Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk O-Festival, mellomdistanse - lørdag

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: fredag 26 juni 2015 - søndag 28 juni 2015

Sprint - fredagMellomdistanse - lørdagMellomdistanse - lørdag (totalt)Langdistanse - søndagLangdistanse - søndag (totalt)

H 65-

2 530 m, 47 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vidar BerteigFossum IF21.55
2Per-Erik ØstlieDriv IL22.25+0.30
3Hans R. BakkenEiker OL23.16+1.21
4Helge RevhaugRingerike OL24.08+2.13
5Tor TrøanHadeland OL24.13+2.18
6Einar LundHamar OK24.35+2.40
7Nils-Petter WiikDriv IL24.38+2.43
8Paul Martin BergRudsbygd IL25.56+4.01
9Ole Kristian SteinbekkenOdal OL - Orientering26.45+4.50
10Jørn Bue OlsenAsker Skiklubb27.27+5.32
11John Thomas PetersenNittedal OL27.41+5.46
12Rolf GjølbergLarvik OK27.45+5.50
13Elling AakreAndebu IL28.18+6.23
14Jørn TorgersenTIF Viking29.20+7.25
15Per ØhlckersIL Tyrving29.40+7.45
16Widar Taxth LølandIL Express29.41+7.46
17Atle RemmePorsgrunn OL29.50+7.55
18Jimmy NordliTrøsken IL29.55+8.00
19Jon Arne KlemetsauneOL Trollelg30.07+8.12
19Paul SkjakerHadeland OL30.07+8.12
21Atle AlvheimFana IL30.35+8.40
22Anders WaageFreidig31.22+9.27
23Edvin HelleAskvoll og Holmedal IL31.33+9.38
24Poul BobachAalborg OK31.52+9.57
25Øyvind HoveidAsker Skiklubb32.12+10.17
26Hans Lyder HaareKonnerud IL32.13+10.18
27Torodd OsFørde IL32.36+10.41
28John Birger SkansenRudsbygd IL32.40+10.45
29Tore BerntsenSøgne og Songdalen OK33.13+11.18
30Eystein WeltzienIL Tyrving33.14+11.19
30Terje MalmHamar OK33.14+11.19
32Knut Vidar JohansenMåren OK33.15+11.20
32Jørgen HolmboeIL Tyrving33.15+11.20
34Magnus NatåsBergens TF34.33+12.38
35Kåre ThorbjørnsenLarvik OK35.35+13.40
36Øystein HolmenSnertingdal IF Orientering38.08+16.13
37Per Oscar SaugestadOK Moss38.11+16.16
38Tom BuggeByåsen IL38.21+16.26
39Kjell SvihusGanddal IL38.38+16.43
40Runar KittilsenStokke IL41.29+19.34
41Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking42.32+20.37
42Helge Sigurd HansenHeming Orientering47.24+25.29
43Bernt TollefsenIL GeoForm51.39+29.44
44Bjørn SpjelkavikIL Tyrving59.00+37.05
45John PalmerNotts OC1.02.00+40.05
Cato MoltheStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
Hasse BergstrømIL Tyrvingdiskvalifisert
Tor Arne StoksethFredrikstad SKinaktiv
Kjell WintherOppsal Orienteringinaktiv
Willy GrønstadGimle IFinaktiv
Tore AabergIndre Østfold OKinaktiv
Dag KaasHeming Orienteringinaktiv
Geir ArnesenBærums Skiklubinaktiv
Ove Gunnar JacobsenStokke ILinaktiv
Harald BakkeGjø-Vard OLinaktiv
Lars SaxhaugRaumar Orienteringinaktiv

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor