.48+11.4111.26
18Lise ChristensenD 45- (193)38.20+5.2111.45
19Magnus KyrkjebøH 21- (98)44.41+12.1610.33
20Nina Christin NæsheimD 17-B (95)1.03.05+22.3919.31
21Ulrik HellenH 13 (128)39.43+15.3612.41
22Mari Strømme LidD 14 (108)45.55+19.0714.05
28Geir HusdalH 70- (92)38.34+15.3615.56
35Torild MyrliD 17-B (95)1.51.11+1.10.4534.25
37Grethe Oen-SivertsenD 17-C (94)1.16.48+47.3328.14
41Jan Harald Helmich PedersenH 65- (128)42.32+20.3716.48
42Jon-Kåre HansenH 40- (130)59.03+24.0814.26
57Magnus Strømme LidH 11-12 (241)42.48+25.1216.09
69Bjart Are HellenH 45- (303)49.53+16.0012.04
91Kjetil DammH 45- (303)1.01.16+27.2314.50
104Stig MjelstadH 45- (303)1.22.46+48.5320.02
Andreas Strømme LidN-åpen (306)17.568.39
Jørgen Oen-SivertsenN-åpen (306)25.1612.12
Bjørn StrømmeH 75- (71)diskvalifisert

TOL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Verena TroiD 40- (92)40.18+9.3512.21

TOL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
85Emil BeltrambaH 11-12 (241)1.22.45+1.05.0931.13

TOL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Jan BeltrambaDirekte Nybegynner (45)38.40+9.5615.24

Trøsken IL

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Magnus Olivsersen Direkte AL (147)31.05+8.039.40
18Jimmy NordliH 65- (128)29.55+8.0011.49
34Ella BjerketvedtDirekte AK (100)1.13.24+49.0528.26
43Runar StangH 40- (130)59.59+25.0414.39
43Marte BergslandD 16 (140)1.05.04+36.0019.43
Helene Langvik StangN-åpen (306)53.0925.40
Håkon Lillegraven LangsæterN-åpen (306)25.3912.23
Marte Lillegraven LangsæterN-åpen (306)18.579.09

Tynset IF

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Gaute Kvittum NytrøenH 14 (102)31.53+5.339.46
12Ane Ingeborg KalbækkenD 15 (113)39.04+9.3812.36
14Marte Kvittum TangenD 17-C (94)43.12+13.5715.52
15Eldbjørg G. KalbækkenD 55- (94)31.29+10.2712.26
16Leif Arne NytrøenH 17-B (86)50.41+13.1315.41
23Guri SandvoldD 16 (140)47.39+18.3514.26
26Elisabeth EspelandD 17-C (94)55.08+25.5320.16
26Ingunn Vangen LunåsmoD 40- (92)45.46+15.0314.02
32Asgeir EspelandH 14 (102)1.13.10+46.5022.26
56Britt Vangen SandvoldD 45- (193)54.57+21.5816.51
Synne Kvittum NytrøenN-åpen (306)21.3810.27
Aurora OldertrøenN-åpen (306)41.0519.50
Ida Joanne OldertrøenN-åpen (306)43.1620.54

Ullensaker OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
42Tommy SkårsbøDirekte AL (147)45.51+22.4914.17

Umeå OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
20Jenny WegebroD 16 (140)45.16+16.1213.43

UNTS Warszawa

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
57Marek WolowczykH 50- (222)47.28+20.3013.20

USV TU Dresden

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
21Michael DahnumDirekte AL (147)36.33+13.3111.23

Vang OL

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Øivind FrøislandDirekte AL (147)27.33+4.318.34
13Heidi Therese WiestD 16 (140)38.27+9.2311.39
18Øystein MelbyH 17-B (86)51.24+13.5615.54
22Mona SveenDirekte C (66)1.01.52+29.1822.44
25Stig WiestH 45- kort (91)47.40+21.4816.09
26Gro EllegaardD 17-B (95)1.09.16+28.5021.26
26Kjersti FrøislandDirekte C (66)1.08.23+35.4925.08
29Fredrik SveenH 15 (137)49.41+23.2315.06
32Ole Johan BråtenH 15 (137)50.11+23.5315.15
36Njaal Ellegaard MelbyH 15 (137)53.38+27.2016.18
42Anne FrøislandD 11-12 (145)49.02+32.4319.36
85Erik LundgårdH 45- (303)54.51+20.5813.16
Eskil FrøislandH 15 (137)diskvalifisert

Varegg Fleridrett

21 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Tage RosenlundH 13-16C (25)21.378.42
2Vibeke RykkjeD 17-20 (35)47.06+5.5314.26
4Kristian RykkjeH 15 (137)32.05+5.479.45
10Ragnhild Nymo BohneD 13-16C (32)59.41+30.4124.03
26Jan Kjærner-SembH 50- (222)33.57+6.599.32
30Astrid Oline ErvikDirekte B (92)1.14.04+37.1222.55
30Mathias Kjærner-SembH 14 (102)57.27+31.0717.37
31Lene RykkjeD 40- (92)53.27+22.4416.23
32Inger BjergaDirekte B (92)1.17.38+40.4624.02
39Pål ThomassenH 40- (130)53.39+18.4413.07
44Mathias RosenlundH 15 (137)1.03.08+36.5019.11
68Lars Stuland LarsenH 50- (222)50.36+23.3814.12
68Ronny RykkjeH 45- (303)49.51+15.5812.04
70Gernot DoppelhoferH 45- (303)50.04+16.1112.07
73Jon Erik Doppelhofer ErvikH 11-12 (241)50.50+33.1419.10
Marie ThomassenN-åpen (306)24.2311.46
Sverre Stuland TysværN-åpen (306)26.1912.42
Ragna Oline Doppelhofer ErvikD -10 (76)37.3215.19
Kristian Fredrik ThomassenH 14 (102)diskvalifisert
Helge RosenlundH 45- (303)diskvalifisert
Martin ThomassenH 13-16C (25)brutt

Varteig OL

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Anders EspenesH 17-C (49)38.11+8.4414.02
11Kjell AndersenH 80- (35)52.49+23.4025.09
14Einar Kristian LundeH 60- (133)28.09+5.4410.32
15Roy Roger EspenesH 17-C (49)52.57+23.3019.28
23Kjell Einar AndersenH 55- (205)34.00+7.0510.01
36Børge BrenåsH 16 (128)1.04.48+38.1317.25
46Dag BrenåsH 50- (222)40.21+13.2311.20
47Even LundeH 15 (137)1.28.22+1.02.0426.51

Vegårshei IL

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Sindre BråtenH 15-16B (8)33.0110.13
4Ingeborg Lobben GjennestadD 55- (94)26.48+5.4610.35
7Anders VestølH 14 (102)30.04+3.449.13
10Emma Smeland NygårdseterDirekte AK (100)31.20+7.0112.08
16Ida Smeland NygårdseterD 11-12N (40)43.26+23.3319.08
48Geir BråtenH 50- (222)41.53+14.5511.45
48Arnhild U. BråtenD 45- (193)49.30+16.3115.11
52Ole Petter VestølH 50- (222)42.46+15.4812.00
Sten Åge NygårdseterH 45- (303)diskvalifisert

Verdal OK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Johannes SollidH 80- (35)32.40+3.3115.33
15Tore MarkhusH 14 (102)39.17+12.5712.03
43Trude MarkhusD 11-12 (145)49.21+33.0219.44
45Stein MarkhusH 50- (222)39.36+12.3811.07

Vestre Akers SK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
15Per OsenH 60- (133)28.18+5.5310.35
20Ketil BergeH 60- (133)29.16+6.5110.57
37Lena HammerD 55- (94)59.44+38.4223.36
60Rune HalkeDirekte AL (147)1.14.01+50.5923.03

Vimmerby OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Petrus OlivenstamDirekte B (92)34.2510.39

Vimmerby OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
15Agneta OlivestamDirekte B (92)54.42+17.5016.56

Vingelen IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Eline Horten JordetD 11-12 (145)24.15+7.569.42
13Leif JordetH 17-B (86)47.18+9.5014.38
14Bente HortenD 17-B (95)58.11+17.4518.00
51Lars Horten JordetH 11-12 (241)38.51+21.1514.39

West Anglian Orienteering Club

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Guro HarstadD 21- (74)41.01+6.1611.23

Wing OK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Liv TennesD 17-C (94)34.31+5.1612.41
26Susanna BrynhildsenDirekte B (92)1.10.11+33.1921.43
27Jonas VindalH 14 (102)52.14+25.5416.01
37Sarah BrynhildsenD 15 (113)1.14.36+45.1024.03
61Bernt BrynhildsenH 45- (303)48.41+14.4811.47

Yukon O Association

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
37Leif BlakeH 16 (128)1.05.49+39.1417.41
47Sabine SchweigerD 50- (142)52.03+25.2619.29

Østmarka OK

19 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Inga Cathrin WinsvoldD 13-16C (32)40.11+11.1116.12
6Helge BakkehøiH 35- (45)52.55+14.5512.30
9Anne Margrete HammerD 45- kort (47)39.58+10.3315.29
9Odd Arne LianH 45- kort (91)33.23+7.3111.18
15Mathilde HolenDirekte C (66)50.49+18.1518.40
15Anna Cecilie LinløkkenD 15 (113)41.12+11.4613.17
30Ingrid NermoenD 50- (142)38.56+12.1914.34
44Sigrid NermoenD 11-12 (145)49.24+33.0519.45
60Per StedjeH 50- (222)48.20+21.2213.34
84Paul TorvundH 45- (303)54.48+20.5513.16
94Svein OtterleiH 45- (303)1.03.26+29.3315.21
Bertine MjøsterN-åpen (306)19.209.20
Pernille Nor-WollN-åpen (306)21.3310.24
Erlend OtterleiN-åpen (306)19.169.18
Maren WinsvoldN-åpen (306)48.3723.29
Mathias LinløkkenH -10 (69)27.4111.17
Jartrud SteinsliD 45- (193)diskvalifisert
Frode BakkehøiH 40- (130)diskvalifisert
John OtterleiH 13 (128)brutt

Øyer-Tretten IF

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Marion Halvorsen NustadD 13-16C (32)29.0011.41
42Unni Halvorsen NustadD 50- (142)48.52+22.1518.18

Øystre Slidre IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
20Eskil DahlenDirekte AL (147)36.09+13.0711.15

Ål IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
14Knut Ivar VestliH 21- kort (67)45.21+18.3114.07

Ålgård Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Veronica Morstøl ØvremoD 17-20 (35)55.07+13.5416.54
40Jan-Einar ØvremoH 50- (222)36.56+9.5810.22

Årvoll IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
23Gunhild Aamli SundtjønnD 50- (142)34.54+8.1713.04
24Tor HenriksenH 75- (71)56.42+31.4023.43
50Tore SundtjønnH 55- (205)41.01+14.0612.05

Ås-NMBU Orientering

21 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Nils TveiteH 13 (128)26.42+2.358.31
7Thomas RuudDirekte AL (147)30.33+7.319.31
9Bjørn TveiteH 80- (35)38.17+9.0818.13
10Mads LillevoldH 17-B (86)45.04+7.3613.57
11Ivar MaalenH 55- (205)31.25+4.309.16
17Sille WinsnesD 50- (142)32.52+6.1512.18
18Vegard AarstadH 13 (128)39.11+15.0412.31
20Christine KureD 11-12 (145)32.28+16.0912.59
24Gunnar TengeH 50- (222)32.32+5.349.08
25Goro Tillerås UrsetD 21- (74)1.07.25+32.4018.43
25Line NybakkenD 40- (92)45.15+14.3213.52
28Håvard SteinsholtH 55- (205)35.29+8.3410.28
32Halvor SteinsholtH 21- (98)56.53+24.2813.26
38Ingrid TveiteD 50- (142)43.07+16.3016.08
46Ellen-Christine KorenD 50- (142)51.31+24.5419.17
55Idar BrekkeH 50- (222)44.33+17.3512.30
56Eirik NordhagenH 55- (205)44.26+17.3113.06
58Ingrid M. TengeD 45- (193)56.14+23.1517.14
59Ingunn ScheiD 45- (193)57.30+24.3117.38
Synne Schei DanevadN-åpen (306)28.4313.52
Eero MartomaaN-åpen (306)26.5212.58

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor