Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk O-Festival, mellomdistanse - lørdag

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: fredag 26 juni 2015 - søndag 28 juni 2015

Sprint - fredagMellomdistanse - lørdagMellomdistanse - lørdag (totalt)Langdistanse - søndagLangdistanse - søndag (totalt)

D 14

3 260 m, 39 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jenny BaklidKonnerud IL26.48
2Tale StrandKongsberg OL27.28+0.40
3Ane Sofie KroghOppsal Orientering29.18+2.30
4Kaja Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering30.43+3.55
5Janne Tjørhom AasheimGanddal IL31.10+4.22
6Karen Hoel JomaasFossum IF31.22+4.34
7Mari Landro SvingheimKonnerud IL31.34+4.46
8Malin HaugeHisøy OK32.09+5.21
9Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb35.13+8.25
10Hanne Eide RappRaumar Orientering35.24+8.36
11Karoline BjørnerødOK Moss37.13+10.25
12Marie Oen-SivertsenTIF Viking38.01+11.13
13Silje KregnesKristiansand OK38.39+11.51
14Johanne Midttun SystadNydalens SK40.11+13.23
15Tomine Lysaker SandenEiker OL40.38+13.50
16Bethina Staulen FredinSkien OK40.48+14.00
17Ada WulfsbergNydalens SK42.16+15.28
18Carmen DirroMåren OK42.46+15.58
19Kaisa AntonsenFredrikstad SK42.50+16.02
20Marie F. Lindløv JensenSarpsborg OL43.52+17.04
21Sigrid EkelandOddersjaa SSK44.54+18.06
22Mari Strømme LidTIF Viking45.55+19.07
23Ingeborg RognstadHadeland OL46.15+19.27
24Ingrid OmdalSandnes IL (Rogaland)47.23+20.35
25Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL47.53+21.05
26Kristine Eide RappRaumar Orientering48.02+21.14
27Tuva Aas StræteRingerike OL48.31+21.43
28Emma DanevadFredrikstad SK50.18+23.30
29Ingvild SnuggerudGjø-Vard OL54.41+27.53
30Tora Aasheim NymarkAskøy OL56.14+29.26
31Tonje Malin RhrichKonnerud IL56.20+29.32
32Thea LandKonnerud IL59.43+32.55
33Marte Karine LarsenKongsberg OL1.03.25+36.37
34Ida Bolette EnerhaugenRingerike OL1.04.08+37.20
35Anni SaarelaKonnerud IL1.04.34+37.46
36Ragnhild Marie KristensenStokke IL1.08.23+41.35
37Oda GjerdahlBerger og Svelvik OL1.33.57+1.07.09
Kamilla LomeHamar OKdiskvalifisert
Frida DalerStokke ILbrutt
Elin FløLillomarka OLinaktiv
Mari Kilskar GrevskottFrol ILinaktiv
Tuva Fossheim AsplinGjø-Vard OLinaktiv
Ingeborg KvarmeRøyken OLinaktiv
Elise AusenPorsgrunn OLinaktiv

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor